Faceci i ich wymagania odnośnie zainteresowań - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-05-11, 12:00   #61
mariola_rudakowska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 289
Dot.: Faceci i ich wymagania odnośnie zainteresowań

Cytat:
Napisane przez Ava_ Pokaż wiadomość
Dosłownie wszystko może być ciekawe jeśli sie odpowiednio do tego podejdzie. Ale to tez trzeba być otwartym na druga osobę, a nie z góry wartościować zainteresowania według tylko sobie znanego klucza.

Swoją droga historia kojarzy mi się z bardziej męskim zainteresowaniem. Tzn wielu moich kolegów pasjonowało się jakimś konkretnym okresem czy historia ogolnie. Na tych wszystkich zlotach historycznych tez bardziej przodują panowie.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bo tak jest w rzeczywistości. Na fb. Znam głównie panów lubującym się w tym tego rodzaju tematach.
mariola_rudakowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-11, 12:11   #62
Nimve
Zakorzenienie
 
Avatar Nimve
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Zołzarium
Wiadomości: 3 698
Dot.: Faceci i ich wymagania odnośnie zainteresowań

W ogóle to co mają pasje do parowania się. Podejrzewam, że jeśli ktoś tak ciśnie na te pasje, to nie był specjalnie w żadnym związku, albo przynajmniej w żadnym bardziej zażyłym. Może z kimś spędzał czas, coś wspólnie robili, ale nie zbudował żadnej relacji, bo to, że się tolerowali opierało się na tym, że mieli się czym razem zająć. Tak jak to teraz wychodzi przy kwarantannach, póki czas był w 100% zajęty na pełnym speedzie to było ok, gorzej, jak oboje usiedli w domu i nagle nie mogą ze sobą wytrzymać.

Bo co ma aprobata mojej pasji/hobby przez faceta do naszego związku, albo jego zainteresowanie nimi. Ja robię swoje, on robi swoje w swoim czasie, wymienimy się czymś ciekawym czasami albo i nie, nic mi nie daje to, czy on też lubi robić to co ja czy nie. Mamy wspólne aktywności i mamy osobne. Ale to trzeba mieć jakiś związek kiedyś, żeby wiedzieć, że nie na hobby się one opierają, więc tym bardziej żal frustratów.
Nimve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-11, 12:14   #63
pfffh
Zadomowienie
 
Avatar pfffh
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Dziki Wschód
Wiadomości: 1 975
Dot.: Faceci i ich wymagania odnośnie zainteresowań

Cytat:
Napisane przez Ava_ Pokaż wiadomość
Dosłownie wszystko może być ciekawe jeśli sie odpowiednio do tego podejdzie. Ale to tez trzeba być otwartym na druga osobę, a nie z góry wartościować zainteresowania według tylko sobie znanego klucza.

Swoją droga historia kojarzy mi się z bardziej męskim zainteresowaniem. Tzn wielu moich kolegów pasjonowało się jakimś konkretnym okresem czy historia ogolnie. Na tych wszystkich zlotach historycznych tez bardziej przodują panowie.



A gdzie napisałam, ze mnie coś dziwi? Hobby jak hobby, nietypowe bo ponoć na takie jest branie. Mowie autorce, ze tez niekoniecznie. Po co się starasz wartościować moje hobby? Nie oczekuje ani podziwu ani zrozumienia ani zupełnie nic. Właśnie takie wartościowanie jest szkodliwe, bo potem osoby jak Autorka żyją w przekonaniu, ze ich zainteresowania są gorsze od zainteresowań kogoś innego.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja od zawsze miałam jobla na punkcie historii a zwlaszcza II wojny światowej. Wiedzialam wszystko a nawet wiecej. Czytalam wszystkie ksiazki jakie mi wpadly w rece. Ale nie mialam z kim o tym rozmawiac, bo ludzie na ogol nie przepadaja za historia.
__________________
"Mówimy o Polsce. Tam nic i nigdy nie jest normalne" A. Sapkowski "Narrenturm"
pfffh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-11, 12:18   #64
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Faceci i ich wymagania odnośnie zainteresowań

