Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXII + przeogromna dawka plotek! - Strona 100 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Naturalne paznokcie

Notka

Naturalne paznokcie Manicure, pielęgnacja paznokci, odżywki do paznokci, choroby paznokci, olejowanie, lakiery do paznokci, sposoby na wzmocnienie paznokci.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2019-07-08, 23:30   #2971
ShiMolly
Raczkowanie

Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Cześć.

Mani na dziś
Bardzo ladne, to freehand? Piekny ten niebieski .

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
A to moje
Fajnie wyglada taki bling, ale zawsze mam wrazenie ze by mi sie o wszystko zaczepial. I rozowy tez , no i lubie taki ksztalt paznokci.
"When any government, or any church for that matter, undertakes to say to it’s subjects, This you may not read, this you must not see, this you are forbidden to know, the end result is tyranny and oppression, no matter how holy the motives."
― Robert A. Heinlein.
ShiMolly jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-09, 07:01   #2972
Śniegowa
Oby do wiosny

Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
A to moje
Łooo na bogato fajnie, choć ja bym się chyba źle z tymi maluszkami w cyrkoniach czuła.

Cytat:
Napisane przez ShiMolly Pokaż wiadomość
Bardzo ladne, to freehand? Piekny ten niebieski .

Fajnie wyglada taki bling, ale zawsze mam wrazenie ze by mi sie o wszystko zaczepial. I rozowy tez , no i lubie taki ksztalt paznokci.
Tak. Niebieski jest z Rosalind, na to dałam trochę lusterka, ale w "łatki" i wykończyłam białym i srebrnym spider gel.
Dziękuję Ci

Mam podobnie takie zdobienie jest super na foto, ale trochę mało praktyczne w życiu
Instagram
Śniegowa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-12, 19:44   #2973
ShiMolly
Raczkowanie

Jakos nie mialam ostatnio nastroju do ogarniania zdjec, dzis sie przemoglam. Ostatnio mialam na pazurach stemlowana folie, potem 4th of July (ktory poprawialam 3 razy, bo za kazdym razem schodzil sam z siebie z paznokcia, co widac na zdjeciu). W efekcie donosilam bez zdobien . No i obecne milk bath, w koncu znalazlam zastosowanie dla mlecznej hybrydy i kwiatkow zakupionych kiedys na Ali niezupelnie pamietam po co .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wl06.jpg (140,3 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wl01.jpg (105,0 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wl03.jpg (72,4 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wr03.jpg (134,0 KB, 19 załadowań)
"When any government, or any church for that matter, undertakes to say to it’s subjects, This you may not read, this you must not see, this you are forbidden to know, the end result is tyranny and oppression, no matter how holy the motives."
― Robert A. Heinlein.
Stary 2019-07-15, 07:35   #2974
Śniegowa
Oby do wiosny

Cytat:
Napisane przez ShiMolly Pokaż wiadomość
Jakos nie mialam ostatnio nastroju do ogarniania zdjec, dzis sie przemoglam. Ostatnio mialam na pazurach stemlowana folie, potem 4th of July (ktory poprawialam 3 razy, bo za kazdym razem schodzil sam z siebie z paznokcia, co widac na zdjeciu). W efekcie donosilam bez zdobien . No i obecne milk bath, w koncu znalazlam zastosowanie dla mlecznej hybrydy i kwiatkow zakupionych kiedys na Ali niezupelnie pamietam po co .
Te ostatnie są mega fajne
Instagram
Śniegowa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-15, 12:04   #2975
ShiMolly
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Te ostatnie są mega fajne
Pieknie dziekuje .
― Robert A. Heinlein.
Stary 2019-07-15, 13:42   #2976
caeruleus
Raczkowanie

Rzadko tu zaglądam ale ile razy to zrobię to wzbudzanie mój podziw dziewczyny. Gratulacje!

Nowe wątki na forum Naturalne paznokcie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości