tłuszcz? - nie znam ! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Forum Recenzentek Therm Line

Notka

Forum Recenzentek Therm Line 42 Recenzentek testuje preparat Therm Line Forte. Zapraszamy do zapoznania się z ich mini-blogami oraz do wspólnej dyskusji na temat preparatów Therm Line.

 
 
Narzędzia
Stary 2012-03-05, 17:46   #31
diana171615
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 525
Dot.: tłuszcz? - nie znam !

Cytat:
Napisane przez frezyjka85 Pokaż wiadomość
WOW

a skąd pomysł na taki konkurs? każdy może organizować konkursy na wizażu?

spróbuję coś fajnego napisać w wolnym czasie
pewnie, ze każdy! zapraszam. Dodatkowo dodam gratisiki kosmetyczne !
diana171615 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 17:51   #32
Kancia
Zakorzenienie
 
Avatar Kancia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 656
Dot.: tłuszcz? - nie znam !

yyy no własnie nie działa link do konkursu przepisowego
__________________
Kancia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 17:57   #33
diana171615
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 525
Dot.: tłuszcz? - nie znam !

Cytat:
Napisane przez Kancia Pokaż wiadomość
yyy no własnie nie działa link do konkursu przepisowego
ale mój konkursik działa zapraszam.

właśnie wzięłam druga dawke Therm Line forte i mam nadzieje, że będę mogła spać. Ponadto reszta dnia była ok na kolacyjke zupka z warzyw z hortexu + 3 plasterki szynki z piersi kurczaczka. Nie wierze takim wędlinom ale nie miałam innego wyboru.

jejku jak ja bym chciała by mnie ta noga juz nie bolała, ja che biegaćććććććććććććć!!!!

Może macie jakieś doraźne sposoby na takie przeciązenia stawów/ mięśni? Bo boli jak diabli...


tak jak pisałam jutro urodzinki mojej mamuski więc musze sie pilnować by nie zszamać jakiegoś Michaska;p

ps. zapraszam do brania udziału w konkursie
diana171615 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 18:00   #34
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: tłuszcz? - nie znam !

na zakwasy najlepszy jest wysiłek..
idz moze na jacuzzi ;>
na stawy najlepiej je wygrzac wiec sauna ;>
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 18:18   #35
diana171615
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 525
Dot.: tłuszcz? - nie znam !

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
na zakwasy najlepszy jest wysiłek..
idz moze na jacuzzi ;>
na stawy najlepiej je wygrzac wiec sauna ;>
ależ mnie kochana noga szarpie diabelsko... to nie zakwasy
diana171615 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 20:28   #36
Karoloo
<3 <3 <3
 
Avatar Karoloo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 8 332
Dot.: tłuszcz? - nie znam !

Super pomysł z konkursem. Muszę ruszyć głową, poczekać na wene i z pewnością coś wyśle
A na nogę próbowałaś maść np. Ben-gay ??
Karoloo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 20:50   #37
kamila2709
Wtajemniczenie
 
Avatar kamila2709
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 078
Dot.: tłuszcz? - nie znam !

Zazdroszczę Ci kondycji i wytrwałości, ja nie dałabym rady tyle ćwiczyć, ale bardzo nie dobrze, że aż tak boli Cię ta noga, może lepiej będzie jak pójdziesz do lekarza, albo chociaż do apteki poprosić o jakąś maść...

Mam nadzieję, że ból szybko ustąpi
kamila2709 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-05, 21:10   #38
dorrotka86
Raczkowanie
 
Avatar dorrotka86
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 99
Dot.: tłuszcz? - nie znam !

ojjj, biedulko, współczuję... przede wszystkim - do lekarza koniecznie leć, bo może to coś poważniejszego. jeśli chodzi o maść - rzeczywiście Ben-gay rozgrzewający jest świetny. na praktykach studenckich - wykopaliska - po pierwszym dniu zawsze się tym wszyscy smarowaliśmy, bo mięśnie nie przyzwyczajone do takiego wysiłku (bo archeologia, to nie tylko mizianie pędzelkiem ) po prostu wysiadały, zawsze pierwszą noc miałam z bólu nieprzespaną. ale maść pomagała a ostatnio tak mnie ręce mocno bolały, nie wiem od czego, a w aptece akurat nie było Ben-gaya rozgrzewającego, tylko chłodzący, dostałam za to Neo-Capsiderm, zapłaciłam ok. 11 zł. też polecam, bardzo silnie rozgrzewająca, nie można jej długo stosować (góra 2 dni, ale już po pierwszym dniu ból mi ustąpił).
mam nadzieję, że szybko się z tego wyleczysz!
dorrotka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 07:32   #39
diana171615
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 525
Dot.: tłuszcz? - nie znam !

