Spotykam się z facetem czekającym na rozwód - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-05-25, 22:58   #31
PinkyBinky
Raczkowanie
 
Avatar PinkyBinky
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 67
Dot.: Spotykam się z facetem czekającym na rozwód

Cytat:
Napisane przez Moon_in_moro Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ciezko mi jest przekazać Wam wszystkiego co się dzieje i co o nim wiem-tutaj na forum. Mówi o niej że "była dobrą żoną, tylko w pewnym momencie przestali mieć wspólne cele i priorytety". Babka wcześniej przed ślubem normalnie chciała założyć pełną rodzinę, ale później pochłonęła ja kariera i nie widziała tam miejsca na dzieci. Zaczęła grać na czas, że jeszcze nie teraz, że najpierw musi zdobyć pozycję itp. zaszła w ciążę "z obowiązku", poroniła i była już totalnie na nie. Nie chciała o tym słyszeć. Tylko kariera i kariera. I się posypało. Chemia o której mówię nie jest tylko z mojej strony, ale on sam o tym mówi wprost. Powiedział mi dziś , że on by chciał zluzować ale martwi się że za jakiś czas mogę mu wypomnieć to że tak szybko sobie kogoś szukał. Jest bardzo zasadniczy. Nie planował tego że kogoś pozna w sieci na poważnie, chciał po prostu pogadać. A że ze mną złapał taki kontakt dobry to samo poszło. W sumie jestem w stanie w to uwierzyć. Za wiele mi o sobie nie mówił, nawet nie wiedziałam jak on wygląda, poznawalam go na podstawie samego pisania

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No właśnie, szukał w sieci kogoś do rozmowy i znalazł Ciebie, robisz za przyjaciółke i cierpliwie czekasz aż coś więcej będzie między wami. On Ciebie traktuje jak koleżanke, zakończyłabym taka znajomość.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
PinkyBinky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-25, 22:59   #32
wiekanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 062
Dot.: Spotykam się z facetem czekającym na rozwód

Cytat:
Napisane przez Moon_in_moro Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ciezko mi jest przekazać Wam wszystkiego co się dzieje i co o nim wiem-tutaj na forum. Mówi o niej że "była dobrą żoną, tylko w pewnym momencie przestali mieć wspólne cele i priorytety". Babka wcześniej przed ślubem normalnie chciała założyć pełną rodzinę, ale później pochłonęła ja kariera i nie widziała tam miejsca na dzieci. Zaczęła grać na czas, że jeszcze nie teraz, że najpierw musi zdobyć pozycję itp. zaszła w ciążę "z obowiązku", poroniła i była już totalnie na nie. Nie chciała o tym słyszeć. Tylko kariera i kariera. I się posypało. Chemia o której mówię nie jest tylko z mojej strony, ale on sam o tym mówi wprost. Powiedział mi dziś , że on by chciał zluzować ale martwi się że za jakiś czas mogę mu wypomnieć to że tak szybko sobie kogoś szukał. Jest bardzo zasadniczy. Nie planował tego że kogoś pozna w sieci na poważnie, chciał po prostu pogadać. A że ze mną złapał taki kontakt dobry to samo poszło. W sumie jestem w stanie w to uwierzyć. Za wiele mi o sobie nie mówił, nawet nie wiedziałam jak on wygląda, poznawalam go na podstawie samego pisania

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Albo chce odpowiedzialnośći za seks przerzucić na ciebie, żeby w razie gdyby coś nie wypaliło z rozwodem, nie było jego winą, że cię chciał tylko do łóżka.
Tak czy inaczej nich facet się rozwiedzie a potem ćwierka ci o chemi.
wiekanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-25, 23:24   #33
lasagna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 60
Dot.: Spotykam się z facetem czekającym na rozwód

