Żony, Mamy, Wizażanki-rozgadane koleżanki Pm2012 cz 2 - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-05-10, 16:38   #121
gawa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 601
Dot.: Żony, Mamy, Wizażanki-rzogadane koleżanki Pm2012 cz 2

Zaglądam i oczom nie wierzę ile nowych postów

Fajnie poczytać co u Was

U nas po staremu. Praca, dom dzieci i tak w kółko. My zakończymy produkcje na dwójce chociaż chodzila mi po głowie większa rodzina. Ale ogarnięcie dwójki bez pomocy "dziadków" nie jest łatwe.

Antek przedszkole a Agatka jeszcze rok z nianią. Antoś wczoraj skończył 3 lata a mała 1.5 miesiąca temu miała roczek

Dalej walczymy z remontem domu i ten stan potrwa jeszcze pewnie kilka lat

Za tydzień jedziemy na tygodniowy wypad do chorwacji (az wstyd się przyznać ale to mój debiut)

Violet trzymam kciuki aby się wreszcie udało!

Małgoś fajnie że wracacie. Lepiej teraz niż później. Jak ruszy lawina powrotów z UK zaczną się schody na rynku pracy.
gawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-16, 14:10   #122
niki19
Zadomowienie
 
Avatar niki19
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: świetokrzyskie
Wiadomości: 1 331
Dot.: Żony, Mamy, Wizażanki-rzogadane koleżanki Pm2012 cz 2

Cytat:
Napisane przez JJJustynAAA Pokaż wiadomość
nikim pamiętamy... pisz co u ciebie?

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
Cytat:
Napisane przez Malgos_12 Pokaż wiadomość
Niki - pewnie ze pamietamy! Co u ciebie?


U nas leci powolutku . Adaś w sierpniu skończy 3 latka, od kwietnia chodzi do przedszkola , chociaż "chodzi" to za dużo powiedziane niestety idzie na 3,4 dni i kolejny tydzień spędza w domu z powodu choroby . Na szczęście na razie łapie tylko katary.

Przez pół roku byliśmy sami z Adasiem bo mąż był w USA , ale na szczęście jakoś to pół roku zleciało i już jesteśmy razem.

No i coraz częściej myślimy o rodzeństwie dla Adasia i chyba jesienią zaczniemy działać w tym kierunku
__________________

niki19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-16, 14:15   #123
JJJustynAAA
Zakorzenienie
 
Avatar JJJustynAAA
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 116
Dot.: Żony, Mamy, Wizażanki-rzogadane koleżanki Pm2012 cz 2

Cytat:
Napisane przez gawa Pokaż wiadomość
Zaglądam i oczom nie wierzę ile nowych postów

Fajnie poczytać co u Was

U nas po staremu. Praca, dom dzieci i tak w kółko. My zakończymy produkcje na dwójce chociaż chodzila mi po głowie większa rodzina. Ale ogarnięcie dwójki bez pomocy "dziadków" nie jest łatwe.

Antek przedszkole a Agatka jeszcze rok z nianią. Antoś wczoraj skończył 3 lata a mała 1.5 miesiąca temu miała roczek

Dalej walczymy z remontem domu i ten stan potrwa jeszcze pewnie kilka lat

Za tydzień jedziemy na tygodniowy wypad do chorwacji (az wstyd się przyznać ale to mój debiut)

Violet trzymam kciuki aby się wreszcie udało!

Małgoś fajnie że wracacie. Lepiej teraz niż później. Jak ruszy lawina powrotów z UK zaczną się schody na rynku pracy.
gawa a gdzie się wybieracie do jakiej miejscowości? my jedziemy do Orebica w sierpniu. mega polecam Chorwacja.

mam.do.ciebie pytanie. twoje dzieciaki dość wcześnie zostawaly z niania prawda? jak sobie radzilas z pozostawienie takich maluchów z kimś poza sobą... pytam bo gdybym miała drugie dziecko musiałabym je już pewnie w 2-3 mc życia zostawiać. już z niania na kilka godzin...
no i jak to wszystko ogarnęłas praca dom dwójka dzieci jedno to nowo narodziny niemowlak...

