Zmniejszenie piersi cz.2 - Strona 143 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-07-14, 15:20   #4261
maty88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 14
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Ja też jestem. 10 dni po operacji wszystko chyba goi się ladnie, zdjęcie szwów mam w przyszły piątek to zobaczę mniej więcej efekt. Ale ubrania leżą zupełnie inaczej, czuję się sama z sobą zupełnie inaczej, w ogóle już nie pamiętam jak to jest dźwigać ten ciężki biust. Jak patrzę na siebie w lustrze to mam wrażenie że tak powinnam wyglądać od początku.

Pataya jak się czujesz? Twój wielki dzień już jutro! Daleko musisz dojechać? Czy już dziś jesteś przyjęta na oddział? Nie bój się kochana bo na prawdę warto i narkozy tak na prawdę nie poczujesz nawet. Wiem że łatwo mi teraz mówić i pamiętam jak sama się bałam ale już jutro będziesz miała to za sobą a przed Tobą nowe lepsze życie 💪
maty88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-15, 08:07   #4262
dareczka1994
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 2
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Czy jest któraś co miała operacje na terenie zachodniopomorskiego ?
dareczka1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-15, 12:29   #4263
maty88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 14
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Pataya daj znać jak się wybudzisz czy wszystko ok
maty88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-15, 21:03   #4264
Soniewa70_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 9
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Tak jestem z zachodniopomorskiego. Miałam operacje w Szczecinie

---------- Dopisano o 20:59 ---------- Poprzedni post napisano o 20:57 --------


---------- Dopisano o 21:00 ---------- Poprzedni post napisano o 20:59


---------- Dopisano o 21:03 ---------- Poprzedni post napisano o 21:00 --

Edytowane przez Soniewa70_
Czas edycji: 2019-07-16 o 09:09
Soniewa70_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-17, 10:27   #4265
Dalianna2311
Raczkowanie
 
Avatar Dalianna2311
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 461
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Kasia27lub28 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny dawno mnie tu nie było 🤦♀️ Ale już mam cudownego synka obok siebie, myślałam że piersi po porodzie cudownie zmaleją ale nie ma co się łudzić, napiszcie proszę jak wyglądają teraz terminy w Katowicach?



@Dalianna czy jesteś już umówiona ??



Pozdrawiam
Ja bylam na konsultacji miesiąc po porodzie (czyli we wrześniu); mogłam mieć zabieg na przełomie wiosny/lata, ale zgodnie z paniami dr ustaliłyśmy, że poczekamy, aż syn będzie bardziej mobilny i mam termin na październik br.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:27 ---------- Poprzedni post napisano o 09:19 ----------

Pół roku mnie tu nie było, chyba ze 3 czy 4 dni nadrabiałam wątek. Widzę, że pojawiło się mnóstwo nowych osób, wiele z Was jest już po, czego zazdroszczę. Pataya jest po, pewnie sama z czasem napisze, co u niej. Powiem tylko tyle, że jest jedną z tych "szczęściar", które dopadły wymioty po narkozie.

Ja spokojnie czekam na wrzesień, wtedy przyjdzie czas na badania. Stąd moje pytanie do dziewczyn operowanych w Katowicach. Na ile wcześniej robiłyście badania i czy wszystkie wysyłałyście je Pani dr? Ile wcześniej mogę zrobić usg piersi?

A może któraś z Was orientuje się, jak długo ważne jest skierowanie od lekarza POZ do laboratorium?

Nie wiem, czy pamiętacie, ale mój lekarz POZ nie była chętna, żeby mi wystawić skierowanie na oddział, choć sam fakt operacji niby poparła i nawet wypytywała, co i gdzie, bo niby pacjentki pytają... Panie dr + inny lekarz, który wszedł w trakcie mojej konsultacji zgodnie stwierdzili, że powinnam zmienić lekarza. Zrobiłam to. To teraz inna sytuacja - lekarka zgodziła mi się nawet wystawić skierowanie na kilka badań do labo, ale odradza mi z całych sił tę operację. Bo cyt. Pani biust wcale nie jest taki duży, mam 70-letnie pacjentki z większymi piersiami i żyją, to operacja, możliwość powikłań, rekonwalescencja... itd. itp.
Oczywiście powiedziałam, że ma mnie nie straszyć i że podjęłam decyzję Ale ciekawa jestem, czy mi skierowanie na oddział wystawi
Jak nie urok, to sraczka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Żeby coś się zdarzyło, żeby mogło się zdarzyć - trzeba MARZYĆ!

