***operacja tarczycy*** - Strona 166 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Zdrowie ogólnie

Notka

Zdrowie ogólnie W tym miejscu rozmawiamy o zdrowiu: od profilaktyki po sposoby leczenia. Porada uzyskana na forum nie zastępuje wizyty u lekarza, ma funkcję informacyjną!

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-04-09, 09:59   #4951
c794f3216fa96d344d93a9c8b507d0f47f8f8180_61da25c290477
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 130
Dot.: ***operacja tarczycy***

Ale ja już to PW wysłałam wczoraj rano... może odbierz?
c794f3216fa96d344d93a9c8b507d0f47f8f8180_61da25c290477 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-09, 10:42   #4952
Mia2018
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 3
Dot.: ***operacja tarczycy***

Dziękuję ci bardzo, tak dotarlo wszystko-bardzo pomocne, musze wszystko przemyslec na spokojnie. Pozdrawiam serdecznie.
Mia2018 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-28, 18:24   #4953
sonia50
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 5
Dot.: ***operacja tarczycy***

Witam.Za tydzień mam mieć operację tarczycy.Chciałabym się dowiedzieć ,ile czasu trwa operacja usunięcia całej tarczycy.Jak to u Was było.
sonia50 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-27, 21:29   #4954
Andziik93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 1
Dot.: ***operacja tarczycy***

Cześć, w poniedziałek miałam operację usunięcia całej tarczycy. Lekarz mówił ze operacja będzie trwała około 1,5h ale się przedłużyła i operowali mnie 3h. Pierwsza noc po operacji była najgorsza, bo ciężko jest się ułożyć tak żeby było wygodnie. Dużo się naczytałam o operacji, jak ludzie opisywali że to takie straszne ale miło się rozczarowałam. We wtorek po południu zdjęli mi dren a w środę rano przed wyjściem do domu założyli mi steri-strip a szew zdjęli. Czuje się bardzo dobrze poza tym że jednak ciągnie ta rana i ciężko jest mi się wyprostować, głos już wrócił mi do normy tylko krzyczeć jeszcze nie mogę (mąż jest bardzo z tego zadowolony) hehe jezeli macie jakieś pytania chętnie odpowiem pozdrowionka
Andziik93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-13, 19:25   #4955
patkaka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 8
Dot.: ***operacja tarczycy***

Czy możesz określić jak długo czekałaś na operacje? Mam guz w jednym płacie tarczycy średnicy okolo 4 cm, teraz czekam na biopsje, potem czeka mnie operacja. Zastanawiam się jak długo będę czekać. Z góry dziękuje za odpowiedz. Pozdrawiam
patkaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-13, 20:14   #4956
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: ***operacja tarczycy***

Cytat:
Napisane przez patkaka Pokaż wiadomość
Czy możesz określić jak długo czekałaś na operacje? Mam guz w jednym płacie tarczycy średnicy okolo 4 cm, teraz czekam na biopsje, potem czeka mnie operacja. Zastanawiam się jak długo będę czekać. Z góry dziękuje za odpowiedz. Pozdrawiam
Mnie się zapytał lekarz ordynator w szpitalu ("kiedy sobie pani życzy operacje, piątek ?a była środa) A ja oczy i nie nie w poniedziałek xd
Ale może dlatego, że mój endo przy mnie zadzwonił, że ma do położenia na stół malolatke xd

Wysłane z mojego ASUS_X00DD przy użyciu Tapatalka
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-30, 14:35   #4957
Polamisia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 9
Dot.: ***operacja tarczycy***

Witam wszystkie dziewczyny. Jestem jedną z Was która czeka operację tarczycy,. Czy ktoś tutaj ma termin na styczeń 2019 na Borowskiej we Wrocławiu? tak jak ja? Powiem tak. Okropnie się boję tej operacji i jej następstw. Na dziś wiem tylko tyle że wyciętą będę miała całą tarczycę. Gdyż mam wole guzkowe a największy nieprzyjaciel ma 26mm średnicy i po biopsjach ( miałam 3 razy ) wyglądają na zmiany łagodne ale mój chirurg powiedział że biopsja nie daje takiej pewności na 100% Guzek urósł ostatnio, i wspólnie z moim endo podjełam decyzję aby się go pozbyć, zanim zrobi się z tego rak.

