Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy! - Strona 166 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-02-01, 16:30   #4951
FelekBezSzelek
Rozeznanie
 
Avatar FelekBezSzelek
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 785
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Adrianna_8 Pokaż wiadomość
Skróciłabym przerwę, ale nie wydłużała. U mnie plamienie kończy się momentalnie kiedy założę pierścień, więc skróciłabym przerwę do piątku i wtedy założyła nowy krążek.

Teoretycznie po tej zmianie powinnaś dostawać krwawienie dopiero w poniedziałki, po weekendzie .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuję Mam nadzieję, że i w ten weekend mnie ominie
__________________
Poomoc.pl
FelekBezSzelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-02, 10:57   #4952
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez FelekBezSzelek Pokaż wiadomość
Dziękuję Mam nadzieję, że i w ten weekend mnie ominie
Dałaś mi do myślenia, bo mi krwawienie też zawsze wypada w weekend... Też pokombinuje .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-07, 12:14   #4953
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

[1=97063297b7b35b4a21bd582 d93800b2e45dfbb59_6372d6b 265f10;87545744]Hej, czy któraś z Was korzysta z NuvaRing bez robienia przerw? Kusi mnie to rozwiązanie bo czytałam że zwiększa to skuteczność i ogranicza skutki uboczne. Ktoś ma jakieś doświadczenia?

Sent from my SM-G965F using Tapatalk[/QUOTE]

Ja tak korzystałam, ale nie całkiem bez przerw - robiłam przerwę co 3 miesiące. Dłużej nie mogłam, bo i tak występowało silne plamienie.

Cytat:
Napisane przez FelekBezSzelek Pokaż wiadomość
Cześć
W tym momencie wyjmuję/zakładam krążek o 19 w środę, jednak w takim układzie krwawienie pojawia się w sobotę, a że z partnerem widuję się tylko w weekendy to trochę mi to przeszkadza. Chciałabym "przenieść" tą datę np na piątek rano - jak to zrobić? Wyjąć o te 1,5 dnia później i tydz później założyć już w piątek rano, czy wyjąć normalnie a założyć w piątek? Może któraś z was robiła takie przenosiny i wie jak najlepiej to zrobić + czy trzeba się będzie dodatkowo zabezpieczać przez 7 dni?
Termin wyjęcia krążka mam w tą środę i planowałam od razu założyć nowy krążek bo tydzień później nie miałabym warunków.
Dzięki za odpowiedzi
Tak na przyszłość:
Przerwa nie może być nigdy dłuższa niż 7 dni. Krótsza może być o ile tylko chcesz.
Krążek można nosić max 4 tygodnie i ciągle zachowuje przy tym działanie antykoncepcyjne.
Więc mogłaś zrobić to na kilka sposobów:
- wyjąć w środę i w piątek (po 2 dniach) zalożyć kolejny
- wyjąć w piątek (po 3 tygodniach i 2 dniach) i założyć kolejny w następny piątek
- wyjąć w piątek (po 3 tygodniach i 2 dniach) i od razu założyć nowy, jeśli w kolejny piątek też nie miałabyś jak założyć
W żadnej z tych sytuacji nie byłoby wymagane dodatkowe zabezpieczenie.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-08, 11:27   #4954
Stokrotka179
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 2
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Hej dziewczyny,

od tygodnia stosuje pierścień. Co prawda Ginoring i pierwsze dwa dni miałam kiepskie bo było mi baaardzo niedobrze, mdliło mnie ale to przeszło. Jednak zauważyłam ze nogi mam trochę jakby „ciężkie” takie wrażenie, nie jakoś bardzo ale delikatnie czuje No i najgorsze to piersi mam tkliwe od jakiś 3 dni.

