30-latki 40-latki :) - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-08-22, 21:57   #61
minka-80
...po prostu być.
 
Avatar minka-80
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z kanapy ;)
Wiadomości: 4 161
Dot.: 30-latki 40-latki :)

Cytat:
Napisane przez gosia261282 Pokaż wiadomość
Witaj






Cześć Sand






Fajna ta maseczka?
Bardzo fajna. Buzia fajna i gładka. Nawet jakby oczyszczona. Pierwszy raz kupiłam.

Sponsorem odpowiedzi jest Sam z planety Galaxy
minka-80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-23, 01:24   #62
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: 30-latki 40-latki :)

To może i jeszcze jedną przygarniecie w czarną noc pukającą do Waszych drzwi dodam od razu, że jesień to moja ulubiona pora roku, może się tym jakoś wkupię bo widzę, że sporo tutaj fanek jesieni

Czwarty krzyżyk już na karku, córka lat 15, rozwiedziona (ja oczywiście, nie mała) Dwa koty jeszcze mam o ile to przydatna informacja

Minka-80, ciekawość mnie zżera, co to za ulubione danie? Tyle czasu bez synka..wow, pewnie się stęskniliście za sobą

Edytowane przez laisla
Czas edycji: 2014-08-23 o 01:27
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-23, 06:49   #63
minka-80
...po prostu być.
 
Avatar minka-80
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z kanapy ;)
Wiadomości: 4 161
Dot.: 30-latki 40-latki :)

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
To może i jeszcze jedną przygarniecie w czarną noc pukającą do Waszych drzwi dodam od razu, że jesień to moja ulubiona pora roku, może się tym jakoś wkupię bo widzę, że sporo tutaj fanek jesieni

Czwarty krzyżyk już na karku, córka lat 15, rozwiedziona (ja oczywiście, nie mała) Dwa koty jeszcze mam o ile to przydatna informacja

Minka-80, ciekawość mnie zżera, co to za ulubione danie? Tyle czasu bez synka..wow, pewnie się stęskniliście za sobą
Zwykłe łazanki miałam jeszcze opcje makaronu ze szpinakiem, ale łazanek dawno nie jadł.
Ogólnie to makaroniarz jest
Na początku radość z tzw. wolności, ale już bardzo tęskniłam. W domu już też tak jakoś

Sponsorem odpowiedzi jest Sam z planety Galaxy
minka-80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-23, 07:37   #64
Fantagoria
Raczkowanie
 
Avatar Fantagoria
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 32
Dot.: 30-latki 40-latki :)

Witajcie dziewczyny

laisla - u mnie też dwa koty

dzisiaj sobota - dobrego dnia dla Was
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
Fantagoria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-23, 07:52   #65
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: 30-latki 40-latki :)

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
To może i jeszcze jedną przygarniecie w czarną noc pukającą do Waszych drzwi dodam od razu, że jesień to moja ulubiona pora roku, może się tym jakoś wkupię bo widzę, że sporo tutaj fanek jesieni

Czwarty krzyżyk już na karku, córka lat 15, rozwiedziona (ja oczywiście, nie mała) Dwa koty jeszcze mam o ile to przydatna informacja
Witamy

U mnie kot jeden
Ale są jeszcze dwa pająki (w zasadzie to "zwierzątka" męża)


Dzień dobry
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-23, 09:32   #66
_Madison_
Zadomowienie
 
Avatar _Madison_
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: GDAŃSK
Wiadomości: 1 981
Dot.: 30-latki 40-latki :)

LAISLA witamy

U nas w domu dwa koty i rybki
A dziewczynki suszą głowę o pleska
__________________
"Trzy rzeczy zostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka""
2003, 2004, 2008, 2013, 2014 - IVF
06.2011 - NATALKA i AMELKA
12.2012- MARCELEK
07.2014 - IVF
_Madison_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-23, 10:18   #67
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: 30-latki 40-latki :)

Dzień dobry z herbatką

Parę słów o mnie, bo wczoraj nic nie napisałam - za miesiąc kończę 32 lata, mam męża i prawie 7 miesięcznego synka. Teraz jestem na urlopie rodzicielskim ale myślę o wcześniejszym powrocie do pracy na pół etatu, o ile mały odnajdzie się w żłobku i nie będzie bardzo chorował (tego się najbardziej boję).
sand jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-23, 10:24   #68
kassica31
Raczkowanie
 
