PEPCO co sądzicie? - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-05-08, 22:35   #211
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 11 723
Dot.: PEPCO co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
Jakie te majtki z Esotiq macie?
Bo mam pełno majtek do kompletów k są super, ale to jednak koronki. A szukam zwykłych, czarnych (koniecznie) bawełnianych fig, no i kupione 3 sztuki w Pepco popruly się po 5 praniach i tyle je miałam, a wygodne były niesamowicie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Z esotiq zwykle majki są spoko. W sensie nie koronkowe do jakiegoś kompletu. Mam już długo i nic się z nimi nie dzieje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-08, 23:27   #212
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 089
Dot.: PEPCO co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Nie zrozumiałaś... To, że ktoś lata trzy razy w roku na Maritius nie jest dla innego ktosia żadnym przyzwoleniem do skupowania badziewia, czy jedzenia codziennie steków, ani na odwrót. To tłumaczenie winnego. Somsiad wyrzucił śmieci w lesie, więc ja nie posprzątam po psie i rzucę chusteczkę w krzaki, no przecież to mniejsze zło!
No spoko. Tylko jesteśmy zasadniczo ludźmi i coś nam się jednak od życia należy.

Dla jednego to będą wakacje na Kanarach, dla innego kupowanie pierdółek.

Wybacz, należy dbać o środowisko, ale idąc tym tropem, to nic się nie powinno robić, bo wszystko niszczy środowisko.

Poza tym, nie widzę aż takiego problemu. Mało kto kupuje aż tyle, żeby mówić o realnym wpływie na środowisko.

Znacznie więcej śmieci "produkuję" idąc na zakupy spożywcze i kupując jedzenie, niż taka osoba, która dziecku śpioszki (czy jakie tam magiczne części garderoby można kupić, bo zapomniałam) kupi w Pepco.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-08, 23:53   #213
Lumimi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4 161
Dot.: PEPCO co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
I nie przewidziałaś w tym całym swoim czarno-białym obrazie świata, że ktoś może nie latać samolotem i nie kupować badziewia?
Wszyscy osądzamy, tak jesteśmy zbudowani. Ty też właśnie dobitnie osądzasz, więc nie wyskakiwałabym tak z tą hipokryzją przed nawias
Tak się akurat składa że moj świat nie jest czaro-biały Przewidziałam to że ktoś może nie kupować badziewia ani latać samolotem. Pragne zaznaczyć ze latanie samolotem to był przykład. W to miejsce możesz wstawić wiele innych przykładów, które niszczą środowisko. Nie wierzę ze są ludzie którzy obecnie nie przykładają sie do niszczenia środowiska choćby w małym stopniu.

Akurat ja nie osądzam. Nie chodzę i nie pouczam ty niszczysz środowisko, bo robisz tak i siak! Tylko po prostu wiem że mam swoje zasługi i grzeszki w kwestii ochrony środowiska, tak jak wielu innych. Po prostu nie uważam że to że mam 3 pary sandałów zamiast jednej "porządnej" sprawia że niszczę środowisko bardziej niż ktoś kto ma jedna, ale np. nie oszczędza wody.

Bo to troche to wychodzi na to że nie ważne że praktycznie nie jem mięsa, że oszczędzam wodę, że jeżdżę komunikacją publiczną, nie latam samolotem, że segreguję smieci, że nie używam jednorazowych reklamówek, ze owoce i warzywa staram się nie pakować w folię, ze parę lat temu sadziłam las. Ze to jest nieważne, bo mam trzy badziewne pary sandałów zamiast jednej porządnej I trudno niszczę środowisko.
Lumimi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-09, 00:19   #214
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: PEPCO co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Co to jest bodziak?