Ja uwielbiam cyberpunk, niestety tez nie mam za bardzo z kim pogadać o tym.
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-11, 12:22   #65
awia
Zakorzenienie
 
Avatar awia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 575
Dot.: Faceci i ich wymagania odnośnie zainteresowań

Cytat:
Napisane przez Nimve Pokaż wiadomość
Podejrzewam, że jeśli ktoś tak ciśnie na te pasje, to nie był specjalnie w żadnym związku, albo przynajmniej w żadnym bardziej zażyłym.
Wiesz co, ja cisne o pasję bo mam nadzieje ze jak facet bedzie mial swoja to nie bedzie sie czepial o moj brak czasu albo chociaz bedzie go rozumial.

A tak najpierw panowie sa dumni i bladzi, ze mam taka pasje i w ogole, a potem sie zaczyna
jak sobie uswiadamiaja ze nie ma mnie w domu 5-6dni w tygodniu po 3h, swiatek piatek caly rok. wracam to jestem zmęczona.

oczywiscie jak mi zalezy na relacji to robie miejsce na randki ale ogolnie no nie jestem tak dyspozycyjna jakby czesto chcieli.

i też jest kręcenie nosem bo brak mi spontanicznosci
Wyjazd na weekend wymaga z mojej strony sporo planowania, na dluzej w sumie nie wyjechalam juz od dluzszego czasu.

Takze tak zle, tak niedobrze
__________________
nie bo tu nie ma nieba
jest prześwit między wieżowcami
a serce to nie serce to tylko kawał mięsa
a życie jakie życie poprzerywana linia na dłoniach
a bóg nie ma boga są tylko krzyże przy drogach


Własną głupotę ludzie zwykli nazywać doświadczniem
awia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-11, 12:26   #66
mariola_rudakowska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 289
Dot.: Faceci i ich wymagania odnośnie zainteresowań

Cytat:
Napisane przez awia Pokaż wiadomość
Wiesz co, ja cisne o pasję bo mam nadzieje ze jak facet bedzie mial swoja to nie bedzie sie czepial o moj brak czasu albo chociaz bedzie go rozumial.
O to właśnie mi chodziło.
mariola_rudakowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-11, 12:48   #67
Nimve
Zakorzenienie
 
Avatar Nimve
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Zołzarium
Wiadomości: 3 698
Dot.: Faceci i ich wymagania odnośnie zainteresowań

Cytat:
Napisane przez awia Pokaż wiadomość
Wiesz co, ja cisne o pasję bo mam nadzieje ze jak facet bedzie mial swoja to nie bedzie sie czepial o moj brak czasu albo chociaz bedzie go rozumial.

A tak najpierw panowie sa dumni i bladzi, ze mam taka pasje i w ogole, a potem sie zaczyna
jak sobie uswiadamiaja ze nie ma mnie w domu 5-6dni w tygodniu po 3h, swiatek piatek caly rok. wracam to jestem zmęczona.

oczywiscie jak mi zalezy na relacji to robie miejsce na randki ale ogolnie no nie jestem tak dyspozycyjna jakby czesto chcieli.

i też jest kręcenie nosem bo brak mi spontanicznosci
Wyjazd na weekend wymaga z mojej strony sporo planowania, na dluzej w sumie nie wyjechalam juz od dluzszego czasu.

Takze tak zle, tak niedobrze
Miałam na myśli mniej absorbujące aktywności. U Ciebie jest inna sytuacja, raczej ci wszyscy chamscy ludzie z Tinderów i innych nie mają hurtem takich zainteresowań, które ich pochłaniają do reszty przez większość wolnego czasu, że po to pytają, aby się z kimś dopasować i nie było zdziwka. Z resztą dziewczyny podały przykłady jakież to oni super zainteresowania wymieniali. Ty pytasz w konkretnym celu, bo masz konkretną pasję i to musi się zgrać. Ludzie z przykładów szukają wczorajszego dnia, bo sami nie wiedzą czego, a czego chcą od człowieka w parze to już całkiem.

