M這dy zwi您ek, brak ochoty na seks ze strony partnera. - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Jak zawsze na poziomie - pytania, rozmowy, problemy zwi您ane z 篡ciem seksualnym.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2020-02-20, 15:20   #1
Adriana_holeszko
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6

M這dy zwi您ek, brak ochoty na seks ze strony partnera.

Hej.
Wiem, 瞠 w徠ki o podobnej tematyce ju by造, jednak nie znalaz豉m 瘸dnej odpowiedzi na m鎩 problem.

Oboje z partnerem jeste鄉y ju do鈍iadczeni w sprawach 堯磬owych, zwi您kach, gdy par ich by這, zanim natrafili鄉y na siebie.

Oboje jeste鄉y bli瞠j 30stki. Ze sob jeste鄉y ju czy mo瞠 dopiero 2 lata. Ka盥y, kto ma do鈍iadczenie w powa積ym zwi您ku, ten wie, 瞠 jest na pocz徠ku taki etap, 瞠 mogliby軼ie z 堯磬a praktycznie nie wychodzi.

Naturalnym jest, 瞠 taki etap przemija. U nas niestety przemin掖 ju po 3 miesi帷ach, a po roku praktycznie przestali鄉y uprawia seks.

Mieszkamy razem, 篡je nam si dobrze, w pracy si powodzi, a seksu brak. Co jest dla mnie bardzo dziwne, nie jestem typem k這dy, kt鏎a tylko le篡 i czeka nie wiadomo na co. Sama lubi te inicjowa, nie ukrywam, 瞠 bardzo podskoczy這 mi libido gdy przekroczy豉m pewien pr鏬 wiekowy, ja mog mie ochot w ka盥ej chwili, wystarczy ma造 bodziec, wi璚 nie jest to tak, 瞠 mnie trudno na seks nam闚i.

Moja historia jest bardziej z這穎na, bo ju przed wyprowadzk seksu by這 du穎 mniej, sam niczego nie inicjowa, a gdy ja to robi豉m t逝maczy, 瞠 nie da rady, bo wyprowadzka, latem nie, bo jest taki upa, 瞠 jest za ciep這, a on nienawidzi si poci. Grzecznie poczeka豉m do zimy, a tu ba, nic si nie zmieni這, dalej ode mnie ucieka.
By造 sytuacje, 瞠 dos這wnie broni si r瘯oma i nogami, 瞠bym da豉 mu spok鎩.

By r闚nie taki etap, 瞠 za ka盥ym razem, kiedy inicjowa豉m to od razu mnie odsuwa t逝macz帷, 瞠 boli go g這wa, a to brzuch, a to paluszek, co sprawia這, 瞠 z automatu si odsuwa豉m, bo przekaz jest jasny. Powa積ie, co drugi, trzeci dzie kiedy tylko si zbli瘸豉m pada tekst, 瞠 co go boli.

Zim nic si nie zmieni這, podj窸am znowu rozmow na ten temat, zapyta豉m co tym razem jest powodem, a on wymy郵i now wym闚k, 瞠 ja krzycz, dlatego nie chce.

Na co dzie prawimy sobie bardzo du穎 komplement闚, ci庵貫 buziaki ale takie cmoki (czyli nic specjalnego), ci庵le s造sz, jaka jestem pi瘯na i najlepsza na 鈍iecie, a po膨dania brak.

Zaraz mamy marzec, a tu nic si nie zmieni這, wi璚 tak przez rok si przem璚zy豉m z nadziej, 瞠 b璠zie lepiej, bo akceptowa豉m jego wym闚ki.

Teraz jest taki moment, 瞠 ci庵le chodz sfrustrowana, ju si podda豉m, nie zabiegam (mia豉m nadziej, 瞠 mo瞠 gdy przestan inicjowa, to co si zmieni, myli豉m si). Zrobi豉m si bardzo rozdra積iona i znerwicowana, bo ile mo積a?
Co poruszam temat, to ko鎍zy si fochem z jego strony, teraz z biegiem czasu widz, 瞠 to by造 tylko wym闚ki, ale co by這 tego powodem?

K堯tnia rozpocz窸a si, gdy zacz窸彩 mu przypomina o poprzednich wym闚kach, wtedy jako nie krzycza豉m, by豉m mi豉, bardzo du穎 dla niego robi豉m, wiele rzeczy z my郵 o nim, a mimo to by造 wym闚ki typu bo wyprowadzka i to stresuj帷e, bo jest za ciep這, bo grzejesz, bo mnie boli brzuch, bo krzyczysz.

Nie potrafi zrozumie o co mu chodzi, jak wida podj璚ie rozmowy nic mi nie da這.
Mia kto co podobnego? Czym mo瞠 to by spowodowane?
Uwa瘸m, 瞠 jeste鄉y ze sob za kr鏒ko, 瞠by kocha si raz na dwa miesi帷e...
Adriana_holeszko jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2020-02-20, 23:29   #2
Aureya
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 72
Dot.: M這dy zwi您ek, brak ochoty na seks ze strony partnera.

Cytat:
Napisane przez Adriana_holeszko Poka wiadomo嗆
Hej.
Wiem, 瞠 w徠ki o podobnej tematyce ju by造, jednak nie znalaz豉m 瘸dnej odpowiedzi na m鎩 problem.

Oboje z partnerem jeste鄉y ju do鈍iadczeni w sprawach 堯磬owych, zwi您kach, gdy par ich by這, zanim natrafili鄉y na siebie.

Oboje jeste鄉y bli瞠j 30stki. Ze sob jeste鄉y ju czy mo瞠 dopiero 2 lata. Ka盥y, kto ma do鈍iadczenie w powa積ym zwi您ku, ten wie, 瞠 jest na pocz徠ku taki etap, 瞠 mogliby軼ie z 堯磬a praktycznie nie wychodzi.

Naturalnym jest, 瞠 taki etap przemija. U nas niestety przemin掖 ju po 3 miesi帷ach, a po roku praktycznie przestali鄉y uprawia seks.

