Z rudego na blond - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-13, 16:53   #61
Pogloskova
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4
GG do Pogloskova
Dot.: Z rudego na blond

Witam!
Szukam konkretnej porady
Mój naturalny (którego nie widziałam ho ho) kolor włosów to dość jasny szatyn. Mniej więcej taki jak na zdj. 1.
Farbowałam kilka razy na ciemno, kolor zwykle prawie całkowicie schodził. Pół roku temu zamarzyły mi się włosy blond (przy wiśniowej szamponetce, akurat)- fryzjerka jednak powiedziała, że to zabieg na kilka wizyt i zrobiła mi jedynie delikatny balejaż. Ogólnie wyszło ładnie, brązowo złote włoski. Nie mogąc się jednak doczekać, pomyślałam że może lepiej zapuścić włosy i zafarbować te pasemka, no bo szkoda rozjaśniać dalej i niszczyć. Dwa razy farbowane na brązik, za każdym razem się zmywało do rudych prześwitów... Poszłam znów do fryzjerki (tym razem innej) z zamiarem obcięcia włosów i farbowania na szatyn, zbliżony do mojego naturalnego odcienia. Farba jednak wyszła całkiem ciemna :/ Kolor mi się nie podobał, dlatego chcąc coś zmienić kupiłam farbę L'Oreal koloru Mango i tak wyszedł mi brąz, z pomarańczowo-rudym połyskiem. Teraz chciałabym cofnąć całą tę operację i znów dać szansę na blond. Pytałam fryzjerkę, ta proponuje mi (dość drogi i ryzykowny zresztą) balejaż i może coś z tego potem by miało wyjść. Rozjaśnianie ponoć da żółty efekt.
Czytałam o dekoloryzatorach, ale nie wiem, czy to coś da. Proszę o poradę, jak w miarę bezpiecznie pozbyć się tego wstrętnego koloru, by chociaż wrócić do swojego naturalnego
Pozdrawiam
Pogloskova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 17:26   #62
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Z rudego na blond

Cytat:
Napisane przez Pogloskova Pokaż wiadomość
Witam!
Szukam konkretnej porady
Mój naturalny (którego nie widziałam ho ho) kolor włosów to dość jasny szatyn. Mniej więcej taki jak na zdj. 1.
Farbowałam kilka razy na ciemno, kolor zwykle prawie całkowicie schodził. Pół roku temu zamarzyły mi się włosy blond (przy wiśniowej szamponetce, akurat)- fryzjerka jednak powiedziała, że to zabieg na kilka wizyt i zrobiła mi jedynie delikatny balejaż. Ogólnie wyszło ładnie, brązowo złote włoski. Nie mogąc się jednak doczekać, pomyślałam że może lepiej zapuścić włosy i zafarbować te pasemka, no bo szkoda rozjaśniać dalej i niszczyć. Dwa razy farbowane na brązik, za każdym razem się zmywało do rudych prześwitów... Poszłam znów do fryzjerki (tym razem innej) z zamiarem obcięcia włosów i farbowania na szatyn, zbliżony do mojego naturalnego odcienia. Farba jednak wyszła całkiem ciemna :/ Kolor mi się nie podobał, dlatego chcąc coś zmienić kupiłam farbę L'Oreal koloru Mango i tak wyszedł mi brąz, z pomarańczowo-rudym połyskiem. Teraz chciałabym cofnąć całą tę operację i znów dać szansę na blond. Pytałam fryzjerkę, ta proponuje mi (dość drogi i ryzykowny zresztą) balejaż i może coś z tego potem by miało wyjść. Rozjaśnianie ponoć da żółty efekt.
Czytałam o dekoloryzatorach, ale nie wiem, czy to coś da. Proszę o poradę, jak w miarę bezpiecznie pozbyć się tego wstrętnego koloru, by chociaż wrócić do swojego naturalnego
Pozdrawiam
najpierw niezdecydowanie i kombinowanie a potem płacz Teraz albo słuchaj fryzjerki (byle dobrej) i delikatnie powoli, kilkakrotnie rozjaśniaj balejażem lub pasemkami (nie na raz i nie co miesiąc), albo spróbuj tego zabiegu rozjaśniającego o którym jest mowa na poprzedniej stronie. Ja tego nie robiłam, więc więcej nie powiem. A najlepiej przemyśl najpierw dobrze, jaki właściwie chcesz mieć na głowie kolor...
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 23:43   #63
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 352
Dot.: Z rudego na blond

