Dobry Fryzjer - Wrocław - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-07-24, 10:33   #61
dana.dd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 6
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Cześć dziewczyny!
Byłam w Unique u Daniela. Jestem zachwycona!!! Facet jest super. Docelowo zaproponował mi fryzurkę taką o jakiej sobie marzyłam. Już nie wspomnę o farbowaniu. HIT!!! Zaznaczam, że trzeba wydać trochę kasy.

Przykro mi agaztez, że nie mogę ci pomóc, ale jestem spoza Wrocławia i nie mam pojęcia gdzie można znaleźć dobrego i taniego fryzjera.

POZDRAWIAM
dana.dd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-24, 10:47   #62
nobilistka
Raczkowanie
 
Avatar nobilistka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 225
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Cytat:
Napisane przez agatez
Cześć dziewczyny! a znacie jakiegos innego niż drogi Unique czy JLD fryzjera, który dobrze ścina włosy i tanio je pasemkuje tudzież balejażuje? Słyszłayście może o VIP koło targu grunwaldzkiego? A jakich farb do rozjaśniania najlepiej uzywać? Goldwell czy L'oreal? Mam włosy cienkie, rzadkie i bardzo zniszczone. Sięgają do ramion z uciekającą grzywką na bok...zastanawiam się gdzie by tu iść do fryzjera...Byłam kiedyś u Bartka w Fabryce czy Galerii Fryzur na pl. bema, ale kolor szybko się zmył (blond) a włosy już po miesiącu potrzebowały nowego ścięcia (co mnie raczej nie zachwyca z racji kosztów), byłamteż w Słonecznym Studia na Kołłątaja, na jakimś osiedlu, na Trzebnickiej u Lidki, na Szczytnickiej poschodkach do góry (nie pamiętam nazwy) i nadal szukam dobrego.....może właśnie ten VIP okaże się ok? A może któraś z was poleci mi dobrego i tanie fryzjera, żeby zrobił mi blond pasemka i wymyślił taka fryzurę, abym nie musiała wstawać rano o 5.00 żeby włosy ułożyć....proszę o informacje dzięki
a zajrzyj do "Studia stylizacji fryzur "Okił""....oni robią fryzurki do serialu "Pierwsza miłość"...kiedyś widziałam artykuł w gazecie o nich...i był cennik...i wcale tak drogo nie mają....ale adresu Ci nie podam, bo nie pamiętam...a na necie nie moge znaleźć...
nobilistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-25, 07:04   #63
agatez
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 74
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Tak sie akurat składa, ze mieszkam bardzo blisko tego fryzjera Okił on jest na pl. pereca....poza tym ten Okił to producent wielu seriali i show w Polsacie pójdę dizś tam sprawdzić ile miałabym dać za ścięcie i farbę....:bounce :
agatez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-10, 17:21   #64
ivve
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 2
Fryzjer we Wroclawiu

Szukam fajnego fryzjera we Wroclawiu. Moze mi ktos polecic takiego?

pozdrawiam
ivve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-10, 18:40   #65
anita_w
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 856
GG do anita_w
Dot.: Fryzjer we Wroclawiu

Co prawda jestem z Wawy, ale miałam przyjemność wybrac się do jednego z salonów fryzjerskich we Wrocławiu. To był salon Cesare - obcięłam tam włosy prawie 2 miesiące temu, ale nadal jestem bardzo zadowolna - bo nadal widać efekt dobrego strzyżenia!
anita_w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-10, 18:41   #66
anita_w
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 856
GG do anita_w
Dot.: Fryzjer we Wroclawiu

Tutaj więcej info: http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ghlight=cesare
anita_w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-11, 15:08   #67
mloda71
Zadomowienie
 
Avatar mloda71
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Aachen (DE)
Wiadomości: 1 477
GG do mloda71
Dot.: CESARE we Wrocławiu-opinie