I Twój przykład też jest idealny, pasje to musisz mieć wystrzelone w kosmos, bo inaczej jesteś niegodna mej uwagi, no ale najlepiej żeby nie zabierała ci czasu. Może świadome śnienie się wpisze w wymagania
Nimve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-05-11, 12:55   #68
f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 3 487
Dot.: Faceci i ich wymagania odnośnie zainteresowań

Ostatnio czytałam jakies badania w których określono co obecnie pociąga mężczyzn w kobietach najbardziej. Trzy pierwsze pozycje to: ambicja, inteligencja i możliwości zarobkowe. Pierwsze co przyszło mi na myśl po przeczytaniu tego ze faceci obecnie chyba bardziej szukają partnera biznesowego niż parnerki na życie.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-11, 12:56   #69
OldWorldBlues
mad lad
 
Avatar OldWorldBlues
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: centre of attention
Wiadomości: 1 762
Dot.: Faceci i ich wymagania odnośnie zainteresowań

[1=ce453443562697063682673 4dc4cc81c1d23e519_62b0fbf 266bee;87837925]Z ciekawości - jakimi zagadnieniami się interesujesz?[/QUOTE]
Nie chcę offtopować o sobie, więc odpowiedź postaram się bardzo streścić. Wydaje mi się, że jest to dość szeroki zakres zagadnień: fizyka (baaardzo ogólnie pisząc, bo samych zagadnień w jej obrębie wymieniłbym tu pewnie kilkanaście; jest to zagadnienie, na którym w głównej mierze, obok chemii, zamierzam opierać swoją karierę naukową), chemia, niektóre zagadnienia biologiczne (jak np. neurobiologia, teoria ewolucji), literatura (czytam i piszę), architektura i urbanistyka, historia, filozofia, język angielski (i ogólnie uwielbiam kulturę Wielkiej Brytanii i USA). Myślę, że to takie główne.

I oczywiście nie wymagam wszystkich od potencjalnej kandydatki, może być tylko jedna z tych rzeczy, jeśli tylko dziewczyna ma dużą wiedzę na ten temat, potrafi ciekawie opowiadać i jest otwarta na pozostałe z moich pasji. Albo jeśli jest w stanie zainteresować mnie czymś zupełnie nowym.

Oprócz tego, wiadomo, takie rzeczy jak gry wideo, piłka nożna i podróżowanie (od którego zaczęła się moja fascynacja architekturą).

---------- Dopisano o 13:56 ---------- Poprzedni post napisano o 13:55 ----------

[1=f4dc90dff2e2b615c19266a 8122ebdaa1aaf3285_639bb50 290b9a;87838950]Trzy pierwsze pozycje to: ambicja, inteligencja i możliwości zarobkowe.[/QUOTE]
Dwie pierwsze rzeczy to zdecydowanie must have.
__________________
IF YOU WISH TO MAKE AN APPLE PIE FROM SCRATCH,
YOU MUST FIRST INVENT THE UNIVERSE
OldWorldBlues jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-11, 12:58   #70
awia
Zakorzenienie
 
Avatar awia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 575
Dot.: Faceci i ich wymagania odnośnie zainteresowań

Dokładnie tak. Tak się zastanawiałam nad tym seksizmem jak mi pan zadał pytanie jak ja mam niby czas na związek.

I jak facet dużo pracuje i po pracy skoczy jeszcze na siłkę czy rower no to jest ciekawy, ambitny, dobrze zarabiający, uprawiający sport.

Mało kto poddaje w wątpliwość zdolność do zwiazku.

Ale jak kobieta - no to już eeee, jak ty chcesz być w związku jak wracasz do domu o 21:00? Jakaś niepoważna...

