Zmarszczki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-04-29, 12:57   #1
violetik
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 15

Zmarszczki


Mam 20 lat.Na czole i w okól oczu mam duże zmarszczki (a także mam zmarszczki mimiczne).Zrobiły mi się na pewno od maści wysuszających na trądzik.Jakich kremów mam używać?ale żeby nie wywołały trądziku.Być może polecicie zabiegi u kosmetyczki.Czy zmiana diety(na jakom)może pomóc?
violetik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-29, 13:13   #2
Lazy_Morning
Wtajemniczenie
 
Avatar Lazy_Morning
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 631
Re: Zmarszczki

Violetik, na kremach, które nie gryzłyby się z leczeniem trądziku, nie znam się, niestety. Ale na pewno powinnaś nawilżać skórę od środka- czyli dużo wody, jakieś zdrowe herbatki... I mogłyby pomóc nienasycone kwasy tłuszczowe- np. kapsułki z olejem z wiesiołka
__________________
nie jestem
Lazy_Morning jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-29, 13:14   #3
ewunia2
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Z stąd gdzie mi dobrze;-)
Wiadomości: 1 275
Re: Zmarszczki

Przede wszystkim polecam wszelkie kremy nawilżające i odżywcze bo chyba istniejących już nie zlikwidujesz ale chodzi o to aby zapobiegać, chociąz może sie okazać że jeśli będzie skóra dobrze nawilżona i odzywiona to trochę je zniwelujesz.Mnie bardzo odpowiada krem na noc Iwostinu z wit.C+ E naprawdę cudo, są także z tej serii na dzień.Fajnie kremy pod oczy ma AA oceanic i na noc i na dzień (choć ja zdecydowanie wolę ten na noc) poszukaj na kwc.Ale jeśli środki finansowe masz ograniczone to kremik do twarzy można także stosować pod oczka (jesli oczywiście Cię nie podrażni)..Ja w Twoim wieku także już mialam zmarszczki mimiczne pod oczami ale byłam tego nieświadoma , polecam okulary słoneczne aby nie mrużyć oczu, a słoneczko i solarium w nadmaiarze także szkodzi a ja kiedyś non stop chodziłam
__________________
ewunia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:24.