Związek a wyjazd ze znajomymi. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-01-21, 21:07   #31
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 768
Dot.: Związek a wyjazd ze znajomymi.

On ma prawo wyjechać, nie wiem po co ten wątek. Znajdź sobie swoje pasje i swoje towarzystwo, czas będzie Ci szybciej leciał.
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-21, 21:12   #32
ivy__
Przyczajenie
 
Avatar ivy__
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 9
Dot.: Związek a wyjazd ze znajomymi.

Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Pokaż wiadomość
On ma prawo wyjechać, nie wiem po co ten wątek. Znajdź sobie swoje pasje i swoje towarzystwo, czas będzie Ci szybciej leciał.
dzięki za odpowiedź niesamowicie mi pomogła
ivy__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-21, 21:16   #33
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 768
Dot.: Związek a wyjazd ze znajomymi.

Cytat:
Napisane przez ivy__ Pokaż wiadomość
dzięki za odpowiedź niesamowicie mi pomogła
Nie ma za co. Wiem z doświadczenia jak to jest być w związku z bluszczem i nie zdecydowałabym się powtórzyć.
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-21, 21:18   #34
ivy__
Przyczajenie
 
Avatar ivy__
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 9
Dot.: Związek a wyjazd ze znajomymi.

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;86402157]Dlaczego mu nie powiedziałaś, że też chcesz jechać?[/QUOTE]
to nie było tak, że ja siedziałam spakowana i czekałam aż powie " a może chcesz jechać?" po czym zaczęłabym skakać z radości.
po prostu wyjechał i zaczęłam się nad tym zastanawiać. nie ma tu żadnego dramatu jak niektórym się wydaje.
oni wykupili ten wyjazd jakiś czas wcześniej, więc nie wiem jak wyglądałaby możliwość dołączenia.
na pewno porozmawiam z nim o moich odczuciach jak wróci. po prostu byłam ciekawa waszego zdania.

---------- Dopisano o 22:18 ---------- Poprzedni post napisano o 22:16 ----------
Snowdrop_
a twoja czarodziejska kula powiedziała ci, że jestem bluszczem
jeżeli nie masz do powiedzenia nic w temacie to może lepiej nic nie mów.

Edytowane przez ivy__
Czas edycji: 2019-01-21 o 21:20
ivy__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-21, 21:19   #35
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Związek a wyjazd ze znajomymi.

No więc... dlaczego mu nie powiedziałaś, że też chcesz jechać?
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-21, 21:21   #36
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: Związek a wyjazd ze znajomymi.

Cytat:
Napisane przez ivy__ Pokaż wiadomość
jeżeli nie masz do powiedzenia nic w temacie to może lepiej nic nie mów.
Wydaje mi się że chcesz usłyszeć tylko wypowiedzi, które ci się podobają, ewentualnie popsioczyć na faceta. Niestety nikt na forum nie ma obowiązku głaskać cię po główce - i forum działa tak, że dostaniesz opinie które ci się nie spodobają.
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-21, 21:24   #37
ivy__
Przyczajenie
 
Avatar ivy__
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 9
Dot.: Związek a wyjazd ze znajomymi.

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;86402242]No więc... dlaczego mu nie powiedziałaś, że też chcesz jechać?[/QUOTE]
jak już pisałam on nie zaproponował a ja nie chciałam sama proponować. nie chciałam żeby potem czuł się zobowiązany do zajmowania się mną itp. łatwo nawiązuję kontakty, nie mam problemów z odnalezieniem się w nieznanym mi towarzystwie, ale mimo wszystko nie chciałam żeby musiał jakoś się mną zajmować. inaczej byłoby gdybym znała wcześniej osoby z którymi wyjechał albo gdyby sam zaproponował.
ivy__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-01-21, 21:25   #38
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Związek a wyjazd ze znajomymi.

