Pierścionek zaręczynowy dyskusja - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-01-30, 06:04   #1
Owczarus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 1

Pierścionek zaręczynowy dyskusja


Witam serdecznie mam dylemat i nie mam z kim wymienić zdań na ten temat a mianowicie ostatnio przy rozmowie z partnerka padly takie słowa że gdy będę kupował pierścionek to minimum za 5k gdy to usłyszałem to mnie wycięło z nóg stąd moje pytanie co uważacie na ten temat od razu chce powiedzieć jesteśmy normalnymi zjadaczami chleba jak większość w Polsce nie jestem też skapy bo Myślałem o kupnie ale od 2 do 3 tys dla mnie to wygląda trochę jak wykupienie licencji pozwolenia... Co o tym uważacie oczywiście jej znajoma dostała kiedyś za 4k i okej ale ja na swój męski rozum tego nie rozumie czy przy pierścionku tak ważna jest cena nie liczy się gest ? Jaki kamien jego czystość? Szczerze mysle o kupnie ale o cenie nigdy nie chce wspomniec co uważacie w tym temacie? Czy zachowanie partnerki jest w porządku?
Owczarus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-30, 21:54   #2
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Pierścionek zaręczynowy dyskusja

Był już taki wątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=75227
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-07, 19:13   #3
Zorzoli
Zakorzenienie
 
Avatar Zorzoli
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3 214
Dot.: Pierścionek zaręczynowy dyskusja

Cytat:
Napisane przez Owczarus Pokaż wiadomość
Witam serdecznie mam dylemat i nie mam z kim wymienić zdań na ten temat a mianowicie ostatnio przy rozmowie z partnerka padly takie słowa że gdy będę kupował pierścionek to minimum za 5k gdy to usłyszałem to mnie wycięło z nóg stąd moje pytanie co uważacie na ten temat od razu chce powiedzieć jesteśmy normalnymi zjadaczami chleba jak większość w Polsce nie jestem też skapy bo Myślałem o kupnie ale od 2 do 3 tys dla mnie to wygląda trochę jak wykupienie licencji pozwolenia... Co o tym uważacie oczywiście jej znajoma dostała kiedyś za 4k i okej ale ja na swój męski rozum tego nie rozumie czy przy pierścionku tak ważna jest cena nie liczy się gest ? Jaki kamien jego czystość? Szczerze mysle o kupnie ale o cenie nigdy nie chce wspomniec co uważacie w tym temacie? Czy zachowanie partnerki jest w porządku?
Moj facet zarabia dużo a pierścionek był za "tylko" 2k. Nie widzę powodu dla ktorego miałby wydac więcej. Pierścionek jest ładny i z trwalego materiału i to mi wystarczy.

W sukie to nawet nie masz obowoązku jej mówić ile kosztował.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nikogo niestety nie zmusisz do miłości ale zawsze możesz zamknąć wybranka w piwnicy i trzymać tam dopóki nie rozwinie się u niego syndrom sztokholmski. 🙃

https://www.suwaczek.pl/cache/cadbaa1cc7.png
Zorzoli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-12, 11:48   #4
elektro_lit
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 454
Dot.: Pierścionek zaręczynowy dyskusja

Ale powiedziała dlaczego taki? Widzę po zalinkowanym wątku, że np. niektóre dziewczyny nie chcą nosić codziennie całe życie czegoś co wygląda tandetnie. W pewnym sensie rozumiem. Ja np. poszłam odwrotną drogą i w rozmowie o pierścionkach powiedziałam, że wolę zdecydowanie coś delikatnego, choć nie z mikrokamieniem, bo to wygląda śmiesznie i rzeczywiście narzeczony spisał się na medal. Myślę że powinniście jednak bardziej szczegółowo o tym porozmawiać.
elektro_lit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-26, 14:55   #5
ae307ff7a617a64752ee20762e584024bdadded3_61ef3d822632f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 37
Dot.: Pierścionek zaręczynowy dyskusja

To wszystko zalezy ile zarabiasz.
ae307ff7a617a64752ee20762e584024bdadded3_61ef3d822632f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-02, 16:29   #6
Oska87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 2 101
Dot.: Pierścionek zaręczynowy dyskusja

Omg ludki, odradzam apart! Mój partner oświadczył się na wakacjach 19.09.22, piękny pierscionek, 31diamentow złoto 585 super, a wczoraj tj. 1.11.22 się zorientowaliśmy że 1 diament wypadł, i to z centralnego miejsca co okropnie widać. Dziś pojechaliśmy reklamować, same ekspedientki zauważyły że bardzo porysany i brak diamentu, nawet nie wiem gdzie i kiedy zgubiłam. Dodam że po powrocie z wakacji nie robie niewiadomo czego, bo jestem na zwolnieniu lekarskim więc w zasadzie 1 kąpiel w słonej wodzie, kilka dni w basenie i normalne użytkowanie. Zalamka. Nie polecam

Wysłane z mojego SM-M317F przy użyciu Tapatalka
Oska87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-11-02 17:29:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:58.