Kobieta z kobietą?:) - Strona 97 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-07-07, 12:34   #2881
Arbuziara214
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 7
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

Cześć wszystkim po wielu wielu latach w końcu przyszedł ten czas, że zamiast tylko czytać, założyłam konto na wizażu i będę się dzielić swoimi doświadczeniami, czytać wasze, pytać itd ;p

Jestem bi odkąd pamietam, miałam zarówno mężczyzn, jak i kobiety. Od dłuższego czasu jestem w związku i mój mężczyzna to akceptuje, ba! Podoba mu się to i szukamy kobiety do trojkata (okolice Wrocławia ). Jesteśmy z mniejszego miasta i strasznie ciężko nam coś znaleźć. Kiedyś udał nam się trójkąt z dziewczyną, ale zajmowała się tylko mną, ewentualnie pozwalała się dotknąć jemu, była trż trochę zainteresowana jego ciałem, bo było to dla niej coś nowego, wcześniej nie była z facetem. Teraz znów szukamy jakiejś chętnej na zabawy ale jest strasznie ciężko. Jestem na portalu queer i otwarcie mówię kobietom czego szukam, kiedy do mnie napiszą, sama też nie ustaję w szukaniu. Większość jest chętna na trójkąt, ale tylko w kombinacji 3k, wiele z nich jest chętna na mnie, nie przeszkadza im mój związek i chcą prowadzić ze mną drugi rownolegle, ale bez żadnych spotkań z moim facetem. Poszukiwania są już dość dużą męką, bo nakręcona jestem niemiłosiernie, dawno nie byłam z żadną kobietą, a na prawdę mnie do nich ciągnie. Któregoś razu mój luby stwierdził, że zgodziłby się na mój związek z kobietą i nie wtrącałby się w to, ale się z tego wycofał, mogę mieć kobietę, ale tylko z nim. To kwestia zazdrości, ale już inaczej jest w łóżku. Mam też fantazję, żeby patrzeć jak on się zabawia z inną kobietą, a ja będę w tym czasie patrzeć u ewentualnie mówić, co mają robić. Szukamy, szukamy...

---------- Dopisano o 12:34 ---------- Poprzedni post napisano o 12:23 ----------

@pocotylekrzyku ja się zgłaszam
Arbuziara214 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-08, 09:27   #2882
Clevland
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 971
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

Cytat:
Napisane przez Arbuziara214 Pokaż wiadomość
Szukamy, szukamy...

Weekend w mieście gdzie jest branżowa dyskoteka.
lub
Wczasy z wyborem miejsca pod tym kątem (czyli tam gdzie są takie kluby).

Znajoma była w Trójmieście w takiej lekko branżowej dyskotece i tam ją ostro kobieta molestowała.
Tyle że była ze znajomymi to jej nie wypadało.

Być może szybciej niż przez internet i widać z kim ma się do czynienia.
Clevland jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-08, 12:08   #2883
Arbuziara214
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 7
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

Myśleliśmy właśnie o wczasach w tym typie i od koleżanki z większego miasta też dowiedziałam się, że pewnie szybko bym kogoś dla nas w klubie znalazła oby się udało
Arbuziara214 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-13, 00:40   #2884
ewakrokowska30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 5
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

Cytat:
Napisane przez izzizz Pokaż wiadomość
czy ktoras z was miala fantazje seksualne o kobiecie? chcialybyscie sprobowac jak to jest?
podobno wiekszosc kobiet jest biseksualna z przewazeniem w strone hetero. osobiscie nie wyobrazam sobie aby inna kobieta mogla mi dostarczyc tyle przyjemnosci co mezczyzna a z drugiej strony nie zaprzecze ze nigdy o tym nie myslalam... wyobrazam to sobie jednak jako cos zupelnie innego niz kontakt z mezczyzna, na tyle innego ze nie wiem czy jakiekolwiek porownywanie ma sens.