Cytat:
Napisane przez milwa
czesc,
w cesare byla kiedys mja kolezanka, poziom przyzwoity, ale nic specjalnego tak naprawde. Teraz chyba jeszcze trwa promocja- farbowanie 50% taniej, kupony drukowane byly w Gazecie Wyborczej. W cenie promocyjnej rzeczywiscie warto sie tam wybrac.
Natomiast jesli nie musisz liczyc się z kaską to gorąco polecam ci Daniela z Unique. Jest po prostu swietny, moim zdaniem ma dobry gust, wyczucie i naprawde bosko ścina.
Tylko ze to sciecie kosztuje ok 95 zl.
Jest jeszcze jeden swietny fryzjer we Wro, niejaki Michal Krzyszycha, ale pierwszy wolny termin do niego jest we wrzesniu
Do Daniela tez się trochę czeka, ale nie 3 miesiące
widzialam efekty tego michala i bylam pod wrazeniem. podajcie mi adres unique-prosze.
aha i czy oboje (daniel i michal) pracuja w unique?
pozdrawiam.
mloda71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-14, 19:15   #68
Szczepcio
BAN stały
 
Avatar Szczepcio
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 978
Talking Dobry fryzjer we Wrocławiu!

Dziewczyny, znacie dobrego fryzjera we Wrocławiu, od którego wyszłyście i byłyście zadowolone??? Proszę o info
Szczepcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-14, 19:25   #69
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie
 
Avatar FEMME_BANALE
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 2 418
Dot.: Dobry fryzjer we Wrocławiu!

Zajrzyj na przyklad tutaj:

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=49733
__________________

"I DON'T NEED ALL YOUR TREASURES
I WANT TO BURRY ALL MY PRIDE
IT'S A PRECIOUS GIFT IT'S FREEDOM" houk
FEMME_BANALE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-14, 19:39   #70
Szczepcio
BAN stały
 
Avatar Szczepcio
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 978
Dot.: Dobry fryzjer we Wrocławiu!

Dziekuje Przejrzałam wątek. Przewija się ciągle Salon Unique, tylko trochę tam drogo :/
Szczepcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-14, 19:56   #71
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie
 
Avatar FEMME_BANALE
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 2 418
Dot.: Dobry fryzjer we Wrocławiu!

Cytat:
Napisane przez Szczepcio
Dziekuje Przejrzałam wątek. Przewija się ciągle Salon Unique, tylko trochę tam drogo :/
Byl tez kiedys taki watek, tytul "Ranking najlepszych fryzjerow" - moze uda Ci sie znalezc w wyszukiwarce, tam bylo wymienionych wiele dobrych salonow fryzjerskich...
__________________

"I DON'T NEED ALL YOUR TREASURES
I WANT TO BURRY ALL MY PRIDE
IT'S A PRECIOUS GIFT IT'S FREEDOM" houk
FEMME_BANALE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-15, 16:51   #72
Mroofcia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 610
Thumbs up Dot.: Dobry fryzjer we Wrocławiu!

jeśli chodzi o w miare taniego i przystępnego fryzjera to polecam salon "BARBARA"na ul kniaziewicza blisko ul. dworcowej, dziewczyny fajnie ścinają, najbardziej jednak lubie tam farbować włosy i robić pasemka (stosują farby żelowe Jalyd-sa swietne kolor długo się utrzymuje, nie niszczą tak włosoof jak zwykłe farby) tam też kupiłam sobie fajna pomade do włosów tesh z firmy Jalyd(to firma chyba francuska), maja tez inne kosmetyki do nabycia z tej firmy teraz mam chrapkę na nabłyszczacz extra efekt. Ja chodze do tego salonu za każdym razem gdy chce coś zmodzić z włosami, poza tym co mi sie najbardziej podoba, nikt sie tam nie spieszy nie odczzuwam czegoś takiego że ktoś robi wszystko byle szybko i byle jak, dla mnie git!
__________________
PROFIL ZAMKNIĘTY
Mroofcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-18, 12:36   #73
eklerka
Zakorzenienie
 
Avatar eklerka
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 149
Dot.: Dobry fryzjer we Wrocławiu!

Cytat:
Napisane przez Mroofcia
jeśli chodzi o w miare taniego i przystępnego fryzjera to polecam salon "BARBARA"na ul kniaziewicza blisko ul. dworcowej, dziewczyny fajnie ścinają, najbardziej jednak lubie tam farbować włosy i robić pasemka (stosują farby żelowe Jalyd-sa swietne kolor długo się utrzymuje, nie niszczą tak włosoof jak zwykłe farby) tam też kupiłam sobie fajna pomade do włosów tesh z firmy Jalyd(to firma chyba francuska), maja tez inne kosmetyki do nabycia z tej firmy teraz mam chrapkę na nabłyszczacz extra efekt. Ja chodze do tego salonu za każdym razem gdy chce coś zmodzić z włosami, poza tym co mi sie najbardziej podoba, nikt sie tam nie spieszy nie odczzuwam czegoś takiego że ktoś robi wszystko byle szybko i byle jak, dla mnie git!
Jalyd jest włoska firmą (www.jalyd.com). Pomadę, o której piszesz odsprzedawałam kiedyś na targowisku (jeszcze na starym forum), bo natłuszcza włosy. Polecam za to gumę "play gum". Nabłyszczacz też miodzio Szkoda, że tyle kosztuje Farby nie niszczą włosów, ale moim zdaniem nie trzymają się długo.
eklerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-18, 13:34   #74
mania199
Rozeznanie
 