Avatar kassica31
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 109
Dot.: 30-latki 40-latki :)

Fajnie macie. My nie mamy zwierzaków, chociaż marzę o kotku, jednak dużo pracujemy i mieszkamy w bloku, więc kot by się tylko męczył. A co do pory roku to wiosnę uwielbiam. Do jesieni mam sentyment, bo ślub w październiku braliśmy
Jejku coraz więcej nas
kassica31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-23, 10:27   #69
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: 30-latki 40-latki :)

Czytałam Was wczoraj z telefonu i dopiero dziś na kompie widzę podpisy. Madison, długa walka o dzieciaczki za Tobą Jeśli mogę zapytać, w której klinice miałaś szczęśliwe IVF? Ja mam jeszcze dwa mikruski, czekające w Salve w Łodzi
sand jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-23, 11:58   #70
_Madison_
Zadomowienie
 
Avatar _Madison_
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: GDAŃSK
Wiadomości: 1 981
Dot.: 30-latki 40-latki :)

SAND szczęśliwe IVF miałam w klinice invicta w Gdańsku

Oj tak za nami dłuuuga droga, która wystawiła nas na wiele prób i nauczyła pokory. Ale teraz nas przybytek kochany jest pokaźny
__________________
"Trzy rzeczy zostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka""
2003, 2004, 2008, 2013, 2014 - IVF
06.2011 - NATALKA i AMELKA
12.2012- MARCELEK
07.2014 - IVF
_Madison_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-23, 14:24   #71
empress83
Raczkowanie
 
Avatar empress83
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 221
Dot.: 30-latki 40-latki :)

Cytat:
Napisane przez gosia261282 Pokaż wiadomość
Witamy

U mnie kot jeden
Ale są jeszcze dwa pająki (w zasadzie to "zwierzątka" męża)


Dzień dobry
Pająki.... brryyy, aż mnie ciarki przeszły... Ja bym chyba takie zwierzątka wystawiła gdzies pod nieobecność męża.. Podziwiam ludzi którzy mogą to hodować....to straszne....nie przeżyłam bym tego. Moja znajoma miała pająka, ja nawet na kawie u niej spokojnie nie mogłam usiedzieć bo bałam się tego zwierza...
empress83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-23, 14:33   #72
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: 30-latki 40-latki :)

Cytat:
Napisane przez empress83 Pokaż wiadomość
Pająki.... brryyy, aż mnie ciarki przeszły... Ja bym chyba takie zwierzątka wystawiła gdzies pod nieobecność męża.. Podziwiam ludzi którzy mogą to hodować....to straszne....nie przeżyłam bym tego. Moja znajoma miała pająka, ja nawet na kawie u niej spokojnie nie mogłam usiedzieć bo bałam się tego zwierza...

Mi one są szczerze mówiąc obojętne.
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-23, 14:50   #73
Fantagoria
Raczkowanie
 
Avatar Fantagoria
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 32
Dot.: 30-latki 40-latki :)

Cytat:
Napisane przez kassica31 Pokaż wiadomość
Fajnie macie. My nie mamy zwierzaków, chociaż marzę o kotku, jednak dużo pracujemy i mieszkamy w bloku, więc kot by się tylko męczył. A co do pory roku to wiosnę uwielbiam. Do jesieni mam sentyment, bo ślub w październiku braliśmy
Jejku coraz więcej nas
My też nie mieszkamy w domu, a dwa Futra mamy i nawet, gdy się przeprowadzimy do tego domku wymarzonego, nie planuję ich wypuszczać. Kot się w domu nie męczy, zwłaszcza, jak ma towarzysza koty domowe żyją dłużej zresztą, więc tylko in plus wychodzi
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
Fantagoria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-23, 14:57   #74
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: 30-latki 40-latki :)

Cytat:
Napisane przez minka-80 Pokaż wiadomość
Zwykłe łazanki miałam jeszcze opcje makaronu ze szpinakiem, ale łazanek dawno nie jadł.
Ogólnie to makaroniarz jest
Na początku radość z tzw. wolności, ale już bardzo tęskniłam. W domu już też tak jakoś