Hej. jakiś czas temu przyśnił mi się sen z kobietą. Był realny, doznania niebywale. Od tego czasu pragnę skosztować kobiety. JEstem podniecona na samą myśl! Niestety szaleję na tym punkcie, ale jestem porządną matką i żoną - to gryzie się z moim pierwszym "ja". JEstem Osobą inteligentną zadbaną, ułożoną, prowadzę przykładne i jednocześnie szczęśliwe życie. Mam cudnego synka 4 latka.. kochanego męża. Ale czuję, że to jest silnieje ode mnie! Ja musze to zrobić! PRagnę kobiety i tyle! Co ciekawe nie każdej z awszelką cenę. Chcę aby to była przygoda, żadna miłość, zauroczenie, związek. Ja kocham męża i już wiem, że go krzywdzę mówiąc o tym - znam go - on by tego nie zaakceptował. Zdradza dla niego to zdradza choć wielu uważa ze z kobietą to nie. wiem co on myśli. Dlatego wezmę tę tajemnicę do grobu, ale nie spocznę jeśli nie skosztuję kobiety, dotyku jej pierci, sutków muskających moje sutki, chcę je pieścić i cąłować, ale chcę więcej.. chcę iśc na całość. Czytałam wiele relacji meżatek, które są w stałych sekretnych relacjach z kobietami, a z męzami sex im się układa. JEdnak sex z kobietą jest inny, ponoć znacznie lepszy od tego z facetem. Ja nie narzekam, orgazmy z mężem osągam od 1 razu i tak do dziś, jednak kobieta ponoć jest delikatniejsza, całuje inaczej, pieści inaczej, jakby czuła to co ja czuję. Ja jestem zbyt porząda aby srobić to z byle napotkaną osobąi myślę.. z kim? Bo na moje koleżanki patrzę jak na koleżanki, one mnie nie kręcą. Ale mam w pracy nową dziewczynę. Jej przyjście nastąpiło tydzień moim śnie, a ja już miałam obsesję i pragnienie, o którym piszę. Dzieje się cos dziwnego, ona od pierwszego spotkania patrzyła na mnie tak, że sutki mi sztywniały. Puszczała mi oczka, a ja jej.. Oglądała moje dłonie w sposób inny, nadzwyczaj delikatny, ściagając włos z mojego ramienia dziwnie długo zatrzymywala rękę na ramieniu przejezdzajac po nim, masując je. To jest jedyna kobieta w moim żcyiu na widok której moje serce przyspiesza. Nie wiem jak mam to wyjaśnić, bo do tej pory o kobietach nie myslalam wcale! Pragnę tej jednej, co ciekawe piszemy do 3 w nocy ze soba nie znajac sie wcale! Ona prosi aby to zostalo miedzy nami, a ja miałam jej napisac to smao. Nie mowimy jeszce o niczym wprost, ale juz jestemy umowione na kawe. nie znamy sie prawie wcale, ona wie ze mam rodzine, ja ze ona ma chłopaka. nic wiecęj. nie mogę sie doczekać poniedziałku, aż znow ja zobacze. to chore! ja mam meża, kocham go serio! kocham sex z nim, i to co się we mnie dzieje jest szalone i sprzeczne ze mną, z moimi zasadami, z małżeństwem.. ale nie spocznę poki nie skosztuję kobiety, do tego jest na horyzoncie jedna, która działa na mnie jak narkotyk..
ewakrokowska30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-13, 01:05   #2885
ewakrokowska30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 5
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

Cytat:
Napisane przez Olawiola Pokaż wiadomość
Jeszcze do niedawna miałam swój gabinet masażu i co jakiś czas przychodziły kobiety które chciały sprawdzić jak to może być z kobietą. Nawet jak tego wcześniej nie deklarowały to czułam, że to je podnieca i chciały by sprawdzić jak to jest. Z niektórymi było naprawdę bardzo dynamicznie. Napisałam dynamicznie bo należę do kobiet które uważają, że związek to tylko z mężczyzną i w sytuacji powstającej w gabinecie, zawsze starałam się to kierować tylko w stronę fizycznego masażu. Nie zgadzałam się na kontynuację w sytuacji gdy zauważałam zbytnie angażowanie się "pacjentki". Co ciekawe sama lubię co jakiś czas "odreagować" z kobietą. To mi pomaga przez jakiś czas być w innym świecie i zazwyczaj kończymy jak już obie nie mamy sił. Takie spotkania organizuję w ten sposób żeby były tylko specyficzną zabawą i nie prowadziły do rozbudowywania formy uczuciowej.
zazdroszczę Ci! Nie wiem gdzie poznać porządną kobietę, mądrą, z którą mogłabym to zrobić. Ostatnio jedna atrakcyjna z mojej okolicy wrzuciła ogłoszenie di internetu, że tak jak ja nie ma doświadczenia i chce przeżyć to co ja - skosztować kobiety. Pisała tak, jakby nigdy nie miała słownika ortograficznego w domu, co ciekawe bo dziś błędy na wszelkich urządzeniach same się podkreślają. Chcę aby to była kobieta inteligentna, wygląd jest kwestią drugorzędną. Pragnę kobiety! Jak ją znaleźć...?