Cytat:
Napisane przez ivy__ Pokaż wiadomość
to nie było tak, że ja siedziałam spakowana i czekałam aż powie " a może chcesz jechać?" po czym zaczęłabym skakać z radości.
po prostu wyjechał i zaczęłam się nad tym zastanawiać. nie ma tu żadnego dramatu jak niektórym się wydaje.
oni wykupili ten wyjazd jakiś czas wcześniej, więc nie wiem jak wyglądałaby możliwość dołączenia.
na pewno porozmawiam z nim o moich odczuciach jak wróci. po prostu byłam ciekawa waszego zdania.
(...)
I sama sobie najlepiej doradziłaś: rozmowa, szczera i spokojna. Wyjazd miał zaplanowany i zarezerwowany wcześniej, Ty nie przejawiasz zainteresowania nartami, w wakacje pojechałaś na wcześniej zaplanowany wyjazd z koleżanką. To inna sytuacja, niż gdyby nic nie powiedział i pojechał. Nic nie wskazuje na to, że olał Twoje uczucia i osobę (bo jasne, że z partnerem się należy liczyć). Raczej z góry pewne rzeczy założył, a Ty nic nie mówiłaś. Pogadacie, ustalicie jak to ma wyglądać w Waszej wspólnej przyszłości i tyle.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-21, 21:25   #39
ivy__
Przyczajenie
 
Avatar ivy__
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 9
Dot.: Związek a wyjazd ze znajomymi.

Cytat:
Napisane przez ruda_beksa Pokaż wiadomość
Wydaje mi się że chcesz usłyszeć tylko wypowiedzi, które ci się podobają, ewentualnie popsioczyć na faceta. Niestety nikt na forum nie ma obowiązku głaskać cię po główce - i forum działa tak, że dostaniesz opinie które ci się nie spodobają.
jeżeli wg ciebie to była opinia dotycząca konkretnego pytania to gratulacje.
ivy__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-21, 21:27   #40
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 036
Dot.: Związek a wyjazd ze znajomymi.

Cytat:
Napisane przez ivy__ Pokaż wiadomość
jak już pisałam on nie zaproponował a ja nie chciałam sama proponować. nie chciałam żeby potem czuł się zobowiązany do zajmowania się mną itp. łatwo nawiązuję kontakty, nie mam problemów z odnalezieniem się w nieznanym mi towarzystwie, ale mimo wszystko nie chciałam żeby musiał jakoś się mną zajmować. inaczej byłoby gdybym znała wcześniej osoby z którymi wyjechał albo gdyby sam zaproponował.
Ty umiesz gadać z własnym facetem? Powinna to być dla Ciebie osoba, z którą nie masz problemu pogadać nawet o największych głupotach.
A tu widze, że jakieś tam swoje przemyślenia masz, ale boisz się ich przekazać.
Dla mnie to śmieszne.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-21, 21:49   #41
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 508
Dot.: Związek a wyjazd ze znajomymi.

Cytat:
Napisane przez ivy__ Pokaż wiadomość
jak już pisałam on nie zaproponował a ja nie chciałam sama proponować. nie chciałam żeby potem czuł się zobowiązany do zajmowania się mną itp. łatwo nawiązuję kontakty, nie mam problemów z odnalezieniem się w nieznanym mi towarzystwie, ale mimo wszystko nie chciałam żeby musiał jakoś się mną zajmować. inaczej byłoby gdybym znała wcześniej osoby z którymi wyjechał albo gdyby sam zaproponował.
Życzę powodzenia w takim związku, w którym nie umiecie się ze sobą komunikować.
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-01-21, 21:50   #42
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: Związek a wyjazd ze znajomymi.

Cytat:
Napisane przez ivy__ Pokaż wiadomość
jeżeli wg ciebie to była opinia dotycząca konkretnego pytania to gratulacje.
Jeśli tak nieprzyjemnie naskakujesz na każdą osobę która się z tobą nie zgadza, to życzę powodzenia w związku i życiu jako takim
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-21, 21:54   #43
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 088
Dot.: Związek a wyjazd ze znajomymi.