A może któraś z Was miała ostatnio operację w tym szpitalu i opowiedziała jak tam jest? Głównie chodzi mi o oddziałał chirurgii małowinwazyjnej i proktologicznej bo tam mam być operowana.
Polamisia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-09-08, 20:43   #4958
patkaka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 8
Dot.: ***operacja tarczycy***

OK, dzięki za info. Tez chciałabym by u mnie to wszystko szybko poszło. Na razie ciagle czekam

na biopsje wiec i tak wszystko się przedłuża.
patkaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-27, 20:17   #4959
koral05
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2
Dot.: ***operacja tarczycy***

Moi Drodzy,
jestem 4 miesiące po operacji, blizna troszkę zbladła, ale jednocześnie jest wypukła (bliznowiec?). Od dwóch miesięcy smaruję bliznę maścią silikonową, ale zastanawiam się czy nie mogłabym zrobić czegoś więcej np. laser frakcyjny lub inne zabiegi.

Jednocześnie słyszałam, że blizn po zmianach nowotworowych (miałam malutką ok. 1 mm) nie powinno się pobudzać laserem.

Czy możecie coś polecić ?
Z góry dziękuję,
A.
koral05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-04, 23:17   #4960
Anilek77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 1
Dot.: ***operacja tarczycy***

Mam skierowanie na operację. 3cm guz. Gdzie w Poznaniu zrobią to dobrze i w miarę szybko? Jak to ewentualnie przyspieszyć? Wystarczy iść na wizytę do chirurga? Czy jak?
Anilek77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-07, 12:36   #4961
nogaffka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 4
Post Dot.: ***operacja tarczycy***

witajcie

w lipcu miałam zabieg usunięcia całej tarczycy - rak brodawkowaty.
operacje przeszłam bez zarzutów - na odchodne przepisano mi Calperos 3x1 (ale z biegiem czasu dawka została zmniejszana, bo wapń w surowicy był w normie) przepisano mi też Eltroxin 100.

ale do rzeczy, moje ostatnie badanie TSH było na poziomie 0,421 µlU/ml, dziś otrzymałam najnowsze wyniki i ... 2,439 µlU/ml!
trochę zaczynam się cykać, moim zdaniem duży skok
(przedział : 0,350 do 4,940 ). Czy mam się czym martwić??

na dodatek w piątek mam konsylium po operacji, dowiem się czy skierują mnie na jodowanie uzupełniające
nogaffka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-11-07, 20:44   #4962
kruella_de_mon
Zakorzenienie
 
Avatar kruella_de_mon
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Kozieheady
Wiadomości: 4 096
Dot.: ***operacja tarczycy***

Cytat:
Napisane przez nogaffka Pokaż wiadomość
witajcie

w lipcu miałam zabieg usunięcia całej tarczycy - rak brodawkowaty.
operacje przeszłam bez zarzutów - na odchodne przepisano mi Calperos 3x1 (ale z biegiem czasu dawka została zmniejszana, bo wapń w surowicy był w normie) przepisano mi też Eltroxin 100.

ale do rzeczy, moje ostatnie badanie TSH było na poziomie 0,421 µlU/ml, dziś otrzymałam najnowsze wyniki i ... 2,439 µlU/ml!
trochę zaczynam się cykać, moim zdaniem duży skok
(przedział : 0,350 do 4,940 ). Czy mam się czym martwić??

na dodatek w piątek mam konsylium po operacji, dowiem się czy skierują mnie na jodowanie uzupełniające
Hej, a gdzie mialas operacje? Ja mam za 3 tyg i boje sie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kruella_de_mon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-09, 22:24   #4963
nogaffka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 4
Dot.: ***operacja tarczycy***

