Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-04-04, 22:50   #61
Sheena_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 860
GG do Sheena_
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Czy te podróże poślubne zawsze były takie krótkie?? Ile oni tam byli, z dwa dni?

Poza tym muszę powiedzieć że Wojtek bez okularów wygląda o wiele lepiej

Oliwia i Łukasz jak dla mnie wydaje się że czują się że sobą swobodnie i mają podobne poczucie humoru

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sheena_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-05, 02:16   #62
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez CauseImHappy Pokaż wiadomość
Coraz mniej mi się Łukasz podoba :/ zna dziewczynę trzy sekundy, ale już te oblesne żarty puszcza, blee

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oliwia i Łukasz
Ja to odniosłam wrażenie, że to Oliwia te żarty prowokuje. I że to ona zaczęła iść w stronę podtekstów. A on widzi, co ją bawi, jakie ma poczucie humoru, no i potraktował to jako punkt wyjścia, no od czegoś trzeba zaczynać rozmowy, żeby się poznać.

Na poprzednim odcinku to jeszcze myślałam, że to faktycznie takie ot żarty... Ale w tym najnowszym odcinku według mnie Oliwia wychodzi na taką niedojrzałą dziewczynę i dużo jej tekstów jest nie na miejscu. Ok, jeden taki tekst może rozmieszyć, ale ich nagromadzenie staje się męczące (jak żartowała do niego tekstami jak do bobasa). A wydawała się taka dojrzała jak na swój wiek, bo pracę ma poukładaną, mieszka bez rodziców, radzi sobie... W pierwszych odcinkach jak rozmawiała z ekspertami wydawała się zupełnie inna.

Joanna i Adam
Ten Adam to ma u mnie minusa, jak zaczął mówić o tych swoich wymaganiach z ankiety, że on to napisał o młodszej żonie, do 26 lat... No tak, koncert życzeń najleoiej z tego zrobić. I narzekał na to, że miała być młodsza, a jest starsza żona. Tak jakby ten 1 rok różnicy między nimi to jakaś przepaść była.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-05, 08:37   #63
Zorzoli
Zakorzenienie
 
Avatar Zorzoli
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3 214
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

no rok różnicy nie robi ale jak on chiał DO 26 a dostał 31 no to już conajmniej 5 lat za duzo dla niego... ehhh te wymaganie, już mógł to przemilczeć. Asi na pewno nie jest miło teraz to oglądać.
__________________
Nikogo niestety nie zmusisz do miłości ale zawsze możesz zamknąć wybranka w piwnicy i trzymać tam dopóki nie rozwinie się u niego syndrom sztokholmski. 🙃

