Ubrania- nadmiar, co zrobić? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-03-25, 14:03   #1
dorphine10
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1
Smile

Ubrania- nadmiar, co zrobić?


Witajcie Wizażanki
Jestem tu nowa, ale szukałam takich wątków i odpowiedzi są już nieaktualne.
Jestem z Wrocławia i po ostatnich porządkach mi i siostrze zebrało się ok. 19 kg ubrań !!! Tak, obie lubimy chomikować Ubrania są w większości markowe, czyste, brak plam czy uszkodzeń.

Dlatego moje pytanie, dziewczyny z Wrocławia, co robicie z ubraniami, które są dobre, ale szkoda ich wyrzucić? Szukałam różnych opcji, zaznaczam, że nie chce ich oddać za bezcen, ale też nie zależy mi na zarabianiu. Chce się tego pozbyć za rozsądną cenę.

Może któraś z Was sprzedaje na jakimś targu? Może weźmie ode mnie i wezmę jakiś % od sprzedaży? Albo jakieś inne opcje, bo już nie mam pomysłu Każdą odpowiedź wezmę pod uwagę!

Pozdrawiam Kochane!
dorphine10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-25, 16:07   #2
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 579
Dot.: Ubrania- nadmiar, co zrobić?

Cytat:
Napisane przez dorphine10 Pokaż wiadomość
Witajcie Wizażanki
Jestem tu nowa, ale szukałam takich wątków i odpowiedzi są już nieaktualne.
Jestem z Wrocławia i po ostatnich porządkach mi i siostrze zebrało się ok. 19 kg ubrań !!! Tak, obie lubimy chomikować Ubrania są w większości markowe, czyste, brak plam czy uszkodzeń.

Dlatego moje pytanie, dziewczyny z Wrocławia, co robicie z ubraniami, które są dobre, ale szkoda ich wyrzucić? Szukałam różnych opcji, zaznaczam, że nie chce ich oddać za bezcen, ale też nie zależy mi na zarabianiu. Chce się tego pozbyć za rozsądną cenę.

Może któraś z Was sprzedaje na jakimś targu? Może weźmie ode mnie i wezmę jakiś % od sprzedaży? Albo jakieś inne opcje, bo już nie mam pomysłu Każdą odpowiedź wezmę pod uwagę!

Pozdrawiam Kochane!
pogadaj w jakimś sh. Wiem że niektóre dziewczyny tak sie pozbyły nadmiaru ubrań. Inne sprzedawałay w grupach na fb, robiły paczkę iluś tam ciuchów i sprzedawały cała paczkę.
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-25, 16:22   #3
DarkChocolate666
Zakorzenienie
 
Avatar DarkChocolate666
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: ;-)
Wiadomości: 4 049
Dot.: Ubrania- nadmiar, co zrobić?

A myslalas o sprzedazy na olx? Albo vinted?
__________________
All I wanna do is get high by the beach.
DarkChocolate666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-26, 04:38   #4
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Ubrania- nadmiar, co zrobić?

Ja bym odradzała OLX. Kiedyś też miałam straszny nadmiar butów i ubrań (niektóre praktycznie nienoszone) i chciałam oddać za symboliczną czekoladę z odbiorem własnym. Podałam zawartość paczki (bo chciałam hurtem wszystkiego się pozbyć), rozmiar i zaznaczyłam, że odbiór własny. Z kwiatków wypiszę takie zapytania/komentarze:

- czy mogłabym wziąć tylko to, tamto i siamto?
- za ile? (no pisałam, że za czekoladę, symbolicznie). A, to nie bo pewnie jakiś syf.
- wezmę, ale masz mi dowieźć (właśnie taka forma: masz mi dowieźć) a adres na drugim krańcu Trójmiasta
- tradycyjny numer na "horom curke" więc czy mogę oddać za darmo i dowieźć (tym razem adres na jakiejś oddalonej o 100 km pomorskiej wsi)

