które z Was uzywały KREMÓW ZIAJA - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-04-07, 09:16   #1
kamila22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Łodż
Wiadomości: 210
GG do kamila22

które z Was uzywały KREMÓW ZIAJA


WITAM
Ostatnio w rece wpadły mi małe kremiki firmy Ziaja .Sa one stosunkowo tanie
Posiadam kremik z biala herbata i oliwkowy
Nie moge nic powiedziec o ich wlasciwosciach bo dopiero raz msie nimi posmarowałam.
Praktycznie zawsze uzywam kremów nawilzajacych
Dziewczyny czy te kremiki Ziaji sa dobre?? czy waszym zdaniem nalezy dolozyc troszke kase i wybrac lepszy kremik typu(Eveline, aa oceanic, Eris dax cosmetic, soraya....)
Bardzo jestem cikawa Waszych opini o kremach ziaji
W KWC sa zdania bardzo podzielone
kamila22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-07, 09:26   #2
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Re: które z Was uzywały KREMÓW ZIAJA

kamila22 napisał(a):
> Bardzo jestem cikawa Waszych opini o kremach ziaji
> W KWC sa zdania bardzo podzielone

Skoro w KWC są podzielone opinie, to i tu będą
Ja używałam tylko kremu z masłem kakaowym i z kozim mlekiem. Moim zdaniem są jak najbardziej w porządku.
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-07, 09:57   #3
Nefretete
Zadomowienie
 
Avatar Nefretete
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 759
GG do Nefretete
Re: które z Was uzywały KREMÓW ZIAJA

Miała krem do rąk kozie mleko- bardzo fajny, obecnie używam kremu pod oczy z wit.E z Ziaji [ oceniam pozytywnie] oraz mleczko+ tonik AretinaQ Ziaji- wspaniale zmywa makijaż, jestem bardzo mile zaskoczona.
W lato używałam kremu po opalaniu z wapniem, świetnie koił skórę a teraz kończę balsam do ciała oliwkowy- dla mnie ciut za "ciężki" ale za ta cenę

Cena nie zawsze jest odzwierciedleniem jakości, tani jak i drogi kosmetyk może okazać się KWC lub bublem

Pozdrawiam
__________________
Moje życie ->http://www.wiktor.lukasiewicz.net.pl/

http://www.v10.pl

Narodowa strona Polaków-> http://www.narzekalnia.pl

Nefretete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-07, 10:03   #4
kamila22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Łodż
Wiadomości: 210
GG do kamila22
Re: które z Was uzywały KREMÓW ZIAJA

NEFRETETE DOKLADNIE ZGADZAM SIE Z TWOIM OSTATNIM ZDANIEM.
Poprostu boje sie ze krem za 5 zł okaze sie zwykłym mazidełkiem bez zadnych wlasciwosci pielegnacyjnych.A uzywanie jego to strata czasu.
chcialam z Ziaji kupi sobie kremik -masło kakaowe ale sie grubo nad tym zastanawiam
Pozatym na wlasnej skórze nie raz sie przekonałam(akurat nie mam tu na mysli kremów ale ogolnie kosmetyki) ze naprawde warto dolozyc troszke kasy i kupic cos porzadniejszego.
Jestem bardzo ciekawa dalszych opini forumowiczek
kamila22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-07, 10:04   #5
k-n
Wtajemniczenie
 
Avatar k-n
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 496
Re: które z Was uzywały KREMÓW ZIAJA

Mnie kremy Ziaja nie służą Mam suchą, wrażliwą cerę i po ich zastosowaniu zawsze mam podrażnioną skórę nawet w przypadku kremów do cery suchej.
Miałam krem do rąk Kozie Mleko i też nie był dobry.
Używam innych kosmetyków tej firmy ale kremy omijam szerokim łukiem.
__________________
Życie jest takie, jakie widzisz je we własnej głowie.
k-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-07, 10:13   #6
szien
Wtajemniczenie
 
Avatar szien
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 2 366
Re: które z Was uzywały KREMÓW ZIAJA

a ja lubię kosmetyki Ziaji mam mieszaną cerę ze skłonnością do niespodzianek ale zimą mam bardzo cuchą buźkę, wiec używałam wtedy kremu kakaowego a teraz używam multirozświetlającego (to ten nowy)
__________________

I'm so glamorous, I piss glitter!

szien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-07, 10:18   #7
Nefretete
Zadomowienie
 
Avatar Nefretete
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 759
GG do Nefretete
Re: które z Was uzywały KREMÓW ZIAJA



Kamilu, jeśli możesz kupić ot tak, dla przetestowania to zrób to, ja tak zrobiłam z kremami:
- Miraculum Multiefekt- nie dla mnie,
- Kolastyna Retisome na noc- nie mogę się przekonać, ten zapach...
i teraz stoją na półce i zachodzą kurzem

Tak samo Nivea Visage Aqua Beauty- chciałam czegoś 'mocno' nawilżającego, mojej siostrze bardzo służy, ale nie mi, skóra ściągnięta, poza tym pachnie identyczie jak maseczka, chyba z tej samej serii, jakoś nie mogę i leży

Wiem, że z ziaji dobrze sprawdza się żel pod oczy z szałwią [?] kupiłam go młodszej siostrze, miała 'cienie' pod oczami i kremik pomógł.

