depilacja laserowa Kraków - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-20, 17:01   #1
kapris20
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 14
Exclamation

depilacja laserowa Kraków


Hej wiem, że było już kilka podobnych wątków, jednak ja chciałam się poradzić w kwestii gabinetów konkretnie w Krakowie!
Proszę poradźcie, do którego warto iść na laserową depilację, gdzie kosmetyczki zajmujące się zabiegami naprawdę znają się na tym co robią , jaki laser jest najskuteczniejszy i najmniej inwazyjny?
Z góry dzięki za porady
kapris20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-22, 22:03   #2
Galijka
Wtajemniczenie
 
Avatar Galijka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 224
Dot.: depilacja laserowa Kraków

Ja chodzę do Estetiki na Sławkowskiej. Nie mam porównania z innymi gabinetami bo nigdzie indziej nie byłam a ten mi bardzo odpowiada. Depiluje się LSD (Light Sheer Duet). Jak na razie z efektów jestem zadowolona ale tak naprawdę to wszystko okaże się po jakimś czasie
Wiele niestety Ci nie pomogłam ale napisz jak się zdecydujesz gdzie iść no i oczywiście jakie będą u Ciebie efekty. Ja taka ciekawska baba jestem
Aha, no i nie daj się skusić promocjami na IPL bo to podobno pieniądze wyrzucone w błoto. Z tego co czytałam i słyszałam to w praktyce nie wiele się różni od zwykłej depilacji, tzn. jak przestaniesz chodzić na zabiegi to włosy zaczną Ci odrastać. Zresztą na ten temat też już było sporo wątków
__________________
"Trzeba śmiać się nie czekając na szczęście, bo gotowiśmy umrzeć nie uśmiechnąwszy się ani razu" / Jean de La Bruyere

http://www.centaurus.org.pl/

Cmentarz dla zwierząt



Edytowane przez Galijka
Czas edycji: 2011-11-22 o 22:07
Galijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-24, 15:32   #3
2011801131227
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 723
GG do 2011801131227 Send a message via Skype™ to 2011801131227
Dot.: depilacja laserowa Kraków

Eris na wrocławskiej- cud miód malina, mialam tam 3 zabiegi, Panie miłe, profesjonalne, w środku pięknie, wszystko higienicznie.

Polecam w 110% ale niestety regularnie są dosc drodzy, ja mialam kupon z grupera wiec za 6 zabiegow na pchy+bikini zapalacilam 400zl.


kolejne miejsce- REVISION. depillowalam bikini w dwoch gabinetach tej marki.

na Szlaku kobieta robila niedokladnie i za małą mocą. Z kolei na gertrudy duzo lepiej w tym względzie


czwarty zabieg na pachy- 'Kleopatra' w ch. Plaza.

Pani zrobila mi pachy automatem, rowniez niezbyt dokladnie, i bardzo mała mocą- w Eris mialam na 30, tam zrobiono mi mocą 26.

Z tego wszytkiego poszłabym na kolejne do Erisa- ale ze nie mam tam znizek, to pojde do revision na ul Gertrudy
2011801131227 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-28, 19:59   #4
madzieeek
Wtajemniczenie
 
Avatar madzieeek
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 390
Dot.: depilacja laserowa Kraków

Podobno całkiem dobre jest studio Active Woman na Józefińskiej - co prawda nie byłam tam na depilacji, ale np. mikrodermabrazje mi zrobili genialnie
Wiem, że depilują też. Moja siostra robiła tam pachy i jest zadowolona.
__________________
...:::bez planów życie - to cały mój plan:::...

byłam kiedyś "aparatką"!
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1168
madzieeek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-15, 22:12   #5
syza90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11
Dot.: depilacja laserowa Kraków

witam
jestem po dwóch zabiegach w Revision
Ogolnie Pani która wykonywałą zabieg bardzo miła i dokładna
ale muszę stwierdzić że teraz odczekałam 8 tyg żeby zobaczyć efekty depilacji
a więc praktycznie nie widać efektów. Możliwe że ubyło mi ok 10 % włosków, Albo nie zdążyły wszystkie odrosnąć
Myślę o tym aby poprosić Panią aby znacznie zwiększyła moc. Bo efekty bardzo słabe
robię pachy+bikini głębokie+łydki
syza90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-17, 14:30   #6
kateeee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 16
Dot.: depilacja laserowa Kraków