Cytat:
Napisane przez kruella_de_mon Pokaż wiadomość
Hej, a gdzie mialas operacje? Ja mam za 3 tyg i boje sie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zabieg był w Krakowie *Szpital Zakonu Bonifratrów św. Jana Grandego* - serdecznie polecam, doskonała opieka..szczerze mówiąc, nie masz się czego bać, wiem że to jednak poważny zabieg, ale pozytywne nastawienie - dzięki temu nie zwariowałam :P
do swojego zabiegu podeszłam na luzie, wiedziałam, że wszystko się musi udać.
a dziś po zabiegu mam tylko znamię na szyi - haha bardzo urokliwe :P

jestem dziś po konsylium i hurrrra!!! nie będę musiała mieć jodowania ! matko kamień z serca

Edytowane przez nogaffka
Czas edycji: 2018-11-09 o 22:26
nogaffka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-09, 23:20   #4964
kruella_de_mon
Zakorzenienie
 
Avatar kruella_de_mon
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Kozieheady
Wiadomości: 4 096
Dot.: ***operacja tarczycy***

Nogaffka a mialas raka czy po prostu niezlosliwe guzy? I mialas zakladany cewnik? Ja bede miec niebawem operacje ale w gliwicach na onkologii, tez ponoc dobra miejscowka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kruella_de_mon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-17, 16:39   #4965
edi26
Przyczajenie
 
Avatar edi26
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10
Dot.: ***operacja tarczycy***

witam, nie dawno dowiedziałam się, powinnam mieć usunięta lewą część płata tarczycy. Mam jeden duży guzek oraz kilka małych. Biopsja była robiona tego największego guzka. Wyszła prawidłowo. Lekarz powiedział mi, żeby usunąć tą jedną czesc, ponieważ guzek jest dość duży i moge mieć za parę lat problem z oddychaniem, ponieważ może nachodzić na tchawicę. Dostałam skierowanie ale nie wiem zrobic. Podobno na taką operację czeka się rok. Poradzicie mi czy w ogóle ruszać tą tarczycę czy narazie nic nie robić ?
edi26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-18, 08:28   #4966
Kirenne
Zadomowienie
 
Avatar Kirenne
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 606
Wink Dot.: ***operacja tarczycy***

Cytat:
Napisane przez edi26 Pokaż wiadomość
witam, nie dawno dowiedziałam się, powinnam mieć usunięta lewą część płata tarczycy. Mam jeden duży guzek oraz kilka małych. Biopsja była robiona tego największego guzka. Wyszła prawidłowo. Lekarz powiedział mi, żeby usunąć tą jedną czesc, ponieważ guzek jest dość duży i moge mieć za parę lat problem z oddychaniem, ponieważ może nachodzić na tchawicę. Dostałam skierowanie ale nie wiem zrobic. Podobno na taką operację czeka się rok. Poradzicie mi czy w ogóle ruszać tą tarczycę czy narazie nic nie robić ?
Byłam w trochę podobnej sytuacji. Jeden guzek. Biopsja wyszła prawidłowa. Lekarz powiedział to samo odnośnie uścisku na tchawice. Bałam się iść na operację, a guz nie był jeszcze duży, więc endokrynolog zaproponował, żeby monitorować sprawę, czy guz rośnie. W międzyczasie wydarzyło się parę rzeczy u mnie w życiu przez co odłożyłam myśl o operacji.
Ostatecznie guz uciskał tchawicę i było to coraz mniej komfortowe. Na szyi było widoczne zgrubienie.
Poszłam ze skierowaniem do ordynatora chirurgii, a na zabieg czekałam niecałe dwa miesiące.
__________________
"be yourself, everyone else is already taken"
Kirenne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-19, 15:13   #4967
edi26
Przyczajenie
 
