herbatki odchudzające!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-28, 14:20   #1
patrycja19861
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 9

herbatki odchudzające!!


cześć!!
jestem nowa na tym forum, dlatego zakładam odrazu ten wątek, poniewaz coraz wiecej widze na rynku, ze sa herbatki odchudzające. Nawet ostatnio jak bylam pod przysznicem na basenie, rzucily mi sie wlasnie naklejki reklamujace herbatki antycellulitowe ..niezle co? potem wychodze z klubu ide do metra i tez reklama herbaty..chyba lipton!!i tak mysle ze wszedzie herbata i herbata. i takie pytanie do was???co myslicie o tych herbatkach?warto je kupowac??bo nie powiem ale juz mnie kusi, aby w koncu kupic? tylko czy są one zdrowe i w ogole??
czekam na opinie.
patrycja19861 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 16:02   #2
paulina2114
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 7
Dot.: herbatki odchudzające!!

wiesz co..ja czasem pije te herbatki odchudzające i sa calkiem calkiem
pije i te vitax i te drugie ..i w sumie trudno mi stwierdzic które sa lepsze?!ale chyba vitax bo ma wiekszy wybór.
sa zdrowe maja sporo witamin itp. , ale w sumie sama tez nie wiem...
paulina2114 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 16:12   #3
xsylax
Zadomowienie
 
Avatar xsylax
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 638
Dot.: herbatki odchudzające!!

Jako herbatkę odchudzającą - poprawiającą przemianę materii polecam po prostu herbatę czerwoną i zieloną. Podobno biała też jest dobra, ale nie wiem, nie próbowałam (przeważnie jest ona bardzo droga).
__________________
Zapraszam na mojego bloga:
Kosmetyki, makijaże, włosy

www.mysiblog.blogspot.com

--------------------------------

Odchudzam się! Paleo od 06.01.2014 r

-14.5 kg

86-85-84-83-82-81-80-79-78-77-76-75-74-73-72-71.5-70-69-68-67-66-65-64-63-62
xsylax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 18:01   #4
cascatelle
Raczkowanie
 
Avatar cascatelle
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 66
Talking Dot.: herbatki odchudzające!!

Ja też ostatnio się tym interesowałam a to z tego powodu głównie że mój metabolizm bardzo spowolnił i szukałam czegoś na jego przyspieszenie i wyregulowanie. Znalazłam to wszystko w takich herbatkach jak Regulactiv2 RedSlim LaKarnita. Szczerze mówiąc nie zauważyłam powalających efektów. Czytałam że picie herbatek odchudzających przez długi okres wpływa na "rozleniwienie" np.jelit przez co jest rzadsza przemiana materii i efekt odwrotny do zamierzanego bo tycie. Czy ktoś poleca jakąś sprawdzoną i bezpieczną?
cascatelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 21:22   #5
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: herbatki odchudzające!!

no właśnie a ja widzialam w supermarkecie zestaw 3 herbat takich 3 kroków Slim coś tam się to nazywało i że pierwsza faza to spalanie, druga oczyszczanie a trzecia to stabilizacja.. i zaciekawiło mnie to.. piła któraś z was??
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-30, 05:05   #6
Catarina71
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: dębICa/NaPolI
Wiadomości: 289
GG do Catarina71
Dot.: herbatki odchudzające!!

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
no właśnie a ja widzialam w supermarkecie zestaw 3 herbat takich 3 kroków Slim coś tam się to nazywało i że pierwsza faza to spalanie, druga oczyszczanie a trzecia to stabilizacja.. i zaciekawiło mnie to.. piła któraś z was??
Piłam te i wiele innych moze i dobre i moze pomagaja ja po nich do toalety latałam co chwila ale nie tyłam!nie chudłam poprostu waga ta sama.Mozesz sprobowac w smaku dobre hi
__________________
Catarina71 Życie jest piękne jak żyć się umie Pięć kilo mniej------i prawo jazdy------mój cel
Catarina71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-30, 08:48   #7
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: herbatki odchudzające!!

a czy któraś ma porównanie herbatek z tabletkami na odchudzanie?? czy są miedzy nimi zauważalne róznice? np czy po tabletkach też się ciągle gania do toalety?
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-30, 08:50   #8
cascatelle
Raczkowanie
 
Avatar cascatelle
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 66
Dot.: herbatki odchudzające!!

tabletki o ile nie są na przeczyszczenie to się nie gania raczej maja działać długotrwale. Ale czy Ty po herbatkach chodzisz często?? bo na mnie chyba tak nie działają
cascatelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-30, 08:57   #9
Majka232
Zakorzenienie
 
Avatar Majka232
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 18 067
Dot.: herbatki odchudzające!!

