Praca w Lidl - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-04, 14:34   #1
jogusia
Rozeznanie
 
Avatar jogusia
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 520

Praca w Lidl


Mam okazje zacząć prace w Lidlu jak to tam wygląda, jak z godzinami pracy i zarobkami? Chce się dowiedzieć jak najwięcej...
Z góry dziękuje za odpowiedzi
__________________
jogusia
jogusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-04, 14:42   #2
Bridget
Zakorzenienie
 
Avatar Bridget
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 12 574
Dot.: Praca w Lidl

Najprościej chyba iść na rozmowę i tam się wszystkiego dokładnie dowiedzieć
__________________

Bridget jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-04, 14:46   #3
Juda
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Za górami, za lasami...
Wiadomości: 5 135
GG do Juda
Dot.: Praca w Lidl

Nie bądź taka mądra :P
Kilka wątków niżej ja napisałam o pracę w kawiarnii :P
Wiec rozumiem szukanie informacji dotyczącej danej firmy :P
__________________
Gdy się na coś nie zgadza, to jest wredna i cyniczna.
Jak kocha, to jest naiwna, a jak nie kocha, to jest zimna.
Jeśli jest sama, to znaczy, że nikt jej nie chciał,
a jeśli jest z kimś, to znaczy, że cwana.
A gdy dostaje furii to jej się tylko tak zdaje...

Juda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-04, 14:53   #4
Bridget
Zakorzenienie
 
Avatar Bridget
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 12 574
Dot.: Praca w Lidl

Cytat:
Napisane przez Juda Pokaż wiadomość
Nie bądź taka mądra :P
Kilka wątków niżej ja napisałam o pracę w kawiarnii :P
Wiec rozumiem szukanie informacji dotyczącej danej firmy :P
widziałam właśnie
:P:P:P

jeszcze Emilia nie zaatakowała tego wątku, cud
__________________

Bridget jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-04, 14:53   #5
jogusia
Rozeznanie
 
Avatar jogusia
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 520
Dot.: Praca w Lidl

Byłam na rozmowie to były tylko "suche" informacje, a ja się chce dowiedzieć od pracowników lub znajomych pracowników, czy też rodzin jak to wygląda "od środka".
__________________
jogusia
jogusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-05, 12:52   #6
jogusia
Rozeznanie
 
Avatar jogusia
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 520
Dot.: Praca w Lidl

up
__________________
jogusia
jogusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-05, 13:08   #7
anestet-ka
Wtajemniczenie
 
Avatar anestet-ka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 572
Dot.: Praca w Lidl

Z tego co słyszałam (i widziałam) w Lidlu jest najgorzej ze wszystkich sklepów tego typu. Na rozmowie to wygląda całkiem, całkiem.. na umowie juz tak sobie a w rzeczywistości.. to pracujesz jak wół za grosze. Rotacyjność pracowników jest założona z góry, bo nikt tam długo nie wytrzymuje. Gadałam z dziewczyną która pracuje tylko po supermarketach i sama stwierdziła, że po Lidlu to w Biedronce ma wakacje
anestet-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-05, 13:20   #8
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Praca w Lidl

Pracowała koleżanka, podobno nie jest dobrze. Nie wiem nic o zarobkach, ale w Lidlu ejsteś wszystkim: kasjerką, sprzątaczką, rozładowjesz towar, układasz go i takie tam inne.

A jesli szukają pracy do wszystkiego, znaczy się jest do niczego.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-05, 18:28   #9
sylwia-zuza
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia-zuza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 664
Dot.: Praca w Lidl

to tak jak w rossmannie
__________________
Jesienne mamy
sylwia-zuza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-05, 18:49   #10
xandra78
Zakorzenienie
 
Avatar xandra78
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 109
Dot.: Praca w Lidl

Ja też nie słyszałam o Lidlu nic dobrego-mówi się to samo, co kiedyś o Biedronce.Lepiej iść do tych największych-Real, Tesco, Carrefour. Moja sąsiadka pracuje w Realu jako kasjerka, ma 1000 zł na rękę i 7 dni wolnych w miesiącu.Nie ma takiej mozliwości,żeby dźwigała jakis towar, czy zostawała po godzinach.
xandra78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-07, 12:15   #11
jogusia
Rozeznanie
 
