Co z moimi potrzebami ? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-01-28, 11:47   #31
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Co z moimi potrzebami ?

Jeśli nie jesteś trollem, to Wizaż radzi: rzuć go, kobieto
tu nawet nie potrzeba pokazywać wątku TŻ, i tak widać gołym okiem, że on cię NIE KOCHA.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-28, 12:23   #32
Vallarr
Raczkowanie
 
Avatar Vallarr
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 480
GG do Vallarr Send a message via Skype™ to Vallarr
Dot.: Co z moimi potrzebami ?

Jest przyzwyczajony i "popsuty" do takiego stopnia, że naprawienie wszystkiego do akceptowalnego poziomu potrwa znacznie dłużej, niż znalezienie kogoś lepszego. Bez gwarancji sukcesu na dodatek.

Rzuć i olej, lepiej teraz niż za 5 lat.
Vallarr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-28, 12:31   #33
DarioI
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 61
Dot.: Co z moimi potrzebami ?

[/COLOR]DarioI jak mam pokazac mu ten watek , bedzie jazda .. ze na necie takie cos pisze , masakra ...[/QUOTE]

Jezeli niechcesz sluchac jego wypowiedzi to wyslij mu na fb czy na maila badz jakims innym komunikatorze link. A jezeli chcesz z nim jeszcze raz probowac to zminic a on bedzie sie nadal upierac ze wszystko jest tak jak powinno byc to mu po prostu pokaz ze jednak wszyscy inny uwazaja inaczej
DarioI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-28, 13:00   #34
emma8
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1 451
Dot.: Co z moimi potrzebami ?

Czyli podsumowując:

-Twój facet od 2 lat jest regularnie przez Ciebie zaspokajany, a nawet jeżeli ma taką fantazję robisz mu loda przez bitą godzinę, mimo dyskomfortu- byleby doszedł
- Ty od 2 lat nie miałaś orgazmu. Jesteś niezaspokojona, sfrustrowana, musisz błagać faceta żeby się Tobą zajął, on zajmuje się dla świętego spokoju ale tylko przez parę minut, po czym Cię tak zostawia
- ma świadomość tego, że nie jesteś zadowolona z Waszego seksu, ale ma to gdzieś
- wie że lubisz kiedy Cię masuje, czy całuje po plecach, oraz że lubisz minetkę i to jest droga do Twojego orgazmu- ale ma to gdzieś
- robi Ci pranie mózgu, wpiera Ci że to z Tobą jest coś nie tak, ponieważ jak każdy człowiek masz potrzeby seksualne
- próbuje wzbudzić w Tobie poczucie winy za to, że nie masz orgazmu, ponieważ jego ex były zachwycone smyraniem po łechtaczce (ściema jak nic)
- twierdzi że skupiasz się na nim w łóżku i dbasz o jego przyjemność tylko dlatego że nie jesteś doświadczona; on jest mistrzem seksu, dlatego ma prawo mieć Twoje potrzeby gdzieś
- wpiera Ci że każdy facet jest taki sam i ma gdzieś potrzeby partnerki, więc nawet nie masz czego szukać u innych bo też nie będzie minetki- a kobiecy orgazm to zwyczajna utopia

Przeczytaj to autorko sto razy i zastanów się czy to jest facet Twoich marzeń, z którym chcesz spędzić resztę życia i mieć gromadkę dzieci. To zwykły burak, egoista, manipulator i nic więcej.
A Ty na dodatek zastanawiasz się jak mu to powiedzieć żeby biedaczka czasem nie urazić, albo nie wywołać kłótni. Autorko, gdzie jest Twoja złość? Naprawdę nie masz ochoty mu przywalić w twarz kiedy on kolejny raz ma Cię gdzieś i robi to samo? Przestań być ofiarą losu autorko, nie daj się tak traktować.

Edytowane przez emma8
Czas edycji: 2015-01-28 o 13:11
emma8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-28, 13:12   #35
anastasia13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 34
Dot.: Co z moimi potrzebami ?