Mieszkamy razem, 篡je nam si dobrze, w pracy si powodzi, a seksu brak. Co jest dla mnie bardzo dziwne, nie jestem typem k這dy, kt鏎a tylko le篡 i czeka nie wiadomo na co. Sama lubi te inicjowa, nie ukrywam, 瞠 bardzo podskoczy這 mi libido gdy przekroczy豉m pewien pr鏬 wiekowy, ja mog mie ochot w ka盥ej chwili, wystarczy ma造 bodziec, wi璚 nie jest to tak, 瞠 mnie trudno na seks nam闚i.

Moja historia jest bardziej z這穎na, bo ju przed wyprowadzk seksu by這 du穎 mniej, sam niczego nie inicjowa, a gdy ja to robi豉m t逝maczy, 瞠 nie da rady, bo wyprowadzka, latem nie, bo jest taki upa, 瞠 jest za ciep這, a on nienawidzi si poci. Grzecznie poczeka豉m do zimy, a tu ba, nic si nie zmieni這, dalej ode mnie ucieka.

By r闚nie taki etap, 瞠 za ka盥ym razem, kiedy inicjowa豉m to od razu mnie odsuwa t逝macz帷, 瞠 boli go g這wa, a to brzuch, a to paluszek, co sprawia這, 瞠 z automatu si odsuwa豉m, bo przekaz jest jasny. Powa積ie, co drugi, trzeci dzie kiedy tylko si zbli瘸豉m pada tekst, 瞠 co go boli.

Zim nic si nie zmieni這, podj窸am znowu rozmow na ten temat, zapyta豉m co tym razem jest powodem, a on wymy郵i now wym闚k, 瞠 ja krzycz, dlatego nie chce.

Na co dzie prawimy sobie bardzo du穎 komplement闚, ci庵貫 buziaki ale takie cmoki (czyli nic specjalnego), ci庵le s造sz, jaka jestem pi瘯na i najlepsza na 鈍iecie, a po膨dania brak.

Zaraz mamy marzec, a tu nic si nie zmieni這, wi璚 tak przez rok si przem璚zy豉m z nadziej, 瞠 b璠zie lepiej, bo akceptowa豉m jego wym闚ki.

Teraz jest taki moment, 瞠 ci庵le chodz sfrustrowana, ju si podda豉m, nie zabiegam (mia豉m nadziej, 瞠 mo瞠 gdy przestan inicjowa, to co si zmieni, myli豉m si). Zrobi豉m si bardzo rozdra積iona i znerwicowana, bo ile mo積a?
Co poruszam temat, to ko鎍zy si fochem z jego strony, teraz z biegiem czasu widz, 瞠 to by造 tylko wym闚ki, ale co by這 tego powodem?

K堯tnia rozpocz窸a si, gdy zacz窸彩 mu przypomina o poprzednich wym闚kach, wtedy jako nie krzycza豉m, by豉m mi豉, bardzo du穎 dla niego robi豉m, wiele rzeczy z my郵 o nim, a mimo to by造 wym闚ki typu bo wyprowadzka i to stresuj帷e, bo jest za ciep這, bo grzejesz, bo mnie boli brzuch, bo krzyczysz.

Nie b璠zie lepiej uwierz mi.

Mo瞠cie spr鏏owa i嗆 na terapi, do seksuologa, niech idzie na badania hormonalne, cokolwiek. Je郵i nie wyka瞠 ch璚i, to sprawa przekre郵ona. Wybacz, 瞠 pisz takie czarne scenariusze, ale przesz豉m to samo.

Je郵i teraz nie ma seksu (warunki s, mieszkacie razem, nie jeste軼ie bezrobotni, w odpowiednim wieku, wi璚 o ci捫 te nie trzeba si martwi, a tu klops i seksu nie ma), to pomy郵 jak to b璠zie po 40-50, b璠ziecie si tylko cmoka i uk豉da puzzle?

A jak ze staraniem si o ewentualne dziecko ma wygl康a? "Robota" na si喚?

Niestety coraz wi璚ej takich facet闚, wiem o 3 z mojego otoczenia.

A czy ma problemy z erekcj? M鎩 ex mia prawie zawsze takie problemy, nawet je郵i stawa豉m na g這wie (wszyscy moi poprzedni partnerzy nie mogli narzeka na seks ze mn, a tu taka beznadzieja).

U mnie te by造 g逝pie wym闚ki, a to za gor帷o, za p騧no (specjalnie przeci庵a ogl康anie serialu o kolejny odcinek, a nagle robi豉 si druga w nocy ), a to za wcze郾ie dla niego si k豉嗆 do 堯磬a, to co porobi na komputerze, a to zm璚zony (mimo, 瞠 ja mam bardziej stresuj帷 i m璚z帷 prac i jako ch璚i mialam), a jak np. kupi豉m fiku郾e przezroczyste body, to mi powiedzia, 瞠 woli gorsety i taki str鎩 go nie kr璚i.

Wys豉ne z aplikacji Forum Wizaz
Aureya jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2020-02-21, 07:03   #3
Adrianna_8
Moderator

Wiadomo軼i: 9 236

Cytat:
Hej.

U mnie to wygl康a這 bardzo podobnie. R闚nie nic nie pomog這. Przy rozstaniu co zacz掖 m闚i, 瞠 faktycznie ma problem z seksem, ale mnie to ju nie interesowa這. Nie chcia豉m s逝cha. Rozsta豉m si z nim i teraz jestem w super zwi您ku. Tobie te polecam rozstanie.

mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 9 236 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
Adrianna_8 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2020-02-21, 07:39   #4
NocnaWiedma
Gwiazdy i Czary

Wiadomo軼i: 43 882

Gdyby mi facet co drugi dzie wymy郵a histori 瞠 co go boli to bym mu powiedzia豉 瞠 chyba jest powa積ie chory bo zdrowych nic codziennie nie boli. I na tej zasadzie upiera豉 si na lekarza dla niego bo si martwi.