Wiecie co, różnie bywa. Ja 3 tygodnie przed moim rozwodem zaczęłam się z kimś spotykać. Moje małżeństwo było już prawie skończone, nie było powrotu, czekaliśmy tylko żeby to formalnie rozwiązać. Jak zaczęłam się spotykać z tym facetem to też miałam wątpliwości, czułam że to za szybko a jednocześnie czułam że jest to ktoś warty uwagi. Z mojej strony też rozwijało się to powoli. Jesteśmy już ze sobą 4 lata😉
lasagna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-25, 23:34   #34
wiekanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 062
Dot.: Spotykam się z facetem czekającym na rozwód

Cytat:
Napisane przez lasagna Pokaż wiadomość
Wiecie co, różnie bywa. Ja 3 tygodnie przed moim rozwodem zaczęłam się z kimś spotykać. Moje małżeństwo było już prawie skończone, nie było powrotu, czekaliśmy tylko żeby to formalnie rozwiązać. Jak zaczęłam się spotykać z tym facetem to też miałam wątpliwości, czułam że to za szybko a jednocześnie czułam że jest to ktoś warty uwagi. Z mojej strony też rozwijało się to powoli. Jesteśmy już ze sobą 4 lata😉
Ona spotyka się 3 msc a następny termin nie wiadomo kiedy.
wiekanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-26, 00:07   #35
MsN
Femme fatale
 
Avatar MsN
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: the circles of dante's hell
Wiadomości: 1 261
Dot.: Spotykam się z facetem czekającym na rozwód

Cytat:
Napisane przez Moon_in_moro Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny

Od pewnego czasu mam mały problem i nie wiem za bardzo jak sobie z nim poradzić , chciałabym porozmawiać na ten temat z kimś bardziej doświadczonym ode mnie. W końcówce lutego poznałam przez internet faceta, pisaliśmy około 3 miesiąca i postanowiliśmy się spotkać. Nie wiedziałam jak wygląda , to była prawdziwa randka w ciemno dla mnie. Okazał się bardzo interesującym i inteligentnym facetem. Ma 34lata. Powiedział mi, że jest w trakcie rozwodu. Tzn miał wyznaczony termin rozprawy ale przez wybuch pandemii została ona odroczona i czeka na kolejny termin. Z żoną rozstał się w zgodzie,nie mają dzieci, nie dogadali się po prostu,powiedział mi że w pewnym momencie przestali mieć wspólne cele, zawsze mówi o niej z szacunkiem, jeżeli już ten temat jest poruszany. Ale do czego dążę... To jest facet z zasadami, spotykamy się raz w tygodniu na jakieś spacery itp. Powiedzial mi, że dopóki nie będzie miał tego rozwodu na papierze to chciałby zachować się honorowo inie wchodzić w żaden zwiazek. Jest to dla mnie sytuacja nieco dziwna i nie wiem jak mam reagować. Bo ogólnie on mnie przytula, trzyma za rękę ale nigdy mnie nie pocałował, a spotkaliśmy się już kilkanaście razy. Nie wiem jak mam się zachować, bo wiadomo ja chcialabym coś więcej a widze że on też się powstrzymuje przed jakimś większym zbliżeniem. Nie wiem za bardzo co mam robić, jest to dla mnie trochę niezrozumiałe bo przecież nie są już razem. Ja mam 28 lat i też nie chciałabym tracić czasu na relacje, która moze się nigdy nie rozwinąć. Ogólnie facet jest dobrym człowiekiem, wart uwagi, czuje że jest między nami chemia, ale brakuje mi tej bliskości przed którą on się ciągle wzbrania. Raz spróbowałam go pocałować w usta to mi później napisał, że powinniśmy z tym zaczekać... Czy to jest wszystko normalne? Pomóżcie mi, bo czuję że fixuje 🤪
Weź się zastanów, to wali "przypałem" na km. Nie wiadomo czy on faktycznie jest w trakcie rozwodu, nie wiadomo czy faktycznie się rozwodzi. Może to kłamstwo. Fakt, niby poszło o dzieci, a od początku trwania małżeństwa czy jeszcze przed nim nie potrafili się dogadać w takiej kwestii? Rozumiem, że poglądy mogą się w trakcie związku/małżeństwa zmienić, ale jak nie ślub, to dzieci są dość istotnym tematem. Może być tak, że ten rozwód to zwykła ściema, albo szuka kochanki (czyli "trafiło" w ten sposób na Ciebie), albo nie jest pewny czy wyjdzie z żoną czy nie, w razie przeczekania stosuje taki "trick". Albo naprawdę szuka kochanki, z żoną już nic go nie łączy, na przykład nie uprawiają seksu, nie rozmawiają ze sobą, nie potrafią się porozumieć itd.