Sponsorem odpowiedzi jest Sam z planety Galaxy
Łazanki moja także bardzo lubi, a powiedz, makaron sama robisz, czy kupny? U mnie kilka miesięcy zapomniałyśmy o łazankach, może dlatego, że teraz w sezonie króluje leczo I wszelkie warzywa w różnych wersjach. Obie mamy trochę odchył na punkcie diety ostatnimi miesiącami
Cytat:
Napisane przez Fantagoria Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny

laisla - u mnie też dwa koty

dzisiaj sobota - dobrego dnia dla Was
O, to super Jak dogadują się między sobą Twoje kociaki? Moje najczęściej sobie dogryzają tylko, a w porywach toczą wojny, tak więc słodki obrazek, który sobie ułożyłam w wyobraźni o przytulonych i kochających się koteczkach, to tylko obrazek póki co..
Cytat:
Napisane przez gosia261282 Pokaż wiadomość
Witamy

U mnie kot jeden
Ale są jeszcze dwa pająki (w zasadzie to "zwierzątka" męża)


Dzień dobry
Ojej..no to oryginalny zwierzyniec

Cytat:
Napisane przez _Madison_ Pokaż wiadomość
LAISLA witamy

U nas w domu dwa koty i rybki
A dziewczynki suszą głowę o pleska

A jak Wasze zapatrywania na psiaka? U nas od urodzenia małej królują koty, psiak może kiedyś się pojawi, jak pracy będzie mniej..

Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość
Dzień dobry z herbatką

Parę słów o mnie, bo wczoraj nic nie napisałam - za miesiąc kończę 32 lata, mam męża i prawie 7 miesięcznego synka. Teraz jestem na urlopie rodzicielskim ale myślę o wcześniejszym powrocie do pracy na pół etatu, o ile mały odnajdzie się w żłobku i nie będzie bardzo chorował (tego się najbardziej boję).
Chyba każdy maluch choruje w żłobku niestety..Powiedz, boisz się pewnie trochę o pracę skoro myślisz o wcześniejszym powrocie? Trudna sprawa..

Cytat:
Napisane przez kassica31 Pokaż wiadomość
Fajnie macie. My nie mamy zwierzaków, chociaż marzę o kotku, jednak dużo pracujemy i mieszkamy w bloku, więc kot by się tylko męczył. A co do pory roku to wiosnę uwielbiam. Do jesieni mam sentyment, bo ślub w październiku braliśmy
Jejku coraz więcej nas
Moje kicie są niewychodzące

Jesień jest piękna, jedyny mankament, że po niej nadchodzi zima
U nas od kilkunastu dni właściwie jesiennie..Wybierałyśmy się nad jezioro aby jeszcze troszkę klimatu letniego uchwycić, a tutaj nic z tego, plażowej pogody za grosz Dziś jeszcze wieje strasznie, a na rower wybieram się na dłuższą przejażdżkę

---------- Dopisano o 15:57 ---------- Poprzedni post napisano o 15:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Fantagoria Pokaż wiadomość
My też nie mieszkamy w domu, a dwa Futra mamy i nawet, gdy się przeprowadzimy do tego domku wymarzonego, nie planuję ich wypuszczać. Kot się w domu nie męczy, zwłaszcza, jak ma towarzysza koty domowe żyją dłużej zresztą, więc tylko in plus wychodzi


Jeszcze te wszystkie zwierzaki rozjechane na drogach mając w pamięci..boję się o moje.

Edytowane przez laisla
Czas edycji: 2014-08-23 o 14:56
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-23, 15:23   #75
_Madison_
Zadomowienie
 
Avatar _Madison_
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: GDAŃSK
Wiadomości: 1 981
Dot.: 30-latki 40-latki :)

Moje kociaki też domowe
Mąż zawsze jak go rano obsiądą to straszy, że wypuści w diabły i niech same sobie żarcia szukają, ale by się nie odważył bo bym mu chyba oczy wydrapała :p

