Człowiek zimno - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-12-08, 09:13   #61
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 101
Dot.: Człowiek zimno

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
No ale serio, co miał napisać? Aha? Idź do lekarza? Jakby laska napisała bardziej precyzyjnie (Janek, okres mi się spóźnia 3 dni/2 tygodnie) to byłoby jakieś pole do, hehe, popisu, ale na samo "okres mi się spóźnia" to ja nie wiem co odpisać xd

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
Odpisać: „ Dlaczego?”
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-08, 09:17   #62
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Człowiek zimno

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Odpisać: „ Dlaczego?”
No na to pytanie jest...ciężko odpowiedzieć.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-08, 09:52   #63
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Człowiek zimno

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Odpisać: „ Dlaczego?”
No ale właśnie, skąd laska ma wiedzieć dlaczego? Może spóźnia jej się ze stresu, może rzeczywiście ciąża, może po prostu jej się spóźnił, bo była chora... No po prostu jest tyle możliwości, że lepiej podawać konkretną informację, np. Okres mi się spóźnia dwa tygodnie, uprawialismy seks. I wtedy jasne, o co chodzi. Albo okres mi się spóźnia 3 dni, ale może to że stresu. A tu rozbijanie gówna na atomy, kazanie się domyślać, a jak się facet nie domyśla, to hurr durr bo on się nie zainteresował.
Może facet idiota, i "okres mi się spóźnia" jest dla niego jak "a wiesz, dzisiaj trochę bolała mnie głowa". Taka zupełna norma, nic poważnego.

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-08, 10:08   #64
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Człowiek zimno

normalnie laska ci mówi że okres jej się spóźnia i wachlarz opcji: dlaczego/oł dżi myślisz że wpadłaś/weź nie histeryzuj/pewnie masz stresa; co na obiad/ to nie moje trudno żeby było jak się szczela ślepakami.

skoro koleś umiał używać języka w celu wymiany płynów, bardziej obrazowym nie ma powodu być to do gadania wypadałoby również. Cóż większość ludzi częściej raczej używa ust do rozmów niż do seksu o. Bardzo wygodnie udawać że się potrafi używać penisa a buzi już nie.
Więc jest dupkiem i tyle, skoro z nią sypiał to łaski nie robi biorąc na klatę potencjalną możliwość zajścia a nawet nie raczy wyrazić dowolnej treści komunikatu w temacie. Jakby laska była zainteresowana takim formatem relacji kupiłaby sobie wibrator. Też nie mówi. To już nawet ponoć gumowe lale wyposaża się w syntezatory.

Edytowane przez Hultaj
Czas edycji: 2019-12-08 o 10:12
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-08, 10:48   #65
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 101
Dot.: Człowiek zimno

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
No ale właśnie, skąd laska ma wiedzieć dlaczego? Może spóźnia jej się ze stresu, może rzeczywiście ciąża, może po prostu jej się spóźnił, bo była chora... No po prostu jest tyle możliwości, że lepiej podawać konkretną informację, np. Okres mi się spóźnia dwa tygodnie, uprawialismy seks. I wtedy jasne, o co chodzi. Albo okres mi się spóźnia 3 dni, ale może to że stresu. A tu rozbijanie gówna na atomy, kazanie się domyślać, a jak się facet nie domyśla, to hurr durr bo on się nie zainteresował.
Może facet idiota, i "okres mi się spóźnia" jest dla niego jak "a wiesz, dzisiaj trochę bolała mnie głowa". Taka zupełna norma, nic poważnego.

