Praktyki w Hiszpanii 2013! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-09, 18:16   #1
Blackcoffe
Raczkowanie
 
Avatar Blackcoffe
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 110

Praktyki w Hiszpanii 2013!


Witam moje drogie Wizażanki!
Czy któraś z Was wybiera sie na praktyki zagraniczne z pośrednikiem " animafest experience"?
Ja w tym roku zostałam przydzielona na Loret de Mar. I szukam bratniej duszy
A może wyjeżdżał już ktoś na praktyki zagraniczne i mógłby się podielić wrażeniami?
Blackcoffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-09, 18:34   #2
TheKey
Wtajemniczenie
 
Avatar TheKey
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 073
Dot.: Praktyki w Hiszpanii 2013!

Cytat:
Napisane przez Blackcoffe Pokaż wiadomość
Witam moje drogie Wizażanki!
Czy któraś z Was wybiera sie na praktyki zagraniczne z pośrednikiem " animafest experience"?
Ja w tym roku zostałam przydzielona na Loret de Mar. I szukam bratniej duszy
A może wyjeżdżał już ktoś na praktyki zagraniczne i mógłby się podielić wrażeniami?
A możesz przybliżyć o co chodzi?
Ja się chętnie wybiorę.
__________________
The best way to a man’s heart is straight through his chest with a sharp knife.

There is never any point in telling people they are wrong or how it is. When people are ready to learn they will learn in their own way.
TheKey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-09, 18:51   #3
Blackcoffe
Raczkowanie
 
Avatar Blackcoffe
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 110
Dot.: Praktyki w Hiszpanii 2013!

Animafest jest to pośrednik organizujący praktyki w całej Hiszpanii nie pobierając żadnych opłat. Projekt skierowany jest głównie do studentów Turystyki. Z tego co się orientuje, uczelnia musi wejść we współpracę z Animafestem.
Ja się dowiedziałam o praktykach właśnie na mojej uczelni ( w Lublinie) Trzeba było się zalogować na stronie poczym zadzwonić przez Skypa do siedziby Animafestu w Hiszpanii i przejść krótką rozmowę kwalifikacyjną. Po jakimś czasie przydzielają Ci miasto/ hotel/ bar/ restauracje/ lub inne stanowiska na których będziesz odbywała praktyki.
Staż trwa min 3 mies. uczelnia u mnie placi 400 euro /mies natomiast hotel300euro/mies.
Do tego zapewnieją zakwaterowanie i wyzywienie.
Jeśli ktoś będzie miał jakieś pytania, śmiało proszę pytać.
Ja jestem na etapie kompletowania dokumentów....Fajnie by było gdyby znalazł się ktoś, kto też sie wybiera
Blackcoffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-09, 19:20   #4
TheKey
Wtajemniczenie
 
Avatar TheKey
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 073
Dot.: Praktyki w Hiszpanii 2013!

Ach, turystyka, to ja z moją anglistyką się pewnie nie nadam.
Ogólnie z tego co piszesz, to świetna oferta.
__________________
The best way to a man’s heart is straight through his chest with a sharp knife.

There is never any point in telling people they are wrong or how it is. When people are ready to learn they will learn in their own way.
TheKey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-09, 19:30   #5
Blackcoffe
Raczkowanie
 
Avatar Blackcoffe
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 110
Dot.: Praktyki w Hiszpanii 2013!

Wiesz co, zorientuj sie na uczelni... albo dopytaj może akurat z chęcią podejmą współpracę z tym pośrednikiem. Z tego co wiem, są oferty na różne stanowiska..
Blackcoffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-31, 10:18   #6
tamtaglista
Zakorzenienie
 
Avatar tamtaglista
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6 411
Dot.: Praktyki w Hiszpanii 2013!

U mnie nic nie mówili, ale maila do nich napiszę
__________________
Nie odpowiadam za to, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem
blog
tamtaglista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-26, 11:00   #7
kasia_6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6
Dot.: Praktyki w Hiszpanii 2013!

Hej, dziewczyny! Ja tez zglosiłam się na praktyki przez Animafest Experience i zostalam przydzielona na wybrzeże Costa del Sol. Troche boje sie jechac tam sama, czy jest jeszcze ktos kto wybiera sie z ta firmą do Hiszpanii??
kasia_6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-27, 09:34   #8
Blackcoffe
Raczkowanie
 
Avatar Blackcoffe
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 110
Dot.: Praktyki w Hiszpanii 2013!

