rozmowa o seksie na pierwszej randce? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-12-30, 15:33   #31
Ruwi
Zadomowienie
 
Avatar Ruwi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 263
Dot.: rozmowa o seksie na pierwszej randce?

Cytat:
Napisane przez linkinpaark Pokaż wiadomość
Dla niektórych to nie są tematy tabu, tylko temat jak każdy inny. Przyjdzie coś komuś do glowy i o tym mówi - nie szukałabym tu większej filozofii.
Też tak myślę. Owszem, może to świadczyć, że ktoś jest generalnie bardziej otwarty ale nie łączyłabym tego w żaden sposób z zamiarami odnośnie autorki. Znam osoby, co lubią paplać na takie tematy trochę bez zastanowienia, ale nie uważam, żeby to od razu miało ich od razu skreślać jako partnerów.
Ruwi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-30, 15:56   #32
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: rozmowa o seksie na pierwszej randce?

Mi tam ryba, temat jak temat. Mam bardzo luźne podejście do seksu, więc nie widzę problemu.

Ale ze mną trzeba fest narandkować, żeby trafić do łóżka, więc ci zaliczający panienki i tak się sami wykruszą.

Ale to od Ciebie zależy. Możesz takiego faceta nie chcieć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:56 ---------- Poprzedni post napisano o 16:55 ----------

[1=f284c48a05423b409a451c4 db0eed2c1276616e1_6008c42 88f43f;86300968]W sumie tak teraz mi przyszło na myśl, że on może szukać znajomej do tego celu, może poszerzają grono swingersów.[/QUOTE]To autorka odmówi i już.

Ludzie, temat jak temat, z obcymi potrafię o takich pierdołach rozmawiać i do głowy by mi nie przyszło, że ktoś po takiej rozmowie rozkminia, czy to była propozycja.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-30, 15:58   #33
hankafirnaka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 42
Dot.: rozmowa o seksie na pierwszej randce?

bo jeszcze nigdy z takim czymś się nie spotkałam. Delikatne aluzje to tak, ale nie taka otwarta rozmowa. Nie chce się wpakować w coś dziwnego.

Edytowane przez hankafirnaka
Czas edycji: 2018-12-30 o 16:32
hankafirnaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-30, 17:06   #34
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: rozmowa o seksie na pierwszej randce?

Mam podobnie jak Limonka - nie by to nie przeszkadzało, temat jak temat. I wolę faceta który umie o tym rozmawiać otwarcie niż kogoś kto się dziwnie czai. Tak, nawet na pierwszej randce.

Kurde, jeśli mówienie o czymś to "oznaka zainteresowania" i badanie terenu dla siebie, to dziwię się że mój mąż nie uciekł, bo rozmawialiśmy o dildach Hello Kitty, furries i findomie zanim POSZLIŚMY NA PIERWSZĄ RANDKĘ. Dla mnie ludzka seksualność i jej odmiany są po prostu fascynujące i tego samego podejścia szukałam u partnera. A nie typka co będzie się zastanawiał "ojejuuujeuuuu ona pewnie będzie chciała żebym przebrał się za niedźwiedzia bo wspomniała o furries"
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-30, 17:14   #35
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: rozmowa o seksie na pierwszej randce?

Cytat:
Napisane przez monana15 Pokaż wiadomość
nie w sensie, że uczestniczył w czymś takim, tylko że coś takiego istnieje.
No wow, napraaaaawde? Pogratulowalabym mu ze właśnie odkrył Amerykę :p.
Ja bym się trzymała na baczności nie dlatego, że zaczął temat seksu ale przez to, że skoro wspominal o swingersach to pewnie lubi takie klimaty, a dla mnie to nie do zaakceptowania.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez 980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Czas edycji: 2018-12-30 o 17:19
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-30, 17:30   #36
GdyKochamy
Zadomowienie
 
Avatar GdyKochamy
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 951
Dot.: rozmowa o seksie na pierwszej randce?

Ja bym skreśliła takiego faceta, bo dla mnie to brak klasy.
__________________
kiedy się naprawdę kogoś kocha, wierność nie jest żadną zasługą...
GdyKochamy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-30, 17:53   #37
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: rozmowa o seksie na pierwszej randce?

Cytat:
Napisane przez GdyKochamy Pokaż wiadomość
Ja bym skreśliła takiego faceta, bo dla mnie to brak klasy.
Uwielbiam to.

