krwawienie/plamienie w czasie brania tabletek- zbiorczy - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-12-14, 17:58   #31
bestla
Rozeznanie
 
Avatar bestla
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 628
Dot.: Plamienie przy braniu Harmonetu

No wlasnie to jest 1 opakowanie wiec moze troche panikuje, ale z drugiej strony nei chcialbym zbyt dlugo czekac bo za neicale 6 dni wraca moj Ukochany (jupiiii ) i sama rozumiesz:P no ale mam nadzieje ze do tego czasu mi przejdzie


O kurcze czyli jednak czeka mnie ten dyskomfort no nic jakos przecierpimy ale dobrze wiedziec ze to normalne a tak w ogole to jak ja czytalam ta ulotke ze tego nei widzialam?
bestla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-14, 18:17   #32
muron
Zakorzenienie
 
Avatar muron
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: tęczowe miasto/deszczowy kraj
Wiadomości: 7 927
Dot.: Plamienie przy braniu Harmonetu

miałam podobne objawy-musiłam zmienic, w moim przypadku była to zbyt niska dawk a hormonów
__________________
Flora by Gucci

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=890431
muron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-14, 18:49   #33
bestla
Rozeznanie
 
Avatar bestla
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 628
Dot.: Plamienie przy braniu Harmonetu

zbyt mala dawka hormonow? hmmm... a czy w takim wypadku jest sie zabezpieczonym przed ciaza?
bestla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-14, 18:51   #34
xEdyciax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 45
Exclamation Dot.: Plamienie przy braniu Harmonetu

Ja nie mmiałam plamień,ale właśnie ponoć to normalne.Jest napisane w lotce,że podczas brania 3 pierwszych opakowań mogą być palmienia,ale mi lekarka powiedziała,że jak będzie po 1 opakowaniu to zmienimy(???).Z kolei moja koleżanka miała plamienie przez całe pierwsze opakowanie i lekarz powiedział jej,że harmonet jest na nią za słaby i przepisał jej inne pigułki.Więc uważaj i się dodatkowo zabezpieczcie
xEdyciax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-14, 19:05   #35
bestla
Rozeznanie
 
Avatar bestla
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 628
Dot.: Plamienie przy braniu Harmonetu

Ojjj to z calych moich pieknych planow nici, nici z niespodzianki
A moze Pan doktor sie wypowie?
bestla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-14, 19:11   #36
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Plamienie przy braniu Harmonetu

Mam dokładnie ten sam problem tylko, że po Mercilonie. Założyłam nawet podobny wątek Dzisiaj wzięłam 10 tabletkę i dalej jest plamienie Ale to podobno normalne. Szczególnie przy pierwszym opakowaniu. Na ulotce mnie raczej uspokajają niż straszą.
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-14, 20:09   #37
muron
Zakorzenienie
 
Avatar muron
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: tęczowe miasto/deszczowy kraj
Wiadomości: 7 927
Dot.: Plamienie przy braniu Harmonetu

Cytat:
Napisane przez bestla
zbyt mala dawka hormonow? hmmm... a czy w takim wypadku jest sie zabezpieczonym przed ciaza?
to jest indywidualna sprawa, no ja sie bałam, ale szczerze mówiąc niepamietam. Możliwe, że nie do końca.
__________________
Flora by Gucci

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=890431
muron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-12-14, 20:23   #38
bestla
Rozeznanie
 
Avatar bestla
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 628
Dot.: Plamienie przy braniu Harmonetu

Kurcze najgorzej mnie martwi ten dyskomfort bo jak tu "dokonca" sie cieszyc z przyjazdu TeŻeta jak takie "rewelacje" sie dzieja no nic mam nadzieje z ejakos to bedzie...
bestla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-14, 20:57   #39
muron
Zakorzenienie
 
Avatar muron
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: tęczowe miasto/deszczowy kraj
Wiadomości: 7 927
Dot.: Plamienie przy braniu Harmonetu

oj rozumiem. Ja juz Harmonetu nie biorę. Ale może się to ustabilizować. Ja po 3 op. musiałam zrezygnować, kiepsko się po nich czułam
__________________
Flora by Gucci

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=890431
muron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-17, 20:30   #40
Agatkkka
Raczkowanie
 
Avatar Agatkkka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 132
Przez ile dni sa plamienia??

witam,
Wiem ze było juz mnostwo watkow o plamieniach. długo sie zastanawialam czy mam pisac i postanowiłam ze napisze.