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
__________________

Mama Franka







JJJustynAAA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-16, 20:49   #124
gawa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 601
Dot.: Żony, Mamy, Wizażanki-rzogadane koleżanki Pm2012 cz 2

Antek zostawał od 8 tygodnja a Agata od 5 tyg.

Z Antkiem było mi troche przykro ale szybko mi przeszło. Miałam nianie w spadku od koleżanki więc wiedziałam że jest w dobrych rękach. Przy Agatce to wręcz nogami przebierałam aby wreszcie wyjść z domu. Dla mnie zbawienne okazało się przedszkole dla Antka jak pojawiła się Agatka.

Łatwo nie jest ale tak kombinujemy żeby jakoś przetrwać. Jak Agatka będzie zbliżać się do 2 urodzin to powinno być już z górki.

---------- Dopisano o 19:49 ---------- Poprzedni post napisano o 19:48 ----------

A jedziemy do miejscowości poreč
gawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-16, 20:37   #125
monika860902
Zakorzenienie
 
Avatar monika860902
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 465
Dot.: Żony, Mamy, Wizażanki-rzogadane koleżanki Pm2012 cz 2

Hej! Musze sue Wam pochwalic ze 10 czerwca urodzil sie nasz synek Marcelek. Od urodzenia jest bardzo punktualny bo urodzil się w terminie😊 oczywiście jest bardzo śliczny ( na oddziale i w ogole w przychodni, na spacerach kazdy sie nim zachwyca- ma długie czarne wlosy), cudowny, kochany i w ogole naj naj naj - to chyba syndrom typowej matki??😃 generalnie jest bardzo grzeczny, do dzis nie płakał prawie wcale, jak mu cos nie pasowalo to tylko kwękał 😊 chyba nie musze pisać ze jestem bardzo szczęśliwa, zakochana w synku i spelnilo sie moje najwieksze marzenie 😍

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
mój suwaczek

[img]//www.suwaczki.com/tickers/p19uyx8d6i1d1j97.png[/img]
monika860902 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-17, 19:08   #126
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Żony, Mamy, Wizażanki-rzogadane koleżanki Pm2012 cz 2

Monika - a wiesz ze wczoraj myslalam o Tobie i zastanawialam sie co u was
Wrzuc nam zdjecie do klubu
U nas czas leci jak zwykle szybko. Z naszymi staraniami nie wychodzi.. tzn wyszlo w tamtym miesiacu bo byly 2 kreski ale za pare dni dostalam okres nie myslalam ze az tak to przezyjw. Odechcialo mi sie wszelkich staran. .
Ale nie chce tu zasmucac watku..
A co u was dziewczyny? Jakies zmiany?
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-17, 20:23   #127
monika860902
Zakorzenienie
 
Avatar monika860902
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 465
Dot.: Żony, Mamy, Wizażanki-rzogadane koleżanki Pm2012 cz 2

Ojej Malgos....strasznie Ci współczuję. Wyobrazam sobie jak to przezylas i jak sie czujesz. Kurcze nie bede pisac " nastepnym razem sie uda" bo wiem jak takie slowa są nie na.miejscu- bynajmniej i mnie tak bylo. Trzymam za Was kciuki 😘 i pisz co Cie boli, jak sie czujesz....moze bedzie Ci lepiej- a wierze ze bedzie 😘 zycze Wam aby jak najszybciej spelnilo sie Wasze drugie marzenie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
mój suwaczek

[img]//www.suwaczki.com/tickers/p19uyx8d6i1d1j97.png[/img]
monika860902 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-08-18, 17:20   #128
jojla
Zakorzenienie
 
Avatar jojla
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: zależy gdzie jestem :)
Wiadomości: 6 350
Dot.: Żony, Mamy, Wizażanki-rzogadane koleżanki Pm2012 cz 2