Avatar mania199
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 539
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

i jak dowiedzialas sie jakie sa tam ceny agatez ???
mania199 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-18, 21:12   #75
Mroofcia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 610
Dot.: Dobry fryzjer we Wrocławiu!

Cytat:
Napisane przez eklerka
Jalyd jest włoska firmą (www.jalyd.com). Pomadę, o której piszesz odsprzedawałam kiedyś na targowisku (jeszcze na starym forum), bo natłuszcza włosy. Polecam za to gumę "play gum". Nabłyszczacz też miodzio Szkoda, że tyle kosztuje Farby nie niszczą włosów, ale moim zdaniem nie trzymają się długo.
a niop możliwe stąd postawiłam chyba nawet znak zapytania czy francuską tak jakos misie wydawało. hmm co do pomady to ja ją sobia chwalę hepodoba misie to ze mogę ułożyć włosy i wcale nie natłuszcza włosków, rozciera sie ja na dłoni i dopiero modeluje, nie wiem ile trzebaby było jej nałożyć aby włosy wyglądały na natłuszczone, no mniejsza, tiaa nabłyszczacz tesh jest swietny, a co do farb to tu z kolei znoof stety lub nie nie moge zsię w tej kwestii z Tobą zgodzić, gdyż wcześniej miałam rozjaśniane włosy potem czesto robiłam pasemka a ta farba pokryła mi wszystkie włosy i nawet pasemka sie nie odznaczały dopiero po jakims czasie widac było refleksy. Co jakiś czas robie pasemka w sumie co drugie farbowanie a co drugoe pokrywam całośc gdyż i to i to dobrze wygląda i nie narzekam na trwałość farby, bo jak dla mnie bije na glowe wszystkie które sa w sprzedaży detalicznej, dla mnie bomba! Co do kwestii niszczenia sie włosów od farby to nie ma farby która nie niszczy, choć ta rzeczywiście jest trochę łagodniejsza pod tym względem. Co do innych produktów- fajny jest też żel do włosów kokosowy mmmmm miodzio. Szampony regenerujące tesh mi odpowiadają, eeh co bede tu mówić generalnie uwielbiam ta firme i jush Kosmetyki kosztują ok 30 zł, w sumie ja wiem czy to tak dużo??, są wydajne w użyciu, a warto czasem odżałować troszkę więcej i być potem zadowolonym, prawda? Pozdrawiam ciepło Eklerko
__________________
PROFIL ZAMKNIĘTY
Mroofcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-19, 07:49   #76
eklerka
Zakorzenienie
 
Avatar eklerka
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 149
Dot.: Dobry fryzjer we Wrocławiu!