Równie dobrze jeśli ta cała sytuacja jest "na przeczekanie" to jeśli Ty zdecydujesz się na relacje z nim (nie mam teraz na myśli w sumie związku, wcześniej łóżko tylko) i ten rozwód faktycznie okaże się ściemą, on może oskarżyć Cię o to, że zniszczyłaś mu małżeństwo, jeszcze jak żona by się dowiedziała o Tobie to mogą Cię o to oskarżyć.

Facet nawija makaron na uszy, a Ty łykasz jak młody pelikan. Chce czekać z pocałunkiem? A co go tak trzyma przed tym, hm? Skoro ma być może odwagę bujać się z Tobą nie wiem, po mieście za rączkę to równie dobrze może mieć odwagę i jaja aby pocałować Ciebie. A jakby faktycznie miał jaja to by się przyznał co do Ciebie i po co mu jesteś, no ale on tego nie zrobi. Wiadomo dlaczego.

Nie wierz w to, bo naprawdę, koleś może mieć milon scenariuszy na "tę Twoją znajomość z nim". Było spotkanie, ale nie wiadomo kiedy kolejne, jasne. Koleś Cię na przeczekanie bierze mam wrażenie, albo chodzi mi może o seks. No żart jakiś.

Mocno podejrzane.
__________________
1. Lepiej być nielubianą za to, kim jesteś niż być kochaną za to kim nie jesteś.
2. Ludzie nie rodzą się dobrzy albo źli. Rodzą się z pewnymi skłonnościami, ale liczy się sposób, w jaki żyją. I to, jakich ludzi poznają.

Edytowane przez MsN
Czas edycji: 2020-05-26 o 00:09
MsN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-26, 00:39   #36
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 855
Dot.: Spotykam się z facetem czekającym na rozwód

Cytat:
Napisane przez lasagna Pokaż wiadomość
Wiecie co, różnie bywa. Ja 3 tygodnie przed moim rozwodem zaczęłam się z kimś spotykać. Moje małżeństwo było już prawie skończone, nie było powrotu, czekaliśmy tylko żeby to formalnie rozwiązać. Jak zaczęłam się spotykać z tym facetem to też miałam wątpliwości, czułam że to za szybko a jednocześnie czułam że jest to ktoś warty uwagi. Z mojej strony też rozwijało się to powoli. Jesteśmy już ze sobą 4 lata😉
Przykład nijak mający się do sytuacji Autorki.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-26, 05:45   #37
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 242
Dot.: Spotykam się z facetem czekającym na rozwód

Skoro on taki zasadniczy, to ja też bym taka była i ucięła spotkania do czasu jego rozwodu.
W ogóle to ciekawie się ustawił - to on ma skomplikowaną sytuację życiową i to on dyktuje warunki znajomości? No weź.
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-05-26, 07:33   #38
Moon_in_moro
Raczkowanie
 
Avatar Moon_in_moro
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 145
Dot.: Spotykam się z facetem czekającym na rozwód

Dziewczyny,on nie mieszka na Ukrainie... Mamy wspólnych znajomych, nie są to bliskie osoby, ale jednak jakieś są i już zdążyłam się w sytuacji trochę zaznajomić. Nic tu nie jest ściema. Tam faktycznie jest już kompletny rozpad. Facet jest te ogarnięty życiowo, sporo osób go zna i raczej nie mógłby sobie pozwolić na takie matrymonialne oszustwa. A co do kwestii dzieci to tak jak pisałam, to wyszło W TRAKCIE, przed ślubem normalnie chciała. O seks to mu akurat na bank nie chodzi ;p wczoraj z nim o tym pogadalam. Powiedział, że on myśli poważnie o mnie i nie chce żebym mu za kilka lat powiedziała, że za szybko się otrząsnął, że tak nie wypadało itp. a o tej chemii wspomniał raz jeden. On raczej takich tematów dwuznacznych delikatnie hmm unika, ale wydaje mi się porządnie zdrowym facetem 🤪

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 06:32 ---------- Poprzedni post napisano o 06:27 ----------

Ogólnie dużo rozmawiamy na takie życiowe tematy. Często mnie tak jakby hmm wyczuwa i sprawdza jakbym zareagowała w danej sytuacji. Z racji zawodu jaki wykonuje ma bardzo mało wolnego czasu, nie może pozwolić sobie na kilkukrotne wakacje w ciągu roku i to też bardzo wyraźnie mi co jakiś czas sygnalizuje,bo np jego żona czuła się tym faktem bardzo "dotknięta" . Nie sądzę że on chce mnie oszukać. Naprawdę wierze w jego szczere intencje, ale według mnie trochę niekonsekwentne jest to że całować sie nie można a przytulanie jest ok. To mnie dziwi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 06:33 ---------- Poprzedni post napisano o 06:32 ----------

Cytat:
Napisane przez lasagna Pokaż wiadomość
Wiecie co, różnie bywa. Ja 3 tygodnie przed moim rozwodem zaczęłam się z kimś spotykać. Moje małżeństwo było już prawie skończone, nie było powrotu, czekaliśmy tylko żeby to formalnie rozwiązać. Jak zaczęłam się spotykać z tym facetem to też miałam wątpliwości, czułam że to za szybko a jednocześnie czułam że jest to ktoś warty uwagi. Z mojej strony też rozwijało się to powoli. Jesteśmy już ze sobą 4 lata
Dziękuję za Twoją wypowiedź. To mi daje nadzieję, że będzie dobrze 🥰

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moon_in_moro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-26, 08:08   #39
patusiaa23
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 713
Dot.: Spotykam się z facetem czekającym na rozwód

Ale po co ty nas teraz przekonujesz, że wszystko jest super i tak jak być powinno. Jakby było, to byśmy tu sobie nie pisaly od wczoraj
patusiaa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-26, 08:19   #40
Moon_in_moro
Raczkowanie
 
Avatar Moon_in_moro
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 145
Dot.: Spotykam się z facetem czekającym na rozwód

Bo dla mnie jest wszystko dobrze. Tylko kwestia bliskości mnie zastanawiała i chciałam poznać Wasze zdanie w tej sprawie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:19 ---------- Poprzedni post napisano o 07:19 ----------

Bo dla mnie jest wszystko dobrze. Tylko kwestia bliskości mnie zastanawiała i chciałam poznać Wasze zdanie w tej sprawie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moon_in_moro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-26, 08:34   #41
patusiaa23
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 713
Dot.: Spotykam się z facetem czekającym na rozwód

Nie no ustalone, tak sobie wymyślił, przecież to niemożliwe, żeby miał jakieś problemy albo po prostu nie chcial, bo wszystko jest z nim superowo
patusiaa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-26, 08:44   #42
PinkyBinky
Raczkowanie
 
Avatar PinkyBinky
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 67
Dot.: Spotykam się z facetem czekającym na rozwód

Dziwne, że przytulanie tak, a pocałować już nie? I to po kilku spotkaniach? Przecież to czysto przyjacielskie relacje, Ty go naiwnie wysłuchujesz, pomagasz przejść przez ciężki okres i naiwnie wierzysz w jego bajki o rzekomych zasadach. Moim zdaniem facet nie jest na tyle zainteresowany żeby w tym momencie planować coś więcej, ale woli zostawić sobie otwartą furtkę, w razie gdyby nie nawinął się nikt lepszy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
PinkyBinky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-26, 08:49   #43
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Spotykam się z facetem czekającym na rozwód

Cytat:
Napisane przez Moon_in_moro Pokaż wiadomość
Naprawdę wierze w jego szczere intencje, ale według mnie trochę niekonsekwentne jest to że całować sie nie można a przytulanie jest ok. To mnie dziwi.
Powiedziałaś mu to? Dokładnie to, co tu napisałaś?
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-26, 08:58   #44
Moon_in_moro
Raczkowanie
 
Avatar Moon_in_moro
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 145
Dot.: Spotykam się z facetem czekającym na rozwód

Ja go nie wysłuchuje, bo temat jest rozwodu ani żony nie jest w zasadzie w ogóle poruszany. W moich oczach to on próbuje zacząć od nowa, ale na spokojnie bez spiny i tyle. Mnie to nieco irytuje, ale z drugiej strony to po takim ciężkim rozstaniu jak rozwód itp to raczej chyba nikt chętnie w związek nie wchodzi. Raczej sobie furtki nie zostawia, bo skasował ten portal i całymi dniami piszemy. Nie wydaje mi się żeby to robił dla zabicia czasu. Padały słowa , że chciałby żebym poznała jego znajomych itp, że wszystko mi pokażę jak sytuacja sie unormuje. To nie jest tak, że w jego wypowiedziach wszystko jest na chłodno i bez emocji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:58 ---------- Poprzedni post napisano o 07:54 ----------

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Powiedziałaś mu to? Dokładnie to, co tu napisałaś?
Powiedziałam. Tylko bez tych słów, że wierzę w jego szczere intencje. Nie chcę żeby sobie myślał, że ja uspilam wszystkie swoje zmysły i ślepo mu we wszystko wierzę. Ale powiedziałam mu co mi nie gra

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Moon_in_moro
Czas edycji: 2020-05-26 o 09:00
Moon_in_moro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-26, 09:11   #45
wlosomaniaczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wlosomaniaczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3 261
Dot.: Spotykam się z facetem czekającym na rozwód

Mieszka dalej z żoną?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
wlosomaniaczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-26, 09:14   #46
Moon_in_moro
Raczkowanie
 
Avatar Moon_in_moro
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 145
Dot.: Spotykam się z facetem czekającym na rozwód

Przecież wiadomo, że nie. Od roku razem nie mieszkają. Nie jestem taka naiwniaczka, żeby spotykać się z gościem który mieszka z żoną...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moon_in_moro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-26, 09:16   #47
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Spotykam się z facetem czekającym na rozwód

Cytat:
Napisane przez Moon_in_moro Pokaż wiadomość

Powiedziałam. Tylko bez tych słów, że wierzę w jego szczere intencje. Nie chcę żeby sobie myślał, że ja uspilam wszystkie swoje zmysły i ślepo mu we wszystko wierzę. Ale powiedziałam mu co mi nie gra
I co odpowiedział konkretnie na ten zarzut niekonsekwencji?
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-26, 09:18   #48
Moon_in_moro
Raczkowanie
 
Avatar Moon_in_moro
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 145
Dot.: Spotykam się z facetem czekającym na rozwód

W sumie to chyba zaczął się sam nad tym zastanawiać, czy faktycznie ja nie mam racji. Powiedział, że on chce jakos "wyglądać w moich oczach" i że jeśli chce, to on nie będzie tego robił.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Moon_in_moro
Czas edycji: 2020-05-26 o 09:19
Moon_in_moro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-26, 09:30   #49
wiekanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 062
Dot.: Spotykam się z facetem czekającym na rozwód

Powiedziałaś mu a on co na to??