https://www.suwaczek.pl/cache/cadbaa1cc7.png
Zorzoli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-05, 12:06   #64
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez Zorzoli Pokaż wiadomość
no rok różnicy nie robi ale jak on chiał DO 26 a dostał 31 no to już conajmniej 5 lat za duzo dla niego... ehhh te wymaganie, już mógł to przemilczeć. Asi na pewno nie jest miło teraz to oglądać.
Z drugiej strony wiecie jak to montują i na siłę szukają dramy. Najpierw dali mu partię niezgodną z jego oczekiwaniami, a potem pewnie specjalnie zadają o to pytanie i drążą temat i wymuszają takie głupie narzekania Myślę, że tu może chodzić o coś innego=Adam chciał pewnie wesołą dziewczynę na luzie (nie sztywną bibliotekarkę, starszą od niego), z która będzie mógł pożartować i potańczyć, a dostał poważną i dość zasadniczą kobietę w typie właśnie stereotypowej "bibliotekarki"/urzędniczki. Jej wygląd chyba mu w miarę pasował, więc gdyby okazała się wesoła i spontaniczna to myślę, że nie miałby problemu z jej wiekiem. Niedobrana para po prostu, sprzecznie z ich oczekiwaniami i osobowościami.
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-05, 12:19   #65
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez Markowianka Pokaż wiadomość
Z drugiej strony wiecie jak to montują i na siłę szukają dramy. Najpierw dali mu partię niezgodną z jego oczekiwaniami, a potem pewnie specjalnie zadają o to pytanie i drążą temat i wymuszają takie głupie narzekania Myślę, że tu może chodzić o coś innego=Adam chciał pewnie wesołą dziewczynę na luzie (nie sztywną bibliotekarkę, starszą od niego), z która będzie mógł pożartować i potańczyć, a dostał poważną i dość zasadniczą kobietę w typie właśnie stereotypowej "bibliotekarki"/urzędniczki. Jej wygląd chyba mu w miarę pasował, więc gdyby okazała się wesoła i spontaniczna to myślę, że nie miałby problemu z jej wiekiem. Niedobrana para po prostu, sprzecznie z ich oczekiwaniami i osobowościami.
Też tak sądzę, że ich po prostu nie dobrali i trochę zmontowali te jego wypowiedzi, pewnie zadali mu konkretne pytanie i już, choć wypadło to wszystko źle.
Nie są dopasowani; szukają czegoś innego.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-05, 12:33   #66
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Też tak sądzę, że ich po prostu nie dobrali i trochę zmontowali te jego wypowiedzi, pewnie zadali mu konkretne pytanie i już, choć wypadło to wszystko źle.
Nie są dopasowani; szukają czegoś innego.
Na innych etapach są i może i szukają tego samego, ale z inną osobą. Oboje są nieśmiali i zestresowani, a to im nie pomaga.
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-05, 17:22   #67
patisia123
Zakorzenienie
 
Avatar patisia123
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 742
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Ja trochę nie widzę Asi w tym eksperymencie. Jest dosyć nieśmiała, nie potrafi się otworzyć i jak sama powiedziała woli powiedzieć NIE i mieć spokój niż się przełamać i spróbować czegoś nowego. Nie wiem jakiego musieliby dobrać jej faceta by to wypaliło. Chociaż Adama jej współczuję, widać, że oni się sobie nie podobają. Nawet się nie dotykają za rękę jak inne pary. Zero chemii

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
patisia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-04-05, 21:12   #68
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez patisia123 Pokaż wiadomość
Ja trochę nie widzę Asi w tym eksperymencie. Jest dosyć nieśmiała, nie potrafi się otworzyć i jak sama powiedziała woli powiedzieć NIE i mieć spokój niż się przełamać i spróbować czegoś nowego. Nie wiem jakiego musieliby dobrać jej faceta by to wypaliło. Chociaż Adama jej współczuję, widać, że oni się sobie nie podobają. Nawet się nie dotykają za rękę jak inne pary. Zero chemii

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nom. Z drugiej strony to obcy sobie ludzie. Nie każda para, która znała się przed pierwszą randką, od razu chodzi za rękę, a co dopiero tutaj. Oni się znają jeden, dosłownie JEDEN dzień Typy introwertyczne mają naprawdę pod górę w takich sytuacjach. Nie wiem jak to jest np. na randkach z Tindera, bo nie korzystałam, ale to pewnie coś w tym typie...

---------- Dopisano o 21:12 ---------- Poprzedni post napisano o 19:59 ----------

Wydaje mi się, że Asia poważniej wygląda od Adama.
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-05, 21:26   #69
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez Markowianka Pokaż wiadomość
Nom. Z drugiej strony to obcy sobie ludzie. Nie każda para, która znała się przed pierwszą randką, od razu chodzi za rękę, a co dopiero tutaj. Oni się znają jeden, dosłownie JEDEN dzień Typy introwertyczne mają naprawdę pod górę w takich sytuacjach. Nie wiem jak to jest np. na randkach z Tindera, bo nie korzystałam, ale to pewnie coś w tym typie...

