Trójkąt- wątpliwości, przemyślenia, wymiana doświadczeń - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-22, 23:23   #151
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Trójkąt raz jeszcze-przemyślenia,opinie.

Zwykłą literówkę od dziś zaczynamy tytułować błędem?
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-23, 00:04   #152
millenka80
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 660
Dot.: Trójkąt raz jeszcze-przemyślenia,opinie.

Cytat:
Napisane przez olenkasz Pokaż wiadomość
Zatem skoro tak bardzo chcesz, to jestem do usług



1) szuflaDkuje, od szuflady
2) rozumiEM, nie ma czegoś takiego jak rozumię
3) Nagromadzenie słowa "sory", po pierwsze skoro piszesz po polsku, to raczej trzymaj się tego języka konsekwentnie, a jeśli juz wprowadzasz kalki z angielskiego, to proprawnie ->Sorry
Poza tym, brak przecinków w odpowiednich miescach

Mam nadzieję, że nie zarobie punktów, skoro sama autorka prosiła o poprawienie błędów


Co do tematu, nie rób niczego, czego robić nie chcesz. Nie zgadzaj się na to, co nie jest zgodne z Twoim sumieniem.
Tak, sama chciałam(tylko miała być to inna osoba),jednak wydaje mi się, że znowu nie ma tych błędów dużo.Zresztą Ty sama nie napisałaś tego postu poprawnie(patrz czerwone wyrazy)Ps.czasem szybko piszemy i nie sprawdzamy błędów. Matko kochana uważam, że czepianie się kogoś na forach w sprawie poprawnej polszczyzny to lekka przesada(oczywiście jeżeli to nie jest tematem forum).
millenka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-23, 08:34   #153
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Trójkąt raz jeszcze-przemyślenia,opinie.

Cytat:
Napisane przez millenka80 Pokaż wiadomość
Tak, sama chciałam(tylko miała być to inna osoba),jednak wydaje mi się, że znowu nie ma tych błędów dużo.Zresztą Ty sama nie napisałaś tego postu poprawnie(patrz czerwone wyrazy)Ps.czasem szybko piszemy i nie sprawdzamy błędów. Matko kochana uważam, że czepianie się kogoś na forach w sprawie poprawnej polszczyzny to lekka przesada(oczywiście jeżeli to nie jest tematem forum).
dlatego ten problem jest wpisany w regulamin kar,aby skupic się na treści,a nie na stylu wypowiedzi
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-23, 18:55   #154
millenka80
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 660
Dot.: Trójkąt raz jeszcze-przemyślenia,opinie.

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
dlatego ten problem jest wpisany w regulamin kar,aby skupic się na treści,a nie na stylu wypowiedzi
Zgadzam się
millenka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 13:44   #155
marikason
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 7
trójkąt i problem

Witam. Ja(25) i moj facet jestesmy parą od niecałych 6 lat. Ostatnio na imprezie wyszła nieciekawa sytuacja, po której zerwałam z chłopakiem. Kiedyś rozmawialiśmy o fantazjach i powiedziałam mu, że chciałabym trójkąt z 2 facetami. To było bardzo dawno temu, wszystko było mówione na żarty, bo będąc z kimś i kochając go nie zgodziłabym się na coś takiego. Tydzień temu na imprezie, wiadomo alkohol robi swoje i wylądowaliśmy z chłopakiem w łóżku. Nagle do pokoju wparował jego kumpel znajomy od lat, za którym nie przepadam. Ta osoba juz całą imprezę się do mnie dostawiała, a ja tylko myślałam jaką jest świnią, żeby robić coś takiego mojemu facetowi. Poprosiłam grzecznie, żeby wyszedł bo chciałam się ubrać, oczywiście byłam zakryta, ten jego kolega patzył się na nas bo chciał dołączyć, a mój chłopak nic na to nie powiedział, tylko jakby zaczął znowu coś tam ze mna próbować. Pamiętam ich wzrok, nie wiem co to było, liczyli na trójkąt ze mną. Wydarłam się, żeby kolega wyszedł ubrałam się nic nie mówiąć a łzy mi ciekły, wyszłam natychmiast. Dotarło do mnie, że mój chłopak miał gdzieś kto będzie mnie za przeproszeniem pieprz*yc. Zerwałam z nim, on chodzi prosi, mówi że był pijany itp, że nie pamięta, a jednocześnie nie kwapi się do tego by zerwać znajomość z tym kolegą. Jest mi tak żle, że mnie tak potraktował, bo sama nie wiem czy bylo to przypadkiem, że on wszedł i to już takie moje shizy, czy namawiali się za moimi plecami na to, nie wiem, bo jak można cos takiego robic osobie ktora sie kocha.... co robic
marikason jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 13:53   #156
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: trójkąt i problem