Panu zaś odpowiedziałam że na taki związek jakiego szukam to czas mam. Po czym zablokowalam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
nie bo tu nie ma nieba
jest prześwit między wieżowcami
a serce to nie serce to tylko kawał mięsa
a życie jakie życie poprzerywana linia na dłoniach
a bóg nie ma boga są tylko krzyże przy drogach


Własną głupotę ludzie zwykli nazywać doświadczniem
awia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-11, 13:07   #71
Tomeck
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 88
Dot.: Faceci i ich wymagania odnośnie zainteresowań

Przeciez na tych portalach to w wiekszosci bajkopisarze i mitomani. Przede wszystkim kreacja postaci którą sie nie jest. Kiedys czytalem relacje dziewczyny ktora sie spotykala z przegrywem typu konsola-browar-konsola. Po zerwaniu trafila na niego na portalu randkowym w opisie mial jako zainteresowania: teatr, historia sztuki i muzuka klasyczna 😝😝😝
Tomeck jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-11, 13:20   #72
alicjaross
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 1 217
Dot.: Faceci i ich wymagania odnośnie zainteresowań

Cytat:
Napisane przez Tomeck Pokaż wiadomość
Przeciez na tych portalach to w wiekszosci bajkopisarze i mitomani. Przede wszystkim kreacja postaci którą sie nie jest. Kiedys czytalem relacje dziewczyny ktora sie spotykala z przegrywem typu konsola-browar-konsola. Po zerwaniu trafila na niego na portalu randkowym w opisie mial jako zainteresowania: teatr, historia sztuki i muzuka klasyczna
Ale to wyjdzie w rozmowie. Ktoś go zapyta na jakim był spektaklu lub o zdanie na temat jakiegoś stylu w sztuce czy kompozytora i to wyjdzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:20 ---------- Poprzedni post napisano o 13:18 ----------

Też tak miałam, że faceci chcieli mi się przypodobać, że sie znają na polityce, ale po wejściu w temat nie mieli za wiele do powiedzenia, poza ogólnymi sloganami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
alicjaross jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-11, 13:22   #73
Nimve
Zakorzenienie
 
Avatar Nimve
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Zołzarium
Wiadomości: 3 698
Dot.: Faceci i ich wymagania odnośnie zainteresowań

Cytat:
Napisane przez awia Pokaż wiadomość
Dokładnie tak. Tak się zastanawiałam nad tym seksizmem jak mi pan zadał pytanie jak ja mam niby czas na związek.

I jak facet dużo pracuje i po pracy skoczy jeszcze na siłkę czy rower no to jest ciekawy, ambitny, dobrze zarabiający, uprawiający sport.

Mało kto poddaje w wątpliwość zdolność do zwiazku.

Ale jak kobieta - no to już eeee, jak ty chcesz być w związku jak wracasz do domu o 21:00? Jakaś niepoważna...

Panu zaś odpowiedziałam że na taki związek jakiego szukam to czas mam. Po czym zablokowalam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bo to chyba jak z magistrem do kierowania busem, gdzieś się przewinęło na forum niedawno. Mogą to se wymagają, nie wiadomo po co, ale poniżej nie przyjmujemy, a co. Póki nie skończą się chętni, w których można przebierać i głupota sama się nie ukróci. Zamiast przyjrzeć się człowiekowi całościowo, jako potencjalnemu partnerowi, czy fajnie byłoby spędzać z takim życie, to odwalają jakieś dziwne kastingi i biorą pod uwagę najmniej istotne rzeczy. Bo przecież to czy ktoś lubi fizykę czy seriale, tyle mówi o tym jaki jest życiowo. Jeśli się nadaje na tych samych falach to człowiek zawsze się dogada, obojętnie co robi w godzinach 18-21.
Nimve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-11, 14:06   #74
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Faceci i ich wymagania odnośnie zainteresowań

Cytat:
Napisane przez alicjaross Pokaż wiadomość
Ale to wyjdzie w rozmowie. Ktoś go zapyta na jakim był spektaklu lub o zdanie na temat jakiegoś stylu w sztuce czy kompozytora i to wyjdzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:20 ---------- Poprzedni post napisano o 13:18 ----------

Też tak miałam, że faceci chcieli mi się przypodobać, że sie znają na polityce, ale po wejściu w temat nie mieli za wiele do powiedzenia, poza ogólnymi sloganami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No wlasnie strasznie nie lubie jak ktos klamie w tym temacie. Ja tez zaczelam wypytywac o wiecej i cisza albo odpowiedz wiesz kiedys to robilem. Kompromitacja.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-11, 16:16   #75
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Faceci i ich wymagania odnośnie zainteresowań

Internet jest jak ulica- sa tu rozni ludzie. Chamy tez.
Nie mozna tego brac do siebie.