Cytat:
Napisane przez ivy__ Pokaż wiadomość
Od prawie roku jestem w związku. Bardzo dobrze nam się układa, poznałam kilku jego znajomych, byliśmy na wspólnych wakacjach, widujemy się prawie codziennie, spędzamy razem weekendy, nocujemy u siebie itp. Ogólnie jest super. Jednak dzisiaj wyjechał na 'ferie' ze znajomymi w góry, na narty. Mnie nawet nie zapytał czy chcę z nimi jechać albo co sądzę na temat tego wyjazdu (wie, że nigdy nie jeździłam). Jeżdżą tak od trzech czy czterech lat i dla niego to oczywiste, że w tym roku też jedzie. Nie znam jego znajomych od nart, nie są to bliscy przyjaciele, raczej ludzie z którymi spotyka się praktycznie tylko na tych wyjazdach.
Co o tym myślicie?

Mam nadzieję, że facet będzie się dobrze bawić i wszyscy bezpiecznie wrócą do domu.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-21, 21:56   #44
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Związek a wyjazd ze znajomymi.

Cytat:
Napisane przez ruda_beksa Pokaż wiadomość
Jeśli tak nieprzyjemnie naskakujesz na każdą osobę która się z tobą nie zgadza, to życzę powodzenia w związku i życiu jako takim
Co nie? Chciałam poznać Wasze opinie, ale tylko takie, które mi "podejdą" i najlepiej żeby wyszło, że ja mam rację, a on jest zuyyy.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-22, 05:52   #45
Karena 73
Kobieta z klasą
 
Avatar Karena 73
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 058
Dot.: Związek a wyjazd ze znajomymi.

Pewnie facet założył, że nie masz problemu z osobnymi wyjazdami, bo sama pojechałaś z koleżanką bez proponowania mu dołączenia do Was. A tu niespodzianka, bo stosujesz podwójne standardy. Ty możesz , bo ( tu kilka argumentów) ale Tobie jest przykro, bo on zrobił dokładnie to co Ty.
Nie masz pretensji, ale założyłaś wątasek. Akurat

Po drugie jak miały by wyglądać te wieczory kiedy on padnięty po całym dniu na stoku a Ty zrelaksowana w SPA? To dopiero byłaby drama, bo nie chciałoby mu się Tobą zajmować. Wyluzuj dziewczyno i daj mu przestrzeń do życia.
__________________
Miłość to gra we dwoje, w której oboje muszą wygrywać.
Karena 73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-22, 07:56   #46
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Związek a wyjazd ze znajomymi.

Cytat:
Napisane przez Karena 73 Pokaż wiadomość
Po drugie jak miały by wyglądać te wieczory kiedy on padnięty po całym dniu na stoku a Ty zrelaksowana w SPA? To dopiero byłaby drama, bo nie chciałoby mu się Tobą zajmować. Wyluzuj dziewczyno i daj mu przestrzeń do życia.






Jak czytam ten watek, to odnoszę wrażenie że jeżdżenie na nartach to wyczyn na miarę lotu na Marsa a zmęczenie po połowie dnia na stoku to orka równoznaczna z 3 dniówkami wyrobionymi na raz w kopalni co najmniej.


Eee, bez jaj.
nawet średnio skoordynowana osoba na dzisiejszych krótkich nartach taliowanych wychodzi z oślej łączki po 1-2 dniach i zaczyna spokojnie sobie radzić na zielonych stokach a po 3-4 dniach na czerwonych. I to bez wielkiej mi pomocy instruktora.





osoba z jakiegoś powodu nie jeżdząca w ogóle, może spędzić spokojnie pół dnia na dole stoku łażąc i podziwiając widoki i popijając grzane winko i szamiąc pieczone kiełbaski czy co tam lubi.


Wypisujecie jakbyście góry i narty widzieli co najwyżej w telewizji z okazji Mistrzostw Świata w slalomie gigancie.
No to faktycznie, tak jeżdzić i po takich stokach to wyczyn i się człowiek zaora jak bura kobyła jednym zjazdem, ale normalne trasy rekreacyjne?
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams

Edytowane przez cava
Czas edycji: 2019-01-22 o 07:57
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-22, 08:07   #47
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 768
Dot.: Związek a wyjazd ze znajomymi.