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka

Owszem jestem w stanie przyjąć, ze osobnik się zestresował i dlatego zamilkł.
Ale reszta domniemań jaki jest niedomyślny w kwestii: uprawianie seksu z x i otrzymanie od x info o spóźnionym okresie, jest naciągana jak guma do strzału majtami.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-09, 16:47   #66
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 368
Człowiek zimno

No ja mam podobne zdanie co Hultaj. Nie mogę podać więcej szczegółów bo to osoba rozpoznawalna i nie chce być później o nic oskarżona ani z jednej ani drugiej strony, po prostu druga strona przeżywa fakt, ze był w stanie się z nią kochać, a jak już takie info poszło to nawet pocałuj mnie w d****

Ja na jego miejscu spytalabym chociaż ile się spoznia? Spoznia się prawie 3 tyg, no ale



Sent from my iPhone using Tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-09, 17:01   #67
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Człowiek zimno

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
No ja mam podobne zdanie co Hultaj. Nie mogę podać więcej szczegółów bo to osoba rozpoznawalna i nie chce być później o nic oskarżona ani z jednej ani drugiej strony, po prostu druga strona przeżywa fakt, ze był w stanie się z nią kochać, a jak już takie info poszło to nawet pocałuj mnie w d****

Ja na jego miejscu spytalabym chociaż ile się spoznia? Spoznia się prawie 3 tyg, no ale



Sent from my iPhone using Tapatalk
Wielu ludzi nie wiaze seksu z uczuciami .jesli byli tylko ff to czego tu oczekiwać ?chyba tylko tego ze juz nie beda sie spotykac na seks
Ps.osoba rozpoznawalna?interesując e jak opis sytuacji typu spotykali się od 2 lat nie byli parą ona brała pigułki albo byli parą nigdy nie stosowali zabezpieczeń itp miałby kogoś zrobic rozpoznawalnym?
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-12-09, 17:11   #68
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Człowiek zimno

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;87406097]Wielu ludzi nie wiaze seksu z uczuciami .jesli byli tylko ff to czego tu oczekiwać ?chyba tylko tego ze juz nie beda sie spotykac na seks
[/QUOTE]
Mnie też nie dziwi ta sytuacja, skoro nie byli w związku, to czego tu się spodziewać? Wielu facetów nie żywi kompletnie żadnych uczuć do swoich partnerek seksualnych, nawet zwykłej sympatii, no tak bywa. Może to smucic, ale nie dziwi zupełnie. Chyba, że dziewczyna jest bardzo młoda i nie zna życia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-09, 17:15   #69
Dwight_Schrute
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 2 226
Dot.: Człowiek zimno

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
No ja mam podobne zdanie co Hultaj. Nie mogę podać więcej szczegółów bo to osoba rozpoznawalna i nie chce być później o nic oskarżona ani z jednej ani drugiej strony, po prostu druga strona przeżywa fakt, ze był w stanie się z nią kochać, a jak już takie info poszło to nawet pocałuj mnie w d****

Ja na jego miejscu spytalabym chociaż ile się spoznia? Spoznia się prawie 3 tyg, no ale



Sent from my iPhone using Tapatalk
Śmieszne tłumaczenie.
Nawet jeśli to aktor, sportowiec, czy ktokolwiek, to po opisie rodzaju relacji nikt by nie zgadł o kogo chodzi. Zaleciało trollowankiem.
Dwight_Schrute jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-09, 17:16   #70
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Człowiek zimno

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;87406097]
Ps.osoba rozpoznawalna?interesując e jak opis sytuacji typu spotykali się od 2 lat nie byli parą ona brała pigułki albo byli parą nigdy nie stosowali zabezpieczeń itp miałby kogoś zrobic rozpoznawalnym?[/QUOTE]
No nie? Autorka trochę w paranoję popada sądząc, że w ogólnym opisie jaki to układ, czy związek czy ff, czy stosowali zabezpieczenie, czy rozmawiali na temat ewentualnej wpadki i w końcu, czy ta rozmowa o spóźniającym się okresie to była wiadomość pisemna, ustna i jak dokładnie zareagował, wyjdzie o kogo chodzi.
Mało tego, nie wiem dlaczego autorka w ogóle zakłada, że zanim napisała o tej rozpoznawalnej osobie to kogokolwiek tutaj interesowało o kogo chodzi
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-09, 17:44   #71
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Człowiek zimno

