Zbyt intensywny stosunek? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-01-18, 19:23   #1
_bezsilna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 23

Zbyt intensywny stosunek?


Witajcie!
Chciałam zapytac czy spotkalyscie się z czymś podobnym. Dwa dni po intensywnym stosunku z partnerem na bieliźnie zobaczyłam nitke krwi. Był to jeden taki epizod w ciągu dnia. Przez kolejne dwa dni również takie epizody miały miejsce ale zamiast nitki krwi sluz delikatnie podbarwiony na różowo lub brązowo. Do tego delikatne swędzenie. Czy to może byc po prostu podrażnienie? Spowodowane mocnym otarciem? Czy powinnam sie martwic?
_bezsilna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-19, 09:25   #2
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Zbyt intensywny stosunek?

Cytat:
Napisane przez _bezsilna Pokaż wiadomość
Witajcie!
Chciałam zapytac czy spotkalyscie się z czymś podobnym. Dwa dni po intensywnym stosunku z partnerem na bieliźnie zobaczyłam nitke krwi. Był to jeden taki epizod w ciągu dnia. Przez kolejne dwa dni również takie epizody miały miejsce ale zamiast nitki krwi sluz delikatnie podbarwiony na różowo lub brązowo. Do tego delikatne swędzenie. Czy to może byc po prostu podrażnienie? Spowodowane mocnym otarciem? Czy powinnam sie martwic?
Hej,

Ciężko stwierdzić. Możliwe. Nie miałaś plamień okoloowulacyjnuch nigdy? W jakim dniu cyklu byłaś?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-19, 10:43   #3
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Zbyt intensywny stosunek?

Cytat:
Napisane przez _bezsilna Pokaż wiadomość
Witajcie!
Chciałam zapytac czy spotkalyscie się z czymś podobnym. Dwa dni po intensywnym stosunku z partnerem na bieliźnie zobaczyłam nitke krwi. Był to jeden taki epizod w ciągu dnia. Przez kolejne dwa dni również takie epizody miały miejsce ale zamiast nitki krwi sluz delikatnie podbarwiony na różowo lub brązowo. Do tego delikatne swędzenie. Czy to może byc po prostu podrażnienie? Spowodowane mocnym otarciem? Czy powinnam sie martwic?
Twoje wątpliwości z całą pewnością może rozwiać tylko ginekolog.
Możliwe, że to otarcia albo efekt nadżerki.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-20, 15:01   #4
zywe_srebro
Raczkowanie
 
Avatar zywe_srebro
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 116
Dot.: Zbyt intensywny stosunek?

U mnie po prostu była uszkodzona ścianka. Tak było, nie polecam, ale wtedy też leciałam do ginekologa, żeby się dowiedzieć co i jak i żeby wszystko sprawdził. Lepiej iść i zmarnować kilka godzin, niż później marnować dni na leczenie się
zywe_srebro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-01-20 16:01:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:06.