Powrót do dziewczyny - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-09-19, 16:04   #1
Marvin1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-09
Wiadomości: 1

Powrót do dziewczyny


Witam
Półtora miesiąca temu zacząłem się spotykać z 2 lata młodszą dziewczyną (sam mam 20 lat). Dosyć szybko doszło do seksu. Jakiś czas temu przypadkowo doszło do pierwszej takiej rozmowy gdzie wyszło że ona traktuje tą relację na zasadzie FWB, a ja powiedziałem jej że oczekuje wyłączności i jeśli coś zajdzie między nią a kimś innym to dla mnie będzie koniec. 3 dni temu podczas powrotu z wspólnego wyjazdu który jej zorganizowałem w ramach urodzin powiedziała że musimy się rozstać, ponieważ boi się o mój stan emocjonalny bo wie że ona się nie zakocha we mnie a czuje że z mojej strony to się może wydarzyć, poza tym ją ograniczam i nie ma chemii między nami. Wcześniej wydawało mi się że dobrze się nawzajem przy sobie czujemy, sama mi mówiła że mnie bardzo lubi, a po tym jak poznała, że z mojej strony w naszej relacji wchodzą też głębsze emocje, nabrała dystansu i straciła mną zainteresowanie. Od momentu rozstania nie kontaktowaliśmy się, ale cały czas o niej myślę. Nie mówię że chcę z nią wchodzić w poważny związek ale przywiązałem się emocjonalnie i chcę się dalej spotykać. Moje pytanie brzmi jak ponownie wzbudzić jej zainteresowanie na dalsze spotkania? Za tydzień organizuje impreze urodzinową, na którą już wcześniej byłem zaproszony, czy to dobre miejsce żebym z nią pogadał?
Marvin1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-19, 18:25   #2
Tola12345
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-02
Lokalizacja: Baden-Baden
Wiadomości: 241
Dot.: Powrót do dziewczyny

Cytat:
Napisane przez Marvin1234 Pokaż wiadomość
Witam
Półtora miesiąca temu zacząłem się spotykać z 2 lata młodszą dziewczyną (sam mam 20 lat). Dosyć szybko doszło do seksu. Jakiś czas temu przypadkowo doszło do pierwszej takiej rozmowy gdzie wyszło że ona traktuje tą relację na zasadzie FWB, a ja powiedziałem jej że oczekuje wyłączności i jeśli coś zajdzie między nią a kimś innym to dla mnie będzie koniec. 3 dni temu podczas powrotu z wspólnego wyjazdu który jej zorganizowałem w ramach urodzin powiedziała że musimy się rozstać, ponieważ boi się o mój stan emocjonalny bo wie że ona się nie zakocha we mnie a czuje że z mojej strony to się może wydarzyć, poza tym ją ograniczam i nie ma chemii między nami. Wcześniej wydawało mi się że dobrze się nawzajem przy sobie czujemy, sama mi mówiła że mnie bardzo lubi, a po tym jak poznała, że z mojej strony w naszej relacji wchodzą też głębsze emocje, nabrała dystansu i straciła mną zainteresowanie. Od momentu rozstania nie kontaktowaliśmy się, ale cały czas o niej myślę. Nie mówię że chcę z nią wchodzić w poważny związek ale przywiązałem się emocjonalnie i chcę się dalej spotykać. Moje pytanie brzmi jak ponownie wzbudzić jej zainteresowanie na dalsze spotkania? Za tydzień organizuje impreze urodzinową, na którą już wcześniej byłem zaproszony, czy to dobre miejsce żebym z nią pogadał?
Musisz się przestać oszukiwać - zależy Ci na niej i tak - chcesz z nią wejść w związek, on niestety nie. Co można zrobić by zmieniła zdanie? Absolutnie nic.
Pisze Ci to kobieta, która była kiedyś po drugiej stronie takiej 'przyjaźni' tyle że do niczego nigdy nie doszło.
Bez wzlędu na to ile jej nie kupisz kwiatków, na ile wycieczek nie weźmiesz, ile mebli poprzestawiasz w jej mieszkaniu i ile prezentów jej nie kupisz - nic tym niestety nie wskórasz. Wiem, że to jest brutalne, ale im prędzej to zrozumiesz tym lepiej.
Musisz niestety kompletnie się odciąć, przestać udawać 'przyjaciela' i przestać się przymilać i walczyć o jej uwagę i uczucie, bo naprawdę do niczego nie doprowadzi..
Poznasz kiedy dziewczynę, która zaakacpetuje Cię takim jakim jesteś i to od razu i nie będziesz musiał stawać na rzęsach by się Tobą zainteresowała.. skup się raczej na jej szukaniu, a z tą daj sobie spokój - naprawdę nic z tego nie będzie tylko zmarnowany czas, kac moralny i straty finansowe.
Tola12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-19, 18:50   #3
parallel_roads
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 1 331
Dot.: Powrót do dziewczyny

No, dobrze, ale jak już się dowiedziałeś, że ona ma inne oczekiwania niż Ty i jej powiedziałeś, że tego nie akceptujesz, to co wtedy? Dlaczego się wtedy nie rozeszliście tylko dalej w to brnęliście wiedząc, że macie zupełnie inne oczekiwania? I dlaczego robisz znowu to samo, mimo że wiesz, że ona traktuje Ciebie jako darmowego żigolaka to chcesz z nią dalej ten seks uprawiać i dalej tkwić w tym friend zonie? Na własne życzenie robisz sobie krzywdę zamiast jak najszybciej się od niej odciąć
parallel_roads jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-19, 19:47   #4
Mad_Max
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1 844
Dot.: Powrót do dziewczyny

Po co chcesz być z kimś, kto nie chce być z Tobą? Masochista?
Mad_Max jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-21, 17:39   #5
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Powrót do dziewczyny

Dziewczyna spotykała się z tobą na seks. Stwierdziła, że już nie chce. O jakim powrocie ty mówisz?
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-21 18:39:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:57.