Sama mialam takie przypadki :
- jeden napisal mi ze jestem spasla swinia ( lekka nadwaga 71kg)
- z innym sie spotkalam, poszlismy na impreze i zostawil mnie bez pozegnania

Taki lajf
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-11, 16:21   #76
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Faceci i ich wymagania odnośnie zainteresowań

Zawsze możesz powiedzieć że nie masz czasu na te bzdury bo jesteś wystarczająco ładna żeby nie musieć ślęczeć w samotne wieczory przy książkach.
Po co ty się nad tym zastanawiasz skoro widzisz że masz do czynienia z przerostem formy nad treścią. (Jeszcze co innego jakby wymagał od ciebie naprawdę wybitny facet). W sensie pogawędka tutaj jak pogawędka tylko czemu to ci ryje banię. Niepotrzebnie.

Edytowane przez Hultaj
Czas edycji: 2020-05-11 o 16:22
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-11, 16:35   #77
Dwight_Schrute
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 2 226
Dot.: Faceci i ich wymagania odnośnie zainteresowań

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
Internet jest jak ulica- sa tu rozni ludzie. Chamy tez.
Nie mozna tego brac do siebie.

Sama mialam takie przypadki :
- jeden napisal mi ze jestem spasla swinia ( lekka nadwaga 71kg)
- z innym sie spotkalam, poszlismy na impreze i zostawil mnie bez pozegnania

Taki lajf
71 kg nadwagi to sporo.
Dwight_Schrute jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-11, 17:04   #78
alicjaross
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 1 217
Dot.: Faceci i ich wymagania odnośnie zainteresowań

Cytat:
Napisane przez Dwight_Schrute Pokaż wiadomość
71 kg nadwagi to sporo.
Przecież logiczne, że jej cała waga to 71 kg. Miałeś co komentować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
alicjaross jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-11, 17:07   #79
Tepsa
Zakorzenienie
 
Avatar Tepsa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 15 988
Dot.: Faceci i ich wymagania odnośnie zainteresowań

Cytat:
Napisane przez Tomeck Pokaż wiadomość
Przeciez na tych portalach to w wiekszosci bajkopisarze i mitomani. Przede wszystkim kreacja postaci którą sie nie jest. Kiedys czytalem relacje dziewczyny ktora sie spotykala z przegrywem typu konsola-browar-konsola. Po zerwaniu trafila na niego na portalu randkowym w opisie mial jako zainteresowania: teatr, historia sztuki i muzuka klasyczna
Hahah internet wszystko przyjmie...w zasadzie mogła się ograniczyć do wizyty w teatrze w czasach gimnazjum i co jej zrobią?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mój blog, mój świat KLIK
Tepsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-11, 17:27   #80
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Faceci i ich wymagania odnośnie zainteresowań

Cytat:
Napisane przez Dwight_Schrute Pokaż wiadomość
71 kg nadwagi to sporo.
,

__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-11, 17:54   #81
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 579
Dot.: Faceci i ich wymagania odnośnie zainteresowań

Cytat:
Napisane przez Ava_ Pokaż wiadomość
Stawiam tarota i wierze w „magiczna” moc kryształów. Mało kto będzie Cię traktowal poważnie jak im wyskoczysz, ze serio się tym zajmujesz.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
super, masz intrygujące pasje.