Skreślanie za rozmowę o podejściu do seksu a potem na każdym watku:

ALE JAK TO NIE ROZMAWIALIŚCIE O PODEJSCIU DO XYZ NA POCZĄTKU ZWIĄZKU?!

Standard. To tak jak z seksem, można od trzeciej randki, czy coś?



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-12-30, 18:00   #38
GdyKochamy
Zadomowienie
 
Avatar GdyKochamy
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 951
Dot.: rozmowa o seksie na pierwszej randce?

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Uwielbiam to.

Skreślanie za rozmowę o podejściu do seksu a potem na każdym watku:

ALE JAK TO NIE ROZMAWIALIŚCIE O PODEJSCIU DO XYZ NA POCZĄTKU ZWIĄZKU?!

Standard. To tak jak z seksem, można od trzeciej randki, czy coś?



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam prawo chcieć faceta, który według moich standardów, ma klasę. To znaczy, że na pierwszej randce nie mówi o seksie, nie mówi o swoich byłych, nie chwali się pieniędzmi, czy rodziną, z której pochodzi.
__________________
kiedy się naprawdę kogoś kocha, wierność nie jest żadną zasługą...
GdyKochamy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-30, 18:00   #39
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: rozmowa o seksie na pierwszej randce?

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Uwielbiam to.

Skreślanie za rozmowę o podejściu do seksu a potem na każdym watku:

ALE JAK TO NIE ROZMAWIALIŚCIE O PODEJSCIU DO XYZ NA POCZĄTKU ZWIĄZKU?!

Standard. To tak jak z seksem, można od trzeciej randki, czy coś?



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiesz, tu nie chodzi o to czy wolno czy nie wolno, tylko czy obydwoje przejawiają te same podejście. A autorce to najwyraźniej przeszkadza, skoro musiała lecieć z tym na forum.

Jak obydwoje są otwarci, to ok, jak nie są, to też ok, ale jak jedno jest otwarte a drugie zamknięte i chce czekać do ślubu, to przecież tego się nie zmieni. Nie ma co myśleć i tłumaczyć sobie zachowania drugiej osoby, tylko poszukać takiej o takim samym podejściu.
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-30, 18:09   #40
Mad_Max
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1 844
Dot.: rozmowa o seksie na pierwszej randce?

[1=f284c48a05423b409a451c4 db0eed2c1276616e1_6008c42 88f43f;86302646]Wiesz, tu nie chodzi o to czy wolno czy nie wolno, tylko czy obydwoje przejawiają te same podejście.[/QUOTE]

A to jakie przejawiają podejście powinni sobie wywróżyć ze szklanej kuli? Skoro rozmawiać nie można...
Mad_Max jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-30, 18:13   #41
GdyKochamy
Zadomowienie
 
Avatar GdyKochamy
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 951
Dot.: rozmowa o seksie na pierwszej randce?

Cytat:
Napisane przez Mad_Max Pokaż wiadomość
A to jakie przejawiają podejście powinni sobie wywróżyć ze szklanej kuli? Skoro rozmawiać nie można...
Można wyczuć o czym ktoś chce rozmawiać... widać, czy chętnie podejmuje temat.
__________________
kiedy się naprawdę kogoś kocha, wierność nie jest żadną zasługą...
GdyKochamy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-12-30, 18:17   #42
Mad_Max
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1 844
Dot.: rozmowa o seksie na pierwszej randce?

Cytat:
Napisane przez GdyKochamy Pokaż wiadomość
Można wyczuć o czym ktoś chce rozmawiać... widać, czy chętnie podejmuje temat.
Czyli trzeba rozmawiać.
Mad_Max jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-30, 18:19   #43
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: rozmowa o seksie na pierwszej randce?

Cytat:
Napisane przez GdyKochamy Pokaż wiadomość
Mam prawo chcieć faceta, który według moich standardów, ma klasę. To znaczy, że na pierwszej randce nie mówi o seksie, nie mówi o swoich byłych, nie chwali się pieniędzmi, czy rodziną, z której pochodzi.
Rozmowa o seksie moze sie odbyć z klasą. O pieniądzach i rodzinie również.

Człowiek z klasą o wszystkim i zawsze porozmawia z klasą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-30, 18:20   #44
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 634
Dot.: rozmowa o seksie na pierwszej randce?

