Zapuszczanie włosów cz. VIII - Strona 80 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-01-12, 18:39   #2371
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Mówisz o tych?
Screenshot_20220112-183812_Rossmann.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-13, 11:17   #2372
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez nikisa Pokaż wiadomość
Mówisz o tych?
Załącznik 7765784

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak. Dotykałam i ma bardzo miekkie igielki, zblizone do tych od Anwen.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-13, 11:30   #2373
Shiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 919
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Tak. Dotykałam i ma bardzo miekkie igielki, zblizone do tych od Anwen.
Ja ją mam! Jest świetna! Nigdy niczym tak dobrze mi się nie rozczesywało włosów. Nie wiem jaki jest jej fenomen. Co prawda nie mam porównania z Anwen, ale ta biofrendly nawet mocno poplątane włosy delikatnie i szybko rozczesuje. Używam jej ponad rok, niektóre igiełki się lekko wygięły i to tyle ze zużycia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Czekamyyyyy!
Shiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-13, 11:51   #2374
Czubas
Raczkowanie
 
Avatar Czubas
 
Zarejestrowany: 2021-11
Wiadomości: 164
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez nikisa Pokaż wiadomość
Mówisz o tych?
Załącznik 7765784

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ile ona kosztuje? nadal jest ona dostępna w biedrze?
Czubas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-13, 12:39   #2375
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Shiz Pokaż wiadomość
Ja ją mam! Jest świetna! Nigdy niczym tak dobrze mi się nie rozczesywało włosów. Nie wiem jaki jest jej fenomen. Co prawda nie mam porównania z Anwen, ale ta biofrendly nawet mocno poplątane włosy delikatnie i szybko rozczesuje. Używam jej ponad rok, niektóre igiełki się lekko wygięły i to tyle ze zużycia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ta szczotka Anwen była super Gdybym wiedziala, ze zostanie wycofana to zrozbilabym sobie zapas. MNie sie wydaje,z e fenomentem tych szczotek jest rozstaw tych igielek i ich miekkosc i dlugosc. Wiekszosc szczotek ma wlasnie gesto usiane te igielki i, ktore sa krotkie i one tak jakby urywaja te wlosy. Ostatnio jak czesalam TT (ktora uwazam za naprawde fajna szczotke, lepsza niz Olivia GArden)to az slyszalam jak wlosy sie urywaja i zostaja na szczotce, a jak rozczesuje Anwen to nic nie slysze i malo co na niej zostaje.

---------- Dopisano o 12:39 ---------- Poprzedni post napisano o 12:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Czubas Pokaż wiadomość
ile ona kosztuje? nadal jest ona dostępna w biedrze?
Ta jest z Rosmanna. W Biedrze jest niby wierna kopia tej od Anwen.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-14, 16:31   #2376
IzzieSt
Zakorzenienie
 
Avatar IzzieSt
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 8 763
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość

A ktore konkretnie tabletki? Masz jakies sensacje jelitowe po nich?

Ja regularnie pije olej lniany i ostatnio dorzucilam kolagen do picia i widze naprawde niezle efekty.
Tabletki Drovit. Brałam 3-4 dziennie mimo, że na opakowaniu było napisane chyba że dzienna dawka to 12. Nie miałam żadnych problemów żołądkowo-jelitowych

Jaki kolagen pijesz? Ja kilka dni temu wyrzuciłam ten w proszku od Noble Health. Próbowałam pić z wodą, herbatą, dodawałam do jogurtu a i tak ten rybi zapach sprawiał że picie/jedzenie tego to był koszmar
IzzieSt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-14, 23:41   #2377
paprif
Zakorzenienie
 