Co do samego seksu... Rozstanie. Nic lepszego Ci nie polec. Sygnalizujesz problem, on nic nie robi. Zreszt u was prawie nigdy dobrze nie by這, lepiej nie b璠zie.

Czy kto tak mia? Ja mia豉m. Seks si sko鎍zy po kilku latach spotykania si na odleg這嗆 po zamieszkaniu razem. Najara豉m si jak bezz瑿ny na suchary, 瞠 w ko鎍u b璠zie tyle seksu 瞠 uszami mi b璠zie wychodzi, a okaza這 si 瞠 ca趾iem znikn掖. Do dzi 瘸逝j tych przep豉kanych miesi璚y a min窸y lata od tego czasu...

W kochanego.

Edytowane przez NocnaWiedma
Czas edycji: 2020-02-21 o 07:52
NocnaWiedma jest teraz online   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2020-02-22, 21:35   #5
Ania9494
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

Wiadomo 瞠 zawsze na pocz徠ku zwi您ku s fajerwerki - ca造 czas mo積a by by這 uprawia seks, ale z czasem niestety to si zmienia i coraz rzadziej go. Jest to wydaje mi si ca趾iem normalne- 瞠 z kochania sie codziennie po pewnym czasie si ju nam nie chce, jeste鄉y zm璚zeni i kochamy si rzadziej. Ale w twoim przypadku s trzy opcje po tym co napisa豉. 1) albo tw鎩 facet ma bardzo niskie libido 2) albo co gorsza przesta豉s go podnieca mo瞠 nie spe軟iasz jego jaki fantazji czy oczekiwa- oznacza to 瞠 jest swoista lub 3) najgorsze ma jak捷 bab na boku i ju nie ma ochoty i ch璚i na Ciebie.
Ania9494 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2020-02-25, 00:31   #6
Hannaanna91
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

Skad ja to znam, najlepsze jest to jak kiedy prawie poszed spa na kanap bo tak na nim wymusza豉m seks. Biedny. Oczywi軼ie przyp豉ci豉m to p豉czem przez p馧 nocy i obwinianiem siebie, ze jestem nieatrakcyjna i widocznie sobie na to zas逝篡豉m.
Hannaanna91 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2020-03-01, 09:10   #7
renata_b_1993
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 100

U mnie te na pocz徠ku nie by這 fajerwerk闚 z moim obecnym facetem. Ale tak naprawd to on zasygnalizowa problem. Udali鄉y do specjalisty, razem! (to moim zdaniem bardzo wa積e). I problem znikn掖, oczywi軼ie nie od razu, ale po jakim czasie nabra ogromnej pewno軼i siebie, czasami musz go lekko stopowa To chyba w facetach bardzo mocno w psychice siedzi zakorzenione, 瞠 wol zrezygnowa z seksu, szuka wym闚ki ni przyzna si, 瞠 maj z czym problem. Rozmowa szczera tutaj jest kluczem, ale tylko facet mo瞠 sam si otworzy na pomoc je瞠li nie chce, to zostaje tylko jedno rozwi您anie, tak jak kobietki napisa造 wy瞠j.
renata_b_1993 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2020-03-06, 11:41   #8
pustamiska
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 18

Mo瞠 otworzymy klub, bo Wasze historie s jak moja a jestem z豉 瞠 nie zagl康a豉m wcze郾iej do tego dzia逝.
Najmocniejsza akcja :
Pierwszy wyjazd na weekend walentynki, wyda豉m chyba z 6 st闚 na czerwona koronkowa bielizn to by w sumie m鎩 g堯wny prezent a on odm闚i mi seksu powiedzia 瞠 jutro rano bo jest zm璚zony, rano zanim si obudzi豉m ju sta gotowy.... Tzn ubrany 瞠by wyj嗆 na 郾iadanie. Nie by這 seksu.

Standardowo jest zm璚zony, jest p騧no, nie teraz, jutro.... Zestesowalam go, zdenerwowa豉m.
Raz nie mog豉m si odpr篹y czu豉m stres wi璚 powiedzia豉m co 鄉iesznego 瞠by roz豉dowa atmosfer zacz掖 si 鄉ia ja te a erekcja sobie posz豉. I nagle zarzuci mi 瞠 to wszystko przeze mnie bo zawsze co g逝piego powiem albo si 鄉ieje i wszystkio przez moje gadanie i czy nie mog przesta? Mog豉m.. Raz w miesi帷u przez 10 min... serio potrafi milcze, d逝go mu to udowadnialam na z這嗆.

Od jakiego czasu przesta豉m obwiniac siebie o wszystko, przyznam szczerze 瞠 mam nawet troch wrogie podej軼ie ale przesta豉m p豉ka w poduszk.
Renata_b_1993 jakby mog豉 co wi璚ej powiedzie o wizycie u specjalisty? Byli鄉y zupe軟ie bez sensu, ja dosta豉m zalecenie 瞠by wi璚ej kokietowac i bardziej si starac np.ubrac seksi bielizn (patrz: historia z pocz徠ku posta i pocz徠ku zwi您ku) powiedzia豉m 瞠 to nic nie dzia豉 瞠 ju pr鏏owa豉m tysi帷 razy przez lata.. To dosta豉m pouczenie 瞠 jak bede ca造 czas na nie to nic nie zmienimy
A partner mia i嗆 na badania ale p鏦i co nie dotar..
Chyba nie mia豉 na nas wi瘯szego planu bo nie um闚ili鄉y nast瘼nej wizyty m闚i o seksuolog.

pustamiska jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2020-03-06, 11:59   #9
niemanicka
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 577

Wybaczcie, ale jak niektore z was pisza o wymuszaniu seksu i o tym ze chlopak broni sie rekami i nogami i ucieka, to mi sie niedobrze robi. Rozumiem, ze to trudna sytuacja, ale wymuszanie seksu zawsze przynosi skutek odwrotny. Ja mialam taki problem ale ze swojej strony, byl czas kiedy sie zblokowalam i teraz wiem, ze to przez stres i nasze klotnie, ale to sie odblokowalo. Teraz jest super. Niestety moj tz tez sie do tego przykladal, kiedy ja mialam z tym problem i czulam presje na sobie. Nie wiem jak mozna te sytuacje rozwiazac, moim zdaniem tylko szczera rozmowa, dlaczego tak jest, jakie ma problemy, obawy, l瘯i, czy mu si znudzi這 czy o co chodzi - rozmowa na spokojnie, bez presji.
niemanicka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2020-03-08, 12:26   #10
Adriana_holeszko
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6

Czytam wasze odpowiedzi i za豉muj si coraz bardziej...