Masz zadatki na bluszcza (dodatkowo kłótliwego, super połączenie) i nie trzeba mieć szklanej kuli, żeby to zauważyć. Może chłopak przez te wyjazdy zwyczajnie uwalnia się od męczącej osoby.
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-22, 08:09   #48
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Związek a wyjazd ze znajomymi.

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość





Jak czytam ten watek, to odnoszę wrażenie że jeżdżenie na nartach to wyczyn na miarę lotu na Marsa a zmęczenie po połowie dnia na stoku to orka równoznaczna z 3 dniówkami wyrobionymi na raz w kopalni co najmniej.

Eee, bez jaj.
nawet średnio skoordynowana osoba na dzisiejszych krótkich nartach taliowanych wychodzi z oślej łączki po 1-2 dniach i zaczyna spokojnie sobie radzić na zielonych stokach a po 3-4 dniach na czerwonych. I to bez wielkiej mi pomocy instruktora.

osoba z jakiegoś powodu nie jeżdząca w ogóle, może spędzić spokojnie pół dnia na dole stoku łażąc i podziwiając widoki i popijając grzane winko i szamiąc pieczone kiełbaski czy co tam lubi.

Wypisujecie jakbyście góry i narty widzieli co najwyżej w telewizji z okazji Mistrzostw Świata w slalomie gigancie.
No to faktycznie, tak jeżdzić i po takich stokach to wyczyn i się człowiek zaora jak bura kobyła jednym zjazdem, ale normalne trasy rekreacyjne?
To tak, jak z prawem jazdy - jak ktoś ma i potrafi, to powie "pfff, a co w tym takiego trudnego??". Pewnie potrafisz i nie do końca może rozumiesz, że owszem, dla niektórych to jest wyczyn. Nie wszyscy są dobrze skoordynowani, inni mogą mieć lęk wysokości, czy przestrzeni, jeszcze inni nie być tym aż tak zainteresowani, aby mieć ten impuls do uczenia się. Autorka nie potrafi, ale przede wszystkim nie wykazała przed facetem jakiegoś większego zainteresowania tematem.

Wszystko fajnie, popijanie grzańca w schronisku i podziwianie widoków podczas gdy cała grupa szusuje. Przez ile dni? Jeden dzień - fajnie, inne powietrze, relaks. Po dwóch, max trzech dniach miałoby się pewnie czegoś takiego dosyć, bo to jest jednak ileś tam godzin spędzonych samemu (chyba, że by się miało szczęście trafić na inne takie osoby, które też tylko podziwiają widoki). Facet może to wiedzieć i dlatego wolał niczego nie proponować. Nie wierzę, że nie byłoby po kilku dniach cichych lub głośnych pretensji, że "wyjechaliśmy razem, a ja większość dnia siedzę sama".

---------- Dopisano o 09:09 ---------- Poprzedni post napisano o 09:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Pokaż wiadomość
Masz zadatki na bluszcza (dodatkowo kłótliwego, super połączenie) i nie trzeba mieć szklanej kuli, żeby to zauważyć. Może chłopak przez te wyjazdy zwyczajnie uwalnia się od męczącej osoby.
Przesadzasz. Spędzanie razem nawet dużej ilości czasu, jeżeli obojgu to pasuje, nie czyni z Autorki bluszcza. Nie przeszkadzała mu w wyjeździe. Po prostu gniecie ją fakt, że nie zaproponował, aby jechała z nim i kilka innych spraw. Muszą pogadać i pewne rzeczy na przyszłość ustalić. Natomiast fakt, trochę zaczepna jest, chociaż rzekomo tylko chciała poznać zdanie innych osób.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-22, 08:14   #49
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Związek a wyjazd ze znajomymi.

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
To tak, jak z prawem jazdy - jak ktoś ma i potrafi, to powie "pfff, a co w tym takiego trudnego??". Pewnie potrafisz i nie do końca może rozumiesz, że owszem, dla niektórych to jest wyczyn. Nie wszyscy są dobrze skoordynowani, inni mogą mieć lęk wysokości, czy przestrzeni, jeszcze inni nie być tym aż tak zainteresowani, aby mieć ten impuls do uczenia się. Autorka nie potrafi, ale przede wszystkim nie wykazała przed facetem jakiegoś większego zainteresowania tematem.