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
No nie? Autorka trochę w paranoję popada sądząc, że w ogólnym opisie jaki to układ, czy związek czy ff, czy stosowali zabezpieczenie, czy rozmawiali na temat ewentualnej wpadki i w końcu, czy ta rozmowa o spóźniającym się okresie to była wiadomość pisemna, ustna i jak dokładnie zareagował, wyjdzie o kogo chodzi.
Mało tego, nie wiem dlaczego autorka w ogóle zakłada, że zanim napisała o tej rozpoznawalnej osobie to kogokolwiek tutaj interesowało o kogo chodzi
Dwighta interesowalo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-12-09, 17:47   #72
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Człowiek zimno

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Dwighta interesowalo
Na doprecyzowaniu zależało chyba większości tu się wypowiadających, o nazwisko czy status na pudelku to nawet on nie pytał.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-09, 19:01   #73
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 368
Dot.: Człowiek zimno

Eh no nieważne


Sent from my iPhone using Tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-09, 20:50   #74
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Człowiek zimno

Jak można kogoś osądzić /ocenić bez podstawowych danych na temat sytuacji ?
Bazując na tym co napisałaś facet zachował się ok .kobiecie się okres spóźnia 3 tyg i na co ona czeka?Czy on jest ginekologiem żeby z nią przeprowadzać wywiad na temat jej okresu? Chyba powinna najpierw się zorientować co się dzieje i informowac go jak sprawa będzie jego dotyczyć
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-09, 20:56   #75
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Człowiek zimno

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
No ja mam podobne zdanie co Hultaj. Nie mogę podać więcej szczegółów bo to osoba rozpoznawalna i nie chce być później o nic oskarżona ani z jednej ani drugiej strony, po prostu druga strona przeżywa fakt, ze był w stanie się z nią kochać, a jak już takie info poszło to nawet pocałuj mnie w d****

Ja na jego miejscu spytalabym chociaż ile się spoznia? Spoznia się prawie 3 tyg, no ale
Ale czemu ona nie zrobiła testu przez 3 tygodnie skoro podejrzewała ciążę?
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-09, 21:41   #76
MsN
Femme fatale
 
Avatar MsN
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: the circles of dante's hell
Wiadomości: 1 261
Dot.: Człowiek zimno

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
Hej, bez podawania szczegółów, bo po pierwsze nie za bardzo mogę po drugie nie chodzi mi o jakieś porady czy analizę sytuacji, ale co uważacie, jak facet, który dostaje wiadomość o braku okresu jego partnerki seksualnej - ma na to zero reakcji. Nie pyta ile dni, nie przejmuje się, nie pociesza, nie jest zły, nie zarzuca kłamstwa, no czegokolwiek. Po prostu przyjmuje wiadomość i koniec. Czy takiego faceta serio to nie obchodzi? Ze potencjalnie mógłby zmajstrować komuś dzieciaka?
Wiem, że nikt nikomu w myślach nie czyta jednak sytuacja dla mnie absurdalna i trochę straszna


Sent from my iPhone using Tapatalk
Nie uważam, że kwestia okresu dla partnera jest istotna. Mój wie może się domyślać, albo sam ze policzy kiedy mam bądź kiedy mi wypada i wtedy nie ma seksu (jeszcze nie zabezpieczam się jeśli chodzi o mnie, robi to mój facet). I nie oczekuje, że się przejmie moim okresem.

Dziwne. Dlaczego miałby się facet przejmować okresem dziewczyny? A to jest jakaś niebywała sprawa? Rozumiem jedynie jak się przejmie gdy laska się źle czuje, ma mocne miesiączkowanie ewentualnie, albo w ogóle cierpi na PMS'a, no ale w innym przypadku? Nie widzę związku i potrzeby, no ale no może jakaś dziwna jestem.

Jedynie mógłby myśleć, że dziecko może jakieś lasce zrobić i nic po za tym. Radzę aby ta laska, której to dotyczy pogadała z nim i tyle. Ew. w ostateczności wyciągnąć z tego konsekwencje.
__________________
1. Lepiej być nielubianą za to, kim jesteś niż być kochaną za to kim nie jesteś.
2. Ludzie nie rodzą się dobrzy albo źli. Rodzą się z pewnymi skłonnościami, ale liczy się sposób, w jaki żyją. I to, jakich ludzi poznają.
MsN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-09, 22:08   #77
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Człowiek zimno

3 tyg to dość czasu by zrobić test ciązowy czy badania. Trochę to wygląda jakby chciała tej ciązy.


