Rodzina próbuje zepsuć mi mój ślub. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-09-19, 12:21   #1
izdao
Raczkowanie
 
Avatar izdao
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 288

Rodzina próbuje zepsuć mi mój ślub.


Cześć dziewczyny,

Piszę tutaj bo chyba muszę się komuś wygadać. 23 września mamy mieć ślub z moim narzeczonym. Ślub cywilny a po ślubie obiad ślubny w restauracji. Nie chcieliśmy wesela, nie chcieliśmy wielkiej imprezy tylko skromne przyjęcie bez tańców, gier, zabaw i innych typowo weselnych rzeczy. I tu robi się problem - moja rodzina ma ogromny problem. W każdym możliwym momencie krytykują, niby tylko "pytają" a tak naprawdę wbijaj szpile, że jakos tak dziwnie, że w restauracji, ale jak to bez tańców. Przyczepili się nawet do tego, że dużo osób z rodziny mojego przyszłego męża to osoby nie pijące. Tutaj słyszę słowa typu "To co nikt nie będzie pił?" jakby to było coś złego, że ktoś nie pije alkoholu. Wczoraj powiedzieli mi w twarz, że nie mogę sobie wszystkich ustawiać w kontekście tego, że powiedzialam, że nie będzie tańców, głośnej muzyki tylko obiad w restauracji i tyle. Boję się tego, że wypija za dużo i będą śpiewać albo tańczyć na siłę w restauracji uważając, że robią dobrze bo oni się przecież dobrze bawią. Dodam, że nie mamy wydzielonej sali tylko stolik na uboczu więc na sali mogą na obiad byc inni ludzie - mi i narzeczonemu wgl to nie przeszkadza. Przykro mi, że moi rodzice zamiast mnie wspierać narzucają to jak oni chcą żeby było, każde moje słowo wyolbrzymiają, zarzucają, że zabraniam im się śmiać i rozmawiać na tym obiedzie czego nigdy nie powiedzialam. Od początku tłumaczę, że chce zeby każdy mógł zjeść dobre jedzenie, porozmawiac, pośmiać się, kto chce ma możliwość wypic drinka i to nie jednego tak samo lampki wina. Doszło do momentu w którym z nerwów rozpłakałam się i wyszłam z rozmowy z nimi, mam już dość wtrącania się do mojego ślubu na którym oni będą tak naprawdę gośćmi. Całość finansujemy z narzeczonym sami bez ich pomocy, niczego od nich nie oczekujemy tylko i wyłącznie wsparcia. Sprawiają, że tracę radość na myśl o ślubie zamiast tego czuję w sobie ciągle nerwy i stres.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
izdao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-26, 22:06   #2
Niezapominajka09
Rozeznanie
 
Avatar Niezapominajka09
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 725
Dot.: Rodzina probuje zepsuć mi mój ślub.

Cześć daj znać jak udał się Wasz dzień. Mam nadzieję że wszystko przebiegło po Waszej myśli pozdrawiam
Niezapominajka09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-16, 13:58   #3
Mirosawrat
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-05
Wiadomości: 1
Dot.: Rodzina probuje zepsuć mi mój ślub.

I jak? wyszedł ślub?
Mirosawrat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-20, 13:46   #4
Niezapominajka09
Rozeznanie
 
Avatar Niezapominajka09
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 725
Dot.: Rodzina probuje zepsuć mi mój ślub.

Cytat:
Napisane przez Mirosawrat Pokaż wiadomość
I jak? wyszedł ślub?
Chyba się nie dowiemy...a szkoda

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Niezapominajka09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-20 13:46:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:29.