Cytat:
Napisane przez Aureya Pokaż wiadomość
Normalka na tinderze, niestety.
Ja się spotkałam ze stwierdzeniem, że skoro nie jeżdżę na nartach/desce i nie umiem żeglować, to jestem leniwa. Powiedziałam, że każdy ma inne pasje, ja np. jeździłam konno (dopóki kolano mi na to pozwalało), to stwierdził, że on koni nie lubi. Też mogłabym go nazwać leniem, ale to była nasza pierwsza i ostatnia randka Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
leniuch jak nic.
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-11, 18:25   #82
Paprotka_
Zakorzenienie
 
Avatar Paprotka_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4 488
Dot.: Faceci i ich wymagania odnośnie zainteresowań

Cytat:
Napisane przez pfffh Pokaż wiadomość
Ja od zawsze miałam jobla na punkcie historii a zwlaszcza II wojny światowej. Wiedzialam wszystko a nawet wiecej. Czytalam wszystkie ksiazki jakie mi wpadly w rece. Ale nie mialam z kim o tym rozmawiac, bo ludzie na ogol nie przepadaja za historia.

Otóż to. Jak ktoś się dowiaduje, że skończyłam studia historyczne to słyszę "e, nie lubię historii". Szkoda. Moja zamiłowanie do muzeów i skansenów jest traktowane jako lamerski bzik, książki na nikim nie robią wrażenia, a szycie zabawek czy inne rękodzieło w ogóle nie jest serio traktowane. Do haftu płaskiego i polskich filmów przedwojennych nie przyznaję się nikomu oprócz najbliższych. Mam pecha, bo sama mam 40 lat, ale w moim pracowym otoczeniu są głównie osoby młodsze, być może dlatego nie mamy wspólnych zainteresowań. W moim korpo obserwuję pęd do posiadania "oryginalnych" zainteresowań więc 1/4 gra w zespołach muzycznych, 1/4 gotuje przy użyciu wyłącznie wysublimowanych składników, 1/4 biega w maratonach, a kolejna 1/4 jest kolarzem. A i jeszcze żeglarstwo. No ale odbiegłam od tematu. Nie randkuję, ale chciałam zauważyć, że problem zainteresowań dotyczy również innych sytuacji towarzysko-społecznych
__________________
Czasami bywa się gołębiem a czasami pomnikiem.
----------------------------------------------------------
PRETENSJONALNY nie oznacza "pełen pretensji"
Za słownikiem PWN:
pretensjonalny to
1. «zachowujący się sztucznie, krygujący się»
2. «zbyt wyszukany, świadczący o złym guście»
Paprotka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-11, 18:38   #83
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 579
Dot.: Faceci i ich wymagania odnośnie zainteresowań

Cytat:
Napisane przez Paprotka_ Pokaż wiadomość
Otóż to. Jak ktoś się dowiaduje, że skończyłam studia historyczne to słyszę "e, nie lubię historii". Szkoda. Moja zamiłowanie do muzeów i skansenów jest traktowane jako lamerski bzik, książki na nikim nie robią wrażenia, a szycie zabawek czy inne rękodzieło w ogóle nie jest serio traktowane. Do haftu płaskiego i polskich filmów przedwojennych nie przyznaję się nikomu oprócz najbliższych. Mam pecha, bo sama mam 40 lat, ale w moim pracowym otoczeniu są głównie osoby młodsze, być może dlatego nie mamy wspólnych zainteresowań. W moim korpo obserwuję pęd do posiadania "oryginalnych" zainteresowań więc 1/4 gra w zespołach muzycznych, 1/4 gotuje przy użyciu wyłącznie wysublimowanych składników, 1/4 biega w maratonach, a kolejna 1/4 jest kolarzem. A i jeszcze żeglarstwo. No ale odbiegłam od tematu. Nie randkuję, ale chciałam zauważyć, że problem zainteresowań dotyczy również innych sytuacji towarzysko-społecznych
masz rację, spotykając się ze znajomymi miło jest porozmawiać, dowiedzieć się czegoś ciekawego. Ja niestety jestem nudna, nie mam porywających czy interesujących zainteresowań i nie chce mi się tego zmieniać (niestety). Ale z przyjemnością słucham, rozmawiam i zadaję pytania....
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-11, 19:05   #84
Paprotka_
Zakorzenienie
 