Chciałam skorzystać z depilacji Light Sheer, uda+łydki i zastanawiam się pomiędzy Nowomedem a Esteticą. Pod względem cenowym zbytnio się nie różnią, ale może któraś z was miała robiony zabieg w jednym z tych salonów?
Do tego z tego co widzę, to na stronie Nowomedu jest możliwość negocjacji zniżki ;P
kateeee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-17, 14:52   #7
Galijka
Wtajemniczenie
 
Avatar Galijka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 224
Dot.: depilacja laserowa Kraków

Cytat:
Napisane przez kateeee Pokaż wiadomość
Chciałam skorzystać z depilacji Light Sheer, uda+łydki i zastanawiam się pomiędzy Nowomedem a Esteticą. Pod względem cenowym zbytnio się nie różnią, ale może któraś z was miała robiony zabieg w jednym z tych salonów?
Do tego z tego co widzę, to na stronie Nowomedu jest możliwość negocjacji zniżki ;P
ja chodzę do Estetici/y (nie wiem jak to odmienić ) i jestem bardzo zadowolona
__________________
"Trzeba śmiać się nie czekając na szczęście, bo gotowiśmy umrzeć nie uśmiechnąwszy się ani razu" / Jean de La Bruyere

http://www.centaurus.org.pl/

Cmentarz dla zwierząt


Galijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-18, 10:07   #8
syza90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11
Dot.: depilacja laserowa Kraków

Nowomed ma atrakcyjne ceny depilacji a do tego zniżkę można wynegocjować
syza90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-20, 22:23   #9
syza90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11
Dot.: depilacja laserowa Kraków

A czy Panie pracujące w salonach z depilacją laserową, powiedziały Wam
kiedy najlepiej zgolić włoski przed depilacją? dzien czy dwa
Czy ma włosek troche wystawać ponad powierzchnie skory czy nie?
Bo dla mnie cos nie bardzo chyba wiedziała
syza90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-21, 11:23   #10
Galijka
Wtajemniczenie
 
Avatar Galijka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 224
Dot.: depilacja laserowa Kraków

Cytat:
Napisane przez syza90 Pokaż wiadomość
A czy Panie pracujące w salonach z depilacją laserową, powiedziały Wam
kiedy najlepiej zgolić włoski przed depilacją? dzien czy dwa
Czy ma włosek troche wystawać ponad powierzchnie skory czy nie?
Bo dla mnie cos nie bardzo chyba wiedziała
wiele dziewczyn mówi, że szły całkiem wygolone na pierwszą depilację. Ja miałam inaczej, poproszono mnie, żebym przyszła z kilkumilimetrowymi włoskami (3-5 mm), żeby można było ocenić jakość mojego włosa. Pani oceniła po czym delikatnie mnie ogoliła. A na kolejne zabiegi chodziłam już "łysa"
__________________
"Trzeba śmiać się nie czekając na szczęście, bo gotowiśmy umrzeć nie uśmiechnąwszy się ani razu" / Jean de La Bruyere

http://www.centaurus.org.pl/

Cmentarz dla zwierząt


Galijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-21, 23:19   #11
syza90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11
Dot.: depilacja laserowa Kraków

Cytat:
Napisane przez Galijka Pokaż wiadomość
wiele dziewczyn mówi, że szły całkiem wygolone na pierwszą depilację. Ja miałam inaczej, poproszono mnie, żebym przyszła z kilkumilimetrowymi włoskami (3-5 mm), żeby można było ocenić jakość mojego włosa. Pani oceniła po czym delikatnie mnie ogoliła. A na kolejne zabiegi chodziłam już "łysa"

I jak efekty u Ciebie? Na jakiej mocy lasera mialas zabiegi ?
syza90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-22, 08:03   #12
Galijka
Wtajemniczenie
 
Avatar Galijka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 224
Dot.: depilacja laserowa Kraków