Cytat:
Napisane przez Mroofcia
a niop możliwe stąd postawiłam chyba nawet znak zapytania czy francuską tak jakos misie wydawało. hmm co do pomady to ja ją sobia chwalę hepodoba misie to ze mogę ułożyć włosy i wcale nie natłuszcza włosków, rozciera sie ja na dłoni i dopiero modeluje, nie wiem ile trzebaby było jej nałożyć aby włosy wyglądały na natłuszczone, no mniejsza, tiaa nabłyszczacz tesh jest swietny, a co do farb to tu z kolei znoof stety lub nie nie moge zsię w tej kwestii z Tobą zgodzić, gdyż wcześniej miałam rozjaśniane włosy potem czesto robiłam pasemka a ta farba pokryła mi wszystkie włosy i nawet pasemka sie nie odznaczały dopiero po jakims czasie widac było refleksy. Co jakiś czas robie pasemka w sumie co drugie farbowanie a co drugoe pokrywam całośc gdyż i to i to dobrze wygląda i nie narzekam na trwałość farby, bo jak dla mnie bije na glowe wszystkie które sa w sprzedaży detalicznej, dla mnie bomba! Co do kwestii niszczenia sie włosów od farby to nie ma farby która nie niszczy, choć ta rzeczywiście jest trochę łagodniejsza pod tym względem. Co do innych produktów- fajny jest też żel do włosów kokosowy mmmmm miodzio. Szampony regenerujące tesh mi odpowiadają, eeh co bede tu mówić generalnie uwielbiam ta firme i jush Kosmetyki kosztują ok 30 zł, w sumie ja wiem czy to tak dużo??, są wydajne w użyciu, a warto czasem odżałować troszkę więcej i być potem zadowolonym, prawda? Pozdrawiam ciepło Eklerko
Na farbach się nie znam za bardzo. Po prostu koleżance odbarwili grzywkę na żółto-pomarańczowy kolor, żeby ją przygotować do farbowania na takiej prezentacji jalyd dla fryzjerów. Musiała "przemykać" w czapce, żeby jej nikt nie widział. Zafarbowali jej następnego dnia właśnie tymi farbami i i za kilka dni kolor się sprał i znowu miała grzywkę w odblaskowym kolorze Zresztą fryzjerzy sami mówili, że te farby są mniej trwałe, ale za to nie niszczą włosów, (albo ja cos źle zrozumiałam). Może miała inne włosy.


Co do kwestii "dużo, mało", wiadomo że jest to względne. Wzięłam te produkty tylko dlatego, że miałam możliwość kupienia ich po cenie hurtowej i na nabłyszczacz już mi nie starczyło ;( (Wydaje mi się też, że był troszkę droższy).


Pomadka nie układała mi grzywki tak, jak chciałam. Przy małej ilości fryzura się nie trzymała, a przy dużej włosy wyglądały, jak tłuste. Widać służy do innych fryzur i mam nadzieję, że nowej właścicielce również przypadła do gustu, tak jak Tobie Pozdrawiam
eklerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-22, 11:42   #77
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: Dobry fryzjer we Wrocławiu!

A ile kosztuje scięcie tam w "Barbarze" na ul Kniaziewicza ?
I czy któras z was moglaby mi wytłumaczyć w którym miejscu dokładnie znajduje się ten salon? Bo ja jakoś patrze i nie widze

Edytowane przez 201707171556
Czas edycji: 2005-08-22 o 16:08
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-22, 17:23   #78
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: Dobry fryzjer we Wrocławiu!

do góry
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-22, 19:27   #79
mloda71
Zadomowienie
 
Avatar mloda71
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Aachen (DE)
Wiadomości: 1 477
GG do mloda71
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

up
tez jestem ciekawa tych cen.
mloda71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-26, 15:51   #80
Mroofcia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 610
Talking Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Jeśli ja mogę polecic to na ulicy kniaziewicza 5 salon nazywa sie "Barbara", dziewczyny dobrze tną włosy i fajne jes też to że nie tną na cenach więcej napisałam pod linkiem http://www.wizaz.pl/forum/showthread...er+wroc%B3awiu

Polecałam już kilku osobom i każdy był zadowolony, więc polecę i Wam bo wiem jak ciężko jest o dobrego fryzjera, ja już dalej nie szukam
__________________
PROFIL ZAMKNIĘTY
Mroofcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-26, 15:51   #81
Mroofcia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 610
Thumbs up Dot.: Fryzjer we Wroclawiu

.
__________________
PROFIL ZAMKNIĘTY

Edytowane przez Mroofcia
Czas edycji: 2009-01-29 o 16:27
Mroofcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-26, 15:52   #82
Mroofcia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 610
Smile Dot.: najlepszy fryzjer we Wrocławiu

Jeśli ja mogę polecic to na ulicy kniaziewicza 5 salon nazywa sie "Barbara", dziewczyny dobrze tną włosy i fajne jes też to że nie tną na cenach więcej napisałam pod linkiem http://www.wizaz.pl/forum/showthread...er+wroc%B3awiu

Polecałam już kilku osobom i każdy był zadowolony, więc polecę i Wam bo wiem jak ciężko jest o dobrego fryzjera, ja już dalej nie szukam
__________________
PROFIL ZAMKNIĘTY
Mroofcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-26, 15:55   #83
Mroofcia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 610
Talking Dot.: Fryzjer we Wrocławiu:)

Jeśli ja mogę polecic to na ulicy kniaziewicza 5 salon nazywa sie "Barbara", dziewczyny dobrze tną włosy i fajne jes też to że nie tną na cenach więcej napisałam pod linkiem http://www.wizaz.pl/forum/showthread...er+wroc%B3awiu

Polecałam już kilku osobom i każdy był zadowolony, więc polecę i Wam bo wiem jak ciężko jest o dobrego fryzjera, ja już dalej nie szukam
__________________
PROFIL ZAMKNIĘTY
Mroofcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-26, 16:09   #84
Mroofcia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 610
Talking Dot.: Dobry fryzjer we Wrocławiu!