---------- Dopisano o 21:12 ---------- Poprzedni post napisano o 19:59 ----------

Wydaje mi się, że Asia poważniej wygląda od Adama.
Dokładnie. Mnie bardziej dziwią pocałunki w usta na weselu Agnieszki i Wojtka, oni się znali raptem pare godzin. I to nie takie zwykle cmok to było.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-05, 21:32   #70
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez edyta508 Pokaż wiadomość
Dokładnie. Mnie bardziej dziwią pocałunki w usta na weselu Agnieszki i Wojtka, oni się znali raptem pare godzin. I to nie takie zwykle cmok to było.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Niegotowi na to byli i chyba średnio im to smakowało, po minach bło widać
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-06, 11:15   #71
hawananana
Wtajemniczenie
 
Avatar hawananana
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 330
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Dla mnie Asia jest bardzo powazna, smieje sie tak na sile, jest strasznie stonowana i moim zdaniem wogole nie pasuje do Adama, co ci eksperci sobie mysleli?
Dziwi mnie tez, ze doslownie kazdy jezdzi po Adamie, wg mnie jest normalny. Chce ta Asie troche rozruszac, ale cos czuje, ze sie nie uda bo w nastepnym odcinku byla zapowiedz jej placzu.
Ta para wg mnie jest skazana na porazke
hawananana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-04-06, 15:09   #72
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez hawananana Pokaż wiadomość
Dla mnie Asia jest bardzo powazna, smieje sie tak na sile, jest strasznie stonowana i moim zdaniem wogole nie pasuje do Adama, co ci eksperci sobie mysleli?
Dziwi mnie tez, ze doslownie kazdy jezdzi po Adamie, wg mnie jest normalny. Chce ta Asie troche rozruszac, ale cos czuje, ze sie nie uda bo w nastepnym odcinku byla zapowiedz jej placzu.
Ta para wg mnie jest skazana na porazke
No dokładnie, nie ma tu jednej osoby winnej
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-06, 20:57   #73
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez edyta508 Pokaż wiadomość
Dokładnie. Mnie bardziej dziwią pocałunki w usta na weselu Agnieszki i Wojtka, oni się znali raptem pare godzin. I to nie takie zwykle cmok to było.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tu raczej trochę zadziałała presja wstawionych gości i nachalne Gorzko gorzko ;-)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-06, 20:58   #74
pati100larz
Majsterkowicz
 
Avatar pati100larz
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 452
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Asia i Adam - przecież ta para z góry jest skazana na porażkę. Tak różne charaktery wzięli do programu chyba tylko i wyłącznie po to, żeby było show i drama.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
mój decoupage
pati100larz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-07, 22:41   #75
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Ale co takiego złego w tych pocałunkach na weselu, nawet na całość ? Większość par takie miała, nie chcę mi się oczywiście oglądać poprzednich odcinków w celu analizowania, ale np. Jacek i Natalia czy Ania i Grzesix na pewno. W końcu to alkohol, mnóstwo emocji dochodzi, stres i człowiek reaguje czasami zbyt entuzjastycznie zapewne.