Teraz się zastanawiam czy walczyć dalej i przeczekać chociaż miesiąc czy iść do ginekologa i zmienić... Jak Myślicie? U was początki tez były średnie ? Tragedii co prawda nie ma ale pare moich znajomych twierdzi ze nie ma co się męczyć i to zapewne nie jest metoda dla mnie skoro odczuwam jakiekolwiek skutki Uboczne 🤦🏻☠♀️
Stokrotka179 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-08, 21:01   #4955
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Stokrotka179 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,

od tygodnia stosuje pierścień. Co prawda Ginoring i pierwsze dwa dni miałam kiepskie bo było mi baaardzo niedobrze, mdliło mnie ale to przeszło. Jednak zauważyłam ze nogi mam trochę jakby „ciężkie” takie wrażenie, nie jakoś bardzo ale delikatnie czuje No i najgorsze to piersi mam tkliwe od jakiś 3 dni.

Teraz się zastanawiam czy walczyć dalej i przeczekać chociaż miesiąc czy iść do ginekologa i zmienić... Jak Myślicie? U was początki tez były średnie ? Tragedii co prawda nie ma ale pare moich znajomych twierdzi ze nie ma co się męczyć i to zapewne nie jest metoda dla mnie skoro odczuwam jakiekolwiek skutki Uboczne
Ja już 4 miesiąc stosuje Contraseton, żadnych skutków ubocznych więc nie wiem, ale każdy inaczej poczekaj 3 miesiące.

Wysłane z mojego ASUS_X00DD przy użyciu Tapatalka
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-09, 09:03   #4956
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

A jak u was z trądzikiem przy ringach? Ja już stosuje je pół roku, ale sytuacja się nie poprawiła tzn. od czasu do czasu wyjdzie mi jakiś pryszcz. Nie mam tak idealnej cery jak przy tabletkach...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-09, 18:35   #4957
Pac11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 62
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Adrianna_8 Pokaż wiadomość
A jak u was z trądzikiem przy ringach? Ja już stosuje je pół roku, ale sytuacja się nie poprawiła tzn. od czasu do czasu wyjdzie mi jakiś pryszcz. Nie mam tak idealnej cery jak przy tabletkach...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie jest lepsza niż przy tabletkach. Wcześniej przy vibin mini było też fajnie, raz na jakiś czas coś wyszło a teraz 3 miesiąc nic nie widać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pac11 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-02-09, 22:39   #4958
Pac11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 62
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Dziewczyny umiejscowienie ringa w pochwie nie ma znaczenia? Dziś go trochę czułam teraz sprawdziłam gdzie jest i dosłownie prawie u wyjścia się znajdował

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pac11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-10, 08:26   #4959
Stokrotka179
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 2
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Ja nigdy nie miałam problemów z cera a teraz od ponad tygodnia odkąd stosuje krążki to wyskoczyło mi pare ale takich wielkich i podskórnych towarzyszy 🤦🏻☠♀️🙈🙊 Oby to tylko stan przejściowy.
Stokrotka179 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-14, 15:58   #4960
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Podczas tygodniowej przerwy jestem chroniona?

Wysłane z mojego ASUS_X00DD przy użyciu Tapatalka
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-14, 17:38   #4961
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Podczas tygodniowej przerwy jestem chroniona?

Wysłane z mojego ASUS_X00DD przy użyciu Tapatalka
Tak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:38 ---------- Poprzedni post napisano o 17:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Stokrotka179 Pokaż wiadomość
Ja nigdy nie miałam problemów z cera a teraz od ponad tygodnia odkąd stosuje krążki to wyskoczyło mi pare ale takich wielkich i podskórnych towarzyszy 🤦🏻♀️ Oby to tylko stan przejściowy.
Najpewniej minie. Ja tak mialam przy tabsach. Najpierw wysyp, potem ideolo.
Cytat:
Napisane przez Pac11 Pokaż wiadomość
U mnie jest lepsza niż przy tabletkach. Wcześniej przy vibin mini było też fajnie, raz na jakiś czas coś wyszło a teraz 3 miesiąc nic nie widać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki, dziewczyny . Poczekam jeszcze.