Cytat:
Napisane przez syza90 Pokaż wiadomość
I jak efekty u Ciebie? Na jakiej mocy lasera mialas zabiegi ?
Zapewne wielu wyda się to dziwne ale naprawdę nie wiem Ostatni zabieg miałam wykonywany z groupona w Revision to wiem, że miałam 35 na bikini i 38 na pachy, ale w Estetice jakoś nie zwracałam na to uwagi (całkiem zielona w temacie byłam i poza tym miałam pełne zaufanie do Pani wykonującej zabieg).
W każdym razie na chwilę obecną jestem bardzo zadowolona z efektów ale jestem krótko po zabiegach. Tak obiektywnie będę się mogła wypowiedzieć pewnie za jakieś pół roku
edit: konkretniej mówiąc jestem po 5 zabiegach na pachy+bikini+łydki. Najbardziej zadowolona jestem z łydek-pozostały mi pojedyncze włoski (dosłownie kilka na całą łydkę), na pachach i bikini przed 5-tym zabiegiem miałam ich odrobinę więcej ale też nie wiele. Teraz można powiedzieć, że jestem świeżo po 5-tym zabiegu tak więc jeszcze się okaże ale podejrzewam, że jednak 6 się przyda...
No ale tak jak napisałam, wszystko będzie wiadomo za kilka miesięcy
__________________
"Trzeba śmiać się nie czekając na szczęście, bo gotowiśmy umrzeć nie uśmiechnąwszy się ani razu" / Jean de La Bruyere

http://www.centaurus.org.pl/

Cmentarz dla zwierząt



Edytowane przez Galijka
Czas edycji: 2012-02-22 o 08:13
Galijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-18, 15:21   #13
Iwoona84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1
Thumbs up Dot.: depilacja laserowa Kraków

Cytat:
Napisane przez Galijka Pokaż wiadomość
Ja chodzę do Estetiki na Sławkowskiej. Nie mam porównania z innymi gabinetami bo nigdzie indziej nie byłam a ten mi bardzo odpowiada. Depiluje się LSD (Light Sheer Duet). Jak na razie z efektów jestem zadowolona ale tak naprawdę to wszystko okaże się po jakimś czasie
Wiele niestety Ci nie pomogłam ale napisz jak się zdecydujesz gdzie iść no i oczywiście jakie będą u Ciebie efekty. Ja taka ciekawska baba jestem
Aha, no i nie daj się skusić promocjami na IPL bo to podobno pieniądze wyrzucone w błoto. Z tego co czytałam i słyszałam to w praktyce nie wiele się różni od zwykłej depilacji, tzn. jak przestaniesz chodzić na zabiegi to włosy zaczną Ci odrastać. Zresztą na ten temat też już było sporo wątków

Hej, nie wiem gdzie i co czytałaś na temat depilacji laserem IPL ale grubo się mylisz co do tego zabiegu. Dużo oczywiście zależy od rodzaju lasera oraz od wiedzy i kompetencji wykonującego zabieg. Ja jestem po 4 zabiegach na nogi i pozbyłam się owłosienia, owszem nie na zawsze ale na ok. rok. Chyba nie porównasz mi tego do zwykłej depilacji np woskiem gdzie włoski odrastają średnio po 2 tygodniach.
Ale oczywiście to jest wybór indywidualny.
Osobiście z czystym sumieniem mogę polecić mały salonik o nazwie "Perła" przy al. Słowackiego 60, mają tam bardzo miłą kosmetyczkę która zna się na rzeczy. Pozdrawiam.
Iwoona84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-21, 09:07   #14
xara83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 4
Dot.: depilacja laserowa Kraków