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
używa, ale każdy kto farbował sam i u dobrego fryzjera zauważy różnicę, bo jednak produkty drogeryjne i profesjonalne się ciut różnią poza tym idąc do fryzjera takie włosy od razu można przemienić w blond w większości za pomocą pasemek i nie trzeba cierpliwości no ale jak ktoś chce kombinować w domu... to trzymam kciuki za takie osoby, raz komuś wyjdzie a raz nie.
nawet nie ciut a abrdzo, z tym sie zgodze. ale to nie problem kupic sobie profesjonalna farbe do domu. Z resztą mialam okazje przetestowac duzo srodkow koloryzujacych i niektore drogeryjne farby ogólnodostępne są calkiem przyzwoite.A znalezc dobrego fryzjera tez nie latwo, nawet w tych salonach ktorych nazwy sa cenione mozna trafic na rozczarowanie. co do pasemek to na rudych wlosach zwlaszcza nie jest to efekt dlugotrwaly, szybko zolkna (ale tu potrzeba cierpliwosci przy robieniu pasemek bo do calkowitego blondu potrzeba kilka sesji).


tak z innej beczki troche, przegladalam dzis kwc i po prostu oniemialam czytajac niektore recenzje wizazanek. Jedna nalozyla blond na farbowane brazowe wlosy i stwierdzila ze farba jest okropna bo nie ruszylo w ogole wlosow. To jesli takie osoby biorą sie za wlasnoreczne farbowanie to sie nie dziwie ze potem mowią o drogeryjnych farbach ze to badziew

Cytat:
Napisane przez Pogloskova Pokaż wiadomość
Witam!
Szukam konkretnej porady
Mój naturalny (którego nie widziałam ho ho) kolor włosów to dość jasny szatyn. Mniej więcej taki jak na zdj. 1.
Farbowałam kilka razy na ciemno, kolor zwykle prawie całkowicie schodził. Pół roku temu zamarzyły mi się włosy blond (przy wiśniowej szamponetce, akurat)- fryzjerka jednak powiedziała, że to zabieg na kilka wizyt i zrobiła mi jedynie delikatny balejaż. Ogólnie wyszło ładnie, brązowo złote włoski. Nie mogąc się jednak doczekać, pomyślałam że może lepiej zapuścić włosy i zafarbować te pasemka, no bo szkoda rozjaśniać dalej i niszczyć. Dwa razy farbowane na brązik, za każdym razem się zmywało do rudych prześwitów... Poszłam znów do fryzjerki (tym razem innej) z zamiarem obcięcia włosów i farbowania na szatyn, zbliżony do mojego naturalnego odcienia. Farba jednak wyszła całkiem ciemna :/ Kolor mi się nie podobał, dlatego chcąc coś zmienić kupiłam farbę L'Oreal koloru Mango i tak wyszedł mi brąz, z pomarańczowo-rudym połyskiem. Teraz chciałabym cofnąć całą tę operację i znów dać szansę na blond. Pytałam fryzjerkę, ta proponuje mi (dość drogi i ryzykowny zresztą) balejaż i może coś z tego potem by miało wyjść. Rozjaśnianie ponoć da żółty efekt.
Czytałam o dekoloryzatorach, ale nie wiem, czy to coś da. Proszę o poradę, jak w miarę bezpiecznie pozbyć się tego wstrętnego koloru, by chociaż wrócić do swojego naturalnego
Pozdrawiam
a ja mysle zebys sie pozadnie zastanowila co chcesz miec na glowie, czy wlosy czy siano. i w jakim odcieniu. bo stwierdzisz ze nie podoba ci sie efekt po dekoloryzatorze i farbowaniu i nalozysz znowu ciemna farbe, pozniej zachce ci sie blondu i pojdziesz na pasemka a potem bedziesz scinac wlosy bo ich kondycja bedzie tak slaba ze beda sie ciagly jak guma do zucia.