Kr鏒ko odnios si do niekt鏎ych waszych wypowiedzi:

-Nigdy nie mia problem闚 z erekcj
- Jestem pewna, 瞠 nie ma innej na boku, 100%
Za to zaczynam si zastanawia czy on po prostu ma tak s豉by temperament, a wcze郾iej robi to ze mn cz瘰to, bo dobrze wiedzia, od samego pocz徠ku mu m闚i豉m, 瞠 uwielbiam seks i jest dla mnie bardzo wa積y.

My郵icie, 瞠 tylko udawa takiego temperamentnego?

-Tak, planujemy mie dziecko za jaki czas, mo瞠 jak sko鎍zymy 30stk, albo nieco po. Ca造 czas sobie to pr鏏uj wyobrazi... Jak on chce mnie zap這dni, przecie wiatropylna nie jestem?

Jestem ju na takim etapie, 瞠 mdli mnie na jego widok, czuje si nieseksowna, brzydka i jak jaki nieudacznik 篡ciowy...

Co do tego ca貫go seksu to zauwa篡豉m co dziwnego, czego nigdy wcze郾iej nie do鈍iadczy豉m, mianowicie jak np le篡my razem, to on unika tzw 造瞠czki, odgradza si ko責r, 瞠by鄉y przypadkiem nie byli za blisko, zaczynam odnosi wra瞠nie, 瞠 on sam si zmusza i unika sytuacji, w kt鏎ych m鏬豚y si podnieci.
Czy to nie dziwne?

Dodam jeszcze jedno: Gdy ostatnimi czasy inicjowa豉m seks, zawsze ucieka, a jak powiedzia豉m wprost, 瞠 chc mu zrobi dobrze to od razu ch皻ny si godzi... Co to ma znaczy, ja d逝瞠j tak nie wytrzymam, a bardzo go kocham.

My郵 o kolejnej pr鏏ie podj璚ia rozmowy, ale boj si znowu jej zako鎍zenia k堯tni, zawsze mi robi awantur, 瞠 mi tylko seks w g這wie...

Adriana_holeszko jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2020-03-08, 17:36   #11
CzornajaPanna
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 124

Ma inn.
CzornajaPanna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2020-03-09, 01:33   #12
Aureya
Raczkowanie

Cytat:
Za to zaczynam si zastanawia czy on po prostu ma tak s豉by temperament, a wcze郾iej robi to ze mn cz瘰to, bo dobrze wiedzia, od samego pocz徠ku mu m闚i豉m, 瞠 uwielbiam seks i jest dla mnie bardzo wa積y.

My郵icie, 瞠 tylko udawa takiego temperamentnego?

-Tak, planujemy mie dziecko za jaki czas, mo瞠 jak sko鎍zymy 30stk, albo nieco po. Ca造 czas sobie to pr鏏uj wyobrazi... Jak on chce mnie zap這dni, przecie wiatropylna nie jestem?

Jestem ju na takim etapie, 瞠 mdli mnie na jego widok, czuje si nieseksowna, brzydka i jak jaki nieudacznik 篡ciowy...

Co do tego ca貫go seksu to zauwa篡豉m co dziwnego, czego nigdy wcze郾iej nie do鈍iadczy豉m, mianowicie jak np le篡my razem, to on unika tzw 造瞠czki, odgradza si ko責r, 瞠by鄉y przypadkiem nie byli za blisko, zaczynam odnosi wra瞠nie, 瞠 on sam si zmusza i unika sytuacji, w kt鏎ych m鏬豚y si podnieci.
Czy to nie dziwne?

Dodam jeszcze jedno: Gdy ostatnimi czasy inicjowa豉m seks, zawsze ucieka, a jak powiedzia豉m wprost, 瞠 chc mu zrobi dobrze to od razu ch皻ny si godzi... Co to ma znaczy, ja d逝瞠j tak nie wytrzymam, a bardzo go kocham.

My郵 o kolejnej pr鏏ie podj璚ia rozmowy, ale boj si znowu jej zako鎍zenia k堯tni, zawsze mi robi awantur, 瞠 mi tylko seks w g這wie...

Co do tego, 瞠 wcze郾iej to robili軼ie cz窷ciej, wydaje mi si, 瞠 mo瞠 by jeszcze zaanga穎wany, bo to nowy zwi您ek, mo瞠 chcia spr鏏owa, czy z Tob to b璠zie w豉郾ie TO, 瞠 b璠zie lepiej ni wcze郾iej, ale jednak natury nie oszukasz, skoro ma niskie libido, to cud闚 nie b璠zie.

Dok豉dnie tak samo mia豉m, te my郵i "jak my to dziecko zrobimy? Przecie to b璠zie katorga, a nie przyjemno嗆". Jeszcze wr璚z to poni瘸nie si o to, by zwr鏂i na Ciebie uwag, chcia si z Tob kocha...

Mnie te mdli這 ju, nie chcia豉m ko這 exa spa, zasypia razem. Bola這 mnie to, 瞠 jest tak blisko, a jednocze郾ie tak daleko ode mnie . Nie czu豉m si atrakcyjnie, tak samo nie czu豉m si w pe軟i kobiet. Wiem jak to boli. Bardzo Ci wsp馧czuj.

