zakupy na Coastal Scents - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-09, 18:22   #1
kolory
Rozeznanie
 
Avatar kolory
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 630

zakupy na Coastal Scents


Czy któraś z Was już tam kupowała?

Ja mam dużą ochotę na ich pędzle. Są bardzo tanie, ale na youtube mają dobrą opinię.
Jak sądzicie?

Poza tym ta paletka też jest ciekawa dla oka http://www.coastalscents.com/cfwebst...al-palette.cfm

no to pozdrawiam
kolory jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-09, 18:30   #2
kolory
Rozeznanie
 
Avatar kolory
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 630
Dot.: zakupy na Coastal Scents

a, tutaj znalazłam już nie tak pochlebną opinię dla ich pędzli.

http://www.youtube.com/watch?v=OcII9...eature=related

Porównanie MAC, Everyday minerals i Coastal Scents.
MAC wiadomo najlepsze a CS przegrywają z EM.
kolory jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-09, 19:43   #3
madzikUK
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 866
GG do madzikUK
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez kolory Pokaż wiadomość
a, tutaj znalazłam już nie tak pochlebną opinię dla ich pędzli.

http://www.youtube.com/watch?v=OcII9...eature=related

Porównanie MAC, Everyday minerals i Coastal Scents.
MAC wiadomo najlepsze a CS przegrywają z EM.
dziewczyna na filmie nie zachwyca sie rozowym pedzel z coastal. jest tez wersja czarna i ta wersja ma lepsze recenzje- nawet jesli poczyatcie recenzje na stronie coastal.

ja zamawialam 2 pedzle z coastal i grzebyk do rzes. http://www.coastalscents.com/cfwebst...ling-brush.cfm
pedzel jest ok. nie mam porownania z mac niestety wiec nie moge sie wypowiedziec w kwestii lepszy-gorszy, ale pedzel jest mieciutki, niestety wypadaja wlosy (czekam az wypadna te ktore maja) i co najbardziej mnie denerwuje jest mega dluga raczka. nie mam pojecia czemu to ma sluzyc, ale jak trzymam lusterko w dloni pedzel non stop obija sie o lusterko. aktualnie uzywam tego pedzelka do rozu, bardzo delikatnie naklada kolor przez co latwiej kontrolowac insensywnosc.

http://www.coastalscents.com/cfwebst...-eye-brush.cfm
co do tego pedzla mam jakies mieszane uczucia. robi co do niego nalezy ale jak dla mnie to jest troche za duzy i zamiast tylko w zalamanie powieki, cien naklada sie na pol powieki moze to tylko moja dziwna technika. wiec w zalamaniu nakladam innym pedzlem a tym tylko rozcieram- nie mozna zbyt mocno trzec, bo cien sie sciera za bardzo. w porownaniu ze smashboxem niestety wypada na niekorzysc coastal'a.
http://www.coastalscents.com/cfwebst...ining-comb.cfm
z grzebyka jestem najbardziej zadowolona:ju pi:. ma cieniutkie metalowe igielki i fantastycznie rozdziela rzesy. trzeba tylko uwazac, bo mozna w oko sobie wsadzic a to boli zapewniam
__________________
02.02.2010 urodzilo sie najwieksze szczescie mojego zycia-Natalia:
http://picasaweb.google.co.uk/stanczak.magdalena/Natalia#
madzikUK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-09, 20:16   #4
martagda
Rozeznanie
 
Avatar martagda
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 537
GG do martagda
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Ja miałam ochotę zakupić na Coastal Scents 88 Palette, ale nie ta Ultrashimmer tylko tradycyjną.
Czy ktoś może ją zakupił? Jak z dostawą? Jak paletka się sprawuje?
martagda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-10, 00:54   #5
ananke_2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 756
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Ja zamowilam 27go wrzesnia, jeszcze czekam. Zamowilam palete i mnostwo pedzli. Dam znac jak paczka dojdzie do mnie, mam nadzieje, ze juz niedlugo i w calosci.
__________________

ananke_2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-10, 19:17   #6
martagda
Rozeznanie
 
Avatar martagda
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 537
GG do martagda
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Daj znać, daj, bo jestem baaaaardzo ciekawa
martagda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-10, 19:26   #7
kolory
Rozeznanie
 
Avatar kolory
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 630
Dot.: zakupy na Coastal Scents

i ja też ciekawa jestem
kolory jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-11, 13:51   #8
santos
Zakorzenienie
 
Avatar santos
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: skad wracali Litwini ?
Wiadomości: 4 631
GG do santos
Dot.: zakupy na Coastal Scents

tez sie zainteresowalam tymi kosmetykami
czekam na recenzje
santos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-21, 00:05   #9
kolory
Rozeznanie
 
Avatar kolory
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 630
Dot.: zakupy na Coastal Scents

i jak dziewczynki, czy któraś już bawi się cieniami albo pędzlami CS ?

