Problemy z libido po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-05-09, 21:55   #1
231223a1aa576227c14ea62eb0321a68f1ae30af
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 8

Problemy z libido po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych


hej dziewczyny,
tabletki antykoncepcyjne brałam przez ok. półtora roku (w tym czasie zmieniałam jedne na drugie), libido przez jakiś czas utrzymywało się wysokie, po czym powoli zaczęło spadać. Odstawiłam tabletki rok temu, jednak potem było jeszcze niższe i wcale nie wraca do normalności (nawet nie chodzi mi o to co było wcześniej, tylko do jakiejkolwiek chęci). Próbowałam różnych suplementów (l-arganina, żeń szeń). Wzrosło o minimum i nic więcej. Czy któraś z Was też miała taki problem? Jak sobie z tym radzić?
Z górę dzięki za pomoc

Edytowane przez 231223a1aa576227c14ea62eb0321a68f1ae30af
Czas edycji: 2019-05-10 o 23:40
231223a1aa576227c14ea62eb0321a68f1ae30af jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-27, 20:46   #2
MauraPL
Raczkowanie
 
Avatar MauraPL
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 269
Dot.: Problemy z libido po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych

Cytat:
Napisane przez 231223a1aa576227c14ea62eb 0321a68f1ae30af Pokaż wiadomość
hej dziewczyny,
tabletki antykoncepcyjne brałam przez ok. półtora roku (w tym czasie zmieniałam jedne na drugie), libido przez jakiś czas utrzymywało się wysokie, po czym powoli zaczęło spadać. Odstawiłam tabletki rok temu, jednak potem było jeszcze niższe i wcale nie wraca do normalności (nawet nie chodzi mi o to co było wcześniej, tylko do jakiejkolwiek chęci). Próbowałam różnych suplementów (l-arganina, żeń szeń). Wzrosło o minimum i nic więcej. Czy któraś z Was też miała taki problem? Jak sobie z tym radzić?
Z górę dzięki za pomoc


Miałam podobny problem ale wydaje mi się ze wynikał z problemów hormonalnych. Pewności nie mam bo się nie badałam.
Ale powiem Ci ze miewam miesiące gdzie nie chce mi się dopóki mój facet się mną nie zajmie. To po tym dniu mogłabym codziennie. Nie wiem, może coś w stylu „zapomniałaś” jak to jest, uczucie itd.
Mysle ze pierwsze powinnaś isc do ginekologa i zbadać hormony, może coś jest nie tak z tym, a później ewentualnie jeśli to jest ok, to może spróbuj inaczej się pobudzić np filmy czy coś.
Sprawa jest tez taka ze może dużo się stresujesz na codzień? Albo masz dużo zajęć w ciągu dnia i zapominasz?
Wykluczasz tez jakies niemile wspomnienia? Może zle coś wspominasz?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Na koniec wszystkiego będzie dobrze... Jeśli nie jest dobrze, to jeszcze nie koniec
MauraPL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-27 21:46:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:11.