Cytat:
Napisane przez eklerka
Na farbach się nie znam za bardzo. Po prostu koleżance odbarwili grzywkę na żółto-pomarańczowy kolor, żeby ją przygotować do farbowania na takiej prezentacji jalyd dla fryzjerów. Musiała "przemykać" w czapce, żeby jej nikt nie widział. Zafarbowali jej następnego dnia właśnie tymi farbami i i za kilka dni kolor się sprał i znowu miała grzywkę w odblaskowym kolorze Zresztą fryzjerzy sami mówili, że te farby są mniej trwałe, ale za to nie niszczą włosów, (albo ja cos źle zrozumiałam). Może miała inne włosy.


Co do kwestii "dużo, mało", wiadomo że jest to względne. Wzięłam te produkty tylko dlatego, że miałam możliwość kupienia ich po cenie hurtowej i na nabłyszczacz już mi nie starczyło ;( (Wydaje mi się też, że był troszkę droższy).


Pomadka nie układała mi grzywki tak, jak chciałam. Przy małej ilości fryzura się nie trzymała, a przy dużej włosy wyglądały, jak tłuste. Widać służy do innych fryzur i mam nadzieję, że nowej właścicielce również przypadła do gustu, tak jak Tobie Pozdrawiam

Wiesz tak myśle może to kwestia tego że nie każdemu ten sam produkt odpowiada, ja np i produkty i farby tak sobie zachwalam że moge ich do upadłego bronić bo mi naprawdę odpowiadaja, mam delikatna strukturę włosa i jakos farba mi służy, z kolei nie wiem jak to jest farbowac po uprzednim rozjaśnianiu, ale każda farba zmyje sie lekko z rozjaśnionych włosków i beda przeswity, ale po kolejnym farbowaniu powinny być już mniejsze, ja robiłam cos takiego ze co drugie farbowanie robiłam pasemka i kurde byłam w szoku, bo pokrywała mi sie za każdym razem całośc włosa potem dopiero po kilku myciach miałam lekkie refleksy ale nawet fajnie to wygladało i tak ogolnie wszystko mi bardzo odpowiadało, a niedawno chciałamsie wybrać na odbarwianie ale fryzjerka do ktorej si umawiam była na urlopie, niedługo to zrobie i bede umiała cos na ten temat powiedziec. Z desperacji z pofarbowałam sama włosy farba, nie mineły 2 tygodnie a już kolor wyglada masakrycznie, bez porównania z farbowanie m w salonie. Pozdrawiam cieplusio
__________________
PROFIL ZAMKNIĘTY
Mroofcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-11, 11:40   #85
eklerka
Zakorzenienie
 
Avatar eklerka
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 149
Dot.: Dobry fryzjer we Wrocławiu!

Cytat:
Napisane przez Mroofcia
Wiesz tak myśle może to kwestia tego że nie każdemu ten sam produkt odpowiada, ja np i produkty i farby tak sobie zachwalam że moge ich do upadłego bronić bo mi naprawdę odpowiadaja, mam delikatna strukturę włosa i jakos farba mi służy, z kolei nie wiem jak to jest farbowac po uprzednim rozjaśnianiu, ale każda farba zmyje sie lekko z rozjaśnionych włosków i beda przeswity, ale po kolejnym farbowaniu powinny być już mniejsze, ja robiłam cos takiego ze co drugie farbowanie robiłam pasemka i kurde byłam w szoku, bo pokrywała mi sie za każdym razem całośc włosa potem dopiero po kilku myciach miałam lekkie refleksy ale nawet fajnie to wygladało i tak ogolnie wszystko mi bardzo odpowiadało, a niedawno chciałamsie wybrać na odbarwianie ale fryzjerka do ktorej si umawiam była na urlopie, niedługo to zrobie i bede umiała cos na ten temat powiedziec. Z desperacji z pofarbowałam sama włosy farba, nie mineły 2 tygodnie a już kolor wyglada masakrycznie, bez porównania z farbowanie m w salonie. Pozdrawiam cieplusio
Aż z ciekawości zapytałam mojej fryzjerki. (Byłam dziś u niej w domku ściąć włoski i jestem cała happy , bo na głowie dokładnie to co sobie wymarzyłam ) i spytałam o te farby. Mówi, że zrezygnowali z nich w zakładzie, bo było za dużo reklamacji i że nie dają rady pokryć siwych wlosów. Widzę, że to musi naprawdę zależeć od struktury włosa. Fajnie, że Ci podpasowały, bo nie zniszczą Twoich włosów tak, jak inne. Pozdrawiam
eklerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-11, 13:27   #86
maisak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 22
Question Dot.: Dobry fryzjer we Wrocławiu!

