Chłopak z Instagramu - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-10-20, 12:58   #31
Bartbartbart
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-07
Wiadomości: 14
Dot.: Chłopak z Instagramu

Mija62 nie do końca, to że napisałem o tym że mam podobny przypadek co autorka to tylko ułamek mojej historii.

---------- Dopisano o 12:58 ---------- Poprzedni post napisano o 12:56 ----------

Mija62 nie do końca, to że napisałem o tym że mam podobny przypadek co autorka to oznacza, że jest podobny, a bie taki sam co wiecej to tylko ułamek mojej historii.
Bartbartbart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-20, 13:09   #32
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Chłopak z Instagramu

Cytat:
Napisane przez Bartbartbart Pokaż wiadomość
Mija62 nie do końca, to że napisałem o tym że mam podobny przypadek co autorka to tylko ułamek mojej historii.

---------- Dopisano o 12:58 ---------- Poprzedni post napisano o 12:56 ----------

Mija62 nie do końca, to że napisałem o tym że mam podobny przypadek co autorka to oznacza, że jest podobny, a bie taki sam co wiecej to tylko ułamek mojej historii.
Zawsze możesz opisać swoją historię, a postaram się rozwjać twoje wątpliwości
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-20, 18:46   #33
Bartbartbart
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-07
Wiadomości: 14
Dot.: Chłopak z Instagramu

Mija62 raczej podziękuje za pomoc dam sobie rade. Natomiast wracając do tematu laików nie do końca mi się wydaje że one zupełnie nic nie znaczą drogie Panie, ponieważ produkujecie mnóstwo teamtów typu ,, Mój facet lajkuje zdjęcia koleżanek z pracy,, ,, irytuje mnie że mój TŻ lajkuje zdjęcia innych lasek,, ,,mój chłopak polajkował zdjęcia ex,, ,Facet który mnie kiedyś olal Przypomniał sobie o mnie i lajkuje mi zdjęcia,, itp itd Zakładacie mnóstwo tego typu tematów na różnych forach ,99% założonych jest przez kobiety, więc to chyba nie do końca jest tak,że to nic nie znaczy.
Bartbartbart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-20, 21:06   #34
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Chłopak z Instagramu

Cytat:
Napisane przez Bartbartbart Pokaż wiadomość
Mija62 raczej podziękuje za pomoc dam sobie rade. Natomiast wracając do tematu laików nie do końca mi się wydaje że one zupełnie nic nie znaczą drogie Panie, ponieważ produkujecie mnóstwo teamtów typu ,, Mój facet lajkuje zdjęcia koleżanek z pracy,, ,, irytuje mnie że mój TŻ lajkuje zdjęcia innych lasek,, ,,mój chłopak polajkował zdjęcia ex,, ,Facet który mnie kiedyś olal Przypomniał sobie o mnie i lajkuje mi zdjęcia,, itp itd Zakładacie mnóstwo tego typu tematów na różnych forach ,99% założonych jest przez kobiety, więc to chyba nie do końca jest tak,że to nic nie znaczy.
W tym przypadku, który opisujesz NIC NIE ZNACZĄ. Jeżeli uważasz, że jest inaczej to zaproś dziewczynę ja randkę. Chybione porównanie z tymi tematami.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-20, 21:32   #35
Bartbartbart
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-07
Wiadomości: 14
Dot.: Chłopak z Instagramu

No chyba jednak nie chybione, bo skoro tyle dziewczyn zakłada te tematy to nie robią tego bez powodu czy z nudów. Ewidentnie dla autorek tych tematów (a jest ich mnóstwo) coś znaczą.
Bartbartbart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-20, 21:41   #36
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Chłopak z Instagramu

Cytat:
Napisane przez Bartbartbart Pokaż wiadomość
Mija62 raczej podziękuje za pomoc dam sobie rade. Natomiast wracając do tematu laików nie do końca mi się wydaje że one zupełnie nic nie znaczą drogie Panie, ponieważ produkujecie mnóstwo teamtów typu ,, Mój facet lajkuje zdjęcia koleżanek z pracy,, ,, irytuje mnie że mój TŻ lajkuje zdjęcia innych lasek,, ,,mój chłopak polajkował zdjęcia ex,, ,Facet który mnie kiedyś olal Przypomniał sobie o mnie i lajkuje mi zdjęcia,, itp itd Zakładacie mnóstwo tego typu tematów na różnych forach ,99% założonych jest przez kobiety, więc to chyba nie do końca jest tak,że to nic nie znaczy.
Po pierwsze te tematy są na kobiecym forum, więc to logiczne że kobiety produkują te tematy.
Po drugie, zaręczam Ci, że jeśli masz pannę w znajomych na jakimś tam portalu społecznościowym i piszesz do niej wiadomości z własnego konta, a ona nie odpisuje lecz mimo tego lajkuje Ci zdjęcia, czy podgląda story, srory czy to tam jeszcze, to jest jasne jak słońce, że gdyby coś chciała z tobą, cokolwiek, to by ci odpowiadała na wiadomości. I tak, na żywo jeszcze można to podciągnąć pod nieśmiałość, zaskoczenie itp różne sytuacje, ale na Messenger dziewczę ma trochę czasu, żeby ochłonąć i przemyśleć, co chce odpisać. Jeśli nie odpowiada, a nie dajborze zablokuje, bo blokada to już ostateczność, to jest to podane jak krowie na rowie. Bo co innego wymyśleć? Nie odpisuje, bo co? jest analfabetką? Czy popsuła jej się klawiaturka?
Czy zazdrosna psiapsi skasowała jej wiadomości, gdy ona była w WC?