Cytat:
Napisane przez kapris20 Pokaż wiadomość
Hej wiem, że było już kilka podobnych wątków, jednak ja chciałam się poradzić w kwestii gabinetów konkretnie w Krakowie!
Proszę poradźcie, do którego warto iść na laserową depilację, gdzie kosmetyczki zajmujące się zabiegami naprawdę znają się na tym co robią , jaki laser jest najskuteczniejszy i najmniej inwazyjny?
Z góry dzięki za porady
Ja też robiłam w Active Woman na Józefińskiej. Poleciła mi koleżanka. Zawsze przed zabiegiem robią bezpłatną próbę dzieki czemu dają wysokie parametry i nie ma ryzyka poparzeń. pachy miałam na 38, łydki mam słabsze włoski i Pani Kasia dała na 42 dzięki czemu super efekt. Zabgów nie można robić za często, minimum 2 miesiące, żeby włoski zdążyły odrosnąć. Kiedyś umówiłam się wcześniej i nie było włosków, mimo że miałam zabieg z grupera Pani Kasia przełożyła mi go na za miesiąć, bo szkoda było robić. W innym gabinecie pewnie by zrobili skoro już leżałam na łóżu i byłam z promocji. A w Active naprawdę od serca i widać, że się znają dziękuję. Jestem po 4 zabiegach, ostatni pół roku temu. Mam kilka rzadkich włosów golę je raz na 2 tyg. Teraz zabieram się za bikini, bo mam u nich rabat -30%, bikini trochę boli, ale zmrażają skórę okładem i jest o niebo lepiej!Inna koleżanka robiła w Dermedzie, też zadowolona, ale tam jest drożej. Łydki robią Duetem, a on jest słabszy niż ten Ligh Sheer z małą końcówką(większa moc). Więć jeśli ktoś ma obawy to szczerze polecam Active i Panią Kasię, można iść na bezpłatną próbę, a potem się zastanowić czy nam odpowiada
Pozdrawiam!
xara83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-29, 16:51   #15
olivca
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 14
Dot.: depilacja laserowa Kraków

Też słyszałam , że dobry laser jest w Estetice na sławkowskiej, a kogo tam konkretnie polecacie ?
olivca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 19:54   #16
uzik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3
Dot.: depilacja laserowa Kraków

Hej dziewczyny, ja mam doświadczenia z 2-ma gabinetami, jestem po 3ch zabiegach depilacji Light Sheer Duet. Najpierw byłam w Estetica na Sławkowskiej, pierwszym razem było wszystko ok, po 2ch tygodniach włoski wypadły (pachy, bikini i łydki: 200, 500, 300 zł), potem odrosły, nie zobaczyłam żadnej różnicy w ilości. Bikini nie miałam robionego całego, ale i tak mnie skasowały max cenę. Zabieg kosztował w sumie 1000zł, ale się nie zniechęciłam, poszłam drugi raz po odpowiednim czasie. I było gorzej: na wstępie dowiedziałam się, że "teraz nastawimy dużą moc laseru, bo to nie pierwszy raz". Wkurzyłam się, bo nikt mi nie mówił, że pierwszy zabieg jest łagodniejszy, kosztował tyle samo, co drugi i nie zgodziłabym się na ustawienia małej mocy laseru, gdybym tylko wiedziała. No ale nie mogłam już nic zmienić, babka zrobiła mi jeszcze raz wszystkie części ciała: 1000 zł. Po 2ch tygodniach zauważyłam że na bikini nie wszystkie włoski wypadły, zostały kępki gęstych włosów, więc zażyczyłam sobie poprawek, oczywiście były bezpłatne. Niestety po 3ch tygodniach dopiero zauważyłam, że też na jednej łydce mam niedoróbki - na szerokości 2-3 cm od dołu do góry miałam pasek włosków. Babka szła właśnie takimi paskami, więc musiała mi ominąć jeden. Mimo że w gabinecie byłam na kilku innych zabiegach z których byłam mniej więcej zadowolona, to przez te wpadki nie wybrałam się tam więcej.

Po tym czasie przeprowadziłam się z centrum na ruczaj i zauważyłam reklamę nowomedu, że mają ten sam laser. Sprawdziłam ceny i byłam w szoku, bo wcześniej najtaniej znalazłam tylko Estetice. Poszłam do nowomedu do miłej Pani, która za tą samą usługę (3 części ciała, bikini w całości) skasowała 730zł (razem ze zniżką na kartę Benefit, która jest na okaziciela, więc można pożyczyć). Co prawda nie dostałam tak jak w Estetice kremu po zabiegu za ~40zł, ale przecież można sobie taki samemu kupić. A w nowomedzie Pani fajnie chłodzi jakimś sprejem z mentolem i w gabinecie jest ładny zapach, nie to co w Estetice- czuć tylko zapach spalonych własnych włosów. Jestem zadowolona z nowomedu, nie ma żadnych niedoróbek, Pani się skupia na własnej robocie (nie znoszę gaduł, bo nie za to im płacę, żeby gadały) i zdaje sobie sprawę z tego, że to boli i robi przerwy. Maszyna jest taka sama w obu miejscach. Polecam bardziej Nowomed na ruczaju, ale w Estetica też nie jest jakoś najgorzej, tylko widocznie miałam pecha z tym drugim zabiegiem :/

W Estetica miałam jeszcze Endermologie i ją tam polecam. Nie polecam na pewno ultracontour- pieniądze wydane w błoto.
Pozdrawiam wszystkie, którym chciało się czytać post do końca
uzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-08, 09:28   #17
Mucek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 4
Dot.: depilacja laserowa Kraków

Też zaczęłam depilację w Laime, w sumie to mam włoski takie ciemniejsze, depiluje łydki. Myślałam o udach jeszcze, ale zobaczymy jak laser poradzi sobie z wlosami na łydkach oby się udało tak jak Wam. Pozdrawiam
Mucek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-12, 13:00   #18
TheBasia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 8
Dot.: depilacja laserowa Kraków

Hej ;p a ja chciałam Was spytać czy jak zrobię jeden zabieg depilacji to muszę po tych 4-8 tyg. iść na kolejny żeby to miało sens ? Czy mogę pójść na jeden po którym włoski będą słabsze i będzie ich mniej a kolejne zabiegi robić kiedy chcę ?
TheBasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-27, 12:44   #19
Mucek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 4
Dot.: depilacja laserowa Kraków

Basiu mi panie z Laime zawsze mowily ze konsekwencja i zabiegi co 6-8 tygodni i trzeba zrobic serie bo inaczej to kasa w bloto niestety
Cytat:
Napisane przez TheBasia Pokaż wiadomość
Hej ;p a ja chciałam Was spytać czy jak zrobię jeden zabieg depilacji to muszę po tych 4-8 tyg. iść na kolejny żeby to miało sens ? Czy mogę pójść na jeden po którym włoski będą słabsze i będzie ich mniej a kolejne zabiegi robić kiedy chcę ?
Mucek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-06, 18:09   #20
octodontoidea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 85
Dot.: depilacja laserowa Kraków

Hej Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad depilacją. Kosmetyczka poleciła mi gabinet medycyny estetycznej który ma laser IPL i po tych wszystkich komentarzach jakoś nie jestem przekonana, bo dodatkowo jest dość drogi. Akurat trafiło się coś takiego na gruponie http://www.groupon.pl/oferty/krakow/...cznej/18488930 Myślicie, że warto ?
octodontoidea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-22, 17:36   #21
bohochic
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 45
Dot.: depilacja laserowa Kraków

Co prawda nie w samym Krakowie, ale w pobliskim Zabierzowie ma powstać mniej więcej w połowie czerwca jakieś bardzo duże centrum xxxxx. Przypuszczam więc, że depilację laserową też na pewno powinni mieć

xxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2013-10-29 o 09:45 Powód: link, nazwa
bohochic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-24, 10:10   #22
bettyboom1000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 28
Dot.: depilacja laserowa Kraków

Z takimi promocjami to różnie bywa. Przekonałam się, że zabiegi, które wykupuje się na takich portalach, wykonywane są z mniejszą starannością ;/ Mogę natomiast polecić zabiegi wykonywane laserem soprano xl, jestem bardzo zadowolona z efektów, sprzęt świetnie poradził sobie z niwelacją owłosienie na łydkach, praktycznie nic nie bolało, czułam przyjemnie ciepło. Musiałam wykonać serię 4 zabiegów, dużo nie dużo, zwykle nie kończy się na jednym, jeśli chcemy uzyskać wymierne efekty. W każdym razie, ten diodowy laser sprawdził się w 100%, trafiłam też do fajnego gabinetu i jestem bardzo zadowolona.
bettyboom1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-01, 08:32   #23
omaaam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1
Dot.: depilacja laserowa Kraków

ACTIVE WOMAN !! Ul.Józefińska,przystanek Limanowskiego.

Miałam już wykonane 3 zabiegi na brzuch. Ja akurat byłam u pani Kasi, ale z tego co widziałam w całym gabinecie pracują bardzo fajni i sympatyczni ludzie - przemiła atmosfera. Mimo znieczulenia bolało dosyć mocno, ale efekty mi to zrekompensowały i już się nie mogę doczekać kolejnej wizyty :p Także super komfortowo, są pakiety, są efekty więc ani jednego złego słowa nie powiem na ten gabinet. Pozdrawiam
omaaam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-17, 20:51   #24
tierra1
Przyczajenie
 
Avatar tierra1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 13
Dot.: depilacja laserowa Kraków

Moja przygoda z depilacją laserową zaczęła się od groupona na zabiegi w "Le Pure".
Muszę przyznać, że jestem pod ogromnym wrażeniem tego co może laser Zabieg był wykonywany laserem Light Sheer i już po pierwszym zabiegu prawie nic nie odrosło. Teraz jestem po drugim i nawet za bardzo nie widać "spalonych" włosków.

Mała recenzja:
1. Staranność zabiegu: rewelacja
2. Obsługa: bardzo miła
3. Terminy: możliwość dostosowania do potrzeb klienta (wysoko to cenię, bo nie muszę brać urlopu aby iść na zabieg np. w środku dnia)
4. Gabinet: ładnie urządzony
5. Lokalizacja: jak dla mnie kiepska - bo między Ruczajem a Borkiem Fałęckim
6. Ceny: z grouponem bardzo przystępne

Mam nadzieję, że nie zapeszę i nic się tam nie popsuje Ale powiem szczerze, że mam zamiar tam wykonać jeszcze parę zabiegów nie objętych grouponem, bo efekty depilacji przekraczają moje najśmielsze oczekiwania.
tierra1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-18, 09:29   #25
naturellka
Przyczajenie
 
Avatar naturellka
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 17
Dot.: depilacja laserowa Kraków sporano xl

to prawda, laser naprawdę potrafi wiele. Fajnie, że tak sporo osób jest zadowolonych z jego efektów. Ja w ogóle nie żałuję, że się zdecydowałam, a jak tylko będę przy kasie, na pewno i na innych partiach ciała wykonam zabiegi.
naturellka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-07, 20:11   #26
Madame Czewska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16
Dot.: depilacja laserowa Kraków

Jestem już po drugim zabiegu vectusem i mówiąc krótko lepszych efektów nie mogłam sobie wymarzyć, włoski powypadały prawie w 80%, dziewczyny polecam wszystkim.
Madame Czewska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-07, 21:08   #27
Pankakes
Przyczajenie
 
Avatar Pankakes
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 29
Dot.: depilacja laserowa Kraków

Cytat:
Napisane przez Madame Czewska Pokaż wiadomość
witam, ja również miałam okazje poddać się depilacji laserem vectus i musze przyznać że efekty są całkiem niezłe a co dla mnie najważniejsze nie bolało zabieg wykonałam 3 tygodnie temu w instytucie Medestetis na Odrowąża 18, depilacji poddawałam pachy i bikini, zabieg był wykonany pod nadzorem pani dr co od razu działało uspokajająco. Na początku została przeprowadzona konsultacja, później zmierzono poziom barwnika w skórze i został określony kolor oraz grubość włosa. Jestem zachwycona, ponieważ wcześniejszy zabieg wykonywany w innym gabinecie, na innym laserze musiałam przerwać, tak okrutnie bolało! Efekt zabiegu widzę dopiero po 3 tygodniach, włosów jest zdecydowanie mniej. Wybieram się jeszcze na 2 zabiegi bo z tego co wyczytałam i co potwierdziła konsultacja dla efektu powinny być przeprowadzone minimum 3 zabiegi, jesienią planuje wykonać serie na łydki i uda. Pozdrawiam
Jakoś nie jestem w stanie uwierzyć czy jakiekolwiek depilatory mogą być bezbolesne, nie zrozum mnie źle ale nie mam takich pozytywnych doświadczeń z zabiegami jak ty
robiłam kilkkukrotnie bikinii light sheerem i mimo fachowości personelu zawsze bolało choć efekty musze przyznać nie były złe
faktycznie nie korzystałam jeszcze z vectusa,
wyczytałam w krk że jest w Bonarce i Medestetis? gdzie polecacie?
chyba spróbuje
Pankakes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-08, 07:54   #28
Madame Czewska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16
Dot.: depilacja laserowa Kraków