Edytowane przez Dalianna2311
Czas edycji: 2019-07-17 o 10:31
Dalianna2311 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-18, 18:27   #4266
pataya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 71
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Hej, jestem po i jestem w domu.
Sama operacja to pikuś bo zwyczajnie nic nie pamiętam
Tuż po czułam się fantastycznie, że aż byłam zdziwiona, ale tylko do czasu aż spróbowałam unieś głowę, zaczęły się wymioty... Ale na szczęście niedługo dostałam jakiś lek w kroplówce i szybko minęły.
Wypisana zostałam dość późno następnego dnia bo dr Karolina dotarła po 17 więc ruszyliśmy dopiero przed 18.
Dla mnie najgorsze w tym wszystkim jest spanie na plecach. Przy moich problemach z kręgosłupem to coś strasznego, dlatego od powrotu do domu śpię ni to na plecach ni na boku, coś pomiędzy, i dopiero jest znośnie. Jestem jeszcze osłabiona ale mogę robić niektóre rzeczy. Tak więc już w środę przy pomocy syna gotowałam obiad Generalnie nie jest źle, są pewne ograniczenia ruchowe ale spokojnie można zrobić kawę czy nastawić pranie. Niestety nie można się forsować bo zaraz się to odczuwa i trzeba się położyć. Ja mam jechać na zdjęcie szwów dopiero 7 sierpnia, trochę to długo bo 3 tygodnie, dopytywałam ale tak ma być. Nie wiem, może kobiety jadą na urlop albo coś.
pataya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-18, 19:15   #4267
klaudia77
Rozeznanie
 
Avatar klaudia77
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: śląsk :P
Wiadomości: 860
GG do klaudia77
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez pataya Pokaż wiadomość
Hej, jestem po i jestem w domu.
Sama operacja to pikuś bo zwyczajnie nic nie pamiętam
Tuż po czułam się fantastycznie, że aż byłam zdziwiona, ale tylko do czasu aż spróbowałam unieś głowę, zaczęły się wymioty... Ale na szczęście niedługo dostałam jakiś lek w kroplówce i szybko minęły.
Wypisana zostałam dość późno następnego dnia bo dr Karolina dotarła po 17 więc ruszyliśmy dopiero przed 18.
Dla mnie najgorsze w tym wszystkim jest spanie na plecach. Przy moich problemach z kręgosłupem to coś strasznego, dlatego od powrotu do domu śpię ni to na plecach ni na boku, coś pomiędzy, i dopiero jest znośnie. Jestem jeszcze osłabiona ale mogę robić niektóre rzeczy. Tak więc już w środę przy pomocy syna gotowałam obiad Generalnie nie jest źle, są pewne ograniczenia ruchowe ale spokojnie można zrobić kawę czy nastawić pranie. Niestety nie można się forsować bo zaraz się to odczuwa i trzeba się położyć. Ja mam jechać na zdjęcie szwów dopiero 7 sierpnia, trochę to długo bo 3 tygodnie, dopytywałam ale tak ma być. Nie wiem, może kobiety jadą na urlop albo coś.

Miałaś operację w Geomedical?
__________________
"Ciągle zadaję pytania na które nie ma odpowiedzi bądź nie umiem ich znaleźć..."


klaudia77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-07-18, 23:43   #4268
Dalianna2311
Raczkowanie
 
