Z ciekawości - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Pokaż wyniki sondy: Jeśli miałabyś swobodny wybór to -
Wolałabym zajmować się tylko domem i dziećmi. 11 12,64%
Wolałabym mieć dzieci i robić karierę. 43 49,43%
Wolałabym tylko robić karierę i nie mieć dzieci. 25 28,74%
Jeszcze nie wiem/ nie mam zdania. 8 9,20%
Głosujący: 87. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-05-07, 19:21   #31
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Z ciekawości

Cytat:
Napisane przez orenda Pokaż wiadomość
mówisz? ja co prawda dziecka na świecie jeszcze nie mam, ale wizja zajmowania się domem i dzieckiem to dla mnie sajgon i hardcorowa robota, teraz co prawda pracuję zawodowo i zajmuje się domem (próbuję )) ale nie ogarniam - mam wieczny bałagan, który zwalam na karby mojej ciężkiej pracy zawodowej
Zajmowanie się dzieckiem to jest ciężka robota, owszem, ale bardzo powtarzalna i wyczerpująca - ale ja mam doświadczenie tylko do 3 miesiąca życia niemowlaka na razie Jakbym tak miała siedzieć tylko latami w domu i użerać się z kolejnymi dzieciakami, to bym ocipiała
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-07, 20:15   #32
traicionera
Zakorzenienie
 
Avatar traicionera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10 917
Dot.: Z ciekawości

Nie no, zajmowanie się starszymi dziećmi jest ciekawsze, niż nieprzemieszczającymi się niemowlakami. Z moja roczna córą co jak co, ale nuda by mi na pewno nie groziła
__________________
przeczytane książki
2018 rok -100
2017 rok-100
2016 rok -100
2015 rok -105
2014 rok-61
2013 rok-58
2012 rok-35


Komu komu, czyli książki do oddania
traicionera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-07, 20:32   #33
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Z ciekawości

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
Zajmowanie się dzieckiem to jest ciężka robota, owszem, ale bardzo powtarzalna i wyczerpująca - ale ja mam doświadczenie tylko do 3 miesiąca życia niemowlaka na razie Jakbym tak miała siedzieć tylko latami w domu i użerać się z kolejnymi dzieciakami, to bym ocipiała
Cytat:
Napisane przez traicionera Pokaż wiadomość
Nie no, zajmowanie się starszymi dziećmi jest ciekawsze, niż nieprzemieszczającymi się niemowlakami. Z moja roczna córą co jak co, ale nuda by mi na pewno nie groziła
Ale im dalej w las, im małe robi się starsze tym mniej jest absorbujące. W moim przypadku to powoli zaczynam się obawiać, że przeszłyśmy właśnie granicę gdy mała potrzebowała bardziej mnie niż kasy, którą zarabiam Ale tak to jest już z nastolatkami.
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-08, 17:34   #34
201607231707
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 19 414
Dot.: Z ciekawości

Cytat:
Napisane przez traicionera Pokaż wiadomość
Nie no, zajmowanie się starszymi dziećmi jest ciekawsze, niż nieprzemieszczającymi się niemowlakami. Z moja roczna córą co jak co, ale nuda by mi na pewno nie groziła
Takie starsze dzieci są okropne
"Cześć <biegnę na pomoc, bo uderzył się o szafkę> Mariola <nie dotykaj tego!>, co u <nie jedz tego, to dla kota!> ciebie? <przytulam zapłakanego bachorka, po tym jak spadł z fotela na tyłek>"
Jakbym miała własne, to bym chyba zamkneła w izolatce do osiemnastego roku zycia
Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Ale im dalej w las, im małe robi się starsze tym mniej jest absorbujące. W moim przypadku to powoli zaczynam się obawiać, że przeszłyśmy właśnie granicę gdy mała potrzebowała bardziej mnie niż kasy, którą zarabiam Ale tak to jest już z nastolatkami.
Spokojnie, nastolatkowi będziesz potrzebna, dopóki możesz zrobic mu coś lepszego do jedzenia niz on sam umie i nastawić pralkę

orenda, dziękuję Wiesz, teraz zastanawiam się, co dalej w tym życiu mam robić, więc każda pomoc się przyda
201607231707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-08, 17:38   #35
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Z ciekawości

Cytat:
Napisane przez Demi93 Pokaż wiadomość
Takie starsze dzieci są okropne
"Cześć <biegnę na pomoc, bo uderzył się o szafkę> Mariola <nie dotykaj tego!>, co u <nie jedz tego, to dla kota!> ciebie? <przytulam zapłakanego bachorka, po tym jak spadł z fotela na tyłek>"
Jakbym miała własne, to bym chyba zamkneła w izolatce do osiemnastego roku zycia


Spokojnie, nastolatkowi będziesz potrzebna, dopóki możesz zrobic mu coś lepszego do jedzenia niz on sam umie i nastawić pralkę

orenda, dziękuję Wiesz, teraz zastanawiam się, co dalej w tym życiu mam robić, więc każda pomoc się przyda
Potrafi i jedno i drugie
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-08, 18:06   #36
201607231707
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 19 414
Dot.: Z ciekawości

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Potrafi i jedno i drugie
Noo, to pozostaje albo cieszyć się z zaradnego dziecka albo że wkrótce zwolni się jeden pokój (w zalezności od wieku)
201607231707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-08, 19:40   #37
traicionera
Zakorzenienie
 
Avatar traicionera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10 917
Dot.: Z ciekawości

