Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-10-27, 11:10   #571
blahnik97
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 2
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III

dzięki za wszystkie polecenia pozdrawiam
blahnik97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-09, 14:44   #572
jagoodka19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 3
Dot.: Matujący niezapychający podkład o naturalnym składzie

A produkty marski Skin79? Mają jedne z lepszych kremów BB na rynku. Ewnetulanie marka Missha. Słszałam, że krem BB Missha Perfect Cover jest cudny <3
jagoodka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-09, 21:42   #573
Victoria_Ness
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 2
Kochane pomóżcie,nie wiem już co robić i o co chodzi

Od jakiegoś czasu codziennie po jakimś czasie noszenia makijażu pojawiają mi się takie kropki, cała broda jest w takich kropkach jakby podkład się tak zbierał,tylko to jest dziwne no bo nie zbiera się w jakieś plamy czy nie wiem tylko normalnie kropeczki małe,wystarczy palcem to przetrzeć,ale póki nie zauważy się to się tak chodzi.Podkladu używam tego samego od bardzo długiego czasu i wcześniej tak nie było Wiec raczej to nie jego wina zwłaszcza ze jest lekki,korektory próbowałam różne myślałam ze może ich kwestia ale nawet powrót do wcześniejszego powoduje to samo,czy to może być kwestia pudru? Używam z GR long wear finishing,ale on jest taki dobry 🤔

I czy spryskuje fixerem czy nie,czy nałożę więcej czy mniej kolerekora i podkładu czy gąbeczka czy dłońmi ciagle tak jest! Jak ktoś wie co to może być to niech koniecznie da znać skąd się to bierze i jak temu zapobiec,pozdrawiam Was ciepło ❤️
Victoria_Ness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-14, 19:14   #574
Paulaaa25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 3
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III

przede wszystkim kup matowy podkład i dobrą bazę, bez tego się nie obejdzie dodatkowo utrwal caly makijaz pudrem transparentnym i na koniec spryskaj mgiełką utrwalającą powinno byc super
Paulaaa25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-15, 11:19   #575
wyrwunia
Raczkowanie
 
Avatar wyrwunia
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 34
Dot.: Kochane pomóżcie,nie wiem już co robić i o co chodzi

Cytat:
Napisane przez Victoria_Ness Pokaż wiadomość
Od jakiegoś czasu codziennie po jakimś czasie noszenia makijażu pojawiają mi się takie kropki, cała broda jest w takich kropkach jakby podkład się tak zbierał,tylko to jest dziwne no bo nie zbiera się w jakieś plamy czy nie wiem tylko normalnie kropeczki małe,wystarczy palcem to przetrzeć,ale póki nie zauważy się to się tak chodzi.Podkladu używam tego samego od bardzo długiego czasu i wcześniej tak nie było Wiec raczej to nie jego wina zwłaszcza ze jest lekki,korektory próbowałam różne myślałam ze może ich kwestia ale nawet powrót do wcześniejszego powoduje to samo,czy to może być kwestia pudru? Używam z GR long wear finishing,ale on jest taki dobry 🤔

I czy spryskuje fixerem czy nie,czy nałożę więcej czy mniej kolerekora i podkładu czy gąbeczka czy dłońmi ciagle tak jest! Jak ktoś wie co to może być to niech koniecznie da znać skąd się to bierze i jak temu zapobiec,pozdrawiam Was ciepło ❤️

A czym nakładasz podkład? Może zacznij używać mokrej gąbki do nakładania podkładu? Cera niestety nam się zmienia, więc może czas na zmianę fluidu
wyrwunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-18, 17:26   #576
Zuzanna0005
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 1
Który odcień Born this Way?