Z tego typu herbatek polecam - zieloną, czerwoną, białą.
Można też od czasu do czasu wypić miętę, a w razie "problemów toaletowych" - herbatki z senesem lub kruszyną (ale te naprawdę jak najrzadziej)
__________________
Żona mojego męża to fajna babka
Majka232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-31, 18:12   #10
madzia9018
Raczkowanie
 
Avatar madzia9018
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 241
Dot.: herbatki odchudzające!!

ja uwielbiam czerwoną herbatę o smaku cytrynowym bądź grejpfrutowym firmy bio-active są poprosu bosskie na opakowaniu pisze że jest to herbatka odchudzająca i faktycznie chyba działa przynajmniej ja tak uważam bo jak się napcham jedzonkiem i wypiję potem taką właśnie herbatkę uczucie ciężkości znika, myślę że w połączeniu z dietą rezultat chudnięcia byłby widoczny
madzia9018 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-31, 21:10   #11
vanilia1
Raczkowanie
 
Avatar vanilia1
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 420
Dot.: herbatki odchudzające!!

Prawdę mówiąc nie za bardzo wierzę w takie herbatki, chociaż dzisiaj kupiłam czerwona w torebkach. Bez odpowiedniej diety i ćwiczeń nawet najdroższe zioła nic nie pomogą - można spróbować czerwonej i zielonej herbaty ale po co wydawać tyle pieniędzy na reklamowane środki, które nic nie dają - lepiej jest poćwiczyć i zastosować odpowiednią dla siebie dietę i schudnie się, nawet bez pomocy tych herbatek. Ale jak widać reklama robi swoje a my dajemy sie nabrać Z tego co słyszałam zawsze reklamuje się to co nie idzie Pozdrawiam Przed każdym zakupem zastanówmy się, czy aby to nie strata pieniędzy Na pewno odradzam herbatki z senesem, kiedyś rozregulowałam sobie trawienie, nie mogłam przez ponad tydzień iść do kibelka, musiałam pić sok z kapusty, jeść śliwki itp. Nigdy więcej nie napiję się tego, szkoda zdrowia - wolę maślankę itp.
vanilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-01, 10:44   #12
mloda_to_glupia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 514
GG do mloda_to_glupia
Dot.: herbatki odchudzające!!

Cytat:
Napisane przez xsylax Pokaż wiadomość
Podobno biała też jest dobra, ale nie wiem, nie próbowałam (przeważnie jest ona bardzo droga).
o kurcze! jest biala herbata? :O łoooo

ale zgadzam sie czerwona i zielona ;] oczywiscie bez cukru daja to samo co te wszystkie przereklamowane.
__________________
grudzień 2013 - pamiętamy
mloda_to_glupia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-02, 14:00   #13
patrycja19861
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 9
Dot.: herbatki odchudzające!!

no tak, ale ja uwazam ze te zwykle zielone herbatki i czerwone nie dają tyle co te dobre marki, które są z góry nastawione na wspomaganie odchudzania, przemianę materii i oczyszczanie, a skoro az tyle jest reklam tych herbatek to moze warto?
ja kupilam sobie 3 herbatki vitax jedną na odchudzanie, drugą na cellulit a trzecią na cerę)mam nadzieję ze troche pomoże?
patrycja19861 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-03, 14:19   #14
Eweczka173
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 370
Dot.: herbatki odchudzające!!

A stosował ktoś "Zioła mnicha" wspomagające odchudzanie z Bio Active?? Działa? Bo tak się zastanawiam nad nią...
Eweczka173 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-03, 14:56   #15
YYYY9
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 83
Dot.: herbatki odchudzające!!

Cytat:
Napisane przez xsylax Pokaż wiadomość
Jako herbatkę odchudzającą - poprawiającą przemianę materii polecam po prostu herbatę czerwoną i zieloną. Podobno biała też jest dobra, ale nie wiem, nie próbowałam (przeważnie jest ona bardzo droga).
Zgadzam się. 2 najlepsze herbaty. Lepsze i smaczniejsze od tych mieszanek ziołowych.
YYYY9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-03, 15:04   #16
YYYY9
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 83
Dot.: herbatki odchudzające!!