---------- Dopisano o 02:05 ---------- Poprzedni post napisano o 02:01 ----------

Ja chcę z kobietą przeżyć coś wspaniałego, wiem, że to cudowne choć tego nie robiłam. Nie wiem jak znaleźć..
ewakrokowska30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-13, 17:17   #2886
9a6d0e95fbc4407ed947e2ef8cea0fb12942fdf4_5e1910028c83c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 234
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

Cytat:
Napisane przez ewakrokowska30 Pokaż wiadomość
zazdroszczę Ci! Nie wiem gdzie poznać porządną kobietę, mądrą, z którą mogłabym to zrobić. Ostatnio jedna atrakcyjna z mojej okolicy wrzuciła ogłoszenie di internetu, że tak jak ja nie ma doświadczenia i chce przeżyć to co ja - skosztować kobiety. Pisała tak, jakby nigdy nie miała słownika ortograficznego w domu, co ciekawe bo dziś błędy na wszelkich urządzeniach same się podkreślają. Chcę aby to była kobieta inteligentna, wygląd jest kwestią drugorzędną. Pragnę kobiety! Jak ją znaleźć...?

---------- Dopisano o 02:05 ---------- Poprzedni post napisano o 02:01 ----------

Ja chcę z kobietą przeżyć coś wspaniałego, wiem, że to cudowne choć tego nie robiłam. Nie wiem jak znaleźć..

Ja też marzę o seksie z kobietą, od wielu lat.... Zazdroszczę Ci tej koleżanki z pracy, może coś z tego wyniknie? Ty szczęściaro
9a6d0e95fbc4407ed947e2ef8cea0fb12942fdf4_5e1910028c83c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-13, 17:37   #2887
sygnalista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 603
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

Cytat:
Napisane przez ewakrokowska30 Pokaż wiadomość
Ja kocham męża i już wiem, że go krzywdzę mówiąc o tym - znam go - on by tego nie zaakceptował.
Zapewne nie zaakceptowałby gdyż on na pewno nawet myślą nie zgrzeszył przeciwko Waszemu związkowi.

---------- Dopisano o 18:37 ---------- Poprzedni post napisano o 18:36 ----------

P.S.To wyżej to ironia jakby kto miał wątpliwości.
sygnalista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-01-14, 00:15   #2888
ewakrokowska30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 5
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

[1=9a6d0e95fbc4407ed947e2e f8cea0fb12942fdf4_5e19100 28c83c;86363941]Ja też marzę o seksie z kobietą, od wielu lat.... Zazdroszczę Ci tej koleżanki z pracy, może coś z tego wyniknie? Ty szczęściaro [/QUOTE]
No ja nie mogę się doczekać tego "piwa".. choć nie wyobrażam sobie, abyśmy nie udały się do jakiegoś hotelu czy coś.. Bo w miejscach publicznych to tak na pół gwizdka.. a ja chcę iść na całość.. Ona mnie tak kręci.. to dziwne, bo dziś byłam na piwie z kumpelą piękną, zadbaną, ale ona jest tylko kumpelą. Jutro idę na piwo z inną i to samo - uwielbiam ją jak kumeplę i nic więcej. Mam fantazje z kobietami, ale żadna którą znam nie jest przeze mnie pożądana do jej zrealizowania prócz tej jednej... Nie wiem dlaczego tak jest, dlaczego ona, mam ładniejsze koleżanki od niej :P Z większym buistem itp.. ale chcę jej! Tej jednej! Obym się nie rozczarowała.. ona jest w związku hetero, aby się nie okazało, że dawała mi mylne sygnały.
ewakrokowska30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-14, 09:06   #2889
9a6d0e95fbc4407ed947e2ef8cea0fb12942fdf4_5e1910028c83c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 234
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