Avatar paprif
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 435
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Ja to chyba będę całe życie walczyć z moimi włosami. Nigdy nie przekonam się w 100% do moich naturalnych kręconych, wolałabym lekkie fale. Nie chciałam ciemnych włosów, zaczęłam rozjaśniać (kolor 3D, różne odcienie brązu), teraz jednak zastanawiam się czy te ciemniejsze nie były lepsze?
Niby chcę zapuszczać, ale później dochodzę do takiej długości (okolice łopatek), że te włosy robią się smętne, cienkie, smutne po prostu. Fakt, że byle jak o nie dbam, ciężko mi się zmobilizować do nakładania oleju, tym bardziej, że w nocy dziecko gmera mi we włosach Na ten moment staram się wcierać. Włączyłam pokrzywę do picia (dla mnie okropny smak) bo tabsy na włosy skończyłam i robię przerwę.
Jakaś taka kicha włosowa mnie ogarnęła
paprif jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-01-14, 23:43   #2378
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Byłyście kiedyś u trychologa? Idę za tydzień jak ktoś ma jakieś rady to śmiało

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-17, 11:41   #2379
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez IzzieSt Pokaż wiadomość
Tabletki Drovit. Brałam 3-4 dziennie mimo, że na opakowaniu było napisane chyba że dzienna dawka to 12. Nie miałam żadnych problemów żołądkowo-jelitowych

Jaki kolagen pijesz? Ja kilka dni temu wyrzuciłam ten w proszku od Noble Health. Próbowałam pić z wodą, herbatą, dodawałam do jogurtu a i tak ten rybi zapach sprawiał że picie/jedzenie tego to był koszmar
Ja pije kolagen rybi z Bene Vobis, jest on bezmskaowy, dodaje do do soku i go w ogole nie czuc. Stosuje go juz poltora miesiaca, ale po pierwszym tygodniu zauwazylam zmiane - cera stala si znacznie bardziej nawilzona i bardzo wygladzona. Wlosy, paznokcie, wszystko super wyglada
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-17, 14:40   #2380
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez paprif Pokaż wiadomość
Ja to chyba będę całe życie walczyć z moimi włosami. Nigdy nie przekonam się w 100% do moich naturalnych kręconych, wolałabym lekkie fale. Nie chciałam ciemnych włosów, zaczęłam rozjaśniać (kolor 3D, różne odcienie brązu), teraz jednak zastanawiam się czy te ciemniejsze nie były lepsze?
Niby chcę zapuszczać, ale później dochodzę do takiej długości (okolice łopatek), że te włosy robią się smętne, cienkie, smutne po prostu. Fakt, że byle jak o nie dbam, ciężko mi się zmobilizować do nakładania oleju, tym bardziej, że w nocy dziecko gmera mi we włosach Na ten moment staram się wcierać. Włączyłam pokrzywę do picia (dla mnie okropny smak) bo tabsy na włosy skończyłam i robię przerwę.
Jakaś taka kicha włosowa mnie ogarnęła
A jaki masz poziom skretu? Takie mocno krecone? Moje wlosy tez maja tendencje do krecenia, jak ogladalam ostatnio zdjecia i mialam pocieniowane wlosy to sie doslownie krecily w takie kreciolki, teraz nie ceniuje, obcinam na prosto i raczej daze do miesistego wygladzenia i w sumie dzieki temu mam wlasnie takie delikatne fale, co mi sie bardzo podoba. Wiec moze tez pokombinuj z wygladzaniem skretu? Ale musisz byc konskwentna w tym sensie , ze albo wygladzanie albo skret , bo jak bedziesz przeskakiwac, ze raz chcesz krecone, raz proste to bedziesz miala wieczny puch.

Moze tez masz nieodpowiednia pielegnacje. Wlosy krecone w moim odczuciu sa dosc wymagajace.

Ja na szczescie coraz bardziej przekonuje sie do swojego naturalnego koloru wlosow. JAk schodzil mi blond to mnie jakos przytlaczal i wydawalo mi sie, ze jest za ciemno, teraz z czasem jak juz mam wiekszosc cimnych to jakos mi tak nie wadzi. Chociaz mysle, ze duzo robia te pasemka kolo twarzy. ale w ogole odrost taki gesty, mieisisty, super mi sie uklada, a te rozjasniane konce takie przyklepane, bez zycia, brzydkie
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-18, 22:15   #2381
paprif
Zakorzenienie
 
Avatar paprif
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 435
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
A jaki masz poziom skretu? Takie mocno krecone? Moje wlosy tez maja tendencje do krecenia, jak ogladalam ostatnio zdjecia i mialam pocieniowane wlosy to sie doslownie krecily w takie kreciolki, teraz nie ceniuje, obcinam na prosto i raczej daze do miesistego wygladzenia i w sumie dzieki temu mam wlasnie takie delikatne fale, co mi sie bardzo podoba. Wiec moze tez pokombinuj z wygladzaniem skretu? Ale musisz byc konskwentna w tym sensie , ze albo wygladzanie albo skret , bo jak bedziesz przeskakiwac, ze raz chcesz krecone, raz proste to bedziesz miala wieczny puch.

Moze tez masz nieodpowiednia pielegnacje. Wlosy krecone w moim odczuciu sa dosc wymagajace.

Ja na szczescie coraz bardziej przekonuje sie do swojego naturalnego koloru wlosow. JAk schodzil mi blond to mnie jakos przytlaczal i wydawalo mi sie, ze jest za ciemno, teraz z czasem jak juz mam wiekszosc cimnych to jakos mi tak nie wadzi. Chociaz mysle, ze duzo robia te pasemka kolo twarzy. ale w ogole odrost taki gesty, mieisisty, super mi sie uklada, a te rozjasniane konce takie przyklepane, bez zycia, brzydkie
Wydaje mi się, że to nie wina pielęgnacji, a tego co mam w głowie Mam włosy kręcone, typ 3a, ogólnie to może i je nawet lubię, ale po 4/5h włosy z tyłu od góry mocno siadają i mega mnie to irytuje. Włosy mam ścinane na prosto, gdy były pocieniowane było jeszcze gorzej. Jeśli chodzi o pogrubione, nie chciałabym mieć nigdy prostych włosów, mega wtedy tracą na objętości i ogólnie jeśli można tak powiedzieć to proste mi nie pasują.
Zdaje sobie sprawę z tego, że powinnam dbać na maxa o moje kręcone włosy i cieszyć się z tego jakie są
paprif jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-01-19, 12:27   #2382
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez paprif Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że to nie wina pielęgnacji, a tego co mam w głowie Mam włosy kręcone, typ 3a, ogólnie to może i je nawet lubię, ale po 4/5h włosy z tyłu od góry mocno siadają i mega mnie to irytuje. Włosy mam ścinane na prosto, gdy były pocieniowane było jeszcze gorzej. Jeśli chodzi o pogrubione, nie chciałabym mieć nigdy prostych włosów, mega wtedy tracą na objętości i ogólnie jeśli można tak powiedzieć to proste mi nie pasują.
Zdaje sobie sprawę z tego, że powinnam dbać na maxa o moje kręcone włosy i cieszyć się z tego jakie są
To rzecyzwiscie mocny masz ten skret, wiec moim zdaniem to jest droga w jednym kierunku - czyli wydobywanie i utrzymywanie skretu. Ja mam takie fale jak przy typie 2 a, ale tez jak wydbowywalam skret to mialam mocno skrecone. Tylko,, ze dla mnie zabawa w krecone to za duzuo zachodu, ile kosmetykow , tego wszystiego.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843

Edytowane przez pseudofeministka
Czas edycji: 2022-01-19 o 12:34
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-23, 22:10   #2383
tigresska
Zakorzenienie
 
Avatar tigresska
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Między Niebem a Piekłem :)
Wiadomości: 3 668
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Ja pije kolagen rybi z Bene Vobis, jest on bezmskaowy, dodaje do do soku i go w ogole nie czuc. Stosuje go juz poltora miesiaca, ale po pierwszym tygodniu zauwazylam zmiane - cera stala si znacznie bardziej nawilzona i bardzo wygladzona. Wlosy, paznokcie, wszystko super wyglada
A zauważyłaś wpływ kolagenu na porost włosów?
tigresska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-24, 12:48   #2384
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez tigresska Pokaż wiadomość
A zauważyłaś wpływ kolagenu na porost włosów?
Widze, ze wlosy sa dluzsze, ale ciezko mi powiedziec konkretnie od czego, bo pije olej lniany i stosuje wcierke od Anwen. To co zauwazylam, to na pewno to, ze odkad go pije wlosy wygladaja duzo ladniej, poprawila sie takze cera i paznokcie. Wiem, ze to od jikolagenu, bo olej lniany pije dosc dlugo, mialam po nim fajne efekty, ale tutaj juz w ogole widze, ze sa super
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-24, 13:58   #2385
tigresska
Zakorzenienie
 