LAISLA, ja to i nie miałabym nic przeciwko szczeniakowi, ale teraz jak ja jestem zaciążona to jakby nie patrzył duży obowiązek spadł by na męża, a on jakoś nie bardzo przyjaźnie do pomysłu nastawiony, ale myślę, że laleczki go urobią
Mają cholera dar przekonywania )

Moje koty dogadują się ze sobą bez większych zgrzytów mimo, że Valentina to zadziora, a Mozart to taki prawdziwy koci leń - imiona kotki proszę nie komentować wzieliśmy ją z adopcji więc tak jak ją nazwali tak jej zostało
__________________
"Trzy rzeczy zostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka""
2003, 2004, 2008, 2013, 2014 - IVF
06.2011 - NATALKA i AMELKA
12.2012- MARCELEK
07.2014 - IVF

Edytowane przez _Madison_
Czas edycji: 2014-08-23 o 15:42
_Madison_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-23, 15:42   #76
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: 30-latki 40-latki :)

Widzisz, Twoje to parka, moje to kocice, wiec może stąd te kłótnie Jedna także z adopcji pochodzi, dotarła do nas po pewnym czasie gdy ta pierwsza była sama i jakoś jej nie umiała już zaakceptować. A minęły trzy lata..I tak w porównaniu z tym, co było na początku, to teraz jest zawieszenie broni, do przyjaźni to daleko, ale nie skaczą sobie już do oczu. Albo bardzo rzadko
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-23, 15:46   #77
_Madison_
Zadomowienie
 
Avatar _Madison_
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: GDAŃSK
Wiadomości: 1 981
Dot.: 30-latki 40-latki :)

LAISLA no to faktycznie być może mają takie odchyły dlatego, że to dwie kocice

Na ten temat się nie wypowiem. Bo nie bardzo się znam. Z nami pierwszy był Mozart i jak miał rok to trafiła do nas Valentina na początku szalała i gryzła Mozarta, ale po tygodniu sytuacja się unormowała i tak jest do tej pory. Mozart praktycznie Tine olewa i tak im płynie kocie życie
__________________
"Trzy rzeczy zostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka""
2003, 2004, 2008, 2013, 2014 - IVF
06.2011 - NATALKA i AMELKA
12.2012- MARCELEK
07.2014 - IVF
_Madison_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-23, 15:56   #78
minka-80
...po prostu być.
 
Avatar minka-80
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z kanapy ;)
Wiadomości: 4 161
Dot.: 30-latki 40-latki :)

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Łazanki moja także bardzo lubi, a powiedz, makaron sama robisz, czy kupny? U mnie kilka miesięcy zapomniałyśmy o łazankach, może dlatego, że teraz w sezonie króluje leczo I wszelkie warzywa w różnych wersjach. Obie mamy trochę odchył na punkcie diety ostatnimi miesiącami
Kupny niestety, ale sprawdzony. Nie mam cierpliwości do takich rzeczy. Jedyne co lubię "memlac" to ciasto na chleb.

Widzę, że koty w sumie kotki w większości. Ja mam psa tzn. suczkę z przytuliska.
Kochana jest i nie żałuję że ją mamy.

Sponsorem odpowiedzi jest Sam z planety Galaxy
minka-80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-23, 17:26   #79
kassica31
Raczkowanie
 
Avatar kassica31
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 109
Dot.: 30-latki 40-latki :)

Może jestem po prostu zbyt wygodna żeby mieć zwierzaka. Chociaż oboje z mężem pracujemy minimum po 10 godzin, więc nie wiem czy jest sens.
Ale mi apetytu narobiłyście, aż zgłodniałam, a mąż dziś zrobił kurczaka w warzywach i idę sobie podgrzać
kassica31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-23, 17:59   #80
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: 30-latki 40-latki :)

Cytat:
Napisane przez _Madison_ Pokaż wiadomość
LAISLA no to faktycznie być może mają takie odchyły dlatego, że to dwie kocice

Na ten temat się nie wypowiem. Bo nie bardzo się znam. Z nami pierwszy był Mozart i jak miał rok to trafiła do nas Valentina na początku szalała i gryzła Mozarta, ale po tygodniu sytuacja się unormowała i tak jest do tej pory. Mozart praktycznie Tine olewa i tak im płynie kocie życie
Lepsze to niż kocie bitwy
Cytat:
Napisane przez minka-80 Pokaż wiadomość
Kupny niestety, ale sprawdzony. Nie mam cierpliwości do takich rzeczy. Jedyne co lubię "memlac" to ciasto na chleb.