Przez ostatnie 3 miesiące szukałam idealnego podkładu który będzie miał wykończenie jak mój ukochany z MUFE i Fit me od Maybelline. W końcu po usłyszeniu paru dobrych opinii zdecydowałam się przetestować podkład Born this Way od Too Faced. Okazał sie idealny (chyba jeszcze lepszy niż tamte), jednak mam duży problem z dobraniem koloru. Najpierw pani w Sephorze dobrała mi Porcelain i przez chwile był dobry, bo byłam opalona, ale teraz jest o wiele za ciemny. Niedawno znowu poprosiłam o dobranie i pani poleciła mi odcień Snow, jednak pomimo dobrej jasności to jest on zbyt różowy. I teraz przechodząc do pytania jaki kolor tego podkładu mam wybrać, myślałam nad Swan lub Almond ale już sama nie wiem?

Z Fit me mam 110(odcień idealny) a z MUFE y215 (odrobinę za jasny)
Zuzanna0005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-07, 20:47   #577
Karo_xx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 8
Pilnie poszukiwany dobry podkład!

Nie wiem, czy jest już taki wątek czy nie, ale potrzebuje porady. Otóż niedługo mam studniówkę, na którą mam zamiar umalować się sama... wszystkie kosmetyki mam tylko brakuje mi idealnego podkladu! Aktualnie używam Rimmela z srebrną nakrętką, ale niestety on ma słabe krycie, wcześniej używałam true matcha ale zaczął zachowywać się kapryśnie na mojej twarzy- albo się ważył, albo okropnie świecił nawet z dobrym pudrem... Poszukuje czegoś z dobrym kryciem, nie zapychającego i nadajacego się do cery mieszanej z niedoskonałościami, no i ważne żeby był trwały, ma ktoś może jakieś perełki?
Karo_xx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-12-08, 09:28   #578
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Pilnie poszukiwany dobry podkład!

Cytat:
Napisane przez Karo_xx Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy jest już taki wątek czy nie, ale potrzebuje porady. Otóż niedługo mam studniówkę, na którą mam zamiar umalować się sama... wszystkie kosmetyki mam tylko brakuje mi idealnego podkladu! Aktualnie używam Rimmela z srebrną nakrętką, ale niestety on ma słabe krycie, wcześniej używałam true matcha ale zaczął zachowywać się kapryśnie na mojej twarzy- albo się ważył, albo okropnie świecił nawet z dobrym pudrem... Poszukuje czegoś z dobrym kryciem, nie zapychającego i nadajacego się do cery mieszanej z niedoskonałościami, no i ważne żeby był trwały, ma ktoś może jakieś perełki?
łącze wątki o poszukiwaniu idealnego podkładu

jeśli się zastanawiasz czy jest taki wątek czy nie to jak wejdziesz na forum "pytania do wizażystki" w prawym górnym rogu jest wyszukiwarka "przeszukaj to forum"
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-15, 14:30   #579
Hisoka
Zakorzenienie
 
Avatar Hisoka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 041
GG do Hisoka
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III

czy znacie jakiś podkład w podobnym odcieniu (im bardziej podobny, tym lepiej) do Vichy Dermablend odcień 15 OPAL ?
Kolor jest dla mnie idealny, ale podkład "świeci się" u mnie szybciej niż przy innych (dużo tańszych) podkładach :/
__________________
Hisoka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-17, 20:49   #580
MajaLipczak
Raczkowanie
 
Avatar MajaLipczak
 
Zarejestrowany: 2018-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 93
Dot.: PODKLAD ktory LECZY,pielegnuje,nie psuje/nie zapycha+przyjazny sklad,czyli Koh

a co polecicie dla młodej suchej cery? mam 22 lata, w lato cera jest mega przetłuszczona i aż sie świeci, a w zime schodzi płatami. nakładam zawsze primer albo krem przed nałożeniem podkładu ale i tak to nie pomaga. szczególnie teraz jak się zrobiło zimno to jest w ogóle bardzo źle
MajaLipczak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-27, 22:34   #581
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 715
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III

Mam prośbę, czy ktoś mógłby mi (najlepiej na priv) doradzić jaki podkład najlepszy będzie do mojej cery? Szukam kryjacego podkładu. Aktualnie używam dermacolu 211 ale jest zbyt jasny i zbyt "różowy". Cera mieszana. Lat 27

Szukam najlepiej takiego, który można kupić w rossmanie nie pogardę też rada odnośnie bazy i kremu pod bazę.