Taaa, ja wychodzi豉m z inicjatyw, 瞠 go zaspokoj, ale niestety nie kr璚i這 go to, mog豉m si stara i z godzin, nic by to nie da這.

砰cz Ci du穎 si造, to nie b璠zie 豉twa decyzja, pewnie masz gonitw my郵i, nie mo瞠sz spa, ca造 czas co Ci ci捫y na 穎陰dku, bo ja tak mia豉m, ju nerwowo i psychicznie nie wytrzymywa豉m. Zerwa豉m i czuj si du穎 lepiej, a to dopiero 3 miesi帷e. Pomy郵 o sobie, czy chcesz si tak m璚zy i walczy o ten seks wiecznie? Ja mia豉m do嗆. 畝逝j, 瞠 nie ola豉m tego wcze郾iej.

Stary 2020-03-09, 19:18   #13
renata_b_1993
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez pustamiska Poka wiadomo嗆
Renata_b_1993 jakby mog豉 co wi璚ej powiedzie o wizycie u specjalisty?
By cykl rozm闚, dosta 獞iczenia, oraz przez pewien czas mieli鄉y nie uprawia seksu.
Tylko rozmawia o nim regularnie (to by這 nawet podniecaj帷e). Noi na pocz徠ku to on mia zaczyna seks, ale wtedy kiedy uzna za stosowne, 瘸dnej presji czasu nie by這 mowy.
Faktycznie z czasem si prze豉ma. Ja podekre郵a豉m, 瞠 go bardzo kocham i b璠 zawsze go kocha itd, stara豉m si zdj望 z niego presj, wymagania itd.
"秧danie seksu" od faceta kt鏎y mo瞠 mie problem to jest swego rodzaju tortur dla niego ... Tak przynajmniej uwa瘸m.
Stary 2020-03-10, 09:12   #14
CzornajaPanna
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 124

renata_b
Tak, 膨danie seksu, zmuszanie do seksu faceta, kt鏎y mo瞠 mie problem, jest s豉be i si nie uda.
Ale z drugiej strony - postaw si w sytuacji kobiety, kt鏎a si stara, a on nic. Prosi go, 瞠by poszed do specjalisty, a on wypiera problem. Albo m闚i jej, 瞠 to ona ma problem, jest nimfomank, jest niewy篡ta itp.
Na rynku jest pe軟o niebieskich tabletek, te s豉bsze nawet bez recepty, a on ma problem? Mo瞠 ten problem le篡 gdzie indziej, nie kocha partnerki, ma inn, jest asem, jest gejem? Tylko po co mu w takim razie ta partnerka? Czemu j zwodzi, 軼iemnia?

Ja wiem, 瞠 zerwa zwi您ek to nie jest tak hop. Wszystko ma swoj dynamik. No ale je郵i on b璠zie tak zwleka z tym, by spojrze problemowi w oczy i co z nim zrobi, to obudzi si wreszcie w sytuacji, gdy partnerka ju nie b璠zie chcia豉 od niego seksu... Bo znajdzie sobie jak捷 bardziej lub mniej przystojn alternatyw. Ona te prze篡wa i denerwuje si sytuacj, a dochodzi do wniosk闚, kt鏎e jemu by si nie spodoba造 Ale wtedy ju jest za p騧no.
CzornajaPanna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2020-03-10, 18:24   #15
renata_b_1993
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez CzornajaPanna Poka wiadomo嗆
renata_b
Tak, 膨danie seksu, zmuszanie do seksu faceta, kt鏎y mo瞠 mie problem, jest s豉be i si nie uda.
Ale z drugiej strony - postaw si w sytuacji kobiety, kt鏎a si stara, a on nic. Prosi go, 瞠by poszed do specjalisty, a on wypiera problem. Albo m闚i jej, 瞠 to ona ma problem, jest nimfomank, jest niewy篡ta itp.
Zgadzam si i przecie tak napisa豉m w moim pierwszym po軼ie:

"Rozmowa szczera tutaj jest kluczem, ale tylko facet mo瞠 sam si otworzy na pomoc je瞠li nie chce, to zostaje tylko jedno rozwi您anie, tak jak kobietki napisa造 wy瞠j."
Jak akurat trafi豉m na faceta kt鏎y nie do嗆, 瞠 jest kochany itd to bez problemu z nim si dogaduje, ale zdaje sobie spraw 瞠 nie ka盥y taki jest kwestia charakteru
Stary 2020-03-10, 20:10   #16
Aureya
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez CzornajaPanna Poka wiadomo嗆
renata_b
Na rynku jest pe軟o niebieskich tabletek, te s豉bsze nawet bez recepty, a on ma problem? Mo瞠 ten problem le篡 gdzie indziej, nie kocha partnerki, ma inn, jest asem, jest gejem? Tylko po co mu w takim razie ta partnerka? Czemu j zwodzi, 軼iemnia?

Ja wiem, 瞠 zerwa zwi您ek to nie jest tak hop. Wszystko ma swoj dynamik. No ale je郵i on b璠zie tak zwleka z tym, by spojrze problemowi w oczy i co z nim zrobi, to obudzi si wreszcie w sytuacji, gdy partnerka ju nie b璠zie chcia豉 od niego seksu... Bo znajdzie sobie jak捷 bardziej lub mniej przystojn alternatyw. Ona te prze篡wa i denerwuje si sytuacj, a dochodzi do wniosk闚, kt鏎e jemu by si nie spodoba造 Ale wtedy ju jest za p騧no.
W punkt, nic doda, nic uj望.

Stary 2020-03-10, 22:10   #17
fabregasowa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 759

Czy kt鏎a z Was pr鏏owa豉 wys豉 faceta na badanie testosteronu?

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post52630770
fabregasowa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2020-03-10, 22:14   #18
Aureya
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez fabregasowa Poka wiadomo嗆
Czy kt鏎a z Was pr鏏owa豉 wys豉 faceta na badanie testosteronu?

Wys豉ne z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Oczywi軼ie, 瞠 tak. Niestety nie poszed. Wida jak bardzo mu "zale瘸這".