Ja jeszcze nie zamawiałam..

kolory jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-21, 00:18   #10
ananke_2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 756
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Ja zostalam uraczona laurka z urzedu celnego :-( Musze sie jutro pofatygowac na poczte i doplacic kilkanascie euro, ale wreszcie paleta bedzie moja. Mam tylko nadzieje, ze w calosci.
__________________

ananke_2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-21, 19:10   #11
Kitexx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 35
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Jest jakaś szansa, żeby wiedział ktoś ile może kosztować wysyłka do Polski palety 88 kolorów i kilku pędzli? Dokładnie rzecz biorąc do Białegostoku. Planuję właśnie je kupić, ale potencjalne koszty wysyłki odrobinę mnie zniechęcają...
Kitexx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-21, 22:38   #12
santos
Zakorzenienie
 
Avatar santos
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: skad wracali Litwini ?
Wiadomości: 4 631
GG do santos
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Kitexx - pewnie podobnie jak to UK - 20$
santos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-21, 23:17   #13
kolory
Rozeznanie
 
Avatar kolory
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 630
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez Kitexx Pokaż wiadomość
Jest jakaś szansa, żeby wiedział ktoś ile może kosztować wysyłka do Polski palety 88 kolorów i kilku pędzli? Dokładnie rzecz biorąc do Białegostoku. Planuję właśnie je kupić, ale potencjalne koszty wysyłki odrobinę mnie zniechęcają...
powrzucaj do koszyka to co Cię interesuję, wybierz rodzaj przesyłki (na tej liście co się rozwija to International tam gdzieś po środku jest ) i pokażą się koszty wysyłki.

pozdr
kolory jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-28, 11:19   #14
santos
Zakorzenienie
 
Avatar santos
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: skad wracali Litwini ?
Wiadomości: 4 631
GG do santos
Dot.: zakupy na Coastal Scents

TADADADAAAAM!!

Dzis dotarly do mnie moje pedzle i paleta cieni Coastal Scents!!!! Na razie zdazylam tylko obmacac paletke - faktycznie cienie przyjemne - napigmentowane, kremowe
Bede testowac na oku i dam znac jak wrazenia
santos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-28, 17:24   #15
kolory
Rozeznanie
 
Avatar kolory
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 630
Dot.: zakupy na Coastal Scents

czekamy, czekamy i koniecznie opisz pędzle ( jak możesz to porównaj z tymi z sephory )

pozdr
kolory jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-28, 21:05   #16
santos
Zakorzenienie
 
Avatar santos
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: skad wracali Litwini ?
Wiadomości: 4 631
GG do santos
Dot.: zakupy na Coastal Scents

A wiec tak, bociana dziobal szpak....

CIENIE

Zamowilam palete Shimmer czyli blyszczaca. Obawialam sie troche, ze polysk bedze ordynarny, z duzymi drobinkami, ale tak nie jest. Kolory sa piekne - jak widac na forkach, obawialam sie tez troche, ze beda plaski, tj nie beda sie mienic, jak np Inglot. Z tym tez nie ma problemu, jest np piekny bez, ktory mieni sie na fioletowawo. Dobrze sie mieszaja ze soba, mozna stopniowac intensywnosc.
Cienie sa bardzo dobrze napigmentowane, daja ladne kolory na powieke. Trzymaja sie dobrze - chyba- zawsze uzywam bazy, bez tego i Dior mi sie roluje. Z baza BeneFitu trzymaja sie od rana do teraz bez zmian czy plowienia. Generalnie kolorystyke, polysk i trwalosc porowywalna z INGLOTem, nawet lepsza, bo nie plowieja.
Jedyny minus jaki zauwazylam, to osyppywanie sie. Cienie maja taka bardzo pudrowa konsystence, przy nabieraniu na pedzel zachowuja sie jak niemal sypkie cienie. Ja nie mam wprawy z nakladaniem sypkich cieni i zawsze mi sie osypuja. Jestem prawie pewna, ze i w tym przypadku wina lezy po mojej stronie, a nie po stronie cieni.
Generalnie moge polecic, zwlaszcza tym, ktorzy chca poeksperymentowac z kolorami. Ja kupilam, zeby przetestowac jakie kolory lubie, jakie mi pasuja i potrenowac rozne makijaze. Troche zaluje, ze kupilam 88 Shimmer, a nie MAtt (w kotrej czesc tez jest blyszczaca) albo najlepiej 78 z rozami - ta moim, zdaniem, jest najfanjiejsza. Moze jeszcze sie skusze.
Dostalam tez w gratisie cien (chyba mineralny) Gold Dust. Wyglada przyjemnie, ale na razie specjanie nie testowalam. Opowiem pozniej