Dla mnie też byłoby za wcześnie na takie gadki. Krepowalby mnie taki temat na 1 randce. Nigdy nie gadalam o seksie już na 1 randce.
White_Dove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-30, 18:20   #45
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: rozmowa o seksie na pierwszej randce?

[1=f284c48a05423b409a451c4 db0eed2c1276616e1_6008c42 88f43f;86302646]Wiesz, tu nie chodzi o to czy wolno czy nie wolno, tylko czy obydwoje przejawiają te same podejście. A autorce to najwyraźniej przeszkadza, skoro musiała lecieć z tym na forum.

Jak obydwoje są otwarci, to ok, jak nie są, to też ok, ale jak jedno jest otwarte a drugie zamknięte i chce czekać do ślubu, to przecież tego się nie zmieni. Nie ma co myśleć i tłumaczyć sobie zachowania drugiej osoby, tylko poszukać takiej o takim samym podejściu.[/QUOTE]To było w moim pierwszym poście.

Ja tylko odpowiadam na zarzuty, że chce swingerskiego pieciokata i nie ma klasy bo poruszył taki temat.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-30, 18:40   #46
ANKA9200
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 54
Dot.: rozmowa o seksie na pierwszej randce?

Zależy co miał na myśli czy chodziło mu o seks na pierwszej randce czy po prostu chciał się dowiedzieć w ten sposób jakie ma podejście autorka do seksu.

A to czy to akceptuje czy nie jej sprawa dla jednej to będzie brak klasy dla drugiej bardziej bezpruderyjnej ok ludzie są różnie i dobierają się w pary raczej zgodnie jeśli chodzi o takie rzeczy, bo potem może być nie fajnie.
ANKA9200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-30, 18:52   #47
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: rozmowa o seksie na pierwszej randce?

Cytat:
Napisane przez ruda_beksa Pokaż wiadomość
Mam podobnie jak Limonka - nie by to nie przeszkadzało, temat jak temat. I wolę faceta który umie o tym rozmawiać otwarcie niż kogoś kto się dziwnie czai. Tak, nawet na pierwszej randce.
U mnie to samo. Temat jak każdy inny.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-30, 19:13   #48
she_like
Zadomowienie
 
Avatar she_like
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 1 311
Dot.: rozmowa o seksie na pierwszej randce?

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Rozmowa o seksie moze sie odbyć z klasą. O pieniądzach i rodzinie również.

Człowiek z klasą o wszystkim i zawsze porozmawia z klasą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Amen.

Poza tym, gdyby nie rozmawiali to skąd mogliby wiedzieć jakie mają podejście. Domyśleć się?
Na pierwszej randce trzeba rozmawiać o pogodzie, kwiatkach i programach w tv, a inne tematy omijać szerokim łukiem, bo dla kogoś może to być tabu? Jak dla mnie lepiej od razu wiedzieć z kim masz do czynienia i jak nie pasuje to nie musisz dalej tego ciągnąć i po czasie wejść na ten temat, tylko idziesz sobie do przodu, przy czym szybciej trafisz na osobę o swoich poglądach.
she_like jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-30, 19:28   #49
GdyKochamy
Zadomowienie
 
Avatar GdyKochamy
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 951
Dot.: rozmowa o seksie na pierwszej randce?

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Rozmowa o seksie moze sie odbyć z klasą. O pieniądzach i rodzinie również.

Człowiek z klasą o wszystkim i zawsze porozmawia z klasą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moim zdaniem ludzie z klasą o pewnych sprawach z nowo poznanymi osobami nie rozmawiają. Niestety w naszym kraju jeszcze wiele osób się tym nie przejmuje, ale na zachodzie ludzie zwracają na to uwagę.
__________________
kiedy się naprawdę kogoś kocha, wierność nie jest żadną zasługą...
GdyKochamy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-12-30, 19:43   #50
hankafirnaka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 42
Dot.: rozmowa o seksie na pierwszej randce?

no chyba nie, myślę że w niektórych krajach na zachodzie jest właśnie większa swoboda, a my jesteśmy dość pruderyjni
hankafirnaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-30, 19:50   #51
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: rozmowa o seksie na pierwszej randce?

Cytat:
Napisane przez GdyKochamy Pokaż wiadomość
Moim zdaniem ludzie z klasą o pewnych sprawach z nowo poznanymi osobami nie rozmawiają. Niestety w naszym kraju jeszcze wiele osób się tym nie przejmuje, ale na zachodzie ludzie zwracają na to uwagę.
Gdzie jest ten magiczny Zachód, gdzie o seksie się nie rozmawia? Bo nie byłam i nie widziałam
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-30, 19:58   #52
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: rozmowa o seksie na pierwszej randce?