Zaczełam brac tabletki anty (cilest). miesiaczke mialam od 7 do 13 i nadal mam plamienia. Taka bordowa wydzielina Nie wiem czy to normalne czy nie. Jak dlugo to bedzie trwało?? Czytalam duzo na forum i najgorsze jest to ze to moze byc objaw czegos zlego moze pigułki mi nie sluza? a moze to jest normalne? Do ginekologa ide we wtorek bo sie zaczynam juz denerwowac. prosze o odpowiedz was kochane wizazystki
Agatkkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-17, 21:23   #41
żabusia
Raczkowanie
 
Avatar żabusia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Bielawa
Wiadomości: 33
GG do żabusia
Dot.: Przez ile dni sa plamienia??

Cytat:
Napisane przez Agatkkka
witam,
Wiem ze było juz mnostwo watkow o plamieniach. długo sie zastanawialam czy mam pisac i postanowiłam ze napisze.

Zaczełam brac tabletki anty (cilest). miesiaczke mialam od 7 do 13 i nadal mam plamienia. Taka bordowa wydzielina Nie wiem czy to normalne czy nie. Jak dlugo to bedzie trwało?? Czytalam duzo na forum i najgorsze jest to ze to moze byc objaw czegos zlego moze pigułki mi nie sluza? a moze to jest normalne? Do ginekologa ide we wtorek bo sie zaczynam juz denerwowac. prosze o odpowiedz was kochane wizazystki
A przeczytałaś dokładnie ulotkę? Wyraźnie jest napisane, że w pierwszych miesiącach (z reguły do 3 cykli) plamienia przy tabletkach są normalne. W końcu organizm musi się do nich przyzwyczaić. U jednej kobiety plamienia w ogóle nie wystąpią, u drugiej mogą się trwać nawet do miesiąca.
Jeśli są jednak uciążliwe albo są to normalne krwawienia a nie plamienia, należy skonsultować się z lekarzem. Poza tym sporo postów jest tu na ten temat.
Uważam, że nie masz się czym martwić
__________________
..::twórz swoje życie, nie kopiuj go::..

żabusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-18, 10:37   #42
naanahanae
Zadomowienie
 
Avatar naanahanae
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 019
Dot.: Przez ile dni sa plamienia??

ja też biore cliest i też miłam plamienia , przez prawiec całe pierwsze opakowanie (zdarzały sie1 dniowe przerwy w plamieniu), ale jak już było powiedziane to nie jest nic niepokojącego.

zastanawia mnie jedno:
Cytat:
Napisane przez Agatkkka
miesiaczke mialam od 7 do 13 i nadal mam plamienia.
czyli wystą piła u ciebie miesiączka w połowie opakowania? nasuwa mi sie pytanie- czy zaczełaś opakowanie w pierwszy dzień miesiączki?
naanahanae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-18, 10:53   #43
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Przez ile dni sa plamienia??

chyba Agatttce chodziło o 7 - 13 grudnia


Też mam plamienia a niedługo miną 2 tygodnie od rozpoczęcia opakowania...
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-18, 12:40   #44
Agatkkka
Raczkowanie
 
Avatar Agatkkka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 132
Dot.: Przez ile dni sa plamienia??

Tak tak chodziło mi od 7 do 13 grudnia... zaczelam brac tabletki od 7 (1 dzien miesiaczki)... te plamienia mnie juz denerwuja.. taka dziwna wydzielina.. raz jest brazowa.. taka max brunatna... wczoraj wypilam kieliszek wina i zauwazylam na wkladce czerwone plamy ( cos takiego jak jest zawsze pod koniec miesiaczki) juz nie wiem co mam myslec na ten temat
Agatkkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-18, 13:24   #45
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Przez ile dni sa plamienia??

Tu nie ma co myśleć, tu trzeba przeżyć to zupełnie normalne i może trwać do trzech cykli (opakowań). Potem organizm się przystosuje.
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-20, 10:37   #46
Agatkkka
Raczkowanie
 
Avatar Agatkkka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 132
Dot.: Przez ile dni sa plamienia??

bylam u ginekologa i mialyscie racje plamienia sa rzecza normalna i powinny sie skonczyc po 3 opakowaniu... dretwienie rak zaniepokoilo lekarza i postanowil mi zmienic tabletki z cilestu na logest... zobaczymy czy to cos zmieni.. pozdrawiam was
Agatkkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-04, 17:53   #47
Dolly
Zakorzenienie
 
Avatar Dolly
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 721
GG do Dolly
Unhappy Dziwne plamienie przy pierwszym opakowaniu :(

brałam tabletki Novynette około rok, zrobiłam sobie 3 miesięczną przerwe i teraz dokładnie 25 grudnia zaczełam znowu je brać (zaczełam pierwsze opakowanie po przerwie)
okres miałam do 29go

ale... od ok 4 dni mam dziwne plamienie a la krwawienie. Jestem panikarą dlatego pisze bo nigdy takich objawów nie miałam, nawet przy tym pierwszym opakowaniu kiedy moja przygoda z tabletkami sie zaczynała

powinnam się udać do ginekologa czy to może przejdzie i nie powinnam się stresować?