Cytat:
Napisane przez Pankakes Pokaż wiadomość
Jakoś nie jestem w stanie uwierzyć czy jakiekolwiek depilatory mogą być bezbolesne, nie zrozum mnie źle ale nie mam takich pozytywnych doświadczeń z zabiegami jak ty
robiłam kilkkukrotnie bikinii light sheerem i mimo fachowości personelu zawsze bolało choć efekty musze przyznać nie były złe
faktycznie nie korzystałam jeszcze z vectusa,
wyczytałam w krk że jest w Bonarce i Medestetis? gdzie polecacie?
chyba spróbuje
Nie obrażam sie ja również nie miałam dobrych doświadczeń z depilacją,
ja robie w Medestetis (mieszkam na azorach) i tylko wobec tego moge się odniesć, ale pewnie w Bonarce też jest ok.
Madame Czewska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-10, 13:02   #29
SabinaActive
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 9
Dot.: depilacja laserowa Kraków

Cytat:
Napisane przez xara83 Pokaż wiadomość
Ja też robiłam w Active Woman na Józefińskiej. Poleciła mi koleżanka. Zawsze przed zabiegiem robią bezpłatną próbę dzieki czemu dają wysokie parametry i nie ma ryzyka poparzeń. pachy miałam na 38, łydki mam słabsze włoski i Pani Kasia dała na 42 dzięki czemu super efekt. Zabgów nie można robić za często, minimum 2 miesiące, żeby włoski zdążyły odrosnąć. Kiedyś umówiłam się wcześniej i nie było włosków, mimo że miałam zabieg z grupera Pani Kasia przełożyła mi go na za miesiąć, bo szkoda było robić. W innym gabinecie pewnie by zrobili skoro już leżałam na łóżu i byłam z promocji. A w Active naprawdę od serca i widać, że się znają dziękuję. Jestem po 4 zabiegach, ostatni pół roku temu. Mam kilka rzadkich włosów golę je raz na 2 tyg. Teraz zabieram się za bikini, bo mam u nich rabat -30%, bikini trochę boli, ale zmrażają skórę okładem i jest o niebo lepiej!Inna koleżanka robiła w Dermedzie, też zadowolona, ale tam jest drożej. Łydki robią Duetem, a on jest słabszy niż ten Ligh Sheer z małą końcówką(większa moc). Więć jeśli ktoś ma obawy to szczerze polecam Active i Panią Kasię, można iść na bezpłatną próbę, a potem się zastanowić czy nam odpowiada
Pozdrawiam!

Dziewczyny jak depilacja laserowa w Krakowie to tylko Active Woman! Super ceny, super obsługa, laser LightSheer - czyli ten obecnie najmocniejszy. Ja po 5 zabiegach mam praktycznie gładkie bikini i pachy. Podpisuję się pod koleżanką, również polecam ja byłam i u Pani Kasi i u Pani Ewy i obie są super aha no i ten okład chłodzący dostałam przed zabiegiem i chwilę z nim leżałam a później na takiej schłodzonej skórze mniej czułam bólu i darmowa konsultacja, ustalanie pakietu. Generalnie wszystko super i jeszcze raz polecam
SabinaActive jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-11, 08:40   #30
Pankakes
Przyczajenie
 
Avatar Pankakes
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 29
Dot.: depilacja laserowa Kraków

Cytat:
Napisane przez SabinaActive Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak depilacja laserowa w Krakowie to tylko Active Woman! Super ceny, super obsługa, laser LightSheer - czyli ten obecnie najmocniejszy. Ja po 5 zabiegach mam praktycznie gładkie bikini i pachy. Podpisuję się pod koleżanką, również polecam ja byłam i u Pani Kasi i u Pani Ewy i obie są super aha no i ten okład chłodzący dostałam przed zabiegiem i chwilę z nim leżałam a później na takiej schłodzonej skórze mniej czułam bólu i darmowa konsultacja, ustalanie pakietu. Generalnie wszystko super i jeszcze raz polecam
Napewno wszystko jest super....ale kwestia bardziej dotyczy urządzenia. Korzystałam już kiedyś z depilacji light sheerem - efekty są zadowalające ale sam zabieg był naprawde bolesny - od jakiegos czasu nie chodze juz na depilacje i to z takich przyczyn, ufam specjalista ale jakos bardziej przekonuje mnie vectus..... zamykam usteczka bo mam juz termin wizyty i dopiero zdam relacje
Pankakes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-06 12:41:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:20.