PEDZLE:

Tu uczucia mam bardziej mieszane. Zamowilam 5 pedzli w tym 1 dwustronny. Po pierwsze Italian Budger Blender nie wyglada tak jak na zdjeciu - tj ma inny ksztalt. Ale to juz mniej wazne, bo oba Budgery (Italian Badger Chisel Fluff Brush, i Itallan Badger Blender) sa bardzo przyjemnem miekkie, dobre do rozcierania (do tego maja sluzyc). Pointed crease duet - bardzo fajny, zwlaszcza czarna strona - milusia, nie za sztywna nie za mieka, niestety druga strona jest nieco gorsza -ok ale zadny oh ah. Detail mini brush jest bardzo wygodny, calkiem calkiem, moglby byc nieco mniej sztywny, ale ok. Pedzel do eyelinera jest znoscy, ale tutaj zadna rewelacja, niestety. Wypadania wlosa nie zauwazylam, a wytarmosilam je troche. Generalnie nie jest to jakies badziewie, mozna spokojnie uzywac, calkiem przyjemne, ale zadna rewelacja. INGLOT chyba lepszy. Napewno warto zamowic przy zamawianiu cieni, bo sa taniutkie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Photo 4 13-05-26.jpg (57,3 KB, 1001 załadowań)
santos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-28, 21:45   #17
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: zakupy na Coastal Scents

No proszę właśnie wczoraj oglądałam zakupy jednej z moich ulubionych dziewczyn wykonujących makijaże na youtubie, która prezentowała swoje nowe nabytki i całkiem pozytywnie się o nich wyrażała
http://pl.youtube.com/watch?v=vglLn4GiShY
http://pl.youtube.com/watch?v=Z1NlA7--ADs
i zastanawiałam się, czy w ogóle u nas ktoś o nich słyszał, a okazuje się, że nie tylko słyszał, ale już niektóre z Was mają je w posiadaniu.
Santos - paleta rewelacyjna, a czy jest szansa, abyś wykonała jakiś makijaż tymi cieniami? Albo chociaż na ręku pomazała kilkoma kolorami? Chętnie bym zobaczyła te kolory w dziennym świetle.
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-28, 21:48   #18
kolory
Rozeznanie
 
Avatar kolory
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 630
Dot.: zakupy na Coastal Scents

dobra recenzja, ja za jakiś czas też się zdecyduję na cienie na pewno+ nową paletkę matową do modelowania twarzy + parę pędzli. Poczekam aż dolar pójdzie w dół, obym się doczekała

pozdrawiam
kolory jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-28, 21:52   #19
santos
Zakorzenienie
 
Avatar santos
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: skad wracali Litwini ?
Wiadomości: 4 631
GG do santos
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
No proszę właśnie wczoraj oglądałam zakupy jednej z moich ulubionych dziewczyn wykonujących makijaże na youtubie, która prezentowała swoje nowe nabytki i całkiem pozytywnie się o nich wyrażała
http://pl.youtube.com/watch?v=vglLn4GiShY
http://pl.youtube.com/watch?v=Z1NlA7--ADs
i zastanawiałam się, czy w ogóle u nas ktoś o nich słyszał, a okazuje się, że nie tylko słyszał, ale już niektóre z Was mają je w posiadaniu.
Santos - paleta rewelacyjna, a czy jest szansa, abyś wykonała jakiś makijaż tymi cieniami? Albo chociaż na ręku pomazała kilkoma kolorami? Chętnie bym zobaczyła te kolory w dziennym świetle.
Widzialam na youtubie te wszystkie opinie, one mnie zachecily. Ale teraz zaluje, ze nie zamowilam tej paletki z rozami, naprawe mysle, ze bylaby znacznie bardziej przydatna. Ale ta tez fajna.