Cytat:
Napisane przez marikason Pokaż wiadomość
Witam. Ja(25) i moj facet jestesmy parą od niecałych 6 lat. Ostatnio na imprezie wyszła nieciekawa sytuacja, po której zerwałam z chłopakiem. Kiedyś rozmawialiśmy o fantazjach i powiedziałam mu, że chciałabym trójkąt z 2 facetami. To było bardzo dawno temu, wszystko było mówione na żarty, bo będąc z kimś i kochając go nie zgodziłabym się na coś takiego. Tydzień temu na imprezie, wiadomo alkohol robi swoje i wylądowaliśmy z chłopakiem w łóżku. Nagle do pokoju wparował jego kumpel znajomy od lat, za którym nie przepadam. Ta osoba juz całą imprezę się do mnie dostawiała, a ja tylko myślałam jaką jest świnią, żeby robić coś takiego mojemu facetowi. Poprosiłam grzecznie, żeby wyszedł bo chciałam się ubrać, oczywiście byłam zakryta, ten jego kolega patzył się na nas bo chciał dołączyć, a mój chłopak nic na to nie powiedział, tylko jakby zaczął znowu coś tam ze mna próbować. Pamiętam ich wzrok, nie wiem co to było, liczyli na trójkąt ze mną. Wydarłam się, żeby kolega wyszedł ubrałam się nic nie mówiąć a łzy mi ciekły, wyszłam natychmiast. Dotarło do mnie, że mój chłopak miał gdzieś kto będzie mnie za przeproszeniem pieprz*yc. Zerwałam z nim, on chodzi prosi, mówi że był pijany itp, że nie pamięta, a jednocześnie nie kwapi się do tego by zerwać znajomość z tym kolegą. Jest mi tak żle, że mnie tak potraktował, bo sama nie wiem czy bylo to przypadkiem, że on wszedł i to już takie moje shizy, czy namawiali się za moimi plecami na to, nie wiem, bo jak można cos takiego robic osobie ktora sie kocha.... co robic

Sama kiedyś mówilaś, ze miałabys cheć na trójkąt z dwoma facetami, a teraz się burzysz, że facet nie miał nic przeciwko?

Dziwna logika (co za róznica - w żartach czy nie?)
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 13:57   #157
marikason
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 7
Dot.: trójkąt i problem

wiem o tym, ale wtedy mówił że mam to sobie wybić z głowy, że sobie nie wyobraża tego, a teraz tak mu łatwo przyszło?
marikason jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-12, 13:59   #158
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: trójkąt i problem

Cytat:
Napisane przez marikason Pokaż wiadomość
wiem o tym, ale wtedy mówił że mam to sobie wybić z głowy, że sobie nie wyobraża tego, a teraz tak mu łatwo przyszło?

No cóz -wtedy Ty mówiłaś, że chcesz, a teraz jesteś oburzona. Tak łatwo Ci to przyszło?
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 14:00   #159
201605091007
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 135
Dot.: trójkąt i problem

Dziwna reakcja faceta. Ale skoro akceptuje to, że w twojej pochwie moze być niekoniecznie jego penis, to w czym problem. Piszesz, że o trójkącie mówiłaś w żartach. Ale czy twoj facet wiedział, że żartujesz?

Swoją drogą, mój tż chyba by takiemu koledze klejnoty rodowe własnoręcznie wyrwał z między nóg
No ale u nas jest jasne, że wszelkie figury geometryczne odpadają.
201605091007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 14:01   #160
Oliwiabb
Wtajemniczenie
 
Avatar Oliwiabb
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 172
Dot.: trójkąt i problem

