ZAŁAMANA + Duzy biust a strój kompielowy - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-12-16, 00:13   #31
jowisia
Wtajemniczenie
 
Avatar jowisia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Luksemburg
Wiadomości: 2 886
Send a message via Skype™ to jowisia
Dot.: ZAŁAMANA + Duzy biust a strój kompielowy

No a ja wam powiem.
Mam duzy biust a dol rozmiarek XS. I znalazlam juz dawno cos swietnego.
Sklep nazywa sie AVOCADO, moze juz slyszalyscie, ale ja jestem jego stala klientka od lat i robie im reklame jaka moge bo spadl mi z nieba. Pomoze tez wsyztskim dziewczyna takim jak ja.
Zreszta nie chodzi tylko o kostiumy kapielowe, ale ogolnie o bielizne, i to tak swietnie dopasowana, podtrzymujaca duzy biust, (ujedrniajace, pomniejszajacen wszytsko jest) o jeeeejku do tego przepiekna.
Moim problemem jest to ze mam bardzo maly obwod a duza miske, a wiekszosc stanikow jak malo pod biustem to mala miska, a jak wieksza miska to od razu 90. ale Jest Avocado.
UWAGA, avocado nadaje sie tylko i wylacznie dla dziewczyn z duzym biustem (od miseczki D). Maja tez swietne kostiumy kapielowe.
Mozecie zamawiac przez internet (zreszta na poczatku mieli tylko dzialalnosc wysylkowa, od roku jest sklep w poznaniu).
Pozdrawiam
jowisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-11, 11:42   #32
**ona**
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3
Duuuży Biust A Kostium Kąpielowy-2 Częściowy

Jest wątek taki sam tylko o małym biuście, więc postanowiłam założyć taki..

Mam problem i myślę, że nie jedna z Was także. Otóż mój biust jest duży i niestety absolutnie nie jędrny.. dlatego odpadają wszelkie staniki usztywniane, wypychane, bo one po prostu zupełnie nie pasują do takiego rodzaju piersi.. jestem młoda a on już wygląda jakbym miała duużo więcej lat:/ dramat.... jednak w czymś chodzić trzeba najbardziej bym prosiła o zdjęcia i adresy sklepów gdzie można dostać staniki miękkie, na fiszbinie, dobrze podtrzymujące.. może wiązane na szyi? bo to chyba powinno dobrze trzymać.. z góry dzięki za pomoc
**ona** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-11, 12:05   #33
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Duuuży Biust A Kostium Kąpielowy-2 Częściowy

A czy znasz stronę www.avocado.com.pl? jest przeznaczona właśnie dla kobiet z dużym biustem (od 70C, przez 70F, aż do 100...). to jest co prawda sklep internetowy, ale mają też normalny w Poznaniu.
Tylko że niestety ceny też są odpowiednie... ale zawsze mają na szczęście część rzeczy przecenionych

ja tam wcześniej kupowałam (nosiłam 70E, więc w żadnych sklepach nie mogłam dla siebie dostać bielizny... teraz mi się na szczęście zmiejszył do D i nie mam juz takiego problemu ) i rzeczy są naprawdę śliczne i dobrej jakości.

nie wiem, jaki nosisz rozmiar, ale na pewno powinno ładnie wyglądać coś takiego jak poniżej...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kostium różowy.jpg (50,3 KB, 92 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kostium brązowy.jpg (39,0 KB, 82 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kostium niebieski.jpg (40,3 KB, 127 załadowań)
rocki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-11, 12:57   #34
**ona**
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3
Dot.: Duuuży Biust A Kostium Kąpielowy-2 Częściowy

rozmiar może nie jest taki tragiczny.. bo jest to 80 C lub 75D.. także staniki dostaję na siebie (głównie Triumph).. ale problem bardziej tkwi w tym, że on jest no niestety mówiąć kolokwialnie - obwisły.. niestety.. i staniki muszą bardzo dobrze trzymać.. a niestety wśród strojów kąpielowych nie znajduję aż tak dobrych materiałów jak przy zwykłej bieliźnie.. często są one na fiszbinie, miękkie, tak jak zwykle noszę bieliznę, ale trzymają dużo gorzej.. no chyba że natrafiałam na złe modele.. dziękuję za tą stronkę i proszę o następne rady może ktoś zna jakieś sklepy w Krakowie? ja znam tylko na Krupniczej, tam jest hurtownia kostiumow, ale niestety na mnie jest mały wybór..
**ona** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-11, 21:36   #35
besciara
Wtajemniczenie
 