Cytat:
Napisane przez GdyKochamy Pokaż wiadomość
Moim zdaniem ludzie z klasą o pewnych sprawach z nowo poznanymi osobami nie rozmawiają. Niestety w naszym kraju jeszcze wiele osób się tym nie przejmuje, ale na zachodzie ludzie zwracają na to uwagę.
O nie. To jestem okropną osobą bez klasy, bo ja w ogóle nie mam problemu z rozmawianiem o seksie czy to w Internecie, czy ze znajomymi, a nawet na randkach. Co nie znaczy, że każdą osobę, z którą dyskutuję na takie tematy mam zamiar zaciągnąć do alkowy. Gorzej. Jak byłam za zachodzie to też gadałam o seksie i mam wrażenie, że większość np. takich Włochów czy Francuzów jest znacznie bardziej otwartych w tych tematach. No ale nie żałuję, że trafiam na takich zbereźników. Lepsze to niż robienie z normalnych tematów tabu. A jak ktoś się czuje skrępowany to może powiedzieć od razu 'proszę, zmieńmy temat, bo nie jesteśmy na tyle blisko i czuję się skrępowana'. Brakiem klasy jest co najwyżej nie uszanowanie takiej prośby, a nie samo podejmowanie tematu.

Moim zdanie autorko facet nie miał nic specjalnego na myśli. Tak sobie gadał. Najwyżej chciał wybadać jak reagujesz na takie tematy, bo może ma jakieś ciągoty w stronę swingersów albo innych niecodziennych. Co nie zmienia faktu, że wciąż może szukać związku. Sama zadecyduj czy dla ciebie to za dużo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-30, 23:19   #53
paulinika
Zakorzenienie
 
Avatar paulinika
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: U.K.
Wiadomości: 7 128
Dot.: rozmowa o seksie na pierwszej randce?

Ja też bym nie miała problemy pogadać o seksie na pierwszej randce. Temat jak temat, przynajmniej bym się dowiedziała co facet lubi i czego oczekuje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
paulinika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-30, 23:58   #54
Atavish
Zakorzenienie
 
Avatar Atavish
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 418
Dot.: rozmowa o seksie na pierwszej randce?

[1=f284c48a05423b409a451c4 db0eed2c1276616e1_6008c42 88f43f;86300968]W sumie tak teraz mi przyszło na myśl, że on może szukać znajomej do tego celu, może poszerzają grono swingersów.[/QUOTE]

Aby szukać innych swingersów nie musi szukać po randomowych laskach z internetu. Wystarczą przeznaczone do tego imprezy i portale

Cytat:
Napisane przez PoPoo Pokaż wiadomość
Jak gadał coś nawet na luzie o wymianie partnerów i innych tego typu rzeczach w jednocześnie o dopasowaniu, to prawdopodobnie to lubi i chciał cie wybadać.

Bez powodu się o takich rzeczach nie wspomina. Poza tym- z skoki zazwyczaj między doba nie rozmawiają o sprawach łóżkowych. Skąd on niby wie ze ma wśród znajomych swingersow?? Bo razem to praktykują.



Ja nie wiem nic o łóżkowym życiu moich znajomych.

---------- Dopisano o 12:44 ---------- Poprzedni post napisano o 12:43 ----------

*znajomi zazwyczaj pomiędzy sobą
Mógł po prostu uznać to za ciekawy temat. Niespodzianka - niektórzy uważają seks za ciekawy temat.
I kolejna niespodzianka - znajomi między sobą też rozmawiają o seksie. Np ja wiem kto spośród moich znajomych swinguje. A nigdy z nimi nie swingowałam i wiem że oni mówiąc o tym wcale mnie do łóżka nie zapraszają.
Więc sorry - teoria o tym, że aby wiedzieć że ktoś swinguje nie trzeba tego robić z nim jest trochę słaba.


Jak dla mnie facet żadnej granicy nie przekroczył ani nie zrobił nic dziwnego. Temat jak temat.




Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
Atavish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-31, 02:25   #55
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: rozmowa o seksie na pierwszej randce?