Kochana! ja jade do Hiszpanii z tą firmą. Wylatuje 29 czerwca na Lloret de mar. Na jakie stanowisko Cie przydzielili?
Blackcoffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-28, 17:48   #9
kasia_6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6
Dot.: Praktyki w Hiszpanii 2013!

Wiesz, co strasznie sie dzis wkurzylam, poniewaz zostalam przydzielona na Costa del Sol od 3 czerwca, ale dzis na uczelni dowiedzialam sie ze 4 czerwca mam egzamin na uczelni i MUSZE na nim byc, wiec zadzownilam do nich z prosba o przesuniecie daty rozpoczecia praktyk na 10 czerwca, babka powiedziala "okej,okej" .teraz wlaczylam kompa i w ogole dostalam nowa oferte na Minorke i to w dodatku na bar (chcialam restauracje) a data niezmieniona,nadal od 3 czerwca ;/ A kłopotow z angielskim nie mam i wiem ze wytłumaczylam im dobrze wszystko, a jeszcze mowilam ze te Costa del Sol bardzo mi sie podoba itp.. Nie wiem wiesz.. jutro znowu musze do nich zadzwonic... a ty na jakie stanowisko zostałas przydzielona? a jedziesz sama? czyli w umowie na jaki dzien masz ustalony "arrival" ?A jak myslisz co ja powinnam zrobic? ja im wytlumacze a oni znowu zrobia inaczej..
kasia_6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-29, 17:26   #10
Blackcoffe
Raczkowanie
 
Avatar Blackcoffe
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 110
Dot.: Praktyki w Hiszpanii 2013!

Ja jestem właśnie na barze. Myśle że to dobre miejsce z uwagi na napiwki.
Jeśli chodzi u umowe... czy wam na uczelni ją przetłumaczyli na angielski lub polski? Mi dali do podpisania umowe w jez. hiszpanskim i tłumaczyć musze na własną ręke;/
Jutro bądź po jutrze bede miała już przetłumacszoną tak więc zobaczę czy jest coś nadmienione na temat przylotu. Ale wydaje mi się, że skoro mam zaczac 1 czerwcza, wylece z Polski 29 maja.
Lece sama.. mój angielski nie jest wybitny tak więc mam troche obaw, tym bardziej że z lotniska trzeba będzie się w jakiś sposób dostać do miasta
Blackcoffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-30, 07:58   #11
kasia_6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6
Dot.: Praktyki w Hiszpanii 2013!

Kochana, a Ty w końcu wylatujesz 29 maja czy czerwca? Pytam,poniewaz w jednej wypowiedzi masz ze maja ,a w drugiej ze czerwca. I tu taka moja mała podpowiedz, na "personal page" masz CITY LINKS i pierwsza ikonka to "How to arrive" i ja np. tam mam napisane, ze mam sie stawic do hotelu rano w dniu mojego "arrival" ,czyli u mnie to jest 10 czerwca. Zobacz czy u Ciebie nie ma jakiejs informacji. No i ja wczoraj zadzownilam do nich i wszystko załatwiłam, lece do miejscowości Salou (Costa Dorada) na restauracje od 10 czerwca do 10 sierpnia. A czy starasz się o Erasmusa? ja tak! Aha, a na jakim jestes kierunku i w jakim mieście studiujesz? Ja wlasnie troszke nie rozumiem o co chodzi z ta umowa, trzeba napisac to "convenio de practicas" samemu tzn z pomocą uczelni. A do tego jest dokument "certificate internship restaurant" i on rzeczywiscie jest po hiszpańsku, ale na dwoch ostatnich stronach jest tłumaczenie na angielski zobacz, u Ciebie na pewno tez! Ty pewnie lecisz do Barcelony,prawda? a ile km jest z barcelony do Lloret de Mar? Ja tez mam obawy, wiadomo, ze jak sie leci samemu to zawsze jest strach. Ale mysle ze damy rade pozdrawiam!
kasia_6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-30, 17:32   #12
Blackcoffe
Raczkowanie
 
Avatar Blackcoffe
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 110
Dot.: Praktyki w Hiszpanii 2013!

Myślałam o czym innym a napisałam co innego Oczywiście praktyke zaczynam 1 czerwca.
W city links mam tylko informacje o mieście i hotelu. Nic o arrivalu.
Ale w czestych pytaniach jest napisane że jeżeli przylece wcześniej, praktyki musze zacząć następnego dnia. Myśle o wylocie ostatniego dnia maja.
Jeszcze nie rezerwowałam biletów bo nie mam podpisanej umowy z hotelem.