Asi też nie odbieram jako jakiejś strasznej sztywniary. Że co, że nie chciała iść na imprezę w nocy ? Po prostu jest raczej taka "classy", ale fakt faktem, że z Adamem szukają czegoś innego, jemu by się przydała jakaś imprezowiczka, jej facet raczej już poważny, bo ona widać, że jest bardzo gotowa na relację. Mosak raz przynajmniej coś sensownego powiedział - ona jest jak osoba w relacji, ale tego faceta nie ma na chwilę obecną. Jest przede wszystkim otwarta; czy odpowiedzi są zmontowane, czy nie, to on jednak wyraził swoje niezadowolenie w jakiś sposób, a ona - choć zakładam, że jej ideał jest inny - to pozostaje otwarta. Ma naprawdę super podejście do tego eksperymentu i jeśli ci cali eksperci dobraliby jej choć trochę bardziej odpowiedniego faceta, to założę się, żeby przetrwała jej para. A tak to niestety wątpię i w sumie - mimo że nie uważam, że Adam nie jest jakiś najgorszy - to sądzę, że ona zasługuje na trochę więcej uwagi, adoracji, zaangażowania i po prostu na mężczyznę na innym etapie.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-08, 00:51   #76
coockie87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 7
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Ja wlasnie nie rozumiem tego krytykowania Asi bo moim zdaniem fajna dziewczyna w ogóle w tej edycji wszyscy są fajni. Adam też wydaje mi się spoko, trochę nie ociosany taki, może to Asia go uspokoi A on ja rozrusza tak jak u Krzyśka i rudej wydaje mi się że jakby dostał imprezowiczke to mogliby popłynąć w pijanstwie i imprezach A tak może Asia to będzie stopować . poza tym może on jest zwyczajnie nieśmiały i żeby to przełamać musi się napić? To jednak bardzo nie typowa sytuacja. W ogóle w tej edycji wzięli ludzi ogarniętych finansowo i właśnie Asia i Adam oboje się chwalili własnymi mieszkaniami tj też dobry znak, chyba po tym akademiku zaczęli patrzeć na warunki mieszkaniowe
coockie87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-08, 07:27   #77
kasiarzynaa
Zakorzenienie
 
Avatar kasiarzynaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 852
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez coockie87 Pokaż wiadomość
Ja wlasnie nie rozumiem tego krytykowania Asi bo moim zdaniem fajna dziewczyna w ogóle w tej edycji wszyscy są fajni. Adam też wydaje mi się spoko, trochę nie ociosany taki, może to Asia go uspokoi A on ja rozrusza tak jak u Krzyśka i rudej wydaje mi się że jakby dostał imprezowiczke to mogliby popłynąć w pijanstwie i imprezach A tak może Asia to będzie stopować . poza tym może on jest zwyczajnie nieśmiały i żeby to przełamać musi się napić? To jednak bardzo nie typowa sytuacja. W ogóle w tej edycji wzięli ludzi ogarniętych finansowo i właśnie Asia i Adam oboje się chwalili własnymi mieszkaniami tj też dobry znak, chyba po tym akademiku zaczęli patrzeć na warunki mieszkaniowe
Jestem podobnego zdania czasem często na pozór totalnie różne osoby tworzą wieloletnie związki. Ja z moim TŻ jesteśmy tego przykładem
__________________


Butomaniaczka
kasiarzynaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-08, 08:15   #78
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez coockie87 Pokaż wiadomość
Ja wlasnie nie rozumiem tego krytykowania Asi bo moim zdaniem fajna dziewczyna w ogóle w tej edycji wszyscy są fajni. Adam też wydaje mi się spoko, trochę nie ociosany taki, może to Asia go uspokoi A on ja rozrusza tak jak u Krzyśka i rudej wydaje mi się że jakby dostał imprezowiczke to mogliby popłynąć w pijanstwie i imprezach A tak może Asia to będzie stopować . poza tym może on jest zwyczajnie nieśmiały i żeby to przełamać musi się napić? To jednak bardzo nie typowa sytuacja. W ogóle w tej edycji wzięli ludzi ogarniętych finansowo i właśnie Asia i Adam oboje się chwalili własnymi mieszkaniami tj też dobry znak, chyba po tym akademiku zaczęli patrzeć na warunki mieszkaniowe
Krytyka jest raczej odnośnie złego dobrania. Oliwka rządzi Łukaszem, Asia jest zbyt sztywna dla Adama i na odwrót - Łukasz to maminsynek bez własnego zdania i pewności siebie, Adam to nieśmiały chłopaczek, do tego imprezowicz. Każda z tych osób w innej parze mogłaby pokazać maks swoich plusów Jednak nie skreślam póki co żadnej pary, wszystko wyjdzie na wspólnym mieszkaniu
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-08, 09:14   #79
agravvka
Zadomowienie
 
Avatar agravvka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 117
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Plus do tego trzeba brać poprawkę na montaż. Cześć zachowań mogła zostać specjalnie wycieta, doklejona, wyrwana z kontekstu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


