Chce przytyć!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-02-21, 16:17   #1
r0xannna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 4

Chce przytyć!!!


Od kilku lat walczę z tym problem.. Mam bardzo szczupłe nogi, wstydzę sie założyć spódniczkę, spodenki krótkie, sukienki... Echh. Stosowałam rożne diety, chodziłam na siłownie i nic z tego! Brałam peritol i koziradke.

Czy znacie tabletki po którym faktycznie przytyje? Czy jakieś suplementy diety?? Mam 23 lata, a od 6 lat nie miałam krótkiej spódnicy ZaloZonej..

Edytowane przez r0xannna
Czas edycji: 2016-02-21 o 16:18
r0xannna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-22, 08:00   #2
Malinkna1986
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 205
Dot.: Chce przytyć!!!

Nie ma tabletek na tycie. Napisz do osobistego trenera, zapłać a on Ci powie co i jak zrobić byś do lata cieszyła się ładną sylwetką.
Malinkna1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-22, 11:00   #3
r0xannna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 4
Dot.: Chce przytyć!!!

Miałam osobistego trenera, rozpisał mi dietę, ćwiczenia i nic z tego... Bardziej zależy mi na jakis suplementach firty
r0xannna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-22, 13:56   #4
martus336
Raczkowanie
 
Avatar martus336
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 112
Dot.: Chce przytyć!!!

Moge co oddać trochę swojego ciala
__________________
`Globalne korzyści i perły Twojego życia..



Uwielbiam koty
martus336 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-24, 18:53   #5
a9e9b14f0920806ea67464fa4f1a029ea354de7e_6212d6030631b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 329
Dot.: Chce przytyć!!!

co powiedział ci trener? jaki trening i diete rozpisał?
a9e9b14f0920806ea67464fa4f1a029ea354de7e_6212d6030631b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-25, 12:04   #6
ladybug_23
Przyczajenie
 
Avatar ladybug_23
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 13
Dot.: Chce przytyć!!!

z jedzenia to za dużo nie polecę, bo nigdy nie miałam z tym problemu więc za bardzo się nie orientuję, co konkretnie trzeba jeść na przybranie masy.
no może oprócz białka, czyli więcej mięs, jajek, mleka itd.
co do ćwiczeń, bo są i takie, które pozwalają wzmocnić bądź rozbudować masę mięśniową, to na własną rękę możesz próbować w domu treningi z YT, które mają w tytule "bodyweight" - polecam te z Fitness Blendera, bo wbrew nazwie wykonuje je dziewczyna.
oczywiście nie przesadzaj z ich ilością na dzień, bo możesz rozbudować aż za bardzo :P
ladybug_23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-26, 01:10   #7
201604250949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 9 802
Dot.: Chce przytyć!!!

Nie ma takich tabletek a nawet jakby było to osobiście bym się ich bała...
A mięso i mleko nie jest dobrym sposobem na przytycie, zwłaszcza mleko.
Sama od zawsze mam problem z przybieraniem na wadzę.
Jedyne rzeczy które mi w tym pomagają to suszone owoce, orzechy, banany, białko z soczewicy, cieciorki, brokułów, spiruliny itp.
Plus faktycznie ćwiczenia.
201604250949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-26, 09:33   #8
drirrpl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 345
Dot.: Chce przytyć!!!

Powiem jak ja przytyłem bo też miałem z tym problem, oraz stawiam ze chcesz mieć więcej mięśni niż tłuszczu
Dieta to podstawa, bez niej nic nie urośnie, dużo białka i zdrowo, czyli w moim wypadku mięsa i warzywa, do tego 3 razy dziennie odżywka białkowa i kreatyna. Do tego musisz ćwiczyć, nie godzinne kardio z pulsem 140 tylko ćwiczenia na przyrost masy, na siłowni się zapytaj o co chodzi, tylko ostrzegam ze może to być na początku bolesne ze względu na zakwasy wiec dowiedz się też jak je minimalizować.
Nie napisałaś tez ile ważysz, jaki wzrost, oraz co cwiczylas na silowni wiec to tyle z porad.
Bym zapomniał, bez ćwiczeń podniesiesz masę tłuszczową, będzie celulit i jeszcze bardziej nie będziesz się sobie podobać, tylko w przypadku diety i ćwiczeń cokolwiek osiągniesz co przyniesie tobie satysfakcję.
drirrpl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-03, 08:45   #9
msabu
Raczkowanie
 
Avatar msabu
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 122
Dot.: Chce przytyć!!!

Cytat:
Napisane przez _alison Pokaż wiadomość
Sama od zawsze mam problem z przybieraniem na wadzę.
Jedyne rzeczy które mi w tym pomagają to suszone owoce, orzechy, banany, białko z soczewicy, cieciorki, brokułów, spiruliny itp.
Plus faktycznie ćwiczenia.
Dodałabym jeszcze chleby żytnie, kaszę gryczaną. I to wsyztsko w dużych ilościach
msabu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-26, 22:28   #10
Martha82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 120
Dot.: Chce przytyć!!!

Ja również mam trenera i korzystałam przez jakiś czas z usług dietetyczki, a teraz sama staram się dostosować dietę. Swoje początki opisałam na http://www.parentingowo.com/cel-5-kg-wiecej.html i myślę, że w ciągu tygodnia napiszę kontynuację, bo doszłam już do wagi 64 kg i pierwszych widocznych efektów.

Zacytuję najważniejsze:
  • … dla przypomnienia, moja stała waga to 61 kg, a 3 tygodnie temu chwilowo zeszłam do 60,5 kg;
  • 2 tygodnie temu waga skoczyła lekko do 61,2 kg;
  • 1 tydzień temu ważyłam już 61,7 kg;
  • kilka dni temu waga pokazała ok. 62 kg i sprawdzę ją ponownie w drugiej połowie tego tygodnia.
__________________
Przebieg ciąży i porodu - dla ciężarnych i młodych mamusiek
Parentingowo - a to już dla rodziców małych dzieci
Martha82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-31, 13:02   #11
Musia20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 30
Dot.: Chce przytyć!!!

Idź do innego trenera, powinien ułożyć Ci dietę z dodatnim bilansem kalorycznym i to pomoże. Nie może nie zadziałać Może ten poprzedni trener coś źle zrobił
Musia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-01, 17:45   #12
patiicheer
Raczkowanie
 
Avatar patiicheer
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 382
GG do patiicheer
Dot.: Chce przytyć!!!

Miałam kiedyś dokładnie ten sam problem. Przy wzroście 165 ważyłam nawet 46 kg. Wyglądałam bardzo anorektycznie. W końcu zaczęłam robić treningi siłowe. Na początku udawało mi się jedynie wyrzeźbić sylwetkę, jednak po roku, kiedy treningi zaczęły być bardziej regularne i sensownie ułożone przez trenerów zaczęłam widzieć oczekiwane efekty. Teraz mija 1,5 roku chodzenia na siłownię, ważę 58 kg i czuję się bardzo dobrze w swoim ciele. Co ważne - trzeba być zdeterminowanym i zaczekać na efekty. Nie wiem jak długo chodziłaś na siłownie ale kobietom jest ciężko zbudować masę mięśniową a tym bardziej bardzo szczupłym kobietom. Życzę więc determinacji
__________________
"Marzenia wydają się głupie tylko ludziom, którzy ich nie mają."
- Peter Reese

"Jutro - to za późno. Nie warto liczyć, że każdego dnia będziesz miała do dyspozycji jutro."
patiicheer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-11-01 18:45:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:50.