Avatar jogusia
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 520
Dot.: Praca w Lidl

czyli za dobrze to tam nie jest...
__________________
jogusia
jogusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-27, 11:34   #12
Wiszkaa
Raczkowanie
 
Avatar Wiszkaa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 392
Dot.: Praca w Lidl

Odświezam jak pracuje się teraz w Lidlu, bo staram sie tam o pracę i chce wiedziec czego sie spodziewac
Wiszkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-21, 14:24   #13
87mArTuSia87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 24
Dot.: Praca w Lidl

Pracowałam w Lidlu 2 lata. Powiem tak, to napewno nie jest praca dla tych co nie chcą pracować. Sama wiem, bo była to moja pierwsza praca i momentami jak wracałam do domu chciało mi się płakać, ale powiedzcie mi gdzie jest zawsze różowo i super. Jeśli chodzi o zarobki to nie najgorzej. Wraz ze stazem zarobki rosna, jakos tak
87mArTuSia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-29, 00:27   #14
Miodzjo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 10
Dot.: Praca w Lidl

Cytat:
Napisane przez 87mArTuSia87 Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o zarobki to nie najgorzej.
Mogłabyś to sprecyzować? Ile można się spodziewać na początek? Właśnie zastanawiam się nad podejściem do pracy w lidlu. Ciężka praca mi nie straszna, ale zarobki są ważne, bo z czegoś trzeba rodzinę utrzymać.
__________________
Ubieram się tak jak lubię, a jak się to komuś nie podoba to jest to jego problem, a nie mój.
Miodzjo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-30, 10:00   #15
87mArTuSia87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 24
Dot.: Praca w Lidl

Cytat:
Napisane przez Miodzjo Pokaż wiadomość
Mogłabyś to sprecyzować? Ile można się spodziewać na początek? Właśnie zastanawiam się nad podejściem do pracy w lidlu. Ciężka praca mi nie straszna, ale zarobki są ważne, bo z czegoś trzeba rodzinę utrzymać.
Powiem Ci ze dokładnie to nie wiem, bo co roku są na wiosnę podwyżki, więc ile teraz jest dokładnie to nie wiem. Zarobki zalezą od stażu, czyli na początek dostajesz ok 1650 brutto, po roku pracy jakieś 1800 brutto, a po 2 latach dostajesz umowe na czas nieokreslony i masz na umowie chyba 2100 brutto.
87mArTuSia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-15, 22:58   #16
karolaine
Raczkowanie
 
Avatar karolaine
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 303
Dot.: Praca w Lidl

też mam możliwość pracować w Lidlu, będzie to moja pierwsza praca... i zastanawiam się, byłabym kasjerką, czyli 8 godzin siedzenia w jednej pozycji, a do toalety to jak? bo kiedyś była cała awantura, o to, że kasjerki w pampersach siedzą, podobno coś się zmieniło, ale jak non stop mam coś przeziębione i zastanawiam się jak to jest z tym, wyjściem do toalety, jak Ci się non stop kolejka ustawia i rośnie?!
karolaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 13:00   #17
kakarsiu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2
Dot.: Praca w Lidl

Bo w lidlu to jest tak DAJCIE MI CZŁOWIEKA A JA ZNAJDE NA NIEGO PARAGRAF!!!!!!!
Wiem coś o tym bo tam pracowałam.Jeden wielki fałsz i obgadywanie, a praca jaką sie wykonuje to najlepiej robić tak szybko aby zdążyć na wczoraj!!!
kakarsiu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 17:23   #18
froggio
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 81
Dot.: Praca w Lidl

wy sie nie znacie :P zobaczcie jak moze byc wspaniala praca w marketach :

http://www.youtube.com/watch?v=wGwCX...ayer_embedded#


hahahaha !
froggio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-17, 08:34   #19
blacha76
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1
Dot.: Praca w Lidl

lidl płaci nie najgorzej jeśli chodzi o supermarkety ale odradzam i przestrzegam wszystkie mężatki nie podejmójcie pracy w lidlu bo nie będziecie oglądać swoje rodziny zbyt często praca nie normowana telefon i potrafią ściągnąć z urlopu sobota i niedziela bez przerwy praca nawedt od 4. 5. rano i nie osiem godzin jak w umowie tylko tyle ile potrzeba.A wiem tylko z tego bo moja żona w tym obozie pracy pracuje i nasze małżeństwo wiśi na włosku
blacha76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-17, 20:52   #20
yohaki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 27
Dot.: Praca w Lidl

Zarobki są kiepskie godziny również zdecydowanie odradzam
yohaki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-03, 00:07   #21
lalska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1
Dot.: Praca w Lidl

Odkopuje temat, pracuje kilka miesiecy juz i sie wypowiem.