Avatar edi26
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10
Dot.: ***operacja tarczycy***

I jak się czujesz po operacji ? Przepraszam czy pytam, ale czy jak miałaś wycinanego guzka to zachodzilas w ciążę? Pytam bo tak za około 1,5 roku chciałabym zacząć się starać. Wiadomo na zawołanie nie będzie ciąży ale zastanawiam się czy przełożyć operacje po ciąży czy zrobić to jeszcze przed. Pójdę jeszcze do jeszcze innego lekarza zobaczę co mi powie. Sama nie wiem co mam w tej sytuacji robić 😥
edi26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-06, 11:57   #4968
onyx70
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 4
Dot.: ***operacja tarczycy***

Hej , czy któraś z Was ma może zaplanowaną operację tarczycy 29 stycznia 2019 w Policach .Ja mam mieć wyciętą całą tarczycę ze względu na wole guzkowe ,bardzo się boje , najbardziej o struny głosowe .Czy będę mogła mówić ?A może jest wśród nas jakaś dziewczyna, która miała operację w Policach i może się na ten temat wypowiedzieć?
onyx70 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-29, 19:58   #4969
JustaNaNie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 4
Dot.: ***operacja tarczycy***

Hej, właśnie dostałam skierowanie na operacyjne usunięcie guzka w tarczycy (na pewno z tarczyca, oby nie cała)i zastanawiam się ile czeka się na operację i gdzie tutaj w okolicach Szczecina najlepiej się udać?
JustaNaNie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-01-29, 20:04   #4970
JustaNaNie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 4
Dot.: ***operacja tarczycy***

Onyx70 jak się czujesz?
JustaNaNie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-01, 12:10   #4971
Cappuccino
Zakorzenienie
 
Avatar Cappuccino
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 353
Dot.: ***operacja tarczycy***

hej Dziewczyny Pozwolę sobie dołączyć do wątku.
Dziś wróciłam od endokrynologa- czeka mnie biopsja i prawdopodobnie usunięcie tarczycy, ponieważ mam bardzo dużą ilość guzków, a nie wszystkie będą nakłuwane.

Naczytałam się Waszych postów i jestem przerażona wizją przytycia. Wiem, że zdrowie najważniejsze, ale nie wyobrażam sobie że mogłabym przytyć tyle kg... Mama mnie nastraszyła że zna dziewczynę , która po usunięciu tarczycy przytyła 30 kg.

Jestem załamana. wiem, że pisałyście, że kiedy hormony są w normie to nie tyje się. Ale jaką mam pewnosc, że moje uda się uregulować? i tak nie jestem już filigranowa, aż boje się pomyślec jak może byc później.

Dodam, że nie boję się narkozy. Byłam już wiele razy pod jej wpływem i zawsze było wszystko w porządku.

Edytowane przez Cappuccino
Czas edycji: 2019-04-01 o 12:14
Cappuccino jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-02, 09:06   #4972
edi26
Przyczajenie
 
Avatar edi26
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10
Dot.: ***operacja tarczycy***

Hej 😘 wiesz co ja też się tego boje 😥 ale myślałam, żeby od razu na jakąś dietę przejść która jest typowo po operacji tarczycy. Jedzenie też bardzo dużo wpływa na przytycie. Tylko muszę poszukać dobrego dietetyka, ktory nie tylko spojrzy na nie przytycie ale ogólnie na wszytko (chorobę, styl życia itp. )
edi26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-04, 10:45   #4973
onyx70
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 4
Dot.: ***operacja tarczycy***