Cytat:
Napisane przez Karoloo Pokaż wiadomość
Super pomysł z konkursem. Muszę ruszyć głową, poczekać na wene i z pewnością coś wyśle
A na nogę próbowałaś maść np. Ben-gay ??
a co to takiego? Szczerez to nigdy o niej nie słyszałam

---------- Dopisano o 08:31 ---------- Poprzedni post napisano o 08:30 ----------

Cytat:
Napisane przez kamila2709 Pokaż wiadomość
Zazdroszczę Ci kondycji i wytrwałości, ja nie dałabym rady tyle ćwiczyć, ale bardzo nie dobrze, że aż tak boli Cię ta noga, może lepiej będzie jak pójdziesz do lekarza, albo chociaż do apteki poprosić o jakąś maść...

Mam nadzieję, że ból szybko ustąpi
dziekuje za miłe słowa, ja tez mam nadzieję, że ustąpi. Myslałam, że jak dziś wstane to bedzie lepiej ale dalej dziadostwo mi doskwiera...

---------- Dopisano o 08:32 ---------- Poprzedni post napisano o 08:31 ----------

Cytat:
Napisane przez dorrotka86 Pokaż wiadomość
ojjj, biedulko, współczuję... przede wszystkim - do lekarza koniecznie leć, bo może to coś poważniejszego. jeśli chodzi o maść - rzeczywiście Ben-gay rozgrzewający jest świetny. na praktykach studenckich - wykopaliska - po pierwszym dniu zawsze się tym wszyscy smarowaliśmy, bo mięśnie nie przyzwyczajone do takiego wysiłku (bo archeologia, to nie tylko mizianie pędzelkiem ) po prostu wysiadały, zawsze pierwszą noc miałam z bólu nieprzespaną. ale maść pomagała a ostatnio tak mnie ręce mocno bolały, nie wiem od czego, a w aptece akurat nie było Ben-gaya rozgrzewającego, tylko chłodzący, dostałam za to Neo-Capsiderm, zapłaciłam ok. 11 zł. też polecam, bardzo silnie rozgrzewająca, nie można jej długo stosować (góra 2 dni, ale już po pierwszym dniu ból mi ustąpił).
mam nadzieję, że szybko się z tego wyleczysz!

Skoro tak chwalicie to musi być faktycznie dobra ja miałam tylko Voltaren, ale jak to mówi moja koleżanka "ta maść pomaga jak umarłemu kadzidło"
diana171615 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 10:18   #40
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: tłuszcz? - nie znam !

ahahahhaha no urooooczoooo ))

jak sie czujesz dzis? dalej boli?
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 10:46   #41
diana171615
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 525
Dot.: tłuszcz? - nie znam !

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
ahahahhaha no urooooczoooo ))

jak sie czujesz dzis? dalej boli?
boli jak diabli. Nie moge stanąć na ta nogę , nie moge przełożyc cały ciężar ciała. Zastanawiam się co mogło się stać i pojęcia nie mam. Nie chciałabym aż wybierać się do lekarza ciągle mam nadzieje, że przejdzie. Może coś mi tak strzyknęło? Miałaś tak już?
diana171615 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-06, 10:49   #42
Miss_Devil
Raczkowanie
 
Avatar Miss_Devil
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Głogów- Karlsruhe
Wiadomości: 431
Dot.: tłuszcz? - nie znam !

diana a w którym miejscu zaczyna się ból i jaki to typ, rwie piecze ??
__________________
Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie.





Miss_Devil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 12:10   #43
diana171615
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 525
Dot.: tłuszcz? - nie znam !