Cytat:
Napisane przez monika860902 Pokaż wiadomość
Hej! Musze sue Wam pochwalic ze 10 czerwca urodzil sie nasz synek Marcelek. Od urodzenia jest bardzo punktualny bo urodzil się w terminie😊 oczywiście jest bardzo śliczny ( na oddziale i w ogole w przychodni, na spacerach kazdy sie nim zachwyca- ma długie czarne wlosy), cudowny, kochany i w ogole naj naj naj - to chyba syndrom typowej matki??😃 generalnie jest bardzo grzeczny, do dzis nie płakał prawie wcale, jak mu cos nie pasowalo to tylko kwękał 😊 chyba nie musze pisać ze jestem bardzo szczęśliwa, zakochana w synku i spelnilo sie moje najwieksze marzenie 😍

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kochana serdeczne gratulacje! Bardzo, bardzo się cieszę

Cytat:
Napisane przez Malgos_12 Pokaż wiadomość
Monika - a wiesz ze wczoraj myslalam o Tobie i zastanawialam sie co u was
Wrzuc nam zdjecie do klubu
U nas czas leci jak zwykle szybko. Z naszymi staraniami nie wychodzi.. tzn wyszlo w tamtym miesiacu bo byly 2 kreski ale za pare dni dostalam okres nie myslalam ze az tak to przezyjw. Odechcialo mi sie wszelkich staran. .
Ale nie chce tu zasmucac watku..
A co u was dziewczyny? Jakies zmiany?
Malgoś ja Cię bardzo dobrze rozumiem, daj sobie trochę czasu na "przeżycie" sytuacji. Mocno przytulam, jakbyś chciała pogadać to jestem do dyspozycji
__________________
Po drugiej stronie chmur zawsze jest czyste niebo.
/Éric-Emmanuel Schmitt/

jojla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-30, 12:35   #129
JJJustynAAA
Zakorzenienie
 
Avatar JJJustynAAA
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 116
Dot.: Żony, Mamy, Wizażanki-rzogadane koleżanki Pm2012 cz 2

Hej
dawno mnie tu nie było, ale jakoś mi wątek znikł.

monika gratuluje i cieszę się twoim szczęściem.

Malgos po części cię rozumiem. Tez od paru mc się staramy o dzidzie narazie bez rezultatów. Z Franiem jakoś tak szybko i sprawnie poszło. a tu kazdego mc rozczarowanie.

Poza tym zapisałam sie na studia podyplomowe. Mam nadzieje że uda mi sie to wszystko jakoś pogodzić. Jeśli wszystko pójdzie ok. to w 2019 roku bedę miała uprawnienia rzeczoznawcy.

Byliśmy w sierpniu w chorwacji Franek zakochany - był juz w sumie 3 raz, ale z tego ostatniego wyjazdu wyniósł najwięcej.

a tak to u nas leci powoli. od poniedziałku Franio zaczyna przedszkole troche mam obawy, on widzę ma bardzo pozytywne nastawienie, zobaczymy jak będzie w praktyce.

Co u was dziewczyny, odezwijcie się!!
__________________

Mama Franka







JJJustynAAA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-31, 09:06   #130
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Żony, Mamy, Wizażanki-rzogadane koleżanki Pm2012 cz 2

Ja ma razie dostalam leki na zbicie prolaktyny bo okazala sie wysoks i troche tsh.. ale zupelnie odpuscilam temat tzn jeszcze ten miesiac sie staramy a potem zobaczymy

Justyna - Kacper dzis zaczyna przedszkole zobaczymy jak pojdzie bo to nowe miejsce. Trzymajcie kciuki!
Wrzuc nam do klubu jakies zdjecia z Chorwacji, jezdzicie na piaszczyste plaze czy kamieniste?
Fajnie ze zaczynasz podyplomowke, ile to trwa? Tez mysle o tym ale to dopiero jak wroce do Pl.
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-18, 11:15   #131
magnusia
Zakorzenienie
 
Avatar magnusia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 7 496
Dot.: Żony, Mamy, Wizażanki-rzogadane koleżanki Pm2012 cz 2

hej Dziewczyny


Monika-- ogromnie gratulacje!!!!!!

Małgoś-- przytulam mocno...