Cytat:
Napisane przez ewakrokowska30 Pokaż wiadomość
No ja nie mogę się doczekać tego "piwa".. choć nie wyobrażam sobie, abyśmy nie udały się do jakiegoś hotelu czy coś.. Bo w miejscach publicznych to tak na pół gwizdka.. a ja chcę iść na całość.. Ona mnie tak kręci.. to dziwne, bo dziś byłam na piwie z kumpelą piękną, zadbaną, ale ona jest tylko kumpelą. Jutro idę na piwo z inną i to samo - uwielbiam ją jak kumeplę i nic więcej. Mam fantazje z kobietami, ale żadna którą znam nie jest przeze mnie pożądana do jej zrealizowania prócz tej jednej... Nie wiem dlaczego tak jest, dlaczego ona, mam ładniejsze koleżanki od niej :P Z większym buistem itp.. ale chcę jej! Tej jednej! Obym się nie rozczarowała.. ona jest w związku hetero, aby się nie okazało, że dawała mi mylne sygnały.
No ja też tak mam, że z koleżankami czy przyjaciółkami bym nie potrafiła, bleee One są dla mnie aseksualne. Jak już, to tylko z jakąś nowo poznaną.... I fajnie byłoby ją mieć też na wypady do kina, koncerty, zakupy, etc - nie tylko do seksu.

To, że ona jest w związku hetero nic nie znaczy, ale to już zapewne sama dobrze wiesz
9a6d0e95fbc4407ed947e2ef8cea0fb12942fdf4_5e1910028c83c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-14, 10:21   #2890
sygnalista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 603
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

Cytat:
Napisane przez ewakrokowska30 Pokaż wiadomość
Bo w miejscach publicznych to tak na pół gwizdka..
Art. 51. § 1. Kodeksu wykroczeń: Kto krzykiem, hałasem, alarmem lub innym wybrykiem zakłóca spokój, porządek publiczny, spoczynek nocny albo wywołuje zgorszenie w miejscu publicznym,podlega karze aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny.

---------- Dopisano o 11:21 ---------- Poprzedni post napisano o 11:14 ----------

Cytat:
Napisane przez ewakrokowska30 Pokaż wiadomość
bo dziś byłam na piwie z kumpelą piękną, zadbaną, ale ona jest tylko kumpelą. Jutro idę na piwo z inną i to samo - uwielbiam ją jak kumeplę i nic więcej
Cesarz Julian: "Piwo śmierdzi kozłem a wino pachnie nektarem." Spróbujcie wina czerwonego wytrawnego może zaczniecie się mieć ku sobie jak trzeba. To naprawdę magiczny napój.
sygnalista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-15, 09:45   #2891
on_taki5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 60
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

ewakrokowska30 pisze jak napalony nastolatek. Myślę, że to troll. Jeśli nie, to odpowiedz sobie na pytanie, czy warto dla chwili przyjemności zniszczyć swoje małżeństwo. Skoro on tego nie akceptuje, to nie powinnaś go zdradzać.
Cytat:
Napisane przez sygnalista Pokaż wiadomość
Zapewne nie zaakceptowałby gdyż on na pewno nawet myślą nie zgrzeszył przeciwko Waszemu związkowi.
Nie ma w tym nic złego, jeśli swoich fantazji nie wprowadził w życie.

Edytowane przez on_taki5
Czas edycji: 2019-01-15 o 10:08
on_taki5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-01-15, 22:49   #2892
ewakrokowska30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 5
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

Ale ja nie chcę umrzeć ze świadomością, że nie zaznałam, nie spróbowałam rzeczy na które miałam ochotę. Czasami warto wziąć od życia troszkę więcej szczęścia, radości niż mniej bo jutro może nas nie być. Wolę umierać szczęśliwa i spełniona nie żałując niczego czego nie zrobiłam a mogłam
ewakrokowska30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-15, 23:18   #2893
MissScully
Rozeznanie
 
Avatar MissScully
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 643
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

Cytat:
Napisane przez ewakrokowska30 Pokaż wiadomość
Ale ja nie chcę umrzeć ze świadomością, że nie zaznałam, nie spróbowałam rzeczy na które miałam ochotę. Czasami warto wziąć od życia troszkę więcej szczęścia, radości niż mniej bo jutro może nas nie być. Wolę umierać szczęśliwa i spełniona nie żałując niczego czego nie zrobiłam a mogłam
Text żywcem z pamiętnika nastolatki...
MissScully jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-16, 10:31   #2894
on_taki5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 60
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

To powiedz to mężowi. Jak dalej będzie na nie, to się z nim rozstań i spełnij swoją fantazję. Możesz też mu powiedzieć, że jak się zgodzi, to też będzie mógł ją posunąć. Może wtedy ulegnie.