Inne kwiatki pomijam. Po 1 dniu zapakowałam wszystko, dokupiłam zabawek, słodyczy i owoców i hurtem zawiozłam do domu samotnej matki. I od tamtej pory tak robię jeśli mam nadmiary. I jeśli nie chcesz jakichś zawrotnych pieniędzy na tym zarobić to też Ci polecam bo często te kobiety uciekają z dzieckiem z domu tak, jak stoją, więc na dobrą sprawę potrzebne im wszystko.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-26, 17:38   #5
tiaara
Wtajemniczenie
 
Avatar tiaara
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 211
GG do tiaara
Dot.: Ubrania- nadmiar, co zrobić?

poszukaj komisów odzieży- u mnie w mieście taki działa ( zanosisz ubrania, mówisz ile za nie chcesz, dziewczyna je wystawia u siebie w butiku a po sprzedaży się z tobą rozlicza). możesz popatrzeć w swoim mieście może są tez wyprzedaże ciuchów- u mnie co jakiś czas w domu kultury są organizowane ( kupujesz miejsce, rozkładasz swoje rzeczy, sprzedajesz lub wymieniasz z innymi dziewczynami).

olx ani vinted nie polecam, wystawiania na fb też nie - więcej trucia d..y z tym niż sprzedanych rzeczy.
__________________
Panie! Daj mi siłę
-do akceptowania rzeczy, których nie mogę zmienić,
-odwagę do zmiany rzeczy, których nie mogę zaakceptować,
-i mądrość, abym ukrył ciała tych, którzy mnie dzisiaj wkurzyli.



http://www.suwaczek.pl/cache/2310a7ec99.png
tiaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-27, 08:50   #6
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Ubrania- nadmiar, co zrobić?

Ja ostatnio zanosilam na akcje ekologiczna do H&M, za 3 sztuki ubrania dostaje sie bon 15% znizki na zakupy w sklepie. Poniewaz lubie ten sklep to taka forma rewanzu mi pasowala.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-27, 15:33   #7
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Ubrania- nadmiar, co zrobić?

Jak jesteś z Wrocławia to na fb jest grupa WRO MODA gdzie laski sprzedają ubrania Widziałam, że niektóre nawet piszą, że ma mają za dużo na fotografowanie i na priv podają adres, datę i można iść kupować Jest jeszcze vinted, olx, szafa. Do mnie jednak nie bardzo przemawiają ani te strony ani ta grupa. Tzn. kupić kilka rzeczy kupiłam, ale jeśli chcesz sprzedać to jest to bardzo mozolna praca. Narobisz się zdjęć, na wystawiasz się, a z zainteresowaniem rożnie bywa. U mnie dziewczyny wysyłały zapytania, ale niewiele sprzedałam i też dalej leży i zajmuje miejsce
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-03-27, 17:21   #8
chances
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 159
Dot.: Ubrania- nadmiar, co zrobić?

Ostatnio również zrobiłam porządki w szafie. Sprzedałam wszystkie ubrania na giełdach na facebooku oraz na olx. Trzeba tylko wystawić korzystne ceny. I chętni się znajdą.
chances jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-28, 09:32   #9
bratnia_dusza
Raczkowanie
 
Avatar bratnia_dusza
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 209
Dot.: Ubrania- nadmiar, co zrobić?

Też mam parę fatałaszków w których nie chodzę (przeważnie dlatego że lekko "wyrosłam"), ale szkoda mi ich oddawac bo trochę kosztowały a i wartość sentymentalna też nie bez znaczenia. Kończy sie na tym że ani nie chodzę ani nie oddaję i leżą w szafie, zajmują miejsce... Tyle razy juz sie zbierałam żeby wystawić na sprzedaż i jeszcze sie za to nie wzięłam. Taki kiermasz jak piszecie byłby fajny ale nie słyszałam o niczym takim w moim mieście. Ale poszukam w necie, moze wystarczy sie zainteresowac i znajdzie się.
bratnia_dusza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-03-28 10:32:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:13.