Edytowane przez Aureya
Czas edycji: 2020-03-10 o 22:16
Stary 2020-03-29, 22:00   #19
Milagros_90
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 169

Autorko, mnie po dw鏂h latach zwi您ku zostawi narzeczony, argumentuj帷, 瞠 przesta mnie kocha. Tylko 瞠 my nie uprawiali鄉y seksu. Na pocz徠ku spotykania si, by na mnie bardzo "napalony", ale powiedzia mi, 瞠 niedawno mia robiony zabieg usuwania jakiego znamienia z penisa i dlatego z p鎩軼iem na ca這嗆 trzeba poczeka. Ja to oczywi軼ie zrozumia豉m i bez problemu zaakceptowalam, zw豉szcza, 瞠 w豉郾ie widzia豉m i czu豉m jego po膨danie. No ale z czasem sytuacja zamiast si poprawic, tylko si pogarsza豉. Oczywi軼ie probowalam rozmawiac i z czasem doprowadzi豉m do wizyty u lekarza, mia robiony zabieg chirurgiczny pod k徠em stulejki. Jakiejkolwiek pieszczoty intymne przesta造 mie miejsca, bo rekonwalescencja po zabiegu, to zrozumiale. Ale ca造 czas by這 du穎 czu這軼i, przytulania, ca這wania, zasypiania w obj璚iach itd - pod tym wzgl璠em by這 super. Niestety zabieg nie przyni鏀 efekt闚 jakich si spodziewa豉m, tzn seksu dalej nie by這 i nie by這 ju zadnych pieszczot stricte intymnych. Eks ca造 czas m闚i, 瞠 jeszcze trzeba poczeka, 瞠 go boli. I plakal 瞠bym go nie zostawiala i m闚i, 瞠 przeprasza, 瞠 jest taki beznadziejny. Wi璚 go ca造 czas stara豉m si podbudowa, 瞠 jest 鈍ietnym m篹czyzna. Przez to wszystko moje poczucie kobiecosci bardzo spad這. Tak samo mia豉m wra瞠nie, 瞠 czego bym nie zrobi豉, on i tak nie chce. Mieszkali鄉y razem, widzia mnie nago, widzia w 豉dnej bieli幡ie, i nic. Zawsze wym闚ka by這 瞠 boli. Koniec ko鎍闚 w grudniu powiedzia豉m, 瞠 po nowym roku definitywnie szukamy nowego specjalisty, 瞠 go bardzo kocham i si martwi o jego zdrowie, fizyczne i psychiczne, bo by mo瞠 on si boi bolu a wcale rzeczywi軼ie nie boli, mo瞠 to blokada ogromna. W styczniu jednak zamiast um闚i si do lekarza, eks zacz掖 m闚i o m皻liku w g這wie i 瞠 si czuje 幢e psychicznie, jak wrak cz這wieka. Bardzo si martwi豉m, obieca 瞠 pojdziemy razem do psychologa. Niestety nie spe軟i tego - wyprowadzil si z dnia na dzie, m闚i帷 mi jeszcze, 瞠 brak seksu nie jest powodem i 瞠 przyk豉dam do tego za du膨 wag, 瞠 po prostu przesta mnie kocha, a o swoje zdrowie zadba sam.
Jest mi niewymownie przykro. Zrobilam wszystko, co mog豉m. Ale on nie chcia.
Do tego naprawd trzeba dwojga. Nie damy rady same nic zdzia豉. Ja dwa lata po鈍i璚i豉m, pokocha豉m ca造m sercem, wspieralam jak umia豉m, robi豉m wszystko by czu si m篹czyzna akceptowanym, pozadanym, najlepszym. Obieca豉m mu, 瞠 go nie zostawi. A to on porzuci mnie. Lecze zlamane serce.
Ogromnie przykre s te historie, kt鏎e tu przeczyta豉m. Du穎 si造 篡cz autorko Tobie i reszcie kobiet w takich sytuacjach

Milagros_90 jest teraz online   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2020-04-05, 23:23   #20
ANKA54321
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 006

Cytat:
Napisane przez Hannaanna91 Poka wiadomo嗆
Skad ja to znam, najlepsze jest to jak kiedy prawie poszed spa na kanap bo tak na nim wymusza豉m seks. Biedny. Oczywi軼ie przyp豉ci豉m to p豉czem przez p馧 nocy i obwinianiem siebie, ze jestem nieatrakcyjna i widocznie sobie na to zas逝篡豉m.
Chyba nadal obowi您uj podw鎩ne standardy. Gdy kobieta odmawia, to naciskaj帷y ch這pak na seks jest dupkiem, zbocze鎍em itp.
A gdy to ch這pak odmawia seksu to te jest be bo nie zaspokaja swojej ksi篹niczki, albo ma jaka laske na boku. No wtf?
Facet te jest cz這wiekiem i czasem po prostu mo瞠 mie problem z "tymi" sprawami a wstydzi sie do tego przyzna. Wymuszaniem czy strzelaniem foch闚 raczej si nie pomoze.
ANKA54321 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2020-04-06, 12:52   #21
Adrianna_8
Moderator