edit: kat123, no walsciwie mialam to samo na mysli co ty ale nie zauwazylam posta odnosnie poczynian nowej wizazanki
__________________
do twardego stąpania po ziemi nie nadają się buty z miekką podeszwą. .. . ...

Edytowane przez untouchable
Czas edycji: 2010-09-13 o 23:45
untouchable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-14, 08:49   #64
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Z rudego na blond

Cytat:
Napisane przez untouchable Pokaż wiadomość
nawet nie ciut a abrdzo, z tym sie zgodze. ale to nie problem kupic sobie profesjonalna farbe do domu. Z resztą mialam okazje przetestowac duzo srodkow koloryzujacych i niektore drogeryjne farby ogólnodostępne są calkiem przyzwoite.A znalezc dobrego fryzjera tez nie latwo, nawet w tych salonach ktorych nazwy sa cenione mozna trafic na rozczarowanie. co do pasemek to na rudych wlosach zwlaszcza nie jest to efekt dlugotrwaly, szybko zolkna (ale tu potrzeba cierpliwosci przy robieniu pasemek bo do calkowitego blondu potrzeba kilka sesji).


Ty to wiesz, ja to wiem, ale jak czytam fora to większość nie ma zielonego pojęcia na dobrą drogeryjną farbę owszem, można trafić, tylko, że wiele osób zanim trafi na dobrą, to najpierw popali włosy innymi -dopiero jak widzi, że coś się dzieje złego to szuka tu porady

Pasemka na rudych nie muszą zżółknąć, ale trzeba stosować płukanki miałam to wiem chociaż i tak u każdego to pewnie inaczej -zależy jakie włosy, rozjaśniacz fryzjerki etc...
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-15, 20:52   #65
Pogloskova
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4
GG do Pogloskova
Dot.: Z rudego na blond

Ech. To jest "historia" rozciągająca się na przełom kilku lat, nie kilku tygodni... Pomijając Waszą ironię, chciałabym po prostu wrócić do swoich naturalnych włosów i dać im przysłowiowy święty spokój. Dość szybko rosną odrosty, a od tej ostatniej farby tłuszczą mi się już na drugi dzień (wcześniej myłam co 3 dni i było ok...). Nie wiem, czy próbować z dekoloryzatorem, na to najwyżej jaśniejszy odcień szatynu, żeby ustabilizować kolor, czy iść z tym do fryzjera, chociaż boję się, bo zapłacę dużo a efekt może być jeszcze gorszy :/ Nie chcę męczyć siebie, portfela, a tym bardziej włosów kolejnymi i kolejnymi zabiegami...
Pogloskova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-15, 21:12   #66
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Z rudego na blond

Cytat:
Napisane przez Pogloskova Pokaż wiadomość
Ech. To jest "historia" rozciągająca się na przełom kilku lat, nie kilku tygodni... Pomijając Waszą ironię, chciałabym po prostu wrócić do swoich naturalnych włosów i dać im przysłowiowy święty spokój. Dość szybko rosną odrosty, a od tej ostatniej farby tłuszczą mi się już na drugi dzień (wcześniej myłam co 3 dni i było ok...). Nie wiem, czy próbować z dekoloryzatorem, na to najwyżej jaśniejszy odcień szatynu, żeby ustabilizować kolor, czy iść z tym do fryzjera, chociaż boję się, bo zapłacę dużo a efekt może być jeszcze gorszy :/ Nie chcę męczyć siebie, portfela, a tym bardziej włosów kolejnymi i kolejnymi zabiegami...
Obawiam się, że po dekoloryzacji będą Ci się przetłuszczać jeszcze bardziej przesuszą się i będzie tylko gorzej. Jak chcesz naturalne -ja bym poszła do fryzjera... Albo cierpliwie czekała aż odrośnie mi mój kolor bo z kombinowania w domu to różne rzeczy wychodzą, a szatyny rudzieją i po miesiącu już nie przypominają koloru jaki byl na początku (tym bardziej na rozjaśnionych włosach)
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-20, 16:12   #67
Pogloskova
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4
GG do Pogloskova
Dot.: Z rudego na blond