Edytowane przez on_taki5
Czas edycji: 2019-01-16 o 10:32
on_taki5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-18, 10:22   #2895
Deini
Przyczajenie
 
Avatar Deini
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 12
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

Cytat:
Napisane przez on_taki5 Pokaż wiadomość
To powiedz to mężowi. Jak dalej będzie na nie, to się z nim rozstań i spełnij swoją fantazję. Możesz też mu powiedzieć, że jak się zgodzi, to też będzie mógł ją posunąć. Może wtedy ulegnie.
No pewnie, przecież dlaczego nie rozwalić sobie związku bo ma sie zwierzęcy popęd xD W sumie to niech tak zrobi, przynajmniej mąż będzie mieć okazje do znalezienia sobie kogoś normalniejszego.
Deini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-18, 10:27   #2896
MissScully
Rozeznanie
 
Avatar MissScully
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 643
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

Cytat:
Napisane przez Deini Pokaż wiadomość
No pewnie, przecież dlaczego nie rozwalić sobie związku bo ma sie zwierzęcy popęd xD W sumie to niech tak zrobi, przynajmniej mąż będzie mieć okazje do znalezienia sobie kogoś normalniejszego.
A co jest nienormalnego w pragnieniach sexualnych?
MissScully jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-18, 23:28   #2897
ewakrokowska30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 5
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

Cytat:
Napisane przez Deini Pokaż wiadomość
No pewnie, przecież dlaczego nie rozwalić sobie związku bo ma sie zwierzęcy popęd xD W sumie to niech tak zrobi, przynajmniej mąż będzie mieć okazje do znalezienia sobie kogoś normalniejszego.

Nie wiem co robisz na tym forum Idź spać dziecino i nie przeszkadzaj jak dorośli rozmawiają.
ewakrokowska30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-19, 10:18   #2898
on_taki5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 60
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

Cytat:
Napisane przez Deini Pokaż wiadomość
No pewnie, przecież dlaczego nie rozwalić sobie związku bo ma sie zwierzęcy popęd xD W sumie to niech tak zrobi, przynajmniej mąż będzie mieć okazje do znalezienia sobie kogoś normalniejszego.
Na pewno wolałby wiedzieć, że chce go zdradzić z jakąś laską.
on_taki5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-19, 12:45   #2899
MissScully
Rozeznanie
 
Avatar MissScully
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 643
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

Cytat:
Napisane przez on_taki5 Pokaż wiadomość
Na pewno wolałby wiedzieć, że chce go zdradzić z jakąś laską.
Skąd możesz wiedzieć, co on wolałby lub nie wolałby
MissScully jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-01-20, 17:41   #2900
on_taki5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 60
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

Ty nie chciałabyś wiedzieć, że twój chłop zamierza zaliczyć inną na boku?
on_taki5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-20, 19:39   #2901
MissScully
Rozeznanie
 
Avatar MissScully
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 643
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

Cytat:
Napisane przez on_taki5 Pokaż wiadomość
Ty nie chciałabyś wiedzieć, że twój chłop zamierza zaliczyć inną na boku?
Niesamowity masz tok myślenia...zaprogramowałe ś faceta, że myśli i dziala tak jak ty. Rozumiem przerost ego ale to
MissScully jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-01, 18:38   #2902
on_taki5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 60
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

Pisz zrozumialej, bo to jakiś bełkot. Po prostu uważam, że jeśli chce się przespać z kimś innym, to facet powinien o tym wiedzieć. Jeśli to tylko fantazja, to nie ma sprawy.
on_taki5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-01, 22:09   #2903
MissScully
Rozeznanie
 
Avatar MissScully
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 643
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