Pepco - ani mnie ziębi, ani grzeje. Pierdół i kurzozbieraczy nie lubię, ale niektórzy tak, więc prezent można tam komuś kupić. Mam od nich talerze, podkładki pod talerze - ładne, na święta BN kupiłam. Niestety mają bardzo słaby wybór okularów przeciwsłonecznych (a czasami przydają się taki byle jakie, "do zgubienia" na działce) i mają za to u mnie spory minus.
Ostatnio sobie dumałam nad tymi ich okularami i stwierdziłam, że trochę strach bo tymi tańszymi można sobie więcej krzywdy zrobić niż pożytku ze względu na żadne lub zbyt słabe filtry SPF..ale z drugiej strony czy to samo nie dotyczy okularów z sieciówek typu reserved, stradivarius itp? To wszystko zapewne na jedno kopyto jeśli chodzi o zabezpieczenie oczu i właściwie trzebaby wybrać się do optyka aby czuć się zabezpieczoną

Co do zastawy kuchennej, to także kupiłam w pepco komplet obiadowy z oferty, która była na Boże Narodzenie, w dodatku jeszcze na przecenie, za 5 zł talerz, bardzo zadowolona jestem z tego zakupu
Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
Jakie te majtki z Esotiq macie?
Bo mam pełno majtek do kompletów k są super, ale to jednak koronki. A szukam zwykłych, czarnych (koniecznie) bawełnianych fig, no i kupione 3 sztuki w Pepco popruly się po 5 praniach i tyle je miałam, a wygodne były niesamowicie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Majtki w pepco ostatnio dają rade, poprawiły się, ale nie te najtańsze, tylko te kosztujące całe 10 zł za dwie sztuki, mają nieco grubsze gumki przy pasie, po tym można je odróżnić na wieszakach
__________________
...
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-09, 08:53   #215
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 371
Dot.: PEPCO co sądzicie?

Faktycznie, az sprawdziłam- te nowsze majtki z Pepco mają ciensze jakby gumki. starsze takie okraglejsze. Zdjęcie zrobiłam, mam nadzieję, ze to nie wielkie faux pas jak tu wstawię - na wierzchu dawniejszy wypust.
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-09, 08:54   #216
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 371
Dot.: PEPCO co sądzicie?

Dzięki za polecenie Estiq
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-09, 09:13   #217
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 11 232
Dot.: PEPCO co sądzicie?

Ja mam bawełniane majtki z Lidla (ładne, zgrabne i nie niszczą sie) i jakieś też z pepco (I mam je chyba już ze 3 lata) ale noszę stosunkowo rzadko. Tak to esptiq i intimissimi - mogę jak najbardziej polecić jeśli ktoś nosi takie koronkowe, niebawełniane na co dzień. Ja piorę wszystko w pralce, potem suszę w suszarce i są cały czas w świetnym stanie.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-05-09, 09:23   #218
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: PEPCO co sądzicie?

Ja z koronek z Esotiq i Gorteksu jestem bardzo zadowolona, ładne i wygodne, prane w pralce i wyglądają ok. Ale do pracy przydałby mi się czarne bawełniane i tu już dramaaat... Przyszedl mi teraz 3-pak z Gorteksu i wszystko spoko, ale mają na wykończeniu gumeczki, które radośnie wbijają mi się w ... Mimo, że rozmiar dobry. Po kij te gumki tam?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-09, 09:28   #219
j_fly
Zakorzenienie
 
Avatar j_fly
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6 937
Dot.: PEPCO co sądzicie?

[1=71253839b04673f7804766e 160d807ea33c37805_6578f48 49ccb9;87833310]Faktycznie, az sprawdziłam- te nowsze majtki z Pepco mają ciensze jakby gumki. starsze takie okraglejsze. Zdjęcie zrobiłam, mam nadzieję, ze to nie wielkie faux pas jak tu wstawię - na wierzchu dawniejszy wypust.[/QUOTE]To mi te lepsze gumki też się popruły.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.


Mistrz i Małgorzata, Michaił Bułhakow
j_fly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-09, 12:53   #220
jaksy
Zasiedzenie
 
Avatar jaksy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 627
Dot.: PEPCO co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Ostatnio sobie dumałam nad tymi ich okularami i stwierdziłam, że trochę strach bo tymi tańszymi można sobie więcej krzywdy zrobić niż pożytku ze względu na żadne lub zbyt słabe filtry SPF..ale z drugiej strony czy to samo nie dotyczy okularów z sieciówek typu reserved, stradivarius itp? To wszystko zapewne na jedno kopyto jeśli chodzi o zabezpieczenie oczu i właściwie trzebaby wybrać się do optyka aby czuć się zabezpieczoną
W kwestii okularów też właśnie nie ufam sieciówkowym, ale nie kupuję też u optyka. Najfajniejsze w stosunku jakość/cena mam z TkMaxxa i też nie kupuję tam marek modowych, ale np. Polaroidy, których mają całkiem sporo, a są o 2/3 tańsze niż na stronie Polaroida.