Makijaz moge wykonac - powiedzmy bede jej uzywac codziennie i wklejac foty. Jeden problem jest taki, ze mam kiepski aparat - tj kamerke w kompie i kiepskie swiatlo. Ale moze cos tam zobaczycie.
santos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-28, 22:16   #20
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: zakupy na Coastal Scents

http://pl.youtube.com/watch?v=Aywf_hB-uzY
tutaj dziewczyna fajnie pokazuje te paletki wiec mozna im sie przyjrzec
ja sie zastanawiam nad ta blyszczaca i matem ta z rozami nie podoba mi sie zbytnio
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-28, 22:46   #21
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez santos Pokaż wiadomość
Widzialam na youtubie te wszystkie opinie, one mnie zachecily. Ale teraz zaluje, ze nie zamowilam tej paletki z rozami, naprawe mysle, ze bylaby znacznie bardziej przydatna. Ale ta tez fajna.

Makijaz moge wykonac - powiedzmy bede jej uzywac codziennie i wklejac foty. Jeden problem jest taki, ze mam kiepski aparat - tj kamerke w kompie i kiepskie swiatlo. Ale moze cos tam zobaczycie.
Super. Bardzo Ci dziękuję. Przyznam, iż mnie kusi ta paletka z różami, ewentualnie Shadow Neutral Palette, ale niestety, nie posiadam karty, którą mogłabym zapłacić Gdyby ktoś organizował jakieś zbiorcze zakupy z Costal Scents, to ja chętnie się podłączę
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-28, 23:17   #22
santos
Zakorzenienie
 
Avatar santos
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: skad wracali Litwini ?
Wiadomości: 4 631
GG do santos
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Super. Bardzo Ci dziękuję. Przyznam, iż mnie kusi ta paletka z różami, ewentualnie Shadow Neutral Palette, ale niestety, nie posiadam karty, którą mogłabym zapłacić Gdyby ktoś organizował jakieś zbiorcze zakupy z Costal Scents, to ja chętnie się podłączę
Ja ci tu nie pomoge, bo mieszkam w Szkocji. Moze zmolestuj jakas kolezanke na okolicznosc zamawiania z CS?
santos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-29, 18:44   #23
santos
Zakorzenienie
 
Avatar santos
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: skad wracali Litwini ?
Wiadomości: 4 631
GG do santos
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Specjalnie dla cathy . Dzis mialam ochote na bardziej delikatny/naturalny makijaz wiec nie widac zbytnio intensywnosci kolorow, ale za to maznelam probki na rece. Przepraszam za jakos zdjec, ale jak ostrzegalam, tak to juz jest z tym swiatlem w Szkocji i moim kompem. Cos mi sie dzis "wazyly" te cienie na powiece, nie czepialy sie itd. To chyba wina bazy BeneFitu, w ogole ona sie jakos nie wciera w moja skore, robi smugi itd, a moze to krem? W kazdym razie widac to na fotach, ale to chyba nie cienie, bo wczoraj nie mialam tego problemu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Photo 10.jpg (16,9 KB, 240 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Photo 11.jpg (29,0 KB, 264 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Photo 14.jpg (24,8 KB, 313 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Photo 16.jpg (15,8 KB, 249 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Photo 17.jpg (24,9 KB, 206 załadowań)
santos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-29, 18:50   #24
kolory
Rozeznanie
 
Avatar kolory
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 630
Dot.: zakupy na Coastal Scents

ale masz ładne orzechowe oczy A cienie wydają się dosyć intensywne na ręce, fajnie

pozdrawiam
kolory jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-29, 18:56   #25
santos
Zakorzenienie
 
Avatar santos
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: skad wracali Litwini ?
Wiadomości: 4 631
GG do santos
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez kolory Pokaż wiadomość
ale masz ładne orzechowe oczy A cienie wydają się dosyć intensywne na ręce, fajnie

pozdrawiam
Dzieki . Cienie napewno sa intensywne, mimo marniawej jakosci zdjec widac, ze kolory sa nasycone. Napigmentowania napewno nie da sie im odmowic. AAA i kolory roznia sie od siebie. Nie jest tak, ze mamy 15 zieleni, ktore w sumie sa prawie identyczne. Rozna sie odcieniem widocznie, czasem roznia sie polyskiem - jedne polyskuja na inny kolor, inne nie itd.
santos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-29, 19:42   #26
kolory
Rozeznanie
 