Co u nas: oj właściwie bez zmian- cały czas to samo. Adaś rośnie i rozrabia, chodzi do przedszkola, gada cały czas i ma największy zasób słów w grupie no nie przegadasz go.
Byliśmy na urlopie w Bułgarii- polecamy, jest świetnie!

Kupiliśmy większe mieszkanie i czekamy aż się zbuduje (oddanie I kw. 2019 roku) w tym co mieszkamy jest już ciasnawo i nie mieścimy się z klamotami (Adaś naopowiadał w przedszkolu, że kupiliśmy większe mieszkanie bo to jest za małe i mama nie ma garderoby ).
Zmieniliśmy też samochód na hybrydę i jestem zachwycona- koszta paliwa spadły diametralnie.
No i tak sobie żyjemy, a na codzień- praca, dom, przedszkole- nic ciekawego

w gratisie boski alvaro po plażingu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg A1.jpg (74,7 KB, 19 załadowań)
__________________
16.06.2012
magnusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-11-06, 14:50   #132
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Żony, Mamy, Wizażanki-rzogadane koleżanki Pm2012 cz 2

Hej dziewczyny. Wieki tu nie pisalam.
Kacper poszedl do nowego przedszkola zupelnie bez problemu. Okazalo sie ze bedzie pracowac w nowym pani z poprzedniego i musze przyznac ze do tego chodzi jeszcze chetniej.
Ja we wrzesniu zaszlam w ciaze ale w 7tc znow poronilam. Trudny to dla nas czas. Dostalam skierowanie na troche badan i znow czekam.
A tak poza tym to tez nic nowego, praca dom przedszkole i tak w kolko. Dodatkowo zaczelismy chodzic z Kacprem do logopedy.

Magnusia - fajnie ze u was wszystko ok. Widac ze Adas to juz duzy chlopak a co za auto kupiliscie, jesli mozna zapytac?
Super z mieszkaniem! Pewnie nie mozesz doczekac sie garderoby haha
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-06, 15:21   #133
jojla
Zakorzenienie
 
Avatar jojla
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: zależy gdzie jestem :)
Wiadomości: 6 350
Dot.: Żony, Mamy, Wizażanki-rzogadane koleżanki Pm2012 cz 2

Cytat:
Napisane przez Malgos_12 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Wieki tu nie pisalam.
Kacper poszedl do nowego przedszkola zupelnie bez problemu. Okazalo sie ze bedzie pracowac w nowym pani z poprzedniego i musze przyznac ze do tego chodzi jeszcze chetniej.
Ja we wrzesniu zaszlam w ciaze ale w 7tc znow poronilam. Trudny to dla nas czas. Dostalam skierowanie na troche badan i znow czekam.
A tak poza tym to tez nic nowego, praca dom przedszkole i tak w kolko. Dodatkowo zaczelismy chodzic z Kacprem do logopedy.

Magnusia - fajnie ze u was wszystko ok. Widac ze Adas to juz duzy chlopak a co za auto kupiliscie, jesli mozna zapytac?
Super z mieszkaniem! Pewnie nie mozesz doczekac sie garderoby haha

Malgoś przytulam bardzo mocno i rozumiem bardzo dobrze - właśnie straciłam 3 ciążę...


Fajnie, że Kacper zadowolony po zmianie przedszkola.


Madzia od września jest przedszkolakiem, gada jak najęta i codziennie mnie czymś zaskakuje




Magnusia ale przystojniak z Adasia <love>
__________________
Po drugiej stronie chmur zawsze jest czyste niebo.
/Éric-Emmanuel Schmitt/

jojla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-06, 15:49   #134
magnusia
Zakorzenienie
 
Avatar magnusia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 7 496
Dot.: Żony, Mamy, Wizażanki-rzogadane koleżanki Pm2012 cz 2

Cytat:
Napisane przez Malgos_12 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Wieki tu nie pisalam.
Kacper poszedl do nowego przedszkola zupelnie bez problemu. Okazalo sie ze bedzie pracowac w nowym pani z poprzedniego i musze przyznac ze do tego chodzi jeszcze chetniej.
Ja we wrzesniu zaszlam w ciaze ale w 7tc znow poronilam. Trudny to dla nas czas. Dostalam skierowanie na troche badan i znow czekam.
A tak poza tym to tez nic nowego, praca dom przedszkole i tak w kolko. Dodatkowo zaczelismy chodzic z Kacprem do logopedy.