Cytat:
Napisane przez Milagros_90 Poka wiadomo嗆
Autorko, mnie po dw鏂h latach zwi您ku zostawi narzeczony, argumentuj帷, 瞠 przesta mnie kocha. Tylko 瞠 my nie uprawiali鄉y seksu. Na pocz徠ku spotykania si, by na mnie bardzo "napalony", ale powiedzia mi, 瞠 niedawno mia robiony zabieg usuwania jakiego znamienia z penisa i dlatego z p鎩軼iem na ca這嗆 trzeba poczeka. Ja to oczywi軼ie zrozumia豉m i bez problemu zaakceptowalam, zw豉szcza, 瞠 w豉郾ie widzia豉m i czu豉m jego po膨danie. No ale z czasem sytuacja zamiast si poprawic, tylko si pogarsza豉. Oczywi軼ie probowalam rozmawiac i z czasem doprowadzi豉m do wizyty u lekarza, mia robiony zabieg chirurgiczny pod k徠em stulejki. Jakiejkolwiek pieszczoty intymne przesta造 mie miejsca, bo rekonwalescencja po zabiegu, to zrozumiale. Ale ca造 czas by這 du穎 czu這軼i, przytulania, ca這wania, zasypiania w obj璚iach itd - pod tym wzgl璠em by這 super. Niestety zabieg nie przyni鏀 efekt闚 jakich si spodziewa豉m, tzn seksu dalej nie by這 i nie by這 ju zadnych pieszczot stricte intymnych. Eks ca造 czas m闚i, 瞠 jeszcze trzeba poczeka, 瞠 go boli. I plakal 瞠bym go nie zostawiala i m闚i, 瞠 przeprasza, 瞠 jest taki beznadziejny. Wi璚 go ca造 czas stara豉m si podbudowa, 瞠 jest 鈍ietnym m篹czyzna. Przez to wszystko moje poczucie kobiecosci bardzo spad這. Tak samo mia豉m wra瞠nie, 瞠 czego bym nie zrobi豉, on i tak nie chce. Mieszkali鄉y razem, widzia mnie nago, widzia w 豉dnej bieli幡ie, i nic. Zawsze wym闚ka by這 瞠 boli. Koniec ko鎍闚 w grudniu powiedzia豉m, 瞠 po nowym roku definitywnie szukamy nowego specjalisty, 瞠 go bardzo kocham i si martwi o jego zdrowie, fizyczne i psychiczne, bo by mo瞠 on si boi bolu a wcale rzeczywi軼ie nie boli, mo瞠 to blokada ogromna. W styczniu jednak zamiast um闚i si do lekarza, eks zacz掖 m闚i o m皻liku w g這wie i 瞠 si czuje 幢e psychicznie, jak wrak cz這wieka. Bardzo si martwi豉m, obieca 瞠 pojdziemy razem do psychologa. Niestety nie spe軟i tego - wyprowadzil si z dnia na dzie, m闚i帷 mi jeszcze, 瞠 brak seksu nie jest powodem i 瞠 przyk豉dam do tego za du膨 wag, 瞠 po prostu przesta mnie kocha, a o swoje zdrowie zadba sam.
Jest mi niewymownie przykro. Zrobilam wszystko, co mog豉m. Ale on nie chcia.
Do tego naprawd trzeba dwojga. Nie damy rady same nic zdzia豉. Ja dwa lata po鈍i璚i豉m, pokocha豉m ca造m sercem, wspieralam jak umia豉m, robi豉m wszystko by czu si m篹czyzna akceptowanym, pozadanym, najlepszym. Obieca豉m mu, 瞠 go nie zostawi. A to on porzuci mnie. Lecze zlamane serce.
Ogromnie przykre s te historie, kt鏎e tu przeczyta豉m. Du穎 si造 篡cz autorko Tobie i reszcie kobiet w takich sytuacjach

Bardzo to przykre... A trudno uwierzy, 瞠 kto mo瞠 kogo tak wodzi za nos... 砰cz Ci du穎 szcz窷cia w przysz這軼i!!!

mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 9 236 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
Stary 2020-04-06, 13:03   #22
Milagros_90
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Adrianna_8 Poka wiadomo嗆
Bardzo to przykre... A trudno uwierzy, 瞠 kto mo瞠 kogo tak wodzi za nos... 砰cz Ci du穎 szcz窷cia w przysz這軼i!!!

Dzi瘯uje bardzo!
Dodam, 瞠 przy rozstaniu dowiedzia豉m si jeszcze, 瞠 przesta widzie we mnie kobiet... 疾 jestem dla niego jak przyjaci馧ka, kt鏎a si uwielbia, ale nie jak kobieta, kt鏎a si kocha... Kiedy kocha, ale przesta.

Edytowane przez Milagros_90
Czas edycji: 2020-04-06 o 14:22
Stary 2020-04-06, 17:09   #23
Adrianna_8
Moderator

Cytat:
Dzi瘯uje bardzo!
Dodam, 瞠 przy rozstaniu dowiedzia豉m si jeszcze, 瞠 przesta widzie we mnie kobiet... 疾 jestem dla niego jak przyjaci馧ka, kt鏎a si uwielbia, ale nie jak kobieta, kt鏎a si kocha... Kiedy kocha, ale przesta.

Przykre, ale wyjdziesz z tego. On Ci poniek康 wy鈍iadczy przys逝g...

mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Stary 2020-04-06, 18:46   #24
Milagros_90
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Adrianna_8 Poka wiadomo嗆
Przykre, ale wyjdziesz z tego. On Ci poniek康 wy鈍iadczy przys逝g...

Masz na my郵i, 瞠 da mi szans na zwi您ek z kim innym b康 te na singielstwo bez frustracji zwi您anych z niespe軟ieniem w 堯磬u?
Tak w racjonalnych momentach staram si do tego podchodzi (od rozstania min窸o ju 2,5 miesi帷a, wiele przemy郵e za mn i walki o siebie). Ale czasem jednak odzywa si we mnie g這s, 瞠 on mo瞠 jest biedny, zakompleksiony, nie uwa瘸 siebie za m篹czyzn i potrzebuje pomocy. Jednak ju nic nie mog zrobi, pr鏏owa豉m, t逝maczy豉m, stara豉m si, podawa豉m sposoby rozwi您ania, wspiera豉m - odrzuci wszystko, 豉cznie ze mn.
Stary 2020-04-06, 19:49   #25
Adrianna_8
Moderator

Cytat:
Masz na my郵i, 瞠 da mi szans na zwi您ek z kim innym b康 te na singielstwo bez frustracji zwi您anych z niespe軟ieniem w 堯磬u?
Tak w racjonalnych momentach staram si do tego podchodzi (od rozstania min窸o ju 2,5 miesi帷a, wiele przemy郵e za mn i walki o siebie). Ale czasem jednak odzywa si we mnie g這s, 瞠 on mo瞠 jest biedny, zakompleksiony, nie uwa瘸 siebie za m篹czyzn i potrzebuje pomocy. Jednak ju nic nie mog zrobi, pr鏏owa豉m, t逝maczy豉m, stara豉m si, podawa豉m sposoby rozwi您ania, wspiera豉m - odrzuci wszystko, 豉cznie ze mn.
Tak, dok豉dnie to mam na my郵i.