Masz rację w 100% .
Najpierw bede podazac krok po kroku jak radzicie ... porozmawiam z nim dzis badz jutro ..

Edytowane przez anastasia13
Czas edycji: 2015-01-28 o 13:22
anastasia13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-28, 13:36   #36
97063297b7b35b4a21bd582d93800b2e45dfbb59_6372d6b265f10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 891
Dot.: Co z moimi potrzebami ?

Cytat:
Napisane przez anastasia13 Pokaż wiadomość
Masz rację w 100% .
Najpierw bede podazac krok po kroku jak radzicie ... porozmawiam z nim dzis badz jutro ..
Autorko, ale Ty już z nim rozmawiałaś! Myślisz, że Twoja rozmowa sprawi, że on Cię pokocha? Że zacznie dbać o Twoje potrzeby?

Otóż - nie zacznie. Nie da się kogoś zmusić do czegoś, czego on nie czuje. Jemu jest WYGODNIE i póki robisz to, co on chce żebyś robiła to ma Cię w garści. Ale on się nie zmieni, bo mu zwyczajnie NIE ZALEŻY. Jest fatalnym egzemplarzem, MA CIĘ GDZIEŚ! Przeczytaj to sobie na głos, bo nadal naiwnie wierzysz, że coś się zmieni. Też kiedyś myślałam, że można tak kogoś zmienić i tylko straciłam czas.

Poza tym - serio, nadal dbasz przede wszystkim o to żeby misia nie urazic? Przecież to jak on Cię traktuje woła o pomstę do nieba! On może Cię ranic, a Ty chodzisz wokół niego na paluszkach. OBUDŹ SIĘ.
97063297b7b35b4a21bd582d93800b2e45dfbb59_6372d6b265f10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-28, 13:37   #37
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Co z moimi potrzebami ?

Cytat:
Napisane przez anastasia13 Pokaż wiadomość
Masz rację w 100% .
Najpierw bede podazac krok po kroku jak radzicie ... porozmawiam z nim dzis badz jutro ..
I pojutrze, i jeszcze po tygodniu, a potem po 3 miesiącach
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-28, 14:00   #38
emma8
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1 451
Dot.: Co z moimi potrzebami ?

Cytat:
Napisane przez anastasia13 Pokaż wiadomość
Masz rację w 100% .
Najpierw bede podazac krok po kroku jak radzicie ... porozmawiam z nim dzis badz jutro ..

Ale co właściwie chcesz mu autorko powiedzieć? Coś czego jeszcze nie mówiłaś?
emma8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-28, 15:46   #39
anastasia13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 34
Dot.: Co z moimi potrzebami ?

Chce z nim porozmawiac , o tym ze mnie nie zaspakaja ... i zeby sie z tym ogarnał i doszlo do niego ze nie tylko on sie liczy .
anastasia13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-28, 15:59   #40
emma8
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1 451
Dot.: Co z moimi potrzebami ?

Cytat:
Napisane przez anastasia13 Pokaż wiadomość
Chce z nim porozmawiac , o tym ze mnie nie zaspakaja ... i zeby sie z tym ogarnał i doszlo do niego ze nie tylko on sie liczy .

Ale czy on wie o tym że nigdy nie miałaś z nim orgazmu? Ja uważam że jeżeli ma odnieść skutek, musi to być rozmawia inna niż zwykle.
A nie na zasadzie "kochanie, posłuchaj, nie chce Cię urazić... wybacz mi te słowa które teraz powiem, ale- nie zaspokajasz mnie"
- "przesadzasz, inne nie narzekały"
- "kochanie, ale nie wystarczy mi 3 minutowa minetka żeby osiągnąć orgazm..."
-przesadzasz, innym wystarczała, masz wymagania z kosmosu, nic Ci się nie podoba, wiecznie się czepiasz i o ch*j Ci chodzi, a teraz wskakuj mała i mnie ujeżdżaj bo jestem zmęczony po pracy"
emma8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-28, 16:03   #41
anastasia13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 34
Dot.: Co z moimi potrzebami ?

niee napewno tak nie bedzie .
anastasia13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-28, 16:26   #42
slaaave13
Zadomowienie
 
Avatar slaaave13
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 265
Dot.: Co z moimi potrzebami ?

