Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XV - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-15, 17:14   #4981
pani22ka
Zakorzenienie
 
Avatar pani22ka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 13 182
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XV

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;38148169] na dodatek nigdzie nie umiałam dostać biletu i jak wrócić do domu. [/QUOTE]nisza w rynku dziwne. a w autobusie/tramwaju nie można dostać?

Cytat:
Napisane przez fiolusiek Pokaż wiadomość
Powiem wam szczerze, że ja nie lubię Wigili
dlaczego????
__________________
Fuck the past kiss the future Bono
T. 9.03.2013
O. 3.03.2015

pani22ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-15, 17:19   #4982
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XV

Cytat:
Napisane przez fiolusiek Pokaż wiadomość
Mnie było łatwiej przejść przez Wielkanoc, a potem przez rocznicę odejścia Aniołka, bo miałam już Stasia w sobie. Wiedziałam, że muszę być silna dla niego. Nie chciałam ciągle się denerwować i rozpamiętywać. Dzięki niemu było mi łatwiej. Ty też masz taką Iskierkę w sobie, musisz być silna dla Niej/Niego
No, mam nadzieję, że znowu od czwartku będę w pełni radosna, bo mam wizytę i już się zaczynam stresować...
Ale masz rację, z nową nadzieją jest łatwiej.

---------- Dopisano o 18:19 ---------- Poprzedni post napisano o 18:17 ----------

Cytat:
Napisane przez pani22ka Pokaż wiadomość
nisza w rynku dziwne. a w autobusie/tramwaju nie można dostać?
Czasami można, czasami nie (u kierowcy, u nas nie ma maszyn sprzedających bilety, a w Krk są, to wiem, bo korzystałam z tego). A poza tym ja już teraz celuję w siedzenie w autobusie i zanim bym kupiła ten bilet i go skasowała, to już bym nie miała miejscówki
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-15, 17:24   #4983
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XV

Cytat:
Napisane przez pani22ka Pokaż wiadomość

dlaczego????
Hm.. Długa historia. Wolę o tym nie mówić pulicznie.
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-15, 18:30   #4984
bacharybnik
Zadomowienie
 
Avatar bacharybnik
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 1 466
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XV

Dobry Wieczór
Nie nadrabiam bo dużo tego a nie mam czasu.
Przyszłam się pochwalić - TOBIASZEK ZACZYNA CHODZIĆ I DZISIAJ ZROBIŁ SWOJE PIERWSZE SAMODZIELNE KROKI
__________________
17.09.2006 KAMIL
14.01.2012 TOBIASZ



07.11.2010[*] Mój Aniołek
10.02.2011[*] Mój Aniołek
10.10.2016[*] Mój Aniołek
bacharybnik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-15, 18:33   #4985
pani22ka
Zakorzenienie
 
Avatar pani22ka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 13 182
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XV

Cytat:
Napisane przez fiolusiek Pokaż wiadomość
Hm.. Długa historia. Wolę o tym nie mówić pulicznie.
jasne

Cytat:
Napisane przez bacharybnik Pokaż wiadomość
TOBIASZEK ZACZYNA CHODZIĆ I DZISIAJ ZROBIŁ SWOJE PIERWSZE SAMODZIELNE KROKI
szybki Bill!!!! pięknie!!!!!!!!!!!!!!!!!
__________________
Fuck the past kiss the future Bono
T. 9.03.2013
O. 3.03.2015

pani22ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-15, 19:00   #4986
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XV

Cytat:
Napisane przez bacharybnik Pokaż wiadomość
Dobry Wieczór
Nie nadrabiam bo dużo tego a nie mam czasu.
Przyszłam się pochwalić - TOBIASZEK ZACZYNA CHODZIĆ I DZISIAJ ZROBIŁ SWOJE PIERWSZE SAMODZIELNE KROKI
Gratulacje
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-15, 19:53   #4987
maksikola
Wtajemniczenie
 
Avatar maksikola
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 009
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XV