Cytat:
Napisane przez marikason Pokaż wiadomość
Witam. Ja(25) i moj facet jestesmy parą od niecałych 6 lat. Ostatnio na imprezie wyszła nieciekawa sytuacja, po której zerwałam z chłopakiem. Kiedyś rozmawialiśmy o fantazjach i powiedziałam mu, że chciałabym trójkąt z 2 facetami. To było bardzo dawno temu, wszystko było mówione na żarty, bo będąc z kimś i kochając go nie zgodziłabym się na coś takiego. Tydzień temu na imprezie, wiadomo alkohol robi swoje i wylądowaliśmy z chłopakiem w łóżku. Nagle do pokoju wparował jego kumpel znajomy od lat, za którym nie przepadam. Ta osoba juz całą imprezę się do mnie dostawiała, a ja tylko myślałam jaką jest świnią, żeby robić coś takiego mojemu facetowi. Poprosiłam grzecznie, żeby wyszedł bo chciałam się ubrać, oczywiście byłam zakryta, ten jego kolega patzył się na nas bo chciał dołączyć, a mój chłopak nic na to nie powiedział, tylko jakby zaczął znowu coś tam ze mna próbować. Pamiętam ich wzrok, nie wiem co to było, liczyli na trójkąt ze mną. Wydarłam się, żeby kolega wyszedł ubrałam się nic nie mówiąć a łzy mi ciekły, wyszłam natychmiast. Dotarło do mnie, że mój chłopak miał gdzieś kto będzie mnie za przeproszeniem pieprz*yc. Zerwałam z nim, on chodzi prosi, mówi że był pijany itp, że nie pamięta, a jednocześnie nie kwapi się do tego by zerwać znajomość z tym kolegą. Jest mi tak żle, że mnie tak potraktował, bo sama nie wiem czy bylo to przypadkiem, że on wszedł i to już takie moje shizy, czy namawiali się za moimi plecami na to, nie wiem, bo jak można cos takiego robic osobie ktora sie kocha.... co robic

Najpierw mu mówisz, ze chesz a teraz masz wielkie pretensje... nie rozumiem Cie w ogóle...

Jeśli to było zaplanowane to powinien Cie najpierw spytać o zgodę a jeśli nie to ja nie widzę AŻ tak wielkiego problemu. A może chciał zrealizować TWOJĄ fantazje? Przeciez nie zmuszał Cie do niczego i do niczego nie doszło...

Zastanow się nad swoim zachowaniem i porozmawiaj szczerze z TŻ zamiast od razu go zostawiać.
Oliwiabb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 14:07   #161
marikason
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 7
Dot.: trójkąt i problem

ta rozmowo byla z jakie 2 lata temu i to wszystko bylo na zasadzie aby wzbudziec zazdrosc, on tez mowi ze chcialby z 2 kobietami, ale pozniej oboje przyznalismy sie przed soba ze ja i on nie umielibysmy sie podzielic soba, i na tym stanelo, a tu nagle takie cos po takim czasie, bez w ogole rozmowy ze mna, gdzie w zwiasku bardziej sie dotarlismy i bardziej mi na nim zalezalo, i nie moge zniesc tego ze nie bylyby o mnie zazdrosny, co jakbym byla jakas tam xxx.. i poszla z nimi do lozka, jakby sie czul na drugi dzien i ten koles ktory ma babe i dziecko?
marikason jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-12, 14:09   #162
doradorka
Raczkowanie
 
Avatar doradorka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 221
Dot.: trójkąt i problem

Naaaaaajlepiej pogadać na spokojnie

Edytowane przez doradorka
Czas edycji: 2016-05-26 o 15:03
doradorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 14:50   #163
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: trójkąt i problem

widac nie zalezy ci na tym facecie, skoro z nim zerwalas. jak dla mnie - reakcja przesadzona z twojej strony. skoro kiedys mowilas, ze masz taka fantazje, chlopak chcial ci sprawic przyjemnosc. przeciez wiele par realizuje swoje fantazje.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 16:13   #164
allmode
Wtajemniczenie
 
Avatar allmode
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 736
Dot.: trójkąt i problem

Co do fantazji i ich realizacji - powinnaś się jaśniej określać, nie żartować w taki sposób, jesli nie masz pewnści, że zostaniesz źle zrozumiana i nie mówić rzeczy, co do których nie masz absolutnej pewności.
Ale facet, jakby myślał logicznie, to przed takim czymś zapytał by Cię i uprzedził. Bo ta jego "niespodzianka" była bardzo nie na miejscu. Poza tym człowiekowi poglądy, upodobania i plany się zmieniają, więc tym bardziej przed taką akacją powinien z Toba porozmawiać.
Po drugie - powiedziałaś "nie" i ostro zareagowałaś na wejście tego chłopaka. Więc Twój facet, gdyby miał odrobinę przywzoitości, to uszanowałby Twoją reakcję i odmowę, kazał facetowi wyjść. A on się do Ciebie dalej dobierał. Więc ja nie uważam Twojej reakcji za przesadzoną.
allmode jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 16:18   #165
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: trójkąt i problem

Pamiętam odcinek Ally McBeal, gdzie ta piękna blondyna zwierzyła się swojemu facetowi (temu małemu), że jej fantazją są klapsy w pupę. I ten mały zrealizował jej fantazję, strzelając jej szczotką w tyłek. Była święcie oburzona.