Avatar Paprotka_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4 488
Dot.: Faceci i ich wymagania odnośnie zainteresowań

[1=b872d78680f891d873273d3 1baaf276c9d6e57ec_6594a44 f1cc14;87840181]masz rację, spotykając się ze znajomymi miło jest porozmawiać, dowiedzieć się czegoś ciekawego. Ja niestety jestem nudna, nie mam porywających czy interesujących zainteresowań i nie chce mi się tego zmieniać (niestety). Ale z przyjemnością słucham, rozmawiam i zadaję pytania....[/QUOTE]


Mnie się wydaje, ze tego właśnie obecnie brakuje w relacjach społecznych. Ciekawości drugiej osoby. Bo jak ocenić, które zainteresowania są porywające czy interesujące. No przecież dla każdego to będzie coś innego. Ale teraz dobrze jest być gotowym "produktem", człowiekiem uznanym w towarzystwie za tego z zainteresowaniami. Wizerunek tego wymaga. Ktoś gra na gitarze? No wiadomo, bez zadawania pytań ze ciekawy człowiek . Tak jest w korpo i jak się okazuje na portalach randkowych. A ciekawie można przecież i o sianiu pietruszki porozmawiać.
__________________
Czasami bywa się gołębiem a czasami pomnikiem.
----------------------------------------------------------
PRETENSJONALNY nie oznacza "pełen pretensji"
Za słownikiem PWN:
pretensjonalny to
1. «zachowujący się sztucznie, krygujący się»
2. «zbyt wyszukany, świadczący o złym guście»
Paprotka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-11, 19:27   #85
dominika152
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 302
Dot.: Faceci i ich wymagania odnośnie zainteresowań

No mnie właśnie denerwuje to wartościowanie pasji. Dlaczego jedna pasja to bzdura, a inna pasja to super wspaniały atrybut, który rzekomo ma dodawać komuś atrakcyjności? Kto ustala, które zainteresowania są ciekawe, a które nudne? Jest jakiś kanon zainteresowań dodający lub odejmujący człowiekowi wartości w zależności od spędzania wolnego czasu?

Dlaczego tak mnie to rusza? Bo kiedyś czegoś takiego nie było, jeszcze parę lat temu ludzie zachowywali się normalnie. Ktoś wyskoczył raz na jakiś czas na rower, pochodzić po górach raz na 2 miesiące czy poczytał zwykłą książkę i nikt nikogo nie krytykował. Teraz jest jakaś dziwna mania, na udawanie ciekawego życia. Jak ktoś nie robi czegoś niezwykłego to jest gorzej traktowany. Miałabym to gdzieś, tylko denerwuje mnie to, że ktoś na podstawie zainteresować ocenia mnie jako całokształt człowieka i z góry zakłada, że jestem nudna po kilku zdaniach, bo nie serfuję, chodzę na siłownię, nie wspinam się czy nie robię czegoś modnego, co teraz się robi.
dominika152 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-11, 19:58   #86
awia
Zakorzenienie
 
Avatar awia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 575
Dot.: Faceci i ich wymagania odnośnie zainteresowań

Ale po co się tym denerwować? Ich problem.
Ja odpadam w przebiegach dość licznej grupie którzy w opisie "rozwódkom i kociarom dziękują" ale podchodzę do tego filozoficznie - skoro oni maja z tym problem to nie są dla mnie interesujący niż już.
Ja nad tym że jestem po rozwodzie mam jeszcze mniejsza kontrolę niż Ty nad swoimi zainteresowaniami, a przecież się ciąć przez to nie będę.
Tak się życie ułożyło i już.
Takim ludziom trzeba współczuć ciasnego myślenia i machać na nich ręką a nie się tym przejmować.