Cytat:
Napisane przez agatkaa1 Pokaż wiadomość
Kochanka nie zaprosisz
fakt!
Cytat:
Napisane przez moni_ka.g Pokaż wiadomość
w dodatku od jakiegoś czasu bolą mnie nogi (łydki)
ehh, wiem co to za ból, współczuję. A magnez bierzesz? Wiem, że to nie są skurcze łydek, ale może by pomógł.
Cytat:
Napisane przez kunegunda.bis Pokaż wiadomość
dziewczyny co trzeba zrobic z czajnikiem przed pierwszym uzyciem? wystarczy raz zagotowac wode? vzy jest inny sposob?
2 razy zagotować i wylać.
Cytat:
Napisane przez pani22ka Pokaż wiadomość
ale ja nie zrobię absolutnie NIC (chyba, że mi coś stacjonarno-leżącego wymyślą albo w poniedziałek doktor da wyraźne zielone światło). i każdy będzie skakał wokół mnie tak jak ja bym skakała w analogicznej sytuacji...
mądrze, są tacy co chętnie pomogą
Cytat:
Napisane przez agatkaa1 Pokaż wiadomość
:
bez problemu pakuję w worki i już nie zaglądam a przy najbliższej okazji daje szwagierce lub chrześnicy
ubrania w których nie chodzę daję do warsztatu na czyściwo, a buty, maskotki składam i znajomy księżulek zawozi do Rzeszowa do domu samotnej matki.
Cytat:
Napisane przez fiolusiek Pokaż wiadomość
Powiem wam szczerze, że ja nie lubię Wigili Z miłą chęcią nic bym nie robiła i jej nie obchodziła. Chyba z dzieciństwa mam uraz;/
Wigilia - dla mnie najpiękniejszy dzień w roku. I ta atmosfera, zapach, wspomnienia z dzieciństwa - bezcenne.
Przykro mi, że nie masz dobrych wspomnień. Ale możesz zadbać o to, by synuś polubił Wigilie i nie miał złych wspomnień jak Ty.
Cytat:
Napisane przez bacharybnik Pokaż wiadomość
Przyszłam się pochwalić - TOBIASZEK ZACZYNA CHODZIĆ I DZISIAJ ZROBIŁ SWOJE PIERWSZE SAMODZIELNE KROKI
mateńko już? zuch chłopak.
maksikola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-15, 19:58   #4988
iza243
Zakorzenienie
 
Avatar iza243
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 20 277
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XV

Cytat:
Napisane przez klementyna1 Pokaż wiadomość
Co do opłatka to u nas jest tak, że roznosi przed wigilią go jeden wolontariusz z bloku lub ulicy. Nie kupuje sie go w kosciele.