Dostac sie do pracy nie jest trudno, na rozmowie kwalifikacyjnej zapoznaja cie z czym to mniej wiecej sie wiaze, ile dostaniesz i dostajesz papiery do wypelnienia. Nie ma czegos takiego jak kasjerka, jestes "pracownikiem sklepu" Na poczatku rozkladasz towar, mixy, chlodnie lub owoce i warzywa ale z czasem stajesz sie uniwersalna osoba i robisz co sie da, kasa, wypiek, sprzatanie itd. Od marca byly podwyzki, ponad 150 zlotych wiecej na pol etatu mam, dostaje okolo 900. Godziny sa rozne, jedni maja praktycznie ciagle na rano a inne osoby przychodza na rano lub popoludnie. Inwentaryzacje sa w roznych porach, moze to byc 18 lub trzecia czy czwarta w nocy. Do pracy zazwyczaj przychodzi sie na 4, 5 lub 6 rano, godziny nocne licza sie od 23 do 7 wiec wiadomo ze wiecej za nie placa. Najgorszy jest towar ktory rzadko kiedy jest poukladany alejkami i trzeba sie z paleta najezdzic, na wylozenie jednego mixa masz od 40 min do godziny, a czy on maly czy wiekszy od ciebie to nikogo nie obchodzi. Nie wazne ile z siebie dajesz to czesto slyszysz czy nie mozna szybciej. Kierownik tez zalezy jaki ma humor, jak ma zly to czasem pokrzyczy ale ogolnie jest milo. Zastepca kierownika moze byc mily, mozna pogadac jak z kolega/kolezanka ale moze byc tez taki ktory bedzie mowil szybciej i szybciej. Praca na kasie nie jest trudna, w tydzien wpadna wam do glowy kody. Najbardziej frustrujaca rzecza na kasie to klienci, jedni elegancko zabiora towar do koszyka a drudzy mozolnie pakuja mase towaru na tym malym blacie i spowalniaja prace, ten blat powinien byc wiekszy lub taki jak w netto. Co roku na swieta dostaje sie 320 zlotych w bonach sodexach ktore mozna uzyc w kilku innych sklepach niz lidl. Przerwa trwa 15 minut, zwykle ustala ja kierownik/zastepca kierownika. Palic mozna na rampie jak i przed sklepem. Do pracy przychodzisz na ustalona pore ale o ustalonej porze zakonczenia nie zawsze wychodzisz, naszczescie za nadgodziny masz potem wolne, nie mozesz pracowac wiecej godzin w miesiacu niz przewiduje twoj etat. Kolejna rzecza ktora mi sie nie podoba to wysylanie od czasu do czasu pracownika do innego lidla, bo ktos tam zachorowal lub maja malo ludzi. Nigdy nie pytaja czy masz jak tam dojechac. Ochroniarze sa mili, mozna porozmawiac z nimi. Ogolnie praca ma pare wad ale mi sie podoba a co do zalogi to zalezy od miejscowosci i danego sklepu, lecz jednak gdy czasem wysylaja mnie do innego sklepu to tam na nie mila atmosfere nigdy nie natrafiam.

Edytowane przez lalska
Czas edycji: 2010-05-03 o 00:16
lalska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 11:28   #22
puq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1
Dot.: Praca w Lidl