Ok, tak z innej beczki, jakby to wyszło gdyby na całość dać czerń? Chociaż na próbę z szamponetki. Jest sens? Nie mam na razie funduszy ani namiarów na dobrego fryzjera, a kolor na włosach razi mnie w oczy.
Pogloskova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-20, 17:25   #68
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Z rudego na blond

Cytat:
Napisane przez Pogloskova Pokaż wiadomość
Ok, tak z innej beczki, jakby to wyszło gdyby na całość dać czerń? Chociaż na próbę z szamponetki. Jest sens? Nie mam na razie funduszy ani namiarów na dobrego fryzjera, a kolor na włosach razi mnie w oczy.
nie, bo potem będziesz miała bardzo ciemny kolor do dekoloryzacji szamponetki raz schodzą a raz nie z włosów, ja bym nie ryzykowała
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-21, 16:54   #69
marlena1363
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2
z rudego na blond..

mam problem.. mój naturalny kolor włosów to rudy, obecnie chce się przefarbować na blond, ale jakiś miodowy kolor (nie platyna) tylko mam dylemat bo nie mam pojęcia czy rude włosy przyjmą jasną farbę i czy wogóle z rudego to blond będzie mi pasował... (bo przecież przefarbować rudy kolor to trudne wyzwanie..)
marlena1363 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-21, 17:05   #70
SummerGlow
Rozeznanie
 
Avatar SummerGlow
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: 7th Heaven
Wiadomości: 693
Dot.: z rudego na blond..

Przede wszytskim to załącz swoje zdjęcie i kolor tego blondu
__________________
"Niektórzy uważają, że piłka nożna jest kwestią życia i śmierci. Jestem rozczarowany takim podejściem. Zapewniam, że jest czymś znacznie, znacznie ważniejszym." B.Shankly
Blue heart forever - CFC
Zapuszczam wloski
o9.11.2013 --> CP
13.01.2014 --- 44,5 cm
SummerGlow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-21, 17:30   #71
scooby0
Raczkowanie
 
Avatar scooby0
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 317
GG do scooby0
Dot.: z rudego na blond..

ja schodziłam z rudego ale farbowanego
tak więc słuchaj ja uzyłam 2 rozjasniaczy z joanny 5-6 tonów.
.
Szczerze powiuem ci ze wyszedl mi taki wlasnie miodowy kolorek
ale łatwiej bedzie jak wstawisz swoje zdjecie .
pozdrawiam
__________________
Życie bez muzyki było By jak Seks bez orgazmu..
scooby0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-01, 00:16   #72
hexe22
Raczkowanie
 
Avatar hexe22
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 94
Dot.: Z rudego na blond

ja właśnie dziś na ciemnobrązowe (z odcieniem rudego) włosy zaaplikowałam rozjaśniacze joanny. włosy mam z rodzaju "nie do zdarcia" więc nawet końcówek nie przesuszyłam. nałożyłam naturalny blond - joanna naturia - niestety jakby nie załapał kompletnie, a wręcz chyba jeszcze mi włosy rozjaśnił w tej chwili kolorek jest koniakowo-jajeczny... hmm... macie dziewczyny drogie, może jakis pomysł na lekkie ujednolicenie koloru? bardziej mnie ciągnie w strone blondu niz rudości, bo blondykną jeszcze nie byłam
niestety nie wiem co "załapie" ani nawet jaki odcień wybrać (ale bardziej stawiałabym na jakiś zimny)
moje fotki do obejrzenia tu https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=479386 , może będą pomocne.
hexe22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-01, 09:15   #73
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Z rudego na blond