Dziękuje za odpowiedź

Pozdrawiam Aga
Dolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-04, 18:01   #48
aniess
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 1 977
GG do aniess
Dot.: Dziwne plamienie przy pierwszym opakowaniu :(

Cytat:
Napisane przez Dolly
brałam tabletki Novynette około rok, zrobiłam sobie 3 miesięczną przerwe i teraz dokładnie 25 grudnia zaczełam znowu je brać (zaczełam pierwsze opakowanie po przerwie)
okres miałam do 29go

ale... od ok 4 dni mam dziwne plamienie a la krwawienie. Jestem panikarą dlatego pisze bo nigdy takich objawów nie miałam, nawet przy tym pierwszym opakowaniu kiedy moja przygoda z tabletkami sie zaczynała

powinnam się udać do ginekologa czy to może przejdzie i nie powinnam się stresować?

Dziękuje za odpowiedź

Pozdrawiam Aga
Plamienie przy 1 opakowaniu to normalna rzecz. Niezależnie od tego, czy brałaś je przez rok, bo przecież od tych 3 miesięcy to jest pierwszy raz. Na ulotce powinny znajdować się informacje o plamieniu
__________________
ziu
aniess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-04, 18:18   #49
mech
Zadomowienie
 
Avatar mech
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 1 655
Dot.: Dziwne plamienie przy pierwszym opakowaniu :(

Aniess ma rację, takie plamienia się zdarzają i nie jest to powód do niepokoju Oczywiście możesz iść do swojego lekarza, jeśli dzięki temu będziesz spokojniejsza Sama kiedyś biegałam co tydzień, choć co prawda z inną sprawą Ale myslę, że możesz spać spokojnie
mech jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-04, 18:39   #50
Dolly
Zakorzenienie
 
Avatar Dolly
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 721
GG do Dolly
Dot.: Dziwne plamienie przy pierwszym opakowaniu :(

no właśnie ale jak zaczynałam ten pierwszy raz (rok temu) pierwsze w życiu opakowanie to NIC takiego nie wystąpiło dlatego się troszke przestraszyłam

dziękuje za odpowiedzi
Dolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-04, 20:14   #51
Soncia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 402
GG do Soncia
Dot.: Dziwne plamienie przy pierwszym opakowaniu :(

Moze po prostu organizm zaczal Ci sie "buntowac". Ja tez jestem panikara i gdybym tak nie miala wczesniej, to pewnie bym poszla od razu do ginekologa, zeby sie spytac czy wszystko jest ok.
pozdrawiam
Soncia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-06, 20:58   #52
limonka_86
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 066
Plamienia przy tabletkach

mam pytanie apropo plamien przy braniu tabletek antykoncepcyjnych:// tzn ja je biore ze wzgledu na to ze nie mialam miesiaczkie prze pol roku prawie...po pierwszym miesiacu zazywania wszystko bylo ok, wczoraj skonczylam drugie opakowanie ale od tygodnia mam caly czas plamienia z krwia...nie wiem co mam teraz zrobic...bo jutro powinien sie pojawic okres :// prosze o rade
limonka_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-06, 21:17   #53
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: plamienia przy tabletkach

Jeeej, o plamieniach było już tyle mówione... bez względu na to dlaczego bierzesz tabletki przy pierwdzych opakowaniach bardzo często pojawiają się niegroźne plamienia. A jak masz jakieś obawy to najlepiej spytaj swojej lekarki...

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ight=plamienia
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ight=plamienia
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ight=plamienia
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ight=plamienia
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ight=plamienia
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ight=plamienia
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ight=plamienia
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-07, 06:56   #54
Intuicja
Raczkowanie
 
Avatar Intuicja
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 334
Dot.: plamienia przy tabletkach

Cytat:
Napisane przez limonka_86
mam pytanie apropo plamien przy braniu tabletek antykoncepcyjnych:// tzn ja je biore ze wzgledu na to ze nie mialam miesiaczkie prze pol roku prawie...po pierwszym miesiacu zazywania wszystko bylo ok, wczoraj skonczylam drugie opakowanie ale od tygodnia mam caly czas plamienia z krwia...nie wiem co mam teraz zrobic...bo jutro powinien sie pojawic okres :// prosze o rade
Krwawienie podczas rozpoczynania przyjmowania pigułek jest rzecza mieszczaca sie w normie- moze utrzymywac sie do 3 cyklu i nie stanowi wtedy powodu do niepokoju. Jesli jednak utrzymuje sie po uplywie tego czasu, lub trwa dlugo i jest obfite, wtedy konieczna jest wizyta u ginekologa, poniewaz utrzymujace sie krwawienie swiadczyc moze o zlej tolerancji organizmu na dana dawke hormonow i potrzebna bedzie zmiana na inny rodzaj pigulek.
__________________
Intuicja-najwartościowsze źródło poznania
Intuicja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-12, 13:49   #55
P0LLA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 52
Dot.: plamienie-tydzień przed okresem...?