PS czy w jakimś sklepie z kosmetykami można poprosić o darmowa poradę odnośnie makijażu? W sensie, które kosmetyki najlepiej pasują, etc.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.

Edytowane przez Fortuna1
Czas edycji: 2018-12-27 o 22:38
Fortuna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-12-29, 21:41   #582
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 715
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III

Ktoś pomoże?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.
Fortuna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-30, 00:46   #583
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez Fortuna1 Pokaż wiadomość
Ktoś pomoże?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja osobiście pod makijaż używam serum Ziaja Antyoksydacja (jagody acai). Jest lekkie, szybko się wchłania.
Kryjący jest np. Loreal True Match. Używam teraz tej nowej wersji i podoba mi się. Ładnie kryje zaczerwienienia, jest trwały, twarz wygląda zdrowo. Można przetestować w Rossmannie.

---------- Dopisano o 01:46 ---------- Poprzedni post napisano o 01:43 ----------

A o poradę można poprosić np. w MACu. Tam też robią makijaż, pokazują jak dany produkt wygląda na twarzy.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-30, 06:06   #584
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 715
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III

Dziękuję bardzo sprawdzę te produkty.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.
Fortuna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-30, 21:25   #585
Hisoka
Zakorzenienie
 
Avatar Hisoka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 041
GG do Hisoka
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez Fortuna1 Pokaż wiadomość
Mam prośbę, czy ktoś mógłby mi (najlepiej na priv) doradzić jaki podkład najlepszy będzie do mojej cery? Szukam kryjacego podkładu. Aktualnie używam dermacolu 211 ale jest zbyt jasny i zbyt "różowy". Cera mieszana. Lat 27

Szukam najlepiej takiego, który można kupić w rossmanie nie pogardę też rada odnośnie bazy i kremu pod bazę.

PS czy w jakimś sklepie z kosmetykami można poprosić o darmowa poradę odnośnie makijażu? W sensie, które kosmetyki najlepiej pasują, etc.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Z kryjących mogę polecić Vichy Dermablend i Ingrid IdealMatt.

Dermablend ładnie kryje, dobrze się rozprowadza i kolor Opal bardzo dobrze stapia się z moją cerą. Jedyny problem, to to, że zaczyna się dosyć szybko świecić (dla mnie dosyć szybko, to 6-7h :P).
Dlatego parę postów wyżej prosiłam o doradzenie czegoś w bardzo podobnym odcieniu.

Jak chodzi o Ingrid PerfectMatt, to jest to moje największe odkrycie w tym roku. Odcień 300 jest prawie idealny (odrobinę na szyi muszę cieniować tj. kładę tylko w górnej części i rozcieram w dół, żeby przejście było niewidoczne). U mnie dobrze kryje, z pudrem zapewnia mat na długo (co najmniej 9h).

Jedyny minus, to aplikacja. Nie ze wszystkimi kremami "się lubi". Najlepsze są kremy zapewniające "poślizg", czyli odpadają (chyba) wszystkie żelowe formuły. Do niego używam lekkiego kremu nagietkowego od Sylveco i bardzo chwalę sobie ten duet
Uważam, że za za taką cenę (do 31-12 w Hebe jest -40% na Ingrid i podkład wychodzi za 11-12 zł) warto chociaż wypróbować.

IdealMatch Ingrid też jest niezły, ale szybciej zaczyna się świecić.
__________________
Hisoka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-30, 22:18   #586
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 715
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III

O dzięki za odpowiedź, to od razu zapytam jakiego pudru używasz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.
Fortuna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-31, 00:11   #587
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez Fortuna1 Pokaż wiadomość
O dzięki za odpowiedź, to od razu zapytam jakiego pudru używasz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pytanie nie do mnie, ale ja polecam puder MAC Mineralize Skinfinish i Artdeco Fixing Powder. Obecnie używam Artdeco - na twarzy jest niewidoczny (bez koloru), dobrze matuje, utrwala makijaż.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-31, 01:17   #588
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Pytanie nie do mnie, ale ja polecam puder MAC Mineralize Skinfinish i Artdeco Fixing Powder. Obecnie używam Artdeco - na twarzy jest niewidoczny (bez koloru), dobrze matuje, utrwala makijaż.
Ja lubie Mac Blot powder w kamieniu.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-31, 01:41   #589
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Ja lubie Mac Blot powder w kamieniu.
Tego nie używałam. Czaję się na Next to Nothing.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-01-03, 20:04   #590
omeczka
Raczkowanie
 