Avatar Dalianna2311
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 461
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez pataya Pokaż wiadomość
Hej, jestem po i jestem w domu.
Sama operacja to pikuś bo zwyczajnie nic nie pamiętam
Tuż po czułam się fantastycznie, że aż byłam zdziwiona, ale tylko do czasu aż spróbowałam unieś głowę, zaczęły się wymioty... Ale na szczęście niedługo dostałam jakiś lek w kroplówce i szybko minęły.
Wypisana zostałam dość późno następnego dnia bo dr Karolina dotarła po 17 więc ruszyliśmy dopiero przed 18.
Dla mnie najgorsze w tym wszystkim jest spanie na plecach. Przy moich problemach z kręgosłupem to coś strasznego, dlatego od powrotu do domu śpię ni to na plecach ni na boku, coś pomiędzy, i dopiero jest znośnie. Jestem jeszcze osłabiona ale mogę robić niektóre rzeczy. Tak więc już w środę przy pomocy syna gotowałam obiad Generalnie nie jest źle, są pewne ograniczenia ruchowe ale spokojnie można zrobić kawę czy nastawić pranie. Niestety nie można się forsować bo zaraz się to odczuwa i trzeba się położyć. Ja mam jechać na zdjęcie szwów dopiero 7 sierpnia, trochę to długo bo 3 tygodnie, dopytywałam ale tak ma być. Nie wiem, może kobiety jadą na urlop albo coś.
Pataya, tak Ci zazdroszczę. Byłyśmy razem na kwalifikacjach, a Ty już po... Wiem, że sama chciałam w październiku, ale jak sobie pomyślę, że mogłabym być już po Waszej stronie, to mnie ściska Teraz jednak byłoby to nierealne - młody jest taką przyklejką, że nie dałoby się go nie brać na ręce
Dlatego czekam, choć nie powiem, że cierpliwie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Żeby coś się zdarzyło, żeby mogło się zdarzyć - trzeba MARZYĆ!
Dalianna2311 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-19, 15:52   #4269
aganieszka179
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 36
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez pataya Pokaż wiadomość
Hej, jestem po i jestem w domu.
Sama operacja to pikuś bo zwyczajnie nic nie pamiętam
Tuż po czułam się fantastycznie, że aż byłam zdziwiona, ale tylko do czasu aż spróbowałam unieś głowę, zaczęły się wymioty... Ale na szczęście niedługo dostałam jakiś lek w kroplówce i szybko minęły.
Wypisana zostałam dość późno następnego dnia bo dr Karolina dotarła po 17 więc ruszyliśmy dopiero przed 18.
Dla mnie najgorsze w tym wszystkim jest spanie na plecach. Przy moich problemach z kręgosłupem to coś strasznego, dlatego od powrotu do domu śpię ni to na plecach ni na boku, coś pomiędzy, i dopiero jest znośnie. Jestem jeszcze osłabiona ale mogę robić niektóre rzeczy. Tak więc już w środę przy pomocy syna gotowałam obiad Generalnie nie jest źle, są pewne ograniczenia ruchowe ale spokojnie można zrobić kawę czy nastawić pranie. Niestety nie można się forsować bo zaraz się to odczuwa i trzeba się położyć. Ja mam jechać na zdjęcie szwów dopiero 7 sierpnia, trochę to długo bo 3 tygodnie, dopytywałam ale tak ma być. Nie wiem, może kobiety jadą na urlop albo coś.
Gratulacje . To fajnie ,że najgorsze już za Tobą. Co do wyciągnięcia szwów to większość dziewczyn pisze ,że po 2-3 tygodniach.Na tym gorącu może być Ci ciężko wytrzymać bez zmiany opatrunku. Poproś jakąś znajomą pielęgniarkę o pomoc i zmieńcie same. Możesz też prosić pielęgniarkę środowiskową z najbliższego ośrodka zdrowia. Chyba mają obowiązek nawet przyjść do domu gdybyś żle się czuła. Teraz się oszczędzaj, żeby się ładnie zrosło i były jak najmniejsze blizny. Ja teraz dochodzę do siebie po operacji na kobiece sprawy. Wiem jak to człowieka ciągnie, żeby wszystko robić a potem przeciwbólowe bo rany bolą. Dużo leż , odpoczywaj i pochwal się efektami za jakiś czas. Ja jeszcze 11 m-cy.
aganieszka179 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-20, 19:36   #4270
pataya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 71
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez klaudia77 Pokaż wiadomość
Miałaś operację w Geomedical?

tak, w geo w Katowicach

---------- Dopisano o 19:26 ---------- Poprzedni post napisano o 19:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Dalianna2311 Pokaż wiadomość
Pataya, tak Ci zazdroszczę. Byłyśmy razem na kwalifikacjach, a Ty już po... Wiem, że sama chciałam w październiku, ale jak sobie pomyślę, że mogłabym być już po Waszej stronie, to mnie ściska Teraz jednak byłoby to nierealne - młody jest taką przyklejką, że nie dałoby się go nie brać na ręce
Dlatego czekam, choć nie powiem, że cierpliwie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dalianna, październik tuż tuż, nawet nie zauważysz kiedy zleci te kilka miesięcy ! Każdy ma swój czas, Twój też nadejdzie! Ja w końcu wyglądam jak normalny człowiek, szok!

