Szukam tytułu filmu - wątek zbiorczy - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-08-10, 20:21   #901
TakaSamaInna
live your passion
 
Avatar TakaSamaInna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 904
Dot.: Szukam tytułu filmu - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez AnnaVanDort Pokaż wiadomość
To ja jeszcze mam problem z jednym filmem, oglądanym wieki temu w TV:

Jakaś kobieta zabiła inną i jej ciało ułożyła tak, że idealnie pasowało do walizki. I ona chyba z tą walizką gdzieś szła? Potem ona zaczęła malować obrazy i jedno z jej dzieł przedstawiało nagą dziewczynę, ułożoną i zamkniętą w jakimś czarnym pudle, co nawiązywało do morderstwa i potem komuś kto widział ten obraz zaczęło coś świtać w głowie i dalej nie pamiętam nic.
Oblicze zła?
__________________
Dbam o włosy.

angielski - C2
rosyjski - B2
hiszpański - ?
TakaSamaInna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-01, 11:28   #902
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Szukam tytułu filmu - wątek zbiorczy

Cześć. Szukam krótkometrażowej animacji, którą kiedyś emitowano na TVP Kultura i był a być może jest dostępny na youtube. Było to o staruszku, który codziennie chodził do parku i albo coś nagrywał albo robił zdjęcia (nie pamiętam). Miał żonę ale zmarła. I on bardzo tęsknił i oglądał film który nakrecił z jej udziałem i ona w nim piekła szarlotkę.. Kojarzycie?
__________________

Książki potrzebują nowego domu



Edytowane przez Ervisha
Czas edycji: 2018-10-01 o 11:32
Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-01, 12:20   #903
Magda_Kowalska_gd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 12
Dot.: Szukam tytułu filmu - wątek zbiorczy

też to widziałam...
Magda_Kowalska_gd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-01, 13:09   #904
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Szukam tytułu filmu - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Magda_Kowalska_gd Pokaż wiadomość
też to widziałam...
Tylko tytułu nie pamiętam ;/
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-01, 16:15   #905
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Szukam tytułu filmu - wątek zbiorczy

Dobra duszyczka na facebooku pomogła - "Kinematograf" Tomasza Bagińskiego z 2009 r..
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-14, 00:24   #906
Valernia
Raczkowanie
 
Avatar Valernia
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 142
Dot.: Szukam tytułu filmu - wątek zbiorczy

Wizażanki help!

Film zaczął się tak, że bodajże 17-letnia Olivia pokłóciła się z rodzicami i wyszła z domu do swoich znajomych. Siedziała w aucie z kolezanka i dwoma kolegami. jeden z nich zaczal sie do Oliwii dobierac, dlatego te wyszly z samochodu i szly droga lesna.
Nagle facet ta jedna dziewczyne potracil przez przypadek. Bierze ja na tylne siedzenie, a oliwie zaprasza do samochodu i mowi, ze wiezie je do szpitala. Oliwia nie wie, ze to on na nich wjechal, ale w koncu sie dowiaduje i probuje uciec. jednak mezczyzna ja lapie i zabija, a jej kolezanka w miedzyczasie zmarla przez wypadek. Jaki to film?
Valernia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-15, 09:28   #907
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Szukam tytułu filmu - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Valernia Pokaż wiadomość
Wizażanki help!

Film zaczął się tak, że bodajże 17-letnia Olivia pokłóciła się z rodzicami i wyszła z domu do swoich znajomych. Siedziała w aucie z kolezanka i dwoma kolegami. jeden z nich zaczal sie do Oliwii dobierac, dlatego te wyszly z samochodu i szly droga lesna.
Nagle facet ta jedna dziewczyne potracil przez przypadek. Bierze ja na tylne siedzenie, a oliwie zaprasza do samochodu i mowi, ze wiezie je do szpitala. Oliwia nie wie, ze to on na nich wjechal, ale w koncu sie dowiaduje i probuje uciec. jednak mezczyzna ja lapie i zabija, a jej kolezanka w miedzyczasie zmarla przez wypadek. Jaki to film?
Gdy anioły śpią
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-01-15, 22:29   #908
Valernia
Raczkowanie
 
Avatar Valernia
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 142
Dot.: Szukam tytułu filmu - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Dagunia Pokaż wiadomość
Gdy anioły śpią
Dziękuję
Valernia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-16, 18:59   #909
makememoan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 17
Dot.: Szukam tytułu filmu - wątek zbiorczy

Szukam filmu/serialu, z którego pamiętam jedną scenę - jakiś gangster/bandzior jest w pokoju dziecięcym, przykłada im poduszki do głów i strzela. Wydaje mi się, że to były gangsterskie porachunki, to jedyne co pamiętam. Ktoś, coś?

Edytowane przez makememoan
Czas edycji: 2019-01-16 o 19:09
makememoan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-18, 21:47   #910
Rossalli
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 1
Dot.: Szukam tytułu filmu - wątek zbiorczy

hej szukam filmu i męczy mnie to już od roku i nie mogę znaleźć. POMOCY!!!! Pamiętam, że film był o jakimś nietypowym konkursie piękności(w którym nie chodziło nawet o modelkę tylko o osobę wykonującą fryzurę czy stylizacjię), bo w końcowej scenie było jak jedna z modelek siedział przed lustrem (oczywiście w śród inny modelek) i facet robił jej fryzurę. Pamiętam, że wygolił jej część głowy, a reszta włosów była chyba, ale nie jestem pewna, wpleciona w taką jakby dużą koronę na głowie, a na tej wygolonej części głowy miała namalowany tatuaż, strój miała chyba ze skrzydłami albo czym do nich podobnym. Film był stary jakoś z przedziału lata 80-90 może starszy ale mogę się mylić. Na początku myślałam, że gra tam Cher ale widocznie aktorka był tylko do niej podobna. Pomóżcie proszę
Rossalli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-19, 16:44   #911
fhrotka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 2
Dot.: Szukam tytułu filmu - wątek zbiorczy

Dwa w jednym?

---------- Dopisano o 17:42 ---------- Poprzedni post napisano o 17:41 ----------

dwa w jednym?

---------- Dopisano o 17:44 ---------- Poprzedni post napisano o 17:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Rossalli Pokaż wiadomość
hej szukam filmu i męczy mnie to już od roku i nie mogę znaleźć. POMOCY!!!! Pamiętam, że film był o jakimś nietypowym konkursie piękności(w którym nie chodziło nawet o modelkę tylko o osobę wykonującą fryzurę czy stylizacjię), bo w końcowej scenie było jak jedna z modelek siedział przed lustrem (oczywiście w śród inny modelek) i facet robił jej fryzurę. Pamiętam, że wygolił jej część głowy, a reszta włosów była chyba, ale nie jestem pewna, wpleciona w taką jakby dużą koronę na głowie, a na tej wygolonej części głowy miała namalowany tatuaż, strój miała chyba ze skrzydłami albo czym do nich podobnym. Film był stary jakoś z przedziału lata 80-90 może starszy ale mogę się mylić. Na początku myślałam, że gra tam Cher ale widocznie aktorka był tylko do niej podobna. Pomóżcie proszę
Dwa w jednym?
(trzeci raz próbuję trafic w dobre okno, może mi się teraz uda )
fhrotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-19 17:44:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:25.