Wszystko fajnie, popijanie grzańca w schronisku i podziwianie widoków podczas gdy cała grupa szusuje. Przez ile dni? Jeden dzień - fajnie, inne powietrze, relaks. Po dwóch, max trzech dniach miałoby się pewnie czegoś takiego dosyć, bo to jest jednak ileś tam godzin spędzonych samemu (chyba, że by się miało szczęście trafić na inne takie osoby, które też tylko podziwiają widoki). Facet może to wiedzieć i dlatego wolał niczego nie proponować. Nie wierzę, że nie byłoby po kilku dniach cichych lub głośnych pretensji, że "wyjechaliśmy razem, a ja większość dnia siedzę sama".



Pierwszy raz na narty, pojechałam dobrze po 30 tce, z twardym postanowieniem że na pewno nie będę jeździć, tylko "coś ze sobą zrobię".

Więc nie jest to dla mnie coś, co wyssałam z mlekiem matki i nie wiem co gadam jak mówię, ze to żaden wyczyn.
I raczej wyjazdy na narty nie trwają dłużej jak te 10 dni nartowania, a na ogół o połowę krócej.
Nie widze problemu sobie przez taki czas znaleźc zajęcie na pół dnia, a trochę pieknych widoków i grzańca wypitego na świeżym powietrzu to raczej fajny relaks niz katorga. Tym barzdiej z emozna sobie dłuzej pospać, poczytać, znaleźć w wiekszych ośrodkach dodatkowe atrakcje o jakich pisała autorka: sauna, basen, coś tam.
Na tym polegają na ogół właśnie wczasy/wyjazdy wypoczynkowe. Na nierobieniu niczego konkretnego.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-01-22, 08:15   #50
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 508
Dot.: Związek a wyjazd ze znajomymi.

Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Pokaż wiadomość
Masz zadatki na bluszcza (dodatkowo kłótliwego, super połączenie) i nie trzeba mieć szklanej kuli, żeby to zauważyć. Może chłopak przez te wyjazdy zwyczajnie uwalnia się od męczącej osoby.
To niech lepiej z nią pogada albo po prostu zerwie jak mu źle

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-22, 08:19   #51
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Związek a wyjazd ze znajomymi.

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Pierwszy raz na narty, pojechałam dobrze po 30 tce, z twardym postanowieniem że na pewno nie będę jeździć, tylko "coś ze sobą zrobię".

Więc nie jest to dla mnie coś, co wyssałam z mlekiem matki i nie wiem co gadam jak mówię, ze to żaden wyczyn.
I raczej wyjazdy na narty nie trwają dłużej jak te 10 dni nartowania, a na ogół o połowę krócej.
Nie widze problemu sobie przez taki czas znaleźc zajęcie na pół dnia, a trochę pieknych widoków i grzańca wypitego na świeżym powietrzu to raczej fajny relaks niz katorga. Tym barzdiej z emozna sobie dłuzej pospać, poczytać, znaleźć w wiekszych ośrodkach dodatkowe atrakcje o jakich pisała autorka: sauna, basen, coś tam.
Na tym polegają na ogół właśnie wczasy/wyjazdy wypoczynkowe. Na nierobieniu niczego konkretnego.
Jeszcze raz: dla Ciebie to nie wyczyn, nieważne kiedy się nauczyłaś - nauczyłaś się, lubisz to i chyba nie rozumiesz, że nie każdy może się nauczyć. Dla mnie to jest wyczyn, bo mi się trzęsą nogi na samą myśl, że mam zjechać z góry. Nie ciągnie mnie, nie chcę już próbować. Na nartach mogę biegać po płaskim. Koleżanka mi ostatnio pokazywała filmiki z "łatwych i nie stromych" tras z austriackich Alp - aż się spociłam. Dla mnie to było jak K2.