Avatar tigresska
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Między Niebem a Piekłem :)
Wiadomości: 3 668
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Widze, ze wlosy sa dluzsze, ale ciezko mi powiedziec konkretnie od czego, bo pije olej lniany i stosuje wcierke od Anwen. To co zauwazylam, to na pewno to, ze odkad go pije wlosy wygladaja duzo ladniej, poprawila sie takze cera i paznokcie. Wiem, ze to od jikolagenu, bo olej lniany pije dosc dlugo, mialam po nim fajne efekty, ale tutaj juz w ogole widze, ze sa super

Dziękuję za odpowiedź. Przymierzam się do picia kolagenu, ale jakoś tak do końca nie jestem przekonana, dlatego tak wypytuję
tigresska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-25, 09:34   #2386
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez tigresska Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź. Przymierzam się do picia kolagenu, ale jakoś tak do końca nie jestem przekonana, dlatego tak wypytuję
To od razu moge Ci polecic z Bene Vobis - kolagen rybi. Czasteczka kolagenu jest bardzo mala i nie smeirdzi rybami A jak czytalam na forach to w przypadku kolagenow rybich sporo smierdzialo rybami wlasnie :P Ja ze swojej strony polecam. Tez nie bylam przekonana , myslalam, ze to takie kolejne pitu pitu, ale naprawde jestem zadowolona.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-25, 17:19   #2387
beata_wajs_migdal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 330
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Zażywam kolagen w kapsułkach z Noble Health .na razie dopiero tydzień więc trudno powiedzieć ile urosły .

Jutro idę na podcięcie długości i grzywki (ale tak, bym mogła ją zapuszczać)otworzyłam maskę Botanic drożdzową na porost którą zakupiłam chyba jeszcze w listopadzie 2021..i tyle.wcierkuje olejuje
beata_wajs_migdal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-02, 16:24   #2388
Rysia16
Zakorzenienie
 
Avatar Rysia16
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 259
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

A ja nie mam motywacji w ogóle do dbania, wetrę wcierkę 2 razy w tygodniu, myję, nakładam odżywki z dodatkiem oleju albo olejowego serum, które na sucho średnio mi pasuje, czasem mnie natchnie to na sucho nałożę tego oleju w większej ilości... i w zasadzie tyle.
Umawiam się do fryzjera, bo ostatnio byłam w maju. Może jak wyrównam końce, to zachce mi się na nowo dbać. Ziół też już moje kłaki nie widziały od września, i mam wypłukane rudawe coś, o dziwo odrosty są w takim kolorze jak te resztki hendigo
Nawet zakupiłam z miesiąc temu ten pigment popielaty brąz, ale jeszcze nie używałam. Zdalna nauka, w pracy jestem też rzadziej na miejscu, więc nawet nie można dla ludzi się odwalić

Edytowane przez Rysia16
Czas edycji: 2022-02-02 o 16:25
Rysia16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-04, 11:59   #2389
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

A ja regularnie wcierkuje wcierka od Anwen Grow Me Tender. Widze ogromny wysyp baby hair , widoczne zageszczenie wlosow, przyspieszenie porostu, ukojony skalp i praktycznie malo co mi tych wlosow wypada.

Ogolnie u mnie pielegnacja robi sie coraz mniej skomplikowana wraz z wiekszym odrostem. Moje wlosy coraz mniej ptorzebuja, jedynie co to musze zwracac uwage na te rozjasniana czesc, bo jest najbardziej kaprysna.

