Uniwersytet Ekonomiczny Poznań WĄTEK ZBIORCZY - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-10-13, 17:53   #721
Elizka_
Przyczajenie
 
Avatar Elizka_
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 7
Dot.: Uniwersytet Ekonomiczny Poznań WĄTEK ZBIORCZY

Hej, proszę o poradę studentki II stopnia wydziału ekonomii Jaki przedmiot polecacie wybrać jeśli chodzi o konwersatorium? Dodam, że jestem antytalentem jeśli chodzi o języki obce i chciałabym przebrnąć bezproblemowo przez te zajęcia udzielając się na nich jak najmniej haha

Do wyboru mam:
African countries in interantional relations,
Economics of Happiness,
International Development Policy,
International financial institutions,
International tax planning,
Introduction to Time Series Analysis,
Investments in commodities,
Managerial Skills,
Personal and Commercial Insurance.
Elizka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-08, 19:20   #722
Karla Electra
Rozeznanie
 
Avatar Karla Electra
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 993
Dot.: Uniwersytet Ekonomiczny Poznań WĄTEK ZBIORCZY

Szukam absolwentek bądź obecnych studentek ostatniego roku na zarządzaniu II stopnia, najlepiej ze specjalizacji handel i marketing. Chciałabym się czegoś dowiedzieć o studiach, rekrutacji, realizowanym programie itp. Ekonomia cały czas się przeplata w moich obecnych studiach, jednak nie jest to jakaś fachowa wiedza a muskanie wszystkiego po trochu - statystyka, ekonomika, ekonomia, marketing, zarządzanie itp. Najbardziej interesuje mnie fakt, czy po studiach średnio związanych z tym kierunkiem można wskoczyć bez większych problemów na II stopień.

A czy może któraś z was ma znajome albo słyszała o podyplomówce Zarządzanie i marketing salonów kosmetycznych i medycyny estetycznej? Zdziwiłam się widząc to w ofercie studiów podyplomowych.
Karla Electra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-25, 13:18   #723
Karla Electra
Rozeznanie
 
Avatar Karla Electra
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 993
Dot.: Uniwersytet Ekonomiczny Poznań WĄTEK ZBIORCZY

Szukam absolwentek bądź obecnych studentek ostatniego roku na zarządzaniu II stopnia, najlepiej ze specjalizacji handel i marketing. Chciałabym się czegoś dowiedzieć o studiach, rekrutacji, realizowanym programie, perspektywach itp. Ekonomia cały czas się przeplata w moich obecnych studiach, jednak nie jest to jakaś fachowa wiedza a muskanie wszystkiego po trochu - statystyka, ekonomika, ekonomia, marketing, zarządzanie itp. Najbardziej interesuje mnie fakt, czy po studiach średnio związanych z tym kierunkiem można wskoczyć bez większych problemów na II stopień. I jak wygląda egzamin wstępny.

A czy może któraś z was ma znajome albo słyszała o podyplomówce Zarządzanie i marketing salonów kosmetycznych i medycyny estetycznej? Zdziwiłam się widząc to w ofercie studiów podyplomowych.

(post duplikuję, bo mój z listopada nie chce się wyświetlić pomimo zgłoszenia błędu)
Karla Electra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-25, 13:34   #724
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: UEK - przeniesienie na inny wydział

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-07, 17:05   #725
Karla Electra
Rozeznanie
 
Avatar Karla Electra
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 993
Dot.: Uniwersytet Ekonomiczny Poznań WĄTEK ZBIORCZY

Nadal poszukuję studentek oraz absolwentek zarządzania II stopnia na UEP. Szczególnie po spec. zarządzanie projektami bądź handel i marketing.
Karla Electra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-15, 19:22   #726
infeko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 3
Dot.: Uniwersytet Ekonomiczny Poznań WĄTEK ZBIORCZY

Witam, jak tam w tym roku progi na UEP-ie? Jest szansa, że się obniżą?
infeko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-16, 09:53   #727
Karla Electra
Rozeznanie
 
Avatar Karla Electra
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 993
Dot.: Uniwersytet Ekonomiczny Poznań WĄTEK ZBIORCZY

Studia I czy II stopnia? Jaki tryb? Jaki kierunek? Rekrutacja ze średniej czy z punktów? Brak podstawowych informacji, żeby ci pomóc.
Progi są podane na stronie rekrutacyjnej. Czy zostaną obniżone? To wie tylko uczelnia. Trzeba śledzić stronie i na swoim koncie. Rok temu ostatecznie obniżyli progi punktowe na II stopniu, ale tylko na pojedynczych kierunkach. Zarządzanie na przykład nie zostało obniżone, chociaż wiele osób się tego spodziewało. Nie wiem, jak wygląda sprawa na I stopniu. Wszystko zależy od ilości chętnych osób i ich wyników - czasami komplet już się uzbiera po ustalonym pierwszym progu, czasami obniżają żeby wypełnić wszystkie pozostałe miejsca.
Karla Electra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-07-16, 10:55   #728
infeko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 3
Dot.: Uniwersytet Ekonomiczny Poznań WĄTEK ZBIORCZY

Studia dzienne I stopnia na kierunku IiE. Jak porównywałem progi do zeszłych lat to w tym roku próg (236) jest bardzo wysoki
infeko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-17, 09:46   #729
Karla Electra
Rozeznanie
 
Avatar Karla Electra
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 993
Dot.: Uniwersytet Ekonomiczny Poznań WĄTEK ZBIORCZY

Na I stopniu nie mam zupełnie rozeznania jeżeli chodzi o zmienność progów. Wszystko zależy jak dany rocznik napisał matury, ile osób ostatecznie złoży dokumenty a ile potraktowało IiE jako kierunek awaryjny. Jeżeli zabrakło ci kilku punktów zawsze jest szansa - i to dość realna.
Obserwuj uważnie swoje konto i progi na stronie 24 lipca, tylko na to możesz teraz czekać oprócz rekrutacji na inne studia. Z tego co tak na szybko znalazłam w necie obniżali progi w latach ubiegłych, czasami i o 20 punktów na innych kierunkach.

Edytowane przez Karla Electra
Czas edycji: 2019-07-17 o 09:47
Karla Electra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-17, 14:47   #730
infeko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 3
Dot.: Uniwersytet Ekonomiczny Poznań WĄTEK ZBIORCZY

Wystarczyłoby, żeby obniżyli tylko o 10 pkt :P A jak wygląda rekrutacja w 2. fazie? Trzeba od nowa zgłaszać swoją kandydaturę, czy system sam mnie zgłosi?
infeko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-18, 13:46   #731
Karla Electra
Rozeznanie
 
Avatar Karla Electra
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 993
Dot.: Uniwersytet Ekonomiczny Poznań WĄTEK ZBIORCZY

Nie znam się na rekrutacji na I stopniu, dowiedz się u źródła albo poczytaj na stronie w FAQ.
Karla Electra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-14, 09:10   #732
Colenne
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 2
Dot.: Uniwersytet Ekonomiczny Poznań WĄTEK ZBIORCZY

Hej Czas odświeżyć wątek. Chciałabym się dostać na FiR na UEP'ie. I może jest ktoś, kto studiuje właśnie tam? Ciekawi mnie czy jest ciężko (dużo materiału, jego poziom trudności). Zdaję podstawę z matmy. Jestem z niej raczej dobra, ale nie wybitna (oprócz tego na maturze będę pisać historię i angola na roz.)
Colenne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-05-14 09:10:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:11.