Poznam, samotność - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-10-24, 01:24   #1
viscc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-10
Wiadomości: 2

Poznam, samotność


Cześć, tak tak jestem facetem...mam 25 lat i właściwie to nie wiem czemu tutaj pisze, ale...chciał bym poznać jakąś spokojną dziewczynę. Nie jestem typem imprezowicza, dlaczego to mówię?

Mam wrażenie że zdecydowana większość kobiet w moim wieku w głowie ma imprezy, alkohol itd a to zdecydowanie nie mój świat i może dlatego ciężko znaleźć kogoś spokojnego, odpowiedzialnego, empatycznego...nawet jeśli jest to po czasie rozgląda się za innymi, ehhh chyba nie ma już takich kobiet.

Jeśli to czytasz i chciała byś popisać to śmiało, nie gryzę 😁 zostawiam emaila

Ja 25 lat, wysoki, wysportowany.
viscc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-24, 07:08   #2
Ruwi
Zadomowienie
 
Avatar Ruwi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 263
Dot.: Poznam, samotność

1. Sama inicjatywa napisania posta i jakaś próba zmienienia stanu rzeczy - OK
2. Typowy pojazd po kobietach i zwalanie winy na współczesny świat - NIE OK

Przykro mi ale z takim podejściem nie wróżę powodzenia.
Ruwi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-24, 07:22   #3
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Poznam, samotność

Ta, jasne, "wszystkie kobiety" to imprezowiczki itd. Pozostaje życzyć "powodzenia" skoro taki obraz świata sobie tworzysz.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-24, 09:43   #4
13e04aff77a26badce511545edbe1fb21313cff4_62d888f2f2271
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 443
Dot.: Poznam, samotność

Cytat:
Napisane przez viscc Pokaż wiadomość
Cześć, tak tak jestem facetem...mam 25 lat i właściwie to nie wiem czemu tutaj pisze, ale...chciał bym poznać jakąś spokojną dziewczynę. Nie jestem typem imprezowicza, dlaczego to mówię?

Mam wrażenie że zdecydowana większość kobiet w moim wieku w głowie ma imprezy, alkohol itd a to zdecydowanie nie mój świat i może dlatego ciężko znaleźć kogoś spokojnego, odpowiedzialnego, empatycznego...nawet jeśli jest to po czasie rozgląda się za innymi, ehhh chyba nie ma już takich kobiet.

Jeśli to czytasz i chciała byś popisać to śmiało, nie gryzę 😁 zostawiam emaila

Ja 25 lat, wysoki, wysportowany.
Hah, no to chyba jestem jakimś ufoludkiem na Księżycu Nie imprezuję, nie piję alkoholu i nawet znam kilka osób, które również nie lubią takiego życia. Powinieneś zmienić środowisko, wystawić nos poza swoje najbliższe otoczenie, a wtedy przekonasz się, że kobiety są bardzo różne.
Ja bardzo długo żyłam w przekonaniu, że jestem jedyną, która nie chce mieć dzieci. Wystarczyło zajrzeć w inne środowisko, pogrzebać trochę w necie i okazuje się, że.. nie jestem sama Mam nawet wrażenie, że po wyroku TK ilość kobiet, które dzieci mieć nie chcą wzrosła.

Wracając do tematu, chętnie popiszę. Nigdy nie mam nic przeciwko wobec ciekawej rozmowy z ciekawym człowiekiem, jak mniemam. A zawsze można dowiedzieć się czegoś nowego.
13e04aff77a26badce511545edbe1fb21313cff4_62d888f2f2271 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-24, 16:00   #5
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Poznam, samotność

Tak się zastanawiam skąd ty znasz te wszystkie imprezujące laski, skoro to rzekomo nie twój świat.
Poza tym imprezy i alkohol nie wykluczają się wcale ze spokojem, odpowiedzialnością i empatią.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-24, 20:05   #6
Wszedobylska_Snupa
Jadowita Żmija
 
Avatar Wszedobylska_Snupa
 
Zarejestrowany: 2021-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 459
Dot.: Poznam, samotność

Juz na wstepie narzekanie. Odpychajace ogloszenie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
,, Rasowy?
– Poczwórnie.
– To znaczy, że jak?
– Znaczy nogi jamnika, morda buldoga, uszy wyżła, ogon owczarka – a razem, uważasz pan, mój pies''

Edytowane przez Wszedobylska_Snupa
Czas edycji: 2021-10-25 o 09:01
Wszedobylska_Snupa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-25, 10:54   #7
viscc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-10
Wiadomości: 2
Dot.: Poznam, samotność

Pisz śmiało na Onczyk@interia.pl
viscc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-10-25, 13:49   #8
Alassska
Raczkowanie
 
Avatar Alassska
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 494
Dot.: Poznam, samotność

Cytat:
Napisane przez viscc Pokaż wiadomość
Cześć, tak tak jestem facetem...mam 25 lat i właściwie to nie wiem czemu tutaj pisze, ale...chciał bym poznać jakąś spokojną dziewczynę. Nie jestem typem imprezowicza, dlaczego to mówię?

Mam wrażenie że zdecydowana większość kobiet w moim wieku w głowie ma imprezy, alkohol itd a to zdecydowanie nie mój świat i może dlatego ciężko znaleźć kogoś spokojnego, odpowiedzialnego, empatycznego...nawet jeśli jest to po czasie rozgląda się za innymi, ehhh chyba nie ma już takich kobiet.

Jeśli to czytasz i chciała byś popisać to śmiało, nie gryzę 😁 zostawiam emaila

Ja 25 lat, wysoki, wysportowany.
Stawiam dolary przeciwko orzechom, że jesteś zwolennikiem tradycyjnego podziału obowiązków, uważasz, że kobiety powinne być miłe, grzecczne, spokojne i uległe i opowiadasz się za ograniczeniem praw kobiet do decydowania o wlasnym ciele.

Mogę się myliś, ale wieje seksizmem pod tytułem: heh dobrych kobiet to już nie ma, tyle złe, szalone feministki
Alassska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-10-25 14:49:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:27.