Jeżeli Autorka chciała się samotnie posnuć po schronisku, albo podziwiać widoki, to mogła to facetowi powiedzieć.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-22, 08:26   #52
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Związek a wyjazd ze znajomymi.

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Jeszcze raz: dla Ciebie to nie wyczyn, nieważne kiedy się nauczyłaś - nauczyłaś się, lubisz to i chyba nie rozumiesz, że nie każdy może się nauczyć. Dla mnie to jest wyczyn, bo mi się trzęsą nogi na samą myśl, że mam zjechać z góry. Nie ciągnie mnie, nie chcę już próbować. Na nartach mogę biegać po płaskim. Koleżanka mi ostatnio pokazywała filmiki z "łatwych i nie stromych" tras z austriackich Alp - aż się spociłam. Dla mnie to było jak K2.

Jeżeli Autorka chciała się samotnie posnuć po schronisku, albo podziwiać widoki, to mogła to facetowi powiedzieć.



To prawda, mogła powiedzieć.


Natomiast nie łykam argumentów pt.: co ona by tam robiła jak by nie jezdziła/nie umie jezdzić .
Ja już sobie nie pozjezdzam nigdy, bo to za duże ryzyko dla mnie. Ale bez namysłu bym pojechała z narciarzami, bo wiem ze spokojnie miło spędziłabym czas na takim wyjeździe i bez zjeżdżania z nimi.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-22, 08:32   #53
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Związek a wyjazd ze znajomymi.

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
To prawda, mogła powiedzieć.

Natomiast nie łykam argumentów pt.: co ona by tam robiła jak by nie jezdziła/nie umie jezdzić .
Ja już sobie nie pozjezdzam nigdy, bo to za duże ryzyko dla mnie. Ale bez namysłu bym pojechała z narciarzami, bo wiem ze spokojnie miło spędziłabym czas na takim wyjeździe i bez zjeżdżania z nimi.
A ja rozumiem te argumenty. Sama byłam na takim wyjeździe. Facet jeździł, ja posiedziałam w schronisku, pospacerowałam, poczytałam książkę. Po kilku godzinach miałam dosyć, co dopiero po kilku dniach. Jeden - dwa dni fajnie, potem idę o zakład, że jednak byłaby znudzona, albo byłoby "dzisiaj odpuść jeżdżenie, chcę z Tobą spędzić czas". Facet po nartach może mieć ochotę robić dosłownie nic, a tu czekałby na niego ktoś, kto kilka godzin odpoczywał i może też nieco się nudził. Co innego, gdyby ktoś z tej grupy był w podobnej sytuacji, a z tego, co on jej powiedział wszyscy tam jadą z myślą o maksymalnym wykorzystaniu czasu na stoku.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-22, 08:37   #54
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 508
Dot.: Związek a wyjazd ze znajomymi.

On nie zaproponował, ona też się nie odezwała.. No komunikacja na wysokim poziomie. Jeśli już teraz są z tym takie problemy, to później będzie tylko gorzej. Trzeba rozmawiać o wzajemnych oczekiwaniach w związku. Szkoda że facet nie zaproponował autorce wyjazdu, ale może to typowo męski wypad?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-22, 08:44   #55
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Związek a wyjazd ze znajomymi.

[1=0f78e7ab4a87196fb8e6ee2 746a5f35dfd845f1c_5ee6abf 249ce5;86403227]On nie zaproponował, ona też się nie odezwała.. No komunikacja na wysokim poziomie. Jeśli już teraz są z tym takie problemy, to później będzie tylko gorzej. Trzeba rozmawiać o wzajemnych oczekiwaniach w związku. Szkoda że facet nie zaproponował autorce wyjazdu, ale może to typowo męski wypad?
[/QUOTE]

Ona wcześniej była na wyjeździe z koleżanką i również mu nie proponowała, aby dołączył. Pewnie uznał, że w takim razie tak jest ok. Jeszcze raz: nie napisała nigdzie, że narty, czy ogólniej góry ją w jakikolwiek sposób interesują.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-22, 09:04   #56
peopeo
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 903
Dot.: Związek a wyjazd ze znajomymi.