Widzę, że koty w sumie kotki w większości. Ja mam psa tzn. suczkę z przytuliska.
Kochana jest i nie żałuję że ją mamy.

Sponsorem odpowiedzi jest Sam z planety Galaxy
Ja także na bazie kupnego robię, ale mam w pamięci takie łazanki ze stołówki szkolnej w podstawówce, gdzie panie robiły same Wszystkie dzieciaki czekały na piątek, bo wtedy je serwowano
Psiaki są także kochane, ale już trochę więcej czasu na spacerki trzeba mieć, no i wydaje mi się, że koty lepiej znoszą samotne godziny w domu..
Cytat:
Napisane przez kassica31 Pokaż wiadomość
Może jestem po prostu zbyt wygodna żeby mieć zwierzaka. Chociaż oboje z mężem pracujemy minimum po 10 godzin, więc nie wiem czy jest sens.
Ale mi apetytu narobiłyście, aż zgłodniałam, a mąż dziś zrobił kurczaka w warzywach i idę sobie podgrzać
Co do apetytu to właśnie zrobiłam ciasto z rabarbarem, trochę udziwniłam przepis dodając budyń, zmniejszając tłuszcz i cukier, zobaczymy co z tego wyjdzie. Ale już pachnie
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-23, 18:45   #81
Fantagoria
Raczkowanie
 
Avatar Fantagoria
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 32
Dot.: 30-latki 40-latki :)

Nasze Futra mają 9 lat, ale nie są rodzeństwem - Kotka Tygrysia i Kot Morfeusz dogadują się wyśmienicie, chociaż czasem jak Morfi jest zły, bo głodny (ponad 10 kilo kota) to goni Tygrysię, ale tak to się myją, śpią razem - big love.

Tygrysia już u nas była ja Morfi się zjawił, bo ona od niego o 2 miesiące starsza przez 3 dni były walki, ale potem love

edit:
laisla - ale mi apetytu narobiłaś tym ciastem, a ja nie umiem piec - dwie lewe ręce, zatem tylko smakiem mogę się obejść
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
Fantagoria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-24, 00:23   #82
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: 30-latki 40-latki :)

Fantagoria, pocieszę, że ciacho wyszło średnio, tak się kończy udziwnianie przepisu Ale mimo tego pół blaszki już nie ma więc może jednak nie jest tak źle..

Edytowane przez laisla
Czas edycji: 2014-08-24 o 00:24
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-24, 05:13   #83
minka-80
...po prostu być.
 
Avatar minka-80
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z kanapy ;)
Wiadomości: 4 161
Dot.: 30-latki 40-latki :)

Laisla rzeczywiście udziwnianievw kuchni czasem może się skończyć źle (moja pierwsza ambitna tarta wyładowała w śmietniku), ale czasem wychodzą fajne rzeczy. Ciasto widać dobre skoro już pół nie ma.
Rabarbar uwielbiam właśnie mam w prezencie kilka kg i chyba marmolada będzie.
minka-80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-24, 08:27   #84
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: 30-latki 40-latki :)

Hej.
Kawa!!
Dzieci nie dały mi się wyspać
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-24, 08:53   #85
kassica31
Raczkowanie
 
Avatar kassica31
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 109
Dot.: 30-latki 40-latki :)

Witam niedzielnie! U mnie też kawka, bo gości od wczoraj mieliśmy i nocka zarwana, ale super było i żal, że już pojechali.
kassica31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-24, 09:31   #86
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: 30-latki 40-latki :)

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Łazanki moja także bardzo lubi, a powiedz, makaron sama robisz, czy kupny? U mnie kilka miesięcy zapomniałyśmy o łazankach, może dlatego, że teraz w sezonie króluje leczo I wszelkie warzywa w różnych wersjach. Obie mamy trochę odchył na punkcie diety ostatnimi miesiącami

O, to super Jak dogadują się między sobą Twoje kociaki? Moje najczęściej sobie dogryzają tylko, a w porywach toczą wojny, tak więc słodki obrazek, który sobie ułożyłam w wyobraźni o przytulonych i kochających się koteczkach, to tylko obrazek póki co..
Ojej..no to oryginalny zwierzyniec


A jak Wasze zapatrywania na psiaka? U nas od urodzenia małej królują koty, psiak może kiedyś się pojawi, jak pracy będzie mniej..