Czasami warto wytłumaczyć partnerowi, że fantazja powinna zostać w świecie fantazji. Jeżeli się tego chce. Drugi człowiek to nie wróżka (zazwyczaj ).

Jednakże - rozumiem autorkę, gdyż pewnie bardziej zszokował ją fakt, że facet nie miałby nic przeciwko, chociaż wcześniej był zdecydowanym przeciwnikiem pomysłu. Skoro jest niekonsekwentny w swoich przekonaniach, to czego jeszcze autorka może się po nim spodziewać?
__________________

dzustam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 16:29   #166
Kolor Bzu
Zakorzenienie
 
Avatar Kolor Bzu
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 023
Dot.: trójkąt i problem

Skąd wój facet miał wiedzieć, że żartowałaś z tym trójkątem?

Ja podejrzewam, że po x latach związku stwierdził, że Cię kocha, że wie że Ty kochasz jego więc postanowił spełnić Twoją fantazję. Chciał by wyszło naturalnie (stąd podrywanie przez kolegę). Zapewne pomyślał, że skoro stary kumpel to jakby co potem nie będzie żadnych żali alni pretensji.

Moim zdaniem mocno przesadziłaś z reakcją, zwłaszcza, że Twój chłopak zrobił to zapewne tylko po to, by Tobie sprawić przyjemność.
Kolor Bzu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 16:31   #167
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: trójkąt i problem

Cytat:
Napisane przez dzustam Pokaż wiadomość
Skoro jest niekonsekwentny w swoich przekonaniach, to czego jeszcze autorka może się po nim spodziewać?

A Autorka w swoich przekonaniach to może już konsekwentna jest?
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 16:36   #168
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: trójkąt i problem

Moim zdaniem akurat rezygnacja ze swoich fantazji jest mniej szkodliwa dla związku, niż chęć jej wprowadzenia przez partnera autorki.

Niekonsekwencja autorki nikomu krzywdy nie czyni, niekonsekwencja chłopaka autorki, mogłaby im trochę namieszać w związku. I trochę namieszała.
__________________

dzustam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 16:44   #169
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: trójkąt i problem

dziewczyna nie była na to gotowa, stchórzyła i tyle, zwłaszcza,że kiedys jej chłopak mówił nie
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-12, 17:14   #170
marikason
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 7
Dot.: trójkąt i problem

troche zle to ujelam, ta rozmowa byla ze 2 lata temu, na luzie, on mi powiedzial co by chcial a ja co bym chciala, pozniej smialismy sie z tego i powiedzielismy sobie ze jednak ja i on bylibysmy o siebie zazdrosni i nigdy czegos takiego bysmy nie zrobili sobie, a tu nagle po 2 latach takie cos
marikason jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 17:23   #171
Kolor Bzu
Zakorzenienie
 
Avatar Kolor Bzu
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 023
Dot.: trójkąt i problem

Cytat:
Napisane przez dzustam Pokaż wiadomość
Moim zdaniem akurat rezygnacja ze swoich fantazji jest mniej szkodliwa dla związku, niż chęć jej wprowadzenia przez partnera autorki.

Niekonsekwencja autorki nikomu krzywdy nie czyni, niekonsekwencja chłopaka autorki, mogłaby im trochę namieszać w związku. I trochę namieszała.
Niezależnie od tego, czyja niekonsekwencja bardziej namieszała to uważam reakcję autorki za przesadzoną. On chcial dobrze, a ona od razu foch i zerwanie. Moim zdaniem nie świadczy to dobrze o niej ani o ich związku.