Konsekwentnie dalej bawi się na zasadzie " powiedział, żebym mu za kilka lat nie powiedziała". Kiedy ty mu właśnie całą sobą przekazujesz, że te jego kombinacje są bzdurą. Przez to zasiał ziarno niepewności i ogólnie dziwne odczucia. Ale on temat unika, bo z jakiś idiotycznych przez siebie wymyślonych przyczyn jest mu tak wygodnie, robiąć wokół tematu kompletnie odwrotne u ciebie stanowisko. To jest też coś nie tak, kiedy druga osoba wie za ciebie lepiej, co dla ciebie jest lepsze, Kiedy nie jest.
wiekanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-26, 09:32   #50
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Spotykam się z facetem czekającym na rozwód

Cytat:
Napisane przez Moon_in_moro Pokaż wiadomość
W sumie to chyba zaczął się sam nad tym zastanawiać, czy faktycznie ja nie mam racji. Powiedział, że on chce jakos "wyglądać w moich oczach" i że jeśli chce, to on nie będzie tego robił.
Czyli zrzuca podjęcie decyzji na Ciebie. No nie powiem, wygodnie się facet ustawia.



Niech on się zdecyduje czego chce od tej znajomości, bo po prostu szkoda Twojego czasu na takie chrzanienie farmazonów o spokojnym poznawaniu się.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-26, 09:34   #51
wiekanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 062
Dot.: Spotykam się z facetem czekającym na rozwód

Cytat:
Napisane przez Moon_in_moro Pokaż wiadomość
W sumie to chyba zaczął się sam nad tym zastanawiać, czy faktycznie ja nie mam racji. Powiedział, że on chce jakos "wyglądać w moich oczach" i że jeśli chce, to on nie będzie tego robił.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
"chyba ?" myślę, że tobą manipuluje,bo nawet sama nie umiesz daćjednoznacznej odpowiedzi.
" Nie będzie tego robił", więc co będzie teraz robił?
wiekanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-26, 09:44   #52
Moon_in_moro
Raczkowanie
 
Avatar Moon_in_moro
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 145
Dot.: Spotykam się z facetem czekającym na rozwód

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Czyli zrzuca podjęcie decyzji na Ciebie. No nie powiem, wygodnie się facet ustawia.



Niech on się zdecyduje czego chce od tej znajomości, bo po prostu szkoda Twojego czasu na takie chrzanienie farmazonów o spokojnym poznawaniu się.
No właśnie ja mam podobne odczucia... A też nie chciałabym marnować czasu na coś, co się może wcale nie rozwinąć. Nie wiem co zrobić za bardzo, nie chciałabym też wyjść na jakas desperatke i go naciskać... On sam zresztą powinien wiedzieć co ma zrobić. Nie wiem... Zaczekać do tego rozwodu? Ile to w ogóle może potrwać? Kiedy mogą mu wyznaczyć kolejny termin? Ja się kompletnie nie orientuje w tej kwestii

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:44 ---------- Poprzedni post napisano o 08:41 ----------

Cytat:
Napisane przez wiekanka Pokaż wiadomość
"chyba ?" myślę, że tobą manipuluje,bo nawet sama nie umiesz daćjednoznacznej odpowiedzi.
" Nie będzie tego robił", więc co będzie teraz robił?
Nie wiem, chyba patrzył mi w oczy rany nigdy nie miałam takich problemów nie nazwalabym tego manipulacja. Takiego intryganta bym wyczuła od razu, mam szerokie doświadczenie w tej kwestii

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moon_in_moro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-26, 09:44   #53
wiekanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 062
Dot.: Spotykam się z facetem czekającym na rozwód

No może teraz będzie "robił", kiedy dajesz mu zielone światło. Ale przerzucanie odpowiedzialności jest nie fajnym początkiem znajomości. I o tym powinnaś z nim porozmawiać.
Ta decyzja powinna być naturalna od was obu.
wiekanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-26, 09:52   #54
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Spotykam się z facetem czekającym na rozwód

Cytat:
Napisane przez Moon_in_moro Pokaż wiadomość
Nie wiem co zrobić za bardzo, nie chciałabym też wyjść na jakas desperatke i go naciskać...
Dlaczego widzisz chęć otrzymania spójności w słowach i czynach jako desperację?
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-26, 09:54   #55
Moon_in_moro
Raczkowanie
 