Cytat:
Napisane przez hexe22 Pokaż wiadomość
ja właśnie dziś na ciemnobrązowe (z odcieniem rudego) włosy zaaplikowałam rozjaśniacze joanny. włosy mam z rodzaju "nie do zdarcia" więc nawet końcówek nie przesuszyłam. nałożyłam naturalny blond - joanna naturia - niestety jakby nie załapał kompletnie, a wręcz chyba jeszcze mi włosy rozjaśnił w tej chwili kolorek jest koniakowo-jajeczny... hmm... macie dziewczyny drogie, może jakis pomysł na lekkie ujednolicenie koloru? bardziej mnie ciągnie w strone blondu niz rudości, bo blondykną jeszcze nie byłam
niestety nie wiem co "załapie" ani nawet jaki odcień wybrać (ale bardziej stawiałabym na jakiś zimny)
moje fotki do obejrzenia tu https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=479386 , może będą pomocne.
ja mam -fryzjer

poważnie, nie jedna dziewczyna już się przekonała, że takie zabawy w domu wychodzą dużo drożej niż jednak, konkretna wizyta w salonie fryzjerskim.

mi po takiej awarii rudo, żółto jajecznej pomogły tylko pasemka, bo żaden blond nie chciał dobrze załapać
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-01, 10:22   #74
hexe22
Raczkowanie
 
Avatar hexe22
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 94
Dot.: Z rudego na blond

fryzjer w przypadku moich włosów (bardzo dużo, grubych i dłucgich) krzyknie sobie przerażającą kwotę, której w tym momencie zwyczajnie nie posiadam. metody drastyczne nie są mi straszne, jak mówiłam - one zniosą wszystko. szukam więc podpowiedzi jak sposobem domowym zrobć z nich coś fajnego. mam w do mu farbę loreal excell10 - ciemny lodowy blond. kolor mi się podoba, ale z tego co czytałam na włosach wychodzi b.ciemny... i teraz kombinuję, czy jeśli dam całość kremu utleniającego i pół koloryzującego - to kolor będzie jaśniejszy? czy niekoniecznie tak to działa?
hexe22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-13, 22:01   #75
dodoshow
Przyczajenie
 
Avatar dodoshow
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 3
Dot.: Z rudego na blond

mam naturalne rude włosy i chciałam sobie zrobić trochę pasemek blond, to znaczy trochę rozjaśnić końce może nie aż blond, bo raczej nie wyjdzie ( moja koleżanka umie robić takie rzeczy, tylko ona ma brązowe, więc inna farba, ale samą "formę" zrobi )
mam pytanie: rozjaśniacz czy po prostu farba?
później płukanka do pielęgnacji, ale zastanawiam się co będzie lepsze do zrobienia samych pasem?

---------- Dopisano o 22:01 ---------- Poprzedni post napisano o 21:54 ----------

mam naturalne rude włosy i chciałam sobie zrobić trochę pasemek blond, to znaczy trochę rozjaśnić końce może nie aż blond, bo raczej nie wyjdzie ( moja koleżanka umie robić takie rzeczy, tylko ona ma brązowe, więc inna farba, ale samą "formę" zrobi )
mam pytanie: rozjaśniacz czy po prostu farba?
później płukanka do pielęgnacji, ale zastanawiam się co będzie lepsze do zrobienia samych pasem?
dodoshow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-15, 20:17   #76
Lenka_Magda
Raczkowanie
 
Avatar Lenka_Magda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 206
Włosy rudy-blond