---------- Dopisano o 19:36 ---------- Poprzedni post napisano o 19:26 ----------

Cytat:
Napisane przez aganieszka179 Pokaż wiadomość
Gratulacje . To fajnie ,że najgorsze już za Tobą. Co do wyciągnięcia szwów to większość dziewczyn pisze ,że po 2-3 tygodniach.Na tym gorącu może być Ci ciężko wytrzymać bez zmiany opatrunku. Poproś jakąś znajomą pielęgniarkę o pomoc i zmieńcie same. Możesz też prosić pielęgniarkę środowiskową z najbliższego ośrodka zdrowia. Chyba mają obowiązek nawet przyjść do domu gdybyś żle się czuła. Teraz się oszczędzaj, żeby się ładnie zrosło i były jak najmniejsze blizny. Ja teraz dochodzę do siebie po operacji na kobiece sprawy. Wiem jak to człowieka ciągnie, żeby wszystko robić a potem przeciwbólowe bo rany bolą. Dużo leż , odpoczywaj i pochwal się efektami za jakiś czas. Ja jeszcze 11 m-cy.

Jutro mam zdjąć plastry i nakładać już tylko gazę, boję się trochę bo te plastry jednak trzymają wszystko w "kupie". Przyjdzie koleżanka, jest pielęgniarką więc ogarniemy temat. Mam też wysłać zdjęcia do dr Kasi i pewnie powie czy jest ok.
Z tym leżeniem to nie tak prosto, mój 13 latek spisuje się naprawdę dzielnie, robi zakupy, sprząta i jest ogromnym wsparciem. Bez niego na pewno bym nie dała rady ale to tylko dziecko, nie mogę wszystkiego zwalić na niego. Wiec robię to co mogę ale niestety za chwile się kładę bo boli, ale cóż... Poza tym z samo leżenie też jest uciążliwe, ja się do tego po prostu nie nadaję! Wiem , że muszę odpoczywać ale świra można dostać siedząc lub leżąc całe dnie na łóżku! Mam nadzieję że za tydzień czy dwa będzie już lepiej! Ale i tak każdego dnia jest lepiej.
Tobie dużo zdrowia Agnieszko!
pataya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-20, 21:48   #4271
Yogurtowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 59
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez pataya Pokaż wiadomość
tak, w geo w Katowicach

---------- Dopisano o 19:26 ---------- Poprzedni post napisano o 19:22 ----------


Dalianna, październik tuż tuż, nawet nie zauważysz kiedy zleci te kilka miesięcy ! Każdy ma swój czas, Twój też nadejdzie! Ja w końcu wyglądam jak normalny człowiek, szok!

---------- Dopisano o 19:36 ---------- Poprzedni post napisano o 19:26 ----------




Jutro mam zdjąć plastry i nakładać już tylko gazę, boję się trochę bo te plastry jednak trzymają wszystko w "kupie". Przyjdzie koleżanka, jest pielęgniarką więc ogarniemy temat. Mam też wysłać zdjęcia do dr Kasi i pewnie powie czy jest ok.
Z tym leżeniem to nie tak prosto, mój 13 latek spisuje się naprawdę dzielnie, robi zakupy, sprząta i jest ogromnym wsparciem. Bez niego na pewno bym nie dała rady ale to tylko dziecko, nie mogę wszystkiego zwalić na niego. Wiec robię to co mogę ale niestety za chwile się kładę bo boli, ale cóż... Poza tym z samo leżenie też jest uciążliwe, ja się do tego po prostu nie nadaję! Wiem , że muszę odpoczywać ale świra można dostać siedząc lub leżąc całe dnie na łóżku! Mam nadzieję że za tydzień czy dwa będzie już lepiej! Ale i tak każdego dnia jest lepiej.
Tobie dużo zdrowia Agnieszko!
A jak z biustonoszem pooperacyjnym? Trzeba wcześniej pisać do doktor czy przed samą operacją?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Yogurtowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-28, 11:41   #4272
Kluskowata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 196
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Hej Dziewczyny czy jest tutaj ktoś kto po operacji urodził Dzidziusia?
Kluskowata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-29, 10:38   #4273
Iwona90i
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 8
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cześć, na wizycie byłam w kwietniu br. w Katowicach.
Iwona90i jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-29, 19:30   #4274
hakuna0matata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 112
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Mam pytanie do dziewczyn, które już są minimum pół roku po operacji. Czy Was też bolą sutki? Brodawka dookoła mnie nie boli, ale sutek bardzo odczuwam.
hakuna0matata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-01, 11:01   #4275
akszeniga88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 12
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Dzień dobry. Planowany termin operacji w Katowicach mam na lipiec 2020 roku. Właśnie trafiłam na nieprzyjemny artykuł na temat zawieszenia działalności Geomedical.... Mam nadzieję, że to tylko głupi żart jednej ze strony z wiadomościami... Nie chcę Was drogie Panie stresować, ale obawiam się, że nie uda nam się załapać już na operację w tamtejszym szpitalu ....
akszeniga88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-01, 12:30   #4276
shay87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 16
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Niestety te informacje o Geomedical to prawda, ja miałam mieć operację za miesiąc 😳
shay87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-01, 13:32   #4277
akszeniga88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 12
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez shay87 Pokaż wiadomość
Niestety te informacje o Geomedical to prawda, ja miałam mieć operację za miesiąc 😳