Mimo wszystko zależy też jak wcześniej facet ja traktował i jak się do niej odnosił, czy byli w ogóle w związku, jaki charakter ma relacja, w jakich okolicznościach wylądowali w łóżku.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-09, 22:14   #78
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: Człowiek zimno

W sumie dziwię się, że nie założyła nowego konta w tej sprawie jak większość stałych użytkowniczek.
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-10, 10:30   #79
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 053
Dot.: Człowiek zimno

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
ciekawy wątek. co za różnica czy dziewczyna jest w ciązy czy może tylko jej się spóźnia. fajne niektórzy z was mają związki (edan: 'związki') potraficie z kimś sypiać a jak zapodajecie gadkę to zlew powszedni, ani dziękuję ani pocałuj mnie w dupę? też tak gadacie ze współspaczami jak ze ścianą? bo dokładnie takiego stajla zapodał kochaś podmiotu lirycznego w tej historii. laske przyszła ze zwierzeniem a koleś nawet eee, yyy? wazektomię miał to dobre. ;p chyba strun głosowych.
Szczerze? To ja sama tak reaguję na spóźniony okres czy tam jakieś inne objawy ciąży. Czyli nijak.

Poczekam, zrobię test i tyle, nie ma co się przejmować na zapas.

Jakby mój facet reagował emocjonalnie, to bym uznała, że coś jest z nim nie halo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:28 ---------- Poprzedni post napisano o 10:26 ----------

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Odpisać: „ Dlaczego?”
Kiepski materiał na męża. Filozofowie dobrze nie zarabiają.

Nie znam normalnej osoby, która zadaje takie pytanie.

No może lekarzowi, ale to inna sytuacja.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:30 ---------- Poprzedni post napisano o 10:28 ----------

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;87406681]Jak można kogoś osądzić /ocenić bez podstawowych danych na temat sytuacji ?
Bazując na tym co napisałaś facet zachował się ok .kobiecie się okres spóźnia 3 tyg i na co ona czeka?Czy on jest ginekologiem żeby z nią przeprowadzać wywiad na temat jej okresu? Chyba powinna najpierw się zorientować co się dzieje i informowac go jak sprawa będzie jego dotyczyć[/QUOTE]Zgadzam się.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-12-10, 11:12   #80
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 101
Dot.: Człowiek zimno

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość

---------- Dopisano o 10:28 ---------- Poprzedni post napisano o 10:26 ----------

Kiepski materiał na męża. Filozofowie dobrze nie zarabiają.

Nie znam normalnej osoby, która zadaje takie pytanie.

No może lekarzowi, ale to inna sytuacja.



Serio? Zadanie pytania "dlaczego" jest nienormalne i świadczy o byciu wielkim filozofem?


A jak dostanie pozew o alimenty to też nie zapyta o nic żeby nie wyjśc na nierokującego zarobków filozofa, tylko normalnie będzie płacił bez pytania?
Czy wtedy już można pytać dlaczego i to normalne i nie filozoficzne bo ojejciuniu, o pieniążki nagle chodzi?
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-10, 11:35   #81
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Człowiek zimno

Czytam Wasze odpowiedzi i stwierdzam, że mimo wszystko reakcja faceta jest dziwna, bo skoro laska mu mówi (nawet jeśli byli tylko fwb), że spóźnia jej się okres to moja pierwsza myśl, że mógłby zapytać czy np zrobiła test (pomijam moje zdziwienie, że nie zrobiła testu skoro jej się spóźniał, chyba że takie spóźnienia to u niej normalka i nie ma się czym martwić). A nie zero reakcji.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-10, 11:50   #82
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 053
Dot.: Człowiek zimno

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Serio? Zadanie pytania "dlaczego" jest nienormalne i świadczy o byciu wielkim filozofem?