Hej dawno mnie tu nie było. Jestem już dwa miesiące po operacji, do dnia dzisiejszego na zwolnieniu lekarskim. Ale od początku operacje miałam 29 stycznia w szpitalu w Policach operował mnie dr Wojciechowski. Operacja trwała... 10:30 byłam na sali o 15 przebudzilam się na sali operacyjnej nie wiem ile czasu trwała operacja, zapomniałam zapytać miałam usunięta cała tarczyce z powodu wola guzkowatego nietoksycznego. Dostałam rano tabletkę kazali mi się wykąpać i widząc koszulkę taka z flizeliny. Później przewieziono mnie na salę pooperacyjna na następny dzień rano jestem już na sali "normalnej "Po operacji czułam się dobrze , glos był normalny nie było chrypki... Ale po dobie zaczęły się schody, zaczęły mi mrowiec ręce, nogi w następnych dniach oprócz tego zaczęły się też kurcze mięśni i opadanie kącika ust. Musiałam mieć podawany wapń dozylnie. Objawy tezyczki. Wyszłam że szpitala po 5 dniach z niewyregulowanym poziomem wapnia. Muszę brać 3xdziennie po 3 tabletki calperos 1000 i 2x dziennie alfadiol. Przyjmuje także letrox 100. Poziomy tarczycy ok. Ale dalej zmagam się z poziomem wapnia. Podobno przytarczyce nie zostały usunięte a tylko są niedokrwione. Jeszcze niestety nie mam wyniku hito-pat

Nie utylam ani grama, jem normalnie jak przed operacja. W sumie polecam szpital w Policach i muszę powiedzieć że każda operacja to indywidualny przypadek
onyx70 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-05, 09:11   #4974
edi26
Przyczajenie
 
Avatar edi26
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10
Dot.: ***operacja tarczycy***

Hej 😊 dawaj znaj jak się czujesz i jak postępy z wapniem. Ja mam operacje w październiku w szpitalu w Poznaniu na Lutyckiej.
edi26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-05, 14:06   #4975
Cappuccino
Zakorzenienie
 
Avatar Cappuccino
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 353
Dot.: ***operacja tarczycy***

ja mam mnóstwo guzkow na tarczycy, czekam na biopsje. lekarz powiedzial, ze jesli okażą się złośliwe to bez zastanawiania się tarczyca do wyciecia,a jesli łagodne- to bedzie trzeba przemyslec co dalej bo i tak nie sa w stanie zbadac biopsją wszystkich zmian i endokrynolog sugeruje wycięcie bez względu na wynik.

juz drugi endokrynolog powiedział, że rak tarczycy jest dobrze wyleczalny i jesli można by wybierać nowotwór to najlepiej zahcorować na raka tarczycy....
Cappuccino jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-06, 09:27   #4976
patkaka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 8
Dot.: ***operacja tarczycy***

Hej, ja mam wyznaczony termin operacji na czerwiec w Łodzi, i trochę się martwię jak to będzie. Mam duży guz na jednym płacie tarczycy 3x4 cm. Boje się tych pierwszych dni po operacji, czy w pierwszym dniu po można coś pic? W szpitalu podobno spędza się 3 dni a potem do domu. Trzymam kciuki za wszystkich którzy są przed operacja
patkaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-06, 18:19   #4977
Polamisia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 9
Dot.: ***operacja tarczycy***

Cześć dziewczyny. No więc ja też czekam na operację tarczycy, i to już 4.06 Strasznie się boję. Mam mieć wyciętą całą,bo cała tarczyca jest w guzkach ale ten największy ma 26 mm. Miałam 3 biopsje w przeciągu 5 lat, niby żadna nie wykazała złośliwości. Po konsultacji z chirurgiem który mnie będzie ciąć,powiedział mi że biopsja nie daje pewności co do złośliwości i dopiero wynik hist pat daje pewność. Troszkę mnie to załamało. A decyzję o operacji podjęłam po tym jak mój endo zasugerował mi nie wprost oczywiście, cytuje: " on by nie pozwolił swojej córce chodzić z czymś takim" no więc chyba nadszedł ten moment którego bałam się od momentu gdy dowiedziałam się że mam guza.


Operację bedę mieć w Wojskowym szpitalu we Wrocławiu. Może jest tutaj ktoś kto miał tam operację? albo będzie miała w najbliższym czasie?