Dziewczyny mam problem i chciałabym jakiś dobrych rad Troche długie ale mam nadzieje że przeczytacie Moje naturalne wlosy to średni blond. Oczywiście zachcialo mi się jasnego blondu. I u fryzjera przefarbowałam się na platyne ale po paru miesiacach miałam dośc duze odrosty i poszłam do fryzjera z zamiarem farbowania na odcien podobny do naturalnego. Fryzjerka pofarbowała mi wlosy dwiema farbami (na farbowane inna i odrosty tez inna.) te farbowane sie przyciemniły i wyszedł jasny brąz/ciemny blond a moje naturalne (odrosty) wyszły rude!!! To bylo 2 tygodnie temu i zupełnie nie wiem co robic. Strasznie mi to nie pasuje i nie jest mi ładnie w tych wlosach. ja chce powrocic do blondu. Nie wiem co robić . Mam włosy słabiutkie. A marzy mi sie blond ( nie taki jasny ale taki zloty) Mam robić pasemka? balejage? i kiedy mam to zrobic? myslałam o płukaniu rumiankiem ale jeszcze te rude bedą bardziej rude.... a może woda utleniona? nie mam pojecia. Prosze o pomoc. Dziekuje za przeczytanie.


P.S najbardziej mi zalezy zeby pozbyc sie tego rudego co został nalozozny na odrosty

Edytowane przez Lenka_Magda
Czas edycji: 2011-01-15 o 20:30
Lenka_Magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-15, 21:30   #77
shopaholic
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 688
Dot.: Włosy rudy-blond

Kiedyś po szamponetce nie mogłam się pozbyć rudego refleksu, użyłam radykalnej metody farbowanie najgorszą farbą na święcie czyli Palete, nie pamiętam dokładnie jaką, ale była ona rozjaśniająca, i to bardzo. Pomogło, ale kolor był ohydny, więc powstałą żółcień pofarbowałam już takim odcieniem jakim chciałam z innej firmy. włosy trochę przy tym wycierpią, ale działa
__________________
Mieć pasję to klucz do sukcesu.
Zakupom na dzień dzisiejszy mówię zdecydowane ...może.
shopaholic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-16, 10:59   #78
Lenka_Magda
Raczkowanie
 
Avatar Lenka_Magda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 206
Dot.: Włosy rudy-blond

Eh...moje wlosy wypadają garściami a tu jeszcze mam takie coś na głowie ;( sama nie będe raczej z nimi nic kombinowac.
Lenka_Magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-17, 18:26   #79
agulek2501
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2
Dot.: Włosy rudy-blond

Dobrze znam ten problem! W moim przypadku walka z rudym odrostem trwala ponad rok.. W miedzyczasie poszlam do najlepszego fryzjera w miescie, ktory obiecal mi naturalny blond po dwoch farbowaniach w odstepie miesiaca. Po pierwszym farbowaniu wlosy zrobily sie zolte, po drugim zrobily sie kompletnie rude po kilku myciach. Bylam zalamana, znalazlam inna fryzjerke, ktora zrobila mi blond refleksy zeby zneutralizowac ten kolor - po kilku myciach refleksy zrobily sie biale, a baza dalej rudawa
Wreszcie kupilam farbe Loreal Excellence 7.0 i zrobilam sobie cos pomiedzy srednim a ciemnym blondem. Wciaz mi sie marzy jasniejszy kolor, ale czekam az wlosy odrosna.. Farbowalam je 2 miesiace temu, kolor wciaz sie trzyma, no i zdecydowanie nie jest rudy..
agulek2501 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-17, 21:18   #80
Lenka_Magda
Raczkowanie
 
Avatar Lenka_Magda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 206
Dot.: Włosy rudy-blond