Jeżeli chodzi o umowe po hiszpańsku, sporządza ją wydział praktyk na Twojej uczelni. Ja dostałam ją tylko po hiszpańsku i musiałam ją sobie przetłumaczyć na własną reke, bo nie chciałam nic podpisywać w ciemno.

Juro składam już wszystkie dokumenty na uczelnie która je wyśle do hotelu. Tak więc bede musiała czekać na odpowiedz zwrotną.

Ja studiuje Turystyke i Rekreacje w Lublinie Jestem na I roku magisterki a Ty?

Ja też mam nadzieje że będzie ok..

---------- Dopisano o 18:32 ---------- Poprzedni post napisano o 17:55 ----------

Napisz mi coś jeszcze o Erazmusie. Jak dotąd nie interesowałam się nim.
Blackcoffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-31, 13:17   #13
kasia_6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6
Dot.: Praktyki w Hiszpanii 2013!

Ja w sumie teraz zaczełam się zastanawiac czy tez nie poleciec dzien wczesniej jednak... Zobacze jeszcze
Ja studiuję turystykę międzynarodową w Gdańsku, jestem na 2 roku licencjata.

A kupujesz od razu bilet powrotny??

Co do Erasmusa, to musisz się dowiedziec czy Twoja uczelnia ma podpisane porozumienie z Erasmusem, bo wtedy dostajesz pieniadze z hotelu i z erasmusa wlasnie zorientuj sie na swojej stronie uczelni..
Szkoda, ze nie trafilysmy do tej samej miejscowosci.
kasia_6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-31, 19:34   #14
Blackcoffe
Raczkowanie
 
Avatar Blackcoffe
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 110
Dot.: Praktyki w Hiszpanii 2013!

Ach jeśli chodzi o to, to tak. Mamy podpisaną umowe z Erasmusem.

Nawet nie zdajesz sobie sprawy z tego jak sie dziś zdenerwowałam. Dostałam wiadomość a Animafestu, że zostałam usunięta z praktyk. Zadzwoniłam do swojego koordynatorora i okazało się, że wysłała do nich moją rezygnacje bez mojej wiedzy

Wywnioskowała to, po naszej ostatniej rozmowie telefonicznej, podczas której pytałam o praktyki w Grecji. Przy czym umawiałam się z nią że na dniach przyniose jej podpisaną umowe z Hiszpania... masakra...co za niekompetentna kobieta
Z mojej personalnej strony znikł hotel... musiałam dzwonić do Hiszpanii i wszystko odkrecac ;/ Jutro musze zadzwonić ponownie i potwierdzić praktyki....

Bilet postaram sie kupić w obie strony, zawsze taniej.

Bryy jeszcze nie rozmawiałam z moim pracodawcą o 3 miesięcznym urlopie
Blackcoffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-01, 14:51   #15
kasia_6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6
Dot.: Praktyki w Hiszpanii 2013!

Ojejku, to rzeczywiście ta Twoja koordynatorka trochę przesadzila. Ale juz wszystko załatwilaś? Dzownilas juz dzis do Animafest, zeby potwierdzic praktyki???
kasia_6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-01, 17:45   #16
tamtaglista
Zakorzenienie
 
Avatar tamtaglista
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6 411
Dot.: Praktyki w Hiszpanii 2013!

Dziewczyny a któraś z Was załatwia to sama tzn bez udziału uczelni ? U mnie mają mnie w d...
__________________
Nie odpowiadam za to, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem
blog
tamtaglista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 17:24   #17
Blackcoffe
Raczkowanie
 
Avatar Blackcoffe
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 110
Dot.: Praktyki w Hiszpanii 2013!

Zadzwoniłam i okazało się, że nie mają już miejsc na Lloret de mar...ale za to przydzielili mnie na IBIZE !!
Wg mnie poziom wyżej o tu będe pracować, właśnie w tym hotelu:
http://www.youtube.com/watch?v=RyVHTc-hiBI

Jeszcze umowy nie podpisałam, bo okazało sie ze Dyrektora praktyk zwolnili;/ Tak więc czekać musze az kogoś zatrudnią... Autentycznie mam ogromnego pecha..

Chciałam się jeszcze pochwalić, że rozmawiałam z moim pracodawcą i dostane urlop na czas wyjazdu!!!