Z fajnych nowosci, ktore odkrylam to polecam bardzo szampon Stars from the Stars dodajacy objetosci, w moim odczuciu jest troche lepszy niz ten od Anwen. PO tym od Anwen mialam fajny efekt, ale w ktoryms momencie byly takie "zajechane", za bardzo mocno oczyszczone i ptorzebowaly kilku myc by doszly do siebie. Przy szamponie Stars nie mam tego efektu.

I ostatnio kupilam ten produkt z HTC Agi "foczke" Seal cos tam. Powiem Wam, ze jak moje wlosy nie lubia protein tak ten produkt fajnie sie sprawdzil - wlosy sa baaaardzo blyszczace i wygladzone, ale rzeczywiscie przed jego uzyciem najlepiej uzyc szampon z mocniejszym deteregentem to da fajny efekt tafli i wygladzenia. Ja umylam lagodnym, nalozylam maske emolientowa wymieszana z Seal i sa bez objetosci.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843

Edytowane przez pseudofeministka
Czas edycji: 2022-02-04 o 12:00
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-02-05, 09:19   #2390
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Kiedyś przeczytałam tutaj o tabletkach calcium, które miały pomóc na wzrost włosów. Czy któraś z Was rzeczywiście zauważyła efekty?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-05, 19:28   #2391
Miroku
Rozeznanie
 
Avatar Miroku
 
Zarejestrowany: 2020-05
Lokalizacja: Twilight Bay City
Wiadomości: 585
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Z fajnych nowosci, ktore odkrylam to polecam bardzo szampon Stars from the Stars dodajacy objetosci, w moim odczuciu jest troche lepszy niz ten od Anwen. PO tym od Anwen mialam fajny efekt, ale w ktoryms momencie byly takie "zajechane", za bardzo mocno oczyszczone i ptorzebowaly kilku myc by doszly do siebie. Przy szamponie Stars nie mam tego efektu.

Ja z tej serii Stars bardzo polubiłam odżywkę proteinową, zaś moja siostra emolientową

Na szampon chętnie się skuszę



Ja się hennowałam-najpierw ELD(fatalna, ale cóż, chciałam napierw sprawdzić coś taniego), później Venitą Brąz(bardzo mi się podoba klarowane przedstawienie składów tych henn, bo nie znoszę złocistego blasku po cassi, sama henna bardzo dobra), w kolejce Sattva-na bogato
Nie zauważyłam, by henna znacząco wpływała na gęstość i kondycję włosów, chyba za dużo oczekiwałam Ale polubiłam ten kasztanowy blask, więc na razie będę się w to bawić.


Z kondycji jestem zadowolona, pomagają mi szampony Pharmaceris na wypadanie. Niestety w moim życiu jest teraz za dużo czynników powodujących wypadanie, więc prewencyjnie już teraz stosuję pielęgnację jak przy intensywnej migracji włosów z głowy
Nawróciłam się na olejowanie, migdałowy KTC to mój hit. Zaraziłam nim dwie koleżanki z pracy i także są zachwycone. Jedna rozjaśnia na blond, włosy zawsze miała suche, teraz gołym okiem widać różnicę
__________________
But what's the point of achieving perfection?
There is none. Nothing.
Miroku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-10, 17:07   #2392
beata_wajs_migdal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 330
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość


I ostatnio kupilam ten produkt z HTC Agi "foczke" Seal cos tam. Powiem Wam, ze jak moje wlosy nie lubia protein tak ten produkt fajnie sie sprawdzil - wlosy sa baaaardzo blyszczace i wygladzone, ale rzeczywiscie przed jego uzyciem najlepiej uzyc szampon z mocniejszym deteregentem to da fajny efekt tafli i wygladzenia. Ja umylam lagodnym, nalozylam maske emolientowa wymieszana z Seal i sa bez objetosci.
też jestem jej ciekawa mimo wszystko ..

Rysia16 to ja wcierkuje co wieczór, nawet częsciej olejuje .
kusza mnie nowości ale mam teraz inne cele..wiec wykorzystuje co mam.by troche pobudzić ich wzrost i polepszyć jakość
beata_wajs_migdal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-14, 01:59   #2393
Rysia16
Zakorzenienie
 
Avatar Rysia16
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 259
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez beata_wajs_migdal Pokaż wiadomość
też jestem jej ciekawa mimo wszystko ..