Avatar kolory
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 630
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez santos Pokaż wiadomość
Dzieki . Cienie napewno sa intensywne, mimo marniawej jakosci zdjec widac, ze kolory sa nasycone. Napigmentowania napewno nie da sie im odmowic. AAA i kolory roznia sie od siebie. Nie jest tak, ze mamy 15 zieleni, ktore w sumie sa prawie identyczne. Rozna sie odcieniem widocznie, czasem roznia sie polyskiem - jedne polyskuja na inny kolor, inne nie itd.

no to GIT
kolory jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-30, 00:00   #27
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez santos Pokaż wiadomość
Specjalnie dla cathy . Dzis mialam ochote na bardziej delikatny/naturalny makijaz wiec nie widac zbytnio intensywnosci kolorow, ale za to maznelam probki na rece. Przepraszam za jakos zdjec, ale jak ostrzegalam, tak to juz jest z tym swiatlem w Szkocji i moim kompem. Cos mi sie dzis "wazyly" te cienie na powiece, nie czepialy sie itd. To chyba wina bazy BeneFitu, w ogole ona sie jakos nie wciera w moja skore, robi smugi itd, a moze to krem? W kazdym razie widac to na fotach, ale to chyba nie cienie, bo wczoraj nie mialam tego problemu.
Dziękuję Ci bardzo
Rzeczywiście fotki średniej jakości, ale mam bujną wyobraźnię, więc sobie wyobraziłam, jak to wygląda na żywo
Próbki na ręku wyglądają zachęcająco, dlatego też czekam na kolejne makijaże wykonane paletką. Światłem i aparatem się nie przejmuj. To, czego nie będzie widać- dopowiem sobie
A jak z trwałością tych cieni? Kolory trwają i trwają, czy znikają bez śladu po całym dniu ?
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-30, 13:43   #28
santos
Zakorzenienie
 
Avatar santos
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: skad wracali Litwini ?
Wiadomości: 4 631
GG do santos
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Dziękuję Ci bardzo
Rzeczywiście fotki średniej jakości, ale mam bujną wyobraźnię, więc sobie wyobraziłam, jak to wygląda na żywo
Próbki na ręku wyglądają zachęcająco, dlatego też czekam na kolejne makijaże wykonane paletką. Światłem i aparatem się nie przejmuj. To, czego nie będzie widać- dopowiem sobie
A jak z trwałością tych cieni? Kolory trwają i trwają, czy znikają bez śladu po całym dniu ?
Prosze
Ja zawsze uzywam bazy, bez bazy i Dior mi sie roluje w zalamaniu. Probowalam na BeneFit, ale ta baza jakos nie chce sie zgrac z moja skora. Dzisiejsiaj uzylam baze Urban Decay i jest bardzo dobrze, ale baza UD jest zdecydowanie najlepsza baza, tylko bardzo trudna w obyciu. Na bazie cienie trzymaja sie caly dzien bez plowienia i rolowania. Jak bez bazy - nie mam pojecia.

Dzis zrobilam troche bardziej kolorowy makijaz:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Photo 18.jpg (23,0 KB, 121 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Photo 19.jpg (28,9 KB, 117 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Photo 20.jpg (21,3 KB, 147 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Photo 21.jpg (28,0 KB, 115 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Photo 22.jpg (27,9 KB, 140 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Photo 26.jpg (33,1 KB, 121 załadowań)
santos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-30, 13:45   #29
santos
Zakorzenienie
 
Avatar santos
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: skad wracali Litwini ?
Wiadomości: 4 631
GG do santos
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cd...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Photo 27.jpg (32,4 KB, 79 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Photo 25.jpg (23,9 KB, 74 załadowań)
santos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-30, 22:12   #30
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Coraz bardziej kusi mnie ta paletka Pójdę z torbami przez Wizaż
Dziękuję Ci ślicznie za kolejne zdjęcia Widzę to, co chciałam widzieć A jest szansa na jakieś zielenie, fiolety? Ja wiem, że marudzę strasznie i nie każdy musi się malować w takich barwach, ale właśnie te kolorki mnie najbardziej kuszą ..
Co do bazy Urban Decay... To niesprawiedliwe, że nie ma jej u nas. Ja już bym chyba nawet była w stanie zapłacić nawet 10 razy tyle, ile kosztuje w cywilizowanym świecie, byle tylko ją dorwać... Tyle się o niej naczytałam i nasłuchałam na youtubie, a nie ma gdzie jej kupić.. Cóż, pewnie w końcu będę musiała zdobyć kartę i będę sobie sama robiła zakupy w miejscach bardziej normalnych niż nasz kochany kraj
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:00.