__________________
slaaave13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-28, 16:45   #43
anastasia13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 34
Dot.: Co z moimi potrzebami ?

Emmo8 powiedz mi jak z nim porozmawiać ,? to tak zrobie .. i zobacze co z tego wyniknie , przeciez od tak nie moge powiedziec ze to koniec i sb pojsc ... bez rozmowy.
Czy wie ze nie mialam orgazmu , wydaje mi sie ze podczas zblizenia widac to . A mowic mu mowilam jakies poł roku temu

---------- Dopisano o 16:40 ---------- Poprzedni post napisano o 16:39 ----------

Cytat:
Napisane przez slaaave13 Pokaż wiadomość
????

---------- Dopisano o 16:45 ---------- Poprzedni post napisano o 16:40 ----------

Cytat:
Napisane przez anastasia13 Pokaż wiadomość
Jest moim pierwszym facetem , i chyba zawsze wydawało mi sie ze tak ma być. Albo za duzo od niego wymagam ... alee teraz wcale juz tak nie mysle . on nie liczy sie z moimi potrzebami , wczoraj docinałam mu trochę, tym ze wystawił mnie w łóżku... ze mial na mnie wy☠☠☠ane , i potem jakos przychodzil tulil sie , myslalam ze cos do niego dotarło , bo zadko kiedy od tak tulił mnie gdy ja bylam zajeta np. zmywaniem naczyn . Ale pomyliłam sie , w łóżku , bylo tylko: - choć na góre . Gdy odpowiedziałam za chwilę , najpierw zadziałaj troszke u mnie odpowiedział , Prosze Cie , ja byłem pierwszy ... I znow wkurzyłam się ... znowu to samo . . . Obrocilam sie na bok , i tyle... myslałam ze ogarnie to i odpusci , ale on odworcil sie na bok , plecami do mnie .. i tyle. Wkurzylam sie , po chwili , spowrotem sie ubrałam i poszłam spac ...


Denerwuje mnie to , ze zawsze jest , ja chce to .. ja bylem pierwszy ... taka kolejnosc , Kto pierwszy ten lepszy ... odczucie jakby z przymysu .. Nie ma w tym potrzeby pieszczot bezinteresownie .. dla jednej i drugiej strony.
Jak mowiłam mu ze w internecie jak sprawdzam takie wpisy , to kolesie lubia robic swojej kobiecie przyjemnosc .. doprowadzac je do szczytu rozkoszy . To mowił , tak jasne... dobra ściema , w necie mozna wszystko napisać ..
anastasia13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-28, 16:49   #44
xenon88
Przepompownia Ścieków
 
Avatar xenon88
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: z (pod)Ziemi
Wiadomości: 1 159
Dot.: Co z moimi potrzebami ?

Jak rozmawiać? Weź przykład ze swojego TŻ - on Ci wprost powiedział, że dla faceta (czytaj - dla niego) liczy się tylko jego przyjemność a nie Twoja. Ty też bądź szczera i powiedz mu "Nigdy nie miałam z Tobą orgazmu, nie zaspokajasz mnie, mam tego dość". To, że on "powinien widzieć" nie oznacza, że widzi, bo on ma to po prostu w tyle. Nie widzi, że nie jesteś spełniona, bo nie chce tego widzieć. W takiej sytuacji można tylko prosto z mostu. I nie daj się zagadać, zbajerować tekstami, że wszyscy faceci tak robią, bo UWAGA, to nieprawda

Widać po Twoim stylu pisania, że jesteś delikatna, ale niestety z takimi facetami jak Twój TŻ trzeba gadać twardo. Bez sentymentów. Wskazane jest również wku*wienie i podniesiony ton - może cokolwiek do niego dotrze, choć wątpię. Przynajmniej jednak pokazałbyś mu, że masz jaja i nie dasz się zbyć. Ja generalnie po takiej rozmowie polecam rozstanie, bo się zamęczysz z takim Alvaro z niedokończonej telenoweli.