---------- Dopisano o 22:41 ---------- Poprzedni post napisano o 22:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Bartbartbart Pokaż wiadomość
No chyba jednak nie chybione, bo skoro tyle dziewczyn zakłada te tematy to nie robią tego bez powodu czy z nudów. Ewidentnie dla autorek tych tematów (a jest ich mnóstwo) coś znaczą.
Ale co znaczą? Tyle że są zazdrosne o swoich partnerów.
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-20, 21:54   #37
f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 3 487
Dot.: Chłopak z Instagramu

Cytat:
Napisane przez Mija62 Pokaż wiadomość
Po pierwsze te tematy są na kobiecym forum, więc to logiczne że kobiety produkują te tematy.
Po drugie, zaręczam Ci, że jeśli masz pannę w znajomych na jakimś tam portalu społecznościowym i piszesz do niej wiadomości z własnego konta, a ona nie odpisuje lecz mimo tego lajkuje Ci zdjęcia, czy podgląda story, srory czy to tam jeszcze, to jest jasne jak słońce, że gdyby coś chciała z tobą, cokolwiek, to by ci odpowiadała na wiadomości. I tak, na żywo jeszcze można to podciągnąć pod nieśmiałość, zaskoczenie itp różne sytuacje, ale na Messenger dziewczę ma trochę czasu, żeby ochłonąć i przemyśleć, co chce odpisać. Jeśli nie odpowiada, a nie dajborze zablokuje, bo blokada to już ostateczność, to jest to podane jak krowie na rowie. Bo co innego wymyśleć? Nie odpisuje, bo co? jest analfabetką? Czy popsuła jej się klawiaturka?
Czy zazdrosna psiapsi skasowała jej wiadomości, gdy ona była w WC?

---------- Dopisano o 22:41 ---------- Poprzedni post napisano o 22:40 ----------



Ale co znaczą? Tyle że są zazdrosne o swoich partnerów.
Zgadzam się. Ja lajkuje posty facetów na insta z którymi kiedyś rozmawiałam ale coś mi nie podpasowało i dalej gadki nie ciągnęłam. Ale lajkowac lubię bo ludzi to cieszy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-10-21, 07:09   #38
sunflowergirl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 7
Dot.: Chłopak z Instagramu

Gdybym wiedziała, że będziecie się tym aż tak emocjonować, nie zakładałabym wątku xD. Weźcie wyluzujcie i bardzo proszę, nie życzę sobie chamskich odzywek pod moim wątkiem. Grzecznie!

---------- Dopisano o 07:09 ---------- Poprzedni post napisano o 07:02 ----------

A zakończenie historii jest taki, że zmieniłam konto na prywatne i wywaliłam go z obserwujących. Napisał do mnie (haha) dlaczego i mu nie odpisałam. I nie odpiszę tyle. Pozdrawiam i już tu nie zaglądam.



Koniec wątku.
sunflowergirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-21, 10:52   #39
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Chłopak z Instagramu

Cytat:
Napisane przez sunflowergirl Pokaż wiadomość
Gdybym wiedziała, że będziecie się tym aż tak emocjonować, nie zakładałabym wątku xD.
Nie strasz, nie strasz bo się xD

Jednak zbyt pochopnie podjęłaś decyzję o wyrzuceniu go ze znajomych itp. Jak urażone dziecko. Ale z drugiej strony, jak ma Ci to pomóc, to ok.
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-21, 14:03   #40
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Chłopak z Instagramu

Cytat:
Napisane przez Mija62 Pokaż wiadomość
Nie strasz, nie strasz bo się xD

Jednak zbyt pochopnie podjęłaś decyzję o wyrzuceniu go ze znajomych itp. Jak urażone dziecko. Ale z drugiej strony, jak ma Ci to pomóc, to ok.
Straszy nas tu jak dziecko, ale z wyrzuceniem ze znajomych miała rację. Po co on jej w kontaktach? Trzeba trzymać po życia kres każdego, kto miał z nami kontakt? Akurat to wcale dziecinne nie jest.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-10-21 15:03:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:35.