Persephone, Hosetka czytam Wasze smutne historie i starsznie mnie one dotknęły... Jesteście silne kobietki!
Jednocześnie biję się z myślami, bo w tamtym roku 23.XII też miałą #. Wigilię spedzaliśmy zawsze najpier u moich rodziców potem u Tz-ta lub pdwrotnie. W zeszłym roku bulismy tylko u mnie. W tym roku mieszkamy od 3 tygodni na nowym mieszkaniu i wymyslilam sobie wigilie u nas. Rodzina powidziała, ze nas wesprze, przygotuje wszystko- bede musiała przygotowac tylko barszcz czerwony i kompot z suszu. U tżta zawsze swieta są rodzinne ok 12 osób, u mnie zawsze tylko my i rodzice... Wiec zapraszajac ich wszystkich 16 osob z nami, ale jakoś nie mam stresa, bo wiem, ze na najblizszych mogę liczyć i każdy mi pomoże, i przy garach stać nie będę musiałaale... Moja mamam ciągle mnie męczy, że co ja wymyslam, ze bede skakać koło gości z brzuchem, że mam odpoczywać...Wzmaga w tym moje wyrzuty sumienia- jakby mi nie zalezało na zdrowiu i mALuszku.... A mi o nic bardziej nie chodzi, jak, zeby wszystko było dobrze. Teraz jak mam tą szyjkę krótszą to znów zaczeła, ze porywam się na głeboką wodę...Tylko dla mnie bardziej wygodne będzie jak wszyscy przyjada do mnie, przywioza jedzenie i pojada niż jechac 45km na jedną wigilię do teściów, jesc w pośpiechu bo za 2 godziny trzeba wracać na druga wigilię, znów 45km zeby moja mama się nie obraziła, ze ich zanidbujemy w pospiechu i tam tez jeśc od nowa... A tak to wszystko w kupie... Ale już sama nie wiem... Moja mama lubi rzadzic i mieć nad kimś wpływ, ale wiem, ze robi to bo sie martwi i zalezy jej na nas i naszym zdrowiu.... MAm tylko nadzieję, ze nic nie wykracze i wszystko bedzie dobrze... Laski tak obiektywnie, co sądzicie o tej wigilii? Czuję, ze lepiejn będzie u mnie, ale jak mama tak kracze, ze się przemęcze, że dla dziecka to zbyt męczące i stresujace... to się zaczynam bać po prostu....Lekarka kazała mi polegiwać przed i po południu ok 2 godzinki ze wzgledu na szyjke, ale poza tym nic nie mówiła, że mam jakieś przeciwskazania, a następna wizyta 5 stycznia.
Kochana dobrze robisz.Ale naprawde nie przemeczaj sie niech mama i tż cię wyręczą
[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;38150968]No, mam nadzieję, że znowu od czwartku będę w pełni radosna, bo mam wizytę i już się zaczynam stresować...
[/QUOTE]
Będzie dobrze
Cytat:
Napisane przez bacharybnik Pokaż wiadomość
Dobry Wieczór
Nie nadrabiam bo dużo tego a nie mam czasu.
Przyszłam się pochwalić - TOBIASZEK ZACZYNA CHODZIĆ I DZISIAJ ZROBIŁ SWOJE PIERWSZE SAMODZIELNE KROKI


Byli u nas znajomi popiliśmy piwkoJutro też wpadną do nas.

My z tż pokłociliśmy się o staraniaOdechciewa mi się wszystkiego
__________________
Życie jest po to aby walczyć. Gdy upadniemy trzeba powstać z honorem i nie poddawać się,chociaż zabrakłoby sił na dalszą walkę. Zawsze istnieje inne rozwiązanie, nadzieja która trwa zawsze.


Domiś-30.12.13 godz 11:05



Dnia 25.04.12 - 8 tydzień Aniołek
iza243 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-15, 20:04   #4989
pani22ka
Zakorzenienie
 
Avatar pani22ka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 13 182
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XV

Cytat:
Napisane przez maksikola Pokaż wiadomość
I ta atmosfera, zapach, wspomnienia z dzieciństwa - bezcenne.

Ale najbardziej lubiłam oczekiwanie.

Cytat:
Napisane przez iza243 Pokaż wiadomość

My z tż pokłociliśmy się o staraniaOdechciewa mi się wszystkiego
ciężki czas...
__________________
Fuck the past kiss the future Bono
T. 9.03.2013
O. 3.03.2015

pani22ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-15, 20:05   #4990
bacharybnik
Zadomowienie
 
Avatar bacharybnik
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 1 466
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XV

Cytat:
Napisane przez maksikola Pokaż wiadomość
mateńko już? zuch chłopak.
wczoraj skończył 11 miesięcy a dzisiaj zrobił pierwsze kroki i widać że bardzo mu się podobało. Chodził tam i spowrotem chyba 15 minut.


Cytat:
Napisane przez maksikola Pokaż wiadomość
Wigilia - dla mnie najpiękniejszy dzień w roku. I ta atmosfera, zapach, wspomnienia z dzieciństwa - bezcenne.
Przykro mi, że nie masz dobrych wspomnień. Ale możesz zadbać o to, by synuś polubił Wigilie i nie miał złych wspomnień jak Ty.
Dla mnie Wigilia to też najpiękniejszy dzień w roku
__________________
17.09.2006 KAMIL
14.01.2012 TOBIASZ



07.11.2010[*] Mój Aniołek
10.02.2011[*] Mój Aniołek
10.10.2016[*] Mój Aniołek
bacharybnik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-15, 20:08   #4991
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XV

Brawa dla Tobiaszka!