Edytowane przez xenon88
Czas edycji: 2015-01-28 o 16:55
xenon88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-28, 16:51   #45
Rufna
Raczkowanie
 
Avatar Rufna
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 121
Dot.: Co z moimi potrzebami ?

Koleś jest zwyczajnym idiotą i egoistą, a ty po prostu masz za mało charakteru, żeby albo trzasnąć go w gębę i powiedzieć co o nim myślisz, albo zwyczajnie odejść. On się z tobą nie cacka, więcej, on ma cię w dupie, bo gdzie jak nie w łóżku można to badziej pokazać? Myśli tylko o swoich potrzebach i widzi, że ty od niego nie odejdziesz, ani nic nie zrobisz z tą sytuacją, bo tylko płaczesz, albo chwilę pogadasz i na koniec i tak mu tego loda zrobisz. Tak to właśnie wygląda z mojej perspektywy.
__________________
Oh darling, you can't break a broken heart.
Rufna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-28, 16:53   #46
anastasia13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 34
Dot.: Co z moimi potrzebami ?

On mowi ze mnie kocha , golem jak cos mu nie pasuje to mowi o tym jest szczery , wiec co do uczuc raczej też
anastasia13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-28, 16:57   #47
emma8
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1 451
Dot.: Co z moimi potrzebami ?

Cytat:
Napisane przez anastasia13 Pokaż wiadomość
Emmo8 powiedz mi jak z nim porozmawiać ,? to tak zrobie .. i zobacze co z tego wyniknie , przeciez od tak nie moge powiedziec ze to koniec i sb pojsc ... bez rozmowy.
Czy wie ze nie mialam orgazmu , wydaje mi sie ze podczas zblizenia widac to . A mowic mu mowilam jakies poł



Jak mowiłam mu ze w internecie jak sprawdzam takie wpisy , to kolesie lubia robic swojej kobiecie przyjemnosc .. doprowadzac je do szczytu rozkoszy . To mowił , tak jasne... dobra ściema , w necie mozna wszystko napisać ..
Yyy... :conf used: Autorko? Ty w ogóle jesteś pewna że chcesz być z tego typu człowiekiem nawet kiedy zacznie robić Ci minetkę dłużej niż 5 minut?
I Ty po takich tekstach naprawdę uprawiasz z nim seks? Po tym jak facet mówi Ci PROSTO Z MOSTU że zwyczajnie nie chce mu się sprawiać Ci przyjemności? Ty idziesz z nim do sypialni, robisz mu dobrze i próbujesz znowu namawiać żeby zrobił coś dla Ciebie i udajesz że facet nie powiedział tego, co powiedział?
Mój ex był wstrętnym egoistą, ale nie do tego stopnia. Po prostu omijał temat jak się tylko dało, wykręcał się i prawie nic nie dawał sam z siebie. Ale to co Ty tutaj opowiadasz autorko to jest jakaś abstrakcja!
Ja też Cię kocham. Bardzo. Wierzysz mi? To wskakuj na mnie. Tak wygląda ta jego miłość. Takimi wyznaniami autorko to sobie możesz tyłek podetrzeć, bo nic nie są warte.

Edytowane przez emma8
Czas edycji: 2015-01-28 o 16:59
emma8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-28, 17:00   #48
anastasia13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 34
Dot.: Co z moimi potrzebami ?

Cytat:
Napisane przez Rufna Pokaż wiadomość
Koleś jest zwyczajnym idiotą i egoistą, a ty po prostu masz za mało charakteru, żeby albo trzasnąć go w gębę i powiedzieć co o nim myślisz, albo zwyczajnie odejść. On się z tobą nie cacka, więcej, on ma cię w dupie, bo gdzie jak nie w łóżku można to badziej pokazać? Myśli tylko o swoich potrzebach i widzi, że ty od niego nie odejdziesz, ani nic nie zrobisz z tą sytuacją, bo tylko płaczesz, albo chwilę pogadasz i na koniec i tak mu tego loda zrobisz. Tak to właśnie wygląda z mojej perspektywy.
Ostatnie dwie noce , nie robilam mu ... ! gdy stwierdził ze " też chce ", albo ze" był pierwszy" . odpowiedziałam tylko
twoje potrzeby na pierwszym miejscu . Jak zawsze - z ironia. obrucilam sie na bok ubrałam sie i tyle. poszłam spac , bez niczego . Wydaje mi sie ze pewnie sie wkurzył , bo juz jest pobudzony w miare a tu nic .. i na tym sie konczy .. 2 dni pod rzad ? , od tygodnia bez seksu ..