Autorko, jesteście razem rok czasu i teraz będą wychodziły różne sytuacje typowo życiowe, które będą weryfikować wasz związek. Jedynym rozwiązaniem jest rozmowa, nie ma innej drogi. Czy wcześniej jezdziliscie gdzieś razem? Jak to wyglądało? Byliście zgrani? Może on nie lubi z Tobą jeździć, bo na wyjazdach się nie dogadujecie? Jest takie powiedzenie, że jeśli chcesz kogoś dobrze poznać, to wybierz się z nim w podróż....

Ja miałam też po około roku związku, sytuacje gdzie facet oznajmił mi, że jedzie na wakacje do brata za granicę i nawet mi nie zaproponował. Ale to tez inna sytuacja bo zupełnie inna kultura, gdzie kobieta z domu nie wychodzi a panowie szaleją po świecie. Uznałam, że nie miał wzorców, skoro ojciec podróżował a matka wychodziła z domu jedynie na kolejny poród. Rozmowa jest kluczem udanego związku, nieraz ktoś po prostu nie pomyśli. Od tamtej pory jeździmy wszędzie razem, no chyba że są jakieś sytuacje kiedy trzeba coś załatwić, i nie są to wyjazdy dla przyjemności. Ale w twoim przypadku facet mógł pomyśleć, że skoro pojechalas z koleżanka, on sobie pojedzie ze znajomymi. Być może wasza relacja nie jest tak silna by przedstawial Cię od razu wszystkim świętym? A może myślał, że musiałby zapraszając Ciebie pokryć koszty w jakiejś części i go nie stać, lub jest skapiradlem? Albo chce zebyscie zawsze spędzali czas na takich osobnych wyjazdach? Jaka jest prawda musisz odkryć sama, my Ci tego nie powiemy, musicie po prostu porozmawiać!
peopeo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-22, 09:52   #57
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 088
Dot.: Związek a wyjazd ze znajomymi.

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Pierwszy raz na narty, pojechałam dobrze po 30 tce, z twardym postanowieniem że na pewno nie będę jeździć, tylko "coś ze sobą zrobię".

Więc nie jest to dla mnie coś, co wyssałam z mlekiem matki i nie wiem co gadam jak mówię, ze to żaden wyczyn.
I raczej wyjazdy na narty nie trwają dłużej jak te 10 dni nartowania, a na ogół o połowę krócej.
Nie widze problemu sobie przez taki czas znaleźc zajęcie na pół dnia, a trochę pieknych widoków i grzańca wypitego na świeżym powietrzu to raczej fajny relaks niz katorga. Tym barzdiej z emozna sobie dłuzej pospać, poczytać, znaleźć w wiekszych ośrodkach dodatkowe atrakcje o jakich pisała autorka: sauna, basen, coś tam.
Na tym polegają na ogół właśnie wczasy/wyjazdy wypoczynkowe. Na nierobieniu niczego konkretnego.
Ale jaki problem, niech powie, czego chce.

Nie lubię opowiadać tej historii, bo nie ma się czym chwalić ale...

Dawno dawno temu, na początku mojego związku mój facet dużo wyjeżdżał ze znajomymi. Też w celach sportowych, tak to ujmijmy.

Na początku machałam mu na dworcu i szczerze życzyłam udanej zabawy. Po jakimś roku zaczęło mnie to irytować, że nigdy nie zaproponował mi nawet wyjazdu. Zaczęłam delikatnie sugerować, że może pojadę.

Po dwóch latach związku wyszło w kłótni o jakąś pie.dołę " bo ty nigdy nie chcesz ze mną jechać!", "To ty nigdy nie chcesz mnie zabrać!"

Głupia sprawa. On też ponoć delikatnie sugerował, że mam jechać i temu służyły opowieści o Krzysiu, który przyjechał z dziewczyną, które mnie w☠☠☠☠iały.

Na tej jakże kosmicznie debilnej kłótni nauczyliśmy się oboje, że druga strona się nie domyśli. Trzeba komunikować swoje potrzeby.