Rysia16 to ja wcierkuje co wieczór, nawet częsciej olejuje .
kusza mnie nowości ale mam teraz inne cele..wiec wykorzystuje co mam.by troche pobudzić ich wzrost i polepszyć jakość
Ja oczywiście od fryzjerki usłyszałam, że tyyyyle tych włosków. No właśnie ciągle mi rosną, wypadają, znowu odrastają, ale nigdy długie, a jednocześnie w zachwycającym stanie nie będą
Widzę, że lata takiej porządnej pielęgnacji się opłaciły i wyrobiły mi dobre nawyki A że miałam też przez większość czasu w miarę długie i ładne to byłam zadowolona. Ale uległam też chyba włosomaniaczemu szaleństwu by mieć za wszelką cenę długie kłaki. Mimo, że bardzo mi się podobają takie długie włosy, nieważne, proste, loki, fale - byle długie - to wiem, że chyba takie do talii nie są mi pisane. Mam delikatne włosy, a przy prawie codziennym myciu (czasem z lenistwa pomijam) na prawdę ciężko było mi zadbać o ich idealny wygląd, a do tego, wydaje mi się, że albo wyjątkowo wolno rosną, albo swój cykl życiowy mają wybitnie krótki? Pamiętam jak jeszcze oglądałam namiętnie Agnieszkę, to coś o tych fazach wzrostu mówiła. Ja nawet "do komunii" nie miałam tych długich loków, co potem każda dziewczyna mówi, że mama po komunii ścinała włosy Nigdy nie miałam, w wieku nastoletnim do łokci maks. Nie chciały bardziej urosnąć. No więc ciągle mam grzywę babyhairów, hormony w normie bo co jakiś czas badam, podstawowa morfologia też ostatnio ok. Dietę wydaje mi się mam dobrą (raczej roślinna), bo po skórze też widzę różnicę po 3 latach wege, paznokcie od zawsze mam super. Ogólnie czuję się dobrze, więc raczej taka moja uroda włosowa
Na szczęście dobrze się czuję w ściętych na prosto za ramiona/do ramion, tylko czasem mnie wkurza że nie da się ich efektywnie (i efektownie) spiąć. Czasem lubiłam jakieś warkocze zrobić albo coś. Ale przynajmniej mycie bajka, teraz to nie kłopot codziennie.

Tak więc, jak najdzie mnie znowu ochota na długie włosy, odświeżam filmiki od Agi i wcierkuję. Póki co, cieszy mnie to, co mam. Raczej teraz tylko mycie, odżywka, serum. Kosmetyków HTC jeszcze nie próbowałam, na razie jestem przy Anwenowych, a przy krótszych kosmykach odżywki też nie schodzą jak woda
Rysia16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-18, 09:56   #2394
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Miroku Pokaż wiadomość
Ja z tej serii Stars bardzo polubiłam odżywkę proteinową, zaś moja siostra emolientową

Na szampon chętnie się skuszę

Z kondycji jestem zadowolona, pomagają mi szampony Pharmaceris na wypadanie. Niestety w moim życiu jest teraz za dużo czynników powodujących wypadanie, więc prewencyjnie już teraz stosuję pielęgnację jak przy intensywnej migracji włosów z głowy
Nawróciłam się na olejowanie, migdałowy KTC to mój hit. Zaraziłam nim dwie koleżanki z pracy i także są zachwycone. Jedna rozjaśnia na blond, włosy zawsze miała suche, teraz gołym okiem widać różnicę
JA tez lubie emolientowa. Dla mnie jest lepsza niz emolientowa z Onlybio, ale i tak wiedzialam, ze bedzie pasowala moim wlosom, bo w skladzie miala olej z brzoskwini czy moreli, a u mnie obok migdalowego dobrze sie sprawdza taki sklad.