Cytat:
Napisane przez Miss_Devil Pokaż wiadomość
diana a w którym miejscu zaczyna się ból i jaki to typ, rwie piecze ??
tak szarpie. Głównie promieniuje od biodra z tyłu (kość ogonowa) aż do kolana. Nie mogę chodzić. Nie słyszałam bo coś strzyknęło ani nic takiego. Zginac nogę też mogę jedynie to nie mogę stanąc na nią ani nawet schodzić po schodach. Coż to za pieruńsko może być?

Dodatkowo powiem wam, że kładąc się na plecy odczuwam straszliwy ból krzyża, jakbym miała na sobie kilkadziesiąt kg.
źle mi bardzo
diana171615 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 12:18   #44
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: tłuszcz? - nie znam !

yy mialam tak tylko miesni ud z przodu. od srody do niedzieli mnie trzymało..rozchodziłam to... ;>
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 12:23   #45
diana171615
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 525
Dot.: tłuszcz? - nie znam !

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
yy mialam tak tylko miesni ud z przodu. od srody do niedzieli mnie trzymało..rozchodziłam to... ;>
moze jakieś lekkie ćwiczenia rozciagające? Tylko ciężko będzie cos robic bo czuje sie jak połamaniec, ale tym samym nie chcę się poddawać!
diana171615 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 12:30   #46
diana171615
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 525
Dot.: tłuszcz? - nie znam !

i mała relacja z dzisiejszego dnia.

6 marca (6dzień testowania therm line)

śniadanie - zupka knorr na bogato pomidorowa z mozarella + 2 plasterki szynki z piersi kurczaczka (nie bijcie, nie miałam nic innego w lodówce, dopiero później zrobiłam zakupy), na pocieszenie powiem, ze nic gorszego nigdy nie jadłam + oczywiście 2 tbl Therm Line forte

II śniadanie - 2 jabłka

obiad- kapusniaczek z połową op warzyw hortex

nastepnie ok godz 16 planuje zjęść druga porcję Therm Line Forte + truskawki z jogurtem greckim.



Dziś nie mam kompletnie apetytu przez ten ból.

nie wspomne juz o płynach bo wypiłam chyba 3l i czuję się jak połamaniec i ponton

Powiem Wam, ze póki co nie jest najgorzej gdyz tak jak wspominałam wczoraj mama ma dziś urodziny, wokół mnie pełno ciastek, cukierków i TORT a ja nic. Nawet mnie nie ciągnie.

wystarczy juz , że wczoraj zjadłam hot doga. wystarczy...

ps. Dziewczynki zapraszam do brania udziału w konkursie wierszyk czy opowiadanko nie muszą być wcale długie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg truskawki.jpg (21,9 KB, 1 załadowań)
diana171615 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 12:39   #47
Miss_Devil
Raczkowanie
 
Avatar Miss_Devil
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Głogów- Karlsruhe
Wiadomości: 431
Dot.: tłuszcz? - nie znam !

ja tak tylko przypuszczam, że naciągnęłaś dwugłowy uda albo jego przyczepy lub też jest podrażnione więzadło krzyżowo-guzowe. Wtedy tak boli i najczęściej zdarza się właśnie przy bieganiu. więcej ci nie powiem bo lekarzem ani fizjoterapeutą nie jestem. nie chcę cię wprowadzać w błąd. to co wiem to ze studiów. najlepiej idź do lekarza sprawdzić czy to na pewno to, jeżeli tak to na około 4 tygodnie będziesz miała spokój od wszelkich sportów
__________________
Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie.





Miss_Devil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 12:44   #48
diana171615
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 525
Dot.: tłuszcz? - nie znam !

Cytat:
Napisane przez Miss_Devil Pokaż wiadomość
ja tak tylko przypuszczam, że naciągnęłaś dwugłowy uda albo jego przyczepy lub też jest podrażnione więzadło krzyżowo-guzowe. Wtedy tak boli i najczęściej zdarza się właśnie przy bieganiu. więcej ci nie powiem bo lekarzem ani fizjoterapeutą nie jestem. nie chcę cię wprowadzać w błąd. to co wiem to ze studiów. najlepiej idź do lekarza sprawdzić czy to na pewno to, jeżeli tak to na około 4 tygodnie będziesz miała spokój od wszelkich sportów
cio takiego?????? i nic nie da się zrobić by wrócić do zdrwia szybciej?
diana171615 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 12:52   #49
Miss_Devil
Raczkowanie
 
Avatar Miss_Devil
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Głogów- Karlsruhe
Wiadomości: 431
Dot.: tłuszcz? - nie znam !

tak mi to kochana wygląda, ja miałam tylko podstawy fizjologii ruchu i była o tym mowa ale co z tym robić i jak to się je to ja juz nie wiem.
lepiej jeszcze doczytaj, na pewno cos jest o tym na forach sportowych.
__________________
Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie.





