Glany.. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-10, 16:23   #1
Nivaira
Przyczajenie
 
Avatar Nivaira
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 3
Wink

Glany..


Witam serdecznie. Chciałabym się dowiedzieć od was jakie były wasze "relacje" z glanami. Chciałabym sobie kupić Glany ale nie wiem czy to dobry pomysł. Możecie mi podsyłać linki jakie glany są dobre i jak sprawdzić czy te się nie rozwalą po kilku dniach. Proszę też o zdjęcia itd. Chciałabym wiedzieć jak najwięcej o tych buciorach
Nivaira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-13, 10:11   #2
bula06
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 9
Dot.: Glany..

Mogę ci tylko powiedzieć że nawet jeśli podoba ci się tego typu styl nie radzę ci go stosować w wakacje. Nogi to ci się ugotują
__________________
Rehabilitacja w Warszawie
bula06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-13, 14:00   #3
Kolor Bzu
Zakorzenienie
 
Avatar Kolor Bzu
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 023
Dot.: Glany..

Moje relacje z galanami są od kilku lat bardzo dobre

Są to buty przede wszystkim świetne na zimę i jesień i na wszelaką deszczową pogodę. Są wygodne (jak już się je rozchodzi) i bardzo trwałe. Ja np. jestem dosyć aktywna- chodzę po górach, wybieram się na piesze weekendowe wypady itd. Wtedy zawsze zabieram ze sobą glany bo ani deszcz, ani śnieg ani błoto im nie straszne
Poza tym mogę w nich robić wszystko łącznie z prowadzeniem samochodu (imho najlepsze buty do prowadzenia).

W lecie może być w nich trochę gorąco, ale też nie chodzi się w nich na co dzień

A co do marki to ja jestem wielką fanką Steeli
Kolor Bzu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-13, 15:05   #4
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Glany..

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-13, 17:33   #5
Niecodzienna
Zadomowienie
 
Avatar Niecodzienna
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: duszą na Śląsku, ciałem w Krakowie
Wiadomości: 1 341
Dot.: Glany..

Ja nie pamiętam jakiej mam firmy, a teraz nie mogę sprawdzić, kupiłam w zwykłym sklepie z butami. Nie rozwaliły się, a przeszły sporo koncertów. Pierwsze wyjście oczywiście krew, przetarcia itp. W końcu się rozchodziły, ale przestałam chodzić, a po ponownym założeniu znowu krew, ból i przetarcia i tak kilka razy i nie potrafię znowu ich rozchodzić, więc leżą w szafie.
Doskonałe na zimę (ja mam akurat ocieplane, więc w lato odpada), jedyne buty, które mi nie przemakają. W góry również polecam.
Mimo wszystko nie uważam, żeby były ładne i dodawały komukolwiek uroku, ale dla mnie w pewnych sytuacjach najważniejsza jest funkcjonalność i komfort
__________________

So where is the passion, when we need it the most?
Niecodzienna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-13, 20:02   #6
bellisima07
Przyczajenie
 
Avatar bellisima07
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Olkusz
Wiadomości: 8
GG do bellisima07
Dot.: Glany..

Glany są genialne, ale tylko na zimę i jesień, ewentualnie na wiosnę, bo w lato jest masakra ) Na początku, oczywiście strasznie obcierają, ale po rozchodzeniu jest ok ;p i nie radzę śpieszyć się z kupnem, bo jeśli pochodzisz po sklepach i poszukasz, możesz znaleźć naprawdę dobre glany, bez przesady z ceną. Ja swoje kupiłam za 150 zł, w bardzo niepozornym sklepie na obrzeżach miasta ) Ja mam marki...właściwie to nie wiem jakiej, ale na metce z tyłu pisze HEAVY :P
Tu masz linka do wyglądających identycznie : http://buteria.pl/11-152-home/glany-steel-10-dziur.jpg
__________________
Nie poddawaj się rozpaczy. Życie nie jest lepsze ani gorsze od naszych marzeń, jest tylko zupełnie inne.
bellisima07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-14, 11:00   #7
Kolor Bzu
Zakorzenienie
 
Avatar Kolor Bzu
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 023
Dot.: Glany..

Cytat:
Napisane przez Niecodzienna Pokaż wiadomość
Mimo wszystko nie uważam, żeby były ładne i dodawały komukolwiek uroku, ale dla mnie w pewnych sytuacjach najważniejsza jest funkcjonalność i komfort
Na jakiś koncert założone do czarnej miniówy potrtafią dodać cholernie dużo uroku
Kolor Bzu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-14, 11:08   #8
Martii=*
Zadomowienie
 
Avatar Martii=*
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 713
Dot.: Glany..

Ja mam steele czarne. Pierwsze dni to ból, krew i w ogóle mord. Ale teraz, w lato tęskni mi się za nimi.
Co do pielęgnacji - pastuj sobie raz na jakiś czas. Ja przez pół roku w ogóle nie pastowałam, potem zaczęłam pastować co tydzień (ale chodziłam codziennie) i wyglądały jak nowe.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
Martii=* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 17:32   #9
Nivaira
Przyczajenie
 
Avatar Nivaira
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 3
Dot.: Glany..

Witam po długim czasie. Glany Steel dawno zakupione i zrobię krótką notkę z przezyciami. Glany ani razu mnie nie obtarły. Byłam w nich na cały dzień na rajdzie harcerskim i umęczyłam się. Chodziliśmy po lasach 15 godzin. W połowie drogi miałam ochotę paść i leżeć w lesie puki ktoś nie podjedzie samochodem xD
Powiem że starsi ludzie się dość dziwnie patrzą i moi rówieśnicy mają lekkie problemy że to cytuję "człapery". Ostatecznie glany stoją zakurzone i nie ruszane przeze mnie.
W końcu lato mamy. Uznałam że to trochę jednak nie mój styl i wolę być znowu grzeczną i delikatną dziewczynką. Mam nadzieję że będę je nosić na koncerty. Pozdrawiam
Nivaira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:59.