Avatar Moon_in_moro
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 145
Dot.: Spotykam się z facetem czekającym na rozwód

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Dlaczego widzisz chęć otrzymania spójności w słowach i czynach jako desperację?
Przeprowadziłam z nim wczoraj rozmowę na ten temat i mam delikatne wrażenie, że chyba zaczęłam na coś naciskać pewnie jestem w błędzie, ale strasznie nie lubię takich sytuacji

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Moon_in_moro
Czas edycji: 2020-05-26 o 09:57
Moon_in_moro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-26, 09:57   #56
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Spotykam się z facetem czekającym na rozwód

No i dobrze że zaczęłaś, niech facet będzie konsekwentny.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-26, 10:19   #57
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 805
Dot.: Spotykam się z facetem czekającym na rozwód

Cytat:
Napisane przez Moon_in_moro Pokaż wiadomość
Przecież wiadomo, że nie. Od roku razem nie mieszkają. Nie jestem taka naiwniaczka, żeby spotykać się z gościem który mieszka z żoną...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czyli byłaś u niego, zwiedziłaś to jego mieszkanie i nawet wtedy cię nie pocałował?
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-26, 10:20   #58
wiekanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 062
Dot.: Spotykam się z facetem czekającym na rozwód

Cytat:
Napisane przez Moon_in_moro Pokaż wiadomość
Przeprowadziłam z nim wczoraj rozmowę na ten temat i mam delikatne wrażenie, że chyba zaczęłam na coś naciskać pewnie jestem w błędzie, ale strasznie nie lubię takich sytuacji

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tą sytuację on sam stworzył poprzez głupią asekurację, która powinna być wyjaśniona na początku jedną krótką rozmową. A nie wozi się z tobąod 3 msc, jesteś po kilkunastu randkach i w końcu zakładasz watki.
To jest sygnał, że facet ma kłopoty ze zrozumieniem. Myślę , że ten problem może się przewijać w waszej ewentualnej relacji nie raz.
wiekanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-26, 10:27   #59
Moon_in_moro
Raczkowanie
 
Avatar Moon_in_moro
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 145
Dot.: Spotykam się z facetem czekającym na rozwód

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Czyli byłaś u niego, zwiedziłaś to jego mieszkanie i nawet wtedy cię nie pocałował?
Nie spotykamy się ani u mnie w domu ani u niego. Pisałam wyżej , że widujemy się w neutralnych miejscach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:27 ---------- Poprzedni post napisano o 09:25 ----------

Cytat:
Napisane przez wiekanka Pokaż wiadomość
Tą sytuację on sam stworzył poprzez głupią asekurację, która powinna być wyjaśniona na początku jedną krótką rozmową. A nie wozi się z tobąod 3 msc, jesteś po kilkunastu randkach i w końcu zakładasz watki.
To jest sygnał, że facet ma kłopoty ze zrozumieniem. Myślę , że ten problem może się przewijać w waszej ewentualnej relacji nie raz.
To będzie się przewijało dopóki on się nie rozwiedzie. Bo ja o tym myślę. Mnie to zastanawia. Po co te głupie postanowienia dane w sumie samemu sobie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moon_in_moro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-26, 10:27   #60
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 805
Dot.: Spotykam się z facetem czekającym na rozwód

Cytat:
Napisane przez Moon_in_moro Pokaż wiadomość
O seks to mu akurat na bank nie chodzi ;p wczoraj z nim o tym pogadalam. Powiedział, że on myśli poważnie o mnie i nie chce żebym mu za kilka lat powiedziała, że za szybko się otrząsnął, że tak nie wypadało itp. a o tej chemii wspomniał raz jeden. On raczej takich tematów dwuznacznych delikatnie hmm unika, ale wydaje mi się porządnie zdrowym facetem ��

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Tak w ogóle to czujesz się przez niego pożądana?
Bo wiesz, te gadki o szacunku, to psu na budę, gdy służą tylko za zasłonę dymną.
Tak bardzo cię szanuję, że cię nie pocałuję.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-09-26 13:56:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:20.