Cytat:
Napisane przez Atavish Pokaż wiadomość
Aby szukać innych swingersów nie musi szukać po randomowych laskach z internetu. Wystarczą przeznaczone do tego imprezy i portale



Mógł po prostu uznać to za ciekawy temat. Niespodzianka - niektórzy uważają seks za ciekawy temat.
I kolejna niespodzianka - znajomi między sobą też rozmawiają o seksie. Np ja wiem kto spośród moich znajomych swinguje. A nigdy z nimi nie swingowałam i wiem że oni mówiąc o tym wcale mnie do łóżka nie zapraszają.
Więc sorry - teoria o tym, że aby wiedzieć że ktoś swinguje nie trzeba tego robić z nim jest trochę słaba.
No teoria z tyłka, mam znajomych którzy chodzą na seks imprezy czy do klubów BDSM i rozmawiamy o tym mimo że nigdy nie byłam.
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-21, 14:56   #56
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: rozmowa o seksie na pierwszej randce?

Autorko,
pisanie z dwóch kont w jednym watku?
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-21, 15:11   #57
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 508
Dot.: rozmowa o seksie na pierwszej randce?

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Autorko,
pisanie z dwóch kont w jednym watku?
Chyba ktoś się pogubił z którego konta powinien odpowiadać
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-21, 15:41   #58
linaya
astro-loszka
 
Avatar linaya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 503
Dot.: rozmowa o seksie na pierwszej randce?

[1=f8c2d375a73595a7890227c bb2d3acee309191de_62181c3 c5fcdf;86303282]O nie. To jestem okropną osobą bez klasy, bo ja w ogóle nie mam problemu z rozmawianiem o seksie czy to w Internecie, czy ze znajomymi, a nawet na randkach. Co nie znaczy, że każdą osobę, z którą dyskutuję na takie tematy mam zamiar zaciągnąć do alkowy.

[/QUOTE]


Mam tak samo
__________________
Kpię i o drogę nie pytam.
linaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-22, 20:22   #59
pannaniezalezna1555
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 63
Dot.: rozmowa o seksie na pierwszej randce?

[1=f8c2d375a73595a7890227c bb2d3acee309191de_62181c3 c5fcdf;86303282]O nie. To jestem okropną osobą bez klasy, bo ja w ogóle nie mam problemu z rozmawianiem o seksie czy to w Internecie, czy ze znajomymi, a nawet na randkach. Co nie znaczy, że każdą osobę, z którą dyskutuję na takie tematy mam zamiar zaciągnąć do alkowy. Gorzej. Jak byłam za zachodzie to też gadałam o seksie i mam wrażenie, że większość np. takich Włochów czy Francuzów jest znacznie bardziej otwartych w tych tematach. No ale nie żałuję, że trafiam na takich zbereźników. Lepsze to niż robienie z normalnych tematów tabu. A jak ktoś się czuje skrępowany to może powiedzieć od razu 'proszę, zmieńmy temat, bo nie jesteśmy na tyle blisko i czuję się skrępowana'. Brakiem klasy jest co najwyżej nie uszanowanie takiej prośby, a nie samo podejmowanie tematu.

Moim zdanie autorko facet nie miał nic specjalnego na myśli. Tak sobie gadał. Najwyżej chciał wybadać jak reagujesz na takie tematy, bo może ma jakieś ciągoty w stronę swingersów albo innych niecodziennych. Co nie zmienia faktu, że wciąż może szukać związku. Sama zadecyduj czy dla ciebie to za dużo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]


Szczerze ? Wolałabym już z kimś rozmawiać o seksie niż siedzieć i ,,ę, ą , majtki d... trą ". Widać nie mam klasy Nie wiadomo co powiedzieć, jak się zachować by jaśnie pani czy pana nie urazic. Jestem akurat człowiekiem otwartym i nie raz rozmawiam na takie tematy czy to z koleżankami czy też z kumplami. Uważam, ze seks to naturalna rzecz i nie ma czego się wstydzić. Owszem, czasem bywa, że ktoś przesadzi, więc trzeba powiedzieć: ,,Słuchaj, uważam , że trochę przesadziłeś, nie rozmawiajmy o tym " itp. itd. To, że z kimś na dany temat rozmawiasz nie oznacza, że chcesz od razu to z tą osobą robić. Od rozmowy do robienia tego długa droga

Ludzie, trochę luzu i dystansu

A Ty autorko poobserwuj gościa. Nie skreślaj go od razu, ale bądź też ostrożna.
pannaniezalezna1555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-22 21:22:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:35.