I inny plus ringow - nie musiałam zwiększać dawki leków na tarczycę przy krążku. Przy tabletkach moja tarczyca bardzo się rozregulowała i był dramat.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-04-04, 21:33   #4962
rebeccaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomości: 1 345
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Czy zauważyłyście podczas stosowania krążka podwyższoną temperaturę ciała?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
KOCHAM GO NAJBARDZIEJ NA ŚWIECIE!
rebeccaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-18, 15:09   #4963
weronika_skraba
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 2
Zmiana z plastrów na krążki

Witam czy przechodząc z plastrów na krążki zachowuje pewną ochrone? Krążki wcześniej stosowałam. W ulotce jest napisane tylko tyle że '' jeśli do tej pory pacjentka stosowała system transdermalny i jest pewna, że nie jest w ciąży może zakończyć stosowanie systemu transdermalnegouw dowolnym dniu i odrazu rozpocząć stosowanie leku Adaring.'' nic nie ma o dodatkowym zabezpieczaniu się. Czy mogę być spokojna?
weronika_skraba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-19, 22:11   #4964
patipati99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 10
Antykoncepcja nuvaring

Witam, stosuje Nuvaring od 4 miesiecy. Stosuje idealnie go. Wkładam o tej samej godzinie i wyciagam, nowego ringa trzymam zawsze w lodowce, nie pije soku grejpfrutowego, nie biore lekow (jedynie ibuprom nie raz), wyciagam go rzadko aby dokladniej umyc. Bardzo boje sie mimo to ciazy. Czy jest sie czego bac? Czy ten odsetek kobiet, ktore zaszly to sa takie ktore nie stosowaly sie dokladnie do zalecen? Nie umiem pokonac tego leku bo ciaza teraz nie jest najlepsza dla mnie. Prosze Was bardzo bez jakis docinek itp
patipati99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-20, 07:42   #4965
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Antykoncepcja nuvaring

Cytat:
Napisane przez patipati99 Pokaż wiadomość
Witam, stosuje Nuvaring od 4 miesiecy. Stosuje idealnie go. Wkładam o tej samej godzinie i wyciagam, nowego ringa trzymam zawsze w lodowce, nie pije soku grejpfrutowego, nie biore lekow (jedynie ibuprom nie raz), wyciagam go rzadko aby dokladniej umyc. Bardzo boje sie mimo to ciazy. Czy jest sie czego bac? Czy ten odsetek kobiet, ktore zaszly to sa takie ktore nie stosowaly sie dokladnie do zalecen? Nie umiem pokonac tego leku bo ciaza teraz nie jest najlepsza dla mnie. Prosze Was bardzo bez jakis docinek itp
Ciężko Ci odpowiedzieć. Nie znamy tych kobiet.

Ja stosuje Nuvaring już ponad 6 miesięcy, ufam tej metodzie i nie mam wobec niej wątpliwości. Ciężko coś polecić na takie lęki... Może stosuj dodatkowo inne zabezpieczenie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-20, 16:23   #4966
patipati99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 10
Dot.: Antykoncepcja nuvaring