---------- Dopisano o 18:23 ---------- Poprzedni post napisano o 18:21 ----------

Cytat:
Napisane przez marikason Pokaż wiadomość
troche zle to ujelam, ta rozmowa byla ze 2 lata temu, na luzie, on mi powiedzial co by chcial a ja co bym chciala, pozniej smialismy sie z tego i powiedzielismy sobie ze jednak ja i on bylibysmy o siebie zazdrosni i nigdy czegos takiego bysmy nie zrobili sobie, a tu nagle po 2 latach takie cos
Może on w żartach powiedział, że jednak wolałby nie realizować? Skoro macie problemy z jasną komunkacją to może i tutaj jakieś nieporozumienie było. Niezależnie od wszystkiego jednak- moim zdaniem przesadziłaś. Facet do niczego Cię nie zmusił, nie przygruchał sobie nikogo do wspólnego łóżka- chciał dobrze, bo Ty kiedyś powiedziałaś że masz taką a nie inną fantazję, a tu taki klops.
Kolor Bzu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 17:56   #172
marikason
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 7
Dot.: trójkąt i problem

nie rozumiecie o co mi chodzi, poczulam sie zle z tym co wyszlo, wtedy 2 lata temu jasno doszlismy do wniosku ze cos takiego nie moglo by sie zdarzyc, bo sie kochamy i nie rozmawialismy o tym wiecej. a on po tych kolejnych 2 latach, tak nagle robi cos takiego, poczulam sie z tym okropnie, bo bardzo go kocham a jemu byloby wszytsko jedno ze jakis inny mnie ma. tymbardziej ze ja i on mielismy swoj pierwszy raz ze soba i z nikim innym tego nie robilismy. to mnie zabolalo, tymbardziej ze wziol swojego kumpla, z ktorym pewnie ja nie raz tez bym sie jeszcze widziala, ktory pozatym ma zone i dziecko, i ktora na bank o niczym nie wiedziala o to mi chodzi czuje sie oszukana i skrzywdzona
marikason jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 18:48   #173
neia
Zadomowienie
 
Avatar neia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 496
Dot.: trójkąt i problem

Ja tu tak próbuje problem znalezc, szukam, szukam. I nic. Tak szczerze to widze tylko, że doszło do nieporozumienia. Nikt Cie do niczego przecież nie zmuszał, ani nawet nie namawiał. Z tego co napisałaś wynika, że Twoj chłopak był pijany. Jego kolega był pijany. Wszedł do pokoju. Patrzył sie na Ciebie bez słowa. Ty sie popłakałaś. I zerwałaś z chłopakiem. Dobrze zrozumiałam?
Rozmawiałaś z nim o tej sytuacji w ogóle? Mówił o co mu faktycznie chodziło? I dlaczego chcesz żeby zerwał przyjaźń z kimś kto nawet Cie nie dotknał? Bo jego przyjaciel poza patrzeniem niczego Ci nie zrobil, prawda?
neia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 19:10   #174
prettysimple
Zadomowienie
 
Avatar prettysimple
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: tam gdzie nie sięga wzrok;)
Wiadomości: 1 818
Dot.: trójkąt i problem

A ja Cię rozumiem. W końcu kiedyś powiedzieliście sobie, że będziecie o siebie zazdrośni. A on może i miał ochotę na 3kąt. Nie spodobała Ci się jego reakcja. Ludzie się zmieniają. To, co ktoś powiedział X lat temu to nie znaczy, że tak zawsze będzie. Impulsywnie zareagowałaś, ale... czy byłabyś w stanie dalej z nim być z myślą, że on mógł "dzielić się" Tobą z kolegą...?
__________________
Młodość to...
prettysimple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 19:52   #175
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: trójkąt i problem

Cytat:
Napisane przez marikason Pokaż wiadomość
Witam. Ja(25) i moj facet jestesmy parą od niecałych 6 lat. Ostatnio na imprezie wyszła nieciekawa sytuacja, po której zerwałam z chłopakiem. Kiedyś rozmawialiśmy o fantazjach i powiedziałam mu, że chciałabym trójkąt z 2 facetami. To było bardzo dawno temu, wszystko było mówione na żarty, bo będąc z kimś i kochając go nie zgodziłabym się na coś takiego. Tydzień temu na imprezie, wiadomo alkohol robi swoje i wylądowaliśmy z chłopakiem w łóżku. Nagle do pokoju wparował jego kumpel znajomy od lat, za którym nie przepadam. Ta osoba juz całą imprezę się do mnie dostawiała, a ja tylko myślałam jaką jest świnią, żeby robić coś takiego mojemu facetowi. Poprosiłam grzecznie, żeby wyszedł bo chciałam się ubrać, oczywiście byłam zakryta, ten jego kolega patzył się na nas bo chciał dołączyć, a mój chłopak nic na to nie powiedział, tylko jakby zaczął znowu coś tam ze mna próbować. Pamiętam ich wzrok, nie wiem co to było, liczyli na trójkąt ze mną. Wydarłam się, żeby kolega wyszedł ubrałam się nic nie mówiąć a łzy mi ciekły, wyszłam natychmiast. Dotarło do mnie, że mój chłopak miał gdzieś kto będzie mnie za przeproszeniem pieprz*yc. Zerwałam z nim, on chodzi prosi, mówi że był pijany itp, że nie pamięta, a jednocześnie nie kwapi się do tego by zerwać znajomość z tym kolegą. Jest mi tak żle, że mnie tak potraktował, bo sama nie wiem czy bylo to przypadkiem, że on wszedł i to już takie moje shizy, czy namawiali się za moimi plecami na to, nie wiem, bo jak można cos takiego robic osobie ktora sie kocha.... co robic
Pogadaj z nim i powiedz mu dokładnie to, co powiedziałaś tutaj.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 19:53   #176
marikason
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 7
Dot.: trójkąt i problem