Miss_Devil jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-06, 14:46   #50
frezyjka85
Zakorzenienie
 
Avatar frezyjka85
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: NS/Kraków
Wiadomości: 9 640
Dot.: tłuszcz? - nie znam !

wszystkiego najlepszego dla mamy z okazji urodzin

mam nadzieję, ze z noga to nic poważnego
frezyjka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 14:49   #51
diana171615
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 525
Dot.: tłuszcz? - nie znam !

Cytat:
Napisane przez frezyjka85 Pokaż wiadomość
wszystkiego najlepszego dla mamy z okazji urodzin

mam nadzieję, ze z noga to nic poważnego
a dziekujemy bardzo ja tez tak myślę. Teraz pozagladam do Was a kilka słów napisze wieczorkiem jak bede w łóżeczku. Ściskam Was mocno moje drogie !
diana171615 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 07:27   #52
mamamichałka
Zadomowienie
 
Avatar mamamichałka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 489
GG do mamamichałka
Dot.: tłuszcz? - nie znam !

O kurcze-poczytałam Twój wątek-i martwię się....biedalku jak się masz??Byłaś u lekarza?Może masz nieodpowiednie obuwie do biegania..kiedyś czytałam ,że nie powinno biegać po ulicy bo podłoże jest za twarde,za duże obciążenie dla stawów,nie ma amortyzacji-lepiej po ściezkach,lesie etc
__________________
Perfumy na wymianę

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275116
mamamichałka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 08:19   #53
kamila2709
Wtajemniczenie
 
Avatar kamila2709
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 078
Dot.: tłuszcz? - nie znam !

Tak mi Ciebie szkoda, rozumiem Cię, taki ból jest straszny, nawet nie można normalnie funkcjonować

Ja np. nie mogę wykonywać wielu ćwiczeń ze względu na problemy z kręgosłupem, które mam od ładnych kilku lat i ten ból, który opisujesz jest mi bardzo dobrze znany, bo mi jak coś przeskoczy w kręgosłupie(zależy w którym miejscu), to występuje ucisk na nerwy i boli mnie od pośladka do kolana albo nawet do stopy w zależności jaki duży jest ucisk na nerwy i jak ból nie chce sam ustąpić, to musze jechać do masażysty-kręgarza, który nastawia kręgosłup i ból ustępuje i nie wiem, ale może podczas ćwiczeń też Ci coś przeskoczyło, ale tego wcale nie jest słychać, więc myślę, że jedynie taki specjalista Ci pomoże, ale najlepiej, żeby to było ktoś polecony i sprawdzony. Ja, moja mama i siostra jeździmy zawsze do tego pana. A jak pójdziesz do lekarza to podejrzewam, że nawet jakbyś zasugerowała, że to może od kręgosłupa, to Ci powie, że jak taka młoda dziewczyna może mieć problemy z kręgosłupem, bo w moim przypadku zawsze tak było, a pan masażysta zawsze ratował mi "życie"
Masz kogoś takiego w swoim mieście?
kamila2709 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 08:49   #54
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: tłuszcz? - nie znam !

nie ma czasu na czytanie forum sportowego. lec do lekarza widac cos poważnego!!
jak nic polecam basen..moja mama miala powazne problemy z kregosłupem zaczela chodzic regularnie na basen i jest jej duzo lepiej!
tylko uważaj zeby nie przewiać nerów koniecznie wygrzej sie po basenie
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 09:17   #55
kamila2709
Wtajemniczenie
 
Avatar kamila2709
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 078
Dot.: tłuszcz? - nie znam !