Avatar omeczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 186
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III

Hej! U mnie jest problem z kolorem podkładu, kupiłam revlon colorstay do cery tłustej kolor 150, czasem mieszam z 180.
Colorstay 150 do cery tłustej jest podobno z pigment em żółtym, tak się dowiedziałam, ale po nałożeniu odcina się, szyję mam żółta a twarz różowa. Dołączam zdjęcie. Mniej więcej tak to wygląda, dodam że w rzeczywistości widać bardziej różnice , w szczególności przy świetle dziennym.
Jakiego podkładu powinnam użyć? Musi być matujący, bez tluszczowy,
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20190103_205700.jpg (53,8 KB, 32 załadowań)
__________________
`` Greckie wino ma smak Twoich ust. Namiętnych ust. Gorących tak, jak żar.``...

Edytowane przez omeczka
Czas edycji: 2019-01-03 o 20:06
omeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-07, 13:10   #591
zaneta656
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III

U mnie bardzo dobrze sprawdza się liquid control, on jest na bazie wody, jest lekki, ale krycie ma nawet dobre, ładnie stapia się ze skórą i spokojnie do 8 godzin się utrzymuje, nie ściera się tak jak mój poprzedni podkład. Myślę, że na co dzień powinien się sprawdzić.
zaneta656 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-10, 11:36   #592
Zosia0000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 1
Podkład

Jaki jest dobry podkład, który dobrze kryje i nie wysusza skóry?
Zosia0000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-10, 12:23   #593
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Podkład

Jest watek zbiorczy na temat podkladow, nie ma potrzeby zakladac nowego. Uzyj wyszukiwarki.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-21, 14:17   #594
_Sliwka_6
Zadomowienie
 
Avatar _Sliwka_6
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 060
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III

Bladzi ludzie są biedni, a podkłady dla Polek są za ciemne. No powiedzcie, po co te orzechowe brązy? Albo karmele? Albo te wszystkie ciemne beże? Nie wiem dlaczego te wszystkie zachodnie firmy są u nas takie popularne, te wszystkie Maybelliny czy Rimmele są dobre dla mulatek :/ Ja jestem prawdziwa "bledziocha". Przy koleżankach wyglądam jak śmierć
_Sliwka_6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-21, 15:25   #595
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez _Sliwka_6 Pokaż wiadomość
Bladzi ludzie są biedni, a podkłady dla Polek są za ciemne. No powiedzcie, po co te orzechowe brązy? Albo karmele? Albo te wszystkie ciemne beże? Nie wiem dlaczego te wszystkie zachodnie firmy są u nas takie popularne, te wszystkie Maybelliny czy Rimmele są dobre dla mulatek :/ Ja jestem prawdziwa "bledziocha". Przy koleżankach wyglądam jak śmierć
I jakiego podkładu używasz?
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-22, 12:08   #596
_Sliwka_6
Zadomowienie
 
Avatar _Sliwka_6
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 060
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez Silloe Pokaż wiadomość
I jakiego podkładu używasz?

Obecnie Misshy Perfect Cover. Był to mój pierwszy krem BB i od razu trafiłam idealnie. Moim zdaniem pasuje każdej tonacji Ja wybrałam "Bright Beige", najjaśniejszy. Tylko używając radzę je wklepywać, bo wsmarowane nie wyglądają już tak dobrze.
_Sliwka_6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-22, 13:35   #597
Magda_xm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1
Czym zastąpić wycofany Double Wear Light?