Apropo wyjazdu na własną ręke, napisz do Animafestu ( po ang lub hiszp) i zapytaj, oni wiedzą najlepiej jak to załatwić. Wiem że mają też stanowiska w biurach i zarządzaniu, w rozrywce, w barach, restauracjach, na recepcji.... i daj koniecznie znać co napisali
Blackcoffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-09, 21:00   #18
tamtaglista
Zakorzenienie
 
Avatar tamtaglista
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6 411
Dot.: Praktyki w Hiszpanii 2013!

No ja ogólnie jestem po administracji, także dla mnie najlepiej byłoby coś takiego dorwać, ale jeszcze do nich nie pisałam - próbuję na razie z uczelnią...
__________________
Nie odpowiadam za to, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem
blog
tamtaglista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-11, 14:36   #19
Blackcoffe
Raczkowanie
 
Avatar Blackcoffe
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 110
Dot.: Praktyki w Hiszpanii 2013!

Niestety muszę Ci powiedzieć, że może już być za późno na rozwiązania z uczelnią ponieważ dzwoniłam do nich dzisiaj z prośbą o zmiane hotelu na coś blisko Barcelony ( koszty biletów lotniczych mnie załamały) ale niestety powiedzieli mi że już jest zbyt późno na zmiany. Tak więc pozostaje mi składać grosz do grosza Próbuj do nich zadzwonic!
Blackcoffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-16, 21:08   #20
nomissn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 336
Dot.: Praktyki w Hiszpanii 2013!

Cytat:
Napisane przez Blackcoffe Pokaż wiadomość
Animafest jest to pośrednik organizujący praktyki w całej Hiszpanii nie pobierając żadnych opłat. Projekt skierowany jest głównie do studentów Turystyki. Z tego co się orientuje, uczelnia musi wejść we współpracę z Animafestem.
Ja się dowiedziałam o praktykach właśnie na mojej uczelni ( w Lublinie) Trzeba było się zalogować na stronie poczym zadzwonić przez Skypa do siedziby Animafestu w Hiszpanii i przejść krótką rozmowę kwalifikacyjną. Po jakimś czasie przydzielają Ci miasto/ hotel/ bar/ restauracje/ lub inne stanowiska na których będziesz odbywała praktyki.
Staż trwa min 3 mies. uczelnia u mnie placi 400 euro /mies natomiast hotel300euro/mies.
Do tego zapewnieją zakwaterowanie i wyzywienie.
Jeśli ktoś będzie miał jakieś pytania, śmiało proszę pytać.
Ja jestem na etapie kompletowania dokumentów....Fajnie by było gdyby znalazł się ktoś, kto też sie wybiera
Te praktyki są opłacane z puli Erasmusa? W ostatnie wakacje byłam na praktykach z Erasmusa, więc nie wiem czy mogłabym się jeszcze załapać. Uczelnia musi mieć podpisaną umowę z tą firmą? Pewnie moja politechnika lubelska nie ma
__________________
nomissn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 09:55   #21
Antarktyda
Raczkowanie
 
Avatar Antarktyda
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 449
Dot.: Praktyki w Hiszpanii 2013!

oooo kuuurczę ale świetna okazja!
zwłaszcza, że studiuję filologię hiszpańską.
Tylko teraz to już pewnie za późno się z tym ogarniać?
kurczę, kurczę. I nawet nie wiem czy moja uczelnia w to jest zaangażowana,
raczej nie, bo bym wiedziała coś o tym.
__________________
"Wolę być jego dziwką, niż Twoją żoną!" - Rose (Titanic)


"
Antarktyda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 15:24   #22
Blackcoffe
Raczkowanie
 
Avatar Blackcoffe
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 110
Dot.: Praktyki w Hiszpanii 2013!

Moje drogie!

Właśnie dostałam wiadomość z Animafestu tak więc jesli jest ktoś jeszcze zainteresowany praktykami, jest okazja aby sie załapać:

Hello

We have new hotels.

And we need students who can speak

English or Russian or German or Italian or Portugues or French.

In case you have friends and they want to come to spain

tell them to sign in today in our web site

We will select them in our resorts.

Thank you for your help




ANIMAFEST OFFICE
Phone1: 0034 93 765 39 69
Phone2: 0034 93 761 12 10
Skype (free call): animafestexperience
From Monday to Friday (9h - 18h)
Internships Spain
Blackcoffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 19:09   #23
Milaa243
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7
Dot.: Praktyki w Hiszpanii 2013!