Cytat:
Napisane przez agulek2501 Pokaż wiadomość
Dobrze znam ten problem! W moim przypadku walka z rudym odrostem trwala ponad rok.. W miedzyczasie poszlam do najlepszego fryzjera w miescie, ktory obiecal mi naturalny blond po dwoch farbowaniach w odstepie miesiaca. Po pierwszym farbowaniu wlosy zrobily sie zolte, po drugim zrobily sie kompletnie rude po kilku myciach. Bylam zalamana, znalazlam inna fryzjerke, ktora zrobila mi blond refleksy zeby zneutralizowac ten kolor - po kilku myciach refleksy zrobily sie biale, a baza dalej rudawa
Wreszcie kupilam farbe Loreal Excellence 7.0 i zrobilam sobie cos pomiedzy srednim a ciemnym blondem. Wciaz mi sie marzy jasniejszy kolor, ale czekam az wlosy odrosna.. Farbowalam je 2 miesiace temu, kolor wciaz sie trzyma, no i zdecydowanie nie jest rudy..
kurcze ale mnie przestraszyłas. teraz sie boje cokolwiek z nimi robić masz moze foty swoich włosow jak miałas te rude? i jaki teraz masz? byłabym ci wdzieczna bardzo jakbys mi je pokazała )
Lenka_Magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-24, 10:18   #81
agulek2501
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2
Dot.: Włosy rudy-blond

Troche marne te zdjecia, ale takie mialam pod reka..
Powodzenia w walce z rudoscia
Pozdrawiam.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg rudy.jpg (72,6 KB, 125 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ciemny_blond.jpg (7,6 KB, 102 załadowań)
agulek2501 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-26, 19:11   #82
nieodwracajsie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1
z rudego w średni blond

Witam, chciałabym zmienić kolor włosów na średni blond (farba wellaton 7.0) aktualnie mam rudy, farbowałam palette odcień czerwony rubin, mam już odrosty na ok. 3 cm. Mój naturalny kolor to średni brąz. Chciałabym się dowiedzieć czy wyjdzie mi ten kolor czy muszę ściągnąć poprzedni ? Jeżeli mam go ściągać to są może jakieś szampony, odżywki lub coś podobnego czy muszę iść na dekolaryzacje? Proszę o szybką odpowiedź.
Dziękuje, pozdrawiam
nieodwracajsie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-26, 20:06   #83
Namietne_Usta
Zakorzenienie
 
Avatar Namietne_Usta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 7 390
Dot.: z rudego w średni blond

Schodziłam z rudo-czerwonego do średniego/ciemnego blondu i uważam,że wymaga to wizyty u fryzjera

Nie jest łatwo pozbyć się czerwieni.
Namietne_Usta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-30, 19:34   #84
Naandzia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 33
Dot.: z rudego w średni blond

Cytat:
Napisane przez Namietne_Usta Pokaż wiadomość
Schodziłam z rudo-czerwonego do średniego/ciemnego blondu i uważam,że wymaga to wizyty u fryzjera

Nie jest łatwo pozbyć się czerwieni.
A udało się to na jednej wizycie u fryzjera? bo też mam kolorek rudawo- czerwonawy i kusi mnie śerdni blond. Jestem juz zapisana do fryzjera, ale troche się boje ze po dekoloryzacji i nałożeniu farby wyjdzie taki jasny rudy, albo jeszcze coś dziwniejszego.
Naandzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-28, 16:16   #85
kookosh
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1
Rudy na blond, pomocy!

Witam, od dwóch lat farbuje włosy na dość jasny odcień rudego. Zazwyczaj
używam tej samej farby, ' jesienny liść' z firmy Joanna, jednak chciałabym zafarbować się na średni blond. Naturalnie jestem ciemną blondynką.
Byłam u fryzjera, jednak odradzał mi rozjaśnianie i poradził blond pasemka. W żadnym razie mi to nie pasuje i chciałabym pozbyć się tej rudości. Zastanawiam się na rozjaśnieniem włosów, a później na farbowanie na wymarzony odcień. Czy uda mi się rozjaśnić włosy tak aby pozbyć się pomarańczu? Z tego co czytałam rudy jest najtrudniejszym kolorem do usunięcia. Jaki wybrać rozjaśniacz? Na nieszczęście muszę działać szybko, gdyż za niedługo mam ważny występ, a z pod rudych włosów wystają mi już ciemne odrosty. Proszę o pomoc!
kookosh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-28, 17:37   #86
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Rudy na blond, pomocy!