---------- Dopisano o 18:04 ---------- Poprzedni post napisano o 17:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Cappuccino Pokaż wiadomość
ja mam mnóstwo guzkow na tarczycy, czekam na biopsje. lekarz powiedzial, ze jesli okażą się złośliwe to bez zastanawiania się tarczyca do wyciecia,a jesli łagodne- to bedzie trzeba przemyslec co dalej bo i tak nie sa w stanie zbadac biopsją wszystkich zmian i endokrynolog sugeruje wycięcie bez względu na wynik.

juz drugi endokrynolog powiedział, że rak tarczycy jest dobrze wyleczalny i jesli można by wybierać nowotwór to najlepiej zahcorować na raka tarczycy....



Nie martw się biopsja to pikuś, nic a nic nie boli. Bardziej stres z czekaniem na wynik jest dokuczliwy.

---------- Dopisano o 18:19 ---------- Poprzedni post napisano o 18:04 ----------

Sorki że się powtarzam. Początkowo operację miałam mieć na styczeń we Wrocławiu na Borowskiej , ale mój chirurg zmienił miejsce pracy i to skutkowało tym że termin operacji się przesunął na czerwiec. Teraz to już ostatecznie
Polamisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-08, 06:57   #4978
onyx70
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 4
Dot.: ***operacja tarczycy***

Cytat:
Napisane przez patkaka Pokaż wiadomość
Hej, ja mam wyznaczony termin operacji na czerwiec w Łodzi, i trochę się martwię jak to będzie. Mam duży guz na jednym płacie tarczycy 3x4 cm. Boje się tych pierwszych dni po operacji, czy w pierwszym dniu po można coś pic? W szpitalu podobno spędza się 3 dni a potem do domu. Trzymam kciuki za wszystkich którzy są przed operacja
Hej spokojnie po operacji na drugi dzień rano możesz pić ja nawet zjadłam jakirs śniadanie szpitalne. Także spoko nie jest źle

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
onyx70 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-04, 18:55   #4979
allora_marta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 1
Dot.: ***operacja tarczycy***

Hej dziewczyny,

Po wyczuciu guzka na szyi w kwietniu na szyi wizytach u lekarza, dwóch biopsjach okazalo sie ze mam raka tarczycy i operacje całkowitego usunięcia będę miała z 15 sierpnia.

Mieszkam w Londynie wiec operacja będzie tutaj... nie boje sie samej operacji, mimo iż będzie to moja pierwsza jakakolwiek operacja w życiu.

W szpitalu mam by tylko na 1 noc, czytam tutaj że w polsce 3-5 dni sie w szpitalu jest :O


Mam tylko kilka pytań , mam nadzieje ze bedziecie mogly mnie wesprzeć... przytylam 10kg w ciągu roku nie jedząc więcej ani nie ruszając się mnie i mnie to przeraża, czy po operacji , hormonach itp jeszcze więcej przytyje czy moze uda mi się schudnąć?

Kolejne pytanie to czy po każdej radioterapii bede musiala zostac w szpitalu w związku z tym że jestem niebezpieczna na otoczenia :P


Bede wdzieczna za odpowiedz <3

Marta

Edytowane przez allora_marta
Czas edycji: 2019-08-04 o 19:02
allora_marta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-04, 23:36   #4980
Ata77
Zakorzenienie
 
Avatar Ata77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: "zawsze tam gdzie Ty" ;)
Wiadomości: 8 836
Dot.: ***operacja tarczycy***

Witam wszystkich. Mnie czeka operacja wycięcia prawego płata tarczycy 12.08 w szpitalu morskim PCK w Gdyni. Boję się okrutnie. Wynik biopsji to bethesda 3.
__________________
www.pustamiska.pl POMÓŻMY ZWIERZAKOM -KLIKAJMY....



Ata77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Zdrowie ogólnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-13 21:53:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:44.