" Lubię, gdy na mnie patrzysz i udajesz, że tego nie robisz."

agravvka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-04-08, 10:05   #80
kasiarzynaa
Zakorzenienie
 
Avatar kasiarzynaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 852
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez agravvka Pokaż wiadomość
Plus do tego trzeba brać poprawkę na montaż. Cześć zachowań mogła zostać specjalnie wycieta, doklejona, wyrwana z kontekstu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oj tak montażem można nieźle manipulować.
__________________


Butomaniaczka
kasiarzynaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-08, 10:50   #81
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez kasiarzynaa Pokaż wiadomość
Oj tak montażem można nieźle manipulować.
Jak słynna rozmowa Agaty z Maciejem i zmienny poziom piwa w kuflu
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-08, 11:40   #82
coockie87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 7
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Łukasz wydaje się być zachwycony Oliwia. W poprzedniej edycji Natalia chciała być adorowana a Jacek tylko się głupio śmiał, może to podejście Łukasza zadziała. Adam potrzebuje kogoś kto go będzie stopował właśnie to moze nie wpadnie w alkoholizm. Oboje wydają się bardzo stremowani więc ciężko ocenić dokładnie, w normalnym świecie pewnie by się sobą nie zainteresowali. Co do wygladu i zachowania Adama to byli gorsi jak np ten z Akademika, dla mnie to on był najgorszy że wszystkiego albo geje jak Darek czy Marcin tych 3 nie powinno być w tym programie.
coockie87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-10, 07:51   #83
ashika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 232
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Skad masz takie info ze Marcin jest gejem???
ashika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-10, 09:23   #84
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez ashika Pokaż wiadomość
Skad masz takie info ze Marcin jest gejem???
"Miejska legenda" tego forum
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-10, 21:16   #85
kroofka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 781
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Kto już obejrzał?
Aśkowe tłumaczenie "to nie przez ciebie, to przeze mnie" jest takie dziecinne i niedojrzałe, że daleko na tym nie zajedzie. Problemy z komunikacją to pierwszy gwóźdź do trumny w relacji, a Asia jest cała pospinana i poblokowana przez walniętą rodzinkę. Rozpadną się najszybciej, może już w przyszłym odcinku.

Oliwia i Łukasz - moim zdaniem drama na siłę i montaż pod konkretną ideę, żeby coś się działo. Będzie ok moim zdaniem.

Aga i Wojtek - nadal fajni. Muszą się dotrzeć, ale mają dobre chęci i wsparcie rodzin, to bardzo ważne.

Ogólnie nudny odcinek, nic nowego nie wniósł.
kroofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-10, 21:23   #86
patisia123
Zakorzenienie
 
Avatar patisia123
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 742
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Bardzo nudny. Gapcio to Gapcio, ewidentnie się Aśce nie podoba i ona żałuje tego ślubu tylko z grzeczności nie chce tego powiedzieć na głos. Jest bardzo zamknięta w sobie.

A dwie pozostałe pary spoko, montaż jakoś podkręcony, że niby pierwsze kryzysy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
patisia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-10, 21:27   #87
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Ja, jak zwykle .

Odcinek pod tytułem "coś tutaj nie gra".

Łukasz i Oliwia - o jejku, teraz wyszedł montaż na jaw. Serio, montują tak ich wypowiedzi, wycinają, nawet jakieś niepasujące zupełnie wypowiedzi eksperta dają, coby wyszło, że coś tam nie gra. A wszystko gra, mają najwięcej kontaktu fizycznego ze sobą ze wszystkich par. Oliwia też w sumie jest chyba w porządku z charakteru, dałam się zwieść montażowi.

Łukasz i Agnieszka - tutaj też widzę montaż, żeby pokazać, że im coś nie gra. Nadal fajnie się ich ogląda. W sumie nic więcej, bo te makarony i powroty były nudne. Mogliby pokazać coś ciekawszego, nawet ich wieczór razem, a nie takie nudy.