A są tutaj przypadki kobiet ktore zaszly po mimo stosowania krążka? Czy przy idealnym stosowaniu jest szansa? Czy ona bierze sie wtedy gdy cos zrobie nie tak
patipati99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-26, 23:33   #4967
Aga97975
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 13
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Dziewczyny mój chłopak jest za granicą i nie wiadomo kiedy wróci przez obecną sytuacje 🤷🏻☠♀️ W lodowce mam jeszcze 2 krążki a w przyszły piątek wyciągam nuvaring i robię tydzień przerwy. Powiedzcie mi proszę czy mogę przerwać stosowanie krążka do czasu aż mój chłopak wróci a później normalnie go założyć? Czy mimo ze nie będę uprawiać seksu to muszę go zaaplikować? Żal mi ich tak jakby marnować...
Aga97975 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-27, 08:38   #4968
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Aga97975 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mój chłopak jest za granicą i nie wiadomo kiedy wróci przez obecną sytuacje 🤷🏻♀️ W lodowce mam jeszcze 2 krążki a w przyszły piątek wyciągam nuvaring i robię tydzień przerwy. Powiedzcie mi proszę czy mogę przerwać stosowanie krążka do czasu aż mój chłopak wróci a później normalnie go założyć? Czy mimo ze nie będę uprawiać seksu to muszę go zaaplikować? Żal mi ich tak jakby marnować...
Według mnie powinnaś je stale stosować dla równowagi organizmu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-09, 22:27   #4969
Pac11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 62
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Dziewczyny dlaczego trzymajcie ringi w lodówce? Tak jest napisane w ulotce nuvaring? Ja używam adaring i tam jest informacja że nie ma szczególnych wymagań przechowywania. Tak się zastanawiam tylko czy inne ringi mają inaczej
Pac11 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-10, 22:03   #4970
rebeccaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomości: 1 345
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Ja stosuję Ginoring i również nie trzymam w lodówce, nie ma takiej informacji w ulotce

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
KOCHAM GO NAJBARDZIEJ NA ŚWIECIE!
rebeccaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-24, 19:59   #4971
HDaisy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Pece
Wiadomości: 159
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Dziewczyny przedluzylam krazek jako kontynuacje, wzielam po prostu ciagiem drugi. Jest niedziela, krazek powinnam wyjac w poatek a od wczoraj zaczelo mi sie plamienie a od dzisiaj normalne krwawienie. Czy to normalne?
Bole normalnie jak podczas miesiaczki... co teraz zrobic? Czy jestem chroniona? Czy powinnam sie dodatkowo zabezpieczac. Biore je juz kilka lat ale nie przypominam sobie takiej sytuacji... mialam ostatnio mase stresu, moze to od tego albo z braku przerwy? Pomocy...

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
__________________
Studnówkowa walka i nie tylko - https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post23009849
zapraszam wszystkich do rozmowy

Start: 2.11.2010

Matura 2011
HDaisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-25, 16:56   #4972
rebeccaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomości: 1 345
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Jak łączę 2 opakowania bez przerwy to zawsze pojawiają się plamienia. Więc myślę, że to skutek braku przerwy...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
KOCHAM GO NAJBARDZIEJ NA ŚWIECIE!
rebeccaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-04, 09:08   #4973
Pac11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 62
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Dziewczyny czy ring powinien mieć taki białawy kolor? Czy zdarza wam się, że w czasie użytkowania zmienia odcień na lekko żółty? Wyjełam ring, żeby zobaczyć czy wszytsko ok i jest taki właśnie odcień. Wydawało mi się, że kiedyś czytałam, że w razie odbrwień nie należy go stosować. Został mi jeszcze tydzień przed wyjściem i nie wiem czy powinnam zmienić go czy zostawić
Pac11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-04, 22:36   #4974
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Pac11 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy ring powinien mieć taki białawy kolor? Czy zdarza wam się, że w czasie użytkowania zmienia odcień na lekko żółty? Wyjełam ring, żeby zobaczyć czy wszytsko ok i jest taki właśnie odcień. Wydawało mi się, że kiedyś czytałam, że w razie odbrwień nie należy go stosować. Został mi jeszcze tydzień przed wyjściem i nie wiem czy powinnam zmienić go czy zostawić
Robi się mniej błyszczący, taki bardziej matowy, ale koloru chyba nie zmieniał nigdy... Najlepiej zajrzec do ulotki .

Ja jak zakladam ring to mam jeszcze dość intensywny okres, ale nie zauważyłam odbarwien.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-04, 23:32   #4975
Pac11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 62
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Dziękuję Adrianna, właśnie zaglądałem do ulotki i tam w dziale "przechowywanie" jest napisane, że jak zmieni kolor nie nakładać. Ale właśnie nie wiem czy to nie jest po prostu kwestia kontaktu z powietrzem bo nic o zmienie koloru w tekście o użytkowaniu nie ma. Zobaczę jeszcze raz może, bo one chyba zawsze były lekko żółte u mnie tylko ten trochę batfziej.