Pozdrawiam
__________________
Moje życie ->http://www.wiktor.lukasiewicz.net.pl/

http://www.v10.pl

Narodowa strona Polaków-> http://www.narzekalnia.pl

Nefretete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-04-07, 10:51   #8
wanilla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 139
Re: które z Was uzywały KREMÓW ZIAJA

Ziaja to klasyka
Używałam Kremu pod oczy z pietruszką, jeden mały uzywałam codziennie przez pół roku [ wydajny! ] Oczka wyglądały dobrze nie było cieni. Teraz gdy przestałam używać mam sińce i pekają mi naczynka Muszę sie wybrać do drogerii i kupic
Krem kakaowy okazał się dobry tak samo jak oliwkowy, jednak po jednym słoiczku każdego zrezygnowałam. . Ten z Kozim mlekiem ratuje moją cerę gdy sie przesusza, czyli jest raczej stałym bywalcem kosmeczyki ... mojej mamy
Jestem taki mały zebrak i wszystko wyciągam od innych
__________________
Gdzieś tam, jest ktoś
wanilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-07, 12:59   #9
maja_s
Rozeznanie
 
Avatar maja_s
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 801
GG do maja_s Wyślij wiadomość przez MSN do maja_s Send a message via Skype™ to maja_s
Re: które z Was uzywały KREMÓW ZIAJA

Heloo! Ja rowniez mam cere sucha i alergiczna tak jak chuda_w-w i mnie te kremiki rowniez nie sluzyly. po pierwsze z nawilzeniem u nich niedobtrze a po drugie wywolywaly u mnie stany alergiczne ale moze dla innych sa rewelacja...
maja_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-07, 13:03   #10
kamila22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Łodż
Wiadomości: 210
GG do kamila22
Re: które z Was uzywały KREMÓW ZIAJA

wiec zamiast ZIAJI jakie sa godne polecenia według Was
kamila22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-07, 13:17   #11
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Re: które z Was uzywały KREMÓW ZIAJA

Ja uważam,że powinnaś przetestować na własnej skórze te kosmetyki-3 zł to mała kwota
Ja kocham Ziaję Ale z kochaniem kremów,a dokładniej tego z masłem kakaowym,to zależy od stanu mojej skóry,pory roku i tego o jakiej porze dnia go nakładam.Zimą moja buzia miała niezłą kołderkę na mrozach Nakładać wolę wieczorem,bo czasami nie wszystko się rano wchłonie i wyglądam jak świecidełko.Gdy moja skóra jest przesuszona to najlepszy ratunek jaki dla niej może być.A tak w ogóle to zawsze miałam problemy z wysuszonym łokciami-używam tego kremu na łokcie i są gładziutkie
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-04-07, 13:50   #12
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Re: które z Was uzywały KREMÓW ZIAJA

Kamilu , używam różnych kosmetyków Ziaji juz od kilku lat i powiem Ci , że bywa róznie,choć ostatnio jestem zachwycona, bo i jakość i cena znakomita. Kremiku z białą herbatką wprawdzie nie używałam, ale następujących tak:
-oliwkowy-tłuty,odżywczy, wydajny , ale nie na każdą pore roku, z czasem skóra się go przejadła, po przerwie znów było ok, ale dla mojej cery mieszanej jednak za bardzo się nie nadawał
-maslo kakaowe- używam go na dekold i szyję, na skór buzi z tych samych powodów co oliwkowy się nie nadawal, natomiast wymienione przeze mnie części pielęgnuje znakomicie
-aretina Q na dzień- znakomity i delikatny, mam 22 lata, ale jest dla mnie odpowiedni, znakomicie wygładza, szybciutko sie wchłania, nie jest tak tlusty jak inne kremy Ziaji( choć wersja aretiny na noc jest)
-100% pielęgnacji-czyli kremik rozswietlający występujacy w dwóch odmianach dla cery suchej i normalniej i dla tlustej i mieszanej, ten kremik szczerze Ci polecam, jesli lubisz kremy nawilżające, jak to napisalaś. Wybrałabym na Twoim miejscu wersję dla cery suchej- ładnie pachnie, dośc szybko się wchłania, nie jest zbyt tłusty, wyrównuje koloryt , wygładza bużkę- 9 zlotych kosztuje
Ogólnie zachęcam Cię do wypróbowania kosmetyków Ziaji ( nie jest to żadna reklama) poprostu wiele z nich jest naprawdę dobrych, jesli nie rewelacyjnych Pozdrawiam
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-12, 15:01   #13
karolina100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 38
Re: które z Was uzywały KREMÓW ZIAJA