Chyba każdy maluch choruje w żłobku niestety..Powiedz, boisz się pewnie trochę o pracę skoro myślisz o wcześniejszym powrocie? Trudna sprawa..


Moje kicie są niewychodzące

Jesień jest piękna, jedyny mankament, że po niej nadchodzi zima
U nas od kilkunastu dni właściwie jesiennie..Wybierałyśmy się nad jezioro aby jeszcze troszkę klimatu letniego uchwycić, a tutaj nic z tego, plażowej pogody za grosz Dziś jeszcze wieje strasznie, a na rower wybieram się na dłuższą przejażdżkę

---------- Dopisano o 15:57 ---------- Poprzedni post napisano o 15:54 ----------





Jeszcze te wszystkie zwierzaki rozjechane na drogach mając w pamięci..boję się o moje.
Nie boję się o pracę w sensie zwolnienia, raczej nie chciałabym całkiem wypaść z obiegu. No i już mi trochę brakuje pracy, wyzwań, ogólnie życia zawodowego ale Tymon jest najważniejszy, więc decyzja co do wcześniejszego powrotu jeszcze przede mną

Cytat:
Napisane przez minka-80 Pokaż wiadomość
Laisla rzeczywiście udziwnianievw kuchni czasem może się skończyć źle (moja pierwsza ambitna tarta wyładowała w śmietniku), ale czasem wychodzą fajne rzeczy. Ciasto widać dobre skoro już pół nie ma.
Rabarbar uwielbiam właśnie mam w prezencie kilka kg i chyba marmolada będzie.
ja też uwielbiam rabarbar zamroziłam kilka woreczków z pokrojonym rabarbarem, będzie na ciasto zimą

Cytat:
Napisane przez gosia261282 Pokaż wiadomość
Hej.
Kawa!!
Dzieci nie dały mi się wyspać
przybijam piątkę, u mnie pobudka o 5 a pogoda za oknem taka, że chciałoby się zakopać pod kołdrę.. ja też już po kawie i chyba czas na drugą
sand jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-24, 09:45   #87
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: 30-latki 40-latki :)

U mnie dziś słonecznie Idę wstawić druga turę prania
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-24, 10:02   #88
minka-80
...po prostu być.
 
Avatar minka-80
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z kanapy ;)
Wiadomości: 4 161
Dot.: 30-latki 40-latki :)

Cytat:
Napisane przez gosia261282 Pokaż wiadomość
U mnie dziś słonecznie Idę wstawić druga turę prania
U mnie od rana deszcz. Ale nie robi to na mnie wrażenia. Też już drugie się pierze.
A od 6 na nogach, ech że też nie umiem długo spać





Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość

ja też uwielbiam rabarbar zamroziłam kilka woreczków z pokrojonym rabarbarem, będzie na ciasto zimą



przybijam piątkę, u mnie pobudka o 5 a pogoda za oknem taka, że chciałoby się zakopać pod kołdrę.. ja też już po kawie i chyba czas na drugą
Ja po kawie też.
A co do rabarbaru to świetne jest ciasto na sposób szarlotki i do tego lody. Chyba nawet jak dla mnie lepsze.
minka-80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-24, 11:52   #89
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: 30-latki 40-latki :)

Cytat:
Napisane przez minka-80 Pokaż wiadomość
A od 6 na nogach, ech że też nie umiem długo spać

Ja umiem, ale już długo nie miałam okazji pospać dłużej jak do 6


Idę z dzieciakami do parku. Będziemy karmić kaczki
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-24, 12:43   #90
kassica31
Raczkowanie
 
Avatar kassica31
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 109
Dot.: 30-latki 40-latki :)

A u nas tak się rozpadało, że postanowiliśmy spędzić ten dzień na kanapie. Ja przy laptopie, mąż z tabletem, w tle muzyczka i jest super.
kassica31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-05 13:27:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:28.