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
nie ma czasu na czytanie forum sportowego. lec do lekarza widac cos poważnego!!
jak nic polecam basen..moja mama miala powazne problemy z kregosłupem zaczela chodzic regularnie na basen i jest jej duzo lepiej!
tylko uważaj zeby nie przewiać nerów koniecznie wygrzej sie po basenie

No właśnie, basen na problemy z kręgosłupem, to rewelacja mi i mojej mamie zawsze pomaga, może nie za pierwszym razem, ale najlepiej jest chodzić regularnie przynajmniej 2 razy w tyg
kamila2709 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 09:33   #56
dorrotka86
Raczkowanie
 
Avatar dorrotka86
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 99
Dot.: tłuszcz? - nie znam !

pewnie, że leć! im szybciej, tym lepiej! po co się stresować - jeśli to nic poważnego, lekarz poleci Ci jakąś maść itp. i szybko wrócisz do stanu "używalności", a jeśli poważne - tym bardziej potrzebna jest fachowa pomoc! ja też tak zlekceważyłam kiedyś swoje zdrowie i nie wyszłam na tym dobrze. wyjechałam z domu, na wyjeździe źle stanęłam, noga się wygięła w kostce i spuchła. jakiś pseudoratownik, który był na miejscu zabandażował, dał tabletkę przeciwbólową i już, wszyscy byliśmy pewni, że to nic poważnego, potem było mi nawet lepiej i jakoś kuśtykałam. kiedy dobę później wróciłam do domu, noga wciąż była w złym stanie. rodzice zawieźli mnie na dyżur do szpitala i tam okazało się, że naderwałam sobie więzadła i na kilka dni unieruchomili mnie szyną gipsową. do dziś mi noga czasem jeszcze doskwiera... lepiej o siebie dbać, także leć jeszcze dziś do lekarza z tym!
dorrotka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 11:39   #57
diana171615
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 525
Dot.: tłuszcz? - nie znam !

dziekuję dziewczynki za miłe słowa i dobre rady. Poczekam jeszcze dziś jeśli faktycznie nie przejdzie jutro udam się do lekarza. Ból był tak silny, że przy spacerku wynoszącym ok 100m (chciałam przejść się do sklepu) popłakałam się jak dziecko. Nie mam pojecia co to jest, teraz doszły problemy ze wstawaniem kiedy to siedzę ok 10 min czy leżę. ygląda mi to na nieciekawą sytuację, posmaruję jeszcze maścią i poczekam....

a co do testowania ( bo tego to nikt mi nie odbierze i to mój cel nr 1 póki co i na najbliższe 7 tyg )

7 marca - 7 dzień testowania therm Line Forte

Rano I dawka Therm Line Forte 2 tableteczki , 2 jabłuszka i sałatka z fasolki szparagowej, kapusty pekińskiej, szyneczki drobiowej + jogurt naturalny

a narazie nic, wogóle nie mam ochoty nic jeść ze względu na ten ból.
ale planuje tak do godz 14 zjeść II dawkę TL Forte i coś na obiad.

Jak tak dalej pójdzie to osłabnę bo praktycznie nic mi nie wchodzi...

całuje Was i przypominam o moim konkursie wierszykowym. Trwa on do 10 marca!


na obiad wszamałam 2 tabletki TL Forte + kotleciki z jajca, 5 pieczarek + otręby na patelni teflonowej bez tłuszczu + 2 ogórki kiszone i kilka plasterków polędwicy sopockiej.

ok 17 truskawki z kefirem naturalnym i 2 jabłuszka

przez cały dzionek wypiłam ok 3-4 l płynów, jupi!
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=597710 moje zmagania ZAPRASZAM

Edytowane przez diana171615
Czas edycji: 2012-03-07 o 19:38
diana171615 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 13:12   #58
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: tłuszcz? - nie znam !

nie wiem w takim razie na co jeszcze czekasz z tym lekarzem... cud byłby jedyna dobra odpowiedzia aczkolwiek nie do konca racjonalna... ;>
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 13:37   #59
dorrotka86
Raczkowanie
 
Avatar dorrotka86
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 99
Dot.: tłuszcz? - nie znam !

szkoda, że mieszkamy daleko, w przeciwnym razie już dawno byśmy ją wykopały z domu do lekarza ;P
dorrotka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 15:49   #60
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: tłuszcz? - nie znam !

true true..a tak to do jutra zanim dojedziemy nic z tego nie bedzie bo leżącego nie mozna kopac...
poszłas do lekarzA??
jak wagowo po 7 dniach z TL ? masz jakby 12% za soba
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Forum Recenzentek Therm Line


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:47.