O jenyy masakra. Dostałaś jakieś info że odwołują Twój termin?
Współczuję, bo ja to jeszcze miałam sporo czasu. Ale nie powiem, że strasznie mi przykro
akszeniga88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-01, 15:11   #4278
shay87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 16
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Znalazłam informację o zawieszeniu działalności przez szpital i tam zadzwonilam i potwierdzili, że operacja się nie odbędzie
shay87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-01, 21:58   #4279
Dancyk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 15
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Hej , dziewczyny na stronie Geomedical jest informacja , że szpital zawiesza działalność 😱 mam termin na 9 grudnia .Czy , któraś z Was ma zaplanowaną tam operacje i kontaktowała się co w takiej sytuacji ? Matko jestem załamana , byłam na wizycie w zeszłym roku w sierpniu .
Dancyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-02, 04:18   #4280
miphuhiz
Zakorzenienie
 
Avatar miphuhiz
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 033
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Ja miałam mieć we wrześniu 2020. Przeplakalam cała noc (
__________________
Rzadko inteligencja idzie w parze z urodą, ale u mnie się tak jakoś złożyło
miphuhiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-02, 10:22   #4281
Dalianna2311
Raczkowanie
 
Avatar Dalianna2311
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 461
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Żeby coś się zdarzyło, żeby mogło się zdarzyć - trzeba MARZYĆ!
Dalianna2311 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-02, 14:13   #4282
miphuhiz
Zakorzenienie
 
Avatar miphuhiz
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 033
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Czytałam że 13 sierpnia ma być jakieś zebranie zarządu czy wspólników. Pozostaje czekać
__________________
Rzadko inteligencja idzie w parze z urodą, ale u mnie się tak jakoś złożyło
miphuhiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-02, 17:14   #4283
pataya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 71
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Informacja dla dziewczyn, które maja wyznaczony termin operacji w Geo Medical !!!


Rozmawiałam dziś z doktor i prosiła, żeby Wam przekazać to co poniżej:


Po pierwsze, i najważniejsze, dr Michalska powiedziała, że każdego, kto ma wyznaczony u niej termin operacji nie zostawi bez niczego. Sama została zaskoczona informacją o zamknięciu Geo. Ale dr zaczęła robić operacje w Krakowie, więc wszystkie jej pacjentki z Katowic zostaną "przekierowane" do Krakowa. Doktor ma powiedzieć co trzeba będzie zrobić, żeby się tam dostać. Póki co kolejka jest tam niewielka więc nie powinno się wiele zmienić w terminach, pewnie trochę się przesuną.
Ale musi usiąść i na spokojnie wszystko poukładać.


Ja we wtorek będę się z dr Michalską widzieć, i jeśli tylko coś do tego czasu ustali przekaże mi, a ja napiszę na forum.


I prośba od doktor, żeby nie bombardować jej telefonami, ma teraz prywatne sprawy do załatwienia i prosi, żeby jej dać czas. Nie może rozmawiać ze wszystkimi. Natomiast tak jak mówiła, kiedy wszystko ustali, da znać i informacja pojawi się tutaj.


Mam nadzieję, że poprawiłam Wam nastrój, nie stresujcie się, będzie wszystko dobrze !!!