Avatar besciara
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ... ... ...
Wiadomości: 2 730
Thumbs up Dot.: Duuuży Biust A Kostium Kąpielowy-2 Częściowy

.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (75,2 KB, 92 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (77,7 KB, 71 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (96,9 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (87,7 KB, 72 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (96,2 KB, 42 załadowań)
besciara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-12, 08:37   #36
Evka
Wtajemniczenie
 
Avatar Evka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 456
Dot.: Duuuży Biust A Kostium Kąpielowy-2 Częściowy

Mam duzy biust i problem stroju przerabiałam w zeszłym roku. Co ja się nachodzilam... Wszelkie usztywniane lub nawet na fiszbinach wyglądały na mnie tragicznie. W koncu kupilam strój z miekką górą ktorą sama moge sobie regulowac tzn. wiązaną miedzy piersiami i na szyi- moge miec dowolna długośc naramek i przycisnąc jedną piers do drugiej Cała góra jest bardzo stabilna a nie z cieńkich paseczków dlatego wygląda to dobrze i trzyma biust Moze rozglądaj się też za czymś w tym stylu?
Evka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-12, 08:49   #37
besciara
Wtajemniczenie
 
Avatar besciara
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ... ... ...
Wiadomości: 2 730
Thumbs up Dot.: Duuuży Biust A Kostium Kąpielowy-2 Częściowy

Zgadzam się, że ramiączka powinny być masywne. Uważam , że kolory jasne są idealne dla pań o dużym biuściku, a także że powinny kupować kostiumy, które zabudowują ich piersi. Niekonwencjonalny jest też pomysł z ostatnim kostiumem, który moim zdaniem pomniejsza biust. Ta sama modelka jest w różnych kostiumach dlatego można łatwo porównać wielkość i prezentcję piersi.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (79,4 KB, 67 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (85,2 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (88,4 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (93,6 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (119,9 KB, 78 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (46,5 KB, 88 załadowań)
besciara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-12, 09:33   #38
**ona**
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3
Dot.: Duuuży Biust A Kostium Kąpielowy-2 Częściowy

Cytat:
Napisane przez Evka
Mam duzy biust i problem stroju przerabiałam w zeszłym roku. Co ja się nachodzilam... Wszelkie usztywniane lub nawet na fiszbinach wyglądały na mnie tragicznie. W koncu kupilam strój z miekką górą ktorą sama moge sobie regulowac tzn. wiązaną miedzy piersiami i na szyi- moge miec dowolna długośc naramek i przycisnąc jedną piers do drugiej Cała góra jest bardzo stabilna a nie z cieńkich paseczków dlatego wygląda to dobrze i trzyma biust Moze rozglądaj się też za czymś w tym stylu?
oj przywróciłaś mi nadzieję, że istnieją kostiumy stabilne i trzymające biust ;] dzięki! tylko kurde gdzie mam taki znaleźć.. wszędzie gdzie chodzę mam wrażenie że są takie same.. w ogóle to chciałam czarny.. a tu mi beściara mówi ,że jasne są dobre.. hmm ale kolor to już najmniejszy teraz problem, póki co muszę gdzieś znaleźć fason dzięki w każdym bądź razie za rady i jeśli ktoś będzie znał jakiś dobry sklep w Krakowie to dawajcie znać
**ona** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-14, 20:38   #39
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Duuuży Biust A Kostium Kąpielowy-2 Częściowy