Cytat:
Napisane przez kookosh Pokaż wiadomość
Witam, od dwóch lat farbuje włosy na dość jasny odcień rudego. Zazwyczaj
używam tej samej farby, ' jesienny liść' z firmy Joanna, jednak chciałabym zafarbować się na średni blond. Naturalnie jestem ciemną blondynką.
Byłam u fryzjera, jednak odradzał mi rozjaśnianie i poradził blond pasemka. W żadnym razie mi to nie pasuje i chciałabym pozbyć się tej rudości. Zastanawiam się na rozjaśnieniem włosów, a później na farbowanie na wymarzony odcień. Czy uda mi się rozjaśnić włosy tak aby pozbyć się pomarańczu? Z tego co czytałam rudy jest najtrudniejszym kolorem do usunięcia. Jaki wybrać rozjaśniacz? Na nieszczęście muszę działać szybko, gdyż za niedługo mam ważny występ, a z pod rudych włosów wystają mi już ciemne odrosty. Proszę o pomoc!
tu znajdziesz odpowiedz na swoje pytanie http://swiat-swiadomej-blondynki.blog.onet.pl/
a tak na przyszłość korzystaj z wyszukiwarki ona jest bardzo pomocna
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-07, 14:47   #87
papaya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 41
Z rudego w blondym

Pomocy! Coś mnie podkusiło, żeby moje jasne naturalne blond włosy zafarbować henną na rudo. Robiłam to już wcześniej i henna zmyła się po około 2 miesiącach. Tym razem jednak minęły już 3 a włosy jak były rude tak dalej są. Kolor co prawda zmywa się, ale baaaaaaaaardzo powoli i w tym tempie zajmie mu to chyba z rok...

Jak wrócić do naturalnego koloru? Czy blond farba da radę pozbyć się tej rudości? Proszę o pomoc, bo problem też jest taki, że nigdy w życiu nie farbowałam włosów trwałą farbą...

Pomocy!
papaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-07, 15:00   #88
laurka22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 5
Dot.: Z rudego w blondym

Najlepiej by było jakbyś przefarbowała włosy na ciemniejszy kolor, czyli brąz. Jak chcesz mieć blond włosy to musisz je rozjaśnić co może osłabić Twoje włosy, przez co mogą wypadać i się łamać.Najlepszym wyjściem będzie pierwsze rozwiązanie.
laurka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-07, 15:25   #89
papaya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 41
Dot.: Z rudego w blondym

Ale rzecz w tym, że chcę właśnie wrócić do mojego pięknego jasnego blondu, a nie farbować na ciemny. Poza tym przy moim typie karnacji źle mi będzie w brązie...
papaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-07, 15:30   #90
Ceydaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 40
Dot.: Z rudego w blondym

Super rada naprawdę, dziewczyna chce wrócić do naturalnego blond koloru włosów, to pewnie w brązowych nie będzie się czuła zbyt komfortowo. Polecam albo udać się do fryzjera i nie ryzykować zbytnim zniszczeniem włosów, możesz rozjaśniać pasemkami, wolniej wrócisz do blondu, ale jest to o wiele łagodniejsze, bądź popatrzeć na kwc i znaleźć w miarę dobry rozjaśniacz. Jest jeszcze jedna możliwość, czyli bardzo powolne rozjaśnianie farbą, za każdym razem o 2 tony będą jaśniejsze, w końcu się dojdzie do blondu, polecam excellence superrozjaśniający, wtedy włoski pewnie w ogóle się nie zniszczą.
Ceydaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-03-09 11:25:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:34.