Iza o takie rzeczy nie warto się kłócić To zbyt poważne sprawy... Pewnie sama to wiesz, nie chcę Cię dołować, ale sama też wiem, jak takie rozmowy działają na związek - z doświadczenia...


Ja odprowadziłam mamę, mam cacy okna, oczywiście mama pedantka niezadowolona, bo w jednym oknie firanka jest o metr za szeroka (Agatka, dogadałybyście się).
Musiałam z nią iść, bo musiałam iść do sklepu.... po colę..... Po prostu czułam, że jak jej nie wypiję dzisiaj, to mi będzie źle. Uzależnienie :/ Ale kupiłam tylko puszkę 250 ml i więcej nie tknę (bo nie mam, teraz u nas nie może być coli).

Przy okazji mama mi starła kurze z gór szaf i w dużym pokoju, więc jutro na kolędę mam minimum roboty, a na święta też niewiele więcej.

Za to my jutro gnieciemy ciasto na pierniki, tylko muszę poszukać jakiejś porządnej przyprawy, bo to, co przyniósł TŻ, to jest śmiech na sali - przyprawa do piernika, a na 1. miejscu w składzie mąka pszenna

Edytowane przez ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Czas edycji: 2012-12-15 o 20:10
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-15, 20:35   #4992
bacharybnik
Zadomowienie
 
Avatar bacharybnik
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 1 466
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XV

Nadrobiłam po łebkach


Cytat:
Napisane przez Luna0 Pokaż wiadomość
mój maluszek na dodatek dostał sterydy na rozwój płuc nie wiem po co no ale dostał... podobno to w niczym nie szkodzi i lepiej jakby dostał niż nie dostal tylko przykro mi było że już w 23 tc
Ja też dostawałam sterydy na rozwój płuc Tobiasza.


Cytat:
Napisane przez agatkaa1 Pokaż wiadomość
nie wiem jak ale nie zauważyłam znaku STOP...;/ nawet teraz jak analizuję tą drogę to nie widzę tego stopu tam....
Następnym razem już będziesz pamiętała, że ten znak tam jest i na pewno zdasz


Cytat:
Napisane przez zebrawpaski Pokaż wiadomość
dziewczyny - to robimy wirtualnego Sylwestra na wizażu???
Jestem chętna na wizazowego sylwestra


Cytat:
Napisane przez czarnula 1982 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja od wczoraj tak ryczałam,że chyba tyle przez pół roku nie płakałam.W nocy 0 3 wróciłam do domu a tż został z mała,nie wiedziałam co mam ze soba zrobić praktycznie nie spałam.
Aż ordynator powiedziała,że ta lekarka nie powinna tego powiedzieć jeżeli nie jest pewna.
Wiem co czułaś jak usłyszałaś od lekarza taką informację. Przechodziłam przez to samo


Cytat:
Napisane przez maksikola Pokaż wiadomość
Witam, uczę Kacperka siadać na nocnik ten: http://allegro.pl/fisher-price-w1330...797579164.html, narazie rozebrał cały w cześci i jeździ nim jak autem
My mamy trochę inny, też z fisher price i u nas też jest tylko rozbierany na części pierwsze.


Cytat:
Napisane przez kunegunda.bis Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam gorace wiesci od Czarnuli:

"Dzisiaj o 8 rano moja ksiezniczka przyszla na swiat, 3360g i 53cm. Jest slodka. Przesylam buziaki".


GRATULACJE!!!! Witamy księżniczkę po drugiej stronie brzuszka


Cytat:
Napisane przez eseska Pokaż wiadomość
A i wreszcie (przepraszam ze dopiero teraz ) przedstawiam wam Zosie - dzis ma 15 dni!
Jest śliczna


Cytat:
Napisane przez agatkaa1 Pokaż wiadomość
Perse a z jakiej przeglądarki korzystasz???? bo rozumiem że ta reklama to Ci leci tak z góry w dół tak??? poszukaj w google wtyczki do blokowania reklam....ja mam i nie mam reklam....
Mi tam żadna reklama nie wyskakuje a nie pamiętam, żebym miała zainstalowaną wtyczkę do blokady reklam.