nie wiem,czy moge sie wypowiadac,bo nie mam wielu kosmetykow firmy ZIAJA,ale moja siostra tak,i bardzo sobie chwali.ona lubi ta firme tez dlatego,ze to firma rowniez farmaceutyczna(a wedlug niej takie musza byc ok,co nie zawsze niestety sie sprawdza)ja mam natomiast samoopalacz(wlasciwie to krem samoopalajacy) z tej firmy i mleczko i tez jestem zadowolona...pozdrawiam
karolina100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-12, 15:35   #14
Apsik
Rozeznanie
 
Avatar Apsik
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 797
GG do Apsik
Re: które z Was uzywały KREMÓW ZIAJA

Ja używam z Ziaji żelu do mycia twarzy i toniku z seri do cery trądzikowej, to są jedyne produkty które zwalczają zanieczyszczenia i jednocześnie nie wysuszają mojej bardzo suchej cery. A próbowałam już wszystkiego, nawet specyfików po 50- 60 zł. Ziaja kosztuje 10 i 4,50. Używam tych kosmetyków już od ponad trzech lat. Zaufałam tej marce na samym końcu, jak już mi (przysłowiowo) ręce opadły. A szkoda, zaoszczędziłabym sporą sumkę.
Polecam stronę internetową tej firmy:
www.ziaja.com.pl/
Apsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-13, 08:52   #15
karolina100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 38
Re: które z Was uzywały KREMÓW ZIAJA

ASIU dzieki za polecenie tej stronki.jakos nigdy nie przyszlo mi na mysl,zeby tam zajrzec,...,a warto.....buziaczki
karolina100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-13, 11:17   #16
Apsik
Rozeznanie
 
Avatar Apsik
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 797
GG do Apsik
Re: które z Was uzywały KREMÓW ZIAJA

Zajrzyj tam koniecznie. Tam gdzie jest "kontakt" można zadać pytanie. Ja na swoje dostałam odpowiedź kilka godzin po napisaniu i oprócz bardzo wyczerpującej odpowiedzi firma zaproponowała mi próbki.
Apsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-13, 20:36   #17
WioletaM
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 214
Re: które z Was uzywały KREMÓW ZIAJA

Ja bardzo lubię tę firmę. Miałam krem pod oczy z pietruszką, krem do cery mieszanej z biała herbatą, tonik szałwiowy, mleczko do demakijażu, płyn do demakijażu oczu. Ogólnie polecam. Mam cerę wrażliwą, a te kosmetyki nie uczulają mnie i są tanie.
WioletaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-13, 20:56   #18
perelka-20
Wtajemniczenie
 
Avatar perelka-20
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 2 525
GG do perelka-20
Re: które z Was uzywały KREMÓW ZIAJA

Polecam Ziaje glownie ze wzgledu na cene. Zadko zdaza sie tak pozytywne polaczenie ceny i jakosci Ja mam bardzo sucha i wrazliwa skore,ale ziaja oliwkowa nie naraza jej na wiekrze cierpienia.Czasami zdaza sie,ze sie czerwieni zaraz po nalozeniu kremiku ale trwa to chwile i zadko. Zdaza sie ze jakis krem musze natychmiast zmyc bo czuje jak by mi sie przezeral przez skore.z ziaja jeszcze tak nie bylo. Mam jeszcze nagietkowy,ale ten mi mniej odpowiada.Jakos nie pasuje mi zapach. Zrazilam sie tylko do toniku nagietkowego,bo wywolal u mnie reakcje jak po tych "niektorych" kremach.Mleczko do demakijazu nie poraza ale jest ok.
__________________
https://www.facebook.com/ICONYcompl
http://blog.icony.com.pl/

Whatever works for you!
perelka-20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-01, 09:18   #19
zyzia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 16
Smile Dot.: które z Was uzywały KREMÓW ZIAJA

ja jestem bardzo zadowolona z kremów zaji jak i z jej innych kosmetyków. Uważam ze seria do cery naczynkowej nie ma sobie równych. Krem kakaowy używam na dekolt a w zimmie i na twarz . Moim zdaniem warto wypróbowac
zyzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:13.