A jak dostanie pozew o alimenty to też nie zapyta o nic żeby nie wyjśc na nierokującego zarobków filozofa, tylko normalnie będzie płacił bez pytania?
Czy wtedy już można pytać dlaczego i to normalne i nie filozoficzne bo ojejciuniu, o pieniążki nagle chodzi?
Dlaczego to dla mnie bardzo dziwne pytanie. Bo skąd kobieta ma wiedzieć. No chyba że wie i stosuje taką wymową taktykę rozmowy, że o wszystko trzeba ja zapytać, bo inaczej nie powie.

Ja w ogóle nie zadaję się z ludźmi, którzy rzucają jakieś półzdanie w rozmowie i ja mam im odpisywać i dopytywać się.

Powiedz, o co ci chodzi albo spadaj na szczaw.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-10, 11:50   #83
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 399
Dot.: Człowiek zimno

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Czytam Wasze odpowiedzi i stwierdzam, że mimo wszystko reakcja faceta jest dziwna, bo skoro laska mu mówi (nawet jeśli byli tylko fwb), że spóźnia jej się okres to moja pierwsza myśl, że mógłby zapytać czy np zrobiła test (pomijam moje zdziwienie, że nie zrobiła testu skoro jej się spóźniał, chyba że takie spóźnienia to u niej normalka i nie ma się czym martwić). A nie zero reakcji.

normalny czlowiek tak ale wuj wie co to za ludzie
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-10, 12:19   #84
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 101
Dot.: Człowiek zimno

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Dlaczego to dla mnie bardzo dziwne pytanie. Bo skąd kobieta ma wiedzieć. No chyba że wie i stosuje taką wymową taktykę rozmowy, że o wszystko trzeba ja zapytać, bo inaczej nie powie.

Ja w ogóle nie zadaję się z ludźmi, którzy rzucają jakieś półzdanie w rozmowie i ja mam im odpisywać i dopytywać się.

Powiedz, o co ci chodzi albo spadaj na szczaw.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz



No ale on się _zadawał_.
Kobiety jak mężczyźni, nie zmieniają się nagle.



Poza tym, tez nie ma co udawać ostatniego nieogara i nagle każde słowo traktowac literalnie, jak choćby na Wizazu się wysnuwa pierdyliard teorii na zawołanie. Patsnia "dlaczego", "jak to", a nawet nic nie znaczące "ojej, yyy, ? " to raczej podtrzymanie tematu i danie drugiej stronie przestrzeni do dalszej rozmowy.


Dlaczego dla kobiety z zasady ma być temat ewentualnie zaistniałej ciąży z przypadku łatwy, prosty i niestresujący i ona ma już tylko na zimno i koniecznie bez emocji działać w trymiga jak maszyna, koniecznie nie zawracając mężczyźnie głowy ?
A facet już nie, on już ma wielce prawo do w tym temacie nie bycia ocenianym pochopnie (ychy) i ma na dodatek prawo traktować ja przedmiotowo i protekcjonalnie i tylko czekać na konkrety.




Strasznie szowinistyczne.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-10, 12:28   #85
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 053
Dot.: Człowiek zimno

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
No ale on się _zadawał_.
Kobiety jak mężczyźni, nie zmieniają się nagle.



Poza tym, tez nie ma co udawać ostatniego nieogara i nagle każde słowo traktowac literalnie, jak choćby na Wizazu się wysnuwa pierdyliard teorii na zawołanie. Patsnia "dlaczego", "jak to", a nawet nic nie znaczące "ojej, yyy, ? " to raczej podtrzymanie tematu i danie drugiej stronie przestrzeni do dalszej rozmowy.


Dlaczego dla kobiety z zasady ma być temat ewentualnie zaistniałej ciąży z przypadku łatwy, prosty i niestresujący i ona ma już tylko na zimno i koniecznie bez emocji działać w trymiga jak maszyna, koniecznie nie zawracając mężczyźnie głowy ?
A facet już nie, on już ma wielce prawo do w tym temacie nie bycia ocenianym pochopnie (ychy) i ma na dodatek prawo traktować ja przedmiotowo i protekcjonalnie i tylko czekać na konkrety.




Strasznie szowinistyczne.
Bo to kobiecie zależy na poinformowaniu go.

Jemu nie musi zależeć na tej wiedzy.