Magnusia - fajnie ze u was wszystko ok. Widac ze Adas to juz duzy chlopak a co za auto kupiliscie, jesli mozna zapytac?
Super z mieszkaniem! Pewnie nie mozesz doczekac sie garderoby haha
bardzo Ci współczuję oby badania wyjaśniły ten stan rzeczy... przytulam

Samochód Toyotę CHR- polecam

---------- Dopisano o 15:49 ---------- Poprzedni post napisano o 15:48 ----------

Cytat:
Napisane przez jojla Pokaż wiadomość
Malgoś przytulam bardzo mocno i rozumiem bardzo dobrze - właśnie straciłam 3 ciążę...



przytulam
__________________
16.06.2012
magnusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-06, 18:33   #135
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Żony, Mamy, Wizażanki-rzogadane koleżanki Pm2012 cz 2

Jojla - o kurcze... tez tule mocno. Jak sie trzymasz? Znasz przyczyne? W ktorych tyg? Sorki za tyle pytan

---------- Dopisano o 17:33 ---------- Poprzedni post napisano o 17:30 ----------

U nas Kacper tez gadula ale lacznie z pytaniami typu kto to jezus? Czemu jest na krzyzu? Po co chodzi sie do kosciola? Kto to ksiadz? Co sie dzieje z sercem i zoladkiem jak czlowiek umiera? Po co facetom cycki? Po co siuras robi sie duzy?
Ja nie mam sil na te jego pytania. Najgorsze ze zbyc go nie mozna bo kazdy temat drazy do konca ze czasem mowie juz ze nie wiem.
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-07, 11:14   #136
jojla
Zakorzenienie
 
Avatar jojla
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: zależy gdzie jestem :)
Wiadomości: 6 350
Dot.: Żony, Mamy, Wizażanki-rzogadane koleżanki Pm2012 cz 2

Cytat:
Napisane przez Malgos_12 Pokaż wiadomość
Jojla - o kurcze... tez tule mocno. Jak sie trzymasz? Znasz przyczyne? W ktorych tyg? Sorki za tyle pytan

---------- Dopisano o 17:33 ---------- Poprzedni post napisano o 17:30 ----------

U nas Kacper tez gadula ale lacznie z pytaniami typu kto to jezus? Czemu jest na krzyzu? Po co chodzi sie do kosciola? Kto to ksiadz? Co sie dzieje z sercem i zoladkiem jak czlowiek umiera? Po co facetom cycki? Po co siuras robi sie duzy?
Ja nie mam sil na te jego pytania. Najgorsze ze zbyc go nie mozna bo kazdy temat drazy do konca ze czasem mowie juz ze nie wiem.

Jakoś się trzymam, chyba trochę twardszy mam już tyłek.
Nie znam przyczyny (teraz to sam początek 5tc) ale muszę się przebadać w poradni nadkrzepliowści krwi bo zespół antyfosfolipidowy wykluczyłam poprzednim razem. W zasadzie to wciąż jestem w tej ciąży, czekam na okres, bo pęcherzyk jest pusty i kosmówka się zaczęła już odklejać.


Pewnie będę musiała badania zrobić prywatnie bo terminy na nfz porażają niestety.




Ale pytania chyba bym wymiękła
__________________
Po drugiej stronie chmur zawsze jest czyste niebo.
/Éric-Emmanuel Schmitt/

jojla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-07, 19:56   #137
monika860902
Zakorzenienie
 
Avatar monika860902
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 465
Dot.: Żony, Mamy, Wizażanki-rzogadane koleżanki Pm2012 cz 2

Ojej dziewczyny strasznie Wam wspolczuje i sciskam mocno! Wyobrazam sobie Wasz ból!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
mój suwaczek

[img]//www.suwaczki.com/tickers/p19uyx8d6i1d1j97.png[/img]
monika860902 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-07, 21:29   #138
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Żony, Mamy, Wizażanki-rzogadane koleżanki Pm2012 cz 2