---------- Dopisano o 22:32 ---------- Poprzedni post napisano o 21:46 ----------

Mocno spanikowałam bo ostatnio reguralnie współżyję i zmieniłam ring na nowy. I teraz trochę nie wiem co robić. Powinnam normalnie w środę wyjąć ring. Nie wiem czy twraz czekać 3 tygodnie i dopiero go wyjąć czy norlamnie w środę jak stary. Przyznam, że zawsze krwawienie mnie uspokaja.
Pac11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-05, 12:22   #4976
rebeccaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomości: 1 345
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Od 4 lat stosuję krążki i zauważyłam, że jak otwieram nowy krążek z opakowania jest zawsze błyszczący, po używaniu jak się wyjmie bywa mleczny, matowy, a czasami nawet i żółtawy. Nie zwracam większej uwagi na to i nigdy nic się nie wydarzyło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
KOCHAM GO NAJBARDZIEJ NA ŚWIECIE!
rebeccaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-05, 15:09   #4977
Pac11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 62
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Rebecca, dziękuję za odpowiedź, teraz trochę myślę że za bardzo spanikowałam. Myślicie że mogę norlamnie wyjąć krążek w środę i zrobić przerwe czy powinnam czekać 3 tygodnie? Bo mi się wydaje, że one stałą dawkę hormonów dziennie uwalniają niezależnie od momentu stosowania. A boję się trochę trzymać 5 tygodni bez przerwy żeby nie mieć plamień
Pac11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-05, 21:43   #4978
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Pac11 Pokaż wiadomość
Rebecca, dziękuję za odpowiedź, teraz trochę myślę że za bardzo spanikowałam. Myślicie że mogę norlamnie wyjąć krążek w środę i zrobić przerwe czy powinnam czekać 3 tygodnie? Bo mi się wydaje, że one stałą dawkę hormonów dziennie uwalniają niezależnie od momentu stosowania. A boję się trochę trzymać 5 tygodni bez przerwy żeby nie mieć plamień
Jak ma Cię to uspokoić to zmień.
Ja przyznam, że w ogole nie wyjmuje krążka, więc nawet bym nie wiedziała, jakby coś było nie tak.

Wydaje mi się, że ta uwaga w ulotce tyczy się sytuacji, gdy krążek byłby źle przechowywany np. w aptece.

Ja bym się pewnie nie przejęła, a współżyję często .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-10, 12:02   #4979
Pac11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 62
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Mam jeszcze jeden problem. Lekarz wypisał mi recepte na 2 opakowania po 3 krążki Adaring. W ulotce jest napisane, że nie ma specjalnych zaleceń przechowywania. Niedawno się dowiedziałam, że Nuvaring może być przechowywany poza lodówką tylko 4 miesiące. Są to zamienniki więc zastanawiam się czy adaring może być np 6 miesięcy w temperaturze pokojowej czy lepiej tych krążków już nie zakładać.
Pac11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-10, 13:13   #4980
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Pac11 Pokaż wiadomość
Mam jeszcze jeden problem. Lekarz wypisał mi recepte na 2 opakowania po 3 krążki Adaring. W ulotce jest napisane, że nie ma specjalnych zaleceń przechowywania. Niedawno się dowiedziałam, że Nuvaring może być przechowywany poza lodówką tylko 4 miesiące. Są to zamienniki więc zastanawiam się czy adaring może być np 6 miesięcy w temperaturze pokojowej czy lepiej tych krążków już nie zakładać.
Nie mozesz ich wsadzic do lodowki? Ew. Wykupić tylko 3op. A reszte potem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-23 12:54:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:19.