Jakby ona nie chciała mu powiedzieć i nie oczekiwała na reakcję, to nie byłoby tego tematu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-10, 12:38   #86
Dwight_Schrute
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 2 226
Dot.: Człowiek zimno

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Czytam Wasze odpowiedzi i stwierdzam, że mimo wszystko reakcja faceta jest dziwna, bo skoro laska mu mówi (nawet jeśli byli tylko fwb), że spóźnia jej się okres to moja pierwsza myśl, że mógłby zapytać czy np zrobiła test (pomijam moje zdziwienie, że nie zrobiła testu skoro jej się spóźniał, chyba że takie spóźnienia to u niej normalka i nie ma się czym martwić). A nie zero reakcji.
Dziwna reakcja? A może on lubi sypiać z takimi, które mają po kilku partnerów do łóżka w tygodniu i stąd tak zareagował? Czy to wtedy też dziwne?
Bez szczegółów to sobie jeszcze możemy pisać prze 20 stron i dalej się mylić.
Moim zdaniem ten wątek powinien zostać już zamknięty. Autorka ma gdzieś, że ludzie się muszą wszystkiego domyślać i ciągnięcie tego tematu nie bardzo ma sens.
Dwight_Schrute jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-10, 12:43   #87
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Człowiek zimno

Cytat:
Napisane przez Dwight_Schrute Pokaż wiadomość
Dziwna reakcja? A może on lubi sypiać z takimi, które mają po kilku partnerów do łóżka w tygodniu i stąd tak zareagował? Czy to wtedy też dziwne?
Napisał ktoś, komu nie podobało się, że ludzie sobie gdybają i piszą "a może"
Tak, to dla mnie nadal dziwna reakcja. Normalny facet jakoś zaraguje, jakkolwiek. Niech to nawet będzie wzruszenie ramionami i stwierdzenie "No i?"
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-10, 12:50   #88
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: Człowiek zimno

Jak dla mnie to jego reakcja nie jest dziwna, bo zapewne nie są w "normalnym" związku. A jeśli są, to współczuję komunikacji i zrozumienia.

---------- Dopisano o 12:50 ---------- Poprzedni post napisano o 12:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Niech to nawet będzie wzruszenie ramionami i stwierdzenie "No i?"
Ale może to zrobił? Odczytał wiadomość, wzruszył ramionami, powiedział na głoś "no i" i odłożył telefon
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-10, 12:52   #89
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Człowiek zimno

[1=f284c48a05423b409a451c4 db0eed2c1276616e1_6008c42 88f43f;87408217]Jak dla mnie to jego reakcja nie jest dziwna, bo zapewne nie są w "normalnym" związku. A jeśli są, to współczuję komunikacji i zrozumienia.

---------- Dopisano o 12:50 ---------- Poprzedni post napisano o 12:49 ----------



Ale może to zrobił? Odczytał wiadomość, wzruszył ramionami, powiedział na głoś "no i" i odłożył telefon [/QUOTE]

Chodziło mi o reakcję skierowaną do autorki. Skoro jej nie odpowiedział, to nie było żadnej reakcji.
Rozumiem, że wypowiadający się tu panowie tak właśnie by zareagowali (w sensie, że by w ogóle nie zareagowali) gdyby ich partnerka seksualna powiedziała, że spóźnia jej się okres?

Edytowane przez Finlora
Czas edycji: 2019-12-10 o 12:55
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-10, 13:01   #90
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 101
Dot.: Człowiek zimno

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Bo to kobiecie zależy na poinformowaniu go.

Jemu nie musi zależeć na tej wiedzy.

Jakby ona nie chciała mu powiedzieć i nie oczekiwała na reakcję, to nie byłoby tego tematu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Oczywiście że mu nie musi zależeć i może w nieskalanym spokoju jak lotos nagładkiej tafli jeziora, czekać co przyniesie mu los.
Czy ona go pozwie o alimenty, czy dostanie jednak miesiączki, czy usunie, czy będzie dalej wypisywać, czy może zamilknie na wieki i zabierze tą tajemnice ze sobą itp.

Ale to można jak najbardziej wyartykułować. Też są na to słowa.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-12-10 23:16:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:48.