---------- Dopisano o 17:00 ---------- Poprzedni post napisano o 16:58 ----------

NIEDOSWIADCZONA JESTEM POWTARZAM . Dlatego sie tym nie przejmowałam . Nie zawsze druga strona moze miec ochote na pieszczenie drugiej strony ,
anastasia13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-28, 17:03   #49
xenon88
Przepompownia Ścieków
 
Avatar xenon88
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: z (pod)Ziemi
Wiadomości: 1 159
Dot.: Co z moimi potrzebami ?

Cytat:
Napisane przez anastasia13 Pokaż wiadomość
On mowi ze mnie kocha , golem jak cos mu nie pasuje to mowi o tym jest szczery , wiec co do uczuc raczej też
Przykro mi, ale ten mężczyzna nie ma pojęcia, czym jest miłość.
xenon88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-28, 17:07   #50
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Co z moimi potrzebami ?

miłośc to wzajemność a nie mówienie "kocham cię".
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-28, 17:11   #51
emma8
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1 451
Dot.: Co z moimi potrzebami ?

Cytat:
Napisane przez anastasia13 Pokaż wiadomość
Ostatnie dwie noce , nie robilam mu ... ! gdy stwierdził ze " też chce ", albo ze" był pierwszy" . odpowiedziałam tylko
twoje potrzeby na pierwszym miejscu . Jak zawsze - z ironia. obrucilam sie na bok ubrałam sie i tyle. poszłam spac , bez niczego . Wydaje mi sie ze pewnie sie wkurzył , bo juz jest pobudzony w miare a tu nic .. i na tym sie konczy .. 2 dni pod rzad ? , od tygodnia bez seksu ..

---------- Dopisano o 17:00 ---------- Poprzedni post napisano o 16:58 ----------

NIEDOSWIADCZONA JESTEM POWTARZAM . Dlatego sie tym nie przejmowałam . Nie zawsze druga strona moze miec ochote na pieszczenie drugiej strony ,

Nie próbuj omamić samej siebie że coś z tego wyjdzie. To są rzeczy do których nikogo nie można przymusić, bo robi się je z potrzeby serca- po prostu. Tak jak wtedy kiedy opiekujesz się osobą którą kochasz, nie myślisz sobie "cholera znowu muszę to robić, mój zasrany obowiązek", tylko jest to dla Ciebie naturalne, cieszysz się że możesz pomóc i cieszysz się kiedy widzisz jak osoba którą kochasz ma się dzięki Tobie coraz lepiej. W łóżku jest tak samo- dlatego z osobą którą kochasz "uprawiasz miłość", doprowadzacie się wzajemnie do ekstazy. Czy można tego nauczyć drugiego człowieka? Wątpię.
emma8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-28, 17:21   #52
anastasia13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 34
Dot.: Co z moimi potrzebami ?

To poprosze w takim razie was, jak z nim porozmawiać . O tym wszystkim
anastasia13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-28, 17:38   #53
slaaave13
Zadomowienie
 
Avatar slaaave13
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 265
Dot.: Co z moimi potrzebami ?

Cytat:
Napisane przez anastasia13 Pokaż wiadomość
To poprosze w takim razie was, jak z nim porozmawiać . O tym wszystkim
Ale po co ty chcesz z Nim rozmawiać?
__________________
slaaave13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-28, 17:50   #54
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Co z moimi potrzebami ?