Czesc dziewczyny, bardzo zaciekawila mnie oferta tej agencji, ale nigdzie nie mogę znaleźć informacji odnośnie tego co mnie interesuje... Czy możliwość wyjazdu jest tylko i wyłącznie dla studentów? Czy np będąc w czerwcu po maturze i jeszcze nie studiując miałabym szansę wyjechać?
Milaa243 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-03, 06:53   #24
Blackcoffe
Raczkowanie
 
Avatar Blackcoffe
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 110
Dot.: Praktyki w Hiszpanii 2013!

WIesz co, nie mam pojecia. Musisz do nich zadzwonić przez Skypa i zapytać. Jeśli chodzi o angielski to nic sie nie martw.. Nie oczekują idealnej znajomości jezyka
Blackcoffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-16, 21:06   #25
somoza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 1
Dot.: Praktyki w Hiszpanii 2013!

Hej,

Dziś został mi przydzielony hotel w Andaluzji. Pierwsze wrażenia zaczerpnięte z Internetu w miarę okej. Ale tylko okej. Czy można prosić ich o zmianę miejsca pracy? Czy miejsce, które mi zaproponowali na początku to jedyna oferta na jaką mogę liczyć?
somoza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-17, 05:58   #26
Blackcoffe
Raczkowanie
 
Avatar Blackcoffe
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 110
Dot.: Praktyki w Hiszpanii 2013!

Hej!
Tak się cieszę, że znalazłam kogoś, kto leci do hiszpanii

Właśnie przeglądałam Twoją Andaluzje.. i wydaje mi sie ze naprawde jest ok. Przynajmniej możesz sobie coś zwiedzić^^ Jade na ibize, gdzie jedynym zabytkiem po tej str wyspy okazał sie abyć kościół

Jeżeli chodzi o Twoje pytanie. Próbuj, aczkolwiek, jak ja chciałam zmienić swoją wyspe na coś przy lądzie, powiedzieli mi że jest to już nie możliwie ( bilety lotnicze okazały sie być drogie, ale poradziłam sobie z tym ostatecznie)

Ale Ty probuj, abyś tylko nie trafiła gorzej.

Kiedy masz wylot? Zaglądaj tu czasem i pisz o postępach bo na moim przykładzie wiem, że załatwianie tego wszystkiego nie jest takie proste

Z uwagi na to, że nigdzie nie mogłam znaleźć inf. o Animafeście i praktykach. Postanowiłam prowadzić bloga. Tu masz adres, jak chcesz to poczytaj:

http://www.yourlive.pinger.pl/
Blackcoffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-23, 19:18   #27
jaamelia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1
Dot.: Praktyki w Hiszpanii 2013!

hej, ja tez chyba pojade do hiszpanii. chyba - jesli zdaze zlozyc dokumenty na moja uczelnie. tez jestem z lublina! dziewczyny jutro mam rozmowe na skype. wyrobie sie z formalnosciami w kilka dni? wyslalam im cv uzupelnilam te rubryczki. czeka mnie cos jeszcze oprocz rozmowy? politechnika lubelska zamyka rekrutacje za tydzien. dam rade? pomocy:P odezwijcie sie
jaamelia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-24, 14:28   #28
Blackcoffe
Raczkowanie
 
Avatar Blackcoffe
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 110
Dot.: Praktyki w Hiszpanii 2013!

Odpisałam na maila Dawaj znać jak poszła rozmowa!!
Blackcoffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-21, 19:46   #29
diamond1212
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1
Dot.: Praktyki w Hiszpanii 2013!

Hejka
Jedzie może ktoś na praktyki do Barcelony??, Bo bardzo bym chciała zrobić tam praktyki w te wakacje, tak na dobry początek na 1 miesiąc, tylko że tak sama to trochę obawiam się jechać . Nie znalazłam też do tej pory za bardzo ofert.
Może ktoś coś słyszał na ten temat???
Wybiera się ktoś może???
diamond1212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-28, 20:22   #30
klaudien
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 4
Dot.: Praktyki w Hiszpanii 2013!

Hej wszystkim! ja będę pracowała w Lloret de Mar koło Barcelony jutro mam zamiar zacząć załatwiać sprawy papierkowe na mojej uczelni. Tylko mam problem z ubezpieczeniem? Wiecie czy animafest akceptuje kartę Euro26?? Czy znacie jakieś inne (tańsze) godne polecenia ubezpieczenia??
klaudien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-29 13:22:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:00.