ten chlopak jego kolega, dobieral sie do mnie cala noc i juz na to bylam wkurzona, bo nie widzialam o co chodzi, zawsze skakalismy sobie do gardel a tu nagle takie cos

wlasnie chodzi o to ze nie wiem co myslec, moj chlopak mowi, ze nic nie pamieta bo byl zalany i nie wie czy gadal z nim na temat 3ta razem, jesli nie to czemu jego przyjaciel probowal mnie pocalowac za jego plecami? to jjuz nie jest powod aby sie nie spotykali??
a jesli gadal to chyba zachowal sie jak kretyn myslac, ze zrobi to z osoba ktorej nie trawie, tymbardziej ze ta osoba ma dziecko i zone
marikason jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 19:55   #177
marikason
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 7
Dot.: trójkąt i problem

ten chlopak jego kolega, dobieral sie do mnie cala noc i juz na to bylam lekko szszokowana, bo nie widzialam o co chodzi, zawsze skakalismy sobie do gardel a tu nagle takie cos

wlasnie chodzi o to ze nie wiem co myslec, moj chlopak mowi, ze nic nie pamieta bo byl zalany i nie wie czy gadal z nim na temat 3ta razem, jesli nie to czemu jego przyjaciel probowal mnie pocalowac za jego plecami? to jjuz nie jest powod aby sie nie spotykali??
a jesli gadal to chyba zachowal sie jak ... myslac, ze zrobi to z osoba ktorej nie trawie, tymbardziej ze ta osoba ma dziecko i zone
marikason jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 20:31   #178
Sztywniaaraa
Raczkowanie
 
Avatar Sztywniaaraa
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 366
Dot.: trójkąt i problem

Cytat:
Napisane przez klempaa Pokaż wiadomość

Sama kiedyś mówilaś, ze miałabys cheć na trójkąt z dwoma facetami, a teraz się burzysz, że facet nie miał nic przeciwko?

Dziwna logika (co za róznica - w żartach czy nie?)
no jest problem.
Trójkąt chyba polega na tym,że para wybiera wspólnie partnera/partnerkę do zabawy,a nie facet sam decyduję na imprezie kto będzie posuwał jego kobietę (no i jeszcze trafił w tego,co akurat autorka nie lubi).średnia faza raczej.
Sztywniaaraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 21:59   #179
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: trójkąt i problem

Cytat:
Napisane przez Sztywniaaraa Pokaż wiadomość
no jest problem.
Trójkąt chyba polega na tym,że para wybiera wspólnie partnera/partnerkę do zabawy,a nie facet sam decyduję na imprezie kto będzie posuwał jego kobietę (no i jeszcze trafił w tego,co akurat autorka nie lubi).średnia faza raczej.

Nie dramatyzuj, on o niczym nie zdecydował przecież

Jak dla mnie to czekał na reakcję partnerki, widocznie dla niego akurat ta osoba do trójkąta była ok i tyle. A jako, ze dziewczyna wczesniej mówiła, że by chciała - to cóż, ja w tym nic dziwnego nie widzę.
Panna zamiast robić dramat powinna zwyczajnie z chłopakiem pogadać, wyjaśnić, że żartowała, że nie chce tego pomysłu wprowwadzać w życie i tyle - a nie histerycznie z gościem zrywać. To jakoś nie na moją logikę...
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 22:34   #180
doradorka
Raczkowanie
 
Avatar doradorka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 221
Dot.: trójkąt i problem

Rozmowa, rozmowa

Edytowane przez doradorka
Czas edycji: 2016-05-26 o 15:02
doradorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-30 16:34:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:18.