Szkoła policealna Żak - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-07-13, 08:34   #1
kollorova_764
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 1

Szkoła policealna Żak


Hej, czy któraś z Was chodziła może do szkoły policealnej Żak? Interesują mnie najbardziej opinie o techniku administracji i techniku BHP, ale mam też kilka pytań: czy po zapisaniu się tam mam ubezpieczenie do lekarza? Jak to wygląda, gdybym zapisała się w lutym, to wtedy lipiec i sierpień są wolne jako wakacje, bo z tego co widziałam na ich stronie, to ostatnie terminy zjazdów są podane na czerwiec? Jak wyglądają zajęcia, są w formie wykładów czy coś innego? Czy w trakcie semestru albo na koniec trzeba oddawać jakieś prace pisemne/prezentacje, są jakieś egzaminy, sprawdziany? Czy w przypadku rezygnacji będę musiała ponosić jakieś dodatkowe koszty?



Wiem, że najlepiej jest zadzwonić do sekretariatu i o wszystko wypytać, ale inaczej rozmawia się z taką osobą, która tam pracuje, a inaczej z kimś kto ma jakieś własne doświadczenia, przemyślenia, bo do takiej szkoły policealnej chodził. Z góry dziękuję za pomoc 🙂
kollorova_764 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-20, 21:00   #2
Polishwolf97
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 91
Dot.: Szkoła policealna Żak

To jedna wielka pomyłka. Ja uczyłem się Informatyki ale miałem taki burdel tam że nie do wiary.

1. Zajęcia są w formie wykładów i ćwiczeń. Ale często jest to raczej wykład na którym walczysz ze zmęczeniem i nudą. Zdarzają się też niekompetentne osoby, które nie potrafią uczyć nawet najprostszych rzeczy.
2. Nie ma żadnych uprawnień typu ubezpieczenie NFZ. Niby otrzymuje się legitymację szkolną z ulgą komunikacyjną.
3. Egzaminy są końcowe. Teoretyczny i Praktyczny.
Polishwolf97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-22, 11:35   #3
Guziu_12
Przyczajenie
 
Avatar Guziu_12
 
Zarejestrowany: 2018-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 17
Dot.: Szkoła policealna Żak

Ja się nie zgodzę. Dobrze wspominam swoją naukę w żaku. Jak dla mnie wykłady były fajnie prowadzone i wcale nie nudno ubezpieczenie nfz można uzyskac jeżeli się nie jest ubezpieczonym z pracy czy przy rodzinie. Legitymację też się normalnie dostaje.
Guziu_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-07-22 12:35:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:50.