Jojla - jak zrobisz badania to daj znac. Moja gin tteraz zlecila mi troche badan i czekam.
Monika - a co u was? Jak sobie radzicie? Moze wrzucisz nam zdjecie do klubu?
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-11, 08:24   #139
monika860902
Zakorzenienie
 
Avatar monika860902
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 465
Dot.: Żony, Mamy, Wizażanki-rzogadane koleżanki Pm2012 cz 2

Hej. U nas ok. Marcel wczoraj skonczył 9 miesiecy. Jak ten czas leci! Ogolnie to fajnie sie rozwija, jest taki śmieszny, dosc spokojny, kochany, nasze upragnione spełnione marzenie 😍Jestem mega szczęśliwa ze go mamy. "Opłacało " sie tyle czekac 😜 jesli jeszxze raz mialabym przechodzic przez to co przeszlam, zastanawiając sie czy w ogole kiedykolwiek będę miala dziecko to moglabym tak pocierpiec aby w koncu miec tego ukochanego synka😊 Chcialam wrzucic juz jakis czas temu zdjecia do klubu ale nie moge. Nie wiem czemu.
No i jeszcze troche bede wracac do pracy. Z chęcią bym została z Marcelkiem w domu aby troche go odchowac, no ale "siła wyższa"
A co tam u Was? Malgos, Jojla jak sie trzymacie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
mój suwaczek

[img]//www.suwaczki.com/tickers/p19uyx8d6i1d1j97.png[/img]
monika860902 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-19, 10:47   #140
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Żony, Mamy, Wizażanki-rzogadane koleżanki Pm2012 cz 2

Monika - super ze sie odezwalas jejku, kiedy te 9 mcy zlecialo? Super sie czyta, ze wasze marzenia w koncu sie spelnily! Tyle czekaliscie! A jak cala reszta? Z kim zostanie Marcelek jak pojdziesz do pracy?
U nas w tym temacie bez zmian. Wyniki wyszly ok te co mialam zlecone ale od tego czasu co probowalismy to sie nie udawalo. Obecnie chwilowo sie wstrzymalismy ze wzgledu na przeprowadzke ale jakos obydwoje mamy wrazenie ze to sie chyba nie uda. Mnie wrzucili w pracy na inny dzial przez to zamkniecie (ale tak chcialam), tyle ze sporo dzwigania. Nie mamy juz niani od jakiegos czasu wiec sie wymieniamy i malo widzimy. Ja w tygodniu wstaje przed 5 teraz bo na 6 jestem w pracy wiec jak tż wraca po 22 to staram sie lezec juz w lozku. Do domu wracam i tez pakuje pudla. Wyjazd za 3 tyg.
O i tak zycie leci.
Kacper nie daje mi zyc z pytaniami. Nawet z westchniecia trzeba sie wytlumaczyc a przed snem przechodzi samego siebie. Codziennie musze omawiac co wydarzylo sie na swiecie a nie daj boze ze np wybuchnie wulkan to mamy temat na conajmniej godzine
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-17, 09:04   #141
gawa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 601
Dot.: Żony, Mamy, Wizażanki-rzogadane koleżanki Pm2012 cz 2

Hej dziewczyny! Małgoś Wy do polski już zjechaliście?jak się odbaleźliście po tylu latach ?

Ja jestem mamą przedszkolaków. Agata chodzi z Antosiem do przedszkola pd 3 tygodni. Jest zachwycona. Od poerwszego dnia została na 8 h i jak po nią przyszłam nie chciała wracać 🙃 Także wreszcie trochę odetchnęliśmy. Rano zawozi ich mąż przed pracą a ja odbieram jak wracam. Dzieki temu jesteśmy jakoś bardziej zrelaksowani, nerwów mniej bo ciągłe łatanie dni babaciami, nianią nie było łatwe. Na przełomie roku byliśmy znowu w stanach na urlopie, tym razem chicago i floryda. A teraz ostro wzieliśmy się za remonty wokół domu jak tylko zrobiło się ciepło.
gawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-17 09:04:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:45.