Cytat:
Napisane przez measia Pokaż wiadomość
moj wczorajszy brzuszek
Śliczny. Trochę już tęsknię za takim brzuszkiem.


Cytat:
Napisane przez klementyna1 Pokaż wiadomość
My oboje wierzący i praktykujący, w tym roku księdza na nowym mieszkaniu przyjmujemy, ale nie wiem jak tu jest....Opłatka nikt jeszcze nie przyniósł.
My też w tym roku pierwszy raz będziemy przyjmować księdza na nowym mieszkaniu a kolędę mamy 22.12.


Hosenko witaj
__________________
17.09.2006 KAMIL
14.01.2012 TOBIASZ



07.11.2010[*] Mój Aniołek
10.02.2011[*] Mój Aniołek
10.10.2016[*] Mój Aniołek
bacharybnik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-15, 20:54   #4993
moni_ka.g
Zakorzenienie
 
Avatar moni_ka.g
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: gdzieś pod lasem :)
Wiadomości: 12 241
GG do moni_ka.g
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XV

Cytat:
Napisane przez kunegunda.bis Pokaż wiadomość
...ufff od samego rana pakowanie u mnie trwa - musze odpoczac bo jeszcze za wczesnie urodze . Miaalm czesc rzeczy powyrzucac - w sensie oddac - ale to zrobie juz jak bede "u siebie" mam od cholery ubran w ktorych oczywscie na codzien nie chodze...ale jak tu zrobic selekcje!?
ja też mam sporo ciuchów. ostatnio posegregowałam i wsadziłam na dni o tył szafy to czego w ciągu pół roku/roku na pewno nie założę ze względu na ciążę. nie wiem co potem, czy wejdę w te ciuchy czy nie, ale nie oddam ich póki pewności mieć nie będę. a większe ciuchowe porządki i porządnej segregacji będę dokonywać jak będziemy mieć nową szafę, wtedy wszystkiemu się przyjrzę i część pooddaję.

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;38150602]A ja w tym roku nie oceniam w ogóle świąt.
Dla mnie nie tak miały wyglądać tegoroczne święta, więc i tak wszystko będzie nie tak, jak powinno.
Ale postaram się, dla TŻa zrobię kolację, postroimy mieszkanie...[/QUOTE]

nasze też miały wyglądać inaczej.. dlatego mam mieszane uczucia co do świąt. generalnie nie przepadam za nimi, ale w tym roku miało być inaczej..

Cytat:
Napisane przez bacharybnik Pokaż wiadomość
Przyszłam się pochwalić - TOBIASZEK ZACZYNA CHODZIĆ I DZISIAJ ZROBIŁ SWOJE PIERWSZE SAMODZIELNE KROKI


Cytat:
Napisane przez maksikola Pokaż wiadomość
ehh, wiem co to za ból, współczuję. A magnez bierzesz? Wiem, że to nie są skurcze łydek, ale może by pomógł.
biorę Asmag B, ale on ma chyba bardzo małą dawkę magnezu, w witaminach chyba też mam jakiś magnez. może dopytam lekarza o coś z większą dawką
moni_ka.g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-15, 22:25   #4994
Alfahelisa
Zakorzenienie
 
Avatar Alfahelisa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 271
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XV

u mnie poprzednie święta były ciężkie, w końcu miałam wtedy z niecierpliwością wypatrywać skurczy porodowych dobrze, że maluszek w 12tc skutecznie odganiał smutne myśli...
w tym roku mam nadzieję na święta prawie w pełni szczęścia prawie, bo jednak mam przy sobie tylko jedno moje dziecko
Wiktorek zaczaruje mi na nowo święta
__________________
"Tego dnia
Upadł duch
Wygięła się do wewnątrz
Bezpowrotnie elipsa ma"
Aniołek 7t4d [*] 25.05.2011 i nic już nie będzie takie samo
Wiktor 13.07.2012 kochany szczęściarz urodzony 13ego w piątek
Gloria- 07.06.2015 - nasza księżniczka
Alfahelisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-15, 22:40   #4995
Meliitele
Zakorzenienie
 