Tez mam ten problem.
Pigulki lykam od 5 lat, zero problemow do tej pory. Tabletki zawsze lykam regularnie, najwieksze przewinienie to polkniecie jednej 5 godzin pozniej...
No a dzis trach... W polowie cyklu krwawienie.... Pani ginekolog wlasnie mi powiedziala przez telefon, ze nie mam sie co martwic... No ale... ja sie martwie troche... Zebym miala wiecej radosci to jutro jade na 4-dniowe jedyne w tym roku wakacje
P0LLA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-16, 20:58   #56
karolcia83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 5
Dot.: plamienie-tydzień przed okresem...?

Ja mam bardzo podobny problem. Biorę tabletki od jakis 5-6lat (harmonet-mercilon). Od 1.5 roku biorę Cilest. Gdzieś od pół roku mam plamienia na jakies dwa, trzy dni przed okresem, lecz nie zawsze. W niedziele dostałam dużego plamienia, choć do końca opakowania zostały 3 tabletki. W poniedziałek byłam u ginekologa, miałam swędzenie i pieczenie. Okazało się, że to prawdopodobnie grzybica, ale nie mógł dokładnie przebadać przez to cholerne krwawienie. Wybrałam tabletki, swędzieć przestało, tyle że okres mi się nie skończył (a jest piątek). Fakt, że krwawienie jest malutkie,jasnoczerwone, do tego boli mnie podbrzusze. Boję się, że zrobiło mi się zapalenie narządów rodnych. Mam wrażenie, że mam opuchnięty brzuch. Może panikuje, ale do lekarza idę na kontrolę dopiero za tydzień. Miał ktoś podobny przypadek? Jeśli tak, prosze podzielić się doświadczeniami
karolcia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-22, 09:31   #57
mysza2006
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4
Dot.: plamienie-tydzień przed okresem...?

Ja mam podobny problem . W trakcie drugiego opakowania tabetek antykoncepcyjnych Mecrilon (21 dzien cyklu) dostałam obfitego krawienia. Wcześniej nie odczuwałam zadnych skutków ubocznych. Jestem przeziębiona i biorę antybiotyk (Bioparox), ale pytałam w aptece i nie osłabia on działania tabletek. Czy moze to byc powodem nagłego krwawienia?
Proszę o radę...
mysza2006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-22, 11:40   #58
asia26
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Z Poznania
Wiadomości: 1 208
GG do asia26 Send a message via Skype™ to asia26
Dot.: plamienie-tydzień przed okresem...?

plamienie takie moze sie zdazyć ale najlepiej jak piszesz idź do lekarza niech to sprawdzi


asia27
asia26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-05, 10:20   #59
bansik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 18
Plamienia przy tabletkach

Mam szalenie frustrujące mnie pytanie odnośnie tabletek antykoncepcyjnych które zażywam, otóż biorę Yasmin (cena 44 zł) i w zasadzie wszystko byłoby cudownie i pięknie gdyby nie to, iż występują u mnie plamienia i to powiedziałabym dość obfite, i nie znajduję jakoś wytłumaczenia dlaczego, te plamienia nie występują od czasu do czasu tylko regularnie codziennie i powiedziałabym, że w takich ilościach jak okres (no może troszkę mniejszych). Do mojego ginekologa zarejestrowałam się dopiero na 24 października, gdyż nie ma wcześniej wolnych terminów i w zasadzie nie mam pojęcia co mam robić, zastanawiam się nad tym czy mam wykupić następną receptę na w/w tabletki, bo jeśli dalej mają występować te plamienia (bo jestem świadoma, że same od tak na pewno nie minął) to i tak najprawdopodobniej nie jestem zabezpieczona (!!!). Bardzo proszę Panie ginekologu o radę i wskazówki co do dalszych poczynań. Z góry dziękuję serdecznie i pozdrawiam. Za niedługo napiszę jeszcze do Pana w związku z jeszcze jedną poważnaą sprawą...
bansik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-05, 10:59   #60
dr W.Kazimierak
Rozeznanie
 
Avatar dr W.Kazimierak
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 559
Dot.: Pytanie do ginekologa Pilne!!!!

Plamienia mogą występować w pierwszych 2 - 3 miesiącach brania tabletek.
Nie wpływa to na skuteczność antykoncepcyjną.
__________________
Dr Wojciech Kazimierak
www.twojginekolog.pl
tel. 0609 93 93 93 - sprawy pilne, umawianie wizyt
Leczenie nie może być bardziej uciążliwe od choroby
dr W.Kazimierak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-01-14 15:04:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:05.