Praca w Lidlu to jedna z najgorszych z jakim mialm doczynienie. Cel nadrzedny to zysk nie wazne jakim kosztem. Komfort pracy jeśli mozna o takowym wogóle tutaj mowic jest na najnizszym poziomie. Godziny pracy zaczynają sie w zaleznosci od sklepów od godziny (3, 4, 5, rano) . Panują żelazne zasady i nakazy takie jak ....jedną palete rozklada jedna osoba ..., nie ma rozmów na sklepie, nikt nie opuszcza sali sprzedazy bez pozwolenia kierownika. Nastepnie przed otwarciem sklepu dostajesz kasetke i warujesz na kasie . Przy czym panują kolejne zasady nakazy.....nie ma rozmów na kasach, obowiązuje Cie stala regułka " dzien dobry dziękuje i dowidzenia" i tak średnio 400 razy dziennie. Kasujesz ostatniego klienta zamykasz kase wstajesz i robisz dziesiątki innych rzeczy na sklepie, pamietając ze jak zadzwonią to lecisz na kase bo kolejka sie zrobila. Przysługuje Ci tylko 15 min przerwy w ciągu dnia z której i tak często jestes zrywana na kase. Druga zmiana pracuje do godz 22 wowczas dochodzą codzienne zamiatanie sklepu, mycie sklepu, wyrzucanie śmieci. Mało rąk do pracy duzo obowiązków...... mile widziani kandydaci do tej pracy to najchetniej osoby które nic nie jedzą nie sikają są małe, zwinne, i ruchliwe. Szczerze odradzam pracy w tej sieciówce......mottem przewodnim tej pracy jest robić robić i jeszcze raz robic......Podsumowując--- za te pieniądze to szkoda zdrowia kręgosłupa i większości weekednów ktore spedzasz w pracy.
puq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 14:36   #23
Wenila
Wtajemniczenie
 
Avatar Wenila
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: to tu to tam z północy na południe
Wiadomości: 2 927
Dot.: Praca w Lidl

kolejna zagraniczna sieciówka, która nie liczy się z człowiekiem.
__________________
tkwiąc w depresji!!
Wenila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-20, 10:21   #24
MagdaSL
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 39
Dot.: Praca w Lidl

Chciałam się dowiedzieć dlaczego w lidlu kasjerka zapycha towar do wózka i mówi, że tak musi być . Ja staram sie szybko pakować; dla mnie jest uciążliwe, że muszę później znowu schylać się do tego ogromnego wózka i wyciągać towar. Czy jest coś takiego w regulaminie, że towar ma dawać do wózka?
MagdaSL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-20, 16:43   #25
wuwu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1
Dot.: Praca w Lidl

do "MagdaSL" odpowiedz jest bardzo prosta......kasjerzy są rozliczani z wydajnosci na koniec swojej pracy w postaci raportu .....ona musi utargowac okresloną minimalną kwote na godzine..... średnio jest to 1800 zł. Jesli utarg godzinny bedzie nizszy niz 1800 zł przez kilka dni to często sie wywala na zbity pysk takiego pracownika. Dlatego w tej chorej firmie nie ma czaasu na to byś sobie spokojnie pakowała swoje zakupy. Pracownicy czesto nie mają czasu na przerwe ktora w lidlu wynosi ażżż całe 15 min, w lidlu podczas rozliczania pracowników mozna naprawde poczuć woń spoconych kobiet. Ponadto kasjer ma obowiązek wlozyc pierwszy skasowany produkt do wózka by sprawdzic czy klient nic w nim nie chowa (czyli czy nic nie ukradł). Pracownikom robi sie tzw. wózki testowe podczas ktorego sprawdzają czy kasjer wykonuje wszystkie procedury.....często chowają coś do wozka i jak kasjer to przegapi to wylatuje z pracy.....otttt taka sobie miła atmosfera pracy w lidlu
wuwu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-22, 18:00   #26
kardamon
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 227
Dot.: Praca w Lidl

Cytat:
Napisane przez 87mArTuSia87 Pokaż wiadomość
Powiem Ci ze dokładnie to nie wiem, bo co roku są na wiosnę podwyżki, więc ile teraz jest dokładnie to nie wiem. Zarobki zalezą od stażu, czyli na początek dostajesz ok 1650 brutto, po roku pracy jakieś 1800 brutto, a po 2 latach dostajesz umowe na czas nieokreslony i masz na umowie chyba 2100 brutto.

