Koci katar - WĄTEK ZBIORCZY - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Zwierzęta domowe - wiZOOż

Notka

Zwierzęta domowe - wiZOOż Forum dla miłośników zwierząt domowych. Szukasz porady w temacie psów, kotów, żółwi, chomików itp.? Forum wiZOOż to miejsce dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-08-26, 15:23   #241
Mickey1011
Raczkowanie
 
Avatar Mickey1011
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Pzń
Wiadomości: 370
Dot.: Koci katar

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
Probuj dalej,moj tez mial koci katar i wet mowil, zee slabo. Nalatalam sie zevy trafic na kogos normalnego




Wyslane przez tapatalk 2
Próbowałam dalej i któregoś dnia znacznie mu się polepszyło Na początku przestał tyle spać, cały czas chciał mieć kontakt z ludźmi (nawet w nocy), chciał się bawić; po kilku dniach zaczął normalnie jeść. Na dzień dzisiejszy śmiem twierdzić, że jest lepiej niż przed atakiem wirusa Mam nadzieję, że to się utrzyma. Cały czas dostaje antybiotyki (nie wiem jakie). Oby po odstawieniu nic się nie zmieniło.

---------- Dopisano o 16:21 ---------- Poprzedni post napisano o 16:17 ----------

Cytat:
Napisane przez girlonthebridge Pokaż wiadomość
jakie badania były robione, na co kociak jest chory? szczepiony był przed wszystkimi objawami na koci katar? Jaka jest diagnoza? Co powiedział weterynarz bo na pewno, że z kota nic nie będzie tylko normalny weterynarz mówi co jest kotu, jakie są rokowania i co będzie ewentualnie robił (przynajmniej mój tak robi, poznałam wielu i nigdy nie spotkałam się z mowieniem, że kotu już nic nie pomoże tylko na co kot jest chory, jakie są rokowania, możliwości i ewentualne kroki do podjęcia - jeżeli nic nie można zrobić po podaniu diagnozy, badań i ewentualności proponuje uśpienie).
Kotek miał wykonane USG. Stwierdzono u kotka wirus zapalenia otrzewnej. Miał mieć pobieraną krew, ale był za słaby, gdy trafił od razu do wet.

---------- Dopisano o 16:23 ---------- Poprzedni post napisano o 16:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Nimfa20 Pokaż wiadomość
Tak to jest jak koty są nie szczepione, mają kontakt z innymi kotami.

Cóż... Możesz próbować dalej, chociaż z jednej strony jak 2 wetów daje marne szanse.... Z drugiej, może warto walczyć dalej ?

Ile kot ma?
Kotek urodził się w maju, mimo to jest bardzo malutki. W chwili gdy trafił do weterynarza czyli równo tydzień temu ważył 75 gramów.
Mickey1011 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-27, 09:52   #242
nitka0208
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 101
Dot.: Koci katar - WĄTEK ZBIORCZY

Witam mam problem i prosze o porade.
Moje kociaki Wlasnie skonczyly 5tyg.

Jeden z kociat dziasiaj zaczal strasznie charczec przy oddychaniu przez nos. ma apetyt ale jakos nie bardzo moze jesc wiec dostal mleko dla kociat (wcisnelam w niego 2,5ml). Byl zainteresowany zabawa Ale raczej katar mu przeszkadza...

Zastanawiam sie co moge dac maluchowi aby choc troche go wzmocnic?? Wizyta u weta we wtorek chociaz nie bardzo w niego wierze ....
nitka0208 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-27, 11:52   #243
esfira
Zakorzenienie
 
Avatar esfira
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 003
Dot.: Koci katar - WĄTEK ZBIORCZY

najlepiej iść z kociakiem do lekarza, nieleczony katar u tak małego kociaka może mieć fatalne skutki, prawdopodobnie będzie trzeba mu podawać antybiotyk.
__________________
Wiedzę o świecie czerpię z forum Wizaż

Scandinavian Sleeping & Living
esfira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-27, 13:16   #244
nitka0208
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 101
Dot.: Koci katar - WĄTEK ZBIORCZY

Jutro wizyta u weterynarza. Mam nadzieje ze cos poradzi bo az sie boje najgorszego
nitka0208 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zwierzęta domowe - wiZOOż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-27 14:16:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:04.