Co Warto U Kosmetyczki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-31, 12:03   #1
gercia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 107

Co Warto U Kosmetyczki


jest to pytanie do pani Beaty,mianowicie : w gabinetacg kosmetycznych proponowana jest cała masa różnych zabiegów,maseczek,masaży ,cudów na twarz.Jak wiadomo są to drogie zabiegi.Mam 31 lat,cerę już nie taką jędrną i zmarszczki pod oczami,staram się dbać o moją cerę i ogólnie jest ona w dobrej kondycji(cera raczej normalna z tendencją do przesuszania),moja kosmetyczka zawsze poleca mi masaż ,ale jakie zabiegi można sobie jeszcze zafundować i co jaki czas,żeby porawić (odmłodzić)skórę i czy warto....tzn.czy nie lepiej zafundować sobie porządny krem...?
gercia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-31, 12:36   #2
fitneskaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Trojmiasto
Wiadomości: 81
Dot.: Co Warto U Kosmetyczki

podbijam! sama jestem ciekawa, i co moglybyscie dla mnie tez polecic? mam 21 lat ic ere tez sklonna do przesuszania i wypryskow
fitneskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-31, 17:58   #3
Energia
Raczkowanie
 
Avatar Energia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Czeladź
Wiadomości: 124
Dot.: Co Warto U Kosmetyczki

Pytanie jest skierowane do P. Beatki, ale chyba mgę wtrącić swoje 3 grosze?Dziewczyny, nie odkryję Ameryki pisząc, że zabiegi profesjonalne są ZAWSZE skuteczniejsze od tych, które możemy sobie same wykonać w domku. To fakt, że trzeba dysponować niekiedy pokaźną gotówką, ponieważ najlepiej wykonywać dany zabieg w serii, a nie jednorazowo. Ale jak to się mówi "za jakość trzeba zapłacić". Poza tym preparaty wykorzystywane w gabinetach są bogatsze w składniki, od tych dostępnych w sklepach czy aptekach.
Gerciu, pytasz jakie zabiegi możesz sobie zafundować. Skoro masz świadomość, że pod oczkami są zmarszczki, a cera ma tendencje do przesuszania, spróbuj zacząć od zabiegów na te problemy. Kosmetyczka pewno Ci coś konkretnego doradzi.
Trudno mi tu wskazywać nazwy zabiegów czy firmy które je proponują, każdy ma jakieś swoje upodobania i możliwości finansowe. Pozdrawiam.
Energia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-31, 19:29   #4
destiny666
Wtajemniczenie
 
Avatar destiny666
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 325
GG do destiny666
Dot.: Co Warto U Kosmetyczki

Moim zdaniem sprawdzona ( przez znajome, kolezanki ) i polecona kosmetyczka, sama doradzi Ci zabiegi odpowiednie dla Twojej cery kiedy będzie Cie widziała na żywo
destiny666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-02, 11:14   #5
agnieszka_mirek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 89
Dot.: Co Warto U Kosmetyczki

Pytanie co prawda skierowane jest do Beaty Krajnik ale mysle, ze ona nie obrazi sie a sadze, ze wrecz ucieszy, jezeli pozwole sobie wyreczyc ja i odpowiedziec Ci na zadane pytanie.

O wszelakich zabiegach do Twojej cery przeczytaj w artyluke napisanym wlasnie przez Beatke:http://www.wizaz.pl/beata_zabiegi_relaks_peeling.php

Ja moge jedynie potwierdzic wypowiedz poprzedniczki, ze w zabiegi gabinetowe warto zainwestowac, poniewaz maja silniejsze dzialanie niz krem do pielegnacji domowej, ktory w zasadzie powinnien byc kontynuacja i wspomaganiem kuracji gabinetowej.
__________________
pozdrawiam aga
agnieszka_mirek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-02, 12:05   #6
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471
Dot.: Co Warto U Kosmetyczki

Cytat:
Napisane przez gercia
jest to pytanie do pani Beaty,mianowicie : w gabinetacg kosmetycznych proponowana jest cała masa różnych zabiegów,maseczek,masaży ,cudów na twarz.Jak wiadomo są to drogie zabiegi.Mam 31 lat,cerę już nie taką jędrną i zmarszczki pod oczami,staram się dbać o moją cerę i ogólnie jest ona w dobrej kondycji(cera raczej normalna z tendencją do przesuszania),moja kosmetyczka zawsze poleca mi masaż ,ale jakie zabiegi można sobie jeszcze zafundować i co jaki czas,żeby porawić (odmłodzić)skórę i czy warto....tzn.czy nie lepiej zafundować sobie porządny krem...?
mi leci już 33 roczek nie narzekam na cerę, mam normalną/suchą i do tego naczynkową ostatni u kosmetyki robiłam sobie zabiegi z maskami algowymi z rutyną, jestem b.zadowolona. Oczywiście przed nałożeniem maski cała "procedura" - piling, maseczki, nawilające serum itp. Polecam maski algowe !
mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:22.