O wielu lat nie pije czarnej (zwykłej) herbaty, tylko zieloną. Od czasu do czasu czerwoną, ale liściastą, bo te w torebkach takie mdłe jakieś. Poza tym nigdy, nawet jako dziecko nie słodziłam i nie słodzę herbaty. Na pewno to jakoś pomaga. Zielona jest lepsza w smaku o d czarnej, no i jej picie może wejść w nawyk. Nie generuje to dodatkowych kosztów. Te herbaty odchudzające na dłuższą metę mogą chyba zaszkodzić i odchudzić portfel.
YYYY9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-03, 21:23   #17
Carmela
Rozeznanie
 
Avatar Carmela
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 591
Dot.: herbatki odchudzające!!

JA w tamtym roku pilam Slim Figure czy cos w tym rodzaju i tak sobie rozregulowalam przemiane materii itp ze przez 2 tyg po tym jak przestalam ja pic , nie moglam sie normalnie ... wyproznic ..Nawet NORMOSAN( swego czasu pilam go dziennie i schudlam kilka kg z tym ze po zakonczeniu kuracji kilogramy szybciutko powrocily ) nie pomogl ..myslalam ze wybuchne Teraz pije czerwona lisciasta i licze ze juz wkrotce zobacze piekne rezultaty
Carmela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-04, 05:52   #18
Catarina71
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: dębICa/NaPolI
Wiadomości: 289
GG do Catarina71
Dot.: herbatki odchudzające!!

Cytat:
Napisane przez Eweczka173 Pokaż wiadomość
A stosował ktoś "Zioła mnicha" wspomagające odchudzanie z Bio Active?? Działa? Bo tak się zastanawiam nad nią...
To jest wszystko to samo ja piłam rozne i te mnicha i figury itp i wszystkie lipa .Zeby organizm funkcjonował normalnie trzeba by było pic całe zycie !!Nie pij tego, kup zieloną , ona i zdrowa i pobudza jak kawa i odchudza
__________________
Catarina71 Życie jest piękne jak żyć się umie Pięć kilo mniej------i prawo jazdy------mój cel
Catarina71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-04, 13:50   #19
paulina2114
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 7
Dot.: herbatki odchudzające!!

a ja piłam slim max vitax na odchudzanie i schudlam przez 3 tygodnie 3 kg. ale tak naprawde jadłam norlamnie i slodycze i pilam napoje gazowane itd. teraz kupilam sobie na cellulit herbatkezobaczymy czy zadziala
paulina2114 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-09, 19:30   #20
yatoya1
Raczkowanie
 
Avatar yatoya1
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 37
Dot.: herbatki odchudzające!!

A ja polecam Yerba Mate Wspaniale pobudza, reguluje przemianę materii, dodaje energii do działania, poprawia humor, ma wiele witamin i minerałów. Ja nie zmieniając swojego sposobu odżywiania, ani nie zwiększając aktywności fizycznej w ciągu miesiąca pozbyłam się czterech kg. Piję zamiast kawy. Polecam
yatoya1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 14:09   #21
sandra3035
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4
Dot.: herbatki odchudzające!!

ooo ja tez te vitax piłam ostatnio rzeczywiscie widzialam te na cellulit, zobaczymy jak bedą działały
sandra3035 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 14:25   #22
patrycja19861
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 9
Dot.: herbatki odchudzające!!

no sluchajcie kupilam sobie te herbatki na cellulit no i ...są bardzo smaczne..pije juz tydzien!!ale generalnie wiekszosc tych herbatek vitax jest dobra...i przemiana materii..oj tez działa, działa.
patrycja19861 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 15:36   #23
vanilia1
Raczkowanie
 
Avatar vanilia1
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 420
Dot.: herbatki odchudzające!!

Moim zdaniem herbatki na cellulit nie pomogą lepiej troszkę ćwiczyć i masować skórę, no i odpowiednio odżywiać się, pić zieloną herbatkę to jest najlepszy sposób
vanilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 22:41   #24
nattkka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 77
Dot.: herbatki odchudzające!!