Avatar Meliitele
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 928
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XV

ja tez jakos sie nie ciesze ze ida swieta.. inaczej je sobie wyobrazalam jeszcze 2 tyg temu.. Myslalam ze beda magiczne a teraz juz nawet nie mysle bo beda bolesne na pewno..
__________________

What the world needs now is love, sweet love
it's the only thing that there's just too little of




7/40
Meliitele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-16, 01:18   #4996
Mmedeah88
Wtajemniczenie
 
Avatar Mmedeah88
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 376
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XV

Bacha, oklaski dla Synka!

Iza, masz naprawdę ciężki okres ostatnio... A o co Wam dokładnie poszło? Tulę

Perse, masz dobrą mamę Ja, jak co roku, nie planuję robić żadnych porządków

Ja tez świat nie lubię. Nigdy nie lubiłam... Gwiazdka i ten okres przedświąteczny w moim domu dalece różnił się od tego wymarzonego przeze mnie.
Tegoroczne święta bedą dla mnie szczególnie trudne. Wam nie muszę mówić, dlaczego...

Wątek nam się kończy...
Inutilku, hop hooop!
Mmedeah88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-16, 05:11   #4997
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XV

Cytat:
Napisane przez Alfahelisa Pokaż wiadomość
u mnie poprzednie święta były ciężkie, w końcu miałam wtedy z niecierpliwością wypatrywać skurczy porodowych dobrze, że maluszek w 12tc skutecznie odganiał smutne myśli...
w tym roku mam nadzieję na święta prawie w pełni szczęścia prawie, bo jednak mam przy sobie tylko jedno moje dziecko
Wiktorek zaczaruje mi na nowo święta
Najgorsza jest ta pustka i tęsknota za utraconym dzieckiem, której nic nie wypełnia
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-16, 08:05   #4998
iza243
Zakorzenienie
 
Avatar iza243
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 20 277
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XV

Witam sie z kawą i śniadaniem
__________________
Życie jest po to aby walczyć. Gdy upadniemy trzeba powstać z honorem i nie poddawać się,chociaż zabrakłoby sił na dalszą walkę. Zawsze istnieje inne rozwiązanie, nadzieja która trwa zawsze.


Domiś-30.12.13 godz 11:05



Dnia 25.04.12 - 8 tydzień Aniołek
iza243 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-16, 08:22   #4999
measia
Wtajemniczenie
 
Avatar measia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Sonning Common
Wiadomości: 2 189
GG do measia Send a message via Skype™ to measia
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XV

Cytat:
Napisane przez bacharybnik Pokaż wiadomość
Jestem chętna na wizazowego sylwestra
ja tez chetna. u mnie sylwester przeradza sie w impreze T,Z jest z 1 stycznia przez tydzien pijanstwo bo oblewamy jego urodziny i powoli przechodzimy na moje, bo ja mam rowno tydzien pozniej. a pozniej na odwyk
measia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-16, 08:48   #5000
moni_ka.g
Zakorzenienie
 
Avatar moni_ka.g
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: gdzieś pod lasem :)
Wiadomości: 12 241
GG do moni_ka.g
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XV

my po śniadaniu, mąż do pracy poszedł, chata wolna i brak planów. standard...
moni_ka.g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-16, 09:06   #5001
eseska
Zakorzenienie
 
Avatar eseska
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 086
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XV

HEJKA!
BACHA! brawa dla Kamilka!!!!!!!!!!!!!
Measia! to niezły maraton omprezowy u Was!