Nie patrz na to z perspektywy jak oni Cię oceniają a zastanów się nad tym, jak Ty oceniasz ich. Byłabyś zainteresowana kimś tak powierzchownym?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
nie bo tu nie ma nieba
jest prześwit między wieżowcami
a serce to nie serce to tylko kawał mięsa
a życie jakie życie poprzerywana linia na dłoniach
a bóg nie ma boga są tylko krzyże przy drogach


Własną głupotę ludzie zwykli nazywać doświadczniem
awia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-11, 20:17   #87
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 579
Dot.: Faceci i ich wymagania odnośnie zainteresowań

Cytat:
Napisane przez Paprotka_ Pokaż wiadomość
Mnie się wydaje, ze tego właśnie obecnie brakuje w relacjach społecznych. Ciekawości drugiej osoby. Bo jak ocenić, które zainteresowania są porywające czy interesujące. No przecież dla każdego to będzie coś innego. Ale teraz dobrze jest być gotowym "produktem", człowiekiem uznanym w towarzystwie za tego z zainteresowaniami. Wizerunek tego wymaga. Ktoś gra na gitarze? No wiadomo, bez zadawania pytań ze ciekawy człowiek . Tak jest w korpo i jak się okazuje na portalach randkowych. A ciekawie można przecież i o sianiu pietruszki porozmawiać.
szczególnie jeżeli komuś zamarzy się ogródek ziołowy na balkonie. Mam znajomych, którzy uprawiają pomidory na balkonie i fajnie można o tym porozmawiać.
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-11, 20:24   #88
MiamiGlow
Zakorzenienie
 
Avatar MiamiGlow
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 4 019
Dot.: Faceci i ich wymagania odnośnie zainteresowań

Cytat:
Napisane przez Dwight_Schrute Pokaż wiadomość
Nie wiem co Cię dziwi. To dosyć nietypowe wierzenia. Ciekawe, że jak ktoś wierzy w faceta z brodą w chmurce, to jest na tym portalu wyśmiewany na wszystkie możliwe sposoby. Nieważne nawet, że często ta wiara idzie w parze z godnym pochwały systemem moralnych wartości.
Co innego karty i magiczne kamyczki. O, to jest godne podziwu.



Akurat w znaczenie snów wierzę. Zdarzały mi się tzw. prorocze. Może to zwyczajnie podświadoma moc intuicji i inteligencji.
Fajnie że ktoś to zauważył. Nie chodzi mi o Avę, ale o podejście do osób wierzących. Rozumiem, że nie każdy wierzy w Boga i nie mam w sobie żadnych negatywnych emocji wobec ateistów, ale niektórzy z nich nie są w stanie uszanować odmiennego zdania drugiej osoby. To jest tak: wierzysz w Boga = jesteś głupia, naiwna, nie umiesz myśleć samodzielnie. I to jest przykre.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MiamiGlow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-11, 20:27   #89
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Faceci i ich wymagania odnośnie zainteresowań

Cytat:
Napisane przez Paprotka_ Pokaż wiadomość
Otóż to. Jak ktoś się dowiaduje, że skończyłam studia historyczne to słyszę "e, nie lubię historii". Szkoda. Moja zamiłowanie do muzeów i skansenów jest traktowane jako lamerski bzik, książki na nikim nie robią wrażenia, a szycie zabawek czy inne rękodzieło w ogóle nie jest serio traktowane. Do haftu płaskiego i polskich filmów przedwojennych nie przyznaję się nikomu oprócz najbliższych.

Ja mam na odwrót.
Jak mówię, że skończyłam studia historyczne, to często zaczyna się przepytywanie, zwykle o modele czołgów, samolotów i ich parametrów technicznych. Albo przeczytał taki jedną albo dwie książki historyczne na jakiś temat, który mnie nie jara, osadzony w epoce, która mnie nie jara, i na podstawie tego próbuje mi udowodnić, że jestem głupia i nic nie wiem, a on taki mądry.
Czasem już się nawet nie przyznaję, bo mi się nie chce po raz kolejny toczyć identycznej dyskusji.
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-11, 20:28   #90
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Faceci i ich wymagania odnośnie zainteresowań

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-05-12 19:45:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:29.