A co to są za herbatki na cellulit? Podajcie nazwę i cenę bo jestem zainteresowana
__________________

nattkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-13, 10:14   #25
Aralia83
Raczkowanie
 
Avatar Aralia83
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 167
Dot.: herbatki odchudzające!!

http://www.vitax.com.pl/linia_progra...wie.php?num=99

Dziewczyny, pije herbatę czerwoną od kilku lat (nie dlatego, że się odchudzam, poprostu smakuje mi dużo bardziej niż zwykła), nigdy w życiu nie słodziłam herbaty (nie lubie słodkiej).
Z moich doświadczeń wynika iż od tej herbaty się nie chudnie! Przez 5 lat nie schudłam od niej ani kilograma.
Herbatki odchudzające i czerwona to nie jest to samo. Wszelkie herbaty, które mają odchudzać są najzwyczajniej przeczyszczające. Ze spalaniem czy poprawianiem trawienia to wielka bzdura.
Nagminne picie takich herbatek rozleguje Wam trawienie. Można wypić jedną torebkę od czasu do czasu (np. gdy jesteście na diecie, a zdażył Wam się jeden dzień obarstwa).
Co do anty cellulitowej nie mam zdania, wątpie żeby pomogła, ale nie wykluczone, że spróbuje.
Aralia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-13, 23:24   #26
judip
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 18
Dot.: herbatki odchudzające!!

Cytat:
Napisane przez patrycja19861 Pokaż wiadomość
cześć!!
jestem nowa na tym forum, dlatego zakładam odrazu ten wątek, poniewaz coraz wiecej widze na rynku, ze sa herbatki odchudzające. Nawet ostatnio jak bylam pod przysznicem na basenie, rzucily mi sie wlasnie naklejki reklamujace herbatki antycellulitowe ..niezle co? potem wychodze z klubu ide do metra i tez reklama herbaty..chyba lipton!!i tak mysle ze wszedzie herbata i herbata. i takie pytanie do was???co myslicie o tych herbatkach?warto je kupowac??bo nie powiem ale juz mnie kusi, aby w koncu kupic? tylko czy są one zdrowe i w ogole??
czekam na opinie.
Lepiej kup sobie rower ;-)

A tak serio to herbatki tego typu pewnie nie zaszkodzą ale one mają znikomy wpływ na odchudzanie (sama testowałam!). Mi pomaga tylko dużo ruchu.


Pozdrawiam
judip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 13:55   #27
patrycja19861
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 9
Dot.: herbatki odchudzające!!

haahah..no rower już mam i też jeżdzęa co do tych herbatek to wiesz o ne mi po porstu pomagaja w odchudzaniu, tak jak mowiłam czuje się lepiej i dzięki nim mam dobrą/ lepszą przemianę materii kupiłam sobie te vitax na cellulit, co pisalamm wczesniej i..stostuje juz ponad 2 tyg. i powiem wam ze jest bardzo smaczna, a czy mi pomgła to..chyba jeszcze musze poczekac, bo sama to w zasadzie ja nic nie widze
patrycja19861 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 07:08   #28
Aralia83
Raczkowanie
 
Avatar Aralia83
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 167
Dot.: herbatki odchudzające!!

Ja też kupiłam vitax na cellulit i jestem zaskoczona, bo jest naprawde pyszna. Nawet jak nie pomoże i tak będę ją pić. Może wypróbuje też inne (widziałam różne fajne w rossmanie szczupła talia itp.), a nie są to herbatki przeczyszczające, więc można je pić bez obaw i ograniczeń.
Aralia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-26, 08:58   #29
paulina2114
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 7
Dot.: herbatki odchudzające!!

"A co to są za herbatki na cellulit? Podajcie nazwę i cenę bo jestem zainteresowana "

na cellulit to są firmy vitax herbatka antycellulitowa...bardzo smaczna
paulina2114 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-26, 21:14   #30
Marzeniatko
Zakorzenienie
 
Avatar Marzeniatko
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 11 650
Dot.: herbatki odchudzające!!

Wszystkie herbatki, wspomagają odchudzanie, ew. gubienie cellulitu jednak nie schudną za Was.
Polecam herbatę czerwoną, zwaną jako "morderca tłuszczu". Na cellulit polecam udać się do apteki i poprosić farmaceutkę o jakiś dobry krem - panie w aptece, naprawdę mają na ten temat wielką wiedzę.
__________________
fragment mojego makijażowego świata

B L O G


Marzeniatko wystarczy Marzena
Marzeniatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-16 14:41:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:08.