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka
__________________
Nie ma złych roślin, są tylko źli ludzie.
jaksy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-09, 18:46   #221
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: PEPCO co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Z Zalando (marki Zalando) służą mi już bardzo długo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A jak się marka własna Zalando nazywa - Zalando? Bo mi nie pokazuje w filtrze na stronie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-09, 19:34   #222
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: PEPCO co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
A jak się marka własna Zalando nazywa - Zalando? Bo mi nie pokazuje w filtrze na stronie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chyba zalando essentials

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-09, 20:02   #223
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: PEPCO co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
A jak się marka własna Zalando nazywa - Zalando? Bo mi nie pokazuje w filtrze na stronie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Chyba zalando essentials

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zgadza się.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-10, 00:30   #224
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: PEPCO co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez jaksy Pokaż wiadomość
W kwestii okularów też właśnie nie ufam sieciówkowym, ale nie kupuję też u optyka. Najfajniejsze w stosunku jakość/cena mam z TkMaxxa i też nie kupuję tam marek modowych, ale np. Polaroidy, których mają całkiem sporo, a są o 2/3 tańsze niż na stronie Polaroida.

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka
O dobry pomysł, nie pomyślałam aby tam okularów szukać, nawet nie wpadły mi w oczy jakoś Ale i tak czaję się na wydatek u optyka bo jedne przydałyby mi się ze szkłami uwzględniającymi moją wadę wzroku bo nie zawsze chce mi się soczewki wkładać plus okulary przeciwsłoneczne, a takie byłyby wyjściem na słoneczne dni

Te majtki z pepco z grubszymi gumkami wyglądają zupełnie inaczej niż te na powyższej fotce, mają na tych gumkach jakieś napisy i są nieco mniej wycięte niż typowe figi.
__________________
...

Edytowane przez laisla
Czas edycji: 2020-05-10 o 00:32
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-10, 07:15   #225
j_fly
Zakorzenienie
 
Avatar j_fly
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6 937
Dot.: PEPCO co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
O dobry pomysł, nie pomyślałam aby tam okularów szukać, nawet nie wpadły mi w oczy jakoś Ale i tak czaję się na wydatek u optyka bo jedne przydałyby mi się ze szkłami uwzględniającymi moją wadę wzroku bo nie zawsze chce mi się soczewki wkładać plus okulary przeciwsłoneczne, a takie byłyby wyjściem na słoneczne dni

Te majtki z pepco z grubszymi gumkami wyglądają zupełnie inaczej niż te na powyższej fotce, mają na tych gumkach jakieś napisy i są nieco mniej wycięte niż typowe figi.
To te moje miały białą gumkę i napis "Be loved". Kupione w dwupaku w połowie lutego. Wczoraj wylądowały w koszu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.


Mistrz i Małgorzata, Michaił Bułhakow
j_fly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-10, 08:41   #226
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: PEPCO co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez j_fly Pokaż wiadomość
To te moje miały białą gumkę i napis "Be loved". Kupione w dwupaku w połowie lutego. Wczoraj wylądowały w koszu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
One się faktycznie dość szybko zużywają.
Ale kupiłam teraz nowe, chyba jakaś nowość w Pepco, bawełna lepsza i guma porządna. Nawet za.
Ja noszę M i takie kupiłam, ale ta guma mocno ciśnie, lepsze by było L

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-10, 10:04   #227
j_fly
Zakorzenienie
 
Avatar j_fly
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6 937
Dot.: PEPCO co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
One się faktycznie dość szybko zużywają.
Ale kupiłam teraz nowe, chyba jakaś nowość w Pepco, bawełna lepsza i guma porządna. Nawet za.
Ja noszę M i takie kupiłam, ale ta guma mocno ciśnie, lepsze by było L

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Myślałam, że właśnie tamte będą super, ale cóż... W ogóle zrobiłam przegląd gaci i wywaliłam 15 sztuk. Muszę dokupić nowe, ale już chyba nie w Pepco. Widziałam, że Sinsay ma fajne wzory i szerokie gumy. Może będą lepsze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.


Mistrz i Małgorzata, Michaił Bułhakow
j_fly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-05-10 11:04:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:45.