Jak na moje oko- płaca całkiem godziwa.
kardamon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-20, 14:03   #27
jamaika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 107
Dot.: Praca w Lidl

Zdziwiłam się tym co tu piszecie. Mój chłopak pracuje w Lidlu i sobie chwali. Jest dużo roboty, ale jak ktoś idzie do pracy do marketu to chyba nie myśli że będzie miał czas pisać smsy i poczytać książkę. Wcześniej pracował w Tesco i mówi że w Lidlu jest dużo lepiej. W Tesco dzwonili do niego jak potrzebowali kogoś i nigdy nie wiedział kiedy będzie pracował, a tutaj ma grafik ustalany na 2 tygodnie i wszystko jest jasne. 3/4 etatu to 1100zł na rękę, czyli 8,5/h, według mnie to sporo (a rośnie im dłużej się pracuje). Umowa o prace na początek na 3 miesiące. Jak ma zmianę do 22, to wychodzi z pracy najpóźniej 22.15. Od kiedy on tam pracuje to zawsze chodzę tam na zakupy, i z tego co widzę i on mi mówi, to mają bardzo miłą atmosferę, wcale nie jest tak że nie mogą rozmawiać na sklepie. Nie ma problemu z wyjściem na przerwę, do toalety. Studentki też tam pracują, nawet w roku akademickim i dają radę. Pewnie wszystko zależy od tego na jakiego kierownika się trafi.
jamaika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-20, 20:03   #28
201703081551
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 729
Dot.: Praca w Lidl

Najgorsze miejsce pracy w jakim przyszło mi pracować!
Kierownikiem regionu jest oczywiście stary pracownik który awansował, ale widać że nie zdąrzył zrobić po drodze żadnych studiów ani nabrać jakies ogłady porządanej od osoby na tym stanowisku: na rozmowie kwalifikacyjnej rzuł gumę!! Ciamkał i gadał jak ciołek ze wsi
Ok, szczegół.
W żadnym markecie nie spotkałam się z tak durnymi procedurami kasowymi: są niedorzeczne narzucone z góry normy ile kasjer ma wyrobić, liczące również jego efektywność, jak szybko i ile produktów kasujesz w ciągu minuty. Im więcej tym lepiej, od tego zależy Twoja premia. Nadgodziny są rzecza normalna, co najmniej 0,5 godz dziennie...oczywioście Ci za nie nie zapłącą, a oddadzą w dniach wolnych w stylu dzien roboty dzien wolny dzien roboty i dzien wolny albo jeszcze lepiej!!
Każą przyjsc do pracy ale np na 4 godziny żeby Ci oddać nadgodziny, oczywiście o tym sie juz dowiadujesz na miejscu tego samego dnia... Czasem przychodziłąm i mi mowili ze po godz mam wracac do domu... to po cholere ja sie tarabanilam całe miasto
No nigdzie tak nie miałam!!! A robiłam juz w auchanie, carrefourze... i innych molochach.

Jak nie ma co robić to Ci wymyślą tak bezsensowne rzeczy jak tysiace gum obok kasy układac wg daty ważnowsci, szczegół że kazda z nich ma ją z 5 lat do przodu....

A co najśmieszniejsze:
wywalają tam ponad połowe pracowników po okresie próbym, w moim przypadku ten łom kierownik regionów (notabene brawa za inteligencje ) pomylił sie o miesiac w waznosci mojej umowy...mijaja 2msce pracy a tu mnie wzywa by powiefdziec że od jutra mam nie przychodzić bo mi sie umowa skonczyla!! Ja patrze jak na kretyna i mówie ze mam jeszcze miesiac do konca... on sie zakłopotał i powiedział: "ojj to sie pomyliłem"
I co? I poszłam na L4 i ich olałam miesiac płatnego wolnego
201703081551 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-05, 14:25   #29
kakarsiu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2
Dot.: Praca w Lidl

Fajnie mają co niektórzy skoro mają aż 40 minut na rozładowanie mixa. W
niektórych sklepach jest 20 minut. A jak przyjadzie rano towar z tymi całymi serami,śmietanami ..... itd to w 1,5 godziny trzeba samemu to porozkładać!!!! A jak nie to dowidzenia. ŻAL MI TYCH OSÓB CO TAM PRACUJĄ!!!! Powodzenia życze)
kakarsiu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-09, 15:54   #30
joaa12
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 767
Dot.: Praca w Lidl

Cytat:
Napisane przez mroja Pokaż wiadomość

A co najśmieszniejsze:
wywalają tam ponad połowe pracowników po okresie próbym, w moim przypadku ten łom kierownik regionów (notabene brawa za inteligencje ) pomylił sie o miesiac w waznosci mojej umowy...mijaja 2msce pracy a tu mnie wzywa by powiefdziec że od jutra mam nie przychodzić bo mi sie umowa skonczyla!!
Ja się z taką sytuacją spotkałam w Carrefurze (okres poświąteczny)
joaa12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-17 08:16:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:36.