Ja w tym roku w ogóle nie czuje ze ida świeta. Wiem ze bede inne niz zawsze, mam nadzieje ze magiczne, ale ja póki co mam wrazenie ze w innej czasoprzestrzeni żyje

INUTIL! czas na nowy watek!!!!!!!!
__________________
] Kubuś 16.09.2011 (8 tc)
Tyś dał....Tyś wziął.....
a serce płacze....

ZOSIA
eseska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-16, 09:26   #5002
agatkaa1
Zakorzenienie
 
Avatar agatkaa1
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 11 744
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XV

witam się i ja....

Maxi no tak ja też jak mam już takie zdarte ciuchy to tez do worka i zawozimy cioci do warsztatu na czyściwo a z zabawkami i maskotkami fajny pomysł, niech inni też maja radość

Perse fajnie że mamusia zrobiła Ci takie porządki.... mnie zostało jeszcze jedno okno do mycia i zmiana firanek wszędzie...

Basia gratki dla Tobiego!! Ale szybko się chwycił!!

Ja święta lubię ale z roku na rok coraz mniej odczuwam ten magiczny czar...nie wiem dlaczego
W tamtym roku tez radości nie miałam....ale jakoś dałam radę...teraz znów święta ale też dam radę....nauczyłam się z tym żyć ...pomimo tego że szczęśliwy test zrobiłam w Wigilię więc nie da się do końca zapomnieć ....


INUTILKU Kochany bo już wątek się skończył

Iza nie warto się kłócić....nie mów nic Tż tylko bierz się za Niego kiedy trzeba i już.....
U nas wczoraj był kuzyn z synem i tak im sie spodobało że dziś znów przyjadą
__________________
Dla świata Byliście tylko cząstką, dla Nas całym światem....

26,01,2011[*]
23,04,2013[*]

Nasze Szczęście- IGOREK

Edytowane przez agatkaa1
Czas edycji: 2012-12-16 o 09:31
agatkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-16, 09:48   #5003
maksikola
Wtajemniczenie
 
Avatar maksikola
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 009
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XV

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;38153629]
Za to my jutro gnieciemy ciasto na pierniki, tylko muszę poszukać jakiejś porządnej przyprawy, bo to, co przyniósł TŻ, to jest śmiech na sali - przyprawa do piernika, a na 1. miejscu w składzie mąka pszenna [/QUOTE]
z jakiego przepisu robisz? ja planuję na jutro. przyprawę mam z kamis-a.
Cytat:
Napisane przez eseska Pokaż wiadomość
Ja w tym roku w ogóle nie czuje ze ida świeta. Wiem ze bede inne niz zawsze, mam nadzieje ze magiczne, ale ja póki co mam wrazenie ze w innej czasoprzestrzeni żyje
normalne, jak urodziłam Maksymilianka, wyszliśmy do domku i za kilka dni były święta Wielkanocne, całkiem inaczej to przeżywałam, nie obchodziły mnie porządki, ciasta...zmienia się cały świat, nie umiem tego opisać nawet z drugim dzieckiem jest inaczej już

gotuję rosołek, na drugie kotlety schabowe, ziemniaczki, zasmażana kapusta z grzybkami
maksikola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-16, 10:02   #5004
inutil
Zakorzenienie
 
Avatar inutil
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: bdg
Wiadomości: 5 679
GG do inutil
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XV

Jestem, jestem

Proszę

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=38157652 #post38157652


Wczoraj czytałam i ciarki mnie przechodziły, Hosenka witaj
__________________
[*] 10.01.2011
[*] 10.03.2015
inutil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-30, 16:14   #5005
Luna0
Zakorzenienie
 
Avatar Luna0
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 340
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XV

Kurcze ostatnio mi zdjęć nie załadowało
także wrzucam ponownie+Kamila którego ogoliliśmy rano maszynką. (Monika miała racje, bardzo ciężko takie mięciutkie włosy ogolić)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (117,8 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (149,0 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (101,2 KB, 17 załadowań)
__________________
Żona
Synuś

Aniołek 25.05.2012
"...Widze Ciebie w głowie, nosze Ciebie w sobie..."
Luna0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-30 17:14:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:28.