Asia i Adam - no przykro się to ogląda. Nawet jeśli to montaż, to faktem jest to, że mówiła, że musi odpocząć i płacze. Myślę, że on jej nie odpowiada i jej dlatego współczuję, bo nie wyobrażam sobie takiej sytuacji - facet nie bardzo jej odpowiada, ona jedzie z nim na wakacje, są kamery, a ogólnie jest raczej powściągliwą i elegancką osobą, miłą, nie chce kogoś urazić.
Eksperci się nie popisali, ale znowu będzie zwalanie winy na nią.
Adam sam w sobie nie jest może tragiczny, ale Asia mu się chyba też nie podoba; nie widziałam między nimi żadnego gestu. Nie mówię o namiętnych pocałunkach, ale chociaż przytulenie.

W ogóle montaż jest masakryczny w tej edycji. Dużo lepszy był w poprzednich edycjach. Ja lepiej bym zmontowała te odcinki.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-11, 07:44   #88
shinypearl
Wtajemniczenie
 
Avatar shinypearl
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2 201
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Ech, kręcenie dram montażem, żeby coś pokazać. Jedynie u Joanny i Gapcia widać, że to nie ma sensu i dziewczyna się męczy, chce jakoś tylko dobrnąć do końca nagrywania, taki płacz nie bierze się znikąd, tylko dlatego, że chce "odpocząć", bo wystarczyłoby może, żeby sobie poszła np. wieczorem po powrocie do hotelu na spacer lub popływać, a ona ciągle przecież popłakiwała.


Zaskoczył mnie brak samodzielnego ogarniania się Wojtka :O
shinypearl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-11, 07:55   #89
Zorzoli
Zakorzenienie
 
Avatar Zorzoli
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3 214
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

najbardziej kibicuję Wojtkowi i Adze. Oboje się wydają bardzo fajnie i ich mamy też są super.

Co do Asi- ona niby jest managerem. Ja nie wiem jak ktoś z takim charakterem może być na takim stanowisku. Jak ona sobie radzi w pracy jak musi kogoś skrytykować czy zmotywować?
Jakby chciała zakończyć to z klasą to poprostu powinna być miła, postarać się dobrze bawić a na koniec powiedzieć że to nie to. Na początku współczułam jej ale teraz bardziej współczuję Adamowi.
__________________
Nikogo niestety nie zmusisz do miłości ale zawsze możesz zamknąć wybranka w piwnicy i trzymać tam dopóki nie rozwinie się u niego syndrom sztokholmski. 🙃

https://www.suwaczek.pl/cache/cadbaa1cc7.png
Zorzoli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-11, 08:02   #90
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez Zorzoli Pokaż wiadomość
najbardziej kibicuję Wojtkowi i Adze. Oboje się wydają bardzo fajnie i ich mamy też są super.

Co do Asi- ona niby jest managerem. Ja nie wiem jak ktoś z takim charakterem może być na takim stanowisku. Jak ona sobie radzi w pracy jak musi kogoś skrytykować czy zmotywować?
Jakby chciała zakończyć to z klasą to poprostu powinna być miła, postarać się dobrze bawić a na koniec powiedzieć że to nie to. Na początku współczułam jej ale teraz bardziej współczuję Adamowi.
Moim zdaniem zakończenie czegokolwiek w tym programie zapewne nie jest proste i są za to jakieś kary.
Pamiętasz Ewę? Albo Martynę?
Ona były nawet, szczególnie Ewa, hmm ostrzejsze z charakteru niż Asia, a jednak nie odważyły się zakończyć związków. Próbowały. Ewa bodajże coś mówiła o tym, że będą udawać przed ekspertami. I z tego wynika mniej więcej, że nikt nie może zakończyć relacji w trakcie.

I nie przekładałabym tego na jej kompetencje zawodowe. To inna sytuacja.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-20 12:45:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:19.