Ja z kolei przed kilkoma laty trafilam do Darka w Laurencie. Swietny fryzjer, ale niestety juz dawno tam nie pracuje. Moze ktos ma na niego namiary? Bardzo prosze!
maisak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-18, 10:33   #87
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Dot.: Dobry fryzjer we Wrocławiu!

A ja polecam salon "Alicja" na ul. Trzebnickiej, zaraz obok przystanku tramwajowego (7-ki). Ścinają tam dwie babki, mama i corka, ale młodszych zawsze ścina córka i robi to genialnie!!!Zwlaszcza jesli chodzi o krotkie i poldlugie fryzurki, bo tak wlasnie mnie scinala. Jesli uwielbiacie, gdy ktos "siedzi" nad waszą głową, to polecam wam bardzo. Ja za kazdym razem wychodzilam z poczuciem, ze fryzjerce naprawde zalezalo na tym, co robi, zwlaszcza, ze wszystko trwa 2,5-3 godz! I ma swietne pomysly! Zawsze dobierze tak fryzurke, tak pokombinuje, ze wychodzi lepiej niz myslalyscie. Ja kiedys przyszlam ze zdjeciem Natalii Imbrugli i koniecznie chcialam miec taki fryz jak ona mimo, ze srednio mi pasowal i fryzjerka zmodyfikowala go troche-tak pod kątem mojej urody. Wszyscy(lacznie ze mna) byli zachwyceni...
Sciecie(2,5godziny) kosztowalo ok 45 zl, ale bylo warto!
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-03, 14:42   #88
adiczka
Przyczajenie
 
Avatar adiczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11
GG do adiczka
Smile Dot.: Dobry fryzjer we Wrocławiu!

Witam Polecam studio TAAK na ul. Zachodniej i tam Tomasza Janika. Bardzo profesjonalnie, za kazdym razem jestem odmieniona i zadowolona. Wszyscy znajomi ktorych tam wysłałam są zadowoleni. Trzeba sie umawiac telefonicznie.Ja specjalnie przejezdzam 200 km na wizyte do p.Tomka bo nie ma takiego drugiego jak on. Pracują na Welli.
adiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-13, 22:12   #89
KalinkaMalinka
Przyczajenie
 
Avatar KalinkaMalinka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry fryzjer we Wrocławiu!

Dziewczyny,
a pamietacie może takie Studio Image, wejście od ulicy Łaciarskiej (adres Nożownicza)???? Teraz mieści się tam gabinet Payot. Pracowały tam dwie babeczki, jedna z nich to pani Gabrysia Hormańska. Pierwszy raz w życiu płakałam ze szczęścia jak wychodziłam od fryzjera Na następny raz już nie zdążyłam, bo pojawił się właśnie Payot
Jesli któraś z Was wie może gdzie panią Gabrysie można znaleźć DAJCIE BŁAGAM ZNAĆ!!!
KalinkaMalinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-19, 18:24   #90
nefretam
Raczkowanie
 
Avatar nefretam
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 395
GG do nefretam
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Byłam dzisiaj w JLD i jakos tak nic specjalnego. Miałam równe włosy za ramiona , zapuszczałam ale sie rozmysliłam i chciałam sciac tak do ramion nawet krócej. powiedziałam to pani a ona tylko i bardzo scieniowała a długośc mam mniej wiecej ta samą Jest nawet fajnie, ale chciałam wiekszej zmiany. później z nia rozmawiałam i powiedziała że takie krótkie to trzeba układac i ogólnie ona jest na nie.
nefretam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-09-26 13:27:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:15.