Biedny i zakompleksiony na pewno jest, ale zrobi豉 tyle, ile mog豉. On nie jest dzieckiem, lecz doros造m m篹czyzn. Uciek przed podj璚iem najwa積iejszego kroku (zmiana leczenia, terapia u psychologa), wi璚 uwa瘸m, 瞠 wi璚ej dla niego zrobi nie mog豉. Ten zwi您ek 幢e by si dla Ciebie sko鎍zy...

Dni b璠 mija, dojdziesz do siebie i u這篡sz sobie 篡cie. Postaw siebie na pierwszym miejscu. On by na pierwszym miejscu przez DWA LATA, Ty zrezygnowa豉 z siebie i kompletnie nic to nie da這.

mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Stary 2020-04-07, 22:53   #26
Milagros_90
Wtajemniczenie

Adrianna, dzi瘯uj za opinie. Mieli鄉y 郵ub bra w tym roku. Przyj窸am o鈍iadczyny i og鏊nie by豉m go bardzo pewna, a sytuacj braku seksu uwa瘸豉m za sytuacj przej軼iowa, wymagaj帷a wyleczenia. Tylko napotka豉m op鏎 z jego strony. Wyrzucam sobie, 瞠 mo瞠 mog豉m sama i嗆 do psychologa/seksuologa i szukac pomocy jak do niego dotrzec. Boje si, 瞠 on zosta z problemem sam, bo nikt o tym nie wie, i nie podejmie leczenia. Ale nie mam ju na to wp造wu niestety jako by豉 dziewczyna

Stary 2020-04-07, 23:04   #27
Celestine_M
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 107

Cytat:
Adrianna, dzi瘯uj za opinie. Mieli鄉y 郵ub bra w tym roku. Przyj窸am o鈍iadczyny i og鏊nie by豉m go bardzo pewna, a sytuacj braku seksu uwa瘸豉m za sytuacj przej軼iowa, wymagaj帷a wyleczenia. Tylko napotka豉m op鏎 z jego strony. Wyrzucam sobie, 瞠 mo瞠 mog豉m sama i嗆 do psychologa/seksuologa i szukac pomocy jak do niego dotrzec. Boje si, 瞠 on zosta z problemem sam, bo nikt o tym nie wie, i nie podejmie leczenia. Ale nie mam ju na to wp造wu niestety jako by豉 dziewczyna

No ale to ju jego problem i to on powinien i嗆 do specjalisty, a nie ty. Doros造 jest, bez jaj, to jego dziewczyny maj 豉zi po psychologach, 瞠by potem bawi si w terapeut, czy jednak to jemu powinno zale瞠? Naprawd kobiety powinny przesta si rozczula nad doros造mi, maj帷ymi w豉sny rozum lud幟i i zacz望 my郵e o sobie.

Celestine_M jest teraz online   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2020-04-07, 23:23   #28
Aureya
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Celestine_M Poka wiadomo嗆
No ale to ju jego problem i to on powinien i嗆 do specjalisty, a nie ty. Doros造 jest, bez jaj, to jego dziewczyny maj 豉zi po psychologach, 瞠by potem bawi si w terapeut, czy jednak to jemu powinno zale瞠? Naprawd kobiety powinny przesta si rozczula nad doros造mi, maj帷ymi w豉sny rozum lud幟i i zacz望 my郵e o sobie.

Dok豉dnie jest tak jak m闚isz. Doros造 facet, kt鏎y niby chce ma鹵e雟twa, powinien wzi望 si w gar嗆 i sam szuka pomocy i co ze sob zrobi, 瞠by drugiej osobie by這 豉twiej w tym zwi您ku. Ona zrobi豉 co mog豉. Ja to samo w swoim zwi您ku, niestety oni nie zrobili NIC.

Stary 2020-04-08, 15:35   #29
Milagros_90
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Celestine_M Poka wiadomo嗆
Naprawd kobiety powinny przesta si rozczula nad doros造mi, maj帷ymi w豉sny rozum lud幟i i zacz望 my郵e o sobie.
Bardzo trudno jest to wdro篡 w 篡cie w momencie, gdy ju kochasz.
Ale oczywi軼ie masz racj, m鎩 eks powinien by sam i嗆 do lekarza, powinno mu zale瞠 na wyleczeniu, skoro chcia ze mn sp璠zi 篡cie.

Cytat:
Napisane przez Aureya Poka wiadomo嗆
Dok豉dnie jest tak jak m闚isz. Doros造 facet, kt鏎y niby chce ma鹵e雟twa, powinien wzi望 si w gar嗆 i sam szuka pomocy i co ze sob zrobi, 瞠by drugiej osobie by這 豉twiej w tym zwi您ku. Ona zrobi豉 co mog豉. Ja to samo w swoim zwi您ku, niestety oni nie zrobili NIC.
Dzi瘯i. Czyta豉m te oczywi軼ie Twoj histori. Przykre to wszystko. Przykre, 瞠 kto mo瞠 tak silnie w g這wie by na "nie", tak bardzo nie widzie szansy na rozwi您anie, 瞠 rozpadaj si zwi您ki udane na innych p豉szczyznach.
Stary 2020-04-08, 20:06   #30
Adrianna_8
Moderator

Cytat:

Psycholog powiedzia豚y Ci to samo co my - on sam musi chcie. To, 瞠 jest z tym sam, to jego wyb鏎. 安iadomy.

mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum Seks

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2020-04-09 18:24:35

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:02.