Stosowanie intensywnych kosmetyków - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-04-09, 20:10   #1
Halszka
Rozeznanie
 
Avatar Halszka
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 493
GG do Halszka

Stosowanie intensywnych kosmetyków


Od kilkunastu miesięcy stosuję intensywne kosmetyki (m. in. Advanced Stop Signs Clinique, Multi Active Nuit Clarinsa). Codziennie spędzam wiele godzin przy komputerze, mieszkam w mieście, które nie należy do najczystszych.
Zastanawiam się jednak czy nie powinnam zrobić przerwy w stosowaniu intensywnie działających kosmetyków, czy stan mojej skóry nie pogorszy się. Dodam jeszcze, że mam 24 lata i obecnie moja skóra wygląda niemalże idealnie - jest wspaniale nawilżona, miękka, ma wyrównany koloryt, nawet trapiące mnie kiedyś drobne zmarszczki mimiczne są prawie niewidoczne.
Halszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-09, 20:26   #2
kb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 276
Re: Stosowanie intensywnych kosmetyków

nie są to intensywne kosmetyki, ich wysoka cena i nazwa jeszcze nie świadczą i jakiejś szczególnej intensywności. Do intensywnych preparatów zaliczyłabym np preparaty z wysoką zawartością retinolu, kwasów hydroksylowych oraz przede wszystkim leki dermatologiczne na receptę np retinoidy.
Oba wymienione przez ciebie preparaty należą do przyzwoitych preparatów nawilżających, zawierają dawki antyoksydantów zwłaszcza serum Clinique, jeśli są odpowiednie dla wymagań twej skóry, nie przesadzasz z ilością stosowanych różnych kosmetyków, nawilżasz skórę wtedy kiedy ona tego potrzebuje i tam gdzie potrzebuje, to nie ma powodów do obaw i tylko się cieszyć z takiego idealnego stanu skóry.
kb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:28.