Cześć dziewczyny ,

w związku z wycofaniem ze sprzedaży mojego ulubionego Estee Lauder Double Wear, którego używałam już dobre 3 lata, muszę wybrać nowy podkład. Na internecie czytałam niezbyt dobre opinie o następcy DWL, dlatego chciałabym zdecydować się na coś innego. Mam skórę tłustą w strefie T, bardziej suchą na policzkach, czasami mam jakiś trądzik, także zależy mi na średnim kryciu i aby podkład nie zapychał, bo wówczas z tym trądzikiem jest już gorzej. Oprócz tego oczekuje w miarę naturalnego efektu i przyzwoitej trwałości. Podkład nakładam beautyblenderem. Cena: do 200/220zł.

Myślałam o Lancome Tent Idole Ultra Wear, bo czytałam o nim dobre opinie, oprócz tego biorę pod uwagę Dior Forever i Peach Perfect od Too Faced.

Macie może jakieś opinie o którymś z tych podkładów, a może polecacie coś innego, co zastąpiłoby ukochanego DW Light?

Pozdrawiam!
Magda_xm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-22, 15:46   #598
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Czym zastąpić wycofany Double Wear Light?

Cytat:
Napisane przez Magda_xm Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny ,

w związku z wycofaniem ze sprzedaży mojego ulubionego Estee Lauder Double Wear, którego używałam już dobre 3 lata, muszę wybrać nowy podkład. Na internecie czytałam niezbyt dobre opinie o następcy DWL, dlatego chciałabym zdecydować się na coś innego. Mam skórę tłustą w strefie T, bardziej suchą na policzkach, czasami mam jakiś trądzik, także zależy mi na średnim kryciu i aby podkład nie zapychał, bo wówczas z tym trądzikiem jest już gorzej. Oprócz tego oczekuje w miarę naturalnego efektu i przyzwoitej trwałości. Podkład nakładam beautyblenderem. Cena: do 200/220zł.

Myślałam o Lancome Tent Idole Ultra Wear, bo czytałam o nim dobre opinie, oprócz tego biorę pod uwagę Dior Forever i Peach Perfect od Too Faced.

Macie może jakieś opinie o którymś z tych podkładów, a może polecacie coś innego, co zastąpiłoby ukochanego DW Light?

Pozdrawiam!
łączę
tu jest kopalnia wiedzy dot podkładów
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-23, 08:43   #599
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Czym zastąpić wycofany Double Wear Light?

Cytat:
Napisane przez Magda_xm Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny ,

w związku z wycofaniem ze sprzedaży mojego ulubionego Estee Lauder Double Wear, którego używałam już dobre 3 lata, muszę wybrać nowy podkład. Na internecie czytałam niezbyt dobre opinie o następcy DWL, dlatego chciałabym zdecydować się na coś innego. Mam skórę tłustą w strefie T, bardziej suchą na policzkach, czasami mam jakiś trądzik, także zależy mi na średnim kryciu i aby podkład nie zapychał, bo wówczas z tym trądzikiem jest już gorzej. Oprócz tego oczekuje w miarę naturalnego efektu i przyzwoitej trwałości. Podkład nakładam beautyblenderem. Cena: do 200/220zł.

Myślałam o Lancome Tent Idole Ultra Wear, bo czytałam o nim dobre opinie, oprócz tego biorę pod uwagę Dior Forever i Peach Perfect od Too Faced.

Macie może jakieś opinie o którymś z tych podkładów, a może polecacie coś innego, co zastąpiłoby ukochanego DW Light?

Pozdrawiam!
Tarte Shape Tape w wersji nawilzajacej?
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-23, 10:47   #600
wonder__woman
Raczkowanie
 
Avatar wonder__woman
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 236
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III

Dziewczyny, potrzebuje pomocy.

Mam cerę mieszaną, mocno się przetłuszczA w strefie T.

Potrzebuje czegoś co będzie się długo trzymać na twarzy, za równo podkład jak i puder. Po 2-3h całą się świece..

Zależy mi żeby też nie robił smug, plam.. A np Eveline HD tak działa.

Dodatkowo nie mogę używać podkładów matujących, bo zaraz mam podkreślone skórki, ech.

Może znajdzie się jakiś ratunek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
wonder__woman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-23 03:37:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:37.