Szkoła dla legitymacji - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-10-26, 12:46   #1
aneta_bednarek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 2

Szkoła dla legitymacji


Cześć ! Podbijam temat ponieważ widzę ze poruszany był bardzo dawno temu. Własnie skończyłam studia, chcę rozpocząć kolejne ale oczywiscie tylko dla faktu samych zniżek. Pytanie następujące , czy w Warszawie posiadając szkołe żak bądź inny cosinus będę miała zniżki na transport miejski czy nie przysługuje mi ? Skończyłam mgr czyli mam 24 lata, czytałam ze zniżzki z takich szkół obowiązują tylko do 21. Help
aneta_bednarek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-17, 20:12   #2
ona2646
Zakorzenienie
 
Avatar ona2646
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: ♥mojegoTŻ
Wiadomości: 62 234
Dot.: Szkoła dla legitymacji

Cytat:
Napisane przez aneta_bednarek Pokaż wiadomość
Cześć ! Podbijam temat ponieważ widzę ze poruszany był bardzo dawno temu. Własnie skończyłam studia, chcę rozpocząć kolejne ale oczywiscie tylko dla faktu samych zniżek. Pytanie następujące , czy w Warszawie posiadając szkołe żak bądź inny cosinus będę miała zniżki na transport miejski czy nie przysługuje mi ? Skończyłam mgr czyli mam 24 lata, czytałam ze zniżzki z takich szkół obowiązują tylko do 21. Help

Witaj! W szkole policealnej otrzymujesz legitymacje szkolna i jestes uczniem, a nie studentem. Znizki na ulgi reguluje zarzad transportu miejskiego, a wiec kupujac bilet Ty jestes zoobowiazana do zapoznania sie z regulaminem czy dana znizka Ci przysluguje. W Warszawie na legitymacje szkolna ulga jest do 21 roku zycia.
__________________
...Moje ramię będzie zawsze przy tobie, jeśli kiedykolwiek zechcesz płakać, wszystko będzie dobrze, bo zawsze będę cię kochać, aż do dnia, w którym umrę.


Szczęśliwa mama i żona
ona2646 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-26, 21:32   #3
_Sliwka_6
Zadomowienie
 
Avatar _Sliwka_6
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 060
Dot.: Szkoła dla legitymacji

Cytat:
Napisane przez ona2646 Pokaż wiadomość
Witaj! W szkole policealnej otrzymujesz legitymacje szkolna i jestes uczniem, a nie studentem. Znizki na ulgi reguluje zarzad transportu miejskiego, a wiec kupujac bilet Ty jestes zoobowiazana do zapoznania sie z regulaminem czy dana znizka Ci przysluguje. W Warszawie na legitymacje szkolna ulga jest do 21 roku zycia.

A na studencką do skończenia 26 roku życia, później nawet posiadanie legitymacji nie uprawnia do zniżek.
_Sliwka_6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-20, 14:51   #4
caro_line_o
Przyczajenie
 
Avatar caro_line_o
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 13
Dot.: Szkoła dla legitymacji

W Cosinusie na pewno dostaniesz legitymację, a jeśli chodzi o zniżki na MPK to trzeba sprawdzić w regulaminie bo często miasto wprowadza ograniczenia wiekowe
caro_line_o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-25, 10:41   #5
MaineCoooon
Przyczajenie
 
Avatar MaineCoooon
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 9
Dot.: Szkoła dla legitymacji

w Cosinusie na pewno będziesz mieć legitymację, tylko trzeba sobie podbijać po każdym semestrze
MaineCoooon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-04-25 11:41:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:13.