Chłopie, nigdy nie miałam z tobą orgazmu, nie zaspokajasz mnie. Muszę sobie poszukać kogoś, kto bardziej mnie dopieści - to chyba wszystko, co można mu powiedzieć.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-28, 17:54   #55
anastasia13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 34
Dot.: Co z moimi potrzebami ?

A co od tak mam powiedziec ze to koniec ??
Wam jest o tym łatwo mowic bo was to nie dotyczy.

Edytowane przez anastasia13
Czas edycji: 2015-01-28 o 18:00
anastasia13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-28, 18:03   #56
emma8
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1 451
Dot.: Co z moimi potrzebami ?

Cytat:
Napisane przez anastasia13 Pokaż wiadomość
To poprosze w takim razie was, jak z nim porozmawiać . O tym wszystkim
Że jesteś nieszczęśliwa w związku, ponieważ jesteś niezaspokajana w łóżku. Że czujesz się poniżona kiedy po godzina obrabiania go on funduje Ci parę minut lizania z łaską na odczepnego. Że zazdrościsz innym kobietom normalnych facetów którzy czerpią przyjemność z zaspokajania swoich kobiet. Że próbuje wmówić Ci że to czego oczekujesz to jakieś fanaberie, a to jest normalka dla kochających się par. I że jak chce niech o tym podyskutuje z Twoim sąsiadem

---------- Dopisano o 18:03 ---------- Poprzedni post napisano o 18:00 ----------

Cytat:
Napisane przez anastasia13 Pokaż wiadomość
A co od tak mam powiedziec ze to koniec ??
Wam jest o tym łatwo mowic bo was to nie dotyczy.

Mnie to dotyczyło, w wersji o wiele mniej hardcorowej niż Ciebie i niczego nie ukrywałam, waliłam prosto z mostu. Kiedy nie dotarło nie chciałam służyć za worek na spermę i koniec z seksem. I w ten oto sposób związek umarł śmiercią naturalną, ponieważ mój ex nie wykazywał najmniejszej chęci zmian. O wiele prościej zjechać na ręcznym, albo wymienić przyrząd do masturbacji na jeszcze młodszy i bardziej naiwny. W sumie nie dziwi ta różnica wieku między Wami. Kobieta w jego wieku która miała kilku kochanków w życiu na coś takiego by sobie nie pozwoliła. Po kijowym seksie ubrałaby się, wyszła i już nie zadzwoniła.

Edytowane przez emma8
Czas edycji: 2015-01-28 o 18:09
emma8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-28, 18:10   #57
anastasia13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 34
Dot.: Co z moimi potrzebami ?

poradze sie twoja wczesniejsza mowa , moze nie dosłowine ale cos w ten deseń . Emmo8 "jesteśmy ze sobą 2 lata, a ja nigdy nie miałam z Tobą orgazmu. Gdy uprawiamy seks, ja mam z tego nikłą przyjemność. Od 2 lat tłumaczę Ci co sprawia mi przyjemność, a Ty masz to gdzieś. Jestem niezaspokojona, sfrustrowana i odechciewa mi się jakiegokolwiek zbliżenia z Tobą, bo seks jest tak kiepski. Od dzisiaj albo seks jest świetny, albo nie będzie go wcale". Jeżeli to go nie ruszy, to już nic go nie ruszy."
Zobaczymy czy ogarnie się .. czy nic w tym kierunku nie zrobi
anastasia13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-28, 18:12   #58
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Co z moimi potrzebami ?

mnie bardziej interesuje czy ty się ogarniesz, jak go to nie ruszy
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-28, 18:22   #59
anastasia13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 34
Dot.: Co z moimi potrzebami ?

Nie wiem bede musiała sporbować. Sama tego nie wiem , zobaczy sie po fakcie , Jutro zloze wam relacje ..
anastasia13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-28, 20:11   #60
xenon88
Przepompownia Ścieków
 
Avatar xenon88
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: z (pod)Ziemi
Wiadomości: 1 159
Dot.: Co z moimi potrzebami ?

Dawaj znać koniecznie
xenon88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-10 21:20:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:47.