Ok, ja do dziś jestem przekonana, że on powinien mnie zaprosić, bo ja się nie lubię wpraszać. Ale on jest równie przekonany, że ja powinnam zgłosić chęć wyjazdu zanim zacznie mnie namawiać. I kto ma rację?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-22, 09:53   #58
Karena 73
Kobieta z klasą
 
Avatar Karena 73
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 058
Dot.: Związek a wyjazd ze znajomymi.

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość

Wypisujecie jakbyście góry i narty widzieli co najwyżej w telewizji z okazji Mistrzostw Świata w slalomie gigancie.
Dokładnie stąd mam informacje o narciarstwie. Z telewizji.
Dla mnie ktoś, kto regularnie jeździ do Austrii na narty to raczej nie początkujący, ale zaprawiony narciarz, który szusuje na nartach a nie pije winko na stoku i łapie promienie słońca.

Z jakiegoś powodu nie zaproponował wspólnego wyjazdu komuś, kto na nartach nigdy nie jeździł.
__________________
Miłość to gra we dwoje, w której oboje muszą wygrywać.
Karena 73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-22, 10:01   #59
farmaceutka88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 896
Dot.: Związek a wyjazd ze znajomymi.

Cytat:
Napisane przez Karena 73 Pokaż wiadomość
Dokładnie stąd mam informacje o narciarstwie. Z telewizji.
Dla mnie ktoś, kto regularnie jeździ do Austrii na narty to raczej nie początkujący, ale zaprawiony narciarz, który szusuje na nartach a nie pije winko na stoku i łapie promienie słońca.

Z jakiegoś powodu nie zaproponował wspólnego wyjazdu komuś, kto na nartach nigdy nie jeździł.

W Austrii warunki dla amatorów są wręcz boskie - szerokie, kilometrowe stoki, małe zagęszczenie na trasach. Można się wywracać i jechać na krechę bez krępacji, na lajcie, bez spiny. Tam nie jeżdżą tylko zaawansowani mistrzowie slalomu. A TV nie będzie pokazywać amatorów na oślich łączkach czy niebieskich i zielonych trasach, tylko wirtuozów narciarstwa.



W Polsce niestety tłok na stokach, który potęguje strach.



Póki ktoś nie pojedzie i nie zobaczy na własne oczy, nie uwierzy.


A wracając do tematu wątku: skoro Autorka nigdy nie jeździła na nartach, a grupa jest zaawansowana, to dlatego może jej partner nie chce jej brać. Martwiłby się o nią, by nie złapała kontuzji, musiałby przy niej filować itd. Jeśli Autorka chce - niech rzuci pomysłem, że też chce się nauczyć jeździć na nartach, może zapisze się do jakiejś początkującej grupy u instruktora narciarstwa? Będzie o wiele łatwiej i raźniej uczyć się z ludźmi na tym samym poziomie, co ona, nie będzie się gorzej czuć. Wystarczy się odezwać. No i chcieć.

Edytowane przez farmaceutka88
Czas edycji: 2019-01-22 o 10:06
farmaceutka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-22, 10:16   #60
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Związek a wyjazd ze znajomymi.

No ja tam nie wiem, może jestem jakaś nienormalna, ale miałabym mega focha jakby koleś z którym jestem ROK a nie miesiąc wyjechał na narcioszki ze znajomymi nawet mi nie proponując wyjazdu. Ze znajomymi, nie na wyjazd integracyjny z pracy, nie na męski kawalerski, nie z jednym kolegą, tylko normlanie wyjazd towarzyski. i co z tego że dziewczyna nie jeździ, no to by się nauczyła przecież to nie jest fizyka kwantowa. I chłopak czułby się zobowiązany nią zajmować? A co by mu się stało jakby godzinkę dziennie poświęcił jeździe razem z nią? Umarłby?

Generalnie bardzo słabo, i ja też bym sama nie poruszyła tematu, oczekiwałabym zaproszenia jednak i nie uważam tego za dziecinadę i bluszczostwo.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-23 03:16:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:29.