Edytowane przez pataya
Czas edycji: 2019-08-02 o 17:15
pataya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-02, 17:25   #4284
miphuhiz
Zakorzenienie
 
Avatar miphuhiz
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 033
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Dzięki wielkie za informacje!!!!!
__________________
Rzadko inteligencja idzie w parze z urodą, ale u mnie się tak jakoś złożyło
miphuhiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-02, 17:29   #4285
Yogurtowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 59
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Mi też właśnie kazała dzwonić we wtorek, po tym spotkaniu. Mam nadzieję, że uda się w wakacje, bo studiuje jeszcze i niestety opuszczenie kilka tygodni na tych studiach jest po prostu nie do zrobienia... Ja miałam mieć operację 29.07 wtedy co szpital padł...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Yogurtowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-02, 21:27   #4286
Dalianna2311
Raczkowanie
 
Avatar Dalianna2311
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 461
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Yogurtowa Pokaż wiadomość
Mi też właśnie kazała dzwonić we wtorek, po tym spotkaniu. Mam nadzieję, że uda się w wakacje, bo studiuje jeszcze i niestety opuszczenie kilka tygodni na tych studiach jest po prostu nie do zrobienia... Ja miałam mieć operację 29.07 wtedy co szpital padł...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A zadzwonili chociaż do Ciebie z informacją, że operacji nie będzie czy pojechałaś na darmo?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Żeby coś się zdarzyło, żeby mogło się zdarzyć - trzeba MARZYĆ!
Dalianna2311 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-02, 21:36   #4287
Yogurtowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 59
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Dalianna2311 Pokaż wiadomość
A zadzwonili chociaż do Ciebie z informacją, że operacji nie będzie czy pojechałaś na darmo?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzwonili w czwartek przed, że termin będzie o tydzień przełożony i mieli dzwonić jeszcze 30/31.07, ale niestety nie zadzwonili już... Dowiedziałam się w środę z gazety, a w czwartek z rana zadzwoniłam do doktor

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Yogurtowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-03, 12:23   #4288
Agnes141014
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 1
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cześć. Czytam to co opisujesz i jakbym czytała o sobie 😊.

Tez dojrzałam do decyzji zmniejszenia piersi. Obecny rozmiar to 75J a nawet K.

Obecnie tez karmie piersią, mój synek skończy 3 miesiące. Wiem ze czeka się około 3 lat wiec juz teraz chciałabym się zapisać na operacje. Synek podrośnie , 3 latek już tak nie wymaga noszenia 🙂

Może jest tu ktoś z kujawski- pomorskiego kto w tym rejonie miała zmniejszany biust na NFZ?
Agnes141014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-03, 19:49   #4289
klaudia77
Rozeznanie
 
Avatar klaudia77
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: śląsk :P
Wiadomości: 860
GG do klaudia77
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez pataya Pokaż wiadomość
Informacja dla dziewczyn, które maja wyznaczony termin operacji w Geo Medical !!!


Rozmawiałam dziś z doktor i prosiła, żeby Wam przekazać to co poniżej:


Po pierwsze, i najważniejsze, dr Michalska powiedziała, że każdego, kto ma wyznaczony u niej termin operacji nie zostawi bez niczego. Sama została zaskoczona informacją o zamknięciu Geo. Ale dr zaczęła robić operacje w Krakowie, więc wszystkie jej pacjentki z Katowic zostaną "przekierowane" do Krakowa. Doktor ma powiedzieć co trzeba będzie zrobić, żeby się tam dostać. Póki co kolejka jest tam niewielka więc nie powinno się wiele zmienić w terminach, pewnie trochę się przesuną.
Ale musi usiąść i na spokojnie wszystko poukładać.


Ja we wtorek będę się z dr Michalską widzieć, i jeśli tylko coś do tego czasu ustali przekaże mi, a ja napiszę na forum.


I prośba od doktor, żeby nie bombardować jej telefonami, ma teraz prywatne sprawy do załatwienia i prosi, żeby jej dać czas. Nie może rozmawiać ze wszystkimi. Natomiast tak jak mówiła, kiedy wszystko ustali, da znać i informacja pojawi się tutaj.


Mam nadzieję, że poprawiłam Wam nastrój, nie stresujcie się, będzie wszystko dobrze !!!

jesteś na grupie na fb odnośnie zmniejszenia piersi w Kato?
__________________
"Ciągle zadaję pytania na które nie ma odpowiedzi bądź nie umiem ich znaleźć..."


klaudia77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-04, 18:36   #4290
pataya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 71
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez klaudia77 Pokaż wiadomość
jesteś na grupie na fb odnośnie zmniejszenia piersi w Kato?


nie, nie jestem
pataya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-12-16 21:04:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:54.