Apropo wypadania i kondycji wlosow. Po okresie "umiarkowanego stresu" mialam ostatnio troche wiecej sstresow i jednak te moje przypuszczenia sie sprawdzily, ze stres bardzo wplywa na kondycje wlosow. W mojej pielegnacji wlosow za duzo sie nie zmienilo, ale jak wlasnie doszly mi wieksze stresy, to wlosy zaczely mi dosc mocno wypadac , staly sie suche i matowe, przyklapniete jak gdyby cale zycie z nich uszlo, ciezko mi bylo je pielegnacyjnie ogarnac, do tego wrocily problemy ze skora glowy. A jak juz sie unormowalo i uspokoilo to wlosy wrocily do dawnej swietnosci. Tak jakby ten stres sie na sie nich odbijal.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-18, 10:01   #2395
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez beata_wajs_migdal Pokaż wiadomość
też jestem jej ciekawa mimo wszystko ..

Rysia16 to ja wcierkuje co wieczór, nawet częsciej olejuje .
kusza mnie nowości ale mam teraz inne cele..wiec wykorzystuje co mam.by troche pobudzić ich wzrost i polepszyć jakość
Tn. mimo czego? Foczka wypadla bardzo fajnie. Tak jak pisalam, moje wlosy srednio lubia proteiny, a tutaj mialam fajne wygladzenie i miesistosc wlosow. Chyba eirwszy produkt z nowosci , obok chelatujacego szamponu, ktory sprawdzil mi sie z HTC.

---------- Dopisano o 10:01 ---------- Poprzedni post napisano o 09:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Rysia16 Pokaż wiadomość
Ja oczywiście od fryzjerki usłyszałam, że tyyyyle tych włosków. No właśnie ciągle mi rosną, wypadają, znowu odrastają, ale nigdy długie, a jednocześnie w zachwycającym stanie nie będą
Widzę, że lata takiej porządnej pielęgnacji się opłaciły i wyrobiły mi dobre nawyki A że miałam też przez większość czasu w miarę długie i ładne to byłam zadowolona. Ale uległam też chyba włosomaniaczemu szaleństwu by mieć za wszelką cenę długie kłaki. Mimo, że bardzo mi się podobają takie długie włosy, nieważne, proste, loki, fale - byle długie - to wiem, że chyba takie do talii nie są mi pisane. Mam delikatne włosy, a przy prawie codziennym myciu (czasem z lenistwa pomijam) na prawdę ciężko było mi zadbać o ich idealny wygląd, a do tego, wydaje mi się, że albo wyjątkowo wolno rosną, albo swój cykl życiowy mają wybitnie krótki? Pamiętam jak jeszcze oglądałam namiętnie Agnieszkę, to coś o tych fazach wzrostu mówiła. Ja nawet "do komunii" nie miałam tych długich loków, co potem każda dziewczyna mówi, że mama po komunii ścinała włosy Nigdy nie miałam, w wieku nastoletnim do łokci maks. Nie chciały bardziej urosnąć. No więc ciągle mam grzywę babyhairów, hormony w normie bo co jakiś czas badam, podstawowa morfologia też ostatnio ok. Dietę wydaje mi się mam dobrą (raczej roślinna), bo po skórze też widzę różnicę po 3 latach wege, paznokcie od zawsze mam super. Ogólnie czuję się dobrze, więc raczej taka moja uroda włosowa
Na szczęście dobrze się czuję w ściętych na prosto za ramiona/do ramion, tylko czasem mnie wkurza że nie da się ich efektywnie (i efektownie) spiąć. Czasem lubiłam jakieś warkocze zrobić albo coś. Ale przynajmniej mycie bajka, teraz to nie kłopot codziennie.

Tak więc, jak najdzie mnie znowu ochota na długie włosy, odświeżam filmiki od Agi i wcierkuję. Póki co, cieszy mnie to, co mam. Raczej teraz tylko mycie, odżywka, serum. Kosmetyków HTC jeszcze nie próbowałam, na razie jestem przy Anwenowych, a przy krótszych kosmykach odżywki też nie schodzą jak woda
Powiem Ci, ze jest cos w tym co napisalas. Jak siegam pamiecia najwieksza dlugosc moich wlosow to wlasnie do lokci, przy zachowaniu w miare wygladajacych koncowek. Ale ja np. nie jestem zwolenniczka wlosow do pasa czy do polowy tylka. Wydaje mi sie, ze w takiej dlugosci dobrze nastolatkom.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-18, 11:16   #2396
KathyLeonia
Kathy Leonia
 
Avatar KathyLeonia
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Polska Centralna
Wiadomości: 1 291
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

moje włosy osiągnęły długość do pasa - bez 5 cm.
nigdy takich długich nie miałam lol


ciekawa jestem jak będzie po ciąży bo na razie good hair day jest cały czas jolo
__________________
Kathy Leonia - wejdź do świata magii kosmetyków!

http://kathyleonia88.blogspot.com
KathyLeonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-19, 19:01   #2397
Miroku
Rozeznanie
 
Avatar Miroku
 
Zarejestrowany: 2020-05
Lokalizacja: Twilight Bay City
Wiadomości: 585
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez KathyLeonia Pokaż wiadomość
moje włosy osiągnęły długość do pasa - bez 5 cm.
nigdy takich długich nie miałam lol


ciekawa jestem jak będzie po ciąży bo na razie good hair day jest cały czas jolo

Moja siostra ma bardzo grube i bardzo gęste włosy z natury, po ciąży tak jej lecą, że ma już zakola i widać prześwity(w przeciwieństwie do końca tego wypadania), a wiosną ma swój ślub.

Jak jej czasami pomagam w modelowaniu to wyciągamy całe szczotki, zwłaszcza, że ma włosy do pasa.


Mi bardzo długie włosy do pasa podobają się, ale u innych. Przy mojej figurze(bo kula też figura, podobno doskonała z matematycznego punktu widzenia) nie wiem czy dobrze by to wyglądało

Ale przestało mi zależeć, nie robię już nic na siłę tylko pozwalam im sobie żyć po swojemu. Dbam, nawet olejuję i smaruję końcówki serum, ale nie mam już parcia na jak największy przyrost. Nie mogę się doczekać aż wykończę Navratnę-owszem, widać efekty i wysyp bejbików, ale mam dosyć tego kamforowo-mentolowego zapachu.
Końcówki mam w dobrym stanie. Niby powinnam je wyrównać po krzywym podcięciu w domowych warunkach, ale wmawiam sobie, że to dodaje im takiego naturalnego uroku
__________________
But what's the point of achieving perfection?
There is none. Nothing.
Miroku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-07, 11:36   #2398
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Hej Dizewczyny, co tam u Was j, jak zapsuzczanie?

Ja pomalu dochodze do ladu ze swoimi wlosami. Odrost mam juz bardzo duzy Ale niestety na wlasne zyczenie znowu sie wladowalam, bo rozjasnilam wlosy rzewieniem i wpadly mi w taki inwensywno zloto- rudy odcien, ktory kompletnie mi nie pasuje.

A tak wlosy rosna, coraz rzadziej scinam, wiec juz wiem, z eodrosna.Zrobilam tez sobie rozjasnione pasemka przy twarzy i to tez fajnie rozjasnilo mi twarz. Wiec mysle, ze w tym kierunku bede szla
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-07, 15:04   #2399
Shiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 919
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

No rosną aleee... postanowiłam sobie zrobić 'hidden galaxy hair' czy cos podobnego termin dopiero za miesiac mam do fryzjera, wiec mam jeszcze czas na przemyslenie tego, ale jak nie teraz, to kiedy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Czekamyyyyy!
Shiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-07, 15:10   #2400
KathyLeonia
Kathy Leonia
 
Avatar KathyLeonia
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Polska Centralna
Wiadomości: 1 291
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

laski zakochałam się w olejach Mexmo!
cudowne gagatki, jaki one blask na kudłach dają to się w głowie nie mieści!
__________________
Kathy Leonia - wejdź do świata magii kosmetyków!

http://kathyleonia88.blogspot.com
KathyLeonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-20 21:54:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:02.