Cytat:
Napisane przez on_taki5 Pokaż wiadomość
Pisz zrozumialej, bo to jakiś bełkot. Po prostu uważam, że jeśli chce się przespać z kimś innym, to facet powinien o tym wiedzieć. Jeśli to tylko fantazja, to nie ma sprawy.
Poniżej pewnego poziomu kultury, jakakolwiek dyskusja wydaje sie zbędna...
__________________
Jeśli nie masz na coś czasu, to prosty znak, że nie jest to dla Ciebie istotne.
MissScully jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-09, 10:26   #2904
Clevland
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 971
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

Cytat:
Napisane przez Deini Pokaż wiadomość
No pewnie, przecież dlaczego nie rozwalić sobie związku bo ma sie zwierzęcy popęd xD W sumie to niech tak zrobi, przynajmniej mąż będzie mieć okazje do znalezienia sobie kogoś normalniejszego.
98% facetów da kobiecie zielone światło i chętnie popatrzy.
Ba, zgodzą się nawet pod warunkiem że nie będą mogli tknąć tej drugiej...
Clevland jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-09, 10:43   #2905
OldWorldBlues
mad lad
 
Avatar OldWorldBlues
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: centre of attention
Wiadomości: 1 763
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

Cytat:
Napisane przez Clevland Pokaż wiadomość
98% facetów da kobiecie zielone światło i chętnie popatrzy.
Ba, zgodzą się nawet pod warunkiem że nie będą mogli tknąć tej drugiej...
Za pisanie tak absurdalnych bredni, to powinno się wlepiać jakiś specjalny rodzaj kartek.
__________________
IF YOU WISH TO MAKE AN APPLE PIE FROM SCRATCH,
YOU MUST FIRST INVENT THE UNIVERSE
OldWorldBlues jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-09, 10:59   #2906
MissScully
Rozeznanie
 
Avatar MissScully
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 643
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

Cytat:
Napisane przez OldWorldBlues Pokaż wiadomość
Za pisanie tak absurdalnych bredni, to powinno się wlepiać jakiś specjalny rodzaj kartek.
Łi tam, trochę to zabrzmiało, jak Z pamiętnika nastolatka, ale żeby kartki od razu za fantazje
__________________
Jeśli nie masz na coś czasu, to prosty znak, że nie jest to dla Ciebie istotne.
MissScully jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-10, 11:02   #2907
Clevland
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 971
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

Cytat:
Napisane przez OldWorldBlues Pokaż wiadomość
Za pisanie tak absurdalnych bredni, to powinno się wlepiać jakiś specjalny rodzaj kartek.
Popytaj kolegów i wróć z wynikami...
Clevland jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-12, 22:53   #2908
bujdanaresorach
histoire abracadabrante
 
Avatar bujdanaresorach
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 7 554
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

Ale tu cicho...
Czy jest tu ktoś z Warszawy?
__________________
Cytat:
Napisane przez Terrence Pokaż wiadomość
Kiedyś przeczytałam: "Słuchaj uważnie, co mówi facet na początku związku. On mówi ci, jak to się skończy".
bujdanaresorach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-19, 07:40   #2909
Monichulaa
Zakorzenienie
 
Avatar Monichulaa
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Garwolin
Wiadomości: 10 019
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

Z okolicy stolicy
__________________
"Kto nie ma odwagi do marzeń,
nie będzie miał siły do walki."





A jednak przy każdej niepewności tkwi odrobina nadziei, z której nie potrafisz zrezygnować...
Monichulaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-19, 14:53   #2910
msClaire
Raczkowanie
 
Avatar msClaire
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 78
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

Cytat:
Napisane przez MissScully Pokaż wiadomość
Skąd możesz wiedzieć, co on wolałby lub nie wolałby
A co jest dziwnego i niespotykanego w tym, że osoba bedaca w zwiazku raczej wolalaby wiedziec czy jest zdradzana? Bo to raczej logiczne, że gdyby tak nie bylo to autorka chyba nie mialaby problemu ze skakaniem w bok z kobietą.

Plus to nie kwestia wróżenia tylko umiejetnosci czytania autorki ze zrozumieniem, polecam to podejście. Dla ułatwienia pozwól, że przytoczę:

Cytat:
Chcę aby to była przygoda, żadna miłość, zauroczenie, związek. Ja kocham męża i już wiem, że go krzywdzę mówiąc o tym - znam go - on by tego nie zaakceptował.

Edytowane przez msClaire
Czas edycji: 2019-08-19 o 14:55
msClaire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-25 10:15:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:06.