Cytat:
Napisane przez Demi93 Pokaż wiadomość
Takie starsze dzieci są okropne
"Cześć <biegnę na pomoc, bo uderzył się o szafkę> Mariola <nie dotykaj tego!>, co u <nie jedz tego, to dla kota!> ciebie? <przytulam zapłakanego bachorka, po tym jak spadł z fotela na tyłek>"
Jakbym miała własne, to bym chyba zamkneła w izolatce do osiemnastego roku zycia


Spokojnie, nastolatkowi będziesz potrzebna, dopóki możesz zrobic mu coś lepszego do jedzenia niz on sam umie i nastawić pralkę

orenda, dziękuję Wiesz, teraz zastanawiam się, co dalej w tym życiu mam robić, więc każda pomoc się przyda
Eeetam, zależy od dziecka, ja moge sobie spokojnie pójść z koleżanką do kawiarni mamowej- czyli takiej z zabawkami i sobie wypić kawkę, podczas gdy moja młoda się bawi i sobie łazi. O tym braku nudy pisalam w pozytywnym znaczeniu tego slowa, bo dziecko w tym wieku bardzo szybko sie rozwija i z dnia na dzien zaskakuje nowymi umiejętnościami, słówkami, można z nim sie bawić w coraz ciekawsze gry, obserwować interakcje z innymi dziećmi na placu zabaw, pokazywać świat.
__________________
przeczytane książki
2018 rok -100
2017 rok-100
2016 rok -100
2015 rok -105
2014 rok-61
2013 rok-58
2012 rok-35


Komu komu, czyli książki do oddania

Edytowane przez traicionera
Czas edycji: 2012-05-08 o 19:42
traicionera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-08, 19:45   #38
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Z ciekawości

Cytat:
Napisane przez Demi93 Pokaż wiadomość
Noo, to pozostaje albo cieszyć się z zaradnego dziecka albo że wkrótce zwolni się jeden pokój (w zalezności od wieku)
Z zaradnego dziecka to jak najbardziej, z pokoju to już mniej bo sama zostanę na tych swoich pokojach, ale już nie marudzę A o jakim rozdrożu piszesz o ile to nie wścibstwo?

Edytowane przez laisla
Czas edycji: 2012-05-08 o 19:47
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-08, 21:46   #39
201607231707
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 19 414
Dot.: Z ciekawości

Cytat:
Napisane przez traicionera Pokaż wiadomość
Eeetam, zależy od dziecka, ja moge sobie spokojnie pójść z koleżanką do kawiarni mamowej- czyli takiej z zabawkami i sobie wypić kawkę, podczas gdy moja młoda się bawi i sobie łazi. O tym braku nudy pisalam w pozytywnym znaczeniu tego slowa, bo dziecko w tym wieku bardzo szybko sie rozwija i z dnia na dzien zaskakuje nowymi umiejętnościami, słówkami, można z nim sie bawić w coraz ciekawsze gry, obserwować interakcje z innymi dziećmi na placu zabaw, pokazywać świat.
O tych kawiarniach dla matek z dziećmi słyszałam - bardzo fajna sprawa
Mój brat to taka mała pierdoła - przy rysowaniu potrafi wciągnąć wiórki z temperówki nosem i się dusić (widać, że moja rodzina ). A do tego energiczny, normalnie w podręcznikach do psychologii obok hasła ADHD mogłoby byc jego zdjęcie Ale śmieszny dzieciak, takie to ja nawet lubię - bystre, zabawne i energiczne. Nie lubię tych co tylko jedzą, spią i płaczą
W dzieciach fajne jest jeszcze to, że jak jesteś z nim na placu zabaw i się huśtasz to nikt na ciebie dziwnie nie patrzy

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Z zaradnego dziecka to jak najbardziej, z pokoju to już mniej bo sama zostanę na tych swoich pokojach, ale już nie marudzę A o jakim rozdrożu piszesz o ile to nie wścibstwo?
Po prostu teraz zastanawiam się, co powinnam dalej w zyciu robić, a mój wybór jest mocno ograniczony przez problemy, że tak powiem natury psychicznej, które wcale mi w tym nie pomagają (wolałabym nie pisac na forum publicznym jakie, niektórzy potrafią wyciągać takie sprawy i używać ich przeciwko tobie ). No i niektórzy ludzie nie potrafią zrozumieć, że ja sobie tego nie wmawiam i mają do mnie później pretensje
201607231707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-08, 21:48   #40
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Z ciekawości

Cytat:
Napisane przez Demi93 Pokaż wiadomość
Po prostu teraz zastanawiam się, co powinnam dalej w zyciu robić, a mój wybór jest mocno ograniczony przez problemy, że tak powiem natury psychicznej, które wcale mi w tym nie pomagają (wolałabym nie pisac na forum publicznym jakie, niektórzy potrafią wyciągać takie sprawy i używać ich przeciwko tobie ). No i niektórzy ludzie nie potrafią zrozumieć, że ja sobie tego nie wmawiam i mają do mnie później pretensje
To powodzenia życzę aby wszystko wróciło na swoje miejsce
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-08, 22:06   #41
201607231707
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 19 414
Dot.: Z ciekawości

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
To powodzenia życzę aby wszystko wróciło na swoje miejsce
W moim życiu nigdy nic nie było na swoim miejscu, ale bardzo dziękuję za miłe słowa
201607231707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-08, 22:12   #42
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Z ciekawości

Cytat:
Napisane przez Demi93 Pokaż wiadomość
W moim życiu nigdy nic nie było na swoim miejscu, ale bardzo dziękuję za miłe słowa
To znaczy, że musi być już tylko lepiej
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-08, 22:29   #43
201607231707
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 19 414
Dot.: Z ciekawości

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
To znaczy, że musi być już tylko lepiej
No cóż, ja zawsze wierzyłam, że czasem upadasz na dno tylko po to, aby się od niego odbić
201607231707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:09.