Besciaro, a skąd brałaś te modele kostiumów? Czy one są do dostania gdzieś w Polsce?
rocki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-14, 20:42   #40
besciara
Wtajemniczenie
 
Avatar besciara
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ... ... ...
Wiadomości: 2 730
Dot.: Duuuży Biust A Kostium Kąpielowy-2 Częściowy

One są z www.bikini-beach.com , ale są tam podane firmy i myślę, że możesz je znaleźć w Polsce ( w Warszawie z pewnością).
besciara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-14, 20:55   #41
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: ZAŁAMANA + Duzy biust a strój kompielowy

Jowisiu, szkoda tylko, że kilka lat temu avocado miało trochę inne ceny... i o ile wtedy zafundowałam sobie najzwyklejszy, czarny, dwuczęściowy kostium za 250zł, o tyle 400zł mnie zwyczajnie przerasta! tym bardziej, że nie mogę ich przymierzyć, bo do Poznania z W-wy trochę się jedzie, a każdy stanik inaczej wygląda na biuście...
Jeszcze rok temu nosiłam rozmiar góry 70EE, a dół xs... teraz przestałam brać tabletki i biust mi się zmniejszył do 70D. Może to zabrzmi dziwnie, ale naprawdę się z tego ucieszyłam... bo pomyślałam, że teraz już na pewno coś na siebie znajdę w sklepach. I co? NIC NIE MA
do przymierzalni biorę w h&m rozmiar 40, ale wygląda to tragicznie, bo inny jest obwód pod biustem, inny jest rozmiar miseczek...
rocki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-14, 21:01   #42
jowisia
Wtajemniczenie
 
Avatar jowisia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Luksemburg
Wiadomości: 2 886
Send a message via Skype™ to jowisia
Dot.: ZAŁAMANA + Duzy biust a strój kompielowy

Cytat:
Napisane przez rocki
Jowisiu, szkoda tylko, że kilka lat temu avocado miało trochę inne ceny... i o ile wtedy zafundowałam sobie najzwyklejszy, czarny, dwuczęściowy kostium za 250zł, o tyle 400zł mnie zwyczajnie przerasta! tym bardziej, że nie mogę ich przymierzyć, bo do Poznania z W-wy trochę się jedzie, a każdy stanik inaczej wygląda na biuście...
Jeszcze rok temu nosiłam rozmiar góry 70EE, a dół xs... teraz przestałam brać tabletki i biust mi się zmniejszył do 70D. Może to zabrzmi dziwnie, ale naprawdę się z tego ucieszyłam... bo pomyślałam, że teraz już na pewno coś na siebie znajdę w sklepach. I co? NIC NIE MA
do przymierzalni biorę w h&m rozmiar 40, ale wygląda to tragicznie, bo inny jest obwód pod biustem, inny jest rozmiar miseczek...
Rozumiem Rocki.
Ale kostiumy sa wciaz w cenie 250zl. Sprawdz szybko oferte aktualna kostiumow zanim juz nie bedzie rozmiarow!
Niestety, w tej sytuacji ja namawiam mame na ceny Avocado. Poniewaz.. nie mam wyjscia po prostu.
Wlasnie leci do mnie paczka z kostiumem kapielowym za 249zl (wybralam sliczniutka Bibe niebieska ). Mam nadzieje, ze rozmiar bedzie w sam raz. Mam nadzieje.
__________________

jowisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-14, 21:05   #43
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: ZAŁAMANA + Duzy biust a strój kompielowy

ja mam podobny problem,tylko ze rozmiar tego problemu to C-D i juz mam kłopot a kostiumem bielizna w normalnych cenach jeszcze ujdzie,ale kostium to juz porazka...Ja w calzedonii jak mierzyłam kostiumy rok temu to wszystkie okropnie leżały,ja nie wiem jak na jeszcze większym by wyglądały,ale w tym roku tego sklepu nie odwiedze :/ za to polecam River Island-piekne kostiumy,co prawda u mnie rozmiar 42 na biust jak nic tyle ze jeden problem-im wieksza miseczka tym oczywiscie wiekszy paseczek pod biustem-ale z tym nie było problemu,w sklepie od razu dostałam kupon do (bezpłatnie) krawcowej z tym samym centrum handlowym,poszłam i po godzinie miałam pasek z głowy kostium nie stracił fasonu przez to,nic co do Avocado,mam oferte ale chyba sprzed dwóch lat-tam widziałam spokojnie rozmiar C a nawet B (oczywiscie i sporo większe),jak jest teraz niestety nie wiem
__________________

Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-14, 21:09   #44
jowisia
Wtajemniczenie
 
Avatar jowisia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Luksemburg
Wiadomości: 2 886
Send a message via Skype™ to jowisia
Dot.: ZAŁAMANA + Duzy biust a strój kompielowy

Cytat:
Napisane przez Mirianka
ja mam podobny problem,tylko ze rozmiar tego problemu to C-D i juz mam kłopot a kostiumem bielizna w normalnych cenach jeszcze ujdzie,ale kostium to juz porazka...Ja w calzedonii jak mierzyłam kostiumy rok temu to wszystkie okropnie leżały,ja nie wiem jak na jeszcze większym by wyglądały,ale w tym roku tego sklepu nie odwiedze :/ za to polecam River Island-piekne kostiumy,co prawda u mnie rozmiar 42 na biust jak nic tyle ze jeden problem-im wieksza miseczka tym oczywiscie wiekszy paseczek pod biustem-ale z tym nie było problemu,w sklepie od razu dostałam kupon do (bezpłatnie) krawcowej z tym samym centrum handlowym,poszłam i po godzinie miałam pasek z głowy kostium nie stracił fasonu przez to,nic co do Avocado,mam oferte ale chyba sprzed dwóch lat-tam widziałam spokojnie rozmiar C a nawet B (oczywiscie i sporo większe),jak jest teraz niestety nie wiem
W avocado nie musisz isc do krawcowej.
Sa WSZYSTKIE rozmiary.

Aktualna oferta na www.avocado.com.pl

Do mnie wlasnie leci paczuszka
__________________

jowisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-14, 21:15   #45
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: ZAŁAMANA + Duzy biust a strój kompielowy

Cytat:
Napisane przez jowisia
W avocado nie musisz isc do krawcowej.
Sa WSZYSTKIE rozmiary.

Aktualna oferta na www.avocado.com.pl

Do mnie wlasnie leci paczuszka
Jowisiu dzięki tylko dla mnie ceny tez są trochę zaporowe no i brak przymierzenia-chyba kazdy krój i rodzaj biustonosza lezą inaczej i to by było trochę kupowanie na zasadzie"ta ma ładny kolor" a Ty kupowałas juz tam pare razy jak widze,i czy zwracałąs cos kiedyś,byłas zadowolona za kazdym razem??
__________________

Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-14, 21:23   #46
jowisia
Wtajemniczenie
 
Avatar jowisia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Luksemburg
Wiadomości: 2 886
Send a message via Skype™ to jowisia
Dot.: ZAŁAMANA + Duzy biust a strój kompielowy

Cytat:
Napisane przez Mirianka
Jowisiu dzięki tylko dla mnie ceny tez są trochę zaporowe no i brak przymierzenia-chyba kazdy krój i rodzaj biustonosza lezą inaczej i to by było trochę kupowanie na zasadzie"ta ma ładny kolor" a Ty kupowałas juz tam pare razy jak widze,i czy zwracałąs cos kiedyś,byłas zadowolona za kazdym razem??
Rozumiem, ze to nie sa male pieniadze, ale wezmy pod uwage tz fakt, ze:
a) kupujemy przewaznie kostium maksymalnie raz na rok
b) ... Nie mamy wyboru... Bo inne kostiumy po prostu nie leza, albo wymagaja poprawek, albo sa po prostu.. brzydkie.

Brak przymierzenia to niewatpliwy mankament - zawsze przed zlozeniem zamowienia dzwonie do Avocado i rozmawiam z p. Ewa Malicka, taka 'konsultantka' i pytam jej co i jak. Ona przeglada jakie biustonosze zamawialam, jakie rozmiary, pyta mnie, jaki jest moj ulubiony stanik, model, i dobiera mi cos podobnego. Zawsze zadaje jej mase pytan.
Oczywiscie - zdarzalo mi sie, ze zwracalam. To chyba najwieksza wada sklepow internetowych. Odeslalm im zwykla paczuszka priorytetem (6,5zl), a oni na swoj koszt odsylaja zawsze inny rozmiar.
Zdarzalo mi sie tez, ze zamowilam cos, ale mi sie nie podobalo, bo na zdjeciu wygladalo troszke inaczej (choc Avocado jest wlasnie jedna z nielicznych firm ktore z drobiazgowa szczegolowoscia opisuja wyglad stanika - zawsze mozna tez zadzwonic i pani nam opisuje jak i co). Oczywiscie odeslalam. Wybralam sobie cos innego. Niekoniecznie trzeba tez wymieniac. Raz odeslalam, bo powiedzialam, ze rozmiar dobry, ale nie pasuje mi zupelnie jednak ten fason. Zreszta tam sa wszyscy bardzo mili.

Jasne, ze wolalabym byc na miejscu i przymierzac. Ale skoro nie mam takiej mozliwosci...
Zostaje mi Avocado. Jeszcze NIGDY sie na nich nie zawiodlam. Nigdy.
__________________

jowisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-14, 21:49   #47
Mia22
Zakorzenienie
 
Avatar Mia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 481
Dot.: ZAŁAMANA + Duzy biust a strój kompielowy

Ten sam problem. Biust 70D/DD dol S. Ech tragedia no Nigdzie nie moge znalezc stroju. A jak juz jest ladna gora to dol moge 2 razy owinac w okol siebie. Prezjrzalam oferte Avocado i nic mnie nie zachwyca, a za ta cene powinno ;-) Poszukam jednak gdzie indziej, choc mierzylam duzo w H&M nic mi nie pasowalo... Moze zagladne do tego New Yorkera jak mowicie ze mozna tam cos znalezc.
Mia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-15, 19:55   #48
magiia
Przyczajenie
 
Avatar magiia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mysłowice
Wiadomości: 24
GG do magiia
Dot.: ZAŁAMANA + Duzy biust a strój kompielowy

Witam Was, z ciężkim sercem przyznaję, że mam jeszcze większy problem, bo E 75. Na polskim rynku rzeczywiście zakup odpowiedniego stanika czy też stroju wiąże się z niemałym kłopotem dla kobiet z obfitym biustem (nawet Triumph zawodzi). Ale radzę zerknąć do katalogów firm wysyłkowych takich jak Quelle czy Bon Prix. W niektórych jest duży wybów i nie ma doprowadzającej do wrzenia bezradności. Mam nadzieję, że informacja się przyda Pozdrawiam
__________________
Yesterday is yesterday. If we try to recapture it, we'll only lose tomorrow...
magiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-16, 09:02   #49
Mia22
Zakorzenienie
 
Avatar Mia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 481
Dot.: ZAŁAMANA + Duzy biust a strój kompielowy

Quelle i Bon Prix jakos mnie nie przkekonuja, swego czasu mama zamawiala to rzeczy mi sie nie podobaly, nie adekwatna cena do jakosci.
A znacie moze jakies interetowe sparwdzone sklepy ze strojami?
Zamawiala moze ktoras na allegro? Bo tam modele sa ladne ale chyba nie przyjmuja jak zle lezy czy cos prawda?
Mia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-16, 09:23   #50
MisQa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4 732
GG do MisQa
Dot.: ZAŁAMANA + Duzy biust a strój kompielowy

ja kiedys chciałam zamówic wlasnie na allegro taki strój http://www.allegro.pl/show_item.php?item=104015958 , ale znalazłam u siebie w miescie. Jest po prostu swietny, doskonale podtrzymuje biust, nic nie ucieka ja mam rozm stanika 75 DD czasami E, a rozm góry od stroju XXL i leży idealnie
Myślę, że trzeba po prostu dobrze się wymierzyc i sprawdzić z rozmiarami stroju....a można tez spróbowac dogadac się ze sprzedającym, że w razie czego będzie wymiana na większy....
Życze powodzenia i czekamy na efekty zakupów
MisQa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-16, 09:33   #51
Mia22
Zakorzenienie
 
Avatar Mia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 481
Dot.: ZAŁAMANA + Duzy biust a strój kompielowy

Tylko wlasnie na alegro zwykle sa komplety, a jak ktos ma duza gora a maly dol to juz trudniej cos dopasowac. Ale dzis bede poszukiwac na allegro Musza byc majteczki-biodrowki niskie takie a gora to juz obojetnie, choc najlepiej sie sprawadzaja usztywnione Zawsze nosilam kalsyczne bikini, ale wteyd mialam jeszcze 70C biust a teraz troche wiekszy wiec nie chce ryzkowac ;-)
Mia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-17, 10:30   #52
MisQa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4 732
GG do MisQa
Dot.: Duuuży Biust A Kostium Kąpielowy-2 Częściowy

polecam cos takiego, sama taki mam i jest super
MisQa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-17, 10:53   #53
baobab
Zadomowienie
 
Avatar baobab
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 1 090
GG do baobab Wyślij wiadomość przez Yahoo do baobab
Dot.: Duuuży Biust A Kostium Kąpielowy-2 Częściowy

Witajcie
Ja tez niestety jestem posiadaczką duuużego biustu (85D) i podzielam ból kupowania srtojów
Jakby tego było za mało, że trudno o biustonosze dla nas, to kostiumy już wogóle tragedia...
Aktualnie jestem posiadaczką 3 stroji 2-cześciowych.
Jeden kupiłam sobie w KappAhl (polecam, można dobraćsobie górę do dołu, ja kupiłam kiedyś na przecenie chyba cały komplet za 40zł, bo takiego biustonosza nikt im kupić nie chciał )
Drugi kupiłam sobie za ciężkie pieniądze (coś chyba 250zł na nasze) we włoszech i mało w nim chodzę...jest taki jak pokazujecie, na szyję, ale po prostu jak ktoś ma obfity biust, to potem ten pasek na szyję wpija mu się niemiłosiernie (nie mówiąc już jak boli gdy nasiąknie wodą!)- więc radziłabym roztropność w kupowaniu takich staników, po prostu przymierzyć dobrze.
Trzeci upiłam sobie kiedyś na tragu we Włoszech za 3euro!!!! Jest to bikini, które ubóstwiam! a zdecydowanie ubóstwiam jego cenę
Po prostu trzeba niestety nieżle się nałazić y kupić coś sobie
Ale w Polsce to polecam KappAhl...ten mój jest śliczny, czekoladowy, jednokolorowy i ślicznie zbiera biust, mimo, iż naramki są cienkie.
baobab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-17, 11:23   #54
MisQa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4 732
GG do MisQa
Dot.: Duuuży Biust A Kostium Kąpielowy-2 Częściowy

Cytat:
Napisane przez baobab
Witajcie
Drugi kupiłam sobie za ciężkie pieniądze (coś chyba 250zł na nasze) we włoszech i mało w nim chodzę...jest taki jak pokazujecie, na szyję, ale po prostu jak ktoś ma obfity biust, to potem ten pasek na szyję wpija mu się niemiłosiernie (nie mówiąc już jak boli gdy nasiąknie wodą!)- więc radziłabym roztropność w kupowaniu takich staników, po prostu przymierzyć dobrze.
o tak, wiem coś o tym wpijaniu się w szyję, ale niestety nie mogłam znaleźć innego i doszłam do wniosku, że już jakoś to przecierpię... myślałam nawet o tym żeby zszyć go, a nie zawiązywać, ale boję się, że jednak nitka nie wytrzyma tego i zapewne pęknie w najgorszym momencie...
no i cały czas szukam jeszcze jakiegos innego...tylko znaleźć nic nie mogę...


[/QUOTE]Ale w Polsce to polecam KappAhl...ten mój jest śliczny, czekoladowy, jednokolorowy i ślicznie zbiera biust, mimo, iż naramki są cienkie.[/QUOTE]

a masz może foteczkę tego...??
MisQa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-17, 12:41   #55
Rybcia16
Rozeznanie
 
Avatar Rybcia16
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 883
Dot.: Duuuży Biust A Kostium Kąpielowy-2 Częściowy

ja w tamtym roku wpadłam w desperacje i poszłam do znajomej krawcowej żeby mi uszyła stój na próbe zrobiła mi góre zawiązywana na szyi ale tak jak pisałyście strasznie się wpijał druga góra była na szerokich ramiączkach i jest nawet wygodna, ale w tym roku postaram się znaleźć coś w sklepie..
szkoda że nie wybieram się do Ameryki - tam tak łatwo o stanik od stroju w duzym rozmiarze :P
Rybcia16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-17, 14:19   #56
baobab
Zadomowienie
 
Avatar baobab
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 1 090
GG do baobab Wyślij wiadomość przez Yahoo do baobab
Dot.: Duuuży Biust A Kostium Kąpielowy-2 Częściowy

naprawde polecam Kappahl nie wiem tylko ile tych sklepow jest w Polsce, ale w wiekszych miastach mysle ze no problem
to co prawda nie sklep z bielizna czy kostiumami, ale maja nasze rozmiary
baobab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-17, 18:37   #57
Mia22
Zakorzenienie
 
Avatar Mia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 481
Dot.: ZAŁAMANA + Duzy biust a strój kompielowy

skuszona ulotke wybralam sie dzis do H&M mierzyc stroje...ale nic mi nie odpowiadalo. Na maly biust jest duzo ladnych modeli. Ech! Chyba bede ryzykowac i zamowie przez internet gdzies..
Mia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-18, 10:55   #58
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: ZAŁAMANA + Duzy biust a strój kompielowy

A ja zawsze myślałam, że w bon prixie, itp. nic dla siebie nie znajdę, bo ich rozmiarówka kończy się na 70B... ale złamałam się, bo kostium był ładny, był wiązany na szyi i między piersiami, więc miał szansę ładnie leżeć i w dodatku kosztował 49zł Leży IDEALNIE...! Nie wiem, jak to możliwe, ale ich 70B ma większe trójkąty, niż rozmiar 40 w H&M! a już się bałam, że będę musiała wydać 249zł na kostium z Avocado
rocki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 08:03   #59
baobab
Zadomowienie
 
Avatar baobab
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 1 090
GG do baobab Wyślij wiadomość przez Yahoo do baobab
Dot.: Duuuży Biust A Kostium Kąpielowy-2 Częściowy

a może w C&A by coś mieli? Wprawdzie nie jestem fanką tego sklepu, ale pojde w środę pomyszkować i dam Wam znać
baobab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 12:13   #60
mika_shiri
Raczkowanie
 
Avatar mika_shiri
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 150
Dot.: Duuuży Biust A Kostium Kąpielowy-2 Częściowy

Ja też mam duży biust(70E), więc już stresuję się zakupem kostiumu. Zwykły stanik zbudowany z trójkącików i sznureczka odpada, bo nijak nie przytrzyma mi biustu. Pewnie coś kupię w sklepie internetowym, bo w zwykłych sklepach trudno coś znaleźć. Fajne kostiumy na duży biust są na:
www.samanta.pl
www.comexim.pl
www.avocado.com.pl
Avocado jest drogie, ale mam stamtąd kilka staników i sprawdzają się świetnie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg samanta.jpg (8,9 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg modelka2.jpg (38,6 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg modelka